antykoncepcja - metody - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-10, 17:29   #1
chocolate_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 60

antykoncepcja - metody


Hej

Jestem w trakcie poszukiwania ginekologa. Mam problemy z tarczyca i z cukrem z tym że cukier jeszcze zdiagnozowany nie jest po prostu muszę tego pilnować I zastanawiam się nad antykoncepcja. Wiem że żadna nie daje 100% pewności i na razie stosujemy prezerwatywy. Nie chciałabym brać tabletek, przyjmuje już hormony na tarczyce wiem że skutki tabletek które są opisywane zdarzają się bardzo rzadko ale myślę o innej metodzie. Tylko czy jest jakakolwiek oprócz taketek dla kobiet które jeszcze nie rodziły? Może podzielicie się swoimi spostrzezeniami
chocolate_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 21:48   #2
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: antykoncepcja - metody

Cytat:
Napisane przez chocolate_92 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem w trakcie poszukiwania ginekologa. Mam problemy z tarczyca i z cukrem z tym że cukier jeszcze zdiagnozowany nie jest po prostu muszę tego pilnować I zastanawiam się nad antykoncepcja. Wiem że żadna nie daje 100% pewności i na razie stosujemy prezerwatywy. Nie chciałabym brać tabletek, przyjmuje już hormony na tarczyce wiem że skutki tabletek które są opisywane zdarzają się bardzo rzadko ale myślę o innej metodzie. Tylko czy jest jakakolwiek oprócz taketek dla kobiet które jeszcze nie rodziły? Może podzielicie się swoimi spostrzezeniami
Wkładka niehormonalna.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 09:53   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: antykoncepcja - metody

Cytat:
Napisane przez chocolate_92 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem w trakcie poszukiwania ginekologa. Mam problemy z tarczyca i z cukrem z tym że cukier jeszcze zdiagnozowany nie jest po prostu muszę tego pilnować I zastanawiam się nad antykoncepcja. Wiem że żadna nie daje 100% pewności i na razie stosujemy prezerwatywy. Nie chciałabym brać tabletek, przyjmuje już hormony na tarczyce wiem że skutki tabletek które są opisywane zdarzają się bardzo rzadko ale myślę o innej metodzie. Tylko czy jest jakakolwiek oprócz taketek dla kobiet które jeszcze nie rodziły? Może podzielicie się swoimi spostrzezeniami
Dostaję białej gorączki jak coś takiego czytam/słyszę.

Wszystko. Wyjątkiem są chyba tylko ''duże'' wkładki.

Ale rozumiem, że szukasz czegoś niehormonalnego, tak? Wkładka bez hormonów, kapturek, prezerwatywa dla kobiet, globulki no i prezerwatywy które już znacie. Bądź ekstrema jak zabiegi no ale to inny kaliber.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 12:08   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: antykoncepcja - metody

Jakie skutki tabletek zdarzaja sie bardzo rzadko? Nie rozumiem tego zdania.

Ja polecam tabsy. Tez mam chora tarczyce, ale to ze soba nie koliduje.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 17:09   #5
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: antykoncepcja - metody

Cytat:
Napisane przez chocolate_92 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem w trakcie poszukiwania ginekologa. Mam problemy z tarczyca i z cukrem z tym że cukier jeszcze zdiagnozowany nie jest po prostu muszę tego pilnować I zastanawiam się nad antykoncepcja. Wiem że żadna nie daje 100% pewności i na razie stosujemy prezerwatywy. Nie chciałabym brać tabletek, przyjmuje już hormony na tarczyce wiem że skutki tabletek które są opisywane zdarzają się bardzo rzadko ale myślę o innej metodzie. Tylko czy jest jakakolwiek oprócz taketek dla kobiet które jeszcze nie rodziły? Może podzielicie się swoimi spostrzezeniami
Mam wkładke srebrna niehormonalna juz 2 lata i sobie chwale.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 10:38   #6
olalalalalalal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 3
Dot.: antykoncepcja - metody

Zdecydowanie tapsy lub implant hormonalny. Ta druga opcja jest dla bardziej leniwych, bo nie trzeba pamiętać o codziennym przyjmowaniu tabletek
olalalalalalal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 11:01   #7
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: antykoncepcja - metody

Cytat:
Napisane przez olalalalalalal Pokaż wiadomość
Zdecydowanie tapsy lub implant hormonalny. Ta druga opcja jest dla bardziej leniwych, bo nie trzeba pamiętać o codziennym przyjmowaniu tabletek
autorka nie chce hormonow. Pytala o anty bez hormonow, ktora stosujemy.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-12, 13:45   #8
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: antykoncepcja - metody

Nie jest to popularna metoda, ale duzo osob o niej nie slyszalo, wiec napisze: mozesz zainteresowac sie komputerami cyklu (lady comp, daysy, cyclotest), sa one drogie, ale sa to urzadzenia medyczne i maja wskaznik pearla taki jak tabletki anty. Mozna je połączyć z prezerwywami w dni płodne, a samo obserwacja wlasnego cyklu jest bardzo pozyteczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 22:19   #9
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: antykoncepcja - metody

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Nie jest to popularna metoda, ale duzo osob o niej nie slyszalo, wiec napisze: mozesz zainteresowac sie komputerami cyklu (lady comp, daysy, cyclotest), sa one drogie, ale sa to urzadzenia medyczne i maja wskaznik pearla taki jak tabletki anty. Mozna je połączyć z prezerwywami w dni płodne, a samo obserwacja wlasnego cyklu jest bardzo pozyteczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do tego trzeba mieć reguralne cykle.. z resztą czytalam o tym na forum i dużo wypadek z tego jest.

Ja też mam chora tarczyce,biore leki i również stosowałam pigułki przez 5lat. Jedo drugiego nie wyklucza
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 07:29   #10
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: antykoncepcja - metody

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Do tego trzeba mieć reguralne cykle.. z resztą czytalam o tym na forum i dużo wypadek z tego jest.
Bzdura, nie trzeba mieć regularnych cyklów, po to jest komputer bo mierzy temperaturę i analizuję cykl. Przeciwskazaniem jest tylko PCOS lub inna choroba w której brak owulacji. A wskaźnik pearla dla lady comp to 0,7, czyli porównywalny do tabletek, więc nie wiem gdzie tu dużo wpadek, chyba tylko wtedy gdy ktoś nie stosuje się do wskazań komputerka.

Na wizażu jest wątek o komputerkach, dziewczyny stosują je już lata z powodzeniem: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111793&page=35

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2016-12-14 o 07:36
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 08:29:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.