Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII ! - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-20, 14:26   #1951
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja tak na sekundę wpadłam w biegu zameldować, że w H&Y mają już świąteczną kolekcję!
Zamówiłam pościel i wracam do garów
Właśnie ją obejrzałam i wiele rzeczy jest z zeszłego roku Ale kupiłabym z chęcią te bombki sniezynki i na pewno wciągnę te koliberki mieniące się Bede mi idealnie pasowały do kolory mojej tegorocznej choinki


Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!! Ja też już chyba zaczynam żyć świętami, choinką, wyjazdem do Pl 🎄🎄🎄 można powiedzieć, że jestem tu świeżakiem i póki co to słabo ogarniam choćby to jak edytować post 😂😂 używacie do tego jakieś aplikacje? 😄

Jakiś miesiąc temu kupilam lampki choinkowe, więc pierwszy zakup mam już za sobą 😁😁 a choinka u mnie stoi już na mikołajki.. uwielbiam ten klimat ❤💜💛

A co do ozdób.. to 2 lata temu robiłam choinki z makaronu🎄🎄🎄 sobie, rodzinie i na sprzedaż dla chętnych. Mega frajda. Mam zamiar wziąć się za to i w tym roku. Mam tylko nadzieję, że znajdę na nie chętnych.. 😁😂😁😂

Forum zamierzam śledzić i łapać pomysły! Bo na część prezentów pomysł już mam, ale nie na wszystkie, wiec może ktoś mnie zainspiruje... 😆🎁
Witaj

Kupiłam dzisiaj w Tesco 4 podusie do salonu : 2 fioletowe i dwie takie szaro, czarno białe. Była promo i podusia z poszewka okolo 20 zł Podusie odhaczone. Teraz ta nieszczesna narzuta, bombki, nowy czajnik i pare ozdob na okno i koniec
A!! i foremki do pierniczków
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 15:04   #1952
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj w sklepie ze zdrową żywnością ktoś pisał o tesco - niestety nie było

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

pamietam ze zawsze przed świetami była wyprzedaż w Home & you na świąteczne rzeczy. Pamietacie kiedy ?
Jestes pewna? Moze miala napis pelnoziarnista zamiast graham.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury

Edytowane przez PaulinciaKWC
Czas edycji: 2016-10-20 o 15:13
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 15:34   #1953
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jestes pewna? Moze miala napis pelnoziarnista zamiast graham.
To ja, u mnie jest
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:07   #1954
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jestes pewna? Moze miala napis pelnoziarnista zamiast graham.
a to samo?
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:17   #1955
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
a to samo?
Mąka pełnoziarnista dzieli się na razową typ 2000 i graham 1850. Często na opakowaniu jest napisane mąka pełnoziarnista i trzeba doczytać typ.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:23   #1956
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Hej, dziewczyny. Odkryłam wątek, więc się zaczynam udzielać, mam nadzieję, że na stałe laf:
Jakie filmy świąteczne oglądacie?
Ja standardowo Kevina samego w domu i w NY, Listy do M, w krzywym zwierciadle: witaj święty Mikołaju (mój ulubiony) :serce:, święta last minute, Deck the halls, to właśnie miłość, cud na 34. ulicy, ekspres polarny,
Najczęściej oglądam Griswoldow i Kevina
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:23   #1957
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mąka pełnoziarnista dzieli się na razową typ 2000 i graham 1850. Często na opakowaniu jest napisane mąka pełnoziarnista i trzeba doczytać typ.
aha
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 20:31   #1958
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja tak na sekundę wpadłam w biegu zameldować, że w H&Y mają już świąteczną kolekcję!
Zamówiłam pościel i wracam do garów
Czekałam na taką informację Mam bon do H&Y, muszę się po weekendzie wybrać

Ja dostałam fizia i naoglądałam się tyle pięknych dekoracji okien, że już planuję powywalać wszystkie długie (w sensie takie na równo z parapetem) firanki i albo zrobić rolety dzień/noc albo takie krótsze firanki, żeby móc jakieś wieńce, bombki ewentualnie gałęzie sobie porozwieszać - zrobiłam sobie nawet osobną tablicę na Pinterescie i zbieram inspiracje - https://pl.pinterest.com/asiachylak/boże-narodzenie/

Dotarły też do mnie woski (zdjęcia w załącznikach) i są fantastyczne, Yankee tym razem bez szału, ale te pozostałe z Kringle, no piękne no!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PicMonkey Collage1.jpg (265,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PicMonkey Collage2.jpg (262,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PicMonkey Collage4.jpg (259,3 KB, 32 załadowań)
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:43   #1959
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Czekałam na taką informację Mam bon do H&Y, muszę się po weekendzie wybrać

Ja dostałam fizia i naoglądałam się tyle pięknych dekoracji okien, że już planuję powywalać wszystkie długie (w sensie takie na równo z parapetem) firanki i albo zrobić rolety dzień/noc albo takie krótsze firanki, żeby móc jakieś wieńce, bombki ewentualnie gałęzie sobie porozwieszać - zrobiłam sobie nawet osobną tablicę na Pinterescie i zbieram inspiracje - https://pl.pinterest.com/asiachylak/boże-narodzenie/

Dotarły też do mnie woski (zdjęcia w załącznikach) i są fantastyczne, Yankee tym razem bez szału, ale te pozostałe z Kringle, no piękne no!
Stacjonarne w h&y jeszcze nie m świąt. Bylam dzisiaj sprawdzić za to nowa dostawa w kilku była.
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:44   #1960
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
aha
Tak wlasnie niedowierzalam, ze nie mozesz utrafic mąki 1850
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:46   #1961
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez rintintin Pokaż wiadomość
Stacjonarne w h&y jeszcze nie m świąt. Bylam dzisiaj sprawdzić za to nowa dostawa w kilku była.
Damn it, no trudno no to się jeszcze wstrzymam A do Kika mam zaplanowaną wycieczkę, planuję przyszły piątek sobie wziąć wolne, żeby trochę odetchnąć to i zakupy się przydadzą
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 20:54   #1962
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja w h&y czekam na jakąś promocje na święta. Tez mam kartę do wykorzystania. Za to w pepco kupilam spodnie od pizamy ze świątecznym motywem
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 21:06   #1963
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Mamie zestaw srebrnej biżuterii, bratu firmowa koszulka + pakiet słodyczy 😁, teściowi jakaś ciekawa flaszka z kieliszkami lub czymś innym, szwagrowi chyba płytę z grą do ps+ słodycze, babci znalazłam fajny zestaw kosmetyków ( krem do twarzy, do rąk i balsam) no i póki co to mam problem co tacie i teściowej. Mąż ma sam sobie coś wybrać (sprzęt budowlany) 😊

A Wy jakie macie pomysły??? 🎁🎁🎁
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 21:15   #1964
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja mam już prezent dla taty - nowy telefon. Mama dostanie torebkę. We wtorek jadę an poszukiwania. Dla Antosia mam dywan-ulicę i dokupię jeszcze jakąś grę/puzzle do tego + słodycze.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 21:42   #1965
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Piszę rzadko ale czytam od lat u mnie szał zaczął się w głowie już jakiś miesiąc temu. Prezenty już trochę kupione : dla siostry szczoteczka soniczna i dokupie zestaw dermokosmetykow.
Dla TŻ zapewne gra, książka i dwa bilety na Ennio Morricone. Mam nadzieję że mnie weźmie
A reszcie rodzinki w listopadzie. A w grudniu sobie

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2016-10-20 o 21:44
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 21:50   #1966
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Ja mam już prezent dla taty - nowy telefon. Mama dostanie torebkę. We wtorek jadę an poszukiwania. Dla Antosia mam dywan-ulicę i dokupię jeszcze jakąś grę/puzzle do tego + słodycze.
Moja mami też miała dostać torebkę, ale że wspomniała o biżu to zmieniłam zdanie..
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 05:00   #1967
Sunmore
Raczkowanie
 
Avatar Sunmore
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Mój mąż tylko kręci głową z rozbawieniem, jak świruję Przyzwyczajony

Pomysł świetny, daj znać co Twój chłop na to! Ale jestem ciekawa jak Wam pójdzie!




Ja jeszcze czekam na listopad z mandarynkami



Bardzo dziękuję <3 Oj tak, one mają pozowanie wyuczone na amen




Aa idę oglądać! Poka pościel!

Ja dziś z kolei zrobiłam sobie świąteczną kolekcję ksiażek na Kindle i jak skończę obecną czytać, to już tylko zabieram się za świąteczne - akurat trochę ich mam do obskoczenia
A jakie tutuły byś poleciła? W zeszłym roku kupiłam zbiór opowiadań "W Śnieżną Noc" czy jakoś tak i byłam troszkę rozczarowana. Nawet jak na moje bezkrytyczne podejście do świątecznej tandety było zbyt infantylnie...

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Z tą sesją super pomysł jak się ma małe dziecko 😊 niezła pamiątka. Ciekawe jak Twój Tż na to zareaguje 😀😀musisz nam tu napisać szczegółową relację.
Póki co przygląda mi się z niedowierzaniem

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja tak na sekundę wpadłam w biegu zameldować, że w H&Y mają już świąteczną kolekcję!
Zamówiłam pościel i wracam do garów
Ajajaj! Lecę oglądać! I jak co roku po dwóch godzinach oglądania dojdę do wniosku, że przecież ja wszystko z dekoracji co potrzebuję to mam i po kolei będę usuwała z koszyka...



Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!! Ja też już chyba zaczynam żyć świętami, choinką, wyjazdem do Pl 🎄🎄🎄 można powiedzieć, że jestem tu świeżakiem i póki co to słabo ogarniam choćby to jak edytować post 😂😂 używacie do tego jakieś aplikacje? 😄

Jakiś miesiąc temu kupilam lampki choinkowe, więc pierwszy zakup mam już za sobą 😁😁 a choinka u mnie stoi już na mikołajki.. uwielbiam ten klimat ❤💜💛

A co do ozdób.. to 2 lata temu robiłam choinki z makaronu🎄🎄🎄 sobie, rodzinie i na sprzedaż dla chętnych. Mega frajda. Mam zamiar wziąć się za to i w tym roku. Mam tylko nadzieję, że znajdę na nie chętnych.. 😁😂😁😂

Forum zamierzam śledzić i łapać pomysły! Bo na część prezentów pomysł już mam, ale nie na wszystkie, wiec może ktoś mnie zainspiruje... 😆🎁
Witamy! A te choinki to później malowane? Trudne to? Da radę zrobić osoba hmn... średnio uzdolniona artystycznie? Masz jakieś fotki?

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny. Odkryłam wątek, więc się zaczynam udzielać, mam nadzieję, że na stałe laf:
Jakie filmy świąteczne oglądacie?
Ja standardowo Kevina samego w domu i w NY, Listy do M, w krzywym zwierciadle: witaj święty Mikołaju (mój ulubiony) :serce:, święta last minute, Deck the halls, to właśnie miłość, cud na 34. ulicy, ekspres polarny,
Najczęściej oglądam Griswoldow i Kevina
Hej, hej! Dla mnie od lat niezmiennie numerem 1 jest Love Actually A w kinach coś szykują na ten rok?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mąka pełnoziarnista dzieli się na razową typ 2000 i graham 1850. Często na opakowaniu jest napisane mąka pełnoziarnista i trzeba doczytać typ.
Oooo! Widzę, że znasz się na mąkach. To może rozwiejesz moje wątpliwości: czym się różni mąka tortowa od pszennej? Bo często jak mówię, że poproszę pszenną to słyszę:tortową czy wrocławską i mam głupią minę

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Piszę rzadko ale czytam od lat u mnie szał zaczął się w głowie już jakiś miesiąc temu. Prezenty już trochę kupione : dla siostry szczoteczka soniczna i dokupie zestaw dermokosmetykow.
Dla TŻ zapewne gra, książka i dwa bilety na Ennio Morricone. Mam nadzieję że mnie weźmie
A reszcie rodzinki w listopadzie. A w grudniu sobie
Jakoś mnie wyjątkowo rozbawiło to ostatnie zdanie

Ja dzisiaj jadę na shopping (o ile córcia pozwoli). Zobaczymy co mają w TK Maxxie No i Nanu-Nana. Miłego dnia Dziewczyny! Tym z Was, które dzisiaj w pracy życzę aby piątunio szybko minął
__________________
_________________________

Sunmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 05:58   #1968
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny. Odkryłam wątek, więc się zaczynam udzielać, mam nadzieję, że na stałe laf:
Jakie filmy świąteczne oglądacie?
Ja standardowo Kevina samego w domu i w NY, Listy do M, w krzywym zwierciadle: witaj święty Mikołaju (mój ulubiony) :serce:, święta last minute, Deck the halls, to właśnie miłość, cud na 34. ulicy, ekspres polarny,
Najczęściej oglądam Griswoldow i Kevina
Kocham Griswaldów Ja zaczynam swiateczne seanse w listopadzie i co tydzien oglądam inny: zaczynam od Funny Farm, potem Ja cie kocham a ty spisz, nastepnie Family Stove, Cud na 34. ulicy i na koniec własnie Griswaldzi

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Czekałam na taką informację Mam bon do H&Y, muszę się po weekendzie wybrać

Ja dostałam fizia i naoglądałam się tyle pięknych dekoracji okien, że już planuję powywalać wszystkie długie (w sensie takie na równo z parapetem) firanki i albo zrobić rolety dzień/noc albo takie krótsze firanki, żeby móc jakieś wieńce, bombki ewentualnie gałęzie sobie porozwieszać - zrobiłam sobie nawet osobną tablicę na Pinterescie i zbieram inspiracje - https://pl.pinterest.com/asiachylak/boże-narodzenie/

Dotarły też do mnie woski (zdjęcia w załącznikach) i są fantastyczne, Yankee tym razem bez szału, ale te pozostałe z Kringle, no piękne no!

Zgadzam sie, ze YC do bani ale KC ok śliczne tło zrobiłas


Cytat:
Napisane przez rintintin Pokaż wiadomość
Ja w h&y czekam na jakąś promocje na święta. Tez mam kartę do wykorzystania. Za to w pepco kupilam spodnie od pizamy ze świątecznym motywem


Ja tez bo mam juz pare rzeczy w koszyku
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 06:21   #1969
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Coraz bliżej Œwięta!- kochamy Œwięta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Hej dziewczyny, kupiłam ostatnio foremkę do ciastek\pierników bałwanka, bo nie miałam
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-21, 06:32   #1970
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Mam awizo więc to pewnie herbatka dzisiaj odbiorę i od razu zaparzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 06:53   #1971
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
A jakie tutuły byś poleciła? W zeszłym roku kupiłam zbiór opowiadań "W Śnieżną Noc" czy jakoś tak i byłam troszkę rozczarowana. Nawet jak na moje bezkrytyczne podejście do świątecznej tandety było zbyt infantylnie...



Póki co przygląda mi się z niedowierzaniem



Ajajaj! Lecę oglądać! I jak co roku po dwóch godzinach oglądania dojdę do wniosku, że przecież ja wszystko z dekoracji co potrzebuję to mam i po kolei będę usuwała z koszyka...





Witamy! A te choinki to później malowane? Trudne to? Da radę zrobić osoba hmn... średnio uzdolniona artystycznie? Masz jakieś fotki?



Hej, hej! Dla mnie od lat niezmiennie numerem 1 jest Love Actually A w kinach coś szykują na ten rok?



Oooo! Widzę, że znasz się na mąkach. To może rozwiejesz moje wątpliwości: czym się różni mąka tortowa od pszennej? Bo często jak mówię, że poproszę pszenną to słyszę:tortową czy wrocławską i mam głupią minę



Jakoś mnie wyjątkowo rozbawiło to ostatnie zdanie

Ja dzisiaj jadę na shopping (o ile córcia pozwoli). Zobaczymy co mają w TK Maxxie No i Nanu-Nana. Miłego dnia Dziewczyny! Tym z Was, które dzisiaj w pracy życzę aby piątunio szybko minął

Tinka Niezmiennie kocham Noelkę No i fajnie zapowiada się "Ominąć święta" Grishama. Dość podobało mi się również Siedem Życzeń, Cicha 5 (to zbiory opowiadań). Mam jeszcze Boże Narodzenie w Lost River i Rodzinnych, ciepłych świąt

Dziś mam najsmutniejszą zmianę roku - czyli piątek popołudniu Brzuch mnie bardzo boli, więc owinięta w termofor, z dwoma psami zalegam w łóżku :P
__________________
Do what you love. Best.


Edytowane przez sugarfreeee
Czas edycji: 2016-10-21 o 06:56
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 07:36   #1972
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Widzialam kątem oka w tv chyba świąteczną reklamę Glade
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 07:41   #1973
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Wreszcie nadrobiłam wszystko
Witajcie wszystkie nowe i nowo-stare osóbki
Też mam awizo w skrzynce i uderzam na pocztę żeby w weekend rozkoszować się smakiem
Uwaga! Pisałam jakiś czas temu o "To nie jest książka". Okazało się że są dwie o takim tytule. Ja zakupiłam autorki "Zniszcz ten dziennik" i jest marna według mnie. 5-latek był znudzony a 8-latek był zadowolony z "głupkowatych" zadań typu przynieś nie książkę bez użycia rąk. Pewnie ta Alfiego jest lepsza bo sztab jego specjalistów nie wypuściłby kaszany.
My żadnych prezentów jeszcze nie mamy Chciałam w weekend pochodzić po galerii ale znowu mnie coś dopadło, gardło boli niemiłosiernie i zapowiada się weekend w łożku. No cóż, obejrzę sobie świąteczne filmy i ponadrabiam gazety


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez Alexandre
Czas edycji: 2016-10-21 o 07:42
Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 08:18   #1974
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Informuję że też mam awizo i lecę o 15 tej na pocztę
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 08:28   #1975
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Czekałam na taką informację Mam bon do H&Y, muszę się po weekendzie wybrać

Ja dostałam fizia i naoglądałam się tyle pięknych dekoracji okien, że już planuję powywalać wszystkie długie (w sensie takie na równo z parapetem) firanki i albo zrobić rolety dzień/noc albo takie krótsze firanki, żeby móc jakieś wieńce, bombki ewentualnie gałęzie sobie porozwieszać - zrobiłam sobie nawet osobną tablicę na Pinterescie i zbieram inspiracje - https://pl.pinterest.com/asiachylak/boże-narodzenie/

Dotarły też do mnie woski (zdjęcia w załącznikach) i są fantastyczne, Yankee tym razem bez szału, ale te pozostałe z Kringle, no piękne no!
Ooo kurczę Kringle wyglądają smakowicie Co już paliłaś? A jak ten środkowy z YC?(kurde nie pamiętam nazwy)bieda? bo to z Q4 i jestem ciekawa. No ale jak mówisz że zakupione YC d..y nie urywają to chyba pozytywnego komentarza nie mam się co spodziewać

Sugar

Ja mam w reszcie wolny piątek Odpaliłam wosk, RMF święta, lampki na regale i zabieram się za album świąteczny

A do mnie herbatka dotarła wczoraj, ale to pachnieeeee. Konsumpcja była wieczorem, trzeba sypać solidną łyżeczkę, jest smaczna choć pijam bez cukru. I teraz pytanie, zużyć teraz, czy zachomikować na grudzień
__________________
CBT

Edytowane przez mika93
Czas edycji: 2016-10-21 o 08:31
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 08:29   #1976
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Witam wszystkich serdecznie.

Zaczytuje sobie Was już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłam do Was dołączyć. W końcu i ja cierpię na bożonarodzenioholizm

I owszem, świąteczna reklama Glade jest już emitowana. Widziałam ją dwukrotnie, po raz pierwszy jakiś tydzień temu. Byłam zaskoczona, że tak wcześnie.

Ja już kupuję prezenty na Mikołaja, czyli 6 grudnia oraz na Gwiazdkę. Wolę mieć wszystko przygotowane zawczasu, by potem móc na spokojnie sobie popakować. Prezenty dla mojej mamy mam już częściowo skompletowane
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 09:06   #1977
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Ooo kurczę Kringle wyglądają smakowicie Co już paliłaś? A jak ten środkowy z YC?(kurde nie pamiętam nazwy)bieda? bo to z Q4 i jestem ciekawa. No ale jak mówisz że zakupione YC d..y nie urywają to chyba pozytywnego komentarza nie mam się co spodziewać

Sugar

Ja mam w reszcie wolny piątek Odpaliłam wosk, RMF święta, lampki na regale i zabieram się za album świąteczny
Z tych, które wzięłam z YC to jedynie christmas memories mi się podoba, ale on jest ze starej/stałej oferty. Reszta yankee niestety średnia, ten brights taki kibelkowy wręcz prawdę mówiąc ale KC miazga, paliłam już Cashmere&cocoa i jest piękny, te dyniowe też super na sucho, ciężko by mi bylo najładniejszy wybrać

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 09:14   #1978
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość

Oooo! Widzę, że znasz się na mąkach. To może rozwiejesz moje wątpliwości: czym się różni mąka tortowa od pszennej? Bo często jak mówię, że poproszę pszenną to słyszę:tortową czy wrocławską i mam głupią minę
Maka pszenna ma kilka typow i mąka tortowa to wlasnie typ mąki pszennej, zwykle 450 mąki pszenne mają rozne stopnie zmielenia i oczyszczenia i przez to mają rozne zastosowanie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 09:15   #1979
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja w tym roku robię tylko prezent dla TŻ-a i dla dzieci mojego rodzeństwa. Taki mamy zwyczaj, że prezenty tylko dzieciaczki dostają

A ze świątecznych książek polecam "Szczęście w cichą noc". Niby to kontynuacja serii, ale moim zdaniem spokojnie można przeczytać "osobno". Piękna jest

Od dzisiaj w Biedronce promocja na mandarynki, przepyszne są! Mega soczyste i leciutko kwaskowe
__________________
"So open your eyes and see
The way our horizons meet"

Edytowane przez Madzia94
Czas edycji: 2016-10-21 o 09:30
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 09:31   #1980
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Wreszcie nadrobiłam wszystko
Witajcie wszystkie nowe i nowo-stare osóbki
Też mam awizo w skrzynce i uderzam na pocztę żeby w weekend rozkoszować się smakiem
Uwaga! Pisałam jakiś czas temu o "To nie jest książka". Okazało się że są dwie o takim tytule. Ja zakupiłam autorki "Zniszcz ten dziennik" i jest marna według mnie. 5-latek był znudzony a 8-latek był zadowolony z "głupkowatych" zadań typu przynieś nie książkę bez użycia rąk. Pewnie ta Alfiego jest lepsza bo sztab jego specjalistów nie wypuściłby kaszany.
My żadnych prezentów jeszcze nie mamy Chciałam w weekend pochodzić po galerii ale znowu mnie coś dopadło, gardło boli niemiłosiernie i zapowiada się weekend w łożku. No cóż, obejrzę sobie świąteczne filmy i ponadrabiam gazety


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mam 26 lat i bardzo lubie 'zniszcz ten dziennik' z tym, ze ja nie wypelniam prosto polecen tylko je interpretuje na swoj sposob i dopiero wypelniam. Wlasnie o to chodzi w ksiazce, nie o zwyczajne wypelnianie zadan zgodnie z poleceniami, tylko o rozwiniecie kreatywnosci. Np polecenie zeby zamrozic jedna strone, wcale nie musi oznaczac wlozenia jej do kostek lodu, mozna stworzyc zimowa kompozycje, namalowac cos mroznego, ograniczeniem jest tylko wyobraznia.
Moim zdaniem ta ksiazka w ogole nie nadaje sie dla malych dzieci, dziecko nie ma cierpliwosci do takich rzeczy, to raczej rzecz dla nastolatek 5latka nudzilaby tez encyklopedia, a to nie znaczy ze jest do niczego


A tak w temacie swiatecznym, pragne WSZYSTKIEGO z home&you, mam nadzieje, ze moj chlopak zalapal aluzje ktora rzucilam

Dawajcie znac dziewczyny czy ktoras juz pila herbate, bo to przeciez ja zapoczatkowalam ten herbaciany szal


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 23:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.