Mamusie kwietniowe 2017 cz. II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-12, 17:57   #1531
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Przeczytał am na tyle uważnie, że zauważyłam nierówne rozłożenie sił w tej "dyskusji" 😋 Po prostu nie zinterpretowalam zadnej z jej wypowiedzi jako próby wysmiania czy obrażenia kogokolwiek, a tak wy to widzicie. Nie chcę już drążyć tematu.....

Czy tylko ja nie mam jeszcze brzuszka i we wszystko się dopinam.....? 😯😯😯
U mnie tak samo czuje juz ze mnie wypycha i mnie denerwuje ucisk na brzuchu ale jeszcze po mnie jak jestem ubrania nic kompletnie nie widać dalej xs ciekawe czy cos wkoncu przytyłam.
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 17:59   #1532
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Celowo nie wtracam sie w dyskusje choc mam swoje zdanie, ale powinmysmy sie tutaj śmiac, wspierac I nie przepychac bo to bez sensu Raduska wracaj! Mało macie zmartwien na codzien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 18:06   #1533
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez ejda665 Pokaż wiadomość
celowo nie wtracam sie w dyskusje choc mam swoje zdanie, ale powinmysmy sie tutaj śmiac, wspierac i nie przepychac bo to bez sensu raduska wracaj! Mało macie zmartwien na codzien?

Wysłane z aplikacji forum wizaz
😘😘😘

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
U mnie tak samo czuje juz ze mnie wypycha i mnie denerwuje ucisk na brzuchu ale jeszcze po mnie jak jestem ubrania nic kompletnie nie widać dalej xs ciekawe czy cos wkoncu przytyłam.
Nieee no, u mnie to M od zawsze 😋
Choć nieee, cycki mi się powiększyły. I z tego akurat się NIE cieszę 😆😆😆
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 18:14   #1534
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

a ja sie z cyckow ciesze tez urosly i fajnie niech rosną
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 18:14   #1535
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cześć dziewczyny

Midusia mnie powoli zaczynają uwierać ulubione jeansy no i płaszczyk jesienny mam na styk, w resztę wchodzę bez problemu. No stanik musiałam wymienić, ale na to nie narzekam

Lilotka super z tym sokiem, dzięki za info może spróbuję! Ja już nawet chciałam proponować, że będę się przez tydzień glukometrem sprawdzać byle nie pić znowu tego świństwa mogli by jakiegoś marsa dać lepiej zamiast tej glukozy. Też by człowieka zasłodziło, ale przynajmniej by były miłe doznania...

Anemeon ja też ze Śląska a Ty gdzie chcesz rodzić?

Indija hej mamy ten sam termin ciekawe czy się wstrzelimy

A wiecie czego ja się jeszcze boję? Rozstania z córką na czas porodu. Do tego stopnia, że zaczęłam się interesować porodem domowym, ale kurczę, jednak mam opory. Strasznie mnie stresują pobyty w szpitalu i te takie wszystkie medyczne procedury.

Ahhh no i byłam dziś u fizjoterapeuty i znowu się normalnie schylam i chodzę I powiedział mi, że niestety jest taki mit, który sami lekarze utwierdzają, że kobiety w ciąży nic nie mogą poradzić na bóle kręgosłupa (jedynie urodzić), a tu można coś podziałać, żeby ulżyć i tak nie cierpieć
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 18:26   #1536
kinga_91
Rozeznanie
 
Avatar kinga_91
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 951
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ejda665 Pokaż wiadomość
Celowo nie wtracam sie w dyskusje choc mam swoje zdanie, ale powinmysmy sie tutaj śmiac, wspierac I nie przepychac bo to bez sensu Raduska wracaj! Mało macie zmartwien na codzien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak ja uważam tak samo


Moje piersi tylko nieznacznie się powiększyły ale to akurat dobrze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12.05.2011r.
Filip

15.03.2017r.
Liliana
kinga_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 18:28   #1537
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Ja już przed ciążą miałam zastrzeżenia do ich wielkości... 😋 i jedna z moivhch glupich obaw ciazowych jest taka, że już takie zostaną na zawsze...
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 18:38   #1538
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
a ja sie z cyckow ciesze tez urosly i fajnie niech rosną
Mi też urosły i się nie cieszę wszystko xs a cycki ledwo wchodzą w 70d wyglądam jak karykatura...

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ja już przed ciążą miałam zastrzeżenia do ich wielkości... 😋 i jedna z moivhch glupich obaw ciazowych jest taka, że już takie zostaną na zawsze...
oj, ja też się tego boję
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 18:45   #1539
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Ja już za to musiałam na kupić ubrań ciążowych bo brzuch mam ogromny i boje się co będzie dalej. Mam nadzieję, że wzięcie w końcu minie i sam brzuszek ciążowy zostanie.
Co do gkukozy to ja robiłam nie będąc w ciąży i nie miałam problemu z wypiciem a raczej z pobieraniem bo też z tych mdlejacych jestem :O
Nie pamiętam która z Was pisała o jodze ale zazdroszczę sama chciałam się zapisać ale w moim mieście nie znalazłam a wszystkie zajęcia dla kobiet w ciąży są do 15 a ja jak wrócę do pracy niebawem to kończę o 17:-(
Do kiedy można ćwiczyć ?
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 18:47   #1540
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Ejda,Midusia
Midusia co do (.)(.) to mi po ciazy poprzedniej zostały większe :p a teraz wyskakuja ze staników ktore wtedy kupowałam .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 19:07   #1541
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez sandrita86 Pokaż wiadomość
Ja już za to musiałam na kupić ubrań ciążowych bo brzuch mam ogromny i boje się co będzie dalej. Mam nadzieję, że wzięcie w końcu minie i sam brzuszek ciążowy zostanie.
Co do gkukozy to ja robiłam nie będąc w ciąży i nie miałam problemu z wypiciem a raczej z pobieraniem bo też z tych mdlejacych jestem :O
Nie pamiętam która z Was pisała o jodze ale zazdroszczę sama chciałam się zapisać ale w moim mieście nie znalazłam a wszystkie zajęcia dla kobiet w ciąży są do 15 a ja jak wrócę do pracy niebawem to kończę o 17:-(
Do kiedy można ćwiczyć ?
Ja ćwiczyć na razie wciąż sie boję przez te krwawienia, choć planuje podpytać gina w pt jak on to widzi. Głównie myślę o takich dedykowanych zajęciach ciężarnym, silke juz dawno poddałam...

Sandrita, generalnie jak nie ma przeciwwskazań, to możesz prosto po fitnesie iść rodzic rodzićnawet chyba 😜

Za to ja planuje zapisać się na masaż taki dedykowany dla ciężarnych i z naciskiem na nogi, bo mam zwiększone ryzyko żylaków.
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2016-10-12 o 19:17
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 19:09   #1542
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Podziwiam, że chce Wam się ćwiczyć, ja bym najchętniej nie schodziła z kanapy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 19:14   #1543
tyska141
Raczkowanie
 
Avatar tyska141
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 36
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Hej ja tez juz w spodnich ciazowych chodze bo tak mnie zdymalo ze co usiadlam to musialam spodnie rozpinac wiec stwierdzialam ze nie sensu sie meczyc i brzuch u mnie juz widac alw nie jest jakis wielki zaczelam wczoraj 14 tc co do piersi to w pierwszej strasznie mi urosly jak normalnie nosilam 65f tak w ciazy smigalam w 65h ale po ciazy wrocily do 65f niektore mam 60f wiec zalezy od firmy teraz jeszcze jakos je upych ale juz i te z ciazy uzywam bo sa troche napuchniete mam nadzieje ze tym razem jie urosna az tak bo zostaly mi tylko zwisy hehehe
tyska141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 19:15   #1544
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Ja się do dyskusji nie mieszam bo to bez sensu, mam nadzieję że raduska nie odejdzie

Co do brzuszka to mój jest już widoczny od jakichś 2-3tygodni, że nosiłam raczej obcisłe rzeczy przed ciążą to w sumie jak tylko zaszlam to z nich zrezygnowałam bo było mi nie wygodnie. Kupiłam jedne spodnie na już i chodzę w spódnicach ale muszę się wybrać i coś kupić ciążowego, jakieś spodnie by się przydały... Myślałam o uzywkach ale kurcze ja mam problem z rozmiarami i jak nie zaloze na dupe to nie kupie wiec wybiore się do sklepu i mam nadzieję nie przedrozyc. Są jakieś promocje gdzieś?

Poza tym rano obudzilysmy się razem z córką z katarem i kaszlem także kolejny tydzień w domu nas czeka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 19:16   #1545
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez raduska Pokaż wiadomość
Ejda,Midusia
Midusia co do (.)(.) to mi po ciazy poprzedniej zostały większe :p a teraz wyskakuja ze staników ktore wtedy kupowałam .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boję się sobie wyobrażać siebie w jeszcze większych 😆😆😆 Nie wiem nawet gdzie znajdę na siebie stanik do karmienia 😋
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 19:22   #1546
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Midusia bedziesz miała szyty na miare normalnie wersja exclussive


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 19:29   #1547
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość
Anemeon ja też ze Śląska a Ty gdzie chcesz rodzić?
Klinika w Bytomiu.

Lilotka dzięki za info o tym syropie, zapytam lekarkę

Zapisz
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 19:47   #1548
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez sandrita86 Pokaż wiadomość
Ja już za to musiałam na kupić ubrań ciążowych bo brzuch mam ogromny i boje się co będzie dalej. Mam nadzieję, że wzięcie w końcu minie i sam brzuszek ciążowy zostanie.
Co do gkukozy to ja robiłam nie będąc w ciąży i nie miałam problemu z wypiciem a raczej z pobieraniem bo też z tych mdlejacych jestem :O
Nie pamiętam która z Was pisała o jodze ale zazdroszczę sama chciałam się zapisać ale w moim mieście nie znalazłam a wszystkie zajęcia dla kobiet w ciąży są do 15 a ja jak wrócę do pracy niebawem to kończę o 17:-(
Do kiedy można ćwiczyć ?
Ja pisałam U nas są dziewczyny co już są po terminie porodu i przychodzą na jogę dopóki nic złego się nie dzieje to zamierzam chodzić, zobaczę czy potem duży brzuch nie będzie przeszkadzał w prowadzeniu auta bo muszę kawałek dojechać. Czytałam o aquaareobikach w ciazy to prowadzone są dla kobiet do ok 8 miesiąca.

Copycat, też miałam czas lenia i nawet do do spaceru sie zmuszalam ale na szczęście chęci wróciły
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 20:17   #1549
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez raduska Pokaż wiadomość
Midusia bedziesz miała szyty na miare normalnie wersja exclussive


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba tak 😆😆😆
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 20:21   #1550
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Ja się nie mogę doczekać kiedy mi ten "leń" minie chociaż to właściwie nie tyle leń, co okropne zmęczenie. Na spacery chodzę jak mam czas w weekend, ale też mnie trochę męczą, strasznie mi kondycja spadła. Pomyśleć, że jeszcze 2 dni zanim się dowiedziałam o ciąży zrobiłam ponad 30km na rowerze a teraz jak muszę szybko iść na tramwaj to się męczę
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 20:46   #1551
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ja się nie mogę doczekać kiedy mi ten "leń" minie chociaż to właściwie nie tyle leń, co okropne zmęczenie. Na spacery chodzę jak mam czas w weekend, ale też mnie trochę męczą, strasznie mi kondycja spadła. Pomyśleć, że jeszcze 2 dni zanim się dowiedziałam o ciąży zrobiłam ponad 30km na rowerze a teraz jak muszę szybko iść na tramwaj to się męczę
Rozumiem co teraz masz bo u mnie było podobnie. Ty jeszcze pracujesz ja już nie wiec to też róŻnica bo nie muszę się zrywać skoro świt i jest czas na wypoczecie. Ja przed ciążą biegałam polmaratony i jeździłam na rowerze po 100km a w 8 tygodniu ciazy jak poszłam do parku (jakieś 500m) to myślałam że nie wrócę normalnie szok. Wierzę że i Tobie siły wrócą byle nic na sile.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 21:00   #1552
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Rozumiem co teraz masz bo u mnie było podobnie. Ty jeszcze pracujesz ja już nie wiec to też róŻnica bo nie muszę się zrywać skoro świt i jest czas na wypoczecie. Ja przed ciążą biegałam polmaratony i jeździłam na rowerze po 100km a w 8 tygodniu ciazy jak poszłam do parku (jakieś 500m) to myślałam że nie wrócę normalnie szok. Wierzę że i Tobie siły wrócą byle nic na sile.
Też mam taką nadzieję za tydzień zaczynam drugi trymestr, to może coś się poprawi
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 21:35   #1553
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez raduska Pokaż wiadomość
Jeszcze sie ustosunkuje do wypowiedzi Malwiski. Mam takie odczucie a nie inne tak jak Wy moglyscie sobie pozwolić o wyrażenie opini na moj temat. Nikt niczego dobrego nie napisał wiec czuje sie ciężarem dla Was. Tak to wyglada.

Przezduzeem dziekuje za obiektywizm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jesteś ciężarem, nie przesadzaj. Z mojej strony to byl żart nie musisz odrazu odchodzić z forum. Jak chcesz ignoruj moje posty. Ja nic do Ciebie nie mam, napisałam co myślę, bo nie zwykłam chować glowy w piasek i siedziec cicho jak cos mnie drażni.

18/40
it's a girl.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
U mnie tak samo czuje juz ze mnie wypycha i mnie denerwuje ucisk na brzuchu ale jeszcze po mnie jak jestem ubrania nic kompletnie nie widać dalej xs ciekawe czy cos wkoncu przytyłam.
Ja mam mega brzuchol cos ala 20tc ale nadal jestem na minusie. Zamierzam nie przybrać wiecej niz 65 kg.

18/40
it's a girl.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
a ja sie z cyckow ciesze tez urosly i fajnie niech rosną
Nooo.... piersi pełniejsze się zrobiły. 😉 ale nadal żadnego znaku nie dają. Nie bolą nie swędzą itp.

18/40
it's a girl.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 21:43   #1554
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość



Ja mam mega brzuchol cos ala 20tc ale nadal jestem na minusie. Zamierzam nie przybrać wiecej niz 65 kg.
Myślę, że uda Ci się osiągnąć cel cudna literówka
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 21:44   #1555
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Nie jesteś ciężarem, nie przesadzaj. Z mojej strony to byl żart nie musisz odrazu odchodzić z forum. Jak chcesz ignoruj moje posty. Ja nic do Ciebie nie mam, napisałam co myślę, bo nie zwykłam chować glowy w piasek i siedziec cicho jak cos mnie drażni.

18/40
it's a girl.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------


Ja mam mega brzuchol cos ala 20tc ale nadal jestem na minusie. Zamierzam nie przybrać wiecej niz 65 kg.

18/40
it's a girl.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------


Nooo.... piersi pełniejsze się zrobiły. 😉 ale nadal żadnego znaku nie dają. Nie bolą nie swędzą itp.

18/40
it's a girl.
Przybrac max 65 kg, haha Lilotka to masz sporo zapasu 😜

Ja już chodze tylko w ciążowych ciuchach I każdy widzi, że jestem w ciazy, a to dopiero 17tc.

Aaa I też zapisałam sie na joge zaczynam jutro! Jak chcecie pocwiczyc w domu, to polecam fajny kazał na yt: fitappy2, oprócz zwyklych ćwiczen ma też dwa filmiki typowo ciążowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 21:52   #1556
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Lilotka super z tym sokiem, dzięki za info może spróbuję! Ja już nawet chciałam proponować, że będę się przez tydzień glukometrem sprawdzać byle nie pić znowu tego świństwa mogli by jakiegoś marsa dać lepiej zamiast tej glukozy. Też by człowieka zasłodziło, ale przynajmniej by były miłe doznania...

A wiecie czego ja się jeszcze boję? Rozstania z córką na czas porodu. Do tego stopnia, że zaczęłam się interesować porodem domowym, ale kurczę, jednak mam opory. Strasznie mnie stresują pobyty w szpitalu i te takie wszystkie medyczne procedury.

Ahhh no i byłam dziś u fizjoterapeuty i znowu się normalnie schylam i chodzę I powiedział mi, że niestety jest taki mit, który sami lekarze utwierdzają, że kobiety w ciąży nic nie mogą poradzić na bóle kręgosłupa (jedynie urodzić), a tu można coś podziałać, żeby ulżyć i tak nie cierpieć
Mam nadzieję, że piguły nie będą mieć nic przeciw tej glukozie.

Tez się boje rozstania z synkiem na czas porodu. 😓 bo bede 5 dni i nie wiem jak to bedzie... 😿

Co do pleców to mnie tez bolą... i chyba tez poprosze gina o recepte na masaż. Dzieki za pomysł.

18/40
it's a girl.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość
Klinika w Bytomiu.

Lilotka dzięki za info o tym syropie, zapytam lekarkę

Zapisz
Nie ma za co. 😘

18/40
it's a girl.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ejda665 Pokaż wiadomość
Przybrac max 65 kg, haha Lilotka to masz sporo zapasu 😜

Ja już chodze tylko w ciążowych ciuchach I każdy widzi, że jestem w ciazy, a to dopiero 17tc.

Aaa I też zapisałam sie na joge zaczynam jutro! Jak chcecie pocwiczyc w domu, to polecam fajny kazał na yt: fitappy2, oprócz zwyklych ćwiczen ma też dwa filmiki typowo ciążowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do 65 mam jeszcze sporo zapasu, zobaczymy. 😉 z córką przybrałam 13 kg z synem 16. Ile teraz...

18/40
it's a girl.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość
Myślę, że uda Ci się osiągnąć cel cudna literówka


18/40
it's a girl.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 22:04   #1557
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Madziocha basen też fajnie i sama bym spróbowała ale mam bardzo długie i gęste włosy i się nie mieszczą pod czepek :p a nie chcę się przeziebic.
Ja ubrania ciążowe tylko w h&m znalazłam póki co.
Copycat myślę, że siły Ci wrócą
Midusia takie staniki najlepiej kupować u brafiterki. Przynajmniej ja widziałam takie tam gdzie chodzę ale wtedy jeszcze nie były mi potrzebne. Niedługo też się będę musiała wybrać.

Co do ćwiczeń to lekarz dał zielone światło mam tylko rekordów nie bić
A i przyznam się Wam że dzisiaj na ciuchach kupiłam body x2 i takie spodenk dla maluszka. Miałam nie kupować tak wcześnie ale nie mogłam się powstrzymać:|
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 06:22   #1558
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Wczoraj miałam zajęcia z fizjoterapeutką o ćwiczeniach fizycznych. Mówiła, że wszystko praktycznie jest dozwolone w zdrowej ciąży (poza sportami walki itp.), jeśli matka ćwiczyła daną rzecz przed ciążą. Nie radzi zaczynać nic nowego w ciąży, wtedy tylko ćwiczenia gimnastyczne, oddechowe, spacery, basen itp.

Ja mam zakaz na wszystko i ciągle nie rozumiałam, czemu. Myślałam, że moja lekarka przesadza, ale po wczorajszych wykładach przy każdej aktywności, czy to seks czy ćwiczenia fizyczne, jako przeciwwskazanie podawali ciążę mnogą :/ To znaczy na temat ćwiczeń z fizjoterapeutką mam rozmawiać z lekarką i przynieść zaświadczenie, co mogę robić, a czego nie, ale poza tym tylko spacery

Ale pani zrobiła na mnie dobre wrażenie Będzie też pokazywała ćwiczenia z dziećmi, sposoby na uspokojenie maluszka itd., więc nawet, jeśli dostanę kategoryczny zakaz, to i tak będę chodziła, żeby o dziecku posłuchać i poćwiczyć na fantomach.

A zaraz jadę do dentysty... :|
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 07:03   #1559
ecia91
Wtajemniczenie
 
Avatar ecia91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 387
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Moje zmęczenie też jest straszne...
Nie mam sił na krótki spacer, a przed ciążą to też śmigałam na rowerze po 60km... Zawsze tryskałam energią a teraz jestem ciągle zmęczona.
Babcia od męża mnie trochę "uraziła" bo jak pytała jak się czuję to na wieść o tym, że jestem strasznie zmęczona to mi powiedziała, że się kurą domową zrobiłam i tyle A ja odkryłam, że moje ciśnienie to 90/60 więc może dlatego nie mam na nic sił i ciągle jestem zmęczona... A nie, że zaraz kurą domową się zrobiłam.

Kurcze, wieczorem miałam na internecie wyniki z krwi i oczywiście moja morfologia przez miesiąc się nie poprawiła, a nawet minimalne pogorszyła ;/. Mam mało płytek krwi i po podwyższane PDW, MPV, P-LCR. I nawet mi te wartości powzrastały od ostatniej morfologi... Czy ktoś wie co to znaczy?

Tokspolazmy nigdy nie miałam więc muszę uważać, a i mieli mi zbadać Odczyn Wassermana a chyba się pomylili i zbadali mi HIV (w zeszycie Pani pisała VDRL więc nie wiem gdzie nastąpiła pomyłka)... Mam nadzieję, że nie każą mi dopłacić za tę pomyłkę... W ogóle nie wiem jak to teraz zrobić, czy się przyznać czy po prostu zrobić badanie w poniedziałek, zapłacić te 10zł i nic nie mówić...

A w moczu oczywiście 2x więcej bakterii niż jest norma, ale leukocyty w normie więc zakażenia układu moczowego nie ma- wg. mojej ginki ;p. Za chwile mi powie, że się nie myję i tyle z tego będzie ;p
__________________
Pola
20.04.2017


4.11.2015 (9/12)

5.12.2019 (12/14)

Edytowane przez ecia91
Czas edycji: 2016-10-13 o 07:10
ecia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 07:14   #1560
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. II

Ecia ja tez mam takie cisnienie ale od zawsze ,dodatkowo teraz nie pije kawy.
A w ogole co złego jest w byciu kura domowa?wg mnie to dosc ciezka praca mozna nazwac inacZej Pani Domu ja bym podziękowała za komplement babci :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Te wskaźniki mowia o krzepliwości krwi ,trombocytach. Takze musi Ci to gin zinterpretować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-18 16:06:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.