Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-09, 19:53   #1291
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 19:53   #1292
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wiem - ktoś inny też o tym pisał, ale od ponad roku nie dosyłają

W której Sephorce stacjonarnie można teraz coś fajnego dostać do zakupów, bo nie byłam wieki ?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 19:55   #1293
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
W której Sephorce stacjonarnie można teraz coś fajnego dostać do zakupów, bo nie byłam wieki ?
Zawsze Arkadia i Marszałkowska
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 19:57   #1294
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki za wskazówkę , poczytam. Musiała odstąpić, bo z chwilą zatwierdzenia zamówienia umowa została (zgodnie z OWS) zawarta.

Nie zmienia to postaci rzeczy, że oszukują klientów twierdząc, że to od mojego banku zależy kiedy pieniądze zostaną zwrócone. Pytanie oczywiście jest takie czy jest to niedoinformowanie pracowników DOK czy celowe działanie.
W zasadzie ustawa konsumencka daje prawo odstąpienia jedynie Konsumentowi, Sephora po prostu odmówiła wydania towaru (rzeczy). W tej sytuacji powinnaś odstąpić od umowy na piśmie (mailowo) i wyznaczyć termin zwrotu środków. (14-dniowy)

Wyrok Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumenta z dnia 8 czerwca 2015 r. odnoszący się do sytuacji, gdzie Sprzedawca nie wydaje rzeczy.

Powinności przedsiębiorcy w razie zawarcia umowy sprzedaży w aktualnym stanie prawnym określa więc między innymi art. 5431§ 1 k.c., w świetle, którego podobnie jak uprzednio sprzedawca zobowiązany jest do niezwłocznego wydania rzeczy kupującemu, jednakże nie później niż w terminie 30 dni od zawarcia umowy (o ile jednak umowa nie stanowi inaczej). Skutki niedochowania tego terminu precyzuje natomiast § 2 tego przepisu wskazujący, że w razie opóźnienia sprzedawcy kupujący może wyznaczyć dodatkowy termin do wydania rzeczy, a po jego bezskutecznym upływie może od umowy odstąpić. Cytowana norma różni się, więc w sposób zasadniczy od poprzednio obowiązującego art. 12 ust. 1 i 2 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów, w szczególności w zakresie, w jakim przyznaje nie przedsiębiorcy, lecz konsumentowi prawo do odstąpienia od umowy w razie opóźnienia w wydaniu rzeczy będącej przedmiotem sprzedaży.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 19:58   #1295
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kupując kartę za kartę bez wydawania pieniędzy nabijasz sobie punkty do Golda oraz jakże cennego i pożądanego rabatu 10% to raz, a jak jeszcze do tego weźmiesz miniatury, to w zasadzie wyłudzasz je za darmo

Kiedyś dobieralam do mini chyba MJ w marcu kartę 50zl, płaciłam kartą upominkową za 100 i reszta z debetowej,i już mi się to wydawało trochę nadużyciem - zastanawiałam się czy w ogóle wyślą

Co do drugiego akapitu - można korzystać z dziur w systemie, ale z umiarem i nie wolno reklamować potem takich transakcji (że nie wysłali, a innemu wysłali itp) - udało się, to super, anulowali p, trudno. Właśnie takie dzwonienie powoduje, że tych dziur jest coraz mniej, jednak wyciągają jakieś wnioski po tych telefonach
Po pierwsze: jakich dziur, skoro godzinę temu pisałaś, że opcja jest zablokowana?
Po drugie: jeśli sephora uważa, że kupowanie karty za kartę jest nadużyciem jeśli chodzi o nabijanie punktów to powinni zmienić sposób liczenia punktów. I to jest proste jak dwa razy dwa. Dodam tylko, że przedstawiono mi zupełnie inne uzasadnienie mojego przewinienia, więc ta o punktach pozostaje Twoją, a nie seforową teorią.
Po trzecie: nigdy i nigdzie w rozmowie nie powołałam się na to, że komuś coś, a mi nie. Więc nie używaj wobec mnie argumentów, które są nieprawdziwe.

Podsumowując - różnimy się w ocenie. Ty uważasz, że to kradzież i należy robić to po cichu, ja uważam, że to kradzieżą (oszustwem, obojętne jak to nazwiemy) nie jest.

I to byłoby na tyle w temacie "moich potyczek" z seforą.
Zamierzam je kontynuować (bo nie dam robić z siebie wariata opowieściami, że anulowano mi transakcję z powodu zapłacenia za nią podejrzaną kartą kredytową, podcas gdy karty kredytowej nie używałam w ogóle), więc będę to robiła poza wątkiem. Także dlatego, żeby nie być posądzoną o to, że przeze mnie tracicie możliwość korzystania z "dziur" .
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 19:59   #1296
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
(...)
Co do drugiego akapitu - można korzystać z dziur w systemie, ale z umiarem i nie wolno reklamować potem takich transakcji (że nie wysłali, a innemu wysłali itp) - udało się, to super, anulowali p, trudno. Właśnie takie dzwonienie powoduje, że tych dziur jest coraz mniej, jednak wyciągają jakieś wnioski po tych telefonach
Cytat:
cosmetix
(...)
Dokładnie.
Ja nie wiem dziewczyny, czy to ja źle czytam wpisy Leny czy Wy

....bo ja zrozumiałam, że Lenie chodzi o to,
że przetrzymują jej pieniądze pomimo anulowania transakcji - to raz,
a dwa, że zadzwoniła do S bo ją w mailu o to prosili/kazali
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:00   #1297
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Kiedyś w wakacje wzięłam rzodkiewkę na przelew i okazało się, że się skończyła i zamiast niej przysłali mi walentynkowego boxa.
Super
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-09, 20:01   #1298
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Odebrał mi dzisiaj tż-ej perfumy z tagomago
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PERFUMY.jpg (69,8 KB, 54 załadowań)
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:04   #1299
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Odebrał mi dzisiaj tż-ej perfumy z tagomago
uwielbiam je
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:05   #1300
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Ja nie wiem dziewczyny, czy to ja źle czytam wpisy Leny czy Wy

....bo ja zrozumiałam, że Lenie chodzi o to,
że przetrzymują jej pieniądze pomimo anulowania transakcji - to raz,
a dwa, że zadzwoniła do S bo ją w mailu o to prosili/kazali
Masz pomysł na podstawę prawną, aby oddali kasę od razu? W ustawie jest podane-niezwłocznie, jednak nie później niż w 14 dniu od odstąpienia. Więc w sumie prawa na razie nie łamią tylko czemu od razu nie powiedzą, że oddadzą pieniądze w ciągu tylu a tylu dni i koniec??

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Odebrał mi dzisiaj tż-ej perfumy z tagomago
sukienka
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:07   #1301
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
uwielbiam je
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
sukienka
też ją uwielbiam właśnie się nią spryskałam
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-09, 20:09   #1302
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Ja nie wiem dziewczyny, czy to ja źle czytam wpisy Leny czy Wy

....bo ja zrozumiałam, że Lenie chodzi o to,
że przetrzymują jej pieniądze pomimo anulowania transakcji - to raz,
a dwa, że zadzwoniła do S bo ją w mailu o to prosili/kazali
Dokładniej nie w mailu tylko w statusie zamówienia na stronie S., który brzmi tak:

09/12/161431750421Skasowane, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta ... Szczegóły

Chwilę później (już w trakcie rozmowy) otrzymałam maila o anulowaniu zamówienia z tekstem (powielonym z OWS), że nie zostałam obciążona należnością za zamówienie.

Dodam tylko to co pisałam wcześniej - jeśli pracownik DOK wiedział o czym mówi to wbrew temu co piszą tu niektórzy zapłata kartą za kartę jest akceptowalna, ale tylko pod warunkiem, że po stronie zakupów znajduje się też jakiś produkt.

A prawda jest taka, że OWS zawiera bzdurne i niewykonalne zapisy, pracownicy robią co chcą anulując zamówienia wg widzimisię, a potem sefora przetrzymuje kasę do 14 dni.

I to naprawdę już koniec

Nikola: bardzo dziękuję, jutro poczytam
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:10   #1303
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Masz pomysł na podstawę prawną, aby oddali kasę od razu? W ustawie jest podane-niezwłocznie, jednak nie później niż w 14 dniu od odstąpienia. Więc w sumie prawa na razie nie łamią tylko czemu od razu nie powiedzą, że oddadzą pieniądze w ciągu tylu a tylu dni i koniec??

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



sukienka
Nikola - wiem, że mają prawo oddać w ciągu 2 tygodni,
ale to nie znaczy, że tyle czasu musi ta proceura trwać.

Jakiś czas temu opłaciłam w D zamowienie,
które zostało anulowane zanim przelew do nich dotarł.
Zadzwoniłam na infolinię, powiedziałam, że chciałabym możliwie szybko dostać zwrot
i po dwóch/trzech dniach miałam pieniądze na koncie.
Można ?
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:10   #1304
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Wracam z hebe. Skusilam sie na na Bandi z kufrem
Śliczny

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kurde, dostałam maila, że wygrałam zestaw kosmetyków Joanna (konkurs organizowany na ich stronie), ale muszę podać nr pesel. Było to też podane w regulaminie. I teraz nie wiem czy podawać ten pesel czy nie


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Szanele są w D.online 😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zastanawiałam się, od której były

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No to kij im w oko, czereśniakom

jakbym wiedziała, że tak będzie, to bym kupiła z rabatem, a nie ze zgniłą rzodkiewą


Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Siostro tez kliknelam mamie na prezent https://www.douglas.pl/douglas/CHANE...000002954.html jeszcze na znizke
Już nie ma

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja kliknęłam ten lakier do ust co mi się w stacjo spodobał w środę W ogóle to jest straszne, że codziennie jest kilka super okazji - nawet jakby klikać jedną dziennie to z torbami można pójść a zapasy hoho... muszę drugie igloo budować na zapasy z S i D



Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Odebrał mi dzisiaj tż-ej perfumy z tagomago
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:13   #1305
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zawsze Arkadia i Marszałkowska
Dziękuję, spróbuję
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:14   #1306
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Nikola - wiem, że mają prawo oddać w ciągu 2 tygodni,
ale to nie znaczy, że tyle czasu musi ta proceura trwać.

Jakiś czas temu opłaciłam w D zamowienie,
które zostało anulowane zanim przelew do nich dotarł.
Zadzwoniłam na infolinię, powiedziałam, że chciałabym możliwie szybko dostać zwrot
i po dwóch/trzech dniach miałam pieniądze na koncie.
Można ?
Oczywiście. W tej sytuacji brakuje dobrej woli i/lub kompetencji pracowników.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:14   #1307
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Super
Wolałam jednak rzodkiewkę z Bvlgari 15 ml, ale ja to wybredna jestem
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:15   #1308
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Masz pomysł na podstawę prawną, aby oddali kasę od razu? W ustawie jest podane-niezwłocznie, jednak nie później niż w 14 dniu od odstąpienia. Więc w sumie prawa na razie nie łamią tylko czemu od razu nie powiedzą, że oddadzą pieniądze w ciągu tylu a tylu dni i koniec??

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



sukienka
Widzisz, póki co (nie zapoznałam się jeszcze z orzeczeniem, które cytowałaś) czytam tę sytuację inaczej. Ustawa dopuszcza termin 14 dni jako maksymalny, oni zobowiązali się to zrobić szybciej. Nie korzystają z terminu maksymalnego tylko sami sobie narzucili termin krótszy.

Fakt faktem, że OWS zawiera postanowienie, które jest martwe. Mam nie zostać obciążona należnością - to w przypadku płatności kartą płatniczą nie jest wykonalne, bo kasa już poszła. Moim zdaniem w świetle OWS i treści maila mają obowiązek zwrócić mi pieniądze niezwłocznie po stwierdzeniu faktu, że umowa nie zostanie wykonana z ich winy.

Kłamstwa o tym, że to mój bank zablokował pieniądze i mój bank zdecyduje kiedy je zwolni pomijam.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:19   #1309
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Zrobiłam grażyńskie zamówenie w S są nowe całkiem fajne próbki
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-09, 20:26   #1310
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Widzisz, póki co (nie zapoznałam się jeszcze z orzeczeniem, które cytowałaś) czytam tę sytuację inaczej. Ustawa dopuszcza termin 14 dni jako maksymalny, oni zobowiązali się to zrobić szybciej. Nie korzystają z terminu maksymalnego tylko sami sobie narzucili termin krótszy.

Fakt faktem, że OWS zawiera postanowienie, które jest martwe. Mam nie zostać obciążona należnością - to w przypadku płatności kartą płatniczą nie jest wykonalne, bo kasa już poszła. Moim zdaniem w świetle OWS i treści maila mają obowiązek zwrócić mi pieniądze niezwłocznie po stwierdzeniu faktu, że umowa nie zostanie wykonana z ich winy.

Kłamstwa o tym, że to mój bank zablokował pieniądze i mój bank zdecyduje kiedy je zwolni pomijam.
Przede wszystkim Sephora powinna spełnić świadczenie, jeżeli złożenie takiego zamówienia na ich stronie było możliwe. Konsument ma prawo się tego domagać, natomiast Sprzedajacy chcąc uwolnić się od spełnienia żądania klienta musi wykazać, że spełnienia tego świadczenia nie jest możliwe.
Jednakże nie ma szans podjęcia jakiejkolwiek dyskusji merytorycznej z pracownikiem S.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez margo25 Pokaż wiadomość
wolałam jednak rzodkiewkę z bvlgari 15 ml, ale ja to wybredna jestem :d
:d:d
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:28   #1311
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Nikola - wiem, że mają prawo oddać w ciągu 2 tygodni,
ale to nie znaczy, że tyle czasu musi ta proceura trwać.

Jakiś czas temu opłaciłam w D zamowienie,
które zostało anulowane zanim przelew do nich dotarł.
Zadzwoniłam na infolinię, powiedziałam, że chciałabym możliwie szybko dostać zwrot
i po dwóch/trzech dniach miałam pieniądze na koncie.
Można ?
U mnie zwrot tez byl w ciagu 2 dni

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Śliczny







Zastanawiałam się, od której były







Już nie ma








Dziekuje
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:33   #1312
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Pingwinku, nie chodziło mi, żeby dawali mi jakikolwiek kupon, tylko napisałam porównanie jak wygląda ich rekompensata. Ja wolę zdecydowanie miniatury niż bon pieniężny, a przede wszystkim od razu dostać dobrze zrealizowane zamówienie niż męczyć się z reklamacją. Zwłaszcza, że z powodu tych dwóch produktów zrobiłam zamówienie na boxa. Wolałabym kupić produkty ze zniżką niż boxem. Sephora co rusz podnosi ceny. Pamiętam jak meteoryty kosztowały 199zł a teraz 275 :/ Ponadto oni klienta mają gdzieś. Raz przesłali mi produkt, który miał mniejszą pojemność niż na stronie, przeprosili, dali kupon i obiecali poprawę. A na stronie przez kilka miesięcy dalej wisiało z błędem.
Ja w S kupowalam Meteoryty, to byly po 160 w promocji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:34   #1313
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Po pierwsze: jakich dziur, skoro godzinę temu pisałaś, że opcja jest zablokowana?
Po drugie: jeśli sephora uważa, że kupowanie karty za kartę jest nadużyciem jeśli chodzi o nabijanie punktów to powinni zmienić sposób liczenia punktów. I to jest proste jak dwa razy dwa. Dodam tylko, że przedstawiono mi zupełnie inne uzasadnienie mojego przewinienia, więc ta o punktach pozostaje Twoją, a nie seforową teorią.
Po trzecie: nigdy i nigdzie w rozmowie nie powołałam się na to, że komuś coś, a mi nie. Więc nie używaj wobec mnie argumentów, które są nieprawdziwe.

Podsumowując - różnimy się w ocenie. Ty uważasz, że to kradzież i należy robić to po cichu, ja uważam, że to kradzieżą (oszustwem, obojętne jak to nazwiemy) nie jest.

I to byłoby na tyle w temacie "moich potyczek" z seforą.
Zamierzam je kontynuować (bo nie dam robić z siebie wariata opowieściami, że anulowano mi transakcję z powodu zapłacenia za nią podejrzaną kartą kredytową, podcas gdy karty kredytowej nie używałam w ogóle), więc będę to robiła poza wątkiem. Także dlatego, żeby nie być posądzoną o to, że przeze mnie tracicie możliwość korzystania z "dziur" .
Od końca października nie sprawdzałam, ale wtedy ta opcja była zablokowana, jednak pisałaś, że później dwa razy zrealizowano takie zamówienie, więc nie wiem jak to jest, nie zamierzam już sprawdzać Wcześniej taka opcja była i wiele dziewczyn klikało - ja to zazwyczaj nie mam kart, bo jak tylko kliknęłam rzodkiew z kartami, to od razu szłam je wydać, więc jakoś za bardzo nie odczuwam braku tej opcji Ich tłumaczenia zawsze są z - nie wiem, oni chyba boją się klientowi powiedzieć, że zakup jednej karty i kupowanie nią kolejnych to oszustwo
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:34   #1314
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Zobaczcie jakie fajne kolczyki

http://yes.pl/paisley-zlote-kolczyki-27608
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:38   #1315
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Odebrał mi dzisiaj tż-ej perfumy z tagomago
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:40   #1316
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:44   #1317
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakie fajne kolczyki



http://yes.pl/paisley-zlote-kolczyki-27608

Cudne, takie inne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:44   #1318
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dokładniej nie w mailu tylko w statusie zamówienia na stronie S., który brzmi tak:

09/12/161431750421Skasowane, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta ... Szczegóły

Chwilę później (już w trakcie rozmowy) otrzymałam maila o anulowaniu zamówienia z tekstem (powielonym z OWS), że nie zostałam obciążona należnością za zamówienie.

Dodam tylko to co pisałam wcześniej - jeśli pracownik DOK wiedział o czym mówi to wbrew temu co piszą tu niektórzy zapłata kartą za kartę jest akceptowalna, ale tylko pod warunkiem, że po stronie zakupów znajduje się też jakiś produkt.

A prawda jest taka, że OWS zawiera bzdurne i niewykonalne zapisy, pracownicy robią co chcą anulując zamówienia wg widzimisię, a potem sefora przetrzymuje kasę do 14 dni.

I to naprawdę już koniec

Nikola: bardzo dziękuję, jutro poczytam
Nie jest akceptowalne, skoro mi i 2 osobom system anulował zamówienia z produktami za 200, do tego karta za 100 i opłacone groszami z karty up (bez żadnych miniatur) i reszta kartą VISA/MC. Dokładnie po 5min przychodził mail z info o anulowaniu, więc to nie pracownik anuluje, tylko system - dodam, że zamówienia były robione późnym wieczorem/w nocy, więc takie transakcje automat odrzucał. Wydaje mi się, że po prostu miałaś szczęście, że trafiłaś na błąd systemu i dzięki temu udało Ci się zrobić takie zamówienia później. Jakieś zmiany robili i coś nie pykło, tak samo jak z kartami w promocji

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-12-09 o 20:46
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:46   #1319
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
(...) oni chyba boją się klientowi powiedzieć, że zakup jednej karty i kupowanie nią kolejnych to oszustwo
mocno powiedziane
równie dobrze można kupić kartę, potem za nią kupić szanela,
potem tego szanela oddać i dostać za niego zwrot na kartę.

Wychodzi na to samo, tylko zamoroty więcej
no ale może brzmi ładniej - ten klient nie oszukuje, ten klient się rozmyśla
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:49   #1320
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Od końca października nie sprawdzałam, ale wtedy ta opcja była zablokowana, jednak pisałaś, że później dwa razy zrealizowano takie zamówienie, więc nie wiem jak to jest, nie zamierzam już sprawdzać Wcześniej taka opcja była i wiele dziewczyn klikało - ja to zazwyczaj nie mam kart, bo jak tylko kliknęłam rzodkiew z kartami, to od razu szłam je wydać, więc jakoś za bardzo nie odczuwam braku tej opcji Ich tłumaczenia zawsze są z - nie wiem, oni chyba boją się klientowi powiedzieć, że zakup jednej karty i kupowanie nią kolejnych to oszustwo
Pingwin, czy Ty znasz znaczenie słów, których używasz?
Jestem oszustką, bo chciałam dziś dopłacić do karty upominkowej w znacznej części wykorzystanej po to na przykład, by tę kartę dać komuś w prezencie?
Nie wykorzystałam żadnej dziury w systemie, nie wbiłam żadnego tajnego kodu i nie musiałam tego robić, bo opcja taka w systemie sefory nie jest zablokowana (co dla informatyka chyba problemem być nie powinno).
A nazywasz mnie oszustką dlatego, że w seforze pracują debile, którzy nie potrafią wprowadzić systemu liczenia punktów, który uważasz za słuszny.

Super
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-21 12:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.