![]() |
#4291 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68041026]Anuszka ja tylko słyszałam o dzieciach przesypiajacych noce 😂 może trzecie mi to zademonstruje 😂
Ale wierze, ze teraz ciężko się przestawić na pobudki, skoro tak długo juz się w nocy spalo. Oby Olek szybko wrócił do swych pięknych nocek ✊ Moja starsza zaczęła ładnie przesypiac noce to mi się drugiej zachcialo. Teraz mam balangowiczke nocna. Kiedyś się dziwilam jak dziecko może nie spać w nocy 😂 juz wiem 😂 Dziękuje Ci Zycie ze mi pokazałes[/QUOTE] Hahaha widzisz, udalo Ci się tego doświadczyć. Jakie to szczeście ![]() Doidy na emag.pl darmowa dostawa i najtaniej. Przy zapisie dzies i jutro do newsttelera dostaje sie 10zl rabaru. Zamówie jak mi przyjdzie ten bonus uciekajacą biedronkę. Choć kusi mnie szczeniaczek uczniaczek. Bo z rabatem wyszedłby tam dość tanio.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
|
![]() ![]() |
![]() |
#4292 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Padam, Tomek kaszle, słucham go jak wariatka, w nosie nie słychać by coś siedziało, jak oddycha to też nie ma świszczącego oddechu no czysto. Jutro będzie spokojniejszy dzień to go bardziej poobserwuje. Mięśnie to będę miała jak pudzian.
Anuszka i Sliweczka dzięki za uspokojenie. To mi daje inny obraz na choroby. |
![]() ![]() |
![]() |
#4293 | |||
Ania
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Dziękujemy za gratulacje odnośnie ząbka
![]() Cytat:
![]() Więc zdjęcia ni ma ![]() Jak Gabryś?? I Ty?? Cytat:
A co właśnie tż Twój na to?? Cytat:
![]() Mój ostatnio wziął butelkę, zgniótł i dał tam wykałaczki- też bym się u niego tej kreatywności nie spodziewała. Aż spytałam, czy to do wyrzucenia- a on, że nie, to zabawka Hani ![]() [1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68041026]Anuszka ja tylko słyszałam o dzieciach przesypiajacych noce 😂 może trzecie mi to zademonstruje 😂 Ale wierze, ze teraz ciężko się przestawić na pobudki, skoro tak długo juz się w nocy spalo. Oby Olek szybko wrócił do swych pięknych nocek ✊ Moja starsza zaczęła ładnie przesypiac noce to mi się drugiej zachcialo. Teraz mam balangowiczke nocna. Kiedyś się dziwilam jak dziecko może nie spać w nocy 😂 juz wiem 😂 Dziękuje Ci Zycie ze mi pokazałes[/QUOTE] ![]() ![]() ![]()
__________________
16.05.2015r.- ślub!! ![]() 19.05.2016r.- narodziny Hani ![]() "Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil..." -35...28,4kg do celu ![]() |
|||
![]() ![]() |
![]() |
#4294 | |
Rozeznanie
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
Dzanet dużo siły do coreczek ![]() Fiazo oby Tomusiowi nic nie rozwinęło się z tego kaszlu. Asiek wspolczuje ![]() Haneczka może jeszcze pokaże zabka. U nas narazie bez zmian, ani lepiej ani gorzej. Gabryś strasznie kaszle, tak mokro, czyli gdzieś mu coś zalega. Po inhalowalam go zobaczymy jak nocka przejdzie, narazie śpi w łóżeczku. U mnie gardło boli i jestem bez siły. Byliśmy dziś oglądać mieszkanie. Bardzo mi się spodobało, niewielkie, dwa pokoje, stare sprzęty i schody okrągłe, ale bez grzyba i ogrzewanie w czynszu. Pewnie nie nas znowu nie wybiorą :/
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie... |
|
![]() ![]() |
![]() |
#4295 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 874
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Anuszka fajnie, że wróciłaś. Jak synek przesypiał już noce to pewnie do tego wróci tylko coś go męczy, możliwe, że te zęby.
Haneczka brawo za ząbka. Zabcia super, że Gabi pije z kubeczka, sama trzymała czy jeszcze pomagałaś? A co dałaś do środka? Bo niby czytalam, że trzeba zaczynać od gęstych cieczy, ale nie wiem czy doidy to też dotyczy. Moja Kinia cwaniara potrafi już sobie trzymać butlę i wkładać i wyciągać z niej smoka to myślę, że też szybko kubeczek zajarzy. Oczywiście zauważyłam to przypadkowo jak karmiłam obie na raz. Któraś z Was pisała ,że dała dziecku do spróbowania jabłko, też dziś tak zrobiłam, bo widziałam, że Kinia mnie mocno obserwuje. Kinia bawiła się nim a po chwili zaczęła ciamkać, trochę się skrzywiła, ale walczyła dalej. Niestety musiałam przerwać jej zabawę, bo Dorcia zaczęła marudzić. Kolejną próbę zrobimy jak będzie tata. W temacie blw moja wyluzowana mama ma obiekcję, a tesciowa, która jest bardziej bojaźliwa przyjęła to gładko. Trochę mnie to zdziwiło, ale myślę ok. Jednak nie przyjęła gładko, bo dziś męczyła o to męża przez telefon. Jeszcze w temacie dawkowania bliskości, bo dziecko się przyzwyczai przypomniało mi się jak moja przyjaciółka opowiadała, że dawkowała dziecku małemu bliskość, bo się nasłuchała o tym przyzwyczajeniu. Teraz tego żałuje, bo ma wrażenie, że dziecko jest nadal bardzo absorbujące, bo nie dostalo tego czego potrzebowało w dzieciństwie. Uciekam spać, dobrej nocy. ---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ---------- Jeszce w sprawie grzechotek i rzeczy DIY: czytalam o tym, aby właśnie do małych plastikowych butelek powrzucać różna rzeczy, np. piasek, kawę, kaszę, dać wodę, zabarwić tą wodę, mam już nazbierane butelki, muszę się kiedyś za to wziąć. Tez mam plan zrobić karton z przegródkami i powkładać tam rolki po ręcznikach papierowych, też mam już nazbierane. Widziałam też w necie fajne tablice sensoryczne, pudełka z przewleczonymi tasiemkami, jak będzie już mąż na miejscu to chcę się w to pobawić.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham W avatarze Andie MacDowell.
Edytowane przez MariaFrancesca Czas edycji: 2016-11-28 o 21:12 |
![]() ![]() |
![]() |
#4296 |
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Witam się wieczorem. Zaznaczyłam sobie posty do cytowania i dupa - wszystko znikło
![]() Z tego co pamiętam Fiazo oby to tylko kaszel był i szybko przeszedł. Haneczka brawo dla Hani za zęba ![]() Honcia jaka urocza ta twoja Marcelina ![]() Anuszka super że z młodym już wszystko ok. Moje dziecko też śpi coraz gorzej zamiast coraz lepiej. Widocznie czerwcątka ( nawet te urodzone wcześniej ![]() Asiek może tż tak na początku ma w pracy a przy następnej umowie mu dadzą to co obiecali? U mnie dziś zimą na drodze. Wracałam z pracy ponad godzinę ![]() ![]() Wysłane z aplikacji Forum Wizaz ---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ---------- Justyna dużo zdrowia dla Was 😘 Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015 |
![]() ![]() |
![]() |
#4297 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Maria, dałam wodę. My jeszcze nie rozszerzamy diety, więc to bylo tylko takie na próbe. Chwilami piła jak kotek
![]() Mimo, ze uwielbiam kp to po tych paru łylach poczułam taką ulge, że to dziecie beze mnie nie zginie. Kocham byc jej potrzebna, ale jednak po to jesteśmy aby uczyć samodzielności. Czyli szurnięta nie jestem? ![]() ---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ---------- Co z tym kartonem z rolkami sie robi?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
|
![]() ![]() |
Najlepsze Promocje i WyprzedaĹźe
![]() |
#4298 | ||
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68041026]
Moja starsza zaczęła ładnie przesypiac noce to mi się drugiej zachcialo. Teraz mam balangowiczke nocna. Kiedyś się dziwilam jak dziecko może nie spać w nocy 😂 juz wiem 😂 Dziękuje Ci Zycie ze mi pokazałes[/QUOTE] ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() ![]() Super są takie tablice, też bym chciała coś porobić ![]() ![]() |
||
![]() ![]() |
![]() |
#4299 | |||
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
![]() Mój ostatnio wsadził w paszczę skórkę z chleba także ekspozycję na gluten mam z głowy ![]() ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() Asiek to czemu tż nie ma w pracy tak jak obiecali? Oszukali go? chudziaszek ![]() Nie bierzesz do pracy laktatora? ___ My dzisiaj wieczorem mieliśmy basen zamiast środy. Wróciłam do domu po 21., jeszcze kolacja dla pływaków, kąpiel i poszli do łóżek dopiero przed 22. Jutro będzie rano ciężko wstać... ---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ---------- MariaF myślałaś że teściowa tak gładko przełknęła blw, a ona się synowi skarży ![]() ![]() |
|||
![]() ![]() |
![]() |
#4300 |
Rozeznanie
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 524
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Zabcia i ja zamawiam doidy. Oliwka lubi zolty kolor i taki wezme jej kubek.
Maria tablice sensoryczne tez mi sie podobaja ale chyba nasze dzieciaczki jeszcze za male ![]() Na fb odnalazla sie jeszcze jedna wizazowa zguba. Ruch sie tam na czerwcowkach zrobil. Szkoda ze tu dziewczyny nie pisza, latwiej ogarnąć. |
![]() ![]() |
![]() |
#4301 |
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Dziewczyny co w tych doidy jest takiego ekstra? Nie kumam ekscytacji tym kubkiem. W ikei są podobne za grosze
|
![]() ![]() |
![]() |
#4302 | |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68046831]Dziewczyny co w tych doidy jest takiego ekstra? Nie kumam ekscytacji tym kubkiem. W ikei są podobne za grosze[/QUOTE] Mam te z ikei. Doidy jest o tyle fajne, ze widzisz ile tej wody leci, dozujesz bez martwienia się ile tej wody nalejesz do buzi. W zwyklym to tak na czuja to robisz nic nie widząc. A jak dziecko zalapie to fajnie będzie samo trzymać i pić z niego. Moim zdaniem na początek super. I ja chcialabym uniknać wszelkich niekapków i innych dziwnych wynalazków i przejsć szybko na normalne kubeczki, a doidy w tym moim zdaniem pomaga.Ale ja nie chce cię przekonywac,tylko napisalam jak ja to widze ![]()
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
Edytowane przez zabciajs Czas edycji: 2016-11-28 o 22:01 |
|
![]() ![]() |
![]() |
#4303 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Ten z Ikeii to taki biały z zielonym dziubkiem za 3.99zl?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myśli, że ma ''. Sophia Loren |
![]() ![]() |
![]() |
#4304 |
Rozeznanie
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 524
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68046831]Dziewczyny co w tych doidy jest takiego ekstra? Nie kumam ekscytacji tym kubkiem. W ikei są podobne za grosze[/QUOTE]
Ten kubek moze okazac się zbednym gadzetem, ale mam nadzieje ze mi sie sprawdzi. |
![]() ![]() |
![]() |
#4305 | |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
![]() Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myśli, że ma ''. Sophia Loren |
|
![]() ![]() |
![]() |
#4306 | |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
![]() |
#4307 | |
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Nocka u nas super. Już dawno tak dobrze nie spał😁ale dla równowagi auto mi padło i spóźnię się dziś do roboty. Pierwszy raz od jakiegoś półtora roku jadę autobusem. W sumie spoko bo wizaż nadrobiłam, tylko się spóźnię i to mnie denerwuje
Śliweczko nie noszę laktatora bo się wstydzę ![]() Cytat:
Dziś dzień darmowej dostawy ![]() ![]() Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015 |
|
![]() ![]() |
![]() |
#4308 | |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
![]() Co do kubka, to Żabcia polecała ze strony emag.pl , kosztuje 20parę zł |
|
![]() ![]() |
![]() |
#4309 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Ja niekapów chce uniknąć, bo duzo czytalam o tej wadzie zgryzu i wymowy. Nie wiem czy to prawda, ale sprawdzać nir koniecznie bym chcialam, a doidy pomaga w przejsciu na zwykły kubek. Zobaczymy w praktyce. Za 23zl mozna zaryzykować
![]()
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
|
![]() ![]() |
![]() |
#4310 |
Rozeznanie
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Co do dziadków i blw. U mnie z teściami zadziwiająco nieźle poszło, sami proponują żeby coś tam mu dać do rączki po tym jak radził sobie z bananem
![]() ![]() Dzanet tyle fajnego że dzieciaki piją jak z "dorosłego" ![]() ![]() Zabciu też bym tak chciała ale my nawet z 360* musieliśmy zrezygnować na rzecz zwykłego niekapka a i tak był jeszcze lament że czemu to nie można z normalnej butelki, że tak lepiej, łatwiej itp. Ehhh a wszystko dlatego że teściową nie umie dać mu pic z kubka. ---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ---------- Strasznie mało się tu dzieje:p zdążyłam Was nadrobić przy śniadaniu ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#4311 | |||
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 874
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
Cytat:
![]() Co do teściowej pewnie przyjedzie i mi też będzie suszyła głowę. Zauważyłam, że stosuje technikę zdartej płyty, pyta się po kilka razy dlaczego tak robimy, mam zawsze ochotę odpowiedzieć"tłumaczyliśm y to wiele razy, czego mama jeszcze nie rozumie", ale oczywiście nie mogę tak zrobić. Ostatecznie ona pyta po kilka razy, ja odpowiadam i robię swoje, jak pisała australia nasze dzieci i nasza decyzja, ale co się wewnętrznie nawkurzam to moje. Cytat:
Która zguba się znalazła?
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham W avatarze Andie MacDowell.
|
|||
![]() ![]() |
![]() |
#4312 | |
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
MariaF Sophie dołączyła na fejsie.
Cytat:
Wkurza mnie ten fb ![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
![]() |
#4313 | |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
![]() ![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
![]() |
#4314 | |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
A pozatym to jak z blw.. musi sie nauczyć i załapać. Fartuszek i niech rozlewa ![]() ---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ---------- Moim zdaniem od luźnych rozmów jest forum, ale jak tam chcecie ![]()
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
Edytowane przez zabciajs Czas edycji: 2016-11-29 o 08:44 |
|
![]() ![]() |
![]() |
#4315 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Dzisiaj znowu dzień marudy, ja nie mogę
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#4316 | |||
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
Cytat:
Ale że niby nie jest dobry dla dziecka czy jak? Mechanizm picia jak ze szklanki więc nie wiem czemu miałoby szkodzić. Cytat:
![]() |
|||
![]() ![]() |
![]() |
#4317 | |
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Cytat:
---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ---------- Mnie tez jara jak dziecko samo je, pije 😂 więcej czasu dla siebie 😂 z doidy nie napije się samo przed 1rz, nie wierze 😂 choć chciałabym żeby któreś czerwczatko mi to pokazało 😉 My zostaniemy przy niekapku i kubku 360 ---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ---------- No, może Ignas Sofinkowy 😂 |
|
![]() ![]() |
Najlepsze Promocje i WyprzedaĹźe
![]() |
#4318 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
|
![]() ![]() |
![]() |
#4319 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
U nas lovi nie dał rady zasysać więc wyjęliśmy gumę i uczył się pić. Nawet jak się wywrócił kubek to tak dużo się nie wylało.
---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ---------- Jednak katar powoduje kaszel. Wczoraj musiał głęboko siedzieć. W nocy było słychać, rano wyciągnęłam mega gila. Zrobiłam inhacje i dalej słychać że zalega mu ten gil. |
![]() ![]() |
![]() |
#4320 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
|
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2
Dobry dzień
![]() Australia współczuję ![]() u nas na razie lepiej niż wczoraj, pewnie koncert zacznie się jak będę chciała robić obiad... Ja tak myślę i myślę nad tymi kubkami i chyba kupię zwykly plastikowy kubek albo niekapek i będę podawać bez dzióbka. MariaF super te pomysły na zabawki ![]() ![]() Sophie to prawdziwa zguba, chyba od wiosny jej nie było...
__________________
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
|



Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.