brzuch na wierzchu?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-12, 02:14   #61
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: brzuch na wierzchu??

Odsloniety brzuszek przestal podobac mi sie w wieku 14 lat!
Dodam ze mieszkam w duzym miescie i nie ma w poblizu plazy (zeby nie bylo)
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 06:54   #62
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: brzuch na wierzchu??

ja tam nie mam nic przeciwko. niech sobie dziewczyny noszą brzuch na wierzchu, mam głęboko w poważaniu czy ktoś na ulicy, kogo zupełnie nie znam, ma klasę czy nie.

a poza tym często grzeszę bo nieraz zdarzy się, że koszulka pokaże fragment brzucha bo jest za krótka /noszę tylko biodrówki/.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 07:13   #63
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: brzuch na wierzchu??

Ja rowniez nie mam nic przeciwko. A nawet jesli brzuszek jest ladny do jak najbardziej... Ja niestety nie posiadam takowego brzucha ( jeszcze ) ale gdybym miala to pokazywalabym go !!! Dlaczego niby nie ????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 07:38   #64
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: brzuch na wierzchu??

Wiecie co, pocieszyłyście mnie, bo widzę, że trzeźwo myślących dziewczyn też jest sporo.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 07:53   #65
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: brzuch na wierzchu??

w lato noszę często takie koszulki, jak w załączniku, i o takie coś mi chodziło, kiedy pisałam o odkrywaniu brzucha we wcześniejszym poście. chociaż takie perfidne odsłanianie brzucha też mi nie przeszkadza chyba, że z biodrówek wylewają się boki, a brzuch jest ogromny - to nie jest estetyczny widok.

PS mam nadzieję, że ktoś zrozumiał o co mi chodzi, bo coś mi dziś składnia kuleje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1tty2.jpg (118,7 KB, 61 załadowań)
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 08:24   #66
redDress
Raczkowanie
 
Avatar redDress
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 169
Dot.: brzuch na wierzchu??

Nauka tańca, występy taneczne, siłownia - TAK, jeśli masz przy okazji pochwalić się ładnym umięśnionym brzuchem.
Inne 'uroczystości' - NIE. To było modne 7 lat temu..a teraz jest mało estetyczne..
redDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 08:41   #67
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
Jeanette, rozumiem Twoje racje bo masz prawo uwazac jak chcesz, ale wez pod uwage tez to ze w mlodszym wieku raczej pociagaja faceci na deskorolkach niz ci pod krawatem no w kazdym razie mnie.
ogolnie to ja mysle ze mlodszym wiecej wolno o! :P i nosic czesciej krotkie koszulki tez ;p

naprawde sie ciesze ze mieszkam nad morzem, bo fakt, w centrum wawy to moze dziwnie wygladac, u mnie jest luz bo wiekszosc ulicy i tak na plaze maszeruje i te ulice maja troche inny charakter wtedy. ale i tak brakuje mi tego klimatu co na poludniu, ze na plaze mozna isc w gorze od bikini i jakiejs mini albo nawet chuscie na biodrach i nikt sie dziwnie nie patrzy
DJADKJGU, z tego co wiem autorka tego postu jest o rok mlodsza ode mnie Nie chodzi o to ze gentleman nie jezdzi na desce bo to przeciez absurd, chodzi o to ze jak gentleman jezdzi na desce to z klasa (i w kompletnym ubraniu)
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 08:50   #68
kasiulek216
Raczkowanie
 
Avatar kasiulek216
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 179
GG do kasiulek216
Dot.: brzuch na wierzchu??

odkryty brzuch za zadne skarby. skręca mnie jak widzę. jak jeszcze szczupła dziewczyna to ujdzie w tłoku. ale w mojej szkole jest kilka dziewczyn które chcą byc (cool?) i tak nosza a wałki wypływają tragedia.!
__________________
nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy,
które mało nas obchodzą.

kasiulek216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 08:56   #69
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: brzuch na wierzchu??

90% moich bluzek odkrywa brzuch a dlaczego bo mama 173cm a wszystkie bluzki produkowane sa chyba dla karzelkow ,czasem chcialabym go przkyryc ,ale jak bluzka jest dluga to mi sie zupelnie nie podoba ,zaczynam byc zla na swoj wzrost uwazam ze powinno byc wiecej ciuchow na wysokie laski bo to nie nasza wina ze bluzki produkuja na 160cm ,dodatkowo jestem chuda...wiec w bluzce z odkrytym brzuchem wygladam na 2 razy chudsza i dluzsza -okropienstwo ale co zrobic-trzeba nauczyc sie ztym zyc
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 08:59   #70
kasiulek216
Raczkowanie
 
Avatar kasiulek216
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 179
GG do kasiulek216
Dot.: brzuch na wierzchu??

no a ja ci zazdroszcze takiego wzrostu :P ja mam zaledwie 1,68 :P mam nadzieje ze w sumie jeszcze urosnę ! no ale z tymi bluzkami to masz racje sama niestety mam kilka takich krótzych bluzek, tylko ja ukrywam moj brzuch jak moge :P bo na prawde mi sie to nie podoba!
__________________
nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy,
które mało nas obchodzą.

kasiulek216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:04   #71
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: brzuch na wierzchu??

Ja naprawdę nie bardzo rozumiem, o co tyle hałasu i czemu tak tutaj niektóre dziewczyny najeżdżają na odsłonięte brzuchy Rozumiem, że wywalone oponki są obrzydliwe i nieestetyczne, ale czy każda kobieta która wywala kawałek brzucha, ma być nazywana osobą bez klasy?? To jakieś chore. Czy te panie na zdjęciach naprawdę pokazują taki brak klasy?? Poza tym ktoś pisał, że tylko w Polsce tak się kobiety noszą a na zachodzie nie, co za bzdura!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Beyonce.jpg (46,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beyonce2.jpg (75,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AngelinaJolie.jpg (81,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shakira 4.jpg (20,2 KB, 19 załadowań)
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 09:05   #72
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: brzuch na wierzchu??

:p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (21,0 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_014dfe808bcc8d0b04ef0cc701d95bce.jpg (33,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_16b6da4b81f087cd7dfe1ff851c582a6.jpg (17,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110a.jpg (37,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carrie_bradshaw04.JPG (21,2 KB, 20 załadowań)
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:06   #73
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
dodawanie jakies ideologi o klasie a dlugosci bluzki jest tu troche nie na miejscu.
jeanette mowisz o anglii i francji? spojrz na hiszpanie i wlochy, to takze kraje mody, a brzuchy i inne czesci ciala sa tam widoczne na kazdym kroku. takie rzeczy mozna pisac w podrecznikach dobrego wychowania jak sama zreszta napisalas, ale mierzenie ludzi w taki sposob i indoktrynacja ubraniowa to takze oznaka braku klasy.


Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Polecam antyperspiranty. I przeczytanie innych wypowiedzi tutaj.
Ja, w przeciwienstwie do Ciebie, jestem spokojna. I, w przeciwienstwie do Ciebie, nie wyzywam innych uzytkowniczek. No ale na chamstwo nie ma jeszcze lekarstwa... Bez odbioru.
Wypowiedź jest naszą osobista wizytówką(...)

(...)
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A klase sie ma lub nie - jeszcze z chama najlepsze ciuchy czlowieka z klasa nie zrobily.
Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
Jeanette, rozumiem Twoje racje bo masz prawo uwazac jak chcesz, ale wez pod uwage tez to ze w mlodszym wieku raczej pociagaja faceci na deskorolkach niz ci pod krawatem no w kazdym razie mnie.
ogolnie to ja mysle ze mlodszym wiecej wolno o! :P i nosic czesciej krotkie koszulki tez ;p

naprawde sie ciesze ze mieszkam nad morzem, bo fakt, w centrum wawy to moze dziwnie wygladac, u mnie jest luz bo wiekszosc ulicy i tak na plaze maszeruje i te ulice maja troche inny charakter wtedy. ale i tak brakuje mi tego klimatu co na poludniu, ze na plaze mozna isc w gorze od bikini i jakiejs mini albo nawet chuscie na biodrach i nikt sie dziwnie nie patrzy
Tak samo może być uroczy chłopak na deskorolce jak i prawnik pod krawatem, nie dzielę na lepszych i gorszych. Każdy jest inny. Ta nieszczęsna deskorolka to był przykład z d* wzięty Zazdroszczę, moim marzeniem jest przeprowadzka nad morze śródziemne, żeby żyć w pełnym "modowym luzie".

Cytat:
Napisane przez PeFKa Pokaż wiadomość
Sorry, że nie na temat ale... Czy według Ciebie gentelmenem,może być jedynie facet w garniturze, pod krawatem (czy jak?), a chłopak który jeżdzi na deskorolce i jest swobodnie ubrany już nie? W takich razie co jest wyznacznikiem tego, że facet jest gentelmenem? Strój? Bo moim zdaniem zachowanie.

---------------------------------------------
Ubieram się tak jak mi się podoba, nikt mi nie będzie mówił, że nie mam klasy tylko dlatego, że mi kawałek brzucha widać.
Tak generalizując to może wszysctkie wskoczymy w czarne garsonki i dłuuugie białe koszule co by ludzi nie demoralizować

Krótka kórtka w zimie Ok głupota, ale latem(?) bez przesady.
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Jak tak czytam o tej klasie, którą jakże warto zachowywać nawet ciepłą wiosną na każdym deptaku, to mi się od razy przypominają niektóre paniuśki , niczym żywcem wyrwane z 5th Avenue ; beżowe spodnie, szarawy cardiganik, klasyczne pantofle, i sznurek pereł. I słabo mi się robi. ;-)
Przypomniała mi się anegdotka. Moja bardzo fałszywa cioteczka, zawsze wbita w za małą garsonkę, nawet jeśli to wizyta na działce. Sytuacja - imieniny mojej matki. Ciocia, kobieta młoda, nie ma 40 lat trąbi od pół godziny, że mąż kupił mercedesa. W końcu mąż się pojawia i co się okazuje. Ma na sobie sweter i spodnie. Zona zatrzymuje go w progu, robi szybką scenę i odsyła do domu. Wraca do salonu "no wiecie co XXXX kupił mercedesa i nie ma garnituru! Jak mógł do mercedesa nie założyć garnituru!" (sic!) i tak z dwadzieścia minut jak on mógł, to niedopuszczalne. Musiał wrócić do domu, przebrać się w garniaka i dopiero wtedy wejść na imprezę. Nigdy z taką zgodnością nie oglądaliśmy na imprezie rodzinnej własnych stóp

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
Ja naprawdę nie bardzo rozumiem, o co tyle hałasu i czemu tak tutaj niektóre dziewczyny najeżdżają na odsłonięte brzuchy Rozumiem, że wywalone oponki są obrzydliwe i nieestetyczne, ale czy każda kobieta która wywala kawałek brzucha, ma być nazywana osobą bez klasy?? To jakieś chore. Czy te panie na zdjęciach naprawdę pokazują taki brak klasy?? Poza tym ktoś pisał, że tylko w Polsce tak się kobiety noszą a na zachodzie nie, co za bzdura!
Mnie się nasuwa inne pytanie. Dlaczego, jeśli są to takie zera z najgorszych dzielnic, bo tylko takie się tak ubierają, są często naszym ideałem, modowym guru. Dlaczego tyle kobiet, choćby na tym forum, do nich wzdycha, jeśli są wyznacznikiem tandety

edit:
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że 'orędowniczki zakrywania', po prostu nie mogą sobie pozwolić na krótsze sweterki, dlatego są przeciw pokazywaniu brzuszka.
I właśnie, też jestem ciekawa, czy gdyby nastała moda na odsłanianie, czy by za nią podążyły?
Nie chciałam tego mówić głośno, ale coś mi się widzi, że do części pań ten opis może pasować.

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2008-03-12 o 09:34
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:15   #74
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: brzuch na wierzchu??

Nie popieram. I mimo, że pod względem figury, nie ma sobie nic do zarzucenia, nigdy brzucha nie odkrywam. No chyba, że coś tam się przypadkowo podwinie.
Na plaże, na wycieczkę do lasu albo piwo można tak sobie pójść, ale do pracy, szkoły, urzędu ABSOLUTNIE NIE. Odpowiednim strojem okazuje się szacunek innej osobie. Spędzałam wakacje w kraju, gdzie przważają muzułmanie, było cholernie gorąco, a jako turysta mogła sobie pozwolić na nieco roznegliżowany strój (ramiączka, krótkie spodenki), mimo, ze wiele Europejek tak się ubierało, ja a doszłam do wniosku, że tego nie zrobię. Chodziałam w długich spódnicach i dłuższych koszulkach, po to by po prostu kogoś nie urazić. W końcu nie byłam u siebie. Jakoś od tego nie umarłam, odparzeń też nie miałam. To oczywiście taki "drastyczny" przykład. Nie wyobrażam sobie, ze mogłabym pójść na wykład z pępkiem na wierzchu. A niestety zauważam, ze niektóre panienki strają się wielgachnym dekoldem i brzuchem na wierzchu ukryć braki wiedzy na egzaminie

Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, brzych, by go pokawyać powinien być nienaganny. A tu co na ulicach króluje? Jakieś wylewające się zza zbyt obcisłych biodrówek fałdy.

Brzuchom mówię stanowcze nie.

Cytat:
Mnie się nasuwa inne pytanie. Dlaczego, jeśli są to takie zera z najgorszych dzielnic, bo tylko takie się tak ubierają, są często naszym ideałem, modowym guru. Dlaczego tyle kobiet, choćby na tym forum, do nich wzdycha, jeśli są wyznacznikiem tandety
Chodzi oczywiście o pieniądze. Wszyskie reklamy sa obecnie zdominowane skandalem, erotyką i seksem. Z badań wynika, że takie treści najbardziej odziaływuja na ludzi, a najgorsze dzielnice w tym dominują, ponieważ po prostu tam zamiast transmisji "Makbeta" oglada się kolejny popis Dody. Niestety, kwestia wykształcenia, aspiracji, tzw. "chciejstwa", socjlizacji, wychowania. Jęsli tatuś leżał z piwkiem przed telewizorem, mamusia wystwała po bramach a wychowawca w szkole doszedł do wnuiosku, że bachor i tak będzie prowadził w przyszłości melinę, to po co się męczyć i tłumaczyć co to jest (np.)"Gra szklanych paciorków" i kto to w ogóle był ten Hesse. Siłą rzeczy ludzie zaczynają łączyć negliż z prestiżem i bogactwem. Stąd prosta droga do naśladowania takiego stylu. Pokażę majtki, to nie pewnie kotś zauważy i zostanę wielką gwiazdą. Nawet ludzie,nazwijmy ich, racjonalnie myślący dają się czasem mamić tego typu wizjom.

Może się traz narażę, ale jak widzę taką dziewczynkę z rozdętym push-upem jak na załączonym obrazku , zaczynam się zastanawiać, czy ona ma coś tam w tej swojej główce Ktoś powie, że stereotyp, ja będę twierdzić, że rzeczowa konstatacja. Wizyty w centum handlowym, tudzież pubach skutecznie mnie o tym przekonują.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_014dfe808bcc8d0b04ef0cc701d95bce.jpg (2,7 KB, 145 załadowań)
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:20   #75
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: brzuch na wierzchu??

to zależy
w lecie jest to dopuszczalne ale w zimie po prostu smiesznie-niezdrowo wyglada i ni e mowie tu np ze spod kurtki wystaje brzuch i nerki jak na polu jest -5 C wdzialam taka dziope nie jedna
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:33   #76
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Chodzi oczywiście o pieniądze. Wszyskie reklamy sa obecnie zdominowane skandalem, erotyką i seksem. Z badań wynika, że takie treści najbardziej odziaływuja na ludzi, a najgorsze dzielnice w tym dominują, ponieważ po prostu tam zamiast transmisji "Makbeta" oglada się kolejny popis Dody. Niestety, kwestia wykształcenia, aspiracji, tzw. "chciejstwa", socjlizacji, wychowania. Jęsli tatuś leżał z piwkiem przed telewizorem, mamusia wystwała po bramach a wychowawca w szkole doszedł do wnuiosku, że bachor i tak będzie prowadził w przyszłości melinę, to po co się męczyć i tłumaczyć co to jest (np.)"Gra szklanych paciorków" i kto to w ogóle był ten Hesse. Siłą rzeczy ludzie zaczynają łączyć negliż z prestiżem i bogactwem. Stąd prosta droga do naśladowania takiego stylu. Pokażę majtki, to nie pewnie kotś zauważy i zostanę wielką gwiazdą. Nawet ludzie,nazwijmy ich, racjonalnie myślący dają się czasem mamić tego typu wizjom.
Ciekawa interpretacja, serio, ale cholernie krzywdząca dla większości populacji ludzkiej, a gdybyś to powiedziała w tv, myślę, że kilka gwiazd co najmniej chciałoby Cię ciągać po sądach. No i z forumowiczek zrobiłaś dziewczyny z melin
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:33   #77
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: brzuch na wierzchu??

wydaje mi się, ze należy rozróżniać czy odsłonięty brzuch jest efektem celowym czy raczej ściągnięciem się bluzki. denerwuje mnie jak widzę np. w galerii handlowej dziewczynę, która ma ściągniętą bluzkę do połowy brzucha (dosyć obfitego) i co chwila ją poprawia. ewidentnie widać, ze ta bluzka jest o kilka rozmiarów za mała. nie rozumiem po co się tak męczyć?
że już nie wspomnę o cudownym widoku jak ta dziewczyna po coś się schyli.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:39   #78
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Nie popieram. I mimo, że pod względem figury, nie ma sobie nic do zarzucenia, nigdy brzucha nie odkrywam. No chyba, że coś tam się przypadkowo podwinie.
Na plaże, na wycieczkę do lasu albo piwo można tak sobie pójść, ale do pracy, szkoły, urzędu ABSOLUTNIE NIE. Odpowiednim strojem okazuje się szacunek innej osobie. Spędzałam wakacje w kraju, gdzie przważają muzułmanie, było cholernie gorąco, a jako turysta mogła sobie pozwolić na nieco roznegliżowany strój (ramiączka, krótkie spodenki), mimo, ze wiele Europejek tak się ubierało, ja a doszłam do wniosku, że tego nie zrobię. Chodziałam w długich spódnicach i dłuższych koszulkach, po to by po prostu kogoś nie urazić. W końcu nie byłam u siebie. Jakoś od tego nie umarłam, odparzeń też nie miałam. To oczywiście taki "drastyczny" przykład. Nie wyobrażam sobie, ze mogłabym pójść na wykład z pępkiem na wierzchu. A niestety zauważam, ze niektóre panienki strają się wielgachnym dekoldem i brzuchem na wierzchu ukryć braki wiedzy na egzaminie

Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, brzych, by go pokawyać powinien być nienaganny. A tu co na ulicach króluje? Jakieś wylewające się zza zbyt obcisłych biodrówek fałdy.

Brzuchom mówię stanowcze nie.



Chodzi oczywiście o pieniądze. Wszyskie reklamy sa obecnie zdominowane skandalem, erotyką i seksem. Z badań wynika, że takie treści najbardziej odziaływuja na ludzi, a najgorsze dzielnice w tym dominują, ponieważ po prostu tam zamiast transmisji "Makbeta" oglada się kolejny popis Dody. Niestety, kwestia wykształcenia, aspiracji, tzw. "chciejstwa", socjlizacji, wychowania. Jęsli tatuś leżał z piwkiem przed telewizorem, mamusia wystwała po bramach a wychowawca w szkole doszedł do wnuiosku, że bachor i tak będzie prowadził w przyszłości melinę, to po co się męczyć i tłumaczyć co to jest (np.)"Gra szklanych paciorków" i kto to w ogóle był ten Hesse. Siłą rzeczy ludzie zaczynają łączyć negliż z prestiżem i bogactwem. Stąd prosta droga do naśladowania takiego stylu. Pokażę majtki, to nie pewnie kotś zauważy i zostanę wielką gwiazdą. Nawet ludzie,nazwijmy ich, racjonalnie myślący dają się czasem mamić tego typu wizjom.
Podpisuje sie pod tym w 100%, ale wydaje mi sie ze te osoy do ktorych skierowane bylo to wyjasnienie i tak tego nie zrozumieja...

Dalej nikt nie odpowiedzial na moje pytanie - skoro odsloniety brzuch to tylko kweista gustu to kto ma decydowac kiedy jest juz za gruby na pokazywanie? Czy jak sie ma 70cm w talii to jeszcze mozna? A 72cm? A 80cm?

Pushit, argument ze skoro nie chce pokazywac brzucha to znaczy ze musi on byc brzydki jest co najmniej głupi - masz ładne piersi? To czemu ich nie pokazujesz wszystkim wokol? A tyłek też ok? To moze na wierzch z nim co?
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:42   #79
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Ciekawa interpretacja, serio, ale cholernie krzywdząca dla większości populacji ludzkiej, a gdybyś to powiedziała w tv, myślę, że kilka gwiazd co najmniej chciałoby Cię ciągać po sądach. No i z forumowiczek zrobiłaś dziewczyny z melin
Tam z melin od razu. To przykład taki drastyczny jest Poza tym przeprowadzałm ankiety w ramach praktyk studenckich w łodzkich rejonach meliniarskich, to się napatrzyłam.
A co do gwiazd, to czy one bez sądów, miałby szansę na dłużej zaistnieć, zwłaszcza jeśli marne z nich i aktorki/aktorzy, piosenkarki/pisenkarze?
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 09:46   #80
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Dalej nikt nie odpowiedzial na moje pytanie - skoro odsloniety brzuch to tylko kweista gustu to kto ma decydowac kiedy jest juz za gruby na pokazywanie? Czy jak sie ma 70cm w talii to jeszcze mozna? A 72cm? A 80cm?

Pushit, argument ze skoro nie chce pokazywac brzucha to znaczy ze musi on byc brzydki jest co najmniej głupi - masz ładne piersi? To czemu ich nie pokazujesz wszystkim wokol? A tyłek też ok? To moze na wierzch z nim co?
Mylisz pojęcia, szukasz argumentów na siłę. Poza tym do Fresy z tym pytaniem, nie do mnie, ja ją tylko cytuję.

Co do brzuchów, jest tendencja do dużego luzu, gdybyś wyjechała za granicę musiałabyś albo przyzwyczaić się do tego, że każdy mierzy estetykę swoją miarką, albo wykłuć sobie oczy.


Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
A co do gwiazd, to czy one bez sądów, miałby szansę na dłużej zaistnieć, zwłaszcza jeśli marne z nich i aktorki/aktorzy, piosenkarki/pisenkarze?
Bardziej mi chodziło o to, ze poczułyby się niesłusznie obrażone W jedną stronę - te odkryte nie czepiają się zakrytych, to dlaczego w drugą tak nie działa?


Nadal nie rozumiem jak można robić problemy z tego jak ktoś się ubiera. Chyba lubimy zaglądać w życie innych, a to bardzo bardzo źle o nas i naszej kulturze świadczy.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:54   #81
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: brzuch na wierzchu??

Jak Was czytam to normalnie widzę obraz Średniowiecza. Kiedyś kolan i łydek też nie można było pokazywać, a co zbesztajmy też i taki sposób ubierania się. W ogóle sądzę, że każda kobieta powinna założyć habit.
Co do tego czy brzuch jest ładny czy nie, to istnieją jakieś normy społeczne które to wyznaczają, chociażby załączone powyżej zdjęcia, a także opinie znajomych i reakcje ludzi na ulicy na widok naszego brzucha. Każdy w miarę inteligentny człowiek potrafi krytycznym wzrokiem ocenić swoje ciało, a jeśli nie potrafi to niech zapyta kogokolwiek w swoim otoczeniu.
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:55   #82
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Mylisz pojęcia, szukasz argumentów na siłę. Poza tym do Fresy z tym pytaniem, nie do mnie, ja ją tylko cytuję.

Co do brzuchów, jest tendencja do dużego luzu, gdybyś wyjechała za granicę musiałabyś albo przyzwyczaić się do tego, że każdy mierzy estetykę swoją miarką, albo wykłuć sobie oczy.



Nadal nie rozumiem jak można robić problemy z tego jak ktoś się ubiera. Chyba lubimy zaglądać w życie innych.
Tendencja do luzu?

Wyobraz sobie ze mieszkalam rok w Brukseli, pol roku w Strasburgu i jakos nie zauwazylam tendencji do chodzenia z odkrytym brzuchem. Owszem wiele osob ubiera sie niedbale ale nie o tym tu rozmawiamy. Nie intetresuje mnie tez czy Twoj wujek wysiadal z mercedesa w garniturze czy w shortach, to wasze rodzinne problemy. Moze Tobie przydalaby sie podroz na Zachod Europy, zweryfikowalabys to co ogladasz w MTV z rzeczywistoscia...

Problemu nie robie, nie wytykam tego nikomu na ulicy. Po prostu tak jak widzac w miescie osobe ubrana jak skate uwazam ze to skate, widzac kogos ubranego jak punk uwazam ze to punk, widzac kogos w garniturze sadze ze idzie do albo z pracy, tak widzac kogos z golym brzuchem uwazam ze nie pasuje do okolicznosci.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:03   #83
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Problemu nie robie, nie wytykam tego nikomu na ulicy. Po prostu tak jak widzac w miescie osobe ubrana jak skate uwazam ze to skate, widzac kogos ubranego jak punk uwazam ze to punk, widzac kogos w garniturze sadze ze idzie do albo z pracy, tak widzac kogos z golym brzuchem uwazam ze nie pasuje do okolicznosci.
O matko, jeżeli tak oceniasz rzeczywistość to Ci bardzo współczuje bo możesz się bardzo na tym przejechać. Czyli jakbym założyła glany i ubrała czarną skórę, bo np. idę na koncert i nie chce ubierać dobrych ciuchów i ładnych butów, żeby mi ich ludzie nie podeptali, to jestem dla Ciebie metalem, a może nawet i satanistą??
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:04   #84
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
Jak Was czytam to normalnie widzę obraz Średniowiecza. Kiedyś kolan i łydek też nie można było pokazywać, a co zbesztajmy też i taki sposób ubierania się. W ogóle sądzę, że każda kobieta powinna założyć habit.
Proponuję jutowe worki, zaszyte u dołu co by nie prowokować

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
O matko, jeżeli tak oceniasz rzeczywistość to Ci bardzo współczuje bo możesz się bardzo na tym przejechać. Czyli jakbym założyła glany i ubrała czarną skórę, bo np. idę na koncert i nie chce ubierać dobrych ciuchów i ładnych butów, żeby mi ich ludzie nie podeptali, to jestem dla Ciebie metalem, a może nawet i satanistą??
No to niestety bardzo płytki sposób postrzegania. Jeśli będziesz wracać zmięta i wymęczona ze szpitala, to pewnie będziesz narkomanką. Smutne, że ludzie są tacy podli, zwyczajnie należy ich olać, im też jest źle z tym jacy są. Łatwiej sie żyje tym uśmiechniętym z dystansem do świata i siebie.
Chociaż takie traktowanie zawsze będzie przykre, doświadczyłam na własnej skórze, kiedy wracałam ze szpitala od umierającej babci po dwóch wylewach, przemoknięta, zabeczana, ubrana w to co miałam pod ręką z pustym wzrokiem i totalnym tumiwisizmem. Pamiętam, że dwie panie ze zgroza i obrzydzeniem się ode mnie odsunęły.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:09   #85
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Proponuję jutowe worki, zaszyte u dołu co by nie prowokować
Sadzac po Twoich wypowiedziach na wizazu i tak sie nie dogadamy - Ty nie rozumiesz mnie, a jak nigdy nie zrozumiem kobiety takiej jak Ty. Sadzac po wpisach na tym forum w innych tematach Twoim glownym zainteresowaniem jest seks i cialo i ogromna swoboda pod tym wzgledem - powodzenia z takim podejsciem. Zrozum tylko ze nie jestes przez to fajniejsza, modniejsza, nowoczesniejsza ani lepsza niz ja i inne dziewczyny, ktore maja calkiem inne podejscie do tych spraw.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:11   #86
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Proponuję jutowe worki, zaszyte u dołu co by nie prowokować
Sadzac po Twoich wypowiedziach na wizazu i tak sie nie dogadamy - Ty nie rozumiesz mnie, a ja nigdy nie zrozumiem kobiety takiej jak Ty. Sadzac po wpisach na tym forum w innych tematach Twoim glownym zainteresowaniem jest seks i cialo i ogromna swoboda pod tym wzgledem - powodzenia z takim podejsciem. Zrozum tylko ze nie jestes przez to fajniejsza, modniejsza, nowoczesniejsza ani lepsza niz ja i inne dziewczyny, ktore maja calkiem inne podejscie do tych spraw.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:16   #87
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Sadzac po Twoich wypowiedziach na wizazu i tak sie nie dogadamy - Ty nie rozumiesz mnie, a ja nigdy nie zrozumiem kobiety takiej jak Ty. Sadzac po wpisach na tym forum w innych tematach Twoim glownym zainteresowaniem jest seks i cialo i ogromna swoboda pod tym wzgledem - powodzenia z takim podejsciem. Zrozum tylko ze nie jestes przez to fajniejsza, modniejsza, nowoczesniejsza ani lepsza niz ja i inne dziewczyny, ktore maja calkiem inne podejscie do tych spraw.
Zaraz, mam rozumieć, że znów wkładasz mi do ust coś czego nie powiedziałam? Ej no to się robi nudne
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:20   #88
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Rzeczywiscie jestem jedyna osoba na swiecie, ktora uwaza ze wyglad swiadczy o czlowieku i ze ubior ma znaczenie. A te tysiace wizazanek po co wchodza na forum Moda? A po co Ty, pushit, jestes na forum moda? Skoro stroj nie ma znaczenia to po co chcemy byc modne i dobrze wygladac? I po co subkultury maja swoje uniformy?
Nie splycaj wszystkich wypowiedzi, nie chodzi o to ze ubior to wszystko co swiadczy o czlowieku, ale skoro twierdzisz ze nie ma zadnego znaczenia i ze ludzie nie manifestuja przez ubior siebie to co tu robisz?
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:22   #89
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: brzuch na wierzchu??

Jeanette 83 czemu Ty ciągle piszesz to samo i nie odpowiadasz na argumenty? Samym obrażaniem i przekręcaniem czyiś słów niczego nie udowodnisz. Chcesz być uważana za kobietę z klasą, a oceniasz ludzi po wyglądzie. O jakiej klasie tu mowa? To że ubierasz się staroświecko nie robi z Ciebie kobiety z klasą. Nie szata zdobi człowieka
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:25   #90
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Zaraz, mam rozumieć, że znów wkładasz mi do ust coś czego nie powiedziałam? Ej no to się robi nudne
Nudna to sie robi Twoja gadka o wielkim luzie na Zachodzie i sugestie, ze jak ktos nie mysli tak jak Ty to jest zahukana, zacofana purytanka.

Zreszta wiesz o co chodzi - skonczmy ta jalowa dyskusje bo, tak jak napisalam, i tak do niczego sie nie dojdzie przy takiej rozbieznosci.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.