"Rolnik szuka żony" - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-05, 09:42   #4141
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Mnie śmieszyła kandydatka co sobie wyobrażała że na romantycznej wsi z rolnikiem będzie się kąpać nago w jeziorze Jak po wsi się wszyscy znają i w ogóle jednak zgłaszała się do osoby, która ma więcej niż 16 lat
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 10:44   #4142
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Łukasz mi przypominał wczoraj Rafała z drugiej edycji-sam nie wie czego chce. Nikt mu nie pasuje, nikt nie ma tego czegoś.
Na co on liczy? Na Angelinę Jolie czy jak? No i to jego nie czytanie listów do końca-to po prostu brak szacunku i kultury.

Najbardziej mi się spodobało to, że Marek się zmobilizował do zmian na lepsze. Widać, że mu zależy. Mam nadzieję, że nie zacznie gwiazdorzyć, bo na razie jest moim faworytem.

Fajna jest ta Grażyna co napisała do Szymona. Wygląda na miłą i sympatyczną dziewczynę, która nie zgłosiła się do programu, aby się lansować.

Oczywiście pojawiły się też pierwsze lokowania i reklamy w programie. Nowoczesny ciągnik u tego pszczelarza. Nie wierzę, aby miał go już wcześniej
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 21:23   #4143
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: "Rolnik szuka żony"

O nie nie.. Marek, totalny cham i prostak. Niestety inaczej nie da się go określić. Myślałam że walne w ekran jak był moment gdy razem z synusiem siedzieli na kocu i rechotali się ze zdjęć kandydatek szydząc z nich. Co jak co, ale zarówno synalek jak i ojciec powinni zachować kąśliwe uwagi dla siebie, biorąc pod uwagę że urodą sami nie grzeszą. Cóż...

Szymon? Niereformowalny typ, do tego z koszmarnymi rodzicami. Szukają sobie kobiety która będzie robiła za tanią siłę roboczą. Koszulka z Jezusem? Serio? Ktoś, kto naprawdę wierzy w Boga, a nie żeby pokazać wszystkim 'jaki to ja jestem super bo mam zasady', w życiu nie założyłby takiej koszulki. Ogólnie ten pan o ile nie trafi na zdesperowaną, cichą myszkę, zostanie sam do końca życia. I jeśli się nie zmieni, to zaryzykuję stwierdzenie że zasługuje na to.

Rolniczka jest przecudowna, piękna, ciepła i inteligentna w niej jedynej z całego towarzystwa mogłabym się zakochać

Dwóch pozostałych panów oceniam raczej pozytywnie. Zobaczymy jak dalej będzie się rzecz dziać
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 00:49   #4144
_Leena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 139
Dot.: "Rolnik szuka żony"

No cóż, dokładnie WSZYSCY uczestnicy (poza piękną i uroczą rolniczką) wypadli gorzej niż w 1 odcinku, zobaczymy co dalej
_Leena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 07:45   #4145
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Jak dla mnie Szymon to będzie "czarny koń" tego sezonu. Tekst odcinka to było "Czyste serce, wyczyszczone..."



Łukasz - chyba będzie odpowiednik "młota" - szuka księżniczki ...

Marek - sorry ale jak dla mnie ten facet to kompletna klapa, żeby mieć dom w takim stanie ?? Ja bym się wstydził kogokolwiek zaprosić na takie "salony", w tej "łazience" brakowało tylko wiadra żeby było się gdzie wys****. Masakra, nie zdziwił bym się że baba go kopła w tyłek bo facet był niechlujem i niezaradny na tyle by chociaż dom w dobrym stanie utrzymać. Współczuję kobietom które do niego jadą, to będzie hardcore.

Zbigniew - jak dla mnie narazie najbardziej wyważony i nie ma się co u niego przyczepić.

Monika - narazie neutralnie, nie ma się do czego przyczepić.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 10:52   #4146
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Ja też tego nie rozumiem, kiedy pokazywano dom Marka to już nie chodzi o warunki ale tam po prostu było strasznie brudno, jakieś smieci walały się po ziemi. Co z tego że trochę poprawił dom jak nawet porządku nie umie w nim utrzymać, a nie okłamujmy się na pewno było sprzątane na przyjazd telewizji więc nie chce myśleć jak tam jest na codzień. Jeszcze do tego ma 2 dzieci, w tym dziewczynę że też im nie przeszkadzają takie warunki. Ale to wszystko kwestia wychowania pewnie, wychowywały się z ojcem dla którego porządek nie ma znaczenia więc to że jest brudno im też pewnie nie przeszkadza.
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 11:54   #4147
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Mnie się wydaje ze specjalnie był ten dom pokazany w takim stanie by gadać w tv jakoś do innych nie za gadali
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 16:26   #4148
Amaranta16
Raczkowanie
 
Avatar Amaranta16
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 250
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje ze specjalnie był ten dom pokazany w takim stanie by gadać w tv jakoś do innych nie za gadali
Być może chodziło o powtórzenie schematu z 1 edycji - tam też był rolnik, który ze wzgledu na udział w programie ogarnął i siebie i swoje gospodarstwo. Z tym, że tego Zbyszka z pierwszej edycji darzyłam większą sympatią niż Marka z tegorocznego sezonu. Sposób, w jaki komentował wygląd kobiet, które do niego napisały bardziej mnie raził niż bałagan w domu.
__________________
Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto...
Amaranta16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 19:04   #4149
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez Amaranta16 Pokaż wiadomość
Być może chodziło o powtórzenie schematu z 1 edycji - tam też był rolnik, który ze wzgledu na udział w programie ogarnął i siebie i swoje gospodarstwo. Z tym, że tego Zbyszka z pierwszej edycji darzyłam większą sympatią niż Marka z tegorocznego sezonu. Sposób, w jaki komentował wygląd kobiet, które do niego napisały bardziej mnie raził niż bałagan w domu.
Zbyszek z 1 edycji był sympatyczny
A ten Marek wydaje się wybredny.. No i niezły z niego bałaganiarz
Byłam w szoku jak zobaczyłam jego gospodarstwo w 1 odcinku.. Masakra

Najbardziej sympatyczną osobą jak dla mnie jest Monika Fajna, uśmiechnięta i zaradna kobieta, oby znalazła kogoś fajnego
No a sądząc po listach kandydatów ma chyba takich całkiem całkiem
__________________
Książki 2024: 3
(Książki 2023: 33 , 2022: 40, 2021: 40 , 2020: 51 , 2019: 77 , 2018: 65 , 2017: 63 , 2016: 48 , 2015: 30)

Zakochana <3
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:29   #4150
Gosia447
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 185
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Czy wczoraj w programie Sprawa dla reportera był Ignacy z drugiej edycji Rolnik szuka żony?

http://vod.tvp.pl/26608018/08092016
Gosia447 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 16:45   #4151
Cyklamenowa
Przyczajenie
 
Avatar Cyklamenowa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 24
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Po emisji pierwszego odcinka zastanawiałyśmy się z mamą co sprawiło, że Szymon wzbudził takie zainteresowanie dziewczyn? Nie neguje absolutnie wiary, sama jestem wierząca. Jednak jego zaangażowanie w sprawy religijne jest jak na mój gust bardzo na wyrost i ciężko chyba iść przez życie z kimś takim nie będąc tak samo oddanym Kościołowi. Może bardziej chodzi o wierność, oddanie?
__________________
Zrób sobie dzień dobry!

Wracam na Wizaż
Cyklamenowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 22:08   #4152
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 529
Dot.: "Rolnik szuka żony"

ale kandydatki od Zbigniewa (?) podsumowały Marka i jego podwórko
nie mogłam tych rozmów Szymona, coś nawet jedna z dziewczyn po rozmowie mówiła o tym że więcej o tej religii gadania niż o nich. no i ogromnego minusa zdobył jak gadał o tym że kobieta taka wielozadaniowa przy dziecku a facet by nie dał rady.
no i chyba przy Zbigniewie (sorki nie jestem imienia pewna) było strasznie głupio nagrane, bo jedna z pań mówi na temat że nie ma prawka i było od razu pokazane jak on jej dziękuje, to tak trochę wyglądało nie masz prawka to nic z tego
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:23   #4153
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Marek zadnej kandydatce nawet nie spojrzał w oczy, cale spotkania głowa zwròcona w stolik. Jakoś strasznie mnie to raziło. Mam nadzieje ze przełamie swą nieśmiałośc bo inaczej bedzie kiepsko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 07:20   #4154
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Marek zadnej kandydatce nawet nie spojrzał w oczy, cale spotkania głowa zwròcona w stolik. Jakoś strasznie mnie to raziło
Odniosłam to samo wrażenie
A co do Szymona to w mojej opinii niekoniecznie musiał dostać najwięcej listów. Myślę że został wybrany bo jest kontrowersyjny i bardzo się wyróżnia na tle reszty, a to zawsze podnosi oglądalność.
I ten tekst w rodzaju że nie będzie patrzył na wygląd bo to nie zoo, a potem się jara co ładniejszymi kandydatkami bo w końcu "małżeństwo to także sypialnia"
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 08:01   #4155
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 529
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Szymon miał dostać najwięcej listów ze wszystkich? no nie byłabym pewna, ale w sumie nie powiedziałabym że wybrali go do programu bo wzbudzał kontrowersje, dla mnie to nic dziwnego że znalazł się w 5 która dostała najwięcej listów, bo patrząc na całą 10 to nie ma zdziwienia że on się dostał a ktoś inny nie, już mnie bardziej zainteresowanie Markiem zdziwiło
jedna dziewczyna od Szymona też dobra, ledwo go poznała a już mówi że mogłaby z nim ślub brać, a nie wiem czy to nawet nie było że chciałaby


co Marek mówił o tej różnicy między serem a twarogiem? nie mogłam zrozumieć co mówi. u mnie zawsze mówiło się ser biały ale twaróg w domyśle to było to samo i jak tak na szybko coś tam poszukałam to znalazłam tylko inf że to nazewnictwo od regionu zależy

hmm działa wam forum normalnie? bo jak wchodzę w moje subskrypcje to nie pokazuje mi że są jakieś nowe posty w wątkach, jak weszłam tutaj to wyświetlił mi się post Gosiurek, ale jak chciałam zacytować to tak jakby go w ogóle nie było
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 08:43   #4156
sasanka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 168
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Najlepiej wypadła Monika. Umie się zachować, jest kulturalna, do każdego kandydatka podchodziła z uśmiechem i zainteresowaniem, chociaż trzeba przyznać, że nie ma z czego wybierać. Jak dla mnie tylko ten ostatni facet z dzieckiem może coś jej zaproponować, reszta to takie chłopaczki. Ona jest silna i jej jest potrzebny silny facet.

Łukasz też dla mnie na plus. Uśmiechnięty. Widać, że dziewczyny nim zauroczone. Nawet fajne ma kandydatki. Wyróżnił chyba Marlenę. Rzeczywiście ładna dziewczyna, ale mam nadzieję, że da szansę innym. Blondynka z krótkimi włosami i blondynka z długimi, która powiedziała, że chyba nie ma szans z resztą dziewczyn według mnie są naprawdę fajne. Jeszcze zapamiętałam taką brunetkę z włosami do ramion. Na minus pierwsza dziewczyna, nie wiem, czy zjadł ją stres ale to, co mówiła i jak się zachowywała...

Szymon - nie wzbudził mojego zainteresowania, sama jestem wierząca, ale nie chciałabym takiego faceta. Coś mnie w nim odpycha. Te ciągłe odniesienia do wiary, no ile można... Fajną ma dziewczynę i ładną z takimi mocnymi, gęstymi włosami, z grzywką, chyba Kasia. I ta najmłodsza też mi się spodobała, chociaż jak powiedziała, że chce zostać żoną Szymona to było to dla mnie dziwne.

Marek nawet nie potrafi kobiecie spojrzeć w oczy. Rozmowa o serze była żenująca.

Zbigniew każdą panią komplementował, ale dla mnie to było jakieś nietaktowne. I ciągłe aluzje do seksu. No zobaczymy.
sasanka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 09:03   #4157
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 529
Dot.: "Rolnik szuka żony"

do Zbigniewa to najlepiej jakby przyjechały same nieogarnięte kobiety i ubrane jakby dopiero co obornik skończyły wywalać z tego co mówiły to chciał elegancką a za każdym razem a ty taka elegancka nie wiem czy byś się na wieś nadawała no chyba normalne że nawet jeśli tak na co dzień nie wyglądają to na spotkanie starały się dobrze ubrać
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 09:44   #4158
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Najbardziej podobała mi się w tym odcinku Monika.
Podeszła poważnie do tematu, z każdym kandydatem potrafiła porozmawiać, nie dała nikomu odczuć że jest od razu skreślony.

Łukasz również mnie pozytywnie zaskoczył. Jego pierwsza kandydatka była hmmm nietuzinkowa. A reszta fajna.

Zbigniew czarujący, uśmiechnięty.

Marek masakra. Wcześniej go broniłam, ale rozmowy o serze żenujące plus ten taki dziwny wyraz twarzy nie wiem czy to ze stresu czy w ogóle taki jest. No i nie podobało mi się, że wyrażał zachwyt nad kandydatkami młodszego uczestnika.

Szymon.... nie wiem po co zaprosił baptystkę, skoro chce katoliczkę. Chyba produkcja zaprosiła żeby coś się działo w programie. Ona jest z miasta i nijak pasuje do Szymona.
Tekst o wielozadaniowości kobiet do której sa stworzone... no ja bym uciekała, ale jeśli to dziewczynom pasuje to szczęścia życzę.
Wbrew pozorom chyba nie będzie miał łatwo znaleźć ideał, bo te wierzące które wybrał, to raczej takie ciche i spokojne, a on szalonej dziewczyny chce. Mało komu szalonemu jest po drodze z tak głęboka wiara w KK.


orientujecie się czy tak jak przy poprzedniej edycji bedą na yt dostepne całe rozmowy uczestników z kandydatami?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 10:19   #4159
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 566
Dot.: "Rolnik szuka żony"

wlasnie! chetnie zobaczylabym rozmowe Szymona z wegetarianka, bo chyba tego nie pokazali

wizaz szwankuje, nie wyswietlaja sie nowe posty i nie mozna cytowac....

ogladalam na vod, bardzo szybko pojawil sie odcinek, od razu po emisji a nie jak kiedys siedzialam, odswiezalam i sie stresowalam

Monika - ten pan z dzieckiem faktycznie moze byc dla niej fajny, ale i ten ze smieszna grzywka zrobil na mnie pozytywne wrazenie
a pierwszy rolnik taki zadowolony z randki a gadali tylko o rolnictwie ("jak robisz siano?" )

Zbigniew - kibicuje mu, ale bardzo bylo po nim widac, ktora ma u niego jakie szanse (skreslam ta 61-letnia, rozwodke z Danii czy Norwegii i taka rolniczke, ktora wygladala na wstawiona, bo sie chichrala jak ta w czerwonej sukience od lysego)
te ciagle aluzje do seksu dosc niesmaczn, ale widac, ze jego paniom sie podobalo

Marek - uwazam, ze moglby sie ogolic, bo nie wyglada atrakcyjnie z tym czyms siwym na brodzie, nie wiem jak to okreslic rozmowy tez slabe, odpytywanie z roznic sera i twarogu? co to, egzamin? albo:
"- kiedy robilas to zdjecie?"
"- ok. 5 lat temu"
"- o, to prawie swieze" choc tu sie serio usmialam
albo o rownouprawnieniu, ale tu mi sie podobala jego odpowiedz, bo uwazam, ze na wsi nie ma na to miejsca
i dobra byla zbita dziewczyn od Zbyszka z obejscia Marka

Lukasz bardzo ladnie rozmawial z dziewczynami, choc ta pierwsza to jakas dziwna a nastepna i blondynka w czerwonej sukience niesmiale
te blondynki w sukience i okularach i druga w ramonesce chyba by pasowaly do niego, choc sa tak rozne od siebie (a pokazali rozmowe z ta z duzym tatuazem?)

no i perelka, Szymon - ... ten tekst o ocenianiu po wygladzie jak w zoo, byl bardzo slaby biorac pod uwage to, ze sam tez jakos sie tym kierowal w wyborze dziewczyn a gra jakiego cnotliwego cwoka... chocby ta baptystke wybral, bo mu sie podoba tez wizualnie a wie, ze nic z tego, bo za duzo ich rozni
nie lubie go
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 10:29   #4160
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Dla mnie Zbigniew jest obleśny. Stary chłop a takie teksty wali do wszystkich kandydatek. Marka lubię chcociaz te pytania o ser dziwne. Łukasz fajny facet . Monika bardzo dobrze wypadla
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 10:51   #4161
sasanka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 168
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Aluzje Zbigniewa były słabe, ale przynajmniej było wesoło. Jedno mi spodobało. Wypowiedział się bardzo miło o kandydatce, która wcale nie była wizualnie atrakcyjna, o takiej pani w czarnych rajstopach. Widocznie dostrzegł w niej coś interesującego, coś, czego szuka.

Łukasz i dziewczyna z tatuażem było Ona mówiła, że ma duże wymagania itp. Słabo wypadła.
sasanka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 12:13   #4162
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Moim zdaniem Monika ma dwóch sensownych kandydatów - pierwszy to Dominik (ten z dzieckiem), a drugi to Tomasz (dość przystojny i całkiem sympatyczny) . Pozostali panowie albo nudni albo za młodzi.
Monika miała bardzo ładną sukienkę

Zbigniew chciał kobietę elegancką to teraz ma w czym wybierać
Dla niego fajna byłaby Irena (ta pierwsza kandydatka) albo Krystyna.

Szymon też ma w czym wybierać Moim zdaniem najbardziej pasowałaby do niego Kasia (jedna z młodszych, brunetka)

Łukasz ma bardzo ładne kandydatki Marlena, Patrycja, Zuzanna i Ania najfajniejsze. Chyba ciężko mu się będzie zdecydować
Z kolei Agnieszka (ta pierwsza kandydatka) - porażka na całej linii

No a Marek od początku mi się nie podobał - taki zaniedbany i to jego zapuszczone gospodarstwo... Kandydatki Zbigniewa dobrze go podsumowały
Ma całkiem ciekawe kandydatki, zobaczymy co będzie dalej
Hania wydaje się fajna, miała bardzo ładną sukienkę, ale dla niego raczej za elegancka

Na fanpage'u Rolnik szuka żony na facebooku są zdjęcia i opisy wszystkich kandydatek i kandydatów Można sobie poczytać
__________________
Książki 2024: 3
(Książki 2023: 33 , 2022: 40, 2021: 40 , 2020: 51 , 2019: 77 , 2018: 65 , 2017: 63 , 2016: 48 , 2015: 30)

Zakochana <3
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:53   #4163
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Zbigniew prawie na każdą kandydatkę patrzył jak pies na kiełbasę miałam wrażenie, że gdyby kamer nie było to rzuciłby się na kilka.
Ta pierwsza wg mnie ma u niego największe szanse chyba Irena.

Łukasz na plus ale zobaczymy jak to dalej będzie.

Monika jak dla mnie najbardziej ogarnięta z całej piątki widać, że w oko wpadł jej Tomek i Dominik (gdybym sama miała wybierać też postawiłabym na nich).

Szymon i to jego komentowanie, że wygląd to się w zoo ocenia jak dla mnie poniżej pasa to straszny buc, cham i prostak. Dla mnie gość jest całkowicie skreślony i to przepytywanie odnośnie Biblii i wiary żenada.

Marek te jego teksty czym się różni twaróg od sera dziwne i podobnie jak wy uważam, że na razie facet jest zbyt nieśmiały.

Edytowane przez lexi221
Czas edycji: 2016-09-12 o 15:55
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:34   #4164
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: &amp;quot;Rolnik szuka żony&amp;quot;

Nie podobały mi się rozmowy Zbigniewa, chciał elegancką kobietę a każdej ładnie ubranej i atrakcyjnej pytał czy nie ma kogoś, no skoro zgłasza się do takiego programu to chyba nie ma. Poza tym jedna z pań Łucja chyba miała na imię- wydawało mi się że jest pod wpływem, choć może ma taki sposób bycia, nie wiem.
Monika na plus, pierwszy Pan chyba dość nieśmiały bo dużo rozmawiali o rolnictwie, sensowny wydaje się ten z dzieckiem.
Lukasz kulturalny, szarmancki bardzo dobrze wypadł.
Marek na minus, cały czas patrzył w stół, żadnej kandydatce nie spojrzał w oczy.
Szymon przegina z tą wiara, rozumiem że katolik i bardzo wierzący ale jak dobrze podsumowała ta baptystka ma przed sobą kobietę a traktuje ja jak obiekt teologiczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:57   #4165
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Po odcinku stwierdzam, że Szymon jest naprawdę okej z wyglądu, ale charakterem mnie zniszczył. Nie rozumiem, jak mógł zmarnować jedno miejsce dla baptystki, której i tak nie może poślubić
Kandydaci Moniki - poza ostatnim - to żart. Taka fajna dziewczyna, a głównie dzieciaki przyjechały.
Zbigniew na początku błyskał tymi uwagami co do wyglądu, ale jak każdej powiedział coś, to jakoś mnie to zniechęciło. Taki pies na baby, tylko trochę bardziej elokwentny.
Marek - nie wierzyłam, że on może się przedostać dalej. Która kobieta o zdrowych zmysłach, widząc ten jubel przed jego domem w odcinku pilotażowym, brała się pisać list? Jakaś samarytanka, która wzięła na siebie zmienić go? A synek nie lepszy, niesmak dalej pozostał po przedostatnim odcinku.
Noooo i perełka największa, Łukasz Mój typ z wyglądu na 10/10. Bardzo ładnie się wypowiadał, ma taki uroczy sposób mówienia. Coś czuję że on i Monika znajdą sobie kogoś i być może skończą ślubem, a reszta to będą takie Eugeniusze tej edycji.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 18:06   #4166
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Zbigniew - same komplementy i mierzenie z góry na dół jak on teraz będzie wybierał te kobiety, ciężko mu będzie pewnie po kolei skreślać Biedne w sumie te panie, bo pewnie myślały, że tylko im takie komplementy sypie, a tu każdej
Marek - ja go nie lubię od początku, nie pasował mi ten syf na podwórku, nie mogę uwierzyć, że ktoś telewizję zaprasza do takiego obejścia. Też zdziwiło mnie, że nie patrzy tym kobietom w oczy. A o tym serze i twarogu to też nie wiem o co mu w końcu chodziło
Łukasz - fajny i zabawny. Pasuje mi do niego Patrycja
Monika - bardzo na plus, fajna dziewczyna. Mam nadzieję, ze odnajdzie w programie szczęście
Szymon - po wizytówkach miałam dobre zdanie o nim, uważałam, że fajnie, że nie wstydzi się wiary i ma prawo szukać kobiety wg własnego światopoglądu. Ale po tych randkach niestety zmieniam zdanie. To był egzamin z religii? Wątpię czy znajdzie żonę w RSZ, może z kimś się zwiąże w programie, ale nie wydaje mi się, że jakaś długo z nim wytrzyma
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 20:03   #4167
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Przypominacie sobie żeby Monika rozmawiała z jakimś prawnikiem?
Bo na interii byli przedstawieni wszyscy jej kandydaci, w tym wspomniany prawnik, a ja go w ogóle nie kojarzę
Tu link do artykułu
http://film.interia.pl/telewizja/new...ia,nId,2266993
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 20:31   #4168
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: "Rolnik szuka żony"

interesuje mnie córka Marka...gdzies mi migneło ze ona ma 22 lata.czy jej w ogole nie przeszkadza jak ich dom wyglada?czy moze od małego jest tak przyzwyczajona ze nie zwraca na to uwagi?
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 20:48   #4169
Sondra
Raczkowanie
 
Avatar Sondra
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zielone mazowsze :)
Wiadomości: 236
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Powiedzcie, jak wyglada dom Marka? Wiele osob o tym pisze, a ja niestety ogladalam jednym okiem tamten odcinek i mi to umknelo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sondra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 20:53   #4170
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Przypominacie sobie żeby Monika rozmawiała z jakimś prawnikiem?
Bo na interii byli przedstawieni wszyscy jej kandydaci, w tym wspomniany prawnik, a ja go w ogóle nie kojarzę
Tu link do artykułu
http://film.interia.pl/telewizja/new...ia,nId,2266993
Nie pokazują wszystkich rozmów z kandydatami w tv

Co do domu Marka, to nic szczególnego się tam nie działo oprócz tego że dom zaniedbany i brudny, jakieś smieci walające się na ziemi, brudne poplamione ściany, pewnie o to chodzi...
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-17 14:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.