racja mamy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-16, 08:16   #121
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: racja mamy

Moze ciebie to zainteresuje
ale ja rzęsy zaczęłam malowac właściwie w 1 liceum
dodam , że mam bardzo jasne więc maluję je brązowym i tylko tyle czasem jakiś podkład jak mi się chce

a jak juz przyjde bez tuszu to wielka tragedyja i pytanie czemu się nie umalowałas? wyglądasz jak zabeczana Ty musisz się malowac bo o wiele lepiej wyglądasz
więc wiecie rozumiecie
jesli masz ciemne rzęsy to tez się nie upieraj przy tym tuszu bo tylko je zniszczysz (tak jak ja swoje zniszczyłam)
juz lepiej zaopatrz sie w jakąs porządna odzywke
i pokaz foteczkę
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 08:20   #122
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
A ja mam 16 latek i się wcale nie maluje Bo mi to niepotrzebne :P i smieszą mnie sytuacje typu wchodze sobie do toalety damskiej, a tam pełno laske z pudrami, kredkami etc. i to z najgorszych firm z rynku jakieś te kosemetyki, bo sie ostatnio przygląd.alam co one tam mają :p mnie to troche smieszy. ja rozumiem, ze ktoś chce ładnie wyglądać błyszcyzk, tusz, troszke pudru, ociupine dosłownie. ale jak widze jakieś dwanastolatki czy trzynastolatki w make-up jaki czasem ma moja mama to normalnie padam. szminka soczywiscie rozowa do tego niebieskie cienie i.. tona ciemnego podkladu no i obowiazkowo lateksowa mini! oj zapomniałam o białych kozaczkach
prowincjaaaa!!!!!!!!!! ja nie moge juz patrzec na ten szczyt wiesniarstwa wsrod mlodziezy (sama jestem mlodziezą )

nie mowie, ze wszystkei dziewcyzny sie tak zachowują, ale na pewno z 15% widze takiej chodzącej prowincji lans to bans a bans to błyszczyk omg ! załamac sie mozna ;D
Magdalencja trochę generalizujesz i jednocześnie obrażasz tak zwaną młodzież. Rozumiem, o co Ci chodzi, ale spróbuj to wyrazić trochę mniej napastliwie.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 09:07   #123
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: racja mamy

ja uważam, że jeśli masz jakies niedoskonałości cery to powinnas je tuszować i myślę że mama nie miałaby nic przeciwko. a co do reszty powinnaś z mama wypracować kompromis. umówcie się jak intensywnie możesz się malować a co jest kategorycznie zabronione. I siostre przemów na swoją stronę
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 09:13   #124
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
A ja mam 16 latek i się wcale nie maluje Bo mi to niepotrzebne
Ja często słyszałam takie dumne "a mi makijaż niepotrzebny" z ust osoby, która bez makijażu wyglądała nieatrakcyjnie i szaroburo, jak myszka, ale z góry patrzyła na umalowane dziewczyny "bo ona nie będzie sobie psuła cery, naturalna uroda jest najlepsza". Taaak... ale nie w każdym przypadku.

Ale to dobrze, że 16-latka nie spieszy sie tak do robienia z siebie klauna (a często niestety widać własnie nastolatki umalowane tak mocno, jakby miały wystapić na scenie).
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 09:49   #125
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: racja mamy

Mam kolezanke co prawda jest starsza bo ma 21 lat tyle co ja odkad chodzilam do liceum lubilam sie pomalowac tzn,blyszczyk,tusz ,jakis podklad ,roz itp a ona niedosc ze nie byla zbytnio atrakcyjna to twierdzila ze bez makijazu wyglada pieknie i jej nie potrzeba sie malować ,bo to postarza cere i ble ble ble... dobrze ze miala swoje zdanie ok ,ale zawsze wkurzalo mnie to ze czepiala sie mojego makijazu "magda podkladu chyba dobrze nie rozsmarowalas" itp a przegladajac sie w szkolnej lazience wszystko bylo idealnie rozsmarowane poprostu nie wiem chyba byla zla ze ja sie maluje ,nie rozumiem takich ludzi ,,,z tego co widzialam do tej pory sie nie maluje ale naprawde rpzydaloby sie jej

Edytowane przez jennifer87
Czas edycji: 2008-02-16 o 09:51 Powód: literowki
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 10:55   #126
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: racja mamy

Wklejam zdjecie zasmuconej15
Szkoda ze nie jest od przodu ,ale mysle ze cos doradzimy
oto link:
http://img20.imageshack.us/img20/745...ucona15qu7.jpg
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 11:10   #127
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

wiem ze jestem brzydka....... ale pocieszam sie ze nie ma ludzi idealnycvh
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 11:16   #128
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
wiem ze jestem brzydka....... ale pocieszam sie ze nie ma ludzi idealnycvh
jak możesz... Po Twoim poście "reklamującym" Ciebie spodziewałam się naprawdę brzydkiej dziewczyny a tu proszę .. Jesteś bardzo ładna tylko musisz w to uwierzyć masz fajne pasemka, ciekawą urodę
Mówię całkowicie serio
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 11:17   #129
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: racja mamy

a coś ty dziewczyno! przede wszystkim myślę że masz ładną cerę,więc niepotrzebny będzie podkład. oczu nie widać,więc nie wiem jak to z nimi jest. wg mnie tusz i błyszczyk i wystarczy, jesteś ładną dziewczyną więc nie musisz się ,,namalować" a ewent. lekko ,,malować". sama mam prawie 16 lat, maluję się bardzo rzadko z tej racji że prędzej wydam na coś do pielęgnacji cery niż na kolorówkę.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 11:28   #130
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
A ja mam 16 latek i się wcale nie maluje Bo mi to niepotrzebne :P i smieszą mnie sytuacje typu wchodze sobie do toalety damskiej, a tam pełno laske z pudrami, kredkami etc. i to z najgorszych firm z rynku jakieś te kosemetyki, bo sie ostatnio przygląd.alam co one tam mają :p mnie to troche smieszy. ja rozumiem, ze ktoś chce ładnie wyglądać błyszcyzk, tusz, troszke pudru, ociupine dosłownie. ale jak widze jakieś dwanastolatki czy trzynastolatki w make-up jaki czasem ma moja mama to normalnie padam. szminka soczywiscie rozowa do tego niebieskie cienie i.. tona ciemnego podkladu no i obowiazkowo lateksowa mini! oj zapomniałam o białych kozaczkach
prowincjaaaa!!!!!!!!!! ja nie moge juz patrzec na ten szczyt wiesniarstwa wsrod mlodziezy (sama jestem mlodziezą )

nie mowie, ze wszystkei dziewcyzny sie tak zachowują, ale na pewno z 15% widze takiej chodzącej prowincji lans to bans a bans to błyszczyk omg ! załamac sie mozna ;D
Może trochę przesadzasz, ale masz dużo racji. Wchodzi się do łazienki dla dziewcząt w gimnazjum, a tam większość maluje się słabymi kosmetykami i pudrami brązującymi tak, że maja na twarzy wielką maskę. Większość z tych 'trendi girl' chodzi na solarium i używa różowego błyszczyka tanich i tandetnych firm. Wszystkie uważają, że najlepszą marką produkującą kosmetyki jest avon . Kiedyś przypadkiem, gdy się spieszyłam wrzuciłam do plecaka mój tusz (na który długo oszczędzałam, bo ja lubię mieć dobre kosmetyki, dlatego, że mam alergię na tanie kosmetyki i muszę używać lepszych szczególnie kremów do twarzy i toników, bo kosmetyki kolorowe zazwyczaj nie powodują u mnie alergii) Lancome Hypnose i jedna z 'różowych' zauważyła go to popatrzyła i spytała się ile za niego zapłaciłam, powiedziałam, że dosyć dużo to ona do mnie, że lepszy tusz to jest z avonu . Nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 11:44   #131
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: racja mamy

Ja zaczęłam malować się dopiero w liceum, chyba z lenistwa A poza tym wiem, że fajnym kolesiom nie podobają się umalowane do szkoły dziewczyny, już nie raz słyszałam jak się śmiali z koleżanek, że szkoła to "nie ta impreza". W gimnazjum malowałam się na dyskoteki, np. szkolne , na imprezy sobie nie żałowałam. Natomiast na co dzień się nie malowałam. Jeśli koniecznie chcesz się malować to tusz do rzęs i błyszczyk (ewentualnie korektor antybakteryjny) są ok. Ale podkład?! Po co?? Na tak młodej skórze podkład ani fluid "nie działa" bo taka skóra jest zbyt idealna, tego typu specyfiki nie mają co na takiej skórze robić, a do tego niepotrzebnie zatykają pory i powodują powstawanie stanów zapalnych (czytaj m.in. pryszczy). Jeśli masz problemy z trądzikiem to na co dzień używaj korektora antybakteryjnego, do tego możesz stosować krem koloryzujący (nivea visage coś takiego ma). Nie nakładaj na siebie tony kosmetyków, nie maluj się mocno, nie psuj swojej URODY !!!


A swoją drogą, to gdyby moja córka przyszła do mnie i powiedziała, że chce się malować, to sama wzięłabym ją za rękę do sklepu, wybrała kosmetyki i nauczyła ich używać... Wydaje mi sie, że to lepsze niż pozwolić, żeby sama eksperymentowała z tuszem do rzęs i nosiła posklejane rzęsy, albo co gorsza, żeby koleżanki ją uczyły sztuki makijażu. Jak widzę te niektóre dziewczyny, wypacynkowane, ze ściekającym podkładem itd, to śmiać mi się chce. Nawalą kilka warstw kosmetyków, użyją kolorów, które kompletnie im nie pasują, myślą, że są sexy i jeszcze uczą inne dziewczyny jak robić się na "bóstwo", o zgrozo....
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 11:50   #132
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: racja mamy

o Ludzie Zasmucona zazdroszczę ci mas ztakie śliczne rzęsy po co je malować
co ja bym dała za tekie czarne(moje są prawie białe;/)
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 12:03   #133
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
wiem ze jestem brzydka....... ale pocieszam sie ze nie ma ludzi idealnycvh
Brzydka?? Kobieto, że tak powiem... Ty się w głowę puknij. Masz bardzo ładną oprawę oczu, dość ciemną. I do tego symetryczne usta. Nie żebym wolała dziewczynki ale jesteś na prawdę bardzo ładna! To normalne, że w tym wieku czujesz się brzydka, chyba każda z nas to przechodziła, jak dorośniesz to zrozumiesz, że Twoje domniemania były bezpodstawne.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 12:24   #134
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja często słyszałam takie dumne "a mi makijaż niepotrzebny" z ust osoby, która bez makijażu wyglądała nieatrakcyjnie i szaroburo, jak myszka, ale z góry patrzyła na umalowane dziewczyny "bo ona nie będzie sobie psuła cery, naturalna uroda jest najlepsza". Taaak... ale nie w każdym przypadku.

Ale to dobrze, że 16-latka nie spieszy sie tak do robienia z siebie klauna (a często niestety widać własnie nastolatki umalowane tak mocno, jakby miały wystapić na scenie).
sugerujesz, że jestem brzydal ? ;>>>>>>>>>>>>>>>>>> Brzydalem nie jestem Przynajmniej jeszcze nikt mi tego nie powiedział
pisze, że nie mam nic do dziewcyzn, które się malują delikatnie Ale jeśli ktoś się karykaturalnie umaluje no to tlyko straszyć

Znam wiele ładnych, naturalnych dziewcyzn, które sie nie malują i wcale nie wyglądają jak szare myszki i nie są nieatrakcyjne... wrecz prezeciwnie mają nawet wieksze powodzenie od tych co sie maluja jak 30-latki.........

Edytowane przez magdalencja1
Czas edycji: 2008-02-16 o 12:50 Powód: --
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 13:37   #135
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

no coz zawstydzilam sie...... ale tam na tym zdjeciu jest tylko twarz reszty nie widzicie jak byscie reszte zobaczyly byscie padly po prostu....
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 14:10   #136
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Kiedyś przypadkiem, gdy się spieszyłam wrzuciłam do plecaka mój tusz (na który długo oszczędzałam, bo ja lubię mieć dobre kosmetyki, dlatego, że mam alergię na tanie kosmetyki i muszę używać lepszych szczególnie kremów do twarzy i toników, bo kosmetyki kolorowe zazwyczaj nie powodują u mnie alergii) Lancome Hypnose i jedna z 'różowych' zauważyła go to popatrzyła i spytała się ile za niego zapłaciłam, powiedziałam, że dosyć dużo to ona do mnie, że lepszy tusz to jest z avonu . Nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać.
szczerze mówiąc nie zrozumiałam żarciku, jezeli w ogole ta historyjka miala byc zabawna

tansze kosmetyki tez moga byc dobre, a czasem nawet lepsze od wysokopołkowcow, trzeba tylko rozsądnie wybierac. a podobno jeden z tuszy maybelline jest duzo tanszym odpowiednikiem hypnose, juz niejedną taką opinie na wizazu przeczytalam.

zasmucona15
, nie wiem jaka wielka tajemnice skrywasz na tej twarzy, ale jestem 100% pewna, ze widzialam duuuzo gorze rzeczy. kup sobie w aptece taką masc, nazywa sie acnefan, jest swietna na krostki i male blizny po wyciskaniu.

nie zastanawialas sie nad henna na rzesy? na to mama moglaby sie zgodzic
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 14:23   #137
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
no coz zawstydzilam sie...... ale tam na tym zdjeciu jest tylko twarz reszty nie widzicie jak byscie reszte zobaczyly byscie padly po prostu....
Masz naprawdę ładną buźke, widać ciemną oprawę oczu, nie musisz sie mocno malowac, wystarczy ukryć kilka mankamentów żeby CI się humor poprawił i nigdy nie mów że Jesteś brzydka! nie ma brzydkich KObiet! czy Twoja Mama rozmawia z Toba tak "od serca"? w takim momencie spróboj jej spokojnie wytłumaczyć jak chciałabyć zacząć się malować, najlepiej idźcie razem do drogerii niech widzi co kupujesz To, że Twoja siostra się nie maluje nie znaczy że Ty tez masz tak robić a z Nia pogadaj, żeby była dla Ciebie oparciem a buntowała mame przeciw Tobie
WIęCEJ WIaRY W SIEBIE KOCHANA
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 14:51   #138
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: racja mamy

a ja zaczęłam się malowac (przysięgam) dopiero na studiach
i dobrze, bo na studiach dziewczyna jest już na tyle dojrzała, że widzi, czy nie nałożyła za dużo tapety, a wcześniej często dużo=dobrze. Ale i tak oczywiście na poczatku malowałam sie za dużo, teraz całe szczęście mi przeszło i ograniczam się zazwyczaj do podkładu+ pudru na mordkie i delikatne podkreślenie oczu (żeby był lepszy efekt, gdy na imprezę się wyszykuję, hyhyhy)
mama nic mi nie mówi, bo juz za stara trochę na to jestem
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 17:08   #139
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: racja mamy

Dziewczyny ale to nie jest wątek pt. "Kiedy zaczęłaś się malować i czy potrzebujesz makijażu" tylko o tym by pomóc Zasmuconej15......
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 17:09   #140
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
i mama powiedziala ze tu chodzi o to ze w moim wieku nie wypada ze nawet dziewczynie do 19roku zycie(ps moja mama sie nie maluje) a jesli jakas dziewczyna sie maluje i sadzi ze jest jej ladnie to i tak brzydko wyglada chodzi jej o to ze mi nie pozwala bo niby po co....... wiec co ja mam zrobic?????????????
Czy Twoje koleżanki sie malują? Jeśli tak to mogłabyś powiedziec mamie, że czasy i obyczaje troche sie zmieniły (delikatnie, żeby mamy nie urazić i nie wypominac wieku) i teraz nie wypada sie NIE malować. Oczywiście Ty nie jesteś tak niepoważna jak Twoje koleżanki i nie chcesz robic pełnego makijażu do szkoły. Tobie zalezy tylko na STOSOWNYM, delikatnym podkreśleniu urody. Poza tym kiedys będziesz dorosłą kobieta, będziesz pracować i Twój pracodawca na pewno będzie wymagał tego, zebys wyglądała na zadbana kobietę, wiec w jakis sposób musisz nabrac doświadczenia w robieniu makijazu. Nie chcesz przecież wygladac jak klaun kiedy przyjdzie konieczność zrobienia pełnego makijażu, a Ty będziesz go robiła drugi raz w życiu.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 17:27   #141
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

truskawkowawiosna czemu mowisz ze wielka tajemnica skryta jest na mojej twarzy???
verdina wiec tak u mnie w klasie jest 5 dziewczyn wlacznie ze mna z czego dwie sie maluja jedna podkresla oko czarna kredka(i nic wiecej) a druga naklada sobie tapete typu kupe fluidu lub podkladu i tusz do rzes xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxlllllllllllll lllllllllllllllllllllllll lll wyglada jak nie powiem co.......
SiSleyS fakt to nie jest watek na temat kiedy dziewczyny zaczely sie malowac choc moze chca niektorew tym podkrelic ze nie mam tego robic... sama nie wiem przeciez to nic zlego coi nie??? przynajmniej tak mi sie wydaje....
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 17:29   #142
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

truskawkowawiosna czemu mowisz ze wielka tajemnica skryta jest na mojej twarzy???
verdina wiec tak u mnie w klasie jest 5 dziewczyn wlacznie ze mna z czego dwie sie maluja jedna podkresla oko czarna kredka(i nic wiecej) a druga naklada sobie tapete typu kupe fluidu lub podkladu i tusz do rzes xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxlllllllllllll lllllllllllllllllllllllll lll wyglada jak nie powiem co.......
SiSleyS fakt to nie jest watek na temat kiedy dziewczyny zaczely sie malowac choc moze chca niektorew tym podkrelic ze nie mam tego robic... sama nie wiem przeciez to nic zlego coi nie??? przynajmniej tak mi sie wydaje....
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 17:32   #143
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

kosmita77 a na co jest dokladnie ta masc daje to cos????/ pomaga????
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 18:16   #144
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
SiSleyS fakt to nie jest watek na temat kiedy dziewczyny zaczely sie malowac choc moze chca niektorew tym podkrelic ze nie mam tego robic... sama nie wiem przeciez to nic zlego coi nie??? przynajmniej tak mi sie wydaje....
Chodziło mi o niektóre posty w których dziewczyny deklarują, że one się nie malują i że tego zresztą w ogóle nie potrzebują, bo faceci wolę je bo są naturalne itp. itd.- dla mnie to takie kopanie leżącego.....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 18:36   #145
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Chodziło mi o niektóre posty w których dziewczyny deklarują, że one się nie malują i że tego zresztą w ogóle nie potrzebują, bo faceci wolę je bo są naturalne itp. itd.- dla mnie to takie kopanie leżącego.....
Taak Kazda mowi ze sie nie maluje,a jak naprawde jest to kazdy wie.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 18:56   #146
happenstance
Raczkowanie
 
Avatar happenstance
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 363
Dot.: racja mamy

moim zdaniem jeśli pokarzesz mamie ze twój makijaż to nie będzie ,,tona kosmetyków'' ,ktora mozna łyzeczka zdrapać to powinno byc ok ....

moja mama nie miała nic przeciwko moim makijażom ... fakt ja chodziłam do klasy siatkarskiej więc też nie przesadzałam... po porannym treningu wszystko spływało....

chyba do końca gimnazjum nie używałam nic więcej niż błyszczyka, tuszu i kredki do oczu... więc też nie przesadzajmu bo nienaturalnie to wygląda
happenstance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:05   #147
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: racja mamy

Ja mysle ze mama i siostra(przede wszystkim) sa zadrosne bo jestes ladna,a jak widza jak podkreslasz swoja urode to wygladasz jeszcze ladniej i siostre zadrosc sciska.
Ja bym sie malowala delikatnie-w koncu jak zobacza ze nic sobie z tego nie robisz to przestana Cie meczyc(znudzi im sie brak Twojej reakcji)
Nie martw sie,bedzie dobrze-moja mama tez taka byla jak bylam nastolatka a teraz to sama chce abym jej kosmetyki kupowala

Masz b ladna delikatna urode i sliczna cereDo tego bardzo ladne usta i idealny nos(szcerze mowie).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:14   #148
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: racja mamy

Jesteś ładną dziewczyną jak byłam wtwoim wieku to chcialam sie mocno malowac by dodac sobie lat ale teraz przestalam bo doszlam do wniosku ze podobam sie chlopcom za to jak wygladam a nie za to jak wygladam z tapeta moja mama nigdy nie miala nic przeciw ale nigdy sie jej nie pytalam o zgode bo uwazam ze to moje ciało o ma do powiedzenia tyle co żyd za okupacji :P ignoruj to co mówi a znudzi sie jej w koncu to jest cos do czego sie przyzwyczaja pozdrawiam
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:48   #149
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

przestancie bo wpadne w samouwielbienie a tak naprawde nie jestem ladna jestem brzydka i gruba.....
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 20:30   #150
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: racja mamy

Tam samouwielbienie. Ja bym powiedziała raczej, ze spojrzysz na siebie normalnie, a nie z gotową opinią że jesteś paskudna (co de facto jest nieprawdą). Ja na twoim miejscu bym podkreśłiła różem delikatnie kości policzkowe, błyszczyk bezbarwny lub bladoróżowy i tusz na rzęsy. I nic więcej nie trzeba, bo tego typu makijaż pasuje do każdej kobiety- dodaje urody, a nie szpeci.

Siostra- olać. zazdrości. rób swoje, ona się popiekli popiekli, uwagę jakąś rzuci, ale jak zauważy, że nic sobei z tego nie robisz, to po pewnym czasie odpuści. Dokopuje się człowiekowi, który daje sobie dokopać- o ile ma to gdzieś, to nikt go nie ruszy.

Mama- pogadać, że chcę tylko podkreślić swoją urodę. Dziewczyny w moim wieku się malują i patrzą bardzo nieprzychylnie na inne i plotkują i życie zatruwają. Ciebie to stresuje, i w szkole nie możesz się skupić bo one cię dekoncentrują. A tak to byłoby po ptokach.
Moim zdaniem argument ze szkołą, powinien ją trochę przekonać. Bo przecież to makijaż "bez makijażu" dla podkreślenia, a nie zamaskowania twarzy. Nauczyciele też się nie przyczepią, bo to grzeczny makijaż.

I tyle powodzenia
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.