Rozstanie z facetem XXXVI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-23, 18:15   #181
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Koty są cudowne. Tylko trzeba zrozumieć to jak się komunikują za pomocą języka ciała. Chyba mają złą prasę właśnie przez problemy w komunikacji z ludźmi. Ja bym moich dwóch wariatek na inne zwierzę już nie wymieniła, a zanim je wzięłam nigdy nie miałam kota i mało o kocie domowym wiedziałam. Mogę polecić. Moje wzięte do adopcji znajdki są cudne.Śpią razem ze mną. Ostatnio w nogach. Każdy dzień to jakieś nowe przygody bo koty zawsze coś wymyślą. No i nie wiem co kot lubi, ale pies to mi mocno pachnie psim łojem no i szczeka jak zostaje sam w domu. A koty ciche, pachną jak wełniany szaliczek. Hałas tylko robią jak się ganiają. dwa razy dziennie- rano i wieczorem. A tak to od 14.00 do 20.00 to dużo śpią, są grzeczne.
Zgadza się i nie trzeba z nimi wychodzić
Dlatego bardziej ostatnio jestem za kotem niż psem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 19:01   #182
kiiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 264
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Haha tak w temacie tego zadbania - ja chyba na razie jestem na etapie "ubierz cokolwiek i spróbuj przetrwać" może ze jakiś czas się bardziej postaram ;p
kiiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 19:10   #183
201611290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 518
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez MalowanaAnia Pokaż wiadomość
Nic wcześniej tego nie zwiastowało? ;/
.

Edytowane przez 201611290918
Czas edycji: 2016-11-08 o 10:33
201611290918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 19:13   #184
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez kiiku Pokaż wiadomość
Haha tak w temacie tego zadbania - ja chyba na razie jestem na etapie "ubierz cokolwiek i spróbuj przetrwać" może ze jakiś czas się bardziej postaram ;p
Ta faza też jest potrzebna, bo w końcu patrzysz na siebie w lustrze i mówisz 'a Ty kim jesteś i jak wlazłaś do mojego pokoju?! I od tej pory już z górki, ku 'wylachonieniu' się. Tru story
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 19:30   #185
kiiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 264
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez cinderella_ Pokaż wiadomość
Haha właśnie nic. Także jak facet sam z siebie mówi, że kocha, to niestety nie zawsze jest to prawda.
Same here :/


Nyana - uwierze Ci na słowo, na razie włosy czekają od tygodnia na farbowanie, zęby na wybielanie, a myśl o kombinowaniu jakiegoś ciekawego stroju lub zakupach mnie przeraża
kiiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 19:32   #186
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez kiiku Pokaż wiadomość
Same here :/


Nyana - uwierze Ci na słowo, na razie włosy czekają od tygodnia na farbowanie, zęby na wybielanie, a myśl o kombinowaniu jakiegoś ciekawego stroju lub zakupach mnie przeraża
Już ja bym Cię wyciągnęła i nie ma zmiłuj Co do tego wybielania to jakiś profesjonalny zabieg, czy masz swoje sztuczki? Zaciekawiłaś mnie
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 19:41   #187
kiiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 264
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Już ja bym Cię wyciągnęła i nie ma zmiłuj Co do tego wybielania to jakiś profesjonalny zabieg, czy masz swoje sztuczki? Zaciekawiłaś mnie
Niee to bardzo domowa sztuczka, węgiel aktywny czarna papka na ząbki, co prawda podobno ściera szkliwo, dlatego nie można za czesto, ale jakieś efekty daje
kiiku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 19:50   #188
MalowanaAnia
Raczkowanie
 
Avatar MalowanaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Teraz są jakieś paski w Rossmannie Chyba je sobie zakupię, co by olśniewać pięknym uśmiechem ludzi na uczelni

Najlepiej pierwsze ząbki wypiaskować... no właśnie, u mnie już rok minął od ostatniego piaskowania. Jutro się zapiszę
MalowanaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 19:53   #189
kiiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 264
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Aa w sumie piaskowanie też dobry pomysł :3 nigdy swoich ząbków nie lubiłam, to może w końcu polubię ;p


Co robicie w ten piątkowy wieczór?
kiiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 20:02   #190
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez kiiku Pokaż wiadomość
Aa w sumie piaskowanie też dobry pomysł :3 nigdy swoich ząbków nie lubiłam, to może w końcu polubię ;p


Co robicie w ten piątkowy wieczór?
Węgiel, słyszałam już o tym! I nawet posiadam, no aż wezmę i spróbuję chyba

W dzisiejszy, piątkowy wieczór zamierzam za chwilę wziąć ten okropny, naprzemienny prysznic, potem wklepać krem ujędrniający tu i ówdzie, potem te same miejsca potraktować rolką i legnę w łożu, nie zamierzając się ruszyć z niego gdzieś do jutra do godziny około 9 Może wreszcie ruszę książki, które wypożyczyłam już ze dwa tygodnie temu
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 20:25   #191
MalowanaAnia
Raczkowanie
 
Avatar MalowanaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez kiiku Pokaż wiadomość
Aa w sumie piaskowanie też dobry pomysł :3 nigdy swoich ząbków nie lubiłam, to może w końcu polubię ;p


Co robicie w ten piątkowy wieczór?

Nudzę się przeokropnie. Coś włączyłam w TV i nawet nie oglądam.
MalowanaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 20:31   #192
kiiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 264
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Ja niestety jestem bliżej Ani niż Nyany jeśli chodzi o stan, nikt ze znajomych nie miał dziś czasu, a ja sama ze sobą jeszcze nie umiem być :/
kiiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 20:47   #193
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Ja juz w łóżku. Mecze naprzemian biblię rozstan- nawet ciekawa z nauką. Także też nic specjalnego.

Odnośnie zadbania jestem gdzieś pomiędzy. Jeszcze niedawno był dres, brak makijażu oraz jakichkolwiek chęci na zakupy. Teraz powoli się to zmienia, dzisiaj torebki na zalando oglądałam Ale nic mnie nie zauroczylo((
Aha no i na siłownię poszłam, tylek trochę pocwiczylam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 20:49   #194
zaluzja55
Rozeznanie
 
Avatar zaluzja55
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 625
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Ja wróciłam ze samotnego spaceru, jestem już w piżamie i za chwilę włączę sobie nowy odcinek mojego ulubionego serialu Chirurdzy
__________________
"Żaden człowiek nie przygotuje Cię na swoje odejście. A już na pewno nie ten, który nauczył Cię swojej obecności" Katarzyna Wołyniec
zaluzja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 20:49   #195
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez kiiku Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem bliżej Ani niż Nyany jeśli chodzi o stan, nikt ze znajomych nie miał dziś czasu, a ja sama ze sobą jeszcze nie umiem być :/
To najwyższa pora się nauczyć Naprawdę, nie potrzebujesz ludzi wokół żeby się czuć pewną siebie. Nie patrz na siebie nigdy oczami innych tylko swoimi własnymi.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 21:04   #196
Marrakuja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 92
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Ja już w łóżku, piję gorącą herbatę i leczę przeziębienie
Dziewczyny macie wykupione na badoo te supermożliwości i inne takie? Bo mi ciągle wyskakują komunikaty żeby coś kupić wkurza mnie to

Edytowane przez Marrakuja
Czas edycji: 2016-09-23 o 21:07
Marrakuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 21:12   #197
przypominajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez kiiku Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem bliżej Ani niż Nyany jeśli chodzi o stan, nikt ze znajomych nie miał dziś czasu, a ja sama ze sobą jeszcze nie umiem być :/
eh znam ten stan. Myslalam ze tylko mi sie tak porobiło. Ale na caaaaaaaaałe szczescie minął. nawet nie wiem jakim cudem

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

malo tego przeszlam w stan ze nie wychodzilabym do ludzi tylko siedziala sama w cieplym lózeczku a cale moje zycie moglooby sie rozgrywac wirtualnie :P
przypominajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 21:20   #198
kiiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 264
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez przypominajka Pokaż wiadomość
eh znam ten stan. Myslalam ze tylko mi sie tak porobiło. Ale na caaaaaaaaałe szczescie minął. nawet nie wiem jakim cudem

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

malo tego przeszlam w stan ze nie wychodzilabym do ludzi tylko siedziala sama w cieplym lózeczku a cale moje zycie moglooby sie rozgrywac wirtualnie :P

Niech tylko osiągnę taki stan, to już niech się dzieją rozstania i dramaty
kiiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 21:47   #199
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Ja leze, zaraz poszukam dokumentow, ktore mam zabrac do PL ze soba i wyciagne walizke, jutro luzy, rano rzesy, potem pakowanie. A jak nie bedzie lac jak dzisiaj to zrobie znowu troche kilometrow.
Dzisiaj jeszcze ksiazka i czekam na pranie, bo zapomnialam wstawic po powrocie z pracy
I robie czystke w znajomych.

Michalova - dziekuje, znalazlam rozwiazanie salomonowe, ale i tak strace na nim sporo kasy Niemniej jednak bedzie to mniejsza suma niz w przyszlym roku przy rozliczeniu...
No i do kompletu dwie kolejne odmowy dostalam. Poza tym w tym przedszkolu gdzie teraz bylam juz mnie nie chca, pomimo tego, ze maja wakaty i duze potrzeby na vikarow bo przyszla Norwezka i ja wola...
Kobieta od zlecenia sie nie odzywa k0mpletnie, czlowiek od szkolen tez nie.
Czuje sie jak dupa wolowa normalnie.
Nie mam nastawienia.

ps. Kawe sobie zrobilam tak jak podpowiedziala dot21 Moze jeszcze na rower siade, choc z tego stresu spie po 3 godziny na dobe i moze powinnam spac bo robie za zombi bez charakteryzacji.

Dobrej nocy

Edytowane przez magbeth
Czas edycji: 2016-09-23 o 21:48 Powód: literki w zlych miejscach
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 22:14   #200
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ja leze, zaraz poszukam dokumentow, ktore mam zabrac do PL ze soba i wyciagne walizke, jutro luzy, rano rzesy, potem pakowanie. A jak nie bedzie lac jak dzisiaj to zrobie znowu troche kilometrow.
Dzisiaj jeszcze ksiazka i czekam na pranie, bo zapomnialam wstawic po powrocie z pracy
I robie czystke w znajomych.

Michalova - dziekuje, znalazlam rozwiazanie salomonowe, ale i tak strace na nim sporo kasy Niemniej jednak bedzie to mniejsza suma niz w przyszlym roku przy rozliczeniu...
No i do kompletu dwie kolejne odmowy dostalam. Poza tym w tym przedszkolu gdzie teraz bylam juz mnie nie chca, pomimo tego, ze maja wakaty i duze potrzeby na vikarow bo przyszla Norwezka i ja wola...
Kobieta od zlecenia sie nie odzywa k0mpletnie, czlowiek od szkolen tez nie.
Czuje sie jak dupa wolowa normalnie.
Nie mam nastawienia.

ps. Kawe sobie zrobilam tak jak podpowiedziala dot21 Moze jeszcze na rower siade, choc z tego stresu spie po 3 godziny na dobe i moze powinnam spac bo robie za zombi bez charakteryzacji.

Dobrej nocy
Tylko bez nerwów kasa nie jest najważniejsza, praca też. Nie można mieć wszystkiego masz teraz okres trudniejszy, wszystko co złe się nakumulowalo, ale pomyśl co będzie jak przyjdzie ten tłusty okres a wierzę, że przyjdzie! Może już w Trójmieście się zacznie? Coś tak czuję, że u Ciebie bliżej dobrych rozwiązań niż myślisz ) Szczęśliwej podróży tak na zapas!!
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 23:17   #201
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ja leze, zaraz poszukam dokumentow, ktore mam zabrac do PL ze soba i wyciagne walizke, jutro luzy, rano rzesy, potem pakowanie. A jak nie bedzie lac jak dzisiaj to zrobie znowu troche kilometrow.
Dzisiaj jeszcze ksiazka i czekam na pranie, bo zapomnialam wstawic po powrocie z pracy
I robie czystke w znajomych.

Michalova - dziekuje, znalazlam rozwiazanie salomonowe, ale i tak strace na nim sporo kasy Niemniej jednak bedzie to mniejsza suma niz w przyszlym roku przy rozliczeniu...
No i do kompletu dwie kolejne odmowy dostalam. Poza tym w tym przedszkolu gdzie teraz bylam juz mnie nie chca, pomimo tego, ze maja wakaty i duze potrzeby na vikarow bo przyszla Norwezka i ja wola...
Kobieta od zlecenia sie nie odzywa k0mpletnie, czlowiek od szkolen tez nie.
Czuje sie jak dupa wolowa normalnie.
Nie mam nastawienia.

ps. Kawe sobie zrobilam tak jak podpowiedziala dot21 Moze jeszcze na rower siade, choc z tego stresu spie po 3 godziny na dobe i moze powinnam spac bo robie za zombi bez charakteryzacji.

Dobrej nocy
Cziki dużo napisała, nie będę powtarzać, bo się zgadzam. Powiem Ci, że sama teraz mam taką kumulację problemów, że głowa mała. Nie wiem od czego zacząć, żeby wyjść z tego kryzysu. Ale kurde muszę. I mam taką huśtawkę, że sama już tego nie ogarniam. Raz sobie myślę, że ze wszystkim sobie poradzę, tworzę w głowie plany i wiem że trochę zachodu będzie mnie to kosztować ale da się. A za chwilę chowam się pod kołdrę i wydaje mi się, że jestem w takiej czarnej doopie, że w czarniejszej się już nie da być. Teraz "korzystam" z tego, że Małego w domu nie ma, codziennie się z nim trochę widzę, a on jest szczęśliwy u babci, ale jak wracam do domu to mogę się schować pod kołdrę i wyłączyć myślenie. Mam wyrzuty sumienia, a monsz nie pomaga, bo jeszcze zadaje pytania typu "czemu już jesteś w domu? Nie chciałaś zostać dłużej z M.?". I czuję się kiepską matką przez to jego gadanie. Ale magbeth - pamiętaj, nie ma tego złego. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Oczywiście najpierw wk.rwi, ale później wzmocni. Każde doświadczenie czegoś nas uczy i tego staram się trzymać. Kiedyś będzie dobrze! Musi być!!
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 06:53   #202
kiiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 264
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

U mnie dziś 2 tygodnie jest może lepiej, nie płaczę już cały czas, ale jednak ciągle ciężko się czymś zająć jak nie mam ludzi dookoła i myślę o nim w każdej wolnej chwili.
kiiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 07:45   #203
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Kolejny dzień....
Wczoraj zaliczyłam kolejną badoo randkę. Wiecie jakie to wspaniałe uczucie, móc wreszcie założyć coś na siebie ładniejszego, bo tak jak wiele z Was tutaj, w związku totalnie przestałam o siebie dbać. Mam nadzieję, że powoli zacznie się to zmieniać.
Spotkanie jako takie, ale to dalej nie to... i jakoś nie wierzę w to, że poznam kogoś w przeciągu 10 lat haha. Kurczę, każdego wcześniejszego swojego faceta miałam już wcześniej upatrzonego, już byłam zauroczona. A tak...przez neta, to już nie to samo. Co z tego, że np. rozmowa się kleiła, jak np. Ubiera się tak i tak, ma taką i taką fryzurę,...po prostu znajdzie się ZAWSZE coś co mi nie odpowiada i tyle...koniec.
Będę chyba wiecznie sama.

Tym czasem pora wstać z łóżka, nie wyspałam się dzisiaj, ale sesję zdjęciową dzisiaj robię.

Sent from my HTC Desire 820 using Wizaz Forum mobile app

Edytowane przez just_wlosy
Czas edycji: 2016-09-24 o 07:47
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 07:47   #204
kiiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 264
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Kolejny dzień....
Wczoraj zaliczyłam kolejną badoo randkę. Wiecie jakie to wspaniałe uczucie, móc wreszcie założyć coś na siebie ładniejszego, bo tak jak wiele z Was tutaj, w związku totalnie przestałam o siebie dbać. Mam nadzieję, że powoli zacznie się to zmieniać.
Spotkanie jako takie, ale to dalej nie to... i jakoś nie wierzę w to, że poznam kogoś w przeciągu 10 lat haha. Kurczę, każdego wcześniejszego swojego faceta miałam już wcześniej upatrzonego, już byłam zauroczona. A tak...przez neta, to już nie to samo. Co z tego, że np. rozmowa się kleiła, jak np. Ubjera sier tak i tak, ma takar i takar fryzurę,...po prostu zawszcze znajdzie się coś co mi nie odpowiada i tyle...koniec.
Będę chyba wiecznie sama.

Tym czasem pora wstać z łóżka, nie wyspałam się dzisiaj, ale sesja zdjęciową dzisiaj robię.

Sent from my HTC Desire 820 using Wizaz Forum mobile app


A może to tak że zauroczenie jest w stanie przyjść z czasem, wtedy fryzura czy ciuchy przestaną przeszkadzać?
kiiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 07:50   #205
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez kiiku Pokaż wiadomość
A może to tak że zauroczenie jest w stanie przyjść z czasem, wtedy fryzura czy ciuchy przestaną przeszkadzać?
Może masz rację, ale nie potrafię bez tego zauroczenia, zaciekawienie drugą osobą dać sobie i temu drugiemu człowiekowi szansy. No przykro mi... 😢

Sent from my HTC Desire 820 using Wizaz Forum mobile app
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 08:03   #206
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Dziewczyny, dziękuję za i rozumiem słowa wsparcia, ale akurat moja sytuacja ekonomiczna jest najważniejsza w tej chwili. Nie chce mi się tu rozpisywać, ale jest.
Masz rację Michalova, że jak zwala się wsio stadami to dosłownie brakuje powietrza. Mnie jest brak nastawienia w tej chwili. Staram się z tym nie walczyć - za bardzo.
I jeszcze jakiś dziad cholerny się do mnie przyczepil, raz ze oblesny z wyglądu, dwa - swiniarz w związku na odległość, oczywiście "nie układa się". Rzyg okropny, bo ja się tu takich na peczki naogladalam...W łeb bym strzeliła takiemu.

Sent fra min D2403 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 08:55   #207
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Just_wlosy heh jesteś jak ja! Ale może zauroczenie przyjdzie z czasem. U mnie tak właśnie z ex było. Też poznaliśmy się przez Internet. Na pierwszym spotkaniu nie zbyt mi się spodobał i było tak do hmm.. 5 spotkania🙈nawet nie potrafię wyjaśnić czemu tak długo to ciągnęłam.

Nawet przy rozstaniu wypomniał mi jak go źle na początku traktowałam i rzekomo nigdy nie mógł tego zapomnieć😲
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2016-09-24 o 08:56
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 09:02   #208
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Hej dziewczyny kurcze musialam Was nadrobic od wczoraj bylam na tym spotkaniu z badoo i tak jak mowicie fajnie bylo sie w koncu " odstawic" mala czarna szpilki i ogien w rynek, dostalam kwiatka slonecznik facet bardzo przystojny i w moim typie ale.. Mojego wzrostu bez obcasow.. Wiec w szpilach bylam ciut wyzsza i juz nie czulam sie dobrze wiem ze sie czepiam ale uwielbiam wysokich:p siedzielismy od 19 do 1:30 wiec mysle ze niezle gadalo sie fajnie ale o ☠☠☠☠☠☠☠ach w zasadzie, posmialismy sie itd ale tak jak mowicie to nie to.. Aczkolwiek dobrze sie tak spotkac podbudowac pogadac i milo spedzic piatkowy wieczor!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 09:07   #209
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Ja obstaje przy swoim. Po 1 spotkaniu nie da się powiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 09:12   #210
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Ja obstaje przy swoim. Po 1 spotkaniu nie da się powiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kazdy ma swoje podejscie i pewnie jakas racje w tym, ale u mnie zawsze pierwsze spotkanie weryfikuje, juz tak mam i zawsze sie to sprawdzalo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-05 20:14:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.