Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu dopingu - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-15, 22:29   #3481
Malinka_5
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_5
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 9 666
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Cytat:
Napisane przez babydelfi Pokaż wiadomość
Malinko trzeba było widzieć co się działo z tymi chłopakami z wojska w Warszawie

zastanawiałam się skąd ten temat, a jakieś szczegóły o ile to nie tajemnica
Malinka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 22:46   #3482
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Cytat:
Napisane przez SilverAguti Pokaż wiadomość
miejsce i wszystko ech, gdyby było mnie stać, to zostałabym na starej miejscówce
ale byłaś bardziej pozytywnie nastawiona wcześniej do tego


może się przyzwyczaisz i jeszcze będziesz się cieszyć z tego




Cytat:
Napisane przez Malinka_5 Pokaż wiadomość
zastanawiałam się skąd ten temat, a jakieś szczegóły o ile to nie tajemnica

seseses
takie miałyśmy zdjęcia w avatarku, każda z szarfą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1550057.jpg (79,9 KB, 6 załadowań)
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 23:02   #3483
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

oj dobra ja uciekam spać, bo oczy same mi się zamykają, rano znowu pobudka


spokojnej nocy dziewczynki
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 06:11   #3484
SlonecznikB
Zakorzenienie
 
Avatar SlonecznikB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8 429
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Dzieńdoberek Jak dobrze wstać skoro świt - tylko gdzie ten świt, mokro, ciemno i do domu daleko - no nie jestem u siebie w domku ale do innego daleko

Asia, przyzwyczaisz się, znajdź jakieś pozytywy tej przeprowadzki i się trzymaj. A jeśli chodzi o urządzanie pokoju to mam wprawę, już ponad rok swój urządzam i końca nie widać, a właściwie czasu brak aby wszystko zrobić tak jakbym chciała

Cytat:
Napisane przez Malinka_5 Pokaż wiadomość
dobrze,ze nie powyrzucałam tych połamańców z KP... bo jak mam mocno śliską włóczkę dobrze się sprawdza robienie jednym drewnem a drugim metalem
potrzeba matką wynalazku . Malinko zajrzyj do klubu to przeczytasz wyjaśnienie "o chłopakach z wojska"

Ja mam druty addi i z tego co pisze Malwinka dokonałam właściwego wyboru, tylko zawsze obawiam się czy ten zameczek się nie wyrobi, póki co na zapas się nie martwię.

Obiadek już podszykowałam, śniadanko zaraz zjem i druty w łapki.

No tak najważniejsze zapomniałam zrobić z rana. Proszę bardzo taka mocna aby z miejsca na nogi Was postawiła

Agnes długo sie nie odzywa, chyba nie dołożyli jej jeszcze więcej obowiązków w pracy

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

szybciutko, szybciutko wstawać bo do pracy, szkoły, przedszkola się spóźnicie
SlonecznikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 06:19   #3485
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

dobry

mokro szaro i ponuro

i żyję w innej czasoprzestrzeni niż Basia

bo u mnie jest 7:18
a widziałam że Basia post napisała o 9:41, a edytowała go po 10
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 06:39   #3486
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Dzień dobry Ja się grzecznie pytam, kto stwierdził, że u mnie jest za mało śniegu i mi dosypuje? Tak sypie że świata nie widać, a do tego wiatr jest okropny. Poza tym nic mi się nie chce, ludzie dokumentów nie przynoszą, no masakra jest jakaś.
__________________

kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 06:53   #3487
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Witam.
U mnie śniegu nie ma i deszcz pada przy minus dwa to chyba lodowisko jest na drodze
W domu też zimno i chyba muszę rozpalić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 07:14   #3488
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Dzień dobry, komu w drogę, temu do pracy, maszyny odpalone, dziś misia Uszatka mam uszyć
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 07:28   #3489
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

U mnie tez się ma zmienić na deszcz ale jak narazie to śniegiem zapodaje.
Jola to chyba nie aż takie wyzwanie dla Ciebie, Ty już zaprawiona w takich bojach jesteś
__________________

kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 07:43   #3490
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Basiu, zawsze jak coś robię pierwszy raz to jest wyzwanie, bo wykroju nie ma, tylko obrazek
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 07:46   #3491
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

A tam bułka z masłem Poradzisz sobie na pewno.
Przypomniało mi się że miałam zadzwonić do lublina sprawdzić czy mi się wizyta nie przesunęła. Nawet nie wiecie jak mi się jechać nie chce
__________________

kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 08:59   #3492
gagatu
Zakorzenienie
 
Avatar gagatu
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: spałam w Pile, nie wyspałam się...
Wiadomości: 10 990
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Dzień dobry

Tak mi się dzisiaj nie chce, że nawet pisać na wizażu mi się nie chce
gagatu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:04   #3493
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Dzień dobry
Ola jeszcze śpi, pół nocy nie spała i ja z nią... zagłaskała mnie, bo ją gardło bolało..

Cytat:
Napisane przez SlonecznikB Pokaż wiadomość
Iwonka czyli z kawą nie mogę się przysiąść ale z szydełkiem czy zdrutami tak

Danusiu zostaw nie wierzchu kawałek to rano z kawą zjem na dobry początek dnia

Kasiu świat mały, a czy to sie zapowiada jakaś współpraca, no bo w jakimś celu szuka osób szydełkujących
Ja tam nie wiem jak Ty chciałaś z kawą nad motkami Iwonki siedzieć? a jakby się wylała??


Cytat:
Napisane przez Malinka_5 Pokaż wiadomość
poprułam ufoki przy okazji przeprowadzki z jednego pokoju do drugiego...

przy okazji pozbierałam druty....
z całego zapasu adiki bez żadnych braków...
KP same połamańce i nie tylko z drewna ale nawet z metalowych żyłki popuszczały, pewnie moja wina bo nie przesuwam oczek na drucie tylko popycham je opierając drut o stolik w miejscu łączenia, co adiki wytrzymują a KP nie bardzo ...

wyszły mi braki w drewnie...

a że dawno nic nie kupowałam... poszłam zobaczyć co nowego w temacie,..
wypatrzyłam adi z drewna oliwnego i po zrobieniu niecałych 100 oczek ! drut trzasnął w środku rzędu
dobrze,ze nie powyrzucałam tych połamańców z KP... bo jak mam mocno śliską włóczkę dobrze się sprawdza robienie jednym drewnem a drugim metalem

jeszcze drewnianych z dropsa nie wypróbowałam...
peszek z tym drutem... w sumie metalowe tak nie pękają... ale żeby nie było, to mi addi bambusowy - mój pierwszy fajny drut - złamał się od wbicia w motek włóczki, też zaraz na samym początku - tzn wbić się dał, ale jak wyciągnęłam, to tylko żyłkę... ale jako że pękł w środku tego metalowego (co moim zdaniem świadczy o wadzie druta i powinno podlegać reklamacji) to go trochę spiłowałam papierem i pokleiłam i generalnie działa, choć uważam na niego, bo jest ciut węższy na łączeniu, więc żeby nie haczył włóczki to tego druta używam jako lewego, żeby oczka mi się przesuwały z metalu na drewno a nie odwrotnie teraz już by mi było mniej żal je wyrzucić, bo już trochę nimi nadziergałam, ale wtedy jak to było od razu po kupieniu i do tego pierwsze fajne druty, to bardzo się postarałam odratować...
nie chwaląc się że miałam takie plastiki na żyłce, które mi popękały w trakcie robótki - po babci, więc nie do dokupienia, a jako że mi się nie chciało całej robótki od nowa robić, to kończyłam na sklejonych taśmą

Cytat:
Napisane przez kalina1984 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja się grzecznie pytam, kto stwierdził, że u mnie jest za mało śniegu i mi dosypuje? Tak sypie że świata nie widać, a do tego wiatr jest okropny. Poza tym nic mi się nie chce, ludzie dokumentów nie przynoszą, no masakra jest jakaś.
no to chyba dobrze, że jak Ci się nie chce to nie przynoszą? Może się skądś dowiedzieli i chcą Ci zrobić przyjemność? Przyniosą jak Ci się zachce

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Basia: fajna czapa - taka akurat bez wydziwiań dla Pana

Jola: pokaż jak zrobisz uszatka

Kasia: no to sobie rzeczywiście fajny prezent zrobiłaś, a mąż jak nie zasłużył, to tym lepiej, z dziećmi zostanie
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:08   #3494
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Nie raczej się takie info nie rozeszło, po prostu jak zwykle na ostatnią chwilę mnie zawalą robotą. Ciekawe tylko kiedy jak jutro mnie nie ma a 20 wypada w niedzielę, jeszcze zostaje poniedziałek dla podatkowców.
No i oczywiście będą chcieli mieć zrobione na JUŻ.
__________________

kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:19   #3495
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

witam sié z kawusiá

Cytat:
Napisane przez SlonecznikB Pokaż wiadomość
Iwonka czyli z kawą nie mogę się przysiąść ale z szydełkiem czy zdrutami tak
Basiu dosiásc sié mozesz zawsze

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_5 Pokaż wiadomość
poprułam ufoki przy okazji przeprowadzki z jednego pokoju do drugiego...

przy okazji pozbierałam druty....
z całego zapasu adiki bez żadnych braków...
KP same połamańce i nie tylko z drewna ale nawet z metalowych żyłki popuszczały, pewnie moja wina bo nie przesuwam oczek na drucie tylko popycham je opierając drut o stolik w miejscu łączenia, co adiki wytrzymują a KP nie bardzo ...

wyszły mi braki w drewnie...
troché przestawialam ostatnio,
znalazlam kilka ufoków, ale zawsze mam opory przed pruciem
mam jednak wystarczajácá ilosc drutów i jak nawet chcialam sobie jakies nowe kupic, to nie wiedzialam jakie, bo niczego nie potrzebujé

po raz pierwszy w tym tygodniu uzywalam skarpetkowych i z zylká drutów 2,75mm, wyjmowalam z folii, choc kupione z 8-10 lat temu

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kalina1984 Pokaż wiadomość
No i oczywiście będą chcieli mieć zrobione na JUŻ.
i to cié dziwi
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:28   #3496
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Niektórzy są po prostu niereformowalni, myślą, że ja siedzę i czekam aż książę z bajki raczy się pojawić z dokumentami i w podskokach zabiorę się za robotę. No i jeszcze podziękować trzeba że łaskawie przyniósł.
kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 11:38   #3497
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Basia no przecież narzekasz, że Ci się nudzi i nie masz roboty


wróciłam zostawiam siaty w domu i lecę do przedszkola po Joaśkę

jak wrócę będę macać materiały
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 12:16   #3498
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

No i się chyba nie doczekam
Dostaliśmy kawę od podatnika taką co to jakieś zwierzątko zjada ziarenka a potem wychodzą drugą stroną. I nikt nie chce próbować
__________________

kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 13:12   #3499
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Cytat:
Napisane przez kalina1984 Pokaż wiadomość
Niektórzy są po prostu niereformowalni, myślą, że ja siedzę i czekam aż książę z bajki raczy się pojawić z dokumentami i w podskokach zabiorę się za robotę. No i jeszcze podziękować trzeba że łaskawie przyniósł.
a nie czekasz?
przecież na ostatnią chwilę nie przynosi każdy... każda osoba myśli że tylko ona tak zrobiła, a dla jednej osoby to chyba dasz radę zrobić... a że tak myśli każdy, to inna sprawa

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: 2016-11-16 o 13:14
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 13:54   #3500
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

nie chcialo mi sié isc z jedná czapeczká na poczté,
ale pogoda jest fajna, ponad 13 stopni i slonecznie, wiéc sié przeszlam
przy okazji kupilam miésko na obiad...

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

nie chcialo mi sié isc z jedná czapeczká na poczté,
ale pogoda jest fajna, ponad 13 stopni i slonecznie, wiéc sié przeszlam
przy okazji kupilam miésko na obiad...
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 14:14   #3501
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

mam stos naleśników, kto ma ochotę??

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

padłam


https://www.facebook.com/16432298059...4702873130699/
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 14:38   #3502
SlonecznikB
Zakorzenienie
 
Avatar SlonecznikB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8 429
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Cytat:
Napisane przez babydelfi Pokaż wiadomość
bo u mnie jest 7:18
a widziałam że Basia post napisała o 9:41, a edytowała go po 10
No to już wiem dlaczego tak długo śpicie, bo zegarki Wam sie spóźniają

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, komu w drogę, temu do pracy, maszyny odpalone, dziś misia Uszatka mam uszyć
Po Uszatka to do Łodzi, nawet ma swój pomnik

Cytat:
Napisane przez kalina1984 Pokaż wiadomość
No i się chyba nie doczekam
Dostaliśmy kawę od podatnika taką co to jakieś zwierzątko zjada ziarenka a potem wychodzą drugą stroną. I nikt nie chce próbować
Toć to najdroższa kawa świata, podobno i najlepsza, Basia spróbuj i opowiedz, choć z opowiadań będziemy wiedziały jak to to smakuje

Kasiu, czy wysłałaś to już do Grażynki
SlonecznikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 15:51   #3503
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Basiu chyba nie będzie mi dane zakosztować bo szef zabrał do domu
__________________

kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 17:19   #3504
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Wam też wizaż muli??


a tak w ogóle to właśnie się obudziłam, koło 16 położyłam się na moment na łóżko i nie wiem kiedy zasnęłam
coś mnie nieźle zmuliło

w sumie to mogłabym się chyba położyć i spać dalej, już do rana
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 18:22   #3505
Malinka_5
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_5
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 9 666
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

wizaż muli niemiłosiernie... moja teściowa dziś miała telefon na wnuczka, dała się wciągnąć w rozmowę... ale pieniędzy na szczęście nie ma, rzekomo mój syn uległ wypadkowi, poszkodowana kobieta i kasa potrzebna na już! na pytanie dlaczego ma inny głos, usłyszała odpowiedź o anginie i pękniętym ropniu! ja myślałam,ze skoro tyle o tym mówiono w TV , w Ojcu Mateuszu też był temat to to starsze osoby o tym wiedzą. Rozmowę tak jednak oszuści prowadzą, że babcia dała się nabrać! zaraz zadzwoniła do mnie , nigdy mój syn nie zwróciłby się do niej z taką prośbą... z prostej przyczyny, ona naprawdę nie ma zapasu pieniędzy, ale ja musiałam ją zapewnić,ze nic się nie stało i zaraz Michał do niej oddzwonił (chwała tym, którzy wymyślili messengera!) zadzwońcie do swoich babć, cioć ... czy innych bliskich starszych osób ... to trzeba jednak o tym mówić!
Latem teściowa miała podobny telefon ale wtedy przytomnie odpowiedziała,ze nie ma wnuczka... a dziś się przejęła wypadkiem! w kółko powtarzała,ze nie ma pieniędzy. Policjanci powiedzieli, że to już drugie zgłoszenie z tego nr telefonu (dziadek przytomnie spisał nr z połączenia), ale chyba karta bo policji nie udało się namierzyć nr...
Malinka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 18:33   #3506
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Ciężko działa, chciałam wcześniej napisać post i mi wywaliło wszystko w kosmos, error wyskoczył
Agatka co żeś spusła?
Chciałam Was odmulić trochę i powiedzieć, że ja coś jednak robię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06319.jpg (119,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06339.jpg (164,5 KB, 8 załadowań)
__________________

kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 18:50   #3507
SlonecznikB
Zakorzenienie
 
Avatar SlonecznikB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8 429
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Basia choć na spróbowanie mógł Wam zostawić.

Kasiu ja przy kompie padłam, głowa mi zawisła, nie było silnych musiałam sie położyć, ale chyba z 0,5h przespałam.

Dlaczego wizaż tak ledwie dyszy, może faktycznie przez te reklamy w radiu wszyscy tu przylatują i jest duże obciążenie.

Ciekawe czy mi wyśle tę wiadomość

Jak nie to lecimy na fb
SlonecznikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 19:09   #3508
gagatu
Zakorzenienie
 
Avatar gagatu
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: spałam w Pile, nie wyspałam się...
Wiadomości: 10 990
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Co znowu ja? Wrzucasz Basia takie paskudztwa to Ci wizaż nie chce przepuścić
gagatu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 19:30   #3509
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

Cytat:
Napisane przez kalina1984 Pokaż wiadomość
Chciałam Was odmulić trochę i powiedzieć, że ja coś jednak robię.
caly czas robisz piékne papierzaki
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 19:47   #3510
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Od kolegów z wojska - doping stosowany :-). - cz.34 pogaduszek w poszukiwaniu d

w poniedzialek wyslalam czapeczki,
dzis dostalam komentarz ze zdjéciem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg feedback 16nov16.jpg (43,4 KB, 16 załadowań)
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-13 18:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.