Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016 cz. 53 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-22, 22:08   #331
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
A najlepszy był mój kuzyn, który w zeszłym tygodniu rozpętał taką aferę, że wkurzył mnie niesamowicie i moich rodziców również.. do tego stopnia, że nawet by nam nie było przykro, gdyby nie przyszedł..


Spaliłam drugi garnek w ciągu 3 tygodni...
Co zrobił?
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 22:43   #332
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64461751]Co zrobił?[/QUOTE]

Mieliśmy problem z tymi fajerwerkami, bo sala nie chciała się zgodzić, bo nie wiadomo jakiej pogody się spodziewać, TŻ chciał kupić sam zestaw i poprosić kolegę o odpalenie. Jednak sama mu powiedziałam, że to nie fair, bo do tego musi być ktoś trzeźwy, a bez sensu żeby nie pił tylko dlatego, bo go poprosiliśmy o przysługę. TŻ wpadł na pomysł, że mam dwóch kuzynów, którzy nigdy nie piją alko, więc może któryś z nich..Wskazałam na tego 'normalniejszego'. Oczywiście odmówił.. Byłoby po temacie, ale ten zadzwonił do mojej mamy z awanturą i tekstami 'nie będzie doktorek sobie ze mnie robił parobka, co on sobie wyobraża itd itp..'

Nie cytujcie, bo normalnie wstyd..
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 00:09   #333
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 359
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
dobra będę chwalipiętą i jeszcze raz wrzucam paznokcie
tym razem w lepszej jakości
Bardzo mi się podobają

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Kupiłam buty na ślub

Wysłano z Huawei P9 Lite...
Pokaż

LadyI musiał szopkę urządzić

Dzięki za wsparcie, ja ciotki nie słucham, ale moi rodzice bardzo jej rady biorą do siebie (najbardziej "światowa" osoba w rodzinie ) i mi trują 4 litery. Przy ustalaniu szczegółów na sali wszystko szło idealnie, jakby nie mogło być tak dalej.

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2016-08-23 o 00:17
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 04:41   #334
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016



O mamuniu! Nie bylo mnie chwile a tu juz nowy watek szalone

Gratuluje wszystkim PM, ktore w ostatni weekend mialy swoj wielki dzien

Ja robilam w sobote rodzinny obiad - dalam rade wszyscy byli zadowoleni, a ja ledwo zywa, wiec chyba byli dobrze

A teraz odliczam dni do wyjazdu, bo to juz w niedziele nie moge sie doczekac wakacyjne wlosy i paznokcie sa! Humor wakacyjny tez

W ogole nie pisalam Wam, ale wszyscy mnie mega komplementuja za nowy image ze super zmiana, ze malzenstwo mi to w ogole sluzy, ze wygladam coraz lepiej - w sensie, ze sporo schudlam. A najlepszy moj tata - nie zauwazyl, ze scielan i pofarbowalam wlosy (jak mam mu pokazala foto), ale skwitowal - jaj anorektyczna wyglada no bez przesady!

Dobra lece do pracy, jeszcze tylko troszke
Milego dnia
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 05:01   #335
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Zxc olej takie gadanie, zawsze znajdzie się ktoś z dobrymi radami Mój dziadek jeszcze w dniu ślubu próbował przekombinować tak,żeby było błogosławieństwo.:rolleye s:

My mieliśmy smoking z Bytomia, ale według mnie oni mają właśnie szerokie te nogawki Z Lavarda garniak zdecydowanie lepiej leżał na Tż
Cytat:
Napisane przez ann2016 Pokaż wiadomość
właśnie w Lavardzie kupiliśmy na wesele na wrzesień
My też kupiliśmy Tz garnitur w Lavard
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 05:12   #336
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016 cz. 53




Dzis przymiarka i odbiór sukni mam nadzieje bedzie ok


Spersonalizowane wieszaki wysłali mi je wczoraj wiec bedą na czas
Cieszę sie.


Kupiłam jeszcze pomadkę z maca na ślub na bezclowce ale teraz mysle ze moze za mocna
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 05:57   #337
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

LadyI niezly kuzyn

Cuddly czekamy na relację I fotyyyy!
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 06:16   #338
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość

Ale nie mogę się powstrzymać i Wam nie pokazać mojej gulajki:P To foto rozczuliło nas do granic możliwości:P Zmoknięty i zmarnowany A tak serio - nie lubi pozować i unika obiektywu i fajnie wyszło
aaaaaaleeee słodziak




[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64460226]
My kupiliśmy w Vistuli, leżał idealnie i obsługa była na super poziomie. W Bytomiu Pani nam wciskała za szeroki garnitur o twierdziła że R. dobrze wygląda [/QUOTE]

my wybraliśmy w vistuli, ale mój niezdecydowany tż chciał jeszcze gdzieś zobaczyć i poszłam z nim na odczepnego do Bytomia. Babka dawała mu za duże marynarki, a za małe spodnie i wyglądał jak klaun. Ona twierdziła, że jest ok zresztą, nie była zainteresowana obsługą.
Za to w vistuli babeczka była bardzo przyjemna, rozmawiała ze mną jak z koleżanką, opowiadała o ślubach znajomych i rodziny, pytała mnie o to jak ja będę wyglądała. Latała jak z motorkiem w i przynosiła nawet spinki do mankietów i muszki, kilka rodzajów koszul bo tż wybrzydzał naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła! Super.

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Daj spokój! U mnie też - koniecznie transport, bo 20km to taaaaaka odległość (rozumiem przyjezdnych do hotelu, ale ludzie z okolic..) koniecznie pokój dla dzieci, bo bez nich się nie ruszą.., 'nie siedzę z nimi, ale jak to??? (nie dociera, że skoro są dzieci przy stole to niestety one miejsce też zajmują..),i MILION innych problemów gości..

A najlepszy był mój kuzyn, który w zeszłym tygodniu rozpętał taką aferę, że wkurzył mnie niesamowicie i moich rodziców również.. do tego stopnia, że nawet by nam nie było przykro, gdyby nie przyszedł..


Spaliłam drugi garnek w ciągu 3 tygodni...
transport? Proszę Cię, u nas ludzie z miasta 30km dalej pytają o NOCLEG na miejscu..... i na argument, że jest transport w obie strony na dwa dni, osobówkami a nie busem (więc nikt nie musi czekać aż się zbierze ekipa do powrotu) mowią, że "nieeeee, my byśmy już chcieli zostać na miejscu w hotelu. Ale co? nie macie noclegów w cenie?"
dałam im telefon i adres do najbliższego hotelu żeby sobie rezerwowali. Ja nie wiem, ode mnie z rodziny nie było takich głupich pytań. U tżeta wszyscy jacyś nienormalni.

Druga nienormalna to ciotka mamy tż. Nie doszło do niej zaproszenie bo się piekliła żeby wysłać. Mama tż zapakowała w kopertę, wypisała adres, a ja tylko wysłałam... i nie dotarło. Nawet wujek w Niemczech dostał, a ona nie.. i problem wielki. Jej córka zadzwoniła do siostry mamy tż ( ) i powiedziała, że MAMUSIA NIE DOSTAŁA ZAPROSZENIA WIĘC JEJ I JEJ RODZEŃSTWA TEŻ NIE BĘDZIE NA ŚLUBIE

spoko, że nam nikt nic takiego nie powiedzial, a w ten sam dzień rano zaprosiliśmy ich osobiście, daliśmy wódeczkę i przeprosiliśmy za pocztę, że to zaproszenie nie dotarło.. przecież nie wysyłałam poleconym za potwierdzeniem odbioru

LadyI a może Twój tż coś powiedział, co kuzyn mógł odczytać jako rozkaz? wiesz jak to faceci czasami nie pomyśli i coś chlapnie, a tamten może sobie coś dopowiedział.. i stąd taka reakcja? bo to dziwne żeby na prośbę tak zareagował. Chociaż są ludzie i... ludzie ja bym pewnie powiedziała co myślę.


Wczoraj miałam kreatywny dzień, uszyłam królika na maszynie i pościel dla królika. I zaczęłam robić sobie komin na zimę na drutach
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:23   #339
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Mi jakoś tez miała wypaść w dzień ślubu ale zorietowalam się w miarę wcześniej i wyczytałam w internetach żeby wziąść gorąca kąpiel lub moczyć nogi w gorącej wodzie czy jakoś tak ze tym sposobem można przyspieszyć no i mi się udało na dzień dzisiejszy nie wiem czy to zdrowe ale nic mi nie jest :p
Mi też miała wypaść na ślub ale też wyczytałam w internetach żeby pić herbatke z czarnej malwy na przyśpieszenie i faktycznie pomogło przez 2 cykle wiec teraz śpię spokojnie bo @ mi się przesunął o 4 dni wcześniej i w czwartek się kończy

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;64463786]


Dzis przymiarka i odbiór sukni mam nadzieje bedzie ok


Spersonalizowane wieszaki wysłali mi je wczoraj wiec bedą na czas
Cieszę sie.


Kupiłam jeszcze pomadkę z maca na ślub na bezclowce ale teraz mysle ze moze za mocna [/QUOTE]

Czekamy na foty ja też swoją dziś "odbieram" z dodatkowego skrócenia, mam nadzieje ze nic nie spartolili. .



Do mojego M. Zaczyna dochodzić, że w sobotę ślub i zaczyna się stresować a ja dalej nic nie czuje!. Mój mózg nie chce chyba przyjąć tej informacji do wiadomości
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:44   #340
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Hej W końcu słońce za oknem Szkoda tylko, że ta ładna pogoda ma się skończyć przed kolejnym weekendem
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:47   #341
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

mtynai - akurat wiele rzeczy można o moim TŻ powiedzieć, ale nie to, że się wywyższa, albo rozkazuje On jest najbardziej wyluzowaną osobą na świecie a akurat kuzyn to.. on jest poobrażany na dosłownie wszystkich i jedyna osoba z którą się koleguje to brat swojej żony. Wszędzie szuka drugiego dna i to wiedziałam od dawna, ale sądziłam, że tu się nie da Krótkie pytanie i prosta odpowiedź Jak nie to nie nikt się nie obraża . (Z resztą nie powiedziałam u o tym telefonie i zdaniem TŻa jest wszystko super:P )

Oooo powiem Ci z tym noclegiem to poszaleli U nas nie mogli tego wymyślić, bo tam gdzie sala jest tylko 30 miejsc noclegowych, a następne najbliższe dopiero w tym mieście skąd pochodzą, więc nawet ludzie do hotelu dojeżdżają 20


Zaraz idę na panokcie
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 06:50   #342
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Dziewczyny, wrzucam relację do klubu Ostrzegam, że jest aż za słodka, więc jak ktoś nie lubi takich klimatów to nie zmuszam
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 07:14   #343
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Mieliśmy problem z tymi fajerwerkami, bo sala nie chciała się zgodzić, bo nie wiadomo jakiej pogody się spodziewać, TŻ chciał kupić sam zestaw i poprosić kolegę o odpalenie. Jednak sama mu powiedziałam, że to nie fair, bo do tego musi być ktoś trzeźwy, a bez sensu żeby nie pił tylko dlatego, bo go poprosiliśmy o przysługę. TŻ wpadł na pomysł, że mam dwóch kuzynów, którzy nigdy nie piją alko, więc może któryś z nich..Wskazałam na tego 'normalniejszego'. Oczywiście odmówił.. Byłoby po temacie, ale ten zadzwonił do mojej mamy z awanturą i tekstami 'nie będzie doktorek sobie ze mnie robił parobka, co on sobie wyobraża itd itp..'

Nie cytujcie, bo normalnie wstyd..
Jak dla mnie to ten kuzyn jest zazdrosny. Nie ogarniam takiego zachowania i komentarzy. No ale cóż Olej go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 07:21   #344
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

My kupowaliśmy tżtowi garnitur w Bytomiu, panie były bardzo miłe i donosiły o co tylko poprosiłam
Faktycznie spodnie mają troszkę szersze nogawki niż np. w vistuli, ale mojego J. w tym momencie w mega slimowane spodnie nikt by nie wciskał, bo cały czas kolano opuchnięte, a po wysiłku już całkiem jest problem...
Dobrze, że jest duży wybór garniturów, każdy znajdzie gdzieś coś dla siebie
Całe szczęście zawsze trafiamy na miłą obsługę w takich sklepach. Nic mnie bardziej nie denerwuje w sklepach z ubraniami niż pusty sklep i kilka pracownic, które tylko śledzą moje ruchy


Tak w ogóle to całkiem zapomniałam, że garnitur tż wisi brudny po weselu w szafie A we wrześniu idziemy na wesele

Lady,
zachowania kuzyna nie skomentuje, bo sama nie wiem czy to śmieszne czy już przykre
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2016-08-23 o 07:26
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 07:23   #345
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Hej

Dzięki za opinie o sklepach sporo z Was poleca Lavard to może i tam się przejdziemy
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 07:25   #346
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
mtynai - akurat wiele rzeczy można o moim TŻ powiedzieć, ale nie to, że się wywyższa, albo rozkazuje On jest najbardziej wyluzowaną osobą na świecie a akurat kuzyn to.. on jest poobrażany na dosłownie wszystkich i jedyna osoba z którą się koleguje to brat swojej żony. Wszędzie szuka drugiego dna i to wiedziałam od dawna, ale sądziłam, że tu się nie da Krótkie pytanie i prosta odpowiedź Jak nie to nie nikt się nie obraża . (Z resztą nie powiedziałam u o tym telefonie i zdaniem TŻa jest wszystko super:P )

Oooo powiem Ci z tym noclegiem to poszaleli U nas nie mogli tego wymyślić, bo tam gdzie sala jest tylko 30 miejsc noclegowych, a następne najbliższe dopiero w tym mieście skąd pochodzą, więc nawet ludzie do hotelu dojeżdżają 20


Zaraz idę na panokcie
no to nie wiem jaki jest ten mniej normalny skoro ten taki obrażalski, a pisałaś, ze bardziej normalny kuzyn
tak tylko napisałam, bo oczywiście tylko wy wiecie jak jest. Czasami można coś walnąc i nie być świadomym, że druga strona odbierze ti odwrotnie. Ja często walę prosto z mostu i sama się nie obrażam za szczerość czy bezpośredniość, a niektórzy odbierają to jako chamstwo czy po prostu rozkazujący ton. może też tż na luzie powiedział, a tamten po swojemu zinterpretował. Idź z tymi ludźmi

nooo, ale nie jedną noc.. od piątku do poniedziałku chcieli cwaniaczki, w kopertę 300zł, a my za pokój 500 wkurzają mnie tacy ludzie bo ja nigdy bym na to nie wpadła żeby pytać o nocleg skoro mieszkam 30km dalej i mam zapewniony DARMOWY transport.

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wrzucam relację do klubu Ostrzegam, że jest aż za słodka, więc jak ktoś nie lubi takich klimatów to nie zmuszam

wyślij na priv
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 07:42   #347
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Hej

Ten kuzyn ma chyba po prostu jakieś kompleksy

Też muszę się umówić na hybrydy, zaczęłam miesiąc przed ślubem i tak się przyzwyczaiłam (plus nigdy nie miałam takich długich paznokci ), że już nie zrezygnuję
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 07:48   #348
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość

Też muszę się umówić na hybrydy, zaczęłam miesiąc przed ślubem i tak się przyzwyczaiłam (plus nigdy nie miałam takich długich paznokci ), że już nie zrezygnuję
jakbym moją mamę słyszała, słowo w słowo pierwsze hybrydy 'dostała' ode mnie na dzień matki i teraz chodzi regularnie

ja też się chyba uzależnię
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:04   #349
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cześć
Dzisiaj pracuję z domu bo w połowie dnia mam ostatnią przymiarkę i mi się nie chciało jeździć tam i z powrotem Ogarnęłam właśnie jak pogoda się pozmieniała na weekend W weekend jak oglądałam to zapowiadali 23 stopnie i przelotne opady, a teraz upał 32 stopnie, no rewelacja
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 08:06   #350
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Hybrydy są fajne, bo pazury z głowy na 2 tygodnie minimum
tzn mi odrost już po tygodniu przeszkadza, ale znam dziewczyny co noszą i po miesiąc
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:12   #351
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

ja się od hybryd też uzależniłam od zeszłego roku :P Dziś wlaśnie robie nowe

I dziś jeszcze mam dentystę - to już mniej fajne

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Hybrydy są fajne, bo pazury z głowy na 2 tygodnie minimum
tzn mi odrost już po tygodniu przeszkadza, ale znam dziewczyny co noszą i po miesiąc
Ja noszę miesiąc :P
Nie mam totalnie czasu na robienie częściej, a paznokcie rosną mi wolno więc jest do przeżycia.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:13   #352
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

U mnie dwa tygodnie to tak akurat. Przy zwykłym lakierze przeważnie miałam odpryski na następny dzień Więc wygoda jest ogromna
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:14   #353
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Mi tak samo szybko rosną jak się łamią
Czyli w przerażającym tempie :P
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:17   #354
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ja w sumie nie wiem jak rosną mi paznokcie, bo niektóre podwijają mi się do dołu i musiałam je często piłować.. na kolejne umówiłam się za 3 tygodnie, tak dla rozeznania

Dziewczyny, a mogę tak z ciekawości zapytać ile kosztują u was hybrydy ?
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:25   #355
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a mogę tak z ciekawości zapytać ile kosztują u was hybrydy ?
Ja płacę 50 złotych
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:26   #356
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64465516]Jak dla mnie to ten kuzyn jest zazdrosny. Nie ogarniam takiego zachowania i komentarzy. No ale cóż Olej go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Tak mówi mój tata..ehh brak slow..
Drugi kuzyn z kolei wszystko mówi mamusi i tatusiowi (ma 35 lat) a ja chciałam niespodziankę

Kurde faceci to faceci ale jak im nie pasuje to mówi się do tej osoby a nie chłop 31 lat dzwoni na skargę..
Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
U mnie dwa tygodnie to tak akurat. Przy zwykłym lakierze przeważnie miałam odpryski na następny dzień Więc wygoda jest ogromna
To tak jak ja..od kilku lat mam żel i hybryde na stopach robię sama
Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie wiem jak rosną mi paznokcie, bo niektóre podwijają mi się do dołu i musiałam je często piłować.. na kolejne umówiłam się za 3 tygodnie, tak dla rozeznania

Dziewczyny, a mogę tak z ciekawości zapytać ile kosztują u was hybrydy ?
3 tyg to chyba w porzadku akurat


Obudziła się we mnie bridezilla..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:30   #357
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Hybrydy są fajne, bo pazury z głowy na 2 tygodnie minimum
tzn mi odrost już po tygodniu przeszkadza, ale znam dziewczyny co noszą i po miesiąc
u mnie po 2 tygodniach wyglądają już źle a nie chce mi się ciągle biegać i kasy wydawać, może jakby jakaś koleżanka mi robiła to inaczej
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:33   #358
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ja spróbowałabym robić sama gdyby nie to, że nie umiem równo dojechać lakierem do końca, albo zostawiam wolne miejsce albo mam zalane skórki
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:38   #359
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Ja spróbowałabym robić sama gdyby nie to, że nie umiem równo dojechać lakierem do końca, albo zostawiam wolne miejsce albo mam zalane skórki
ja mam czasem całe palce pomalowane
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 08:42   #360
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Mi robi siostra tżta, która się tym zajmuje profesjonalnie :P
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 21:37:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.