Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-10, 08:34   #1531
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez puffa25 Pokaż wiadomość
A ja dostałam miesiaczke !

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
Przybij piątkę😕 akurat za okresem nie tesknilam😕
Cytat:
Napisane przez puffa25 Pokaż wiadomość
My się zastanawiamy co robić czy bawić się od razu w pieluchy z następnym czy czekać aż Jaś odrosnie. Nie wiem czy jak młody będzie miał 3 latka będzie mi się chciało wracać do tego co mamy teraz 😊😊 choć czas ciąży był dla mnie piękny

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
U nas od początku był plan 4/5 lat 😉 i wolę teraz zmieniać pieluchy jednemu niż dwójce 😆

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W końcu Oskar dłużej pospał przez dzień Bite 3 godziny, Potem butla, poszło 110 ml z przerwa moze 2 minutową Porozglądał się i znowu zasnął.
Już się boję tego przestawiania się na mniejszą ilość snu Na dodatek Kacper coraz rzadziej śpi przez dzień, a taki trzylatek pełen energii przez cały dzień potrafi dać w kość. Sen dzieci to wybawienie dla rodziców
Ładnie pospal 😊 ja na Jasperka nie mogę narzekać w sumie. Ładnie spi w dzien i w nocy też nie najgorzej. Dzisiaj spał od 3 do 8:15 😃 zauważyłam, ze im chłodniej w sypialni tym mi dziecko lepiej spi i mamy tak ok 18 stopni. Ja przy moim 5cio latku tylko uważam, żeby mi w dzien nie przysnal bo później noc z głowy a on śpi tak twardo, ze cudem jest to wyłudzić tak jak mój tz

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Haha, ja też się zastanawiałam o co chodzi ale to prawda, nasze cycusie to wielkie uspokojenie dla naszych dzieciaków. Tylko poczuja w ustach sucia i po wielkim krzyku następuje błogi spokój



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------


To już chyba jesteś druga, pierwsza Karolina. Następna Kaga?? Faktycznie szybko te miesiączki wracają, a mi było tak dobrze bez niej Zawsze miałam bolesne, ciekawe czy po ciąży bóle się zmniejsza, nie nastawilam się ale fajnie by było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przed też miałam bolesne miesiączki, teraz boli i czuję się niekomfortowo ale są się z tym żyć.

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Hej!

Ale dziewczyny szalejecie z tymi miesiaczkami ciekawe kiedy i mnie się pojawi, muszę zrobić zaopatrzenie w podpachy i tampony.

MajWija ten pas jest po co? Żeby brzuch się spłaszczył?

Blue, faceci to są jednak ograniczeni myslowo czasem😕 mój mi też ciągle o pracy albo o samochodach gada, ale że widzimy się bardzo mało to dobrze chociaż o tym pogadac😏 ale wczoraj mnie rozwalił jak przed wyjazdem się mnie pyta co ja taka wytyrana. Oni chyba mysla że w domu z dziećmi to tylko się leży i je a noce są full wypoczynkiem😏

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
O toto mój też tylko o samochodach i pracy. Wczoraj po spacerze wieczornym pojechał do znajomego i jak wrócił to mu dziecko dałam i zaczęłam sprzątać łazienkę i box w salonie bo mały rzygnal fontanna na kilometr i musiałam go kąpać i pranie wstawic a on do mnie "co ty taka zalatana, usiadz sobie" gdyby w tym momencie wzrok zabijał...
Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
O taaaaaak! zwolnienie? Never! W robocie milion chlopa ale bez niego firma by przeciez padla!
Tak to tez znam 😕 a po pracy zdychanie na kanapie i usluguj panu bo on umiera...

Zjedliśmy butle i lezymy w łóżku. Daniel spi, Jasper przysypia i zaraz to uloze w łóżeczku znowu pomiędzy recznikami i sama pójdę jeszcze w kime 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 09:12   #1532
ma_i
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 048
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Przybij piątkę😕 akurat za okresem nie tesknilam😕

U nas od początku był plan 4/5 lat 😉 i wolę teraz zmieniać pieluchy jednemu niż dwójce 😆



Ładnie pospal 😊 ja na Jasperka nie mogę narzekać w sumie. Ładnie spi w dzien i w nocy też nie najgorzej. Dzisiaj spał od 3 do 8:15 😃 zauważyłam, ze im chłodniej w sypialni tym mi dziecko lepiej spi i mamy tak ok 18 stopni. Ja przy moim 5cio latku tylko uważam, żeby mi w dzien nie przysnal bo później noc z głowy a on śpi tak twardo, ze cudem jest to wyłudzić tak jak mój tz



Ja przed też miałam bolesne miesiączki, teraz boli i czuję się niekomfortowo ale są się z tym żyć.



O toto mój też tylko o samochodach i pracy. Wczoraj po spacerze wieczornym pojechał do znajomego i jak wrócił to mu dziecko dałam i zaczęłam sprzątać łazienkę i box w salonie bo mały rzygnal fontanna na kilometr i musiałam go kąpać i pranie wstawic a on do mnie "co ty taka zalatana, usiadz sobie" gdyby w tym momencie wzrok zabijał...

Tak to tez znam 😕 a po pracy zdychanie na kanapie i usluguj panu bo on umiera...

Zjedliśmy butle i lezymy w łóżku. Daniel spi, Jasper przysypia i zaraz to uloze w łóżeczku znowu pomiędzy recznikami i sama pójdę jeszcze w kime 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczęściara. Konradek dzisiaj znowu od 4 kolęduje, już nie mam siły. Jak zasypiał to na kilkanaście minut, max godzinę. Najedzony, przewinięty, a ciągle marudzi. W łóżeczku źle, na rękach źle. Nie wiem o co mu chodzi. Tż wziął sobie dzisiaj nadgodziny i nie może się zająć dzieckiem bo przecież pracuje 😟

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ma_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 09:13   #1533
KoniKa4
Rozeznanie
 
Avatar KoniKa4
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 523
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Tak piszecie o tych miesiączkach... a mi się wczoraj na wkładce świeża krew pojawiła, dziś też krew. Już się zaczęłam martwić, że coś nie tak bo już prawie 2 tygodnie minimalne plamienia czasem były ale większość dni z czystą wkładką chodziłam. I tak się zastanawiam może to okres się mi zaczął?
KoniKa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 09:53   #1534
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez kaga90 Pokaż wiadomość
Ja tez dostane za kilka dni bo 29.11 byłam na wizycie a tam owulacja...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Może się jeszcze rozmyśli?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 10:12   #1535
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

A ten pas poporodowy myślicie ze jest skuteczny ?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 10:13   #1536
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
P Ja przy moim 5cio latku tylko uważam, żeby mi w dzien nie przysnal bo później noc z głowy a on śpi tak twardo, ze cudem jest to wyłudzić tak jak mój tz
Jak Kacper zaśnie 12-13, pośpi 2-3 godziny to bez problemu zasypia potem ok 21-21.30. Kilka dni temu zasnął o 18 pod stołem w salonie Spał 2 godziny i bałam się co z nocą będzie. Szybko przebrałam go w piżamę, położył się do swojego łóżka i spał do 7 Przebudził się dwa razy i przyszedł do nas jak czasem robi, ale o tyle fajnie, że bez problemu daje się odprowadzić do swojego pokoju.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 10:50   #1537
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jak Kacper zaśnie 12-13, pośpi 2-3 godziny to bez problemu zasypia potem ok 21-21.30. Kilka dni temu zasnął o 18 pod stołem w salonie Spał 2 godziny i bałam się co z nocą będzie. Szybko przebrałam go w piżamę, położył się do swojego łóżka i spał do 7 Przebudził się dwa razy i przyszedł do nas jak czasem robi, ale o tyle fajnie, że bez problemu daje się odprowadzić do swojego pokoju.
Daniel tak ma jak po feriach czy wakacjach do szkoły idzie, zasnie w ubraniu 17-18 i jak to przebiore i zabiorę do łóżka spi do 7 z przerwą na siku 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 11:12   #1538
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Pas poporodowy ma sprawić, że skóra wróci na swoje miejsce.
Ja myślę, albo nad typowym pasem poporodowym albo nad bielizna wyszczuplająca bo ponoć też fajnie modeluje brzuch.

Podziwiam Was dziewczyny z tymi mezami, że się nie wsciekacie. Mój mimo, że już normalnie pracuje to w nocy pełni służbę nad Małym a mi tylko dostawia do karmienia. On przewija i odbija
Mówiłam mu, że możemy się wymieniać, raz w nocy on wstanie a raz ja, ale nie chce i chce robić to sam.
W dzień ja wszystko przy Małym robie a po pracy mi pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 11:31   #1539
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Ładnie pospal 😊 ja na Jasperka nie mogę narzekać w sumie. Ładnie spi w dzien i w nocy też nie najgorzej. Dzisiaj spał od 3 do 8:15 😃 zauważyłam, ze im chłodniej w sypialni tym mi dziecko lepiej spi i mamy tak ok 18 stopni. Ja przy moim 5cio latku tylko uważam, żeby mi w dzien nie przysnal bo później noc z głowy a on śpi tak twardo, ze cudem jest to wyłudzić tak jak mój tz


O toto mój też tylko o samochodach i pracy. Wczoraj po spacerze wieczornym pojechał do znajomego i jak wrócił to mu dziecko dałam i zaczęłam sprzątać łazienkę i box w salonie bo mały rzygnal fontanna na kilometr i musiałam go kąpać i pranie wstawic a on do mnie "co ty taka zalatana, usiadz sobie" gdyby w tym momencie wzrok zabijał...]
U mnie Lena nie śpi w dzień odkąd skończyła 2 lata. Wiadomo sporadycznie jej się zdarzy w podróży albo w przedszkolu ale nawet jak z 0,5 h pośpi w dzień to potem masakra wieczorem bo zasnąć nie może do 23 np. Ale widać że nie ma takiej potrzeby.

Hahaha Twój tż też niezly😉 a rzuć wszystko samo się zrobi😆

Mój już wybył ale na zakupy to chociaż tyle ale potem na stację diagnostyczną z furakiem i do komisu pooglądać osobówki dla nas. Niby rozumiem że w tygodniu naprawdę nie ma czasu ale drażni mnie że prawie 6 dni w tygodniu siedzę sama 😕

Cytat:
Napisane przez KoniKa4 Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tych miesiączkach... a mi się wczoraj na wkładce świeża krew pojawiła, dziś też krew. Już się zaczęłam martwić, że coś nie tak bo już prawie 2 tygodnie minimalne plamienia czasem były ale większość dni z czystą wkładką chodziłam. I tak się zastanawiam może to okres się mi zaczął?
Jak dla mnie to jeszcze coś po porodzie ale ciężko stwierdzić. ..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 11:33   #1540
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Pas poporodowy ma sprawić, że skóra wróci na swoje miejsce.
Ja myślę, albo nad typowym pasem poporodowym albo nad bielizna wyszczuplająca bo ponoć też fajnie modeluje brzuch.

Podziwiam Was dziewczyny z tymi mezami, że się nie wsciekacie. Mój mimo, że już normalnie pracuje to w nocy pełni służbę nad Małym a mi tylko dostawia do karmienia. On przewija i odbija
Mówiłam mu, że możemy się wymieniać, raz w nocy on wstanie a raz ja, ale nie chce i chce robić to sam.
W dzień ja wszystko przy Małym robie a po pracy mi pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maz wzorowy mój się wyniósł z sypialni, mała śpi ze mną, ale każda zmiana pieluchy i leci mi pomagać, we dwoje to robimy, tzn ja ta brudną robotę a on zabawia dziecko bo strasznie krzyczy jak narobi i jest płacz dopóki się jej nie zmieni i nie ubierrze, a tak troskę spokojniejsza jest.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 11:38   #1541
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Pas poporodowy ma sprawić, że skóra wróci na swoje miejsce.
Ja myślę, albo nad typowym pasem poporodowym albo nad bielizna wyszczuplająca bo ponoć też fajnie modeluje brzuch.

Podziwiam Was dziewczyny z tymi mezami, że się nie wsciekacie. Mój mimo, że już normalnie pracuje to w nocy pełni służbę nad Małym a mi tylko dostawia do karmienia. On przewija i odbija
Mówiłam mu, że możemy się wymieniać, raz w nocy on wstanie a raz ja, ale nie chce i chce robić to sam.
W dzień ja wszystko przy Małym robie a po pracy mi pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój pełni nocne warty przy starszej😉 miał ostatnio co robić bo zakatarzona i co chwilę się budziła. A ja nie mam serca jeszcze wymagać żeby mi w nocy pomagał jak pracuje na 2 etaty od 8 do 22 codziennie i wszystko ma na swojej głowie. Ale zauważyłam że samej jakoś sprawniej mi wszystko idzie, nikt się nie wtrąca w to co robię i tak ustawiam dzieci żeby mnie było wygodnie. Kosztuje to sporo wysiłku ale daje satysfakcję 😉

A taki pas gdzie się kupuje?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 12:43   #1542
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość

Podziwiam Was dziewczyny z tymi mezami, że się nie wsciekacie. Mój mimo, że już normalnie pracuje to w nocy pełni służbę nad Małym a mi tylko dostawia do karmienia. On przewija i odbija
Mówiłam mu, że możemy się wymieniać, raz w nocy on wstanie a raz ja, ale nie chce i chce robić to sam.
W dzień ja wszystko przy Małym robie a po pracy mi pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy tylko ja nie przewijam dziecka w nocy?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 12:45   #1543
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Mój pełni nocne warty przy starszej😉 miał ostatnio co robić bo zakatarzona i co chwilę się budziła. A ja nie mam serca jeszcze wymagać żeby mi w nocy pomagał jak pracuje na 2 etaty od 8 do 22 codziennie i wszystko ma na swojej głowie. Ale zauważyłam że samej jakoś sprawniej mi wszystko idzie, nikt się nie wtrąca w to co robię i tak ustawiam dzieci żeby mnie było wygodnie. Kosztuje to sporo wysiłku ale daje satysfakcję 😉

A taki pas gdzie się kupuje?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Wiadomo, że jak żadne nie ma z tym problemu to jest wszystko w porządku. Gorzej, jak np u mojej znajomej mąż kompletnie jej nie pomaga a ona jest przez to zła i wiecznie są u nich o to awantury wtedy myślę, że jest to już problem.
Co do pasa to chyba przez internet najlepiej zamówić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie przewijam dziecka w nocy?
Całą noc?
Moj co karmienie praktycznie ma kupe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 12:53   #1544
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie przewijam dziecka w nocy?
Szczrsciara! Dla reszty dziewczyn to pewnie szok ale jak najbardziej jest to mozliwe. Mialam tak z Kuba. Kupki raz na ruski rok a w nocy praktycznie zero siuskow. Na palcach jednej reki moglabyn piczy ile razy w nocy kuba byl w wc.
Za to mlody nadrabia- szczocha za 10ciu
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 13:46   #1545
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)


Piszę w przerwie między kolejnymi odwiedzinami. Była szwagierka, a teraz będą teściowie

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
A laktatorem przed karmieniem próbowałas odciagnac trochę mleka?? Bo u mnie i nakladki i laktator zdziałały cuda. Teraz już mam wyciągnięte przez częste karmienie więc nie potrzebuje jedynie jak nie umie chwycić to trochę potarmosze brodawki i jest ok. Powodzenia
Tak, nie ma efektu. Tzn nie taki jakbym chciała, bo początkowo nawet w kapturku był problem i musiałam naciągnąć laktatorem a potem karmienie w kapturku. Opanowałam patent ze strzykawką, szału nie ma bo na kilka karmień udało mi się raz ściągnąć nakładkę. Ale ważne że jest postęp

Cytat:
Napisane przez fiii Pokaż wiadomość
sprubuj strzykawka wyciagnac sutki
podobno pomaga
Jak wyżej, chyba nawet lepiej niż laktator. Dzięki

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A nam dzisiaj odpadł pępek
Szybciutko!

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie przewijam dziecka w nocy?
Ty fuksiaro

Co do mężów, to na mojego nie mogę narzekać. Pomaga w domu, a najchętniej krząta się przy małym. Usypia, odbekuje, przewija i serio rozczula mnie jego skupiona mina i głęboki mars na czole jak zmienia pieluchę
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 14:41   #1546
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Jejku, strasznie szybko wracaja te miesiaczki
też się dziwię i wcale swojej jeszcze nie chcę
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 14:50   #1547
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Maz wzorowy mój się wyniósł z sypialni, mała śpi ze mną, ale każda zmiana pieluchy i leci mi pomagać, we dwoje to robimy, tzn ja ta brudną robotę a on zabawia dziecko bo strasznie krzyczy jak narobi i jest płacz dopóki się jej nie zmieni i nie ubierrze, a tak troskę spokojniejsza jest.
Moja podobnie, jak zacznie wyc to nie ma zmiluj hihih

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 15:31   #1548
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Czy Wasi faceci też są tacy umierający jak są chorzy? Chyba strzele mojego męża dzisiaj. Dzisiaj mam trójkę dzieci w domu no ale potem pocieszam się tym że ojciec przyjdzie naprawić komputer i że dostałam nowy telefon
Mój jak jest chory, to ON JEST CHORY, nic go nie interesuje, on kładzie się i JEST CHORY, śpi, chrapie okropne gdy jest chory, nic nie robi i najlepiej się nim zająć, jest chory i już...
ale jak ja jestem chora, to przecież moge wszystko robić, sprzątać, gotować itp. no przecież co tam nic mi nie jest
a jakie mój Teżet ma pomysły na moje uzdrowienie kiedyś, kiedyś jak miałam gorączkę wymyślił że zabierze mnie na spacer po parku to od razu poczuję się lepiej

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie przewijam dziecka w nocy?
ale że wcale?

ja np. dziś w nocy (noc, czytaj. od 2 do 6 ) nie zmieniłam pieluchy czyli w sumie pominęłam jedną zmianę, ale mała mi już zasnęła nie chciałam jej rozbudzać a w pampie było tylko siku


ale poza tym to zmieniam jest spanie-jedzenie-zmiana pieluchy-jedzenie-spanie itd. zmieniam co karmienie
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 15:36   #1549
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

My w nocy rzadko zmieniamy pieluchy zeszlej nocy kupa była o 23, potem przed 8 rano. Wczesniej o 6.30 było tylko siku a tak od 23 do 6.30 bez zmieniania pieluchy, mniej więcej podobnie wygląda to na co dzień. Czasami jest Jakaś jedna nocna kupka . za to w dzień nadrabia.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 15:37   #1550
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Całą noc?
Moj co karmienie praktycznie ma kupe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupę przeważnie robi zaraz rano, po karmieniu ok 7-8.
Przebieram ja albo mąż pieluchę ok 23, a potem właśnie rano.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 15:39   #1551
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Wy tez jesteście ciągle głodne ?
TŻ mnie wkurza, godzi ciągle cos podzera, napcha się sslodyczami, a ja nie mogę, zjadła bym cos dobrego i zdrowego a nie mam czasu sobie zrobić, dzisiaj na obiad tylko zupa był i zjadlam do tego pol polki z masłem. TŻ zrobi mi jedzenie bez problemu ale mam dość kanapek. W sumie to nawet nie mam pomysłu co tu zjeść.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 16:52   #1552
kaga90
Zadomowienie
 
Avatar kaga90
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Może się jeszcze rozmyśli?
Chyba bym się załamała...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie przewijam dziecka w nocy?
A Oskarek w nocy juz kupki nie robi? Ja czekam właśnie na te czasy...bo mała budzi się jak juz jest mega głodna i jest wielki lament ale zawsze najpierw zmieniam jej pieluche....potem zanim dostanie te miliony kropel to już wściekła na maxa...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
kaga90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 17:12   #1553
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
ja np. dziś w nocy (noc, czytaj. od 2 do 6 ) nie zmieniłam pieluchy czyli w sumie pominęłam jedną zmianę, ale mała mi już zasnęła nie chciałam jej rozbudzać a w pampie było tylko siku
Ja też tak robię jak jest tylko sikanie

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Wy tez jesteście ciągle głodne ?
Przy kp to normalne
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 17:34   #1554
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Ja zmieniam albo w okolicach karmienia albo jak mała marudzi. Tzn. normalnie zmieniam jak widze/czuję że coś jest ale jak w nocy ona śpi bardzo mocno po nakarmieniu a ma ledwo kleksa to odpuszczam bo nie chcę jej wybudzać. A przed karmieniem nie ma opcji bo sie drze o cyca wniebogłosy😜I tak budzi się co 3 h jak w zegarku więc długo w pampie nie leży.

W ogóle co odkryłam. Daję małej smoka który został po Lenie (nie odpakowywany leżał w pudełku) i w miarę go ssie. Więc kupiliśmy ostatnio komplet 2 tych samych Lovi 0-3 msce. I okazuje się że te nowe są o połowę mniejsze niż ten stary😕 nie wiem może ten stary jest 3-6 mscy ale nie sądzę bo ja smoki Lenie kupiłam zaraz po porodzie więc musiały być najmniejsze, a etykiety do tego Starego nie mam bo wyrzuciłam bo były pakowane też po 2. Moze Pola załapie też nowe te zobaczymy, najwyżej 2 dychy przepadną😜Ot i taka to historia😌

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 18:10   #1555
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Wy tez jesteście ciągle głodne ?
TŻ mnie wkurza, godzi ciągle cos podzera, napcha się sslodyczami, a ja nie mogę, zjadła bym cos dobrego i zdrowego a nie mam czasu sobie zrobić, dzisiaj na obiad tylko zupa był i zjadlam do tego pol polki z masłem. TŻ zrobi mi jedzenie bez problemu ale mam dość kanapek. W sumie to nawet nie mam pomysłu co tu zjeść.
Taaaaaak!
Ja od 3 dni nie jem mleka i slodyczy i widze poprawe, mlody zdecydowanie mniej sie prezy. Tyle, ze ja cierpie przeokrutnie. Najbardziej mi brak moich ukochanych nesklikow
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 18:29   #1556
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Hej!

Ale dziewczyny szalejecie z tymi miesiaczkami ciekawe kiedy i mnie się pojawi, muszę zrobić zaopatrzenie w podpachy i tampony.

MajWija ten pas jest po co? Żeby brzuch się spłaszczył?

Blue, faceci to są jednak ograniczeni myslowo czasem😕 mój mi też ciągle o pracy albo o samochodach gada, ale że widzimy się bardzo mało to dobrze chociaż o tym pogadac😏 ale wczoraj mnie rozwalił jak przed wyjazdem się mnie pyta co ja taka wytyrana. Oni chyba mysla że w domu z dziećmi to tylko się leży i je a noce są full wypoczynkiem😏

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Ja juz tego słuchać nie moge, a jak mu to mówię to jest od razu, że mu skrzydła podcinam żeby nie chciał zbyt daleko sobie polatać cycki opadają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
Ja też właśnie się zastanawiam

Weź... Kciuki, żebyście się dogadali kochana :-*

Jeśli będziemy się zabezpieczać to też myślę o tym implancie
A niech się buja, zobaczymy kto do kogo szybciej przyjdzie


Nam zostają jedynie gumki wiec wiele się nie musze zastanawiać a ze większość mnie uczula to tym bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 18:32   #1557
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Taaaaaak!
Ja od 3 dni nie jem mleka i slodyczy i widze poprawe, mlody zdecydowanie mniej sie prezy. Tyle, ze ja cierpie przeokrutnie. Najbardziej mi brak moich ukochanych nesklikow
ja w sumie tak o 2 tygodni... sporadycznie sobie pozwalam na jakies serki typu almette i tyle co troche mleka do kawy... juz nie mleko z kawą tylko kawa z mlekiem
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 18:38   #1558
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
ja w sumie tak o 2 tygodni... sporadycznie sobie pozwalam na jakies serki typu almette i tyle co troche mleka do kawy... juz nie mleko z kawą tylko kawa z mlekiem
Ale wodzisz poprawę?
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 18:47   #1559
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Taaaaaak!
Ja od 3 dni nie jem mleka i slodyczy i widze poprawe, mlody zdecydowanie mniej sie prezy. Tyle, ze ja cierpie przeokrutnie. Najbardziej mi brak moich ukochanych nesklikow
A ja jem prawie wszystko, ograniczam slodkie, tłuste. TŻ chodzi i je mandarynki a ja cierpie bo tez chcem. W środę mamy sesje i wole unikać tego co może uczulic. Ale potem spróbuje moze , zobaczę jaka będzie reakcja. Jem nawet mleko ale bez laktozy, pozwalamy sobie na ser biały, serki wiejskie, jogurt y naturalne. Nawet pomidora jadlam. Dzisiaj rano mala miała jakieś takie czerwone plamki na całym ciele, myslalam, ze cos ja uczulilo ale jak trochę temp. W domu spadła te plamki tez znikły. Wiec nie wiem co to było. Walczymy z ciepłem w domu. Dwa dni ogrzewania nie włączany i ciagle było 22,5 stopni....dopiero teraz spadło do 21... A tak to ubolewam nad tym słodkim i czekolada bo mam okropna ochotę. Nie mam pomysłów co sobie robić do jedzenia.

A mieliscie problemy z kupkami ze zrezygnowałas z mleka ?

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Dziewczyny szukam ładnej sukieneczki na święta, rajstopek i opaski dla malej w rozsądnej cenie. Ktoś cos może polecic? Jakieś sklepy ? A wy jak ubieracie swoje corezczki na święta ?

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2016-12-10 o 18:42
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 18:53   #1560
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Ja zmieniam albo w okolicach karmienia albo jak mała marudzi. Tzn. normalnie zmieniam jak widze/czuję że coś jest ale jak w nocy ona śpi bardzo mocno po nakarmieniu a ma ledwo kleksa to odpuszczam bo nie chcę jej wybudzać. A przed karmieniem nie ma opcji bo sie drze o cyca wniebogłosy��I tak budzi się co 3 h jak w zegarku więc długo w pampie nie leży.

W ogóle co odkryłam. Daję małej smoka który został po Lenie (nie odpakowywany leżał w pudełku) i w miarę go ssie. Więc kupiliśmy ostatnio komplet 2 tych samych Lovi 0-3 msce. I okazuje się że te nowe są o połowę mniejsze niż ten stary�� nie wiem może ten stary jest 3-6 mscy ale nie sądzę bo ja smoki Lenie kupiłam zaraz po porodzie więc musiały być najmniejsze, a etykiety do tego Starego nie mam bo wyrzuciłam bo były pakowane też po 2. Moze Pola załapie też nowe te zobaczymy, najwyżej 2 dychy przepadną��Ot i taka to historia��

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Może miałaś jednak większe, bo Kacprowe Lovi i Oskara są takie same.

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kaga90 Pokaż wiadomość
Chyba bym się załamała...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------


A Oskarek w nocy juz kupki nie robi? Ja czekam właśnie na te czasy...bo mała budzi się jak juz jest mega głodna i jest wielki lament ale zawsze najpierw zmieniam jej pieluche....potem zanim dostanie te miliony kropel to już wściekła na maxa...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Ja go od początku nie przewijałam w nocy (chyba że była mega śmierdząca kupa) , zeby nie rozbudzać za bardzo Kacpra przewijaliśmy i potem byl problem żeby zasnął znowu. Tak to ja albo mąż dajemy od razu butelkę i zaraz zasypia.

Od ok 3 tygodni budzi się rano bez kupy, wcześniej też się zdarzało.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2016-12-10 o 18:59
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-08 16:01:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.