Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-09, 18:52   #541
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Siempre, jak wizyta?
Wszystkiego dobrze mała waży 170 g





Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Siempre no to przynajmniej jeszcze jedna kobietka, bo prawie same chłopaki 😊.

Ja w sumie chłopaka chciałam :p

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Nie rozpisuje się bo w domu grypa żołądkowa panuje mnie zlapało na weselu ok 23 tak więc po pierwszej po nabraniu sil ruszyliśmy do domu.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 19:42   #542
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Siempre, gratuluję dziewczynki!

Witam nowa mamusie i duże za to żeby tym razem było wszytko w porządku!

MalaMi fajnie że taka akcja była, zawsze mogłaś sobie podejrzeć maluszka

My już po weselu, padam że zmęczenia, bo byliśmy świadkami i jeszcze były poprawiny , ale dałam radę, brzuch raczej nie twardnial - nadal nie wiem czy mi twardnieje czy nie, nie umiem stwierdzić, choć wydaje mi się że jakby twardnial, to bym wiedziała na 100%...
Trochę potanczylam, ale muzyka nam nie pasowała do końca, no a poza tym było dużo innej bieganiny.
Martwię się jedynie, bo od wczoraj nie czułam ruchów ani razu, ale tłumacze sobie, że przy takiej aktywności i zaaferowaniu mogłam po prostu nie zwrócić uwagi.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Ale brzuch mam ogromny od dwóch dni - no jak dla mnie :-P
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 19:55   #543
JADorotek
Raczkowanie
 
Avatar JADorotek
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 360
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. Czytam Was i czytam ale jakoś tak w obawie czy wszystko będzie dobrze z dzidzią bałam się dołączyć do tego wątku A więc mam 33 lata, mój mąż 30 Mamy syna, który ma 4 latka, no i niestety w zeszłym roku u naszej drugiej dzidzi stwierdzili wadę śmiertelną i dziecko umarło w 21 tygodniu ciąży.
Interewcia witam na forum. Współczuję straty dziecka, doskonale Cię rozumie gdyż mam za sobą jedną stratę. Interewcia jeśli możesz napisz jaką wadę genetyczną miało twoje dziecko. To była wada przypadkowa, nie dziedziczna skoro tak rzadko występuje?
__________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może najlepsza ze wszystkich. A takie nigdy nie umierają. Synek

Edytowane przez JADorotek
Czas edycji: 2016-10-09 o 19:57
JADorotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 20:08   #544
trabeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 14
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Nie rozpisuje się bo w domu grypa żołądkowa panuje mnie zlapało na weselu ok 23 tak więc po pierwszej po nabraniu sil ruszyliśmy do domu.
Dużo zdrówka dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
No i od paru dni coś czuję... nie wiem co to czy to jelita, bo moje jelita są zawsze aktywne a w ciązy mam z nimi w ogóle wesoło, ale mam wątpliwości, że to jednak może są jakieś ruchy. Jednak nie jest to dla mnie na tyle oczywiste żebym była pewna.
To ja tak samo się zastanawiam od kilku dni Czy to tylko mój organizm czy to może Maleństwo... Może przyszły tydzień mile nas zaskoczy
trabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 21:25   #545
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A jak polozycie się na plecach i polozycie rękę na brzuchu, to coś czujecie? Ja w tej pozycji najwięcej czuje. Tylko wiadomo, trzeba trochę tak polezec;-)
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 21:30   #546
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja to już czuję w sumie w każdej pozycji Ale na plecach na pewno najmocniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 22:54   #547
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Jutro zaczynam 19 tc! A za tydzień wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 06:50   #548
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście całkiem fajne te sukienki one opinaja troche brzuch czy są całe luźne?
w tym momencie nie opinają w ogóle, są luźne, wyglądają trochę jakby były odcinanie pod biustem (chociaż nie są).

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
No niestety dopiero w 21 tygodniu na prenatalnych , chociaż na każdej wizycie miałam robione zwykłe usg. Wszyscy w szpitalu byli bardzo zdziwieni, że lekarz wcześniej tej wady nie zauważył. Cała ciąża książkowa (chociaż ja bardzo źle się czułam) aż tu nagle taka wiadomość jak grom z jasnego nieba. Człowiek się cieszy, planuje, robi zakupy dla dziecka... Idzie na rutynowe badanie, żeby poznać płeć dziecka (bo z takim nastawieniem szłam na to badanie) a na następny dzień rano byłam już w szpitalu a za dwa dni rodziłam martwe dziecko. Koszmar no ale jakoś trzeba żyć dalej.
Brrr, koszmarne przeżycie, bardzo Ci współczuję

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Martwię się jedynie, bo od wczoraj nie czułam ruchów ani razu, ale tłumacze sobie, że przy takiej aktywności i zaaferowaniu mogłam po prostu nie zwrócić uwagi.

Ale brzuch mam ogromny od dwóch dni - no jak dla mnie :-P
Dzieciątko po prostu odsypia pierwszą imprezę


Kurde, brzuch rzeczywiście tan nagle rośnie? Ja jutro zaczynam 16tc i nadal prawie nic nie znać
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 07:02   #549
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez JADorotek Pokaż wiadomość
Interewcia witam na forum. Współczuję straty dziecka, doskonale Cię rozumie gdyż mam za sobą jedną stratę. Interewcia jeśli możesz napisz jaką wadę genetyczną miało twoje dziecko. To była wada przypadkowa, nie dziedziczna skoro tak rzadko występuje?
Fachowo nazywa się to Akrania. Czyli dziecku nie wytworzyła się kość pokrywy czaszki... Przez co mózg miał kontakt z wodami płodowymi a to prowadzi do śmierci dziecka. I w tej sytuacji nie da się nic zrobić. Jedyny żal jaki mam do lekarza prowadzącego ciążę, że tak widocznego braku nie zauważył wcześniej. Dopiero inny lekarz na usg prenatalnym i to żadne 3D czy 4D nie było tylko zwykłe.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 08:48   #550
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Fachowo nazywa się to Akrania. Czyli dziecku nie wytworzyła się kość pokrywy czaszki... Przez co mózg miał kontakt z wodami płodowymi a to prowadzi do śmierci dziecka. I w tej sytuacji nie da się nic zrobić. Jedyny żal jaki mam do lekarza prowadzącego ciążę, że tak widocznego braku nie zauważył wcześniej. Dopiero inny lekarz na usg prenatalnym i to żadne 3D czy 4D nie było tylko zwykłe.
To faktycznie! Ja mam usg z 13tc gdzie wyraźnie widać czaszkę u dziecka.
Ale lekarze są dziwni, slyszalyscie o głośnym przypadku, że dziecko nie miało bodajże rąk i nóg i nikt nie zauważył? :-( Współczuję Ci przeżyć :róża:
Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość

Dzieciątko po prostu odsypia pierwszą imprezę
Kurde, brzuch rzeczywiście tan nagle rośnie? Ja jutro zaczynam 16tc i nadal prawie nic nie znać
Żebyś wiedziała, bo polozylam się na spokojnie w domu wczoraj z ręką na brzuchu i poczułam zaraz smyranie, a teraz kopie :-D
Naprawdę mi wywalilo niespodziewanie, miałam wcześniej taki malusi a teraz nage nie dopinam się w płaszcz, tydzień temu mogłam...
Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Jutro zaczynam 19 tc! A za tydzień wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i !
Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Ja to już czuję w sumie w każdej pozycji Ale na plecach na pewno najmocniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdro, ale pewnie lada moment też tak będę czuła, w końcu najwyższy czas już. Od wczoraj 20 tc
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 09:06   #551
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
A jak polozycie się na plecach i polozycie rękę na brzuchu, to coś czujecie? Ja w tej pozycji najwięcej czuje. Tylko wiadomo, trzeba trochę tak polezec;-)
Tak ja walściwie tylko wtedy czuję, kilka razy mi się zdarzyło tylko na siedzaco...2 raazy jak byłam na warsztatach Mamo to ja i tam mi 2 koleżanki na chwile dały swoje 3 miesięczniaki na ręcę jak szły do toalety (nie na raz tylko raz jedna, raz druga) i wtedy mimo, że siedziałam, tak mi dzieć szalał- chyba zazdrosny był;p

SLysząłam o tym przypadku, że lekarz nie zauwazył rąk i nóg- dla mnie niepojęte...Na wizycie dotąd zaczepiała lekarka dziecia, az pokazał wszystkie kończyny i powiedziadziała, że to jej na tym etapie wystarczy....

Zaczynam troche kompletowac wyprawke- na razie dla siebie i kupiłam sobie pidzame do karmienia i koszule do karmienia (w razie jakbym wylądowała wczesniej w szpitalu przyda sie tez w ciązy) (i dopiero jak kupiłam stwierdziłam, ze bez sensu ta pidzama jak na położnictwie się co chwila tyłkiem swieci przed lekarzem...w koszuli łatwiej w razie czego niż portki ściagać;p No, ale bede miła w domu najwyzej potem)

Kacper na szczescie juz lepiej, bo w sobote wymiotował i niedziele trochę, dziś jeszcze w domu został jak wszystko ok może we wtorek wypchne do przedszkola go troche..
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 09:31   #552
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
No niestety dopiero w 21 tygodniu na prenatalnych , chociaż na każdej wizycie miałam robione zwykłe usg. Wszyscy w szpitalu byli bardzo zdziwieni, że lekarz wcześniej tej wady nie zauważył. Cała ciąża książkowa (chociaż ja bardzo źle się czułam) aż tu nagle taka wiadomość jak grom z jasnego nieba. Człowiek się cieszy, planuje, robi zakupy dla dziecka... Idzie na rutynowe badanie, żeby poznać płeć dziecka (bo z takim nastawieniem szłam na to badanie) a na następny dzień rano byłam już w szpitalu a za dwa dni rodziłam martwe dziecko. Koszmar no ale jakoś trzeba żyć dalej.
straszne

ja już bardzo wyczekuje połowkowych, tak jak czekałam na genetyczne tak teraz czekam na te żeby wszystko było ok, żeby nie wyszły jakieś wady.

Cytat:
Napisane przez trabeczka Pokaż wiadomość
Dużo zdrówka dla Ciebie


To ja tak samo się zastanawiam od kilku dni Czy to tylko mój organizm czy to może Maleństwo... Może przyszły tydzień mile nas zaskoczy
oby, bo juz nie mogę się doczekać, czuję się troche opzniona na wątku :P

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
A jak polozycie się na plecach i polozycie rękę na brzuchu, to coś czujecie? Ja w tej pozycji najwięcej czuje. Tylko wiadomo, trzeba trochę tak polezec;-)
ja przez brzuch nic nie czuje, tzn, na rece, to co czuje to jakby pukniecie od srodka, ale niewyczuwalne jak położe dłoń.
Czekam dalej
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 11:21   #553
JADorotek
Raczkowanie
 
Avatar JADorotek
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 360
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Fachowo nazywa się to Akrania. Czyli dziecku nie wytworzyła się kość pokrywy czaszki... Przez co mózg miał kontakt z wodami płodowymi a to prowadzi do śmierci dziecka. I w tej sytuacji nie da się nic zrobić. Jedyny żal jaki mam do lekarza prowadzącego ciążę, że tak widocznego braku nie zauważył wcześniej. Dopiero inny lekarz na usg prenatalnym i to żadne 3D czy 4D nie było tylko zwykłe.
Bardzo przykre doświadczenie spotkało Cię 😯 Nie mam nawet słów jaką niekompetencją wykazał się lekarz nie dostrzegając tak poważnej wady. Od takich lekarzy strzeż nas Boże. Takie dramaty już na zawsze zostają gdzieś w człowieku ale dobrze że się otrząsnełaś jakoś z tego i oczekujesz kolejnego dzieciątka 😍😍 Znasz już płeć? 😉
__________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może najlepsza ze wszystkich. A takie nigdy nie umierają. Synek
JADorotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 14:38   #554
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kurczę poczytałam o akranii i nie mogę uwierzyć że lekarz tego nie zauważył, szok... współczuję...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 16:05   #555
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez JADorotek Pokaż wiadomość
Bardzo przykre doświadczenie spotkało Cię 😯 Nie mam nawet słów jaką niekompetencją wykazał się lekarz nie dostrzegając tak poważnej wady. Od takich lekarzy strzeż nas Boże. Takie dramaty już na zawsze zostają gdzieś w człowieku ale dobrze że się otrząsnełaś jakoś z tego i oczekujesz kolejnego dzieciątka 😍😍 Znasz już płeć? 😉
No przeżycie straszne, a na domiar złego wszystko działo się przed samymi świętami a rodziłam w wigilię. Więc już na zawsze nasze święta będą nam się kojarzyć z tą tragedią. Ale w domu czekał na mnie 3,5 letni syn, który mnie potrzebował więc wypisałam się ze szpitala na własne życzenie następnego dnia i tylko mój syn trzymał mnie przy życiu. Potem przyszło się zmierzyć z pakowaniem części wyprawki, sprzedażą wózka... Ciężko było wrócić do w miarę możliwości normalnego życia. Teraz też staram się myśleć pozytywnie ale czasem mam sporo obaw.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

A jeśli chodzi o płeć to w 12 tygodniu byłam na prenatalnych i było jeszcze za wcześnie na poznanie płci. A w 13 tygodniu byłam na drugich takich darmowych prenatalnych gdzie lekarze uczyli się wykonywać te badania pod okiem fachowców i potrzebowali na kimś je wykonać to mi tam lekarz niby mówił że za wcześnie na taką 100%pewność ale raczej skłania się ku chłopcu. W zeszłym tygodniu miałam wizytę u mojego ginekologa i mówił, że on na razie nie widzi kto tam mieszka, więc czekamy dalej. Może 25.10 się dowiemy bo będzie kolejna wizyta.

Edytowane przez interewcia
Czas edycji: 2016-10-10 o 16:10
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 17:32   #556
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Na 90 % dziewczyna
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Teraz jestem w 17 tygodniu ciąży i czekam na kolejne usg prenatalne czy też genetyczne bo różnie na nie mówią. Na razie lekarz mówi że wszystko jest dobrze, ale w zeszłym roku też tak mówili, aż tu nagle właśnie na prenatalnych odkryli tą wadę i cały świat nam się zawalił
Trzymam kciuki będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Witajcie!

miałam wczoraj intensywny dzień, planowaliśmy zakupy, a , ze w moim mieście była jakaś akcja darmowe usg 4d to postanowiiśmy, że wybierzemy sie tam. Sadzilam, że będą dzikie kolejki ale myliśmy wcześniej i 3 w kolejce.
Niestety przy zapisie babka mi powiedziała, że może zaproponować zwykłe usg, bo na 4d jest za wcześniej
pewnie przyjeli, że od 20tc.. szkoda, że nie informowali o tym wcześniej. Ale skoro byliśmy już to mowie idziemy przynajmniej moze płeć sprawdzimy.
No i wygląda na to, że chłopak, także czekam tylko na oficjalne potwierdzenie na połówkowych.
Jak łaziłam po sklepach to trochę ze smutkiem patrzyłam na dziewczęce ubranka, ale przynajmniej nie będę szalała tak po sklepach może
Przy okazji dokonałam paru ciązowych zakupów ubraniowych, byłam w h&m mierzyć spodnie i namierzyłam je używane za 45 zł, nowe 130

No i od paru dni coś czuję... nie wiem co to czy to jelita, bo moje jelita są zawsze aktywne a w ciązy mam z nimi w ogóle wesoło, ale mam wątpliwości, że to jednak może są jakieś ruchy. Jednak nie jest to dla mnie na tyle oczywiste żebym była pewna.

I brzuch się powiększa, na leżąco jest taka kulka na dole czyli macica, juz cięzko tego nie wyczuć. ale piłeczki jak u wielu z was nadal brak



interewcia witaj! bardzo mi przykro z powodu waszej straty... o tej chorobie dowiedzieliście się przy okazji usg w okolicach 12 tygodnia czy dopiero na połówkowych?

Gratulacje synka 😆

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Mnie wczoraj po raz pierwszy zgaga dopadła, cały dzień się męczyłam :/ Małż patrzył na mnie rozbawiony,bo miałam problem z tym co chcę zjeść na kolację. Oferował nawet,że do sklepu pojedzie,a ja dalej nie mogłam się zdecydować co chcę zjeść
Ja właśnie byłam w aptece i kupiłam w razie czego opakowanie rennie żeby mieć w domu w razie zgagi

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Pantera rozwalił mnir Twój mąż 😂

IN, miał być Mutsy Igo a kupiliśmy Stokke Xplory V3 kolor khaki z bezem o taki:
Śliczny!w Norwegii miałam dwie znajome co miały Stokke i były zadowolone

Ja byłam dzisiaj na wizycie najprawdopodobniej będzie dziewczynka. Więc się mega cieszę choć mam obawy że na następnym usg okaże się że chłopiec jednak więc jeszcze nie szaleje z zakupami. Mam kiepska morfologię i muszę brać żelazo gin mi jakieś na receptę przepisał bo brałam szelazo i mówi że za słabe
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 17:33   #557
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Teraz już będzie dobrze, zobaczysz Bardzo mi przykro że Cię to spotkało i to jeszcze w święta
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 19:49   #558
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 032
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Interewcia będzie dobrze tym razem niestety wiem jak to jest chować lub sprzedawać rzeczy kupione dla dziecka... Ja sprzedałam wózek dopiero po ponad pół roku od porodu (wcześniej nie miałam siły nawet na niego patrzeć), a i tak ryczałam przy tym starsznie w tej ciąży nie kupiłam jeszcze nic dla dziecka i nie kupię co najmniej do 26-27 tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 19:50   #559
asiulek8989
Raczkowanie
 
Avatar asiulek8989
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 218
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

cześć dziewczyny! tak sobie Was podczytuję od jakiegoś czasu i postanowałam dołączyć jestem w 19 tygodniu i mam termin na 12.03, napiszę Wam o swoich wątpliwościach w ostatnich kilku dniach
w tamtym tygodniu tż pomalował we wtorek pokoik dla dziecka, a ja poszłam spać w tym czasie do rodziców, niestety mąż polakierował jeszcze listwy dom był porządnie wietrzony pod moją nieobecność, wróciłam w piątek
w sobotę i niedzielę miałam zgagę, której już od dawna nie odczuwałam, trochę bolał mnie żołądek, uznałam, że muszę jechać do szpitala
lekarz zrobił mi usg i uznał, że gdybym się zatruła objawy byłyby inne i czułabym się o wiele gorzej, to może być od czegoś innego, powiedział że z dzieckiem wszystko ok, dziecko się rusza i serduszko bije, jeśli chcę to może mnie zostawić na kilka dni na obserwację ale nie ma aż takiej potrzeby, w razie gdyby coś się działo mam się zgłosić
a Wy co myślicie? któraś z Was tak miała? ja w ogóle żałuję, że zdecydowaliśmy się na to malowanie po co mi to było
asiulek8989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 20:01   #560
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Interewcia będzie dobrze tym razem niestety wiem jak to jest chować lub sprzedawać rzeczy kupione dla dziecka... Ja sprzedałam wózek dopiero po ponad pół roku od porodu (wcześniej nie miałam siły nawet na niego patrzeć), a i tak ryczałam przy tym starsznie w tej ciąży nie kupiłam jeszcze nic dla dziecka i nie kupię co najmniej do 26-27 tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tym razem nic nie mam dla dziecka. Tzn kupionego specjalnie dla niego . A wtedy uznaliśmy z mężem że chyba lepiej co miesiąc coś kupić dla dziecka niż potem wszystko razem. A wózek byliśmy tylko obejrzeć, ale tak mi się spodobał, że kupiliśmy zaraz. No a jak wróciłam ze szpitala to po dwóch tygodniach mąż poszedł do tego sklepu gdzie go kupiliśmy i dogadał się z tą panią, że jak sprzeda taki wózek to odda nam całą kasę za niego. I o dziwo sprzedała w tym samym dniu. Na szczęście mąż się tym zajął. Wiedzieliśmy, że dalej będziemy starać się o dziecko i że wózek pewnie taki sam kupimy ale mimo tego chcieliśmy się go jak najszybciej pozbyć.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Chciałbym już coś kupić dla dziecka, ale w sumie i tak nie znam jeszcze płci. Trochę rzeczy mam po moim starszym synu, troszkę siostra mi odkłada po swoim, ale to wszystko chłopięce. A ja liczę na to że może jednak jeszcze jest szansa że będzie to dziewczynka
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 20:14   #561
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiulek8989 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! tak sobie Was podczytuję od jakiegoś czasu i postanowałam dołączyć jestem w 19 tygodniu i mam termin na 12.03, napiszę Wam o swoich wątpliwościach w ostatnich kilku dniach
w tamtym tygodniu tż pomalował we wtorek pokoik dla dziecka, a ja poszłam spać w tym czasie do rodziców, niestety mąż polakierował jeszcze listwy dom był porządnie wietrzony pod moją nieobecność, wróciłam w piątek
w sobotę i niedzielę miałam zgagę, której już od dawna nie odczuwałam, trochę bolał mnie żołądek, uznałam, że muszę jechać do szpitala
lekarz zrobił mi usg i uznał, że gdybym się zatruła objawy byłyby inne i czułabym się o wiele gorzej, to może być od czegoś innego, powiedział że z dzieckiem wszystko ok, dziecko się rusza i serduszko bije, jeśli chcę to może mnie zostawić na kilka dni na obserwację ale nie ma aż takiej potrzeby, w razie gdyby coś się działo mam się zgłosić
a Wy co myślicie? któraś z Was tak miała? ja w ogóle żałuję, że zdecydowaliśmy się na to malowanie po co mi to było
Wczoraj też miałam malowanie A dokładnie sama malowalam półki, strasznie smierdzialo później, Ale mnie tylko chwile głowa bolała i druga część już Maz pomaluje. Ja bym szczerze mówiąc nie panikowala, chociaż ja głupio zrobiłam i już tego nie powtórzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 20:21   #562
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A u mnie też remont, tzn. malowanie i nie wiem czy się przeciążyłam czymś czy co się dzieje, ale brzuch mi dziś twardnieje i czuję takie jakby napieranie na szyjkę macicy. W sumie to niczego takiego nie dźwigałam, wynosiłam tylko naczynia z szafek kuchennych. Martwię się, brałam nospe popołudniu, ale teraz chyba przestała działać. Mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 20:24   #563
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Wczoraj też miałam malowanie A dokładnie sama malowalam półki, strasznie smierdzialo później, Ale mnie tylko chwile głowa bolała i druga część już Maz pomaluje. Ja bym szczerze mówiąc nie panikowala, chociaż ja głupio zrobiłam i już tego nie powtórzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jak było cyklinowqanie parkietów to tez wyniosłam sie z domu na 3 noce, ale jakos po 1,5 dnia wpadlam tylko zobaczyc, to smród był niemiłosierny.....tez sobie potem plułam w brode, ze po co lazłam tam...na szczęscie nic sie nie stało
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 21:57   #564
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiulek8989 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! tak sobie Was podczytuję od jakiegoś czasu i postanowałam dołączyć jestem w 19 tygodniu i mam termin na 12.03, napiszę Wam o swoich wątpliwościach w ostatnich kilku dniach
w tamtym tygodniu tż pomalował we wtorek pokoik dla dziecka, a ja poszłam spać w tym czasie do rodziców, niestety mąż polakierował jeszcze listwy dom był porządnie wietrzony pod moją nieobecność, wróciłam w piątek
w sobotę i niedzielę miałam zgagę, której już od dawna nie odczuwałam, trochę bolał mnie żołądek, uznałam, że muszę jechać do szpitala
lekarz zrobił mi usg i uznał, że gdybym się zatruła objawy byłyby inne i czułabym się o wiele gorzej, to może być od czegoś innego, powiedział że z dzieckiem wszystko ok, dziecko się rusza i serduszko bije, jeśli chcę to może mnie zostawić na kilka dni na obserwację ale nie ma aż takiej potrzeby, w razie gdyby coś się działo mam się zgłosić
a Wy co myślicie? któraś z Was tak miała? ja w ogóle żałuję, że zdecydowaliśmy się na to malowanie po co mi to było
Hej mamy ten sam termin 12.03 i tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 22:33   #565
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witam nowa mamusie Myślę że jak lekarz powiedział że jest w porządku to będzie ok

Ale macie remontów, u nas na szczęście żadnego malowania ani nic...
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 22:34   #566
JADorotek
Raczkowanie
 
Avatar JADorotek
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 360
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
No przeżycie straszne, a na domiar złego wszystko działo się przed samymi świętami a rodziłam w wigilię. Więc już na zawsze nasze święta będą nam się kojarzyć z tą tragedią. Ale w domu czekał na mnie 3,5 letni syn, który mnie potrzebował więc wypisałam się ze szpitala na własne życzenie następnego dnia i tylko mój syn trzymał mnie przy życiu. Potem przyszło się zmierzyć z pakowaniem części wyprawki, sprzedażą wózka... Ciężko było wrócić do w miarę możliwości normalnego życia. Teraz też staram się myśleć pozytywnie ale czasem mam sporo obaw.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

A jeśli chodzi o płeć to w 12 tygodniu byłam na prenatalnych i było jeszcze za wcześnie na poznanie płci. A w 13 tygodniu byłam na drugich takich darmowych prenatalnych gdzie lekarze uczyli się wykonywać te badania pod okiem fachowców i potrzebowali na kimś je wykonać to mi tam lekarz niby mówił że za wcześnie na taką 100%pewność ale raczej skłania się ku chłopcu. W zeszłym tygodniu miałam wizytę u mojego ginekologa i mówił, że on na razie nie widzi kto tam mieszka, więc czekamy dalej. Może 25.10 się dowiemy bo będzie kolejna wizyta.

U mnie wszystko było na dużo wcześniejszym etapie ciąży 8/9 tc Poronilam w same święta Wielkanocne. Mam nadzieje że przyszłe będą szczęśliwe, już z dzieckiem . Dobrze że masz dla kogo żyć, nie załamywać się. Wierzę że tym razem uda nam się urodzić zdrowe dzieciątka. Trzymam kciuki za najbliższą wizytę.
__________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może najlepsza ze wszystkich. A takie nigdy nie umierają. Synek
JADorotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 22:38   #567
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A któraś ma wgl wizytę w tym tyg. czy wszystkie zaczynamy maraton w następnym?
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-11, 05:29   #568
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja ide w srode na polowkowe
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-11, 06:34   #569
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 032
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja wczoraj byłam u lekarza na takiej nie planowanej wizycie, bo od piątku dość często twardniał mi brzuch i zaniepokoiło mnie to, ale na szczęście wszystko ok, mam tylko brać nospę codziennie i dodatkowo dostałam jeszcze jeden lek przeciwskurczowy. No i mam leżeć nadal połówkowe USG mi się przesunęło na później, będę mieć dopiero w 21+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-11, 08:30   #570
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

witam nowa mamusie

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
A któraś ma wgl wizytę w tym tyg. czy wszystkie zaczynamy maraton w następnym?
ja mam jutro, ale u tego drugiego lekarza, także na nic nie licze, bo on robi usg, ktore trwa 30 sekund

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Ja ide w srode na polowkowe
wow super! ja sie doczekac nie moge, ale troszke sie boje

dziewczyny chyba czuje ruchy tak na 90%, mam nadzieje, ze to to, bo jak czytam o was to juz zaczęłam myslec, że opóźniona jestem
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.