.:: Zelixa::. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-02, 11:10   #61
tuśka_martuśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Wink Dot.: .:: Zelixa::.

Cześć dziewczyny,
Co prawda nie biorę zelixy ale meridię... Nie z własnego pomysłu a lekarza bo nie mogę schudnąć a wręcz przeciwnie cały czas tyję
Dawno temu ważyłam 86kg przy wzroście 160cm, wyglądałam jak potwór... Zaczęłam się odchudzać, oczywiście zdrowo, mniej jadłam i dużo ćwiczyłam. Waga dość szybko zaczęła spadać, po jakimś czasie zauważyłam że nawet jak mniej się pilnowałam to i tak spadała. Nie miałam apetytu, siły i ochoty na nic. Schudłam do 67 Jak się później okazało zasługą spadku wagi była cukrzyca na którą zachorowałam... Po 10-cio dniowym pobycie w szpitalu przybrałam 5kg a potem to już kilogramów tylko przybywało Teraz ważę 81kg i znowu czuję się jak potwór chociaż nie wyglądam aż tak tragicznie jak wtedy i to moja pani diabetolog przepisała mi meridię.
Biorę drugi dzień i chciałabym z Wami dzielić się sukcesami i porażkami na mojej drodze. Pozdrawiam
tuśka_martuśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 11:25   #62
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: .:: Zelixa::.

ja bralam zelixe10 i nie pomogla

pierwsze trzy dni dzialala a potem chyba organizm sie przyzwyczail i juz jadlam normalnie

chyba zalatwie sobie teraz 15 i zobacze co bedzie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 17:01   #63
Agasiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: .:: Zelixa::.

Dzięki za gratulacje - a co do obrażania to jest mi strasznie przykro że Cię coś w moim poście uraziło. Nie miałam takiego celu.

Viris, widzisz jak różnie, każdy z nasz może odczytać, czyjeś wypowiedzi ja to odebrałam jako obrazę, ale znowu bez przesady już mi przeszło Chętnie dowiem się, jaką stosowałaś dietę i jak długo, że tak schudłaś? bo taki wynik jak Twój bardzo by mi pasował papa
Agasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 17:04   #64
Agasiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: .:: Zelixa::.

Viris, widzisz jak różnie, każdy z nasz może odczytać, czyjeś wypowiedzi ja to odebrałam jako obrazę, ale znowu bez przesady już mi przeszło Chętnie dowiem się, jaką stosowałaś dietę i jak długo, że tak schudłaś? bo taki wynik jak Twój bardzo by mi pasował papa[/quote]
Agasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 18:52   #65
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: .:: Zelixa::.

Tak króciutko - pod koniec stycznia zaczęłam się wylewać z ubrań. Wszędzie było to straszliwe sadełko. Waga - 79 kilogramów przy wzroście 164 cm.. Była tragedia. Powiedziałam że nie zobaczę 8 z przodu na wadze i zaczęłam szukać diety. Poczytałam i zdecydowałam się na South Beach. Miałam złe wyniki krwi i duże problemy z kolanami i resztą stawów - za duże obciążenie - z tego względu nie zaczęłam przy odchudzaniu ćwiczyć. Dietę zaczęłam pod koniec stycznia ( patrz podpis ) Przeszłam 14 dni pierwszej fazy ( - 6 kilo ) i przeszłam ładnie na drugą fazę aż do wielkanocy ( razem z pierwszą fazą 10,1 kg utraty wagi do Wielkanocy). Po Świętach aż do lipca jadłam w zasadzie wszystko ( już nie trzymałam diety ) wróciło mi 2 kilo. Teraz znowu wróciłam na dietę dzisiaj ważyłam 66,2 kilograma. Teoretycznie mogę chudnąć do 55 kilo, ale starczy mi 60 - wiem że wtedy będę wyglądała jak normalna zdrowa szczupła dziewczyna.

Dieta wiadomo - nie każdemu może podpasować. Ale myślę że warto. Ja na pewno nie żałuję. I zamierzam jeszcze zrzucić te 6 kilo
A na SB w ogóle nie czułam że jestem na diecie. Dużo osób mówi że nie da się tak jeść np pracując - cały lipiec pracowałam od rana do nocy, dałam radę. Dodatkowo i za pierwszym razem i teraz przestałam palić papierosy. Nie wiem czy rzucam - czy po prostu na razie ograniczam, ale już półtora miesiąca nie miałam w ustach papierosa - jakoś mnie to motywuje do dietkowania




Aha - przy początku dietki poza pływaniem ( niestety nie mam możliwości popływać u siebie w mieście) nie wchodził w grę sport ( poza spacerami ) - ze względu na problemy głównie z kolanami. Teraz jak już obciążenie jest mniejsze zaczęłam się więcej ruszać. Tak więc mam nadzieję jeszcze odrobinę wyrzeźbić swoje coraz ładniejsze ciałko ;D
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 21:19   #66
Agasiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: .:: Zelixa::.

Przeszłam 14 dni pierwszej fazy ( - 6 kilo ) i przeszłam ładnie na drugą fazę aż do wielkanocy ( razem z pierwszą fazą 10,1 kg utraty wagi do Wielkanocy). Po Świętach aż do lipca jadłam w zasadzie wszystko ( już nie trzymałam diety ) wróciło mi 2 kilo. Teraz znowu wróciłam na dietę dzisiaj ważyłam 66,2 kilograma. Teoretycznie mogę chudnąć do 55 kilo, ale starczy mi 60 - wiem że wtedy będę wyglądała jak normalna zdrowa szczupła dziewczyna.

Dieta wiadomo - nie każdemu może podpasować. Ale myślę że warto. Ja na pewno nie żałuję. I zamierzam jeszcze zrzucić te 6 kilo
A na SB w ogóle nie czułam że jestem na diecie. Dużo osób mówi że nie da się tak jeść np pracując - cały lipiec pracowałam od rana do nocy, dałam radę. Dodatkowo i za pierwszym razem i teraz przestałam palić papierosy. Nie wiem czy rzucam - czy po prostu na razie ograniczam, ale już półtora miesiąca nie miałam w ustach papierosa - jakoś mnie to motywuje do dietkowania



No, no muszę powiedzieć,że jesteś naprawdę dzielna i masz silną wolę w 14 dni 6 kg, to super wynik. Ale nie byłaś głodna?, często spotykałam się z opiniami, że na tej diecie, jest się bardzo głodnym i ciężko z tym wytrzymać. I ja właśnie dlatego zaczęłam brać zelixe, by wiecznie nie myśleć, tylko o żarciu bardzo dobrze,że nie palisz, ja też rzuciłam to cholerstwo 1,7 miesięcy temu i bardzo się z tego cieszę(chociaż czasem bym zapaliła) ale jakoś się trzymam. Nie powiem już,że czuję się super, jedzenie odzyskało niesamowity smak, wyczuwam palacza na kilometr i swierdzam,że śmierdolą o dziwo wcześniej to mi nie przeszkadzało. W ogóle nie mam kaszlu, a jak paliłam, potrafiłam cały czas kaszleć. Także, nie dawaj się papierochom. Nikt nie wierzył,że uda mi się rzucić, dawali mi góra kilka dni, no może miesiąc, twierdząc,że to niemożliwe, bo ja kocham palić. I faktycznie tak było, paliłam długo...ale ich zaskoczyłam. No, ale przytyło mi się około 8-9 kg i teraz muszę się ich pozbyć. Zastanawiam się, czy nie spróbowac tej dietymhhh może, spróbuję? papapa
Agasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 06:15   #67
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: .:: Zelixa::.

To jest dieta która uczy tego że głód jest po to żeby wtedy zjeść więc osoby które na tej diecie chodziły głodne popełniały masakralny błąd.
Gdy czujesz głód a jest pora posiłku ( ja się najadałam do syta i ciut więcej ) to jesz posiłek, gdy nie jest jeszcze pora posiłku możesz zjeść jakąś przekąskę.

Teraz na 1 fazie zgubiłam 4 kilo, moja siostra też - mimo że jej to w ogóle nie było potrzebne i teraz chce przytyć to chciała sobie poprawić wyniki krwi - bo miała kiepskie.

Jestem za tym abyś odstawiła zelixę i spróbowała dietki, tylko polecam - najpierw o niej poczytaj - na prawdę warto. Bo strasznie dużo dziewczyn przechodzi na nią i robi straszne błędy - a potem gadają że chodziły głodne... To mnie strasznie denerwuje. Ja kupiłam sobie książkę o diecie którą przeczytałam kilka razy dodatkowo przekopałam internet ( niestety napotykając wiele głupot napisanych przez osoby nie znające się na tej diecie ) pozbierałam warte zapamiętania info.

Pierwsza faza jest do przejscia - to tylko 14 dni. Ja szczerze mówiąc to mogłabym tak jak na pierwszej fazie jeść całe życie, tylko dodałabym owoce ( których w pierwszej fazie nie wolno).

Ogólnie zanim zaczęłam dietę to mój jadłospis był nieciekawy , lody, frytki, ziemniooooory i doooopsko rosło :P
Dzisiaj niestety wyjeżdżam i mnie nie będzie na necie Szkoda, ale mam nadzieję że jak wrócę będziesz już po odstawieniu zelixy i na zdrowej, pasującej Ci dietce z kilkoma kilogramami mniej



A co do palenia - zwykle sobie robię przerwy w paleniu na ok 3 miesiące i potem znowu zaczynam, po prostu lubię palić
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 19:16   #68
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Viris Pokaż wiadomość
To jest dieta która uczy tego że głód jest po to żeby wtedy zjeść więc osoby które na tej diecie chodziły głodne popełniały masakralny błąd.
Gdy czujesz głód a jest pora posiłku ( ja się najadałam do syta i ciut więcej ) to jesz posiłek, gdy nie jest jeszcze pora posiłku możesz zjeść jakąś przekąskę.

Teraz na 1 fazie zgubiłam 4 kilo, moja siostra też - mimo że jej to w ogóle nie było potrzebne i teraz chce przytyć to chciała sobie poprawić wyniki krwi - bo miała kiepskie.

Jestem za tym abyś odstawiła zelixę i spróbowała dietki, tylko polecam - najpierw o niej poczytaj - na prawdę warto. Bo strasznie dużo dziewczyn przechodzi na nią i robi straszne błędy - a potem gadają że chodziły głodne... To mnie strasznie denerwuje. Ja kupiłam sobie książkę o diecie którą przeczytałam kilka razy dodatkowo przekopałam internet ( niestety napotykając wiele głupot napisanych przez osoby nie znające się na tej diecie ) pozbierałam warte zapamiętania info.

Pierwsza faza jest do przejscia - to tylko 14 dni. Ja szczerze mówiąc to mogłabym tak jak na pierwszej fazie jeść całe życie, tylko dodałabym owoce ( których w pierwszej fazie nie wolno).

Ogólnie zanim zaczęłam dietę to mój jadłospis był nieciekawy , lody, frytki, ziemniooooory i doooopsko rosło :P
Dzisiaj niestety wyjeżdżam i mnie nie będzie na necie Szkoda, ale mam nadzieję że jak wrócę będziesz już po odstawieniu zelixy i na zdrowej, pasującej Ci dietce z kilkoma kilogramami mniej



A co do palenia - zwykle sobie robię przerwy w paleniu na ok 3 miesiące i potem znowu zaczynam, po prostu lubię palić

proszę podrzuć akieś stronki o tej diecie
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 19:07   #69
uparta83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej dziewczyny!
Agasiaczek - tak jak mówiłaś, powoli, ale do celu... Z 75 kilo na 70 - to już coś!
Chyba nie chcę schudnąć więcej niż do 65kg, bo nie jestem przyzwyczajona do siebie bez biustu (a on znika najszybciej, buuu). A poza tym zaczynam naprawdę lepiej wyglądać.
Zmieniłam trochę nawyki żywieniowe, jem różnorodnie, ale mniej. Po prostu mniej. Nie katuję się mega dietami 600kcal, jem całkiem normalnie. Tylko po to, by po odstawieniu tabletek, nie mieć jo-jo.
Energię mam ogromną, samo to że widzę się zapinającą spodnie bez tej ogromnej fałdy ponad paskiem już lepiej działa na psychikę!!!
Trzymam za Was mocno kciuki, piszcie jak wy się czujecie.

A co do osób odwiedzających to forum i krytykujących nas - nie musicie tu wchodzić tylko po to by się powyżywać. Jeśli Was to nie interesuje, po co odwiedzacie to forum?

Uparta
uparta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 21:15   #70
Agasiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: .:: Zelixa::.

[quote=Viris;4915985]To jest dieta która uczy tego że głód jest po to żeby
Ogólnie zanim zaczęłam dietę to mój jadłospis był nieciekawy , lody, frytki, ziemniooooory i doooopsko rosło :P
Dzisiaj niestety wyjeżdżam i mnie nie będzie na necie Szkoda, ale mam nadzieję że jak wrócę będziesz już po odstawieniu zelixy i na zdrowej, pasującej Ci dietce z kilkoma kilogramami mniej

Viris, no to udanego urlopu życzę, ja też wyjeżdżam pojutrze, na kilka dni do usłyszenia po powrocie!
Agasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 21:24   #71
Agasiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez uparta83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Agasiaczek - tak jak mówiłaś, powoli, ale do celu... Z 75 kilo na 70 - to już coś!
Chyba nie chcę schudnąć więcej niż do 65kg, bo nie jestem przyzwyczajona do siebie bez biustu (a on znika najszybciej, buuu). A poza tym zaczynam naprawdę lepiej wyglądać.
Zmieniłam trochę nawyki żywieniowe, jem różnorodnie, ale mniej. Po prostu mniej. Nie katuję się mega dietami 600kcal, jem całkiem normalnie. Tylko po to, by po odstawieniu tabletek, nie mieć jo-jo.
Energię mam ogromną, samo to że widzę się zapinającą spodnie bez tej ogromnej fałdy ponad paskiem już lepiej działa na psychikę!!!
Trzymam za Was mocno kciuki, piszcie jak wy się czujecie.

A co do osób odwiedzających to forum i krytykujących nas - nie musicie tu wchodzić tylko po to by się powyżywać. Jeśli Was to nie interesuje, po co odwiedzacie to forum?

Uparta
Hej Uparta no to gratuluję, że tak Ci pięknie idzie, jak to się mówi, powolutku, aż do skutku no i o to w tym chodzi. Właśnie jeżeli chodzi o biust, to faktycznie najszybciej spada, mnie się już zmniejszył, chociaż nie jeszcze jakoś strasznie, no i chyba nic nie zrobie, jak jeszcze się zmniejszy. Kurcze , chce mi się jeść, a tu, która godzina 22.30 ale i tak coś chrupnę, bo nie wytrzymam papapa
Agasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 19:37   #72
JABLON_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: .:: Zelixa::.

<ciach>

Treść niezgodna z regulaminem.

Italiaanka.

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-09-01 o 16:40
JABLON_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 08:27   #73
uparta83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej Dziewczyny!!!
Tak sobie czytałam w ulotce i nie mogłam uwierzyć że tyle działań niepożądanych... I co? Może mam pecha, ale nabawiłam się żylaków odbytu. Schudłam, ale zatrzymałam się z 75kg na 70kg i dalej nie idzie, szczególnie że mam teraz takiego stresa z tymi hemoroidami...
Ktoś miał podobne problemy po meridii/zelixie?
Uparta
uparta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 00:23   #74
zahara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 44
Dot.: .:: Zelixa::.

o jejku uparta ale mnie nastraszylas ja dopiero zaczynam brac zelixe dzisiaj pierwsza tabletka. w sumie to apetyt mialam normalny tylko czuje jakis metaliczny posmak w ustach, nie wiem czy to wina tabletek. CZy ktoras z was tez odczuwala cos takiego?? Uparta mam nadzieje, ze wszystko minie.
zahara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 07:48   #75
Latina86
Przyczajenie
 
Avatar Latina86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
GG do Latina86
Dot.: .:: Zelixa::.

Ja własnie jestem juz 3 dzien na zelixie.Powiem szczerze ze ten specifik działa nie mam duzego apetytu,nie chce mi sie jesc.tak to zawsze miałam ochote na cos do przekąszenia a teraz nawet o tym nie mysle.na ulotce pisze ze przyspiesza termoregulacje organizmu,poprostu spalasz energie i oczywiscie tkanke tłuszczową jednoczesnie zmniejszają uczucie głodu i zwikszają sytosc po małym posiłku.Tak włąsnie ze mną sie dzieje.W trakcie posiłku łykam tabletke a potem odczuwam ciepło w zoładku praktycznie w całym ciele no oczywiscie jak to na ulotce wykazało mam duze łaknienie strasznie chce mi sie pic.Nie radze pić kawy parzonej,bo pózniej czujesz sie baaardzo pobudzona jak na anfetaminie,szybkie masz bicie serca i masz drrzenie rąk.tak własnie miałam wczoraj i dodatkowo nie przespana noc.Moja znajoma własnie duzo straciłą na wadze,zawsze była masywna(szerokie biodra,grube uda),po kuracji jak ja zobaczyłam zupełnie inna dziewczyna zrzuciła około 7kg.Brała zelixe 15mg.Narazie to wszystko co wiem.Jesli będą efekty a mam taka nadzieje to polecam ale dla tych osób ktore równiez sa aktywne ruchowo,bo po takim szybkim utracie wagi ciało wiotczeje a skóra staje sie obwisłą wiec radze wykonywac rózne cwiczenia ujedrniające oraz rzezbiace miesnie(najlepsza jest siłownia czy basen)oraz polecam balsamy ujedrniajace.pozdro dla wszytkich buzka
__________________
KOCHAJ I SZALEJ!!NIE PYTAJ CO DALEJ!!!
CAłUJ I GRZESZ!!MIłOśCIĄ SIE CIESZ!!!!
Latina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 08:09   #76
Latina86
Przyczajenie
 
Avatar Latina86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
GG do Latina86
Dot.: .:: Zelixa::.

acha jeszcze cos jest dieta zycia polecana przez diamonty.mamy złe nawyki zywieniowe a mianowicie nie mozemy łaczyc ziemniaków z miesem i do tego surówka zoładek przygotowuje enzymy po kolei aby to wszytko rozbic i wchłonic do organizmu.Najszybciej wchłaniają sie owoce i warzywa do około 30 min wiec najlepiej je jesc na pusty zoładek do godziny 12 w południe mozesz do tej godziny jesc ile chcesz owoce warzywa oraz pic tylko swierze soki,organizm oczyszcza sie z toksyn,lepsza jest przemiana materii,organizm mniej potrzebuje energi zeby to spalic nie czujecie sie wtedy senne bo pozostała energia zostaje na codzienne czynnosci,jestescie ozywione a nie senne,to bład jak pisza niketorzy ze sniadanie musi byc syte np kanapki z wedlina i warzywami to jest ten bład zywieniowy.Po godzinie 12 mozna zjesc energetyczną sałatke czy warzywka z mieskiem gotowanym lub ziemniaczki z warzywami lub sałatka,wazne jest zeby nie jesc gotowych przetworów czy tez proszkowanych(mają duzo toksyn)oczywiscie wazne są przyprawy jak pieprz sól-w umiarkowanych ilosciach!!!)Posiłek w postaci miesa ziemniaków i warzyw tkwi w zoładku i wchałania sie azzz przez 8godz!!!a pozostałosci ktore zoładek juz nie ma siły wchłonąc odkładają sie oczywiscie w postaci tłuszczu.Natomiast Prawidłowy posiłek jak pisałam wyzej wchłąnia sie do około 3 godzn.rodzaje i czas pracy organizmu:4.00-12.00wydalanie,12.00-20.00przyswajanie,20.00-4.00wchłanianie.
__________________
KOCHAJ I SZALEJ!!NIE PYTAJ CO DALEJ!!!
CAłUJ I GRZESZ!!MIłOśCIĄ SIE CIESZ!!!!
Latina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:47   #77
bułeczka
Przyczajenie
 
Avatar bułeczka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: .:: Zelixa::.

Dzień dobry!! Mój pierwszy post i pierwsza tabletka. Nie mam dużej nadwagi, lecz chcę zrzucić 10 kg, które przytyłam w ciągu ostatniego roku. Nie wchodzę w stare ubrania. Na dietach, np.1000kalorii, wieczorem zaczynałam się pocić, trzesły mi się ręce, później trzęsłam się cała i byłam bardzo głodna. Mam nadzieję, że teraz mi się uda. Trzymam za Was i za siebie kciuki:-D Moja Mama też to bierze, trzy dni dłużej niż ja. A propo dziłań nieporządanych:gdy zaczęłam brać tabletki anty też się dużo naczytałam na ten temat. Byłam przerażona. teraz podchodzę spokojniej do takich rzeczy.
miałam kiedyś żylaki odbytu, gdy nie chodziłam często do wc. A przy tych tabletkach są problemy z wydalaniem, lecz wtedy, gdy się mało je, gdyż nie ma się co wydalać. Do wszystkiego trzeba podchodzić z rozsądkiem i logiką. Czytałam gdzieś o dziewczynie, która brała zelixa 15 i to po trzy tabletki dziennie<bez komentarza>
bułeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:52   #78
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez daphne81 Pokaż wiadomość
proszę podrzuć akieś stronki o tej diecie
Jest nowy wątek o diecie, a do starego jest podany w pierwszym poście link. Najlepiej tam szukać informacji oraz trochę pogooglować. Ja polecam też zakupić książkę ( allegro, empik)
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 08:04   #79
Latina86
Przyczajenie
 
Avatar Latina86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
GG do Latina86
Dot.: .:: Zelixa::.

Tu jest link o książce "Dieta Życia" napisanej przez Pani Maji Błaszczyszyn http://free.polbox.pl/d/dietykon/dalej.htm naprawde warto przeczytac tą ksiązkę dowiedziałam sie paru ciekawych rzeczy o sposobie zywienia o ktorych bym niegdy nie pomyslała ze są złe.Pozdrówka aaaa zapomniałabym jestem na zeliksie od 12 dni i spadło mi 3kg a brzuszek sie robi coraz bardziej mniejszy no i oczywiscie stosuje sie do tej diety aby nie miec efektu jojo i napewno juz będe ją stosowac do konca nie jest zła kwestia przyzwyczajenia tak do 2 tygodni.Teraz to juz odruchowo sięgam po jabłko z rana niz po chleb heheh życze wytrwałosći bo odchudzanie najpierw zaczyna sie w głowie...
__________________
KOCHAJ I SZALEJ!!NIE PYTAJ CO DALEJ!!!
CAłUJ I GRZESZ!!MIłOśCIĄ SIE CIESZ!!!!
Latina86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 20:08   #80
selenxs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: .:: Zelixa::.

<ciach>

Tego typu akcje są zakazane na wizażu, proszę zapoznać się z regulaminem.

Edytowane przez: Italiaanka

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-09-10 o 15:32
selenxs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 14:28   #81
kamila78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: .:: Zelixa::.

Witajcie
Ja od 3 dni biorę zelixa mam spora nadwage ale jakoś ona chyba na mnie nie działa zamiast brak apetytu wlaśnie wzmożony apetyt czy to normalne????
poradzcie
kamila78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 11:27   #82
duettabuziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
hej napisz czy warto to kupic


Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2008-02-05 o 16:47 Powód: - Proszę, używaj opcji multicytowania oraz edycji postów.
duettabuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:29   #83
pati3107
Przyczajenie
 
Avatar pati3107
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: osiek nad notecią
Wiadomości: 1
GG do pati3107
Dot.: .:: Zelixa::.

witam ... stosowalam zelixe przez trzy miesiace ... stracilam 10 kg ... dzieki niej nie odwracam glowy patrzac w lustro ... jednak nie mysl ze to wszystko wyglada tak pieknie ... to prawda ze utrata wagi obywa sie bez twoich wyrzeczeń ... nie musisz kontrolowac tego co jesz ... bo po prostu rzadko masz na cos ochote ... ale wystepuja przerozne skutki uboczne ....
nie biore leku od dwoch miesiecy ... nie przytylam .... mimo ze jem troszke wiecej .... jednak niestety dolegliwosci odczuwam nadal ....
sa one rozne ... u mnie np dusznosci .... pogorszenie wady wzroku .... bole glowy ... jednak wiem ... ze bylo warto ...
pozdrawiam i zycze powodzenia
pati3107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 14:49   #84
Abbaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: .:: Zelixa::.

Witam wszystkich
Chcialabym sie Was zapytac czy stosowanie zelixy ma jakis wplyw na uczenie sie?mam teraz duzo nauki i nie wiem czy mi by to nie przeszkadzalo...
Abbaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 15:59   #85
Chabik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: .:: Zelixa::.

Witam jestem tu nowa zalatwilam sobie recepte tez po znajomosci mam pytanie ile razy dzienie bierzecie tabletke zelixy raz czy dwa razy dziennie?
Chabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:07   #86
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Abbaaaaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Chcialabym sie Was zapytac czy stosowanie zelixy ma jakis wplyw na uczenie sie?mam teraz duzo nauki i nie wiem czy mi by to nie przeszkadzalo...
To zależy od tego jak sie bedziesz po nej czuła. Ja po 10 byłam troche senna i nic mi sie nie chciało, ale to tez nie zawsze. Natomiast jak brałam 15 to miałam bardzo dobre samopoczucie. Może spróbuj wziasc jedna lub 2 tabletki i wtedy sprawdzisz. Na kzdego te tabletki wpływaja inaczej.
__________________
Grzeczne Dziewczynki Idą Do Nieba, A Niegrzeczne Mają Raj Na Ziemi!!!!!
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:08   #87
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Chabik Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa zalatwilam sobie recepte tez po znajomosci mam pytanie ile razy dzienie bierzecie tabletke zelixy raz czy dwa razy dziennie?
Chyba mozna brac tylko 1 jedna tabletke dziennie. Ja brałam jedną rano, po śniadaniu.
__________________
Grzeczne Dziewczynki Idą Do Nieba, A Niegrzeczne Mają Raj Na Ziemi!!!!!
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 11:14   #88
emyeuanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3
GG do emyeuanh Wyślij wiadomość przez Yahoo do emyeuanh
Dot.: .:: Zelixa::.

do Chabik i jak idzie zażywanie zelixy? ja dzisiaj wzięłam 12tą tabletke,ale 15mg.czuje sie średnio bywało lepiej ,ale jestem pewna ze warto .prawie wcale nie jem nie czuje takiej potrzeby ale zmuszam sie.najlepiej codziennie rano waży sie i kontrolowac swoją wage.Ja po 10 dniach zrzuciłam 3,5kg.jestem bardzo zadowolona po spadły boczki i brzuch.jeszcze chciałam bym 2 kilogramy i wystarczy żeby było 55kg./przez ten czas żołądek sie skurczy i bedzie mozna odstawic/piszcie: emyeuanh@op.pl
emyeuanh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 11:23   #89
emyeuanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3
GG do emyeuanh Wyślij wiadomość przez Yahoo do emyeuanh
Dot.: .:: Zelixa::.

najlepiej dużo pić szczególnie z rana .Kawke z dużą ilością mleka to długo trzyma i nie chce sie jesc przez ok 3 godzinki
emyeuanh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 12:00   #90
emyeuanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3
GG do emyeuanh Wyślij wiadomość przez Yahoo do emyeuanh
Dot.: .:: Zelixa::.

dla oszczędnych polecam kupić zelixe 15mg w opakowaniu 60tabletek kosztuje tylko nie całe 10zł wiecej!!!!!!!!!! wiec po co kupowac co miesiąc 1 opakowanie po 30tabl.
emyeuanh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.