Sesja zdjeciowa- Fotoshooting - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 14:18   #1
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373

Sesja zdjeciowa- Fotoshooting


Witam.

Postawnowilam otworzyc nowa watek, bo w wyszukiwarce na ten temat nic nie znalazlam...

Otoz, dostalam od meza w prezencie na gwiazdke profesjonalna sesje zdjeciowa. Na zaproszeniu widnialo : rozpoczecie szapmanem ( zapytala tylko czy chcemy cos do picia ) Styling ( dala mi tylko grzebien ) Make-up ( pomylowala mnie jak ladnacznice ) Mowilam, ze make up nie podoba mi sie, a ona na to, ze na zdjeciach nie bedzie on taki mocny, ze mam sie nie martwic...
Prosilam o wiecej zdjec twarzy, zrobila wiekszosc calej sylwetki...
W jej Studiu ( jak ona to nazywa ) nie bylo nawet przebieralni, musialam sie przebierac przy niej, ona tylko odwracala glowe....

W umowie bylo napisane, ze dostane jedno zdjecie portretowe, obrobione a reszte ok 100 szt. na plycie... 2 dni po sesji dostalam maila ze zdjeciami i prosba o wybranie tego najladniejszego, ktore chce miec w formie portretu ( duzy rozmiar ) Jak zobaczylam te zdjecia, to myslalam, ze sie przewroce....

Wstyd mi wklejac te zdjecia, ale jakby byl ktos zainteresowany moge wyslac na maila....

Rozmawialam z ta babka ona mowi, ze zdjecia sa jaknajbardziej profesjonalne, ze zrobila ok.1000 sesji i nikt jeszcze nie byl niezadowolony....

Moje pytanie brzmi, jak moge udowodnic, ze zdjecia nie sa profesjonalne ( wszysy golym okiem widza ze tak jest ) , chce odzyskac swoje pieniadze za zle wykonana prace, tylko jak ???? Istnieje jakies prawo na to ???

Mysle, ze troche ciezko bedzie, bo mieszkam w DE i tutaj to tez bylo robione, ale 150 € na ulicy nie lezy... Poradzcie co moge zrobic ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 15:44   #2
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

jeśli możesz prześlij zdjęcia na mojego maila sandre@autograf.pl

rzucę okiem może nie jest tak tragicznie
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:01   #3
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Jak chcesz to prześlij do mnie te zdjęcia,może uda mi się je trochę poprawić jeśli uważasz że są takie tragiczne Mój e-mail:aedyta@tlen.pl
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 19:12   #4
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Dziewczyny wyslalam na maila czesc zdjec Dziekuje bardzo
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 19:38   #5
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

widziałam zdjęcia....mam takie pytanie do Ciebie....czy te zdjęcia które ona Ci przysłała w celu wybrania jednego portretowego to są zdjęcia już gotowe takie jakie mają być ?
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:02   #6
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Kurcze, nie pamietam jakie wyslalam, ale np. to gdzie nie zmiescila sie moja glowa w ten owal, to bylo gotowe do druku...

A co wogole sadzisz o ych zdjeciach ??

Jesli chcesz te gotowe do druku to wysle moze na gg, byloby szybciej ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:29   #7
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Kurcze, nie pamietam jakie wyslalam, ale np. to gdzie nie zmiescila sie moja glowa w ten owal, to bylo gotowe do druku...

no więc.....

co do zdjęcia z owalem....są gusta i guściki, ja nie jestem osobą która lubi tego typu dodatki, napisy, rameczki itd...zdjęcie nie jest złe....ramka koszmarna, choćby dlatego, że jest za mała w sensie, że nie powinna w tym przypadku obcinać czubka głowy. Powinna być jeśli już ładnym dodatkiem zamykającym w zdjęciu Twoją sylwetkę. Niestety obcina czubek głowy i do tego jest klaustrofobiczna przez co zaburza odbiór fotografii. Zdjęcie z parasolką...no cóż...jak tak wygląda profesjonalizm to ja dziękuję. Pani "fotograf" ma braki choćby w temacie poprawnego kadrowania. Po drugie jakieś poplamione tło ( chyba że miała zamiar skorygować to w PS-ie ). Wątpię czy w ogóle był tu użyty jakiś softbox czy blendy ( brzydkie cienie ) wygląda mi to na mało przemyślane strzelenie lampą. Zdjęcie 9954 i znów nieszczęsne kadrowanie. Niedopuszczalne na tym zdjęciu jest obcięcie stóp. Do tego ustawiła Cię centralnie w kadrze czego należy unikać. Cienie...o tym już pisałam...Zdjęcie 0024 to już w ogóle ciemność widzę. Do tego w zdjęciu krawędź tła itd mam nadzieję, że nie chciała Ci sprzedać takiego zdjęcia. Reszta zdjęć od tej pani...hmmm...przeciętnie . Makijaż znośny, faktycznie nie rzuca się zbytnio w oczy, no ale tutaj jak kto woli

Cóż...pani "fotograf" profesjonalistką na pewno nie jest. 1000 sesji nie wierzę !!! albo kłamie jeśli chodzi o ilość albo jest tak kiepskim " profesjonalistą" patrząc na jej zdjęcia. Jak dla mnie tragedia. Nie dałabym za to tyle pieniędzy.

Szkoda, że mąż wcześniej nie sprawdził warsztatu tej pani. Nie znam profesjonalisty który nie miałby swojego portfolio na pokaz dla ewentualnych zainteresowanych. Wtedy można łatwo ocenić czy ew będziemy zadowoleni korzystając z usługi danego fotografa.

Poszukując fotografa do sesji najlepiej szukać na stronach gdzie ludzie wystawiają swoje zdjęcia. Ew na prywatnych stronach-galeriach.

Na pocieszenie dodam, że bardzo ładna i fotogeniczna z Ciebie kobietka tylko pani "profi" spartoliła robotę
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 20:30   #8
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Droga Sniezynko ja bym ci radzila , pojechac z szmpanem do tej pani Otworzyc go i dolac jej do lamki jakis srodek przeczyszczajacy niech z kibelka nie zejdzie a tak ze dwa dni Potem prosze zadzwonic i powiedziec ze jak piniedzy nie odzyskacie to bedzie tak do konca zycia srac .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:36   #9
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Sandre dziekuje bardzo za fachowa odpowiedz Maz sprawdzal jej stronke ze zdjeciami i naprawde znacznie odbiega od rzeczywistosci... Prosze link : http://www.lichtbild-galerie.de/inde...eite=produkte1

Sama nie wiem co z tym zrobic.... Ona powiedziala, ze pieniedzy nie zwroci, moge ewentualnie raz jeszcze przyjechac na sesje ( 100 km w jedna strone ) ale czy ona zrobi je lepiej ?? i Kto mi zwroci koszty podrozy... ehh

Serdecznie Ci dziekuje
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:41   #10
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

a nie masz jakiegos znajomego, ktory sie zna na duńskim prawie?
to moze by Ci poradzil jak zdjecie odzyskac
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:47   #11
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Sandre dziekuje bardzo za fachowa odpowiedz Maz sprawdzal jej stronke ze zdjeciami i naprawde znacznie odbiega od rzeczywistosci... Prosze link : http://www.lichtbild-galerie.de/inde...eite=produkte1

Sama nie wiem co z tym zrobic.... Ona powiedziala, ze pieniedzy nie zwroci, moge ewentualnie raz jeszcze przyjechac na sesje ( 100 km w jedna strone ) ale czy ona zrobi je lepiej ?? i Kto mi zwroci koszty podrozy... ehh

Serdecznie Ci dziekuje
obejrzałam sobie stronę tej pani...tam prawie w ogóle nie ma zdjęć ludzi. Są kwiatki, martwa natura itp... Fotografowanie ludzi nie jest prostym tematem, tym bardziej w studio. Ktoś kto robi dobre czy nawet rewelacyjne zdjęcia kwiatków nie koniecznie może robić takie same ludziom, w tym problem.

Co do odzyskania pieniędzy postaram się zaciągnąć fachowej opinii ludzi którzy dłużej w tym siedzą ode mnie. Jak dowiem się czegoś konkretnego to dam Ci znać
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 20:48   #12
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Marwari no niestety nie znam nikogo takiego... Powiem Ci szczerze, ze poszlabym z tym do Adwokata, ale jesli przegram to strace mnostwo pieniedzy.... I nie wiem czy warto o te 150 € tak sie blaznic...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:49   #13
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
a nie masz jakiegos znajomego, ktory sie zna na duńskim prawie?
to moze by Ci poradzil jak zdjecie odzyskac
Marwari nie doczytałaś tu nie chodzi o odzyskanie zdjęć...nikt ich nie wziął nie ukradł....tu chodzi o odzyskanie pieniędzy za zrobione zdjęcia z racji tego, że Śnieżynka jest z nich nie zadowolona
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:51   #14
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
Marwari nie doczytałaś tu nie chodzi o odzyskanie zdjęć...nikt ich nie wziął nie ukradł....tu chodzi o odzyskanie pieniędzy za zrobione zdjęcia z racji tego, że Śnieżynka jest z nich nie zadowolona
masz racje Sniezynka zrozumiala o co mi chodzi
chcialam napisac o pieniadzach a myslalam o zdjeciach no i jest efekt
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:54   #15
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Sandre tu sa zdjecia kobiet : http://www.lichtbild-galerie.de/prod...fen-Models.jpg ale niestety nie da sie tego powiekszyc... I te zdjecia sa niby u niej w Studio, niby..... bo tam zupelnie inaczej wyglada....

Dziekuje za poswiecenie czasu


Sandre moglabym Cie prosic o jakies linki do stron, gdzie sa zdjecia z podobnych sesji ???? Ta kobieta chce zobaczyk, jak dla mnie wygladaja porzadne sesje Ps. Jesli takowe posiadasz


Edit : tu sa wieksze zdjecia : http://www.mydays.de/ausgefallene-ge...0Mannheim.html
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:54   #16
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Moge zobaczyc te zdjecia? paati89@op.pl .

Napewno da sie cos zrobic z tym... nie moze byc tak,ze odwalaja takie cos
W dodatku nie za grosze
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:11   #17
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Sandre tu sa zdjecia kobiet : http://www.lichtbild-galerie.de/prod...fen-Models.jpg ale niestety nie da sie tego powiekszyc... I te zdjecia sa niby u niej w Studio, niby..... bo tam zupelnie inaczej wyglada....

Dziekuje za poswiecenie czasu


Sandre moglabym Cie prosic o jakies linki do stron, gdzie sa zdjecia z podobnych sesji ???? Ta kobieta chce zobaczyk, jak dla mnie wygladaja porzadne sesje Ps. Jesli takowe posiadasz


Edit : tu sa wieksze zdjecia : http://www.mydays.de/ausgefallene-ge...0Mannheim.html
W tym pasku to faktycznie całkiem inaczej wygląda niż na Twoich zdjęciach. Powiem, że całkiem przyzwoicie szkoda, że w rzeczywistości wyszło inaczej.

Co do galerii to mam tylko muszę w ulubionych poszukać, bo mam mnóstwo różnych galerii więc może mi to chwilę zająć

Mam jeszcze takie pytanie do Ciebie czy ona używała samej lampy błyskowej w studio czy może czegoś takiego > http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ap18
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:12   #18
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Paati zdjecia sie wysylaja Cos mi net zamula Dziekuje za zainteresowanie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:15   #19
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Sandre moge poczekac na linki, chociaz przyznam szczerze, ze juto musze jej to wyslac Jak nie znajdziesz, to trudno, poszukam czegos sama

Nie, nie uzywala czegos takiego...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 21:19   #20
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Sandre moge poczekac na linki, chociaz przyznam szczerze, ze juto musze jej to wyslac Jak nie znajdziesz, to trudno, poszukam czegos sama

Nie, nie uzywala czegos takiego...
jak do jutra to spokojnie myślałam, że ona chce na już
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:25   #21
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Ona to moze chciec Jestescie kochane dziewczyny Myslalam, ze tylko ja uwazam, ze te foty sa beznadziejne
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 22:00   #22
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Proszę linki :

www.richardwarrenphotos.com

www.arnoldhenri.com

www.piotrlorenc.com

www.andrewfashion.com

www.marcotenaglia.com

www.saimon.art.pl

www.marcintyszka.com

jeśli jest taka profi to zdjęcia tego ostatniego pana powinna dobrze znać

w linkach są fotografie mody ale i portret
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 22:15   #23
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Swietne sa zdjecia tego Pana : www.arnoldhenri.com Bardzo mi sie podobaja Dziekuje Ci Sandre z calego serca

Snadre raz jeszcze dziekuje za pomoc Jakbys sie czegos dowiedziala to napisz mi prosze Ja sie powoli zbieram do spania, rano trzeba wstac
Pozdrawiam Cie bardzo cieplusko Moze bede mogla sie jakos odwdzieczyc, to daj znac

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2008-01-29 o 23:22 Powód: post pod postem
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 22:51   #24
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Snadre raz jeszcze dziekuje za pomoc Jakbys sie czegos dowiedziala to napisz mi prosze Ja sie powoli zbieram do spania, rano trzeba wstac
Pozdrawiam Cie bardzo cieplusko Moze bede mogla sie jakos odwdzieczyc, to daj znac

cieszę się, że na coś się przydałam
jak się tylko coś dowiem to dam znać
miłej nocki
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 23:02   #25
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Pewnie, ze sie przydalas
Spokojnej nocy
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 08:15   #26
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Sniezynko ogladnelam te zdjecia..
Nie znam sie na fotografi...Ale jesli to ma byc profesjonalna sesja to to jest okropne..
Takie zdjecia to ja sama moge zrobic, jakos te swiatlo mi tam nie odpowiada, ale ja sie i tak nie znam
Mam nadzieje, ze juz nikt sie nie zglosi do pani "fotograf"

*
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:42   #27
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Witam.

Postawnowilam otworzyc nowa watek, bo w wyszukiwarce na ten temat nic nie znalazlam...

Otoz, dostalam od meza w prezencie na gwiazdke profesjonalna sesje zdjeciowa. Na zaproszeniu widnialo : rozpoczecie szapmanem ( zapytala tylko czy chcemy cos do picia ) Styling ( dala mi tylko grzebien ) Make-up ( pomylowala mnie jak ladnacznice ) Mowilam, ze make up nie podoba mi sie, a ona na to, ze na zdjeciach nie bedzie on taki mocny, ze mam sie nie martwic...
Prosilam o wiecej zdjec twarzy, zrobila wiekszosc calej sylwetki...
W jej Studiu ( jak ona to nazywa ) nie bylo nawet przebieralni, musialam sie przebierac przy niej, ona tylko odwracala glowe....

W umowie bylo napisane, ze dostane jedno zdjecie portretowe, obrobione a reszte ok 100 szt. na plycie... 2 dni po sesji dostalam maila ze zdjeciami i prosba o wybranie tego najladniejszego, ktore chce miec w formie portretu ( duzy rozmiar ) Jak zobaczylam te zdjecia, to myslalam, ze sie przewroce....

Wstyd mi wklejac te zdjecia, ale jakby byl ktos zainteresowany moge wyslac na maila....

Rozmawialam z ta babka ona mowi, ze zdjecia sa jaknajbardziej profesjonalne, ze zrobila ok.1000 sesji i nikt jeszcze nie byl niezadowolony....

Moje pytanie brzmi, jak moge udowodnic, ze zdjecia nie sa profesjonalne ( wszysy golym okiem widza ze tak jest ) , chce odzyskac swoje pieniadze za zle wykonana prace, tylko jak ???? Istnieje jakies prawo na to ???

Mysle, ze troche ciezko bedzie, bo mieszkam w DE i tutaj to tez bylo robione, ale 150 € na ulicy nie lezy... Poradzcie co moge zrobic ???

Chętnie chciała bym zobaczyć tą sesję Czy możesz przesłać kilka zdjec?
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:53   #28
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Juz wyslalam
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 00:05   #29
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Sniezynko mam nadzieję że się dogadasz z tamta kobietą. Wysłałam Ci na PW @ to wyślesz mi? też chciałabym zobaczyć
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 05:31   #30
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Sesja zdjeciowa- Fotoshooting

Oliku juz wyslalam A czy sie dogadam to nie wiem Ta babka jest conajmniej dziwna i mowi, ze tylko chodzi mi o pieniadze W zasadzie teraz tak, no chyba ze sesje powtorzy, albo nie wiem juz co Zobaczymy...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.