Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-02, 19:43   #4081
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Franek na poczatku spał bardzo dużo. Musieliśmy go budzić na jedzenie i w dzien i w nocy. Teraz ma tak ze rano ok 1.5h aktywności, potem śpi, je i w niate szybko znow zasypia. Rozbudza sie ok 14-15 i wtedy do 17 aktywny. Potem marudzi albo zasypia, 19 kąpiel i zasypia na noc ok 21. Pobudka 23-0.00. Potem ok 3-4 i ok 6-7 zaczynamy Dzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 19:44   #4082
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
siemka zaaraz może uda mi się trochę nadrobić, melduję z opóźnieniem że 25.08 urodziła nam się córka Natalka 2890 53 cm wszyscy zakochani i powoli się uczymy siebie i odnajdujemy w nowej roli
Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Gratulacje ;-)

Duzo śpią Wasze dzieciaki?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
Dawid śpi od 12 do 15 godzin na dobę, w zależności od dnia.

A. I ja nie używam smoczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 19:58   #4083
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Wybaczcie, ale ciezko mi nadrabiac wątek
Jutro w koncu przeprowadzamy sie do nowego domu. pakowanie pełną parą. TZ wrocil do pracy pare dni temu wiec wszystko musze ogarnąc sama. Maks co dwie godziny w ciagu dnia chce jesc, albo jest aktywny i trzeba go zabawiac. Jak przycina drzemki to pakuje rzeczy. Takze ręce pełne roboty, ale juz zostało pare rzeczy do ogarniecia i tyle. Jutro przyjezdza ciezarówka. Boje sie troche nowego miejsca i tego zalatwiania spraw. Na zlosc internet podlacza nam dopiero 20 wrzesnia
Maks to chyba mało kłopotliwe dziecko (odpukac). W nocy budzi sie około 12, 2.30 i 4, a pozniej wybudza sie okolo 8 i jest aktywny przez 3-4 godziny. Nie marudzi jakos strasznie. Niestety w lozeczku (mamy chicco next2me) wytrzymuje okolo godziny, a pozniej ląduje obok mnie i spimy razem TZ mowi, ze jak tak dalej pojdzie to rodzenstwa nie bedzie mial bo on tak przy dziecku to by nie mogl

Bede szczesliwa, jak ogarne nowy dom i bedziemy mogli po prostu cieszyc sie naszą rodzinką
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 20:09   #4084
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 493
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
bidulek. Duzo zdrowia dla maleństwa



ja mam lovi od 0-2 miesiące
Miałam tego lovi, dostałam od położnej ale zgubiłam- prawdopodobnie wypadł mi na spacerze, bo nosiłam go awaryjnie. Córka cmokneła kilka razy i wypluwała, ale używałam dwa razy jak płakała w tramwaju. Fajnie wyglądał, w rossmannie jednak dość przeciętny wybór był i lovi nie było.
Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Zdrowia dla Artura.

navioe my mamy avent, chyba 0-3. Nie wiem nawet bo mąż kupował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja znalazłam stacjonarnie tylko avent 0-6. :|

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość
Gratuluję!

Dawid śpi od 12 do 15 godzin na dobę, w zależności od dnia.

A. I ja nie używam smoczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie używam na codzień, ale mam zajęcia co drugi tydzień i córka będzie zostawać z babcią albo z tż, więc wolę im zostawić smoczek, bo nie wiem jak będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 20:27   #4085
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Nasze smoczki byly 2 w zestawie- żółty i rozowy.
Franka smoczek nie interesuje. Nawet jak pociągnie to wypluwa po chwili. Ostatnio jeden wydaliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 20:36   #4086
Kasmina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Bartek ma 2 smoczki i też rzadko używam, bo szybko je wypluwa woli ssać cyca
Kasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 21:13   #4087
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja sie dzis poratowalam wlasnie jak chcial ssac i ssac. Juz my sie ulewalo a on dalej cyckal. Smoczek zalatwil sprawę. Pociagnal kilka razy i spał. Smoczek wypluł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 21:14   #4088
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

My tez mamy 2 smoczki, nosimy je ze sobą przy wózku, ale ich nie uzywalismy.

Czy Wasze dzieci odreagowuja odwiedziny? Nasz syn po każdych odwiedzinach jest mega niespokojny, chce być przytulny i być blisko cyca... dodam, ze dbamy, zeby jednorazowo odwiedzały nas 2-3osoby...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 01:04   #4089
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Był niespokojny tak ok 2-3 tyg. Teraz nie wiem. Juz 2 tyg nikogo u nas nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:13   #4090
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość
My tez mamy 2 smoczki, nosimy je ze sobą przy wózku, ale ich nie uzywalismy.



Czy Wasze dzieci odreagowuja odwiedziny? Nasz syn po każdych odwiedzinach jest mega niespokojny, chce być przytulny i być blisko cyca... dodam, ze dbamy, zeby jednorazowo odwiedzały nas 2-3osoby...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wydaje mi sie, ze nasz odreagowuje wszystkie zmiany rytmu dnia. Wyjazd gdziekolwiek, spacer nawet, odwiedziny i juz nocka w plecy. Jak jest caly dzien spokoj to w nocy budzi sie dwa razy na szybkie papu i mamy raj, wczoraj byl nadmiar wrazen i w nocy problem przespac dluzej niz dwie godzinki

Wysłane za pomocą mTalk
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:59   #4091
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Filipek tez w sumie duzo spi zje pospi czasem ma z 2h aktywnosic ale lezy i spoglada sobie. W nocy budzi sie podobnie okolo 23/24 pozniej 3/4 i po 6/7 zalezy ile zje jak wiecej niz 60ml to pospi z 3h czasem dobije 4h ;-)


Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 13:49   #4092
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 493
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Lilia ma już w miarę stałe godziny jedzenia i jak nie dostanie w tych godzinach piersi to płacz niesamowity. Raczej nie mają wpływu odwiedziny ani spacer.
W nocy się budzi ok. 20, wykapie się i zje, potem pobudka o 0.30, 4, 8, 10, 13 i tu zazwyczaj nie śpi ok. godziny, dwóch i potem ok. 17. wiadomo, że godziny nadal ruchome ale tak mniej więcej wiem o której jest marudna.
Jakie zakladacie małym pampersy? Już 2? My dopiero weszliśmy w rozmiar 56 i dzisiaj pierwszy raz kupimy dwójki, jestem ciekawa czy będą dobre.
Młoda się zrobiła małym pulpecikiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 14:27   #4093
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dawid reaguje na każde odstępstwo od schematu... ;(

My nosimy juz 2. Zuzylismy tylko 2 paczki pampersow 1. A pieluchy dady odparzyly pupke Dawida... ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 15:37   #4094
Kasmina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

My też nosimy 2. Używaliśmy 1 pampersa chyba ze 3 paczki, teraz już 2. dady i są ok
Bartuś ma niewielką ciemieniuche
Kasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 15:42   #4095
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Wielkie gratulacje dla nowych mam bardzo przepraszam, ale nie dam rady nadrobić wątku, dalej jesteśmy w szpitalu i wyjdziemy najwcześniej we wtorek/środę - Artur ma ciągle złe wyniki CRP, spadało, ale teraz się pogorszyło i dostaje nowy silniejszy antybiotyk, do tego mamy ciężką walkę z kp, bo on jest bardzo ospały i nie chce jeść. Czyli 2 tygodnie będziemy w szpitalu, o ile wszystko pójdzie dobrze...
Trzymam kciuki za szybką poprawę wyników

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
siemka zaaraz może uda mi się trochę nadrobić, melduję z opóźnieniem że 25.08 urodziła nam się córka Natalka 2890 53 cm wszyscy zakochani i powoli się uczymy siebie i odnajdujemy w nowej roli
Gratulacje, witamy Natalkę na świecie

My mamy smoczek z Lovi, alemałą go nie lubi i wypluwa, czasem się przy usypianiu przydaje, ale generalnie próbuje go wypluć najpóźniej minutę po włożeniu, jak się zorientuje, że nic nie leci
NIe mam wrażenia, żeby jakoś odreagowywała wizyty czy spacery, nie ustaliła sobie też jeszcze stałych pór karmienia, choć my staramy się pilnować, żeby przerwy nie były dłuższe niż 3,5 godziny chyba, że w nocy - śpi, dopóki się nie wybudzi, choć niestety nie trwa to dużo dłużej.
Pieluchy dalej w użyciu "1", myśle, że jeszczze z 2 tygodnie tak będzie, bo waży ok. 3,5 kg (a skonczyła w środę 2 tygodnie).
No i dziś odpadł nam pępek
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:27   #4096
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

hej dziewczyny, dawno mnie nie było.. widzę,że temat aktywności dzieci-to chyba powód,że cięzko mi do was zajrzeć, bo u nas kązdy dzień inny- Mała nie ma stałęgo rytmu- jedynie nocki podobne, ale dnie inne..najczęściej (choc dziś nagle ma już 3 drzemkę) śpi tylko raz w ciągu dnia, do tego prawdopodobnie męczą Ją kolki albo odczuwa moje zaniepokojenie i reaguje tak jak reaguje.. ehh.. cięzko cokolwiek ogarnąć, ale i tak jest cudnie.. za niecałe pól godziny moja córcia skończy 3 tygodnie..
ile dam radę nadrobić tyle nadrobię i postaram się wlatywać częściej

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

nadrobiłąm Was szybciutko

Luna cieszę się,że kotuś się odnalazł..
gratuluję wszystkim mamusiom i witam wszytskie sierpniowe dzieciaczki-aż trudno uwierzyć,że już wrzesień..tyle razem paplałyśmy aż stało się to na co każda z nas czekała...

agnszp - a Ty już rozpakowana?

my używamy przewijaka i organizera z ikea (tych pojemników)-fajnie się sprawdza i jest dużo wygodniej niż na łożku-czasem przebiaram Młodą na śpiocha w nocy albo w dzień ubieram to plecy wysiadają

smoczkiem Młoda gardzi

M. powoli wyrasta z rozm. 56, używamy aktualnie pieluch dada 2...

aaa i przypomniało mi się-ktoś pytał o krochmal - ja myję Małą w krochmalu, ale takim kupnym nano coś tam..swietny jest tylko drogi-niczym nie smarujemy po tym, a córa miała problemy skórne zaraz po porodzie, teraz ma nieco suchą skórę, a dziś do kąpieli planuję wlać moje pierwsze odciągnięte mleko- nawet nie wiedziałam,że go tyle mam - przy 5minutach dojenia ręcznym laktatorem 100ml uciągnęłam, a że kp to nie wiem co z tym zrobić..

Edytowane przez Piernik Torunski
Czas edycji: 2016-09-03 o 16:29
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:34   #4097
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Pierniczku, niestety jeszcze nie jestem rozpakowana odmówiłam wczoraj hospitalizacji, zaraz ide na ktg i badanie. Jak nie ma zadnego postępu pomimo moich starań to dzis do szpitala. Jak jest jakies rozwarcie to walczę dalej, ale najpozniej jutro szpital. Chyab mi odszedł czop, chociaż nie jestem pewna, no i mam wrażenie ze synek jest strasznie nisko....
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:45   #4098
gosiaczkam
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczkam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: DE/Krk
Wiadomości: 295
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

U mnie smoczek się sprawdził NUK genus... lovi byly za wielkie i Em nie umiała sobie z nimi poradzić. Ogólnie córa jest strasznie niecierpliwa i po przebudzeniu od razu domaga się butli i się złości. najlepiej jakbym stała nad łóżeczkiem z gotowym mlekiem i czekała aż Królewna wstanie jakbym mogła KP to nie było by czekania
gosiaczkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:52   #4099
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 493
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Pierniczku, niestety jeszcze nie jestem rozpakowana odmówiłam wczoraj hospitalizacji, zaraz ide na ktg i badanie. Jak nie ma zadnego postępu pomimo moich starań to dzis do szpitala. Jak jest jakies rozwarcie to walczę dalej, ale najpozniej jutro szpital. Chyab mi odszedł czop, chociaż nie jestem pewna, no i mam wrażenie ze synek jest strasznie nisko....
Myślałam, że już rozpakowana się tulisz z maleństwem. Trzymam kciuki, żeby się zaczęło!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 17:46   #4100
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Myślałam, że już rozpakowana się tulisz z maleństwem. Trzymam kciuki, żeby się zaczęło!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Niestety jeszcze nie
Przy następnej ciąży nikomu, absolutnie nikomu, nie podam terminu porodu! Bede trzymac te informacje dla siebie i meza. Bo niestety ale ciagle telefony, smsy i wiadomości z pytaniem "czy to juz" "czemu jeszcE nie urodziłaś" "co tak długo" "czemu nie idziesz do szpitala", sa w☠☠☠☠....
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 17:57   #4101
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Znalazlam napis na smoczku avent 0-2.
Pieluch jedynek zuzylismy dużo (ok 200), od kilku dni rozmiar 2. I pierwsze ubranka na 56 sa za małe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:44   #4102
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Znalazlam napis na smoczku avent 0-2.
Pieluch jedynek zuzylismy dużo (ok 200), od kilku dni rozmiar 2. I pierwsze ubranka na 56 sa za małe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jedynek trzy paczki zuzyłam (dada, toujours i babydreams) i juz kupuje 2 bo tez pasują (poszły juz prawie dwie paczki toujours i zaraz otwieram dady). To toujours mi nie podpasowaly. Mała jest przesikuje. Dla mnie dada zdecydowanie lepsza. Babydreams niezle też.

Z ciuszków tez niektóre 56 juz małe. Przeważnie z pepco

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość
Dawid reaguje na każde odstępstwo od schematu... ;(

My nosimy juz 2. Zuzylismy tylko 2 paczki pampersow 1. A pieluchy dady odparzyly pupke Dawida... ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie toujours odparzyly
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2016-09-03 o 19:45
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:48   #4103
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

No właśnie mój przesikiwal dade i zrobiły sie odparzenia w przeciągu jednej doby wiec wróciliśmy do pampersow. Ale chyba wypróbuję jeszcze babydreams...

Mój tez wyrasta z 56... ale od początku wiedziałam, ze 56 będą w użyciu króciutko...

No, i Dawid ładnie przybiera na wadze, wczoraj ważył 3670g - urodzeniowa 3470g

I juz zapisałam go do ortopedy na kontrolę bioderek, w zasadzie ostatnim rzutem na taśmę... :O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:49   #4104
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

My uzywamy pampersow 1, sa akurat. W ogole to pampersy sa fajnieksze od happy (te sa obrzydliwie grube i mniejsze wypadaja), z 1 lecimy wlasnie paczke pampersow premium care i rewelacyjne sa, cieniutkie, fajnie chlona, nie odparzaja u nas dupci, a po happy po 2 dniach odparzenia. Wiecej 1 chyba nie mam, wiec kolejne beda 2, na pewno nie beda mu za wielkie, te 1 z happy byly na styk. Z 2 mamy dwie paczki dady i jedna mala pampersow premium care, ciekawa jestem jak sie dada sprawdzi, bo standardowo te nam wszyscy kupuja, a ja jeszcze nie wytestowalam a sie juz zapas maly robi i juz jedna pake 3 dostalismy, zebysmy sie nie zdziwili jak szybko sie przydadza :P

Co do ubranek - wiadomo, zalezy od rozmiarowki, od samego poczatku niektore 56 z tych ktore msmy sa na styk. Ale 62 mamy ogrom, wiec nie trzeba bedzie tak czesto prac, z 56 juz pranie poszlo, a jestesmy od poniedzialku w domu...

Smoczka (oszusta) na szczescie wypluwamy. Mamy jakis najtanszy z canpolu kupiony na szybko, nie przypadl do gustu i trzymamy sie tego, ze nasz syn smoka nie lubi

Wysłane za pomocą mTalk
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 05:30   #4105
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Jestem juz w szpitalu, wczoraj dostałam cewnik, skurcze były po godzinie, przez 4 h, potem sie wyciszyły i pospalam z przerwami z 2 h teraz znow sie zaczęły....oby to juz było to.
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 05:39   #4106
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

agnszp wielki kciuku żeby to było to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 06:44   #4107
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Jestem juz w szpitalu, wczoraj dostałam cewnik, skurcze były po godzinie, przez 4 h, potem sie wyciszyły i pospalam z przerwami z 2 h teraz znow sie zaczęły....oby to juz było to.

Trzymam mocno kciuki!

Mój synek jest od wczoraj na obserwacji na oddziale noworodków, tętno mu zwalniało i był w ocenie pediatry blady i lekko żółty, ale przy ogrzewaniu się podobno poprawiało i tętno czasem było za niskie, ale się potem też poprawiało. Ja nosiłam dla niego mleko, nie szło jakoś super, bo jestem w stanie wydoić 50 ml z obu piersi, a on zjada np. 90 ml naraz. Na obchodzie pediatrycznym się dowiem co dalej.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 06:57   #4108
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Jestem juz w szpitalu, wczoraj dostałam cewnik, skurcze były po godzinie, przez 4 h, potem sie wyciszyły i pospalam z przerwami z 2 h teraz znow sie zaczęły....oby to juz było to.
Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki!

Mój synek jest od wczoraj na obserwacji na oddziale noworodków, tętno mu zwalniało i był w ocenie pediatry blady i lekko żółty, ale przy ogrzewaniu się podobno poprawiało i tętno czasem było za niskie, ale się potem też poprawiało. Ja nosiłam dla niego mleko, nie szło jakoś super, bo jestem w stanie wydoić 50 ml z obu piersi, a on zjada np. 90 ml naraz. Na obchodzie pediatrycznym się dowiem co dalej.
Oby wszystko z Synem było dobrze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 08:03   #4109
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Jestem juz w szpitalu, wczoraj dostałam cewnik, skurcze były po godzinie, przez 4 h, potem sie wyciszyły i pospalam z przerwami z 2 h teraz znow sie zaczęły....oby to juz było to.
Trzymam mocno kciuki!
Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki!

Mój synek jest od wczoraj na obserwacji na oddziale noworodków, tętno mu zwalniało i był w ocenie pediatry blady i lekko żółty, ale przy ogrzewaniu się podobno poprawiało i tętno czasem było za niskie, ale się potem też poprawiało. Ja nosiłam dla niego mleko, nie szło jakoś super, bo jestem w stanie wydoić 50 ml z obu piersi, a on zjada np. 90 ml naraz. Na obchodzie pediatrycznym się dowiem co dalej.
Biedna oby szybko się wyjaśniło i wszystko było dobrze

Wysłane z mojego 6045Y przy użyciu Tapatalka
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 08:54   #4110
Georgia1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Jestem juz w szpitalu, wczoraj dostałam cewnik, skurcze były po godzinie, przez 4 h, potem sie wyciszyły i pospalam z przerwami z 2 h teraz znow sie zaczęły....oby to juz było to.

Trzymam kciuki!!!

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

My wczoraj byliśmy na sesji zdjęciowej
Do połowy było ok pózniej Mala zaczęła marudzić :-(
Mam nadzieje, ze wyjdą ładne zdjęcia
Powiem Wam, ze mimo tego, ze my nic nie robiliśmy to wróciłam umęczona jakbym cały dzień harowała ;-)
Georgia1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.