Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-22, 21:10   #4261
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Mój jest szczupły, ale juz mu zapowiedziałam ze za jakis czas bedzie musiała mi pomagać przy zakładaniu skarpetek i malowaniu paznokci xd
Teraz tez wyleciał z tekstem, bo akurat wszedł do łazienki jak wychodziłam z wanny i stwierdził ze mam konkretny brzuch a przez ubrania az tak tego nie widać xd


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:11   #4262
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez fasolka124578 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt
Ja byłam u lekarza, ucho eleganckie, nie ma zapalenia. Gardło trochę czerwone, ale powiedzial że nie na podanie antybiotyku. Nie boli mnie bardzo, trochę chrypkę mam. Miałam przed chwilą 37,7, wzięłam z wyrzutem sumienia Paracetamol. Głowa mi pęka. Lekarz mi mówił, że gdyby się pogorszyło, to wtedy antybiotyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękujemy

paracetamol można brać, jest bezpieczny w ciąży, kilku lekarzy mi to powiedziało, więc spokojnie
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:15   #4263
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez fasolka124578 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt
Ja byłam u lekarza, ucho eleganckie, nie ma zapalenia. Gardło trochę czerwone, ale powiedzial że nie na podanie antybiotyku. Nie boli mnie bardzo, trochę chrypkę mam. Miałam przed chwilą 37,7, wzięłam z wyrzutem sumienia Paracetamol. Głowa mi pęka. Lekarz mi mówił, że gdyby się pogorszyło, to wtedy antybiotyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apap moim przyjacielem od 2 dni. Bez niego gorączka mi nie chciała spadać. Więc nie warto się męczyć skoro nic innego nie pomaga. A antybiotyk to ostatecznośc.

Ubieranie butów i skarpetek masakra. Szybkie golenie pod prysznicem jeszcze mi wychodzi jakoś.

Kupiłam dzisiaj sukienkę dresowa taka codzienna w większym rozmiarze ale tak czy siak czuje się już jak słoń. Ciężko mi się przyzwyczaić do rosnącego z dnia na dzień brzucha. Upolowalam świetny podkład i bardzo dobry balsam do ciała. Bo oliwka nie radzi sobie z moimi suchymi na wior lydkami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:20   #4264
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Paracetamol w szpitalu dostawalam także można spokojnie brać

Marta, jaki kupiłaś podkład?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:25   #4265
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Talusia - ale Ci się udało super ciuchy upolować w przyszłym tygodniu wyciągam koleżankę, która rodzi w lutym i też skoczymy do lumpeksów

Kingaluna - ale masz połączenie smaków, hehe

Black - gratulacje córki

Zdrzemnęłam się godzinkę i... syn mi puknął "matka, wstawaj i sprzątaj!"

Fasolka - jeśli będzie potrzeba brania antybiotyku to nie martw się - jest duża grupa antybiotyków zupełnie bezpiecznych w ciąży, więc na pewno maluch tego nie odczuje

Melka - odnośnie Toxo to moja znajoma miała w ciąży wysokie IgM, całą ciążę brała leki i córa zdrowa jak ryba
Dzieki za historie z dobrym zakonczeniem
Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Hey, nadrobie później. Spieszę tylko donieść, że mój syn zgubił siusiaka.
Będzie dziewczynka! Nawet nie wiecie jacy jesteśmy szczęśliwi!
Oooo ! Gratulacje !
Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Hej, wpadam w biegu, żeby potwierdzić swoje przeczucia. 💖

Będzie LILIANKA. 💖

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Gratulujemy
Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Kingaluna - myślę że moje dziecko też będzie skazane na te kolory 😀 wręcz uwielbiam! I sama takie noszę.

Ja już mam sporo ubranek dla Hani 😉 coś nowego kupiłam ale często jak gdzieś idę to zachaczam o ciucholand a tam to dopiero można dorwać cudeńka! Moja mama też czasem wstąpie i znosi mi ciuszki. Oczywiście nie wszystko malutkie bo nawet bym pewnie nie zdążyła założyć

Np kupiłam taka karteczke za 15zlotych, idealna na wrzesień październik nie mogłam się powstrzymać a jak nówka! I bluza szara też jak nowa a chyba była za całe 10 złotych 😀


Załącznik 6808881Załącznik 6808891

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piekne rzeczy. Ja nie mam talentu do sklepow, a lumpeksow juz w ogole.
Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Angellinka, sam raz mi się moja skrocila do 1.99cm i jak się jeszcze zmniejszy to jutro będę mieć krążek zakładany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, zeby obylo sie bez.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:28   #4266
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mój jest szczupły, ale juz mu zapowiedziałam ze za jakis czas bedzie musiała mi pomagać przy zakładaniu skarpetek i malowaniu paznokci xd
Teraz tez wyleciał z tekstem, bo akurat wszedł do łazienki jak wychodziłam z wanny i stwierdził ze mam konkretny brzuch a przez ubrania az tak tego nie widać xd


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Hahahahaha
Ja no należę do tych szczupłych wiec tz jak widzi mnie w bieliźnie to sie śmieje ze zawsze chciałam byc gruba to mam Ahahaha xd


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:41   #4267
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Bunnybe - super ciuszki - miło ze strony koleżanek polecam również ten film

Ale macie "żelazne" szyjki Mi w sumie nigdy gin nie mówił ile ma moja

Czeka mnie ciężka noc, bo Tz w Warszawie, a ja się boję sama spać
Ja tez nie wiem, ile ma moja. W karcie ciazy pisze mi tylko PS-1.
Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Dobry wieczor, nie zagladalam od wczoraj rana na forum i jedyne 10 stron do nadrobienia ale za to jakie cudowne wiesci przeczytalam

Fartuch bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze z Twoim synkiem i wspolczuje, ze musialas przez ten stres przechodzic

Kingaluna, Black, Sylwia- gratuluje dziewczynek

Dziewczyny wspolczuje diabelskich tesciowych ja mam wspanialych tesciow, sa dla mnie jak drudzy rodzice

Nie pisalam bo nie mialam kiedy, wczoraj bylam na swiatecznej kawie w pracy, wszyscy sie tak ucieszyli na moj widok, to mile bo dopiero tydzien jestem na L4 dostalam od kolezanek sliczne ciazowe cichy- bluzke i rozpinany sweterek a wieczorem mielismy spotkanie prezentowe z tesciami bo wyjezdzaja nad morze, Grzes oczywiscie tez juz dostal prezent, zdjecie w zalaczniku
A dzis przyjechalam do rodzicow i najpierw pojechalismy z prezentami do bratanicy bo mieszka z mama dosc daleko a potem cale popoludnie gotowalismy razem z rodzicami i moim bratem, lubie ta swiateczna krzatanine

Melduje tez ze codziennie wieczorem lezac na wznak z ksiazka czuje ruchy malucha, cos magicznego

A jakby ktoras miala ochote na fajny film to o 21 na tvn fabula poleci "Operacja Argo" byla na tym w kinie i polecam

Załącznik 6809291
Zazdroszcze atmosfery w pracy, u mnie masakra taka, ze sie ciesze, ze mnie tam nie ma. Jak bylam to bylo dobrze bo bylo komu czarna robote wciskac, a teraz smialam isc na zwolnienie. A najlepiej jakbym z chorymi kolezankami z tymi moimi zatokami nadal pracowala..
Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Melka - to ja już nic nie rozumiem z tych wyników
Ja tez. Caly czas igg i igm ujemne. Teraz igg dodatnie, a igm ujemne mimo wszystko. Bez sensu, bo igm pojawiaja sie pierwsze, potem igg. No a przeciez nie urosly i nie spadlyby mi igm w ciagu 4 tygodni chyba?

Jutro zdecydowanie powtorka w innym labie.



Mąż byl dzis z kotka na przeswietleniu. Zdjecie wyszlo czyste, wet podejrzewa, ze ten guz to zwapnienie. Ale bezwzglednie poparl nasza wet co do wyciecia i zbadania tej zmiany.

Przyszly mi dzis zamowione ciazowe ubranka z wyprzedazy C&A - tshirt, sweterek i sukienka. Jeszcze lekko przyduze, ale beda potem jak znalazl. Bluzka i sweterek po 36 zl, sukienka 63 zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 22:19   #4268
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
BlackSanctum - gratuluję córeczki ❤ Lili piękne imię!!

Mamusie macie już upatrzone wózki ? jakieś modele o których myślicie? Pokażcie zdjęcia
Wczoraj przez bezsenność obejrzałam duuużo różnych wózków i praktycznie nic mi się nie podoba, co jest?! Albo może się już opatrzyły albo coś ze mną jest nie tak.. chciałam w szarościach, jednolity ale w każdym coś mi nie pasi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam bebetto holland po synku, szary właśnie bo kocham ten kolor. Jestem z niego zadowolona i mogę polecić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
A moim maxi cosi mura 4.
Ale zamierzam się wybrać do askota bo obsługa pomaga w wyborze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mura 4plus to było moje marzenie przy pierwszym dziecku (ma większą budę, a trzeba pamiętać, że będziemy się na spacerowe przesiadać na zimę ) ale jak go obejrzałam w sklepie to ie rozmyslilam od razu. Twarde zawieszenie zero amortyzacji i wszędzie szpary przez które wieje - takie były moje wrażenia najbardziej podobało mi się w nim składanie jedną ręką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;6888709 6]Ja ogarnęłam sie pod prysznicem na jutrzejsza wizytęgolenie sie tu i ówdzie z brzuszkiem to wyczyn jeszcze pod prysznicemtz sie śmieje ze dziwnie reaguje na strespod prysznicem założyłam słuchawki i sobie tańczyłam hahahaJak dzis zasnę to bede bogiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Na którą wizytujesz? Ja na 10.30. Ciesze się ze tak rano, wstanę ogarnę syna i siebie i nie będę miała za dużo czasu żeby myśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 22:23   #4269
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Ja mam bebetto holland po synku, szary właśnie bo kocham ten kolor. Jestem z niego zadowolona i mogę polecić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------


Mura 4plus to było moje marzenie przy pierwszym dziecku (ma większą budę, a trzeba pamiętać, że będziemy się na spacerowe przesiadać na zimę ) ale jak go obejrzałam w sklepie to ie rozmyslilam od razu. Twarde zawieszenie zero amortyzacji i wszędzie szpary przez które wieje - takie były moje wrażenia najbardziej podobało mi się w nim składanie jedną ręką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------


Na którą wizytujesz? Ja na 10.30. Ciesze się ze tak rano, wstanę ogarnę syna i siebie i nie będę miała za dużo czasu żeby myśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na 9 w Polsce bedzie godzina 10 :p



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 22:29   #4270
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Decorail - piękna choineczka

Gornek - też myślałam nad bebetto ale model tito, nowy model - jest cały szary taki jak chce ♡ hmm jeszcze jest czas ale najlepiej popatrzeć w sklepach na żywo w ogóle z jakich materiałów jest to zrobione a później można w inernetach zamawiać bo zapewne taniej.

Sylwia - ale jaja, toż to niespodzianka na święta! Super Wam się trafiło, parka i piękne imię Alicja. Jednak zdarzają się zmiany w płci 😀

Bunnybe - aż miło jak ktoś za Nami tęskni, nie? fajnie z ich strony, że sprawiły Ci upominek. Prezenty od teściów też super, dzidziuś w brzuszku napewno się cieszy 😍

Milutek - dwóch chłopców też fajnie, gratuluję

Melka - No i ciekawe co z tą toxo, koniecznie jutro zrób ponowne badanie bo może jakaś pomyłka wystąpiła. Oby tym razem wyniki wyszły dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 22:41   #4271
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Talusia ja model pewnie konkretny wybiorę oglądając na żywo, ale biore pod uwagę tylko te 2 firmy pewnie po nowym roku wejdą nowe modele, a ze mam sklep gdzie sa 2 firmy odrazu to będę mogła sobie porównać
Nastawiłam budzik na 8, koło 9 mam nadzieje uda mi wyjsc i pojadę na badania. Chce żebyśmy koło 12 ruszyli z Warszawy bo pózniej będzie strasznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 22:45   #4272
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Gornek - ja jeszcze patrzyłam na Amelis Pro Paris, taki jasny szary tylko że rączka turkus hmm ale widziałam go w sklepie na żywo i wydawał się spoko, też nie drogi
Ojj tak jutro napewno będą korki więc lepiej wyjechać troszkę wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 23:25   #4273
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Rozbilam wczoraj telefon, a dzisiaj pochlonela mnie kuchnia, pieczenie mies, robienie sledzi i gotowanie bigosu i teraz tyyyle nadrabiania

Fasolka, nie daj sie chorobie! Zdrowia.

Kiwaczka, masakra, my przez prawie trzy tygodnie sie wzajemnie od siebie zarazalismy. Mam nadzieje, ze maz nie przywiezie Wam tego swinstwa.

Hope, super, ze na wizycie wszystko ok, mam nadzieje, ze skutecznie i szybko zwalczysz infekcje.

Angellinka, gratuluje udanej wizyty Co do szyjki, to bez szalu, ale jest ok. Moja trzyma sie powyzej 4cm, jestem mega szczupla wiec nie wiem czy to cos ma do budowy ciala.

Melka, kciuki za dobre wyniki!

Dziewczyny, wspolczuje wam sytuacji tesciowo- mieszkaniowych. My mieszkamy sami w niewielkim mieszkaniu, ale doceniam to, ze z nikim sobie w droge nie wchodzimy.

Sylwia, Black, gratuluje corek
Tez myslelismy nad Alicja, dla corki, ale stwierdzilismy, ze za popularne.

Uff dobrnelam do konca, ide cos zjesc i spac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 23:50   #4274
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Baami długość bada lekarz, dopochwowo za pomocą aparatu usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak tak, to wiem. tylko gdzie to jest wpisane? i czy jest na to jakiś skrót?

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Melka bardzo się cieszę że u kotki to tylko zwapnienie raczej. Jeden problem byłby mniej, mniej nerwów Jak taki wyszedł ten drugi wynik to może i ta sprawa z Toxo się wyjaśni pozytywnie. Trzymam kciuki

mamaSmerfuni jak rozbilaś ten telefon ? ja też dziś zagoniona kuchennie.
Ale wreszcie skończyłam wszystko ufff
100 ciastek też gotowe popakowane w duże słoje z kokardami, będą dodatkowe prezenty dla rodziców

Bunnybe
ale się Grześ rozbrykał i ile prezentów ślicznych dostał.

Jutro mamy z mężem taką nibywigilię tylko we dwoje:P
to taka nasza mała tradycja i stwierdziliśmy, że mimo iż pierwszy raz w historii udajemy się razem na wigilię do moich rodziców, to nadal zjemy sobie taką romantyczną kolację przy naszej choince

Edytowane przez Baambi
Czas edycji: 2016-12-22 o 23:58
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 00:09   #4275
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Baambi, w zasadzie to moja corka go rozbila, dalam jej do raczki, bo rozmawialam z mezem i ona tez chciala i sie poslizgnela i go wypuscila. Uzywalam go trzy lata, spadal milion razy z roznych wysokosci i na rozne powiezchnie, a tu taki maly niewinny upadek i caly ekran poszedl, nie ma na nim nawet pol cm bez pekniecia.

To bardzo romantyczne, ze robicie sobie takie kolacje, na pewno mile spedzicie wieczor My z mezem odkad jestesmy razem to tylko pierwsza wigilia byla oddzielnie, bo bylismy wtedy ze soba jeszcze bardzo krotko, a od nastepnej juz razem chociaz jeszcze nie bylismy nawet zareczeni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 00:47   #4276
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Ojej, akurat może tak niefortunnie spadł. Będziesz wymieniać ekran?
Mi też spadł ostatnio telefon i zbił się ekran ale tylko wpół. Działa na szczęście i nie wygląda to nawet tak źle. Myślę żeby zmienić ekran ale to za jakiś czas 150 zł kosztuje ta przyjemność :P

Tak, właśnie to jest takie romantyczne a teraz jeszcze będziemy tak jakby we trójkę Fajnie macie że co roku święta razem. Mi zawsze tego tak brakowało... dlatego te nibywigilie - chociaz namiastka.

W ogóle zasnąć nie mogę, pewnie też dlatego że bardzo mocno poczułam ruchy najpierw leciutko, więc wzięłam małpkę pozytywkę, którą dostałam od przyjaciółek dla berbecia, włączyłam ją przy brzuchu i się maluch rozbrykał hehe
I jeszcze stało się coś niesamowitego bo mężu przyłożył rękę i poczuł 2 razy ruchy jego wyraz twarzy, ech aż się wzruszyłam
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 06:43   #4277
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Bambi - super, że Tz poczuł mój nie może przeżyć, że znów go nie ma jak się mały rusza

Dziewczyny, czy Wasz brzuch też delikatnie drga tak jakby w rytm bicia serca?

Miałam ciężką noc - kot dokazywał od 4 rano
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:00   #4278
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
cloud
Dziewczyny, czy Wasz brzuch też delikatnie drga tak jakby w rytm bicia serca?
:
Czkawke ma dzidzia

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dzień dobry. ładna noc dziś była. Ja z tych emocji usnelam moment
A teraz pora na kawę, śniadanie i porządki po poludnia mają zajrzec rodzice tz.

Moja mama aż się popłakałam wczoraj jak jej zadzwoniłam, że będzie dziewczynka (ma już 2 wnuków miał być 3, więcej wnuczat raczej nie będzie)
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:16   #4279
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Hej, wpadam w biegu, żeby potwierdzić swoje przeczucia. 💖

Będzie LILIANKA. 💖

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Hey, nadrobie później. Spieszę tylko donieść, że mój syn zgubił siusiaka.
Będzie dziewczynka! Nawet nie wiecie jacy jesteśmy szczęśliwi!
Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Czkawke ma dzidzia

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dzień dobry. ładna noc dziś była. Ja z tych emocji usnelam moment
A teraz pora na kawę, śniadanie i porządki po poludnia mają zajrzec rodzice tz.

Moja mama aż się popłakałam wczoraj jak jej zadzwoniłam, że będzie dziewczynka (ma już 2 wnuków miał być 3, więcej wnuczat raczej nie będzie)

Dziewczyny gratuluje córeczek
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 07:19   #4280
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Sylwia - poważnie czkawka?! myślałam, że to to w rytm bicia mojego serca, haha

Nie dziwię się, że jest radość z dziewczynki U mnie w rodzinie też wszyscy na to liczyli, ale ja tam się cieszę z chłopaka, chociaż wiadomo, że dziewczynkę też bym potem chciała
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:29   #4281
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Witam sie z rana, jakos tak niby biało ale zaraz to stopnieje :P tez bardzo chcieliśmy dziewczynkę, ale cieszę sie ze w ogole będę miała dziecko
Robię sobie inkę, wiec pewnie zanim sie ogarnę to bedzie po 9 i dopiero ruszę na badania. Na dodatek nie mogłam zasnąć, chyba do 3 sie męczyłam. U rodziców juz w ogole z Tz nie zasnę w jednym łóżku, bo jest małe i nie moge zabrać swojej poduszki


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:32   #4282
anita7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 605
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Sylwia o kurde ale wieści 😃 gratki kochana 😚

Gornek ładne te wózki. Mnie też się w tym stylu podobają. Widziałam na żywo bebetto luka śliczny ale kompletnie nie wiem jeszcze jakie ma opinie. Dużo mam z tego co wiem kupuje x-landery.

Bambi mi gin mierzył szyjkę podczas usg.


Bunnybe fajna atmosfera u Ciebie w pracy ☺ przesliczne rzeczy masz dla maluszka 😍

Milutek co racja to racja. Najważniejsze że dzidzia zdrowa ☺
Moja bratowa na 3 synów i chodzą jak w zegarku. Oczywiście jak dzieci nabroją to i tamto ale ogólnie jest porządek.

Melka może poprostu już przechodzi to w przestarzałe zakażenie? Nie mam pojęcia. Ale wiem że będzie dobrze 😚

Bambi fajną macie tradycję z tą wspólną kolacją z tz ☺

Mój tz jak rozbił swój smartfon to niestety gdzieś po pół roku przestał całkowicie działać ekran dotykowy 😕

mój tz nie może się już doczekać kiedy i on będzie mógł poczuć ruchy małego ☺





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anita7
Czas edycji: 2016-12-23 o 07:35
anita7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:33   #4283
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Decorail, mamasmerfuni, a wiecie że wczoraj zaczęłyśmy 21 tydzień? Na wizycie sie dowiedzialam Ale ten czas leciiiii!

Miłego dnia mamusie mój dzień zapowiada sie pracowicie, gotowanie, sprzątanie, bo w pierwszy dzien Świąt rodzinka będzie koczować u mnie
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:37   #4284
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Baambi, nie bede, mam jakis zapasowy telefon w domu na przeczekanie, a ten juz szwankuje wiec po nowym roku wymienie na nowy.
Gratuluje mocnego poczucia ruchow!

Decorail, tak moj brzuch tak drga, i jest to moje tetno, poza ciaza tez tak mam, nie zawsze to widac, ale czesto.

Milutek, moj lekarz liczy, ze to skonczone 21tc, czyli leci 22

Ja jeszcze sie lenie w lozku, bo corcia spi kolo mnie, a jak wstane to sie obudzi. Dzis mam w planach zrobienie salatki na swieta i ogarniecie mieszkania. Jutro rano juz tylko pazury, szykowanie sie i swietowanie





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mamaSmerfuni
Czas edycji: 2016-12-23 o 07:39
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:41   #4285
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Milutek - leci jak nie wiem co
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:41   #4286
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez anita7 Pokaż wiadomość

Milutek co racja to racja. Najważniejsze że dzidzia zdrowa ☺
Moja bratowa na 3 synów i chodzą jak w zegarku. Oczywiście jak dzieci nabroją to i tamto ale ogólnie jest porządek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z synkiem jednym jest wesoło a co dopiero z dwoma a z trzema to ho ho



Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Witam sie z rana, jakos tak niby biało ale zaraz to stopnieje tez bardzo chcieliśmy dziewczynkę, ale cieszę sie ze w ogole będę miała dziecko


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Syneczki są super (tak samo jak pewnie córeczki)
A Ty kochana dziś zaczynasz 21 tydzien jeśli sie nie mylę
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:43   #4287
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Gratulacje dla wszystkich dziewuszek
Mnie tegoroczne swieta trochę przerażają. Na wigilię 15 osob. Na pierwszy dzień świąt 20 osob. Nie wiem jak się pomieścimy. ale sie ciesze bo siostra z gliwic przyjeżdża a nie widziałyśmy się kupę czasu.

Co do wózka to napewno kupimy używany. Na pompowanych kołach. Jakos w lutym zamierzam kupić.

Spijam kawe i idę sprzątać, chociaż przy moim dziecku to walka z wiatrakami
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:50   #4288
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Milutek faktycznie dzisiaj 21 tc wg om, matko jak to leci szybko ciekawe jaki wiek ciąży mi podadzą na wizycie za tydzień
My wigilie u rodziców spędzamy sami tzn w 6 osob i pies, ale w 1 święto zawsze sie jechało do dziadków, znowu mnie to czeka, ale juz zapowiedziałam ze ja jadę od rana przed wszystkimi, bo nie wyobrażam sobie siedzieć w jednym małym pokoju z ponad 20 osobami, mi w domu jest duszno i otwieram okna a co dopiero tam. To nie dla mnie, nie w tum stanie, boje sie tez chorób bo z tego co wiem, to połowa jest przeziębiona :/ nie lubię takich rodzinnych spędów, latem to co innego bo można w ogrodzie posiedzieć.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:51   #4289
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Witajcie piątkowo, przedświątecznie!

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Talusia ja model pewnie konkretny wybiorę oglądając na żywo, ale biore pod uwagę tylko te 2 firmy pewnie po nowym roku wejdą nowe modele, a ze mam sklep gdzie sa 2 firmy odrazu to będę mogła sobie porównać
Nastawiłam budzik na 8, koło 9 mam nadzieje uda mi wyjsc i pojadę na badania. Chce żebyśmy koło 12 ruszyli z Warszawy bo pózniej będzie strasznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gornek, o jakim sklepie piszesz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 149310-Christmas-Loading.jpg (48,9 KB, 31 załadowań)
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 07:56   #4290
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe na dalsze plotki gotowe, cz. 2 perypetii mam majowych 2017

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Ja mam bebetto holland po synku, szary właśnie bo kocham ten kolor. Jestem z niego zadowolona i mogę polecić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------


Mura 4plus to było moje marzenie przy pierwszym dziecku (ma większą budę, a trzeba pamiętać, że będziemy się na spacerowe przesiadać na zimę ) ale jak go obejrzałam w sklepie to ie rozmyslilam od razu. Twarde zawieszenie zero amortyzacji i wszędzie szpary przez które wieje - takie były moje wrażenia najbardziej podobało mi się w nim składanie jedną ręką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------


Na którą wizytujesz? Ja na 10.30. Ciesze się ze tak rano, wstanę ogarnę syna i siebie i nie będę miała za dużo czasu żeby myśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O widzisz, to dobrze że mówisz. Ja nie wiem czy bede stanie takie rzeczy w ogóle wychwycić że coś jest nie tak, ale na pewno wybierzemy coś innego, zawsze tak jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-30 23:43:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.