racja mamy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 01:29   #151
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: racja mamy

Zasmucona nie przesadzaj z tym obniżaniem samooceny bo to zaczyna brzmieć jak prowokacja ;p
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 01:37   #152
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: racja mamy

zasmucona jak jeszcze raz powiesz ze jestes brzydka to juz nikt tutaj nie wejdzie:P
jestes bardzo ladna, wiem co mowie, sluchaj starszych!!!!!!!!!!!!
jesli chodzi o makijaz - rzesy masz ciemne, wiec mysle ze wystarczy sama odzywka, jesli chodzi o cere - porozmawiaj z mama o kremach tonujacych, daja o wiele naturalniejszy efekt niz podklady, a jednoczesnie ladnie wyrownuja kolor
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 08:15   #153
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

zuni to nie jest rzadna prowokacja stwierdzam fakt......... ja widze reszte swojego ciala i wiem jak wygladam cala a ty tylko widzisz twarz
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 08:35   #154
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
zuni to nie jest rzadna prowokacja stwierdzam fakt......... ja widze reszte swojego ciala i wiem jak wygladam cala a ty tylko widzisz twarz
no to ciesz się, że masz ładną twarz i każda Wizażanka Ci to mówi...
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 09:14   #155
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

ale reszty nie mam ladnej a to juz inny dylemat niewazne
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 09:17   #156
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
ale reszty nie mam ladnej a to juz inny dylemat niewazne
nie ma się co smutać może tylko Tobie tak się zdaje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 09:41   #157
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie ma się co smutać może tylko Tobie tak się zdaje
ja mam 155cm i waze 54kg.... to wiesz jest sie co smucic ale mam sie czym pochwalic schudlam od wrzesnia 9kg
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 09:46   #158
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
ja mam 155cm i waze 54kg.... to wiesz jest sie co smucic ale mam sie czym pochwalic schudlam od wrzesnia 9kg
no to niezły wynik ale wiesz, Ty jeszcze jesteś na etapie rozwijania się, więc pewnie przybędzie Ci kilka centymetrów i wzrost będzie absolutnie pasował do wagi nie ma się co martwić
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 09:59   #159
Mneme
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 619
Dot.: racja mamy

Zasmucona, jesteś naprawdę ładna!!! Zacznij w to wierzyć (zwłaszcza, że to prawda) i wszyscy inni będą Cię tak samo widzieć.

Ja jestem w klasie maturalnej. Malowałam się w sumie od 3 kl. gimnazjum ale nie był to makijaż intensywny... nie używałam cieni ani podkładu. Niedoskonałości pokrywałam korektorem a na całość puder sypki. Na rzęsy tusz, ale nie zawsze... no i oczywiście błyszczyk
Teraz maluję się bardziej (oczywiście nie przesadzając z intensywnością makijażu). Zawsze używam podkładu, tuszu i brązowej kredki do oczu. Czasami (a to zależy od tego ile mam czasu rano ) zaszaleję z cieniami. Wszystko to raczej dla własnego komfortu. Po prostu z makijażem czuję się bardziej zadbana.
Uważam, że powinnaś "pracować nad mamą", ale wszystko przyjaźnie... nic siłą ani walką.

Pozdrawiam!
Mneme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 12:35   #160
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez Mneme Pokaż wiadomość
Zasmucona, jesteś naprawdę ładna!!! Zacznij w to wierzyć (zwłaszcza, że to prawda) i wszyscy inni będą Cię tak samo widzieć.

Ja jestem w klasie maturalnej. Malowałam się w sumie od 3 kl. gimnazjum ale nie był to makijaż intensywny... nie używałam cieni ani podkładu. Niedoskonałości pokrywałam korektorem a na całość puder sypki. Na rzęsy tusz, ale nie zawsze... no i oczywiście błyszczyk
Teraz maluję się bardziej (oczywiście nie przesadzając z intensywnością makijażu). Zawsze używam podkładu, tuszu i brązowej kredki do oczu. Czasami (a to zależy od tego ile mam czasu rano ) zaszaleję z cieniami. Wszystko to raczej dla własnego komfortu. Po prostu z makijażem czuję się bardziej zadbana.
Uważam, że powinnaś "pracować nad mamą", ale wszystko przyjaźnie... nic siłą ani walką.

Pozdrawiam!
DZIEKI!!!!!! wszystkie podtrzymujecie mnie niesmowicie na duchu!!! jestem wam za to wdzieczna
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 15:03   #161
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: racja mamy

Zasmucona wiem jak to jest wstydzić sie swojego ciała ja jestem bardzo szczupła ale nie miałam zadnych mieśni <prawie dosłownie> i co mi ze szczupłego brzucha jesli i tak opada jak oponka. Przed sylwestrem wziełam sie za siebie i codziennie 100 brzuszkow efekt jush po tygodniu ale cwicze nadal 15 min hulahop efekt zadnych boczkow wystajacych z pod biodrowek i 20 pompek dziennie na wypracowanie tego miesnia pod biustem który go podnosi . Efekt po dwoch miesiacach zauwazyli dosłownie wszyscy ... pozdrawiam wystarczy odrobina silnej woli by wygladac tak jak sie chce

ps zaznacze ze mam 150cm przy 40kg wiec przy takim wroscie zauwazalny jest kazdy kilogram i przepraszam wszystkich za oftop ;P
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 15:12   #162
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Zasmucona wiem jak to jest wstydzić sie swojego ciała ja jestem bardzo szczupła ale nie miałam zadnych mieśni <prawie dosłownie> i co mi ze szczupłego brzucha jesli i tak opada jak oponka. Przed sylwestrem wziełam sie za siebie i codziennie 100 brzuszkow efekt jush po tygodniu ale cwicze nadal 15 min hulahop efekt zadnych boczkow wystajacych z pod biodrowek i 20 pompek dziennie na wypracowanie tego miesnia pod biustem który go podnosi . Efekt po dwoch miesiacach zauwazyli dosłownie wszyscy ... pozdrawiam wystarczy odrobina silnej woli by wygladac tak jak sie chce

ps zaznacze ze mam 150cm przy 40kg wiec przy takim wroscie zauwazalny jest kazdy kilogram i przepraszam wszystkich za oftop ;P
dzieki za wsparcie ja mam problem czesto z samodyscyplina bo czasem podjadam a cwiczyc to po prostu mi sie nie chce ale stwierdzilam z etrzeba sie w koncu za siebie wziac mam nadzieje ze ise nia pogniewasz jak bede robic TWOJ zestaw cwiczonek
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 15:57   #163
plafik
Raczkowanie
 
Avatar plafik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 44
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
moja mama nie pozwala mi sie malowac a ja mam juz 15lat no moj ty boze co ja mam jej powiedziec zeby mi pozwolila jak uzywalam tylko mascary to juz bylo wielkie halo ze brzydko wyglada itd i jeszcze siostra (starsza) tez mowi ze brzydko i mi obie dogryzaja a tak to znajomi itd mowili ze ladnie i wogle....... wiec jak jest naprawde chcialabym sie malowac moze nie umiem tak perfekcyjnie no ale....potrzeba wprawy.... POMOZCIE CO MAM MAMIE POWIEDZIEC ZEBY MI WRESZCZIE POZWOLILA!!!!
zastosuj metodę małych kroczków! na początek namów mamę na kompromis. Niech Ci kupi krem koloryzujący np z nivea. Niby to nie podkład, ale trochę koloryt cery poprawi. potem jakieś odżywki do rzęs. Jeśli przeforsujesz te pomysły, to przejście na bardziej "prawdziwe" kosmetyki do makijażu będzie tylko kwestią czasu. Sprawdzone. Polecam! i życzę powodzenia
__________________
plafik
plafik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 16:01   #164
plafik
Raczkowanie
 
Avatar plafik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 44
Dot.: racja mamy

albo niech ci kupi taki leczniczy podkład w aptece. On niweluje trądzik i wypryski a przy okazji nadaje koloryt. jakieś dwadzieścia złotych kosztuje
__________________
plafik
plafik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 19:07   #165
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Zasmucona wiem jak to jest wstydzić sie swojego ciała ja jestem bardzo szczupła ale nie miałam zadnych mieśni <prawie dosłownie> i co mi ze szczupłego brzucha jesli i tak opada jak oponka. Przed sylwestrem wziełam sie za siebie i codziennie 100 brzuszkow efekt jush po tygodniu ale cwicze nadal 15 min hulahop efekt zadnych boczkow wystajacych z pod biodrowek i 20 pompek dziennie na wypracowanie tego miesnia pod biustem który go podnosi . Efekt po dwoch miesiacach zauwazyli dosłownie wszyscy ... pozdrawiam wystarczy odrobina silnej woli by wygladac tak jak sie chce

ps zaznacze ze mam 150cm przy 40kg wiec przy takim wroscie zauwazalny jest kazdy kilogram i przepraszam wszystkich za oftop ;P
wiesz ja od dzis mialam miec diete i tak dalej mial m ale od godzint czsu cos tam zaczelam podjadac to jest okropne mozna powiedziec ze za to wszystko nienawidze siebie................... ...............
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 15:49   #166
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez Albe Pokaż wiadomość
mam pomysl na Twoj problem
powiedz mamie i siostrze ze chcesz w przyszlosci byc slawna wizazystka, w zwiazku z tym musisz juz zaczac trenowac.
bardzo dobry pomysl

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
A ja mam 16 latek i się wcale nie maluje Bo mi to niepotrzebne :P i smieszą mnie sytuacje typu wchodze sobie do toalety damskiej, a tam pełno laske z pudrami, kredkami etc. i to z najgorszych firm z rynku jakieś te kosemetyki, bo sie ostatnio przygląd.alam co one tam mają :p mnie to troche smieszy. ja rozumiem, ze ktoś chce ładnie wyglądać błyszcyzk, tusz, troszke pudru, ociupine dosłownie. ale jak widze jakieś dwanastolatki czy trzynastolatki w make-up jaki czasem ma moja mama to normalnie padam. szminka soczywiscie rozowa do tego niebieskie cienie i.. tona ciemnego podkladu no i obowiazkowo lateksowa mini! oj zapomniałam o białych kozaczkach
prowincjaaaa!!!!!!!!!! ja nie moge juz patrzec na ten szczyt wiesniarstwa wsrod mlodziezy (sama jestem mlodziezą )

nie mowie, ze wszystkei dziewcyzny sie tak zachowują, ale na pewno z 15% widze takiej chodzącej prowincji lans to bans a bans to błyszczyk omg ! załamac sie mozna ;D
Ciesz sie ze masz ladna cere, długe rzesy etc. ale uwierz ze nie każdy tak ma. Ja mam problemy z cera i musze sie malowac. I duża czesc tych problemow stanowia blizny, przebawienia wiec jak sie dobrze pomaluje to ktos może sobie pomyślec "po co ona sie tak maluje przeciez pryszczy duzo nie ma" a jednak mam co do ukrycia. A puder i koretor kupuje po 7-9zł. Na inne mnie nie stac, bo wiekszosc odpowiednich do moje cery to kosmetyki w cenie kilkudziesięciu zł (mam na myśli jasny odcien). I nie mam nic przeciwko malowaniu sie w toalecie. Zwlaszcza jak sie ma te 6 czy 7 lekcji to normalne ze wszystko sie nie trzyma A te najgorsze firmy to wedlug Ciebie jakie?

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
Znam wiele ładnych, naturalnych dziewcyzn, które sie nie malują i wcale nie wyglądają jak szare myszki i nie są nieatrakcyjne... wrecz prezeciwnie mają nawet wieksze powodzenie od tych co sie maluja jak 30-latki.........
Tu sie nie ma co dziwic. Lepsze bylo by porownanie "naturalnych" dziewczyn do malujacych sie tak normalnie i z umiarem

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie zastanawialas sie nad henna na rzesy? na to mama moglaby sie zgodzic
A to nie niszczy rzęs? Nie oslabia albo wykrusza bardziej od tuszu?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:11   #167
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

SLUCHAJCIE DZIEWCZYNY KOLEJNY PROBLEM.................. . jak by to powiedziec nie mam swojego stylu.................. mama w to tez sie wtraca................... ......................... .... ostatnio podobala mi sie bluzka bylo to w grudniu)))) to mama powiedziala ze jest brzydka i wyszla z e sklepu... a ja wtedy kiedu jej suszlam glowe to ma na gwiazdke ja kupila nie mam zielonego pojecia w jakie kolory mam sie ubierac ja lubie chodzic na zakupy uwielbiam sobie kupowac bielizne)))))))))))) lubie cos dostawac i tak dalej..... a moja siostra ma mi zazle ze ja chce cos sobie kupic czy cos..... ze ja niby ciagle chodze jak by chciala tez by mogla chodzi a ta to w swojej tzw norze siedzi i gra na gitarze.... am jej dosc...... ciagle wszyscy maj do mnie jakies ALE..... no kiszka jasna ile mozna!!!!
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:57   #168
viola211985
Raczkowanie
 
Avatar viola211985
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sd
Wiadomości: 264
GG do viola211985
Dot.: racja mamy

Nie martw sie moja mama do tej pory mowi mi co raz ze niszcze sobie cere makijazem a mam 22 lata . Twoja tez sie przyzwyczai do tego po prostu zacznij od jak najdelikatniejszego makijazu, jakiegos korektora do zamaskowania niedoskonalosci i blyszczyka.. Po wolutku malymi kroczkami, a pozwoli ci na wiecej pozdrawiam
viola211985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:57   #169
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: racja mamy

Zasmucona ładna jesteś Ja się przygotowałam na jakiegoś paskuda a tu śliczna dziewczyna wyskakuje Myślę,że możesz używac tuszu i jakiegoś korektora jeśli bardzo chcesz
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 19:05   #170
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Zasmucona ładna jesteś Ja się przygotowałam na jakiegoś paskuda a tu śliczna dziewczyna wyskakuje Myślę,że możesz używac tuszu i jakiegoś korektora jeśli bardzo chcesz
dzieki................... ......................... ale mnie juzniestety w zyciu nic nie pocieszy mam zalamanie nerwowe
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:10   #171
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
SLUCHAJCIE DZIEWCZYNY KOLEJNY PROBLEM.................. . jak by to powiedziec nie mam swojego stylu.................. mama w to tez sie wtraca................... ......................... .... ostatnio podobala mi sie bluzka bylo to w grudniu)))) to mama powiedziala ze jest brzydka i wyszla z e sklepu... a ja wtedy kiedu jej suszlam glowe to ma na gwiazdke ja kupila nie mam zielonego pojecia w jakie kolory mam sie ubierac ja lubie chodzic na zakupy uwielbiam sobie kupowac bielizne)))))))))))) lubie cos dostawac i tak dalej..... a moja siostra ma mi zazle ze ja chce cos sobie kupic czy cos..... ze ja niby ciagle chodze jak by chciala tez by mogla chodzi a ta to w swojej tzw norze siedzi i gra na gitarze.... am jej dosc...... ciagle wszyscy maj do mnie jakies ALE..... no kiszka jasna ile mozna!!!!
To mama kupiła Ci ta w końcu bluzkę? Bo trochę nieczytelnie piszesz

Co do siostry, to cóż, widać że ma okres w którym sie tak wyobcowuje i obraża na cały świat. Jak będzie Ci dogryzać, to nie kłóć się z nią, tylko spokojnie zapytaj dlaczego tak robi, ale nie prowokuj. Widać że jest zazdrosna o Ciebie- że masz energię i ochotę coś ze sobą robić, kiedy ona jest zamknięta w sobie.

A styl... styl to coś, co wykształca sie z czasem, nic od razu. Oglądaj ciuchy, gazety, w końcu zobaczysz co Ci sie podoba, jaki sposób ubierania. Tak samo z kolorami.
Spróbuj zrobić test na typ kolorystyczny w necie http://www.makijaz.net/tt.html
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:55   #172
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
To mama kupiła Ci ta w końcu bluzkę? Bo trochę nieczytelnie piszesz

Co do siostry, to cóż, widać że ma okres w którym sie tak wyobcowuje i obraża na cały świat. Jak będzie Ci dogryzać, to nie kłóć się z nią, tylko spokojnie zapytaj dlaczego tak robi, ale nie prowokuj. Widać że jest zazdrosna o Ciebie- że masz energię i ochotę coś ze sobą robić, kiedy ona jest zamknięta w sobie.

A styl... styl to coś, co wykształca sie z czasem, nic od razu. Oglądaj ciuchy, gazety, w końcu zobaczysz co Ci sie podoba, jaki sposób ubierania. Tak samo z kolorami.
Spróbuj zrobić test na typ kolorystyczny w necie http://www.makijaz.net/tt.html
tak mama w koncu kupila mi ta bluzke na gwiazdke ja dostalam i bardzo fajnie mi sie ja nosi ) wielkie dzieki za ten link wyszlo ze jestem wiosna))))
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 00:25   #173
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: racja mamy

eh powiem szczerze ze dopiero jak mam ponad 20 lat to cera zaczela mi sie psuc... przedtem bylo lepiej i nie wiem po co sie bylo malowac ;]

i tak lepsze lekkie niedoskonalosci niz duzo placzu w zyciu i co za tym idzie kurze łapki + nienoszenie okularow i spowodowane tym (przez mruzenie oczu) zmarszczki pod oczami ala weronika rosati ;] Ach zycie... fajnie by bylo jakby mozna sie bylo pozbyc wszystkich podkladow pudrow i korektorow.

a mama sie po prostu martwi i chce dbac o ciebie, ot co. a to ze sie inne kolezanki maluja niestety spowodowane jest chora rywalizacja i ciaglym ocenianiem w gimnazjum i liceum. na szczescie na studiach to lagodnieje (przynajmniej na moich ale ja mam 140 mezczyzn i 10 kobiet na roku) - jakos ludzie maja wieksze problemy niz ocenianie urody i makijazu innych
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 07:21   #174
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jakos ludzie maja wieksze problemy niz ocenianie urody i makijazu innych
dobrze powiedziane
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:49   #175
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
To mama kupiła Ci ta w końcu bluzkę? Bo trochę nieczytelnie piszesz
Dokładnie. Ja też mam to ALE. Twoje posty trudno odczytać. Dużo kropek, tylko nie w tych miejscach co trzeba. I nie chodzi mi o to, jak piszesz, bo nie każdy Mickiewiczem jest tylko rzeczywiście, mam problem ze zrozumieniem tego, co piszesz. Nie wiem gdzie się kończą zdania i frazy. A to utrudnia też odbiór Twojego problemu. Nie chcę sie czepiać. Wybaczcie ot.

A co do tematu.
Po pierwsze - mama ma swój pogląd i jak widać silna z niej babka, wiec wszelkie wojny i płacze nie pomogą, a mogą sprawę pogorszyć. Jak widać - jest skłonna do ustępstw - błyszczyk i odżywka. Ustępstwo jest małe, ale wg mnie odpowiednie do wieku - jesteś przecież bardzo młoda. Teraz przez np. pół roku ponosisz "oficjalnie" ten błyszczyk i odżywkę. Potem dodasz tusz - czarny albo brązowy, nie taki podkręcający czy pogrubiający, a już na pewno nie dwustronny (z bazą). Zwykły tusz. Gdy sie przyzwyczai do błyszczyka i odżywki, pozwoli też na ten tusz. Ale trochę czasu musi minąć. A Ty czas masz.
Po drugie - wszelkie argumenty pt. "moje koleżanki już sie malują" albo "chcę być jak moje koleżanki! nie chcę odstawać!" możesz schować do kieszeni bo aż się nasuwa odpowiedź - czy jak koleżanki wyskoczą z okna dla zabawy skoczysz za nimi? To naprawdę nie jest argument. Argumentem jest to, że Ty, dla Twojego ego i dobrego samopoczucia chcesz wyglądać ładnie. A makijaż ma w tym pomóc - tak jak bieganie. Przecież po to biegasz, no nie? Skoro chudniesz, bieganie ma na celu poprawę wyglądu.
Rozmawiałaś z mamą. Skoro zgodziła się na te dwa drobne kosmetyki, znaczy, że jest skłonna do ustępstw. Graj z głową, a za rok, może trochę dłużej, będziesz mogła się malować, tak jak będziesz chciała (wyłączam oczywiście opcję wampa i makijaż pani z trasy Kraków-Wrocław)
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 15:28   #176
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: racja mamy

Ja malowałam się już mając 12-13 lat. I to np. miałam w tym wieku kredkę do ust o kolorze wiśniowym. Tak też pachniała... miłe wspomnienia. A "dziewczęcymi" kosmetykami to chyba od 6 roku życia już się babrałam... Więc mam do malowania może inny stosunek. Ale dziś kiedy blirzej mi do roli mamy niż córki to mogę powiedzieć że po części rozumiem twoją mamę.
Mozę w ten sposób chce..przedłużyć Ci młodość?
Dziewczynom w twoim wieku polecałabym naprawdę bardzo deeelikatniutki makijaż. Podkład 2w1 Nivea Young albo jakiś matujący i lekko kryjący z Miss sporty. Korektor antybakteryjny, Maskarę i bezbarwny błyszczyk np. w tubce z miss Sporty albo rimmela..Są fajne owocowe -ładnie pachną- nadają lekki połysk ustom ale jednocześnie wygląda to naturalnie.


Nie ma potrzeby ty dziewczyna w twoim wieku nosiła "ciężki" pełny makijaż...jeszcze zdążysz w życiu się wypacykować. Dziś mając 20+ lat myślę że jak miałam 15 mogłam się w ogóle nie malować ob ,jak to powiedziała jedna z kobiet którą bardzo lubię, "Was zdobi młodość"


A co do mamy. Spróbuj porozmawiać że np. taki podkład Nivea Young 2w1 byłby dobry bo zamiast kremu byś go miała, będzie matowić twarz a jesteś w okresie dojrzewania i ..trądziku no i jednocześnie zakryje trochę krosteczki.
Błyszczyk-najpierw kup taki Nivei w tubce -powiedz że zamiast pomadki ochronnej i że połyski (koloru) nie będzie prawie widać to mama pewno Ci pozwoli.... i Tak metodą "małych kroczków jakoś pójdzie. I będzie Ci wolno coraz więcej.
Tylko radzę z serca-nie pacykkuj się od razu jak lala...Na pewno jesteś i BEZ TONY tapety ładniutka!!!
Pozdrawiam
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 19:16   #177
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Ja malowałam się już mając 12-13 lat. I to np. miałam w tym wieku kredkę do ust o kolorze wiśniowym. Tak też pachniała... miłe wspomnienia. A "dziewczęcymi" kosmetykami to chyba od 6 roku życia już się babrałam... Więc mam do malowania może inny stosunek. Ale dziś kiedy blirzej mi do roli mamy niż córki to mogę powiedzieć że po części rozumiem twoją mamę.
Mozę w ten sposób chce..przedłużyć Ci młodość?
Dziewczynom w twoim wieku polecałabym naprawdę bardzo deeelikatniutki makijaż. Podkład 2w1 Nivea Young albo jakiś matujący i lekko kryjący z Miss sporty. Korektor antybakteryjny, Maskarę i bezbarwny błyszczyk np. w tubce z miss Sporty albo rimmela..Są fajne owocowe -ładnie pachną- nadają lekki połysk ustom ale jednocześnie wygląda to naturalnie.


Nie ma potrzeby ty dziewczyna w twoim wieku nosiła "ciężki" pełny makijaż...jeszcze zdążysz w życiu się wypacykować. Dziś mając 20+ lat myślę że jak miałam 15 mogłam się w ogóle nie malować ob ,jak to powiedziała jedna z kobiet którą bardzo lubię, "Was zdobi młodość"


A co do mamy. Spróbuj porozmawiać że np. taki podkład Nivea Young 2w1 byłby dobry bo zamiast kremu byś go miała, będzie matowić twarz a jesteś w okresie dojrzewania i ..trądziku no i jednocześnie zakryje trochę krosteczki.
Błyszczyk-najpierw kup taki Nivei w tubce -powiedz że zamiast pomadki ochronnej i że połyski (koloru) nie będzie prawie widać to mama pewno Ci pozwoli.... i Tak metodą "małych kroczków jakoś pójdzie. I będzie Ci wolno coraz więcej.
Tylko radzę z serca-nie pacykkuj się od razu jak lala...Na pewno jesteś i BEZ TONY tapety ładniutka!!!
Pozdrawiam
wejdz pare stron w przod tego watku nie duzo jedna lub dwie i jedna dziewczyna weronika czy jakos tak wpisala link z moim zdjeciem to zobaczysz a jak nie znajdziesz to daj znac to damy link jeszcze raz
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:05   #178
kajazet
Raczkowanie
 
Avatar kajazet
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z głowy
Wiadomości: 111
GG do kajazet
Dot.: racja mamy

Droga Zasmucona15
Według mnie moja mama jest najsurowszą i najbardziej nieprzekupną mamą świata, więc chyba Cię rozumiem. Mam 16 lat i przez ostatni rok(bo od tego czasu walczę o zezwolenie na podkreślanie swojej urody, tak na uboczu wyglądam...

właśnie tak) jako tako chowałam sie po kątach z kredką do oczu, tuszem do rzęs i błyszczykiem. Oczywiście często byłam zapędzana do łazienki w celu umycia się;( Całe szczęście dzięki mojej walce i uporczywym wciąż nakładaniu kosmetyków do makijażu na twarzyczkę już zostałam wyswobodzona z zakazu malowania się. Tak więc życzę Ci wytrwałości


P.S. Na zdjęciu widziałam Cię z kolczykami, opaską na włosy i szalikiem. Moja rada: mniej dodatków Słoneczko
kajazet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:10   #179
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: racja mamy

Cytat:
Oczywiście często byłam zapędzana do łazienki w celu umycia się;( Całe szczęście dzięki mojej walce i uporczywym wciąż nakładaniu kosmetyków do makijażu na twarzyczkę już zostałam wyswobodzona z zakazu malowania się. Tak więc życzę Ci wytrwałości
Aż nasuwa mi sie pytanie - czy jeszcze sie z mamą do siebie odzywacie? Jeśli tak, to ok. Nawet bardzo ok. Tylko czasem taka walka może się skończyć poważnym popsuciem relacji. I wtedy należy sie zastanowić czy gra jest warta świeczki.
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 07:31   #180
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: racja mamy

Cytat:
Napisane przez kajazet Pokaż wiadomość
Droga Zasmucona15
Według mnie moja mama jest najsurowszą i najbardziej nieprzekupną mamą świata, więc chyba Cię rozumiem. Mam 16 lat i przez ostatni rok(bo od tego czasu walczę o zezwolenie na podkreślanie swojej urody, tak na uboczu wyglądam...

właśnie tak) jako tako chowałam sie po kątach z kredką do oczu, tuszem do rzęs i błyszczykiem. Oczywiście często byłam zapędzana do łazienki w celu umycia się;( Całe szczęście dzięki mojej walce i uporczywym wciąż nakładaniu kosmetyków do makijażu na twarzyczkę już zostałam wyswobodzona z zakazu malowania się. Tak więc życzę Ci wytrwałości


P.S. Na zdjęciu widziałam Cię z kolczykami, opaską na włosy i szalikiem. Moja rada: mniej dodatków Słoneczko
o co ci ckodzi z tymi dodatkami????? opaske i kolczyki nosze na codzien tak czy tak
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.