Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 14:51   #2491
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Noooo dziewczyyny!!!!!!! Jakie macie piękne brzuszki!!!!! Nic tylko zrobić sobie wielki poster na ścianę z takim pięknym brzucholkiem!!!

Ja to normalnie się zdziwiłam wczoraj... jak zdejmowałam skarpetki w łazience na stojąco to mnie coś po brzuchu połaskotało i myślę co to? A to kurna moje cycki!!! No jeszcze mi się to zdarzyło żeby przy schylaniu sie na stojąco cycki mi do brzucha dotykały
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:55   #2492
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Noooo dziewczyyny!!!!!!! Jakie macie piękne brzuszki!!!!! Nic tylko zrobić sobie wielki poster na ścianę z takim pięknym brzucholkiem!!!

Ja to normalnie się zdziwiłam wczoraj... jak zdejmowałam skarpetki w łazience na stojąco to mnie coś po brzuchu połaskotało i myślę co to? A to kurna moje cycki!!! No jeszcze mi się to zdarzyło żeby przy schylaniu sie na stojąco cycki mi do brzucha dotykały
izzi a Ty nie maials dzis usg?
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:57   #2493
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Jutro idę bo mam dziś spotkanie z panem od ubezpieczenia samochodu...
Ale strasznie mi miło że pamiętałaś Jak będę jutro po wizycie to Wam napiszę wszystko ... trochę się boję co tam wyjdzie ale pożyjemy - zobaczymy
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:59   #2494
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

to ja czekalam caly dzien zeby dowiedziec sie, ze masz jednak jutro trzymam kciuki.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:02   #2495
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
to ja czekalam caly dzien zeby dowiedziec sie, ze masz jednak jutro trzymam kciuki.
Dziękuję kochana jesteś!!!! W ramach rekompensaty zdam Ci szczegółową relację!!!!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:13   #2496
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Ja dzis od rana rycze bez powodu masakra jeszcze nigdy czegos takiego nie miałam oczy mam jak małe szparkico te

hormony ze mna robia

dziewczyny piszcie cos a nie tylko zwiedzacie
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:27   #2497
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Dorotko sliczny synus, i jaka ma ladna okragla glowke

Anetka14 to jest nas 2 na 9 wrzesnia ciekawe ktora bedzie pierwsza

A ja juz 2 dzien mecze sie z niestrawnoscia jakas, jak mi nie zwiruje w jelitach, to znowu w brzuchu czuje taka ciezkosc, wczoraj wiekszosc czasu w kiblu spedzilam, i juz nie wiem co mam o tym myslec, bo raz to mam takie zatwardzenie ze ani rusz a znow teraz na odwrot. Ehh co ta dzidzia ze mna robi...
Taurusek!! gdzie jestes? co z dzidzia? co z toba? kto nam liste uaktulniona wklei?
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 15:33   #2498
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

JagnaK ja mam podobnie nie moge wyjsc na dłuzej z domu pochodzic bo zaraz musze na kibelek biec u mnie to moze tez przyczyna diety bo staram sie jesc takie produkty ktore poprawiaja prace jelit
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:39   #2499
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
JagnaK ja mam podobnie nie moge wyjsc na dłuzej z domu pochodzic bo zaraz musze na kibelek biec u mnie to moze tez przyczyna diety bo staram sie jesc takie produkty ktore poprawiaja prace jelit

Wczoraj na szczescie mialam wolne, bo inaczej to nie wiem
Dzisiaj juz lepiej ale te wirowania w brzuchu sa nieprzyjemne.

Ehh nie mam co ze soba dzisiaj zrobic
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:50   #2500
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

nie no Izzi z tymi cycami to mnie rozwaliłaś, trzymam kciukasy za jutrzejsze usg i pamietaj aby wrzucic foteczki, ja swoich nie mam to chociaż na wasze sobie patrzę

ja dziś dzień rozpusty... właśnie wpycham w siebie cheetosy serowo-ketchupowe, a w kuchni właśnie kończy się gotować mleko skondensowane i będę robic wafle z karmelem dla mojego tż, bo już do mnie wraca i akurat zrobię mu niespodziankę, no a sobie najbardziej
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 16:01   #2501
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Brzucholki bardzo ladne takie okragle. Ja swojego chyba nie wkleje bo to samo sadelko

Dorotka maluszek ma sliczny zadarty nosek.

kaolinait toje malenstwo tez sliczne.

Ismenkusia , Jagna K Ja to mialam zatwardzenie przez poprzednie tygodnie a teraz rozwolnienie. Nie wiem co gorsze. Nad ranem budze sie na siku. A to dopiero poczatek.

Dziewczyny ile kosztuje toksoplazmoza?

Ja w poniedzialek zobacze tego smoczka . Jeszcze tyle dni zostalo.

Dzisiaj zrobilam sobie przemeblowanie szafowe bo tego lata to juz nie wejde we wszystko. Zrobilam sobie trzy pasy ciazowe ze starych bluzek . No na cos sie moze przydadza, cos zaczyna mnie wena meczyc.

Jak ja zazdrosze tych chipsow tu takie badziewne maja a mi tak sie chce leysow z cebulka.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 16:05   #2502
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość

Dzisiaj zrobilam sobie przemeblowanie szafowe bo tego lata to juz nie wejde we wszystko. Zrobilam sobie trzy pasy ciazowe ze starych bluzek . No na cos sie moze przydadza, cos zaczyna mnie wena meczyc.

Jak ty te pasy zrobilas?? Musialas miec chyba bardzo obcisla i naciagliwa bluzke. Widzialam takie firmy happy mum, i nawet tanie byly, i w roznych kolorach, mam zamiar taki sobie sprawic ale to juz jak bede miala wiekszy brzuszek.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 16:13   #2503
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Z bluzek bawelnianych takich z lycra. Obcielam na wysokosci rekawow i ta czesc obszylam. Wlasnie ogladalam taki pas w C&A i byl taki gruby z troczkami po bokach i jakos tak nie bardzo wygodny a drugi byl z jednej warstwy materialu i wygladal jak tuba lub top. Bluzeczki mi juz tak troche sie nie podobaly i je wywalilam. Potem mnie oswiecilo.
Poprzednio w ciazy chodzilam po domu z swiecacym brzuszkiem bo biodrowki krotkie, bluzka tez a brzusio goly.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 16:14   #2504
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Hej dziewczyny! Macie może jakieś sprawdzone sposoby na walkę z wzdęciami i zaparciami w 8 tygodniu ciąży? Męczę się z tym niesamowicie. Mam nadzieję, że po czasie to mija.......
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 16:20   #2505
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

agnes23, jedynym pomyslem juz wspominanym, to jedzenie rzeczy i potraw poprawiajacym ruchy jelit, z duza iloscia blonnika (pelnoziarniste pieczywo, duzo warzyw), oraz picie duzych ilosci wody niegazowanej. Mi pomagaly jogurty activia, ale od jakiegos czasu nie moge na nie patrzec bo bym rzygala dalej niz widziala, sliwki suszone i sok ze sliwek (np tymbark)
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 16:41   #2506
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez agnes23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Macie może jakieś sprawdzone sposoby na walkę z wzdęciami i zaparciami w 8 tygodniu ciąży? Męczę się z tym niesamowicie. Mam nadzieję, że po czasie to mija.......
ponoc niezle na zaparcia dzialaja owoce kiwi...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:12   #2507
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Witam serdecznie. Byłam dzis u ginka i miałam USG. Za każdym razem jak ide to inny termin wychodzi. 6 tygodni temu wychodził 03.09, 2 tygodnie temy 27.08 a dzis wyszło ze 04.09. A termin książkowy mam na 24. Zaczynam sie denerwowac- ma którać z was takie wahania???

A, i byłam dzis u dentysty, dostałam znieczulenie wiec nie bolało Uff.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:23   #2508
anetka14
Raczkowanie
 
Avatar anetka14
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!wczoraj miałam badanie na pazierność- wszystko wyszło wzorcowo! jestem taka szczęśliwa!!!!! to mój 13t 4 dzień, skarb ma 72mm.Poniżej załączam fotki- na jednej z nich jest prawdopodobna płeć dzidziusia mam wskazanie na chłopca!!!!!!!!!!!więcej napisze po powrocie z pracy...wybaczcie mi to zaniedbanie...
Wiatm Cię Dorotko@,możesz mi wytłumaczyc na jakiej podstawie Twój lekarz wskazuje na płec męską w 13 tc???
Z fachowej literatury wiem,że w 17 tc u dziewczynek pod wpływem hormonów tworzy się macica,wargi sromowe,pochwa i jajowody a u chłopców prącie i nasieniowody,dokładnie w 3 msc ciąży zaczynaja sie doskonalic narządy płciowe-prącie lub pochwa.
anetka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:28   #2509
anetka14
Raczkowanie
 
Avatar anetka14
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
anetka14 gratuluję!!! jestes pewna że to ruchy dziecka??? to fantastyczne, a twój bąbel jest już ogromny!!!
witam ,jestem pewna ,że to były ruchy mojego maleństwa ))))))
Takie coś poczułam pierwszy raz w życiu i wiem,że to mój dzidziuś.
Zresztą teraz siedzę w książkach z tamtego semestru medycyny i ciągle czytam o maleństwach))))))))))))))))))
anetka14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 17:42   #2510
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez agnes23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Macie może jakieś sprawdzone sposoby na walkę z wzdęciami i zaparciami w 8 tygodniu ciąży? Męczę się z tym niesamowicie. Mam nadzieję, że po czasie to mija.......
Kiwi pomaga. Tylko trzeba takie twardsze 2 sztuki na kolacje zjesc i mozna sie załatwic. Ja z tym tez mam problem i tak sobie radze.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:42   #2511
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anetka14 Pokaż wiadomość
Wiatm Cię Dorotko@,możesz mi wytłumaczyc na jakiej podstawie Twój lekarz wskazuje na płec męską w 13 tc???
Z fachowej literatury wiem,że w 17 tc u dziewczynek pod wpływem hormonów tworzy się macica,wargi sromowe,pochwa i jajowody a u chłopców prącie i nasieniowody,dokładnie w 3 msc ciąży zaczynaja sie doskonalic narządy płciowe-prącie lub pochwa.
anetka14- wyraźnie na usg było widać "coś" między nóżkami, badanie miałam robione bardzo dobrym jakościowo sprzętem, a mój gin jest świetnym specjalistą właśnie w usg, więc mu wierzę, skoro uważa, że ma podstawy tak sądzić... oczywiście powiedział,że na 100% będzie w stanie potwierdzić płeć za 2 tygodnie, ale mi to wystarczyło bo ja już od pierwszego tygodnia wiem,że to chłopczyk!!!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:45   #2512
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

anetka14 ale ci fajnie, ja też już bym chciala coś poczuć, jak narazie to czuję tylko te wszystkie świństwa które dziś w siebie wepchnęłam, no i to jeszcze napewno nie koniec moich dzisiejszych kulinarnych podbojów

co do kiwi i zaprać, to na mnie działają

ewelciaz nie przejmuj się tak tymi pomiarami, jakby coś było nie tak to napewno lekarz odrazu by ci powiedział, a może dzidzia się inaczej ułożyła, wystarczy że była bardziej zgięta i już wymiar mógł wyjść krótszy i tym samym termin dalszy. wiecie ja nie mam takiego problemu, bo miałam 2 usg i ani jeden ani drugi lekarz nie podali mi żadnych teminów, więc trzymam się tego z OM
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:51   #2513
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

dziewczyny, mam chwilę więc chcę was ostrzec przed zbyt pochopnym zabieraniem tatusiów na badanie genetyczne- ja miałam usg dopochwowe i przyznam, że nie zdawałam sobie sprawy, że dla mojego męża będzie to tak głębokie przeżycie... myślał pewnie, że będzie to zwykłe usg- a ja głupia nie uświadomiłam go, że dopochwowe jest bardziej dokładne i że pewnie takie będę miała robione... biedak strasznie się zaskoczył jak był tego świadkiem-dziś nawet śniło mu się to! mówi, że nigdy nie wyobrażał sobie sytuacji, że jego żona będzie się w nie tylko jego towarzystwie rozbierała...to było dla niego traumatyczne przeżycie. Teraz mówi, że już nie chce uczestniczyć w żadnym usg - dopochwowym
to że jest zazdrośnik to wiem, ale że tak mu to w psychikę zapadnie- nie podejrzewałam...
no ale jeśli jesteście pewne swoich partnerów- polecam!
badanie genetyczne w 13 tygodniu to niesamowite przeżycie! usłyszeć bicie serca skarba, widzieć jak się porusza, jak ssie kciuka- bajka!!!!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:53   #2514
anetka14
Raczkowanie
 
Avatar anetka14
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
anetka14- wyraźnie na usg było widać "coś" między nóżkami, badanie miałam robione bardzo dobrym jakościowo sprzętem, a mój gin jest świetnym specjalistą właśnie w usg, więc mu wierzę, skoro uważa, że ma podstawy tak sądzić... oczywiście powiedział,że na 100% będzie w stanie potwierdzić płeć za 2 tygodnie, ale mi to wystarczyło bo ja już od pierwszego tygodnia wiem,że to chłopczyk!!!
Dorotko@ nie podważam autorytetu Twojego lekarza ani jakości sprzętu,jakim dysonuje.
Natomiast bardziej skłaniam się do Twojego przeczucia co do płci przyszłego potomka.Kobieta w wielu przypadkach czuje czy będzie to chłopczyk czy dziewczynka.
Łączę się z Tobą-ja też mam nosa na chłopczyka
Zresztą nieważne,oby było zdrowe.
Pozdrawaiam serdecznie
anetka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:55   #2515
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam chwilę więc chcę was ostrzec przed zbyt pochopnym zabieraniem tatusiów na badanie genetyczne- ja miałam usg dopochwowe i przyznam, że nie zdawałam sobie sprawy, że dla mojego męża będzie to tak głębokie przeżycie... myślał pewnie, że będzie to zwykłe usg- a ja głupia nie uświadomiłam go, że dopochwowe jest bardziej dokładne i że pewnie takie będę miała robione... biedak strasznie się zaskoczył jak był tego świadkiem-dziś nawet śniło mu się to! mówi, że nigdy nie wyobrażał sobie sytuacji, że jego żona będzie się w nie tylko jego towarzystwie rozbierała...to było dla niego traumatyczne przeżycie. Teraz mówi, że już nie chce uczestniczyć w żadnym usg - dopochwowym
to że jest zazdrośnik to wiem, ale że tak mu to w psychikę zapadnie- nie podejrzewałam...
no ale jeśli jesteście pewne swoich partnerów- polecam!
badanie genetyczne w 13 tygodniu to niesamowite przeżycie! usłyszeć bicie serca skarba, widzieć jak się porusza, jak ssie kciuka- bajka!!!!

A zcy kazde usg dopochwowe nazywa sie genetycznym??? Czy tak widac inaczej/lepiej niz na zwykłym usg???
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:58   #2516
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Kiwi pomaga. Tylko trzeba takie twardsze 2 sztuki na kolacje zjesc i mozna sie załatwic. Ja z tym tez mam problem i tak sobie radze.
muszę to wypróbować, bo nie załatwiać się 3 dni to koszmar, na jogurty typu "activia" nie mam ochoty, piję wodę mineralną, nawet przedwczoraj zjadłam kilka suszonych śliwek i nic...
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:58   #2517
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez anetka14 Pokaż wiadomość
Dorotko@ nie podważam autorytetu Twojego lekarza ani jakości sprzętu,jakim dysonuje.
Natomiast bardziej skłaniam się do Twojego przeczucia co do płci przyszłego potomka.Kobieta w wielu przypadkach czuje czy będzie to chłopczyk czy dziewczynka.
Łączę się z Tobą-ja też mam nosa na chłopczyka
Zresztą nieważne,oby było zdrowe.
Pozdrawaiam serdecznie
a w którym tygodniu ciąży jesteś?
no, w koncu słyszę, że ktoś ma "czuja" na chłopczyka... wokół same dziewuszki- poważnie!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:58   #2518
aaaniaaa86
Raczkowanie
 
Avatar aaaniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Aarhus, Denmark
Wiadomości: 61
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Witajcie Kochane .
Tak mi dzisiaj ten dzień leci, że szok.Mam wrażenie, że dopiero co wstałam, a już ciemno za oknem.. Nastrój też mam taki byle jaki.. Wszystko mnie drażni..Ciekawe jak mój TŻ ze mną wytrzymuje..
Dzwoniłam dziś do mamy. Ho,ho. ale mnie kusiło, żeby się wygadać..

Ściskam

__________________
aaaniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 18:00   #2519
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
A zcy kazde usg dopochwowe nazywa sie genetycznym??? Czy tak widac inaczej/lepiej niz na zwykłym usg???
nie, mój gin nazwał je genetycznym, bo właśnie wtedy miałam badanie na pazierność karkową.USG dopochwowe jest duuużo bardziej dokładne a przy tak istotnym badaniu jest to szalenie ważny szczegół...
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 18:03   #2520
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
A zcy kazde usg dopochwowe nazywa sie genetycznym??? Czy tak widac inaczej/lepiej niz na zwykłym usg???
chyba nie, ale na tym etapie ciąży lepiej widać bąbla przez usg dopochwowe niz przez brzuch. jak ja miałam robione to na dwa fronty i lekarz skakał z jednego na drugie, a mój tż był na to przygotowany i jakoś to przeżył no ale nastepne usg połówkowe to już przez brzuch tylko raczej będzie
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.