Rozstanie przez wigilię - spór. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 23:02   #121
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Co Wy się tak wszyscy uczepiliście tego wspólnego mieszkania? Nikt nie widzi subtelnej różnicy w spędzeniu razem wigilii, a w decyzji o wspólnym zamieszkaniu? Nie wiemy z jakich powodów nie mieszkają razem, wiemy natomiast z jakiego powodu nie spędzą razem wigilii - bo facet ma taki kaprys. I tu nawet nie chodzi o tą nieszczęsną wigilię. Chodzi o to, że on wymyśla jakieś głupie powody, że z prostej rzeczy robi problem, którego w ogóle być nie powinno.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:05   #122
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

jeśli facet faktycznie ma problem z tym, że Autorka chciała odłożyć zaręczyny i wspólne zamieszkanie, to powinien otworzyć paszczę i to wyartykułować, a nie "bo nie jesteśmy rodziną oraz nie zostawię mamy".
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:09   #123
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez rozstrzygnieciesporu Pokaż wiadomość
Ja w końcu nie wiem czy ja powinnam wymagać czegoś od związku czy nie. Stawiać jakieś granice czy nie. Od kiedy mogę wymagać czegoś od związku? Kiedy mam odpuszczać? Kiedy mam się godzić na coś co mnie boli a kiedy jednak postawić na swoim? Bo tak nic nie wymagać i brać co jest to też chyba nie bardzo.
Powinnaś wymagać. I stawiać bardzo dużo granic. A przede wszystkim - rozmawiać, mówić o tym czego chcesz, czego pragniesz, co czujesz, co planujesz - WPROST.

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Autorko, twój facet wynajmuje czy mieszka w domu rodzinnym? Może on myśli ze to Ty nie traktujesz go poważnie bo nie chcesz z nim zamieszkać? I dlatego rzuca tekstami że nie jesteście rodziną?
Ten wątek jest irracjonalny... Jego matka robi wigilię na 3 osoby (!), więc z łatwością może dogadać się z synami by przesunąć wigilię na późniejszą godzinę. I tym sposobem będziecie tego dnia w 2 miejscach i wszyscy będą zadowoleni.

Skoro on nie chce - zostań w swoim domu, ze swoją rodziną. A on u swojej rodziny. Nie pozwól mu rządzić i decydować!! Widać, że facet ma jakiś problem ze sobą. Istnieje duże prawdopodobieństwo że trafiłaś na marudnego piotrusia pana z zapędami "władczymi" i musisz go natychmiast utemperować bo Ci wejdzie na głowę!
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:13   #124
rozstrzygnieciesporu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 39
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Przepraszam, że długo się nie odzywałam ale rozmawiałam z nim znowu. No i powiedział mi, że może spędzić ze mną wigilię jak jego brat albo siostra przylecą z zagranicy i będzie kto miał zostać z mamą. I jak nikogo nie będzie to on ze mną nie pojedzie a jak będzie to ewentualnie może jechać. Nie ważne czy przed ślubem czy po. Ale tak się składa, że oni zazwyczaj przyjeżdżają na wakacje a nie na święta. I ja się boję, że taka okazja spotkania się z moją rodziną będzie raz na 5 lat. Ale czy to jest dobry kompromis?
rozstrzygnieciesporu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:15   #125
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez rozstrzygnieciesporu Pokaż wiadomość
Przepraszam, że długo się nie odzywałam ale rozmawiałam z nim znowu. No i powiedział mi, że może spędzić ze mną wigilię jak jego brat albo siostra przylecą z zagranicy i będzie kto miał zostać z mamą. I jak nikogo nie będzie to on ze mną nie pojedzie a jak będzie to ewentualnie może jechać. Nie ważne czy przed ślubem czy po. Ale tak się składa, że oni zazwyczaj przyjeżdżają na wakacje a nie na święta. I ja się boję, że taka okazja spotkania się z moją rodziną będzie raz na 5 lat. Ale czy to jest dobry kompromis?
A możesz w końcu wyjaśnić kwestię tego dlaczego on musi z mamą być w wigilię CAŁY DZIEŃ?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:17   #126
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

a królewicz nie może z Tobą pojechać na tę Twoją wigilię na 1h, zostawić Cię tam i wrócić do mamy?

swoją drogą czy ona jest zdrowa? może na coś choruje?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:17   #127
ninus112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 278
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez rozstrzygnieciesporu Pokaż wiadomość
Przepraszam, że długo się nie odzywałam ale rozmawiałam z nim znowu. No i powiedział mi, że może spędzić ze mną wigilię jak jego brat albo siostra przylecą z zagranicy i będzie kto miał zostać z mamą. I jak nikogo nie będzie to on ze mną nie pojedzie a jak będzie to ewentualnie może jechać. Nie ważne czy przed ślubem czy po. Ale tak się składa, że oni zazwyczaj przyjeżdżają na wakacje a nie na święta. I ja się boję, że taka okazja spotkania się z moją rodziną będzie raz na 5 lat. Ale czy to jest dobry kompromis?
On dobrze wie że oni nie przyjadą i myśli Ci oczy!!
Facet chce przyszłości z Tobą ale szkoda ze Twojej rodziny w to nie włącza w ogóle.
Ja to bym się głęboko zastanowiła nad tym głębokim związkiem bo rodzina to nie papier tylko patrzenie na drugą osobę z którą chcę się utworzyć prawdziwa rodzinę.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
ninus112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 23:18   #128
rozstrzygnieciesporu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 39
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
A możesz w końcu wyjaśnić kwestię tego dlaczego on musi z mamą być w wigilię CAŁY DZIEŃ?
Bo nie chce zostawiać jej samej. Bo za dużo w życiu przeszła i ma tylko jego. No i tego nieszczęsnego wujka. Bo mój facet to zbawca świata i to jego wina, że brat z siostrą wyjechali za granicę. Wystarczy?
rozstrzygnieciesporu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:21   #129
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
A możesz w końcu wyjaśnić kwestię tego dlaczego on musi z mamą być w wigilię CAŁY DZIEŃ?
Autorka nic nie mówi o ojcu królewicza, to może przejął jego rolę i uważa, że matki nie zostawi, bo to jego psi obowiązek z nią być.

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez rozstrzygnieciesporu Pokaż wiadomość
Bo nie chce zostawiać jej samej. Bo za dużo w życiu przeszła i ma tylko jego. No i tego nieszczęsnego wujka. Bo mój facet to zbawca świata i to jego wina, że brat z siostrą wyjechali za granicę. Wystarczy?
no ta, rodzeństwo opuściło matkę, to on nie może. Autorko, gdzie byście mieli zamieszkać, gdybyś miała zamieszkać z królewiczem? bo coś czuję, że łączy go z matką jakaś niezdrowa więź i on się od niej tak prędko nie wyprowadzi.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:21   #130
rozstrzygnieciesporu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 39
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
a królewicz nie może z Tobą pojechać na tę Twoją wigilię na 1h, zostawić Cię tam i wrócić do mamy?

swoją drogą czy ona jest zdrowa? może na coś choruje?
Nie może - to nie jest godzina. Godzina to jest samej drogi do tego miasteczka - 1h żeby posiedzieć w jednym miejscu i 1 żeby w drugim i 1 godzina żeby wrócić. Razem 4h. I nie rozchodzi się o to żeby on tam mnie zawiózł bo ja taka wygodnicka jestem tylko o to, żeby tam ze mną posiedział.
rozstrzygnieciesporu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:22   #131
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

a ja nie kumam tej potrzeby pokazania go calej rodzinie
co to swiat sie juz konczy nie moga go poznac nastepnym razem?
on chce spedzic wigile z matka ktora zawsze robi wigilie o 16tej i bedzie na niej tylko wujek i on
ja tez nie zostawilabym mojej matki w wigilie samej dlatego ze moej dziewczyny rodzina przyjechala i chce mnie zobaczyc
sorry jako matka czulabym sie rozczarowana gdyby moj syn postawil wyzej rodzine dziewczyny niz mnie
tak nie sa malzenstwem i nie sa rodzina-czy wam sie to podoba czy nie jest to prawda nie widze w tym stwierdzeniu nic obrazliwego
poza tym nie kazdy lubi spedy rodzinne i pokazywanie sie calej rodzinie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 23:23   #132
rozstrzygnieciesporu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 39
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
Autorka nic nie mówi o ojcu królewicza, to może przejął jego rolę i uważa, że matki nie zostawi, bo to jego psi obowiązek z nią być.

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------



no ta, rodzeństwo opuściło matkę, to on nie może. Autorko, gdzie byście mieli zamieszkać, gdybyś miała zamieszkać z królewiczem? bo coś czuję, że łączy go z matką jakaś niezdrowa więź i on się od niej tak prędko nie wyprowadzi.
Ojciec nie żyje. Ale nie chciałam o tym pisać. O niczym więcej też nie bo zaraz zaczniecie pisać to co ja mu tołkuję od nie wiem jakiego czasu. A dla niego to nie do przyjęcia. I tak już dużo z nim wypracowałam a nie da się mieć wszystkiego naraz.
rozstrzygnieciesporu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:26   #133
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez rozstrzygnieciesporu Pokaż wiadomość
Nie może - to nie jest godzina. Godzina to jest samej drogi do tego miasteczka - 1h żeby posiedzieć w jednym miejscu i 1 żeby w drugim i 1 godzina żeby wrócić. Razem 4h. I nie rozchodzi się o to żeby on tam mnie zawiózł bo ja taka wygodnicka jestem tylko o to, żeby tam ze mną posiedział.
myślałam, że to tylko 1 wigilia ma być, więc wyszłyby 3h?

a on w ogóle nie chce matki zostawiać, czy nie chce się spóźnić na tę 16:00?

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2016-12-23 o 23:27
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:29   #134
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez rozstrzygnieciesporu Pokaż wiadomość
Bo nie chce zostawiać jej samej. Bo za dużo w życiu przeszła i ma tylko jego. No i tego nieszczęsnego wujka. Bo mój facet to zbawca świata i to jego wina, że brat z siostrą wyjechali za granicę. Wystarczy?
Dobra, już chyba wszystko rozumiem...
wydaje mi się, ze powinnas się poważnie zastanowić czy wchodzenie w ten układ, to jest dobry pomysł.
Jak już się tak uparł że nie będzie jechał do Ciebie, to mógł chociaż pomyśleć żeby zaprosić Ciebie na swoją wigilię, ale nawet o tym nie pomyślał.
Na prawdę coraz dziwniejsze to wszystko...
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:29   #135
rozstrzygnieciesporu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 39
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;68917231]a ja nie kumam tej potrzeby pokazania go calej rodzinie
co to swiat sie juz konczy nie moga go poznac nastepnym razem?
on chce spedzic wigile z matka ktora zawsze robi wigilie o 16tej i bedzie na niej tylko wujek i on
ja tez nie zostawilabym mojej matki w wigilie samej dlatego ze moej dziewczyny rodzina przyjechala i chce mnie zobaczyc
sorry jako matka czulabym sie rozczarowana gdyby moj syn postawil wyzej rodzine dziewczyny niz mnie
tak nie sa malzenstwem i nie sa rodzina-czy wam sie to podoba czy nie jest to prawda nie widze w tym stwierdzeniu nic obrazliwego
poza tym nie kazdy lubi spedy rodzinne i pokazywanie sie calej rodzinie[/QUOTE]
Ja się chcę z nim pokazać babci przede wszystkim bo jest stara, ma cukrzycę i nie wiadomo ile jeszcze pożyje - na tym mi najbardziej zależy bo go polubiła jak był u niej ze mną kilka razy (na palcach jednej ręki policzę).
I tak on nienawidzi spędów rodzinnych, ale dla mnie to ważne. Bo babcia to dla mnie bardzo ważna osoba i chcę, aby poznała lepiej przed śmiercią mojego wybranka. Ot cała tajemnica rozwiązana. Rzeczywiście wielki spęd 1 babcia w 1 mieszkaniu i 5 osób w drugim.
rozstrzygnieciesporu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:29   #136
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
jeśli facet faktycznie ma problem z tym, że Autorka chciała odłożyć zaręczyny i wspólne zamieszkanie, to powinien otworzyć paszczę i to wyartykułować, a nie "bo nie jesteśmy rodziną oraz nie zostawię mamy".
Otóż właśnie to. Dlatego ja bym tych spraw w ogóle nie łączyła.

Cytat:
Napisane przez rozstrzygnieciesporu Pokaż wiadomość
Przepraszam, że długo się nie odzywałam ale rozmawiałam z nim znowu. No i powiedział mi, że może spędzić ze mną wigilię jak jego brat albo siostra przylecą z zagranicy i będzie kto miał zostać z mamą. I jak nikogo nie będzie to on ze mną nie pojedzie a jak będzie to ewentualnie może jechać. Nie ważne czy przed ślubem czy po. Ale tak się składa, że oni zazwyczaj przyjeżdżają na wakacje a nie na święta. I ja się boję, że taka okazja spotkania się z moją rodziną będzie raz na 5 lat. Ale czy to jest dobry kompromis?
Ale przecież Ty nie oczekujesz żeby spędził wigilię z Tobą kosztem mamy. Przyjedzie do Ciebie raptem na 3-4h, a potem możecie do nocy siedzieć z jego mamą. Dla mnie on ma albo jakiegoś głupiego focha albo powód o którym nie chce powiedzieć.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:32   #137
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Otóż właśnie to. Dlatego ja bym tych spraw w ogóle nie łączyła.



Ale przecież Ty nie oczekujesz żeby spędził wigilię z Tobą kosztem mamy. Przyjedzie do Ciebie raptem na 3-4h, a potem możecie do nocy siedzieć z jego mamą. Dla mnie on ma albo jakiegoś głupiego focha albo powód o którym nie chce powiedzieć.
jak dla mnie to jego więź z matką jest dla niego ważniejsza niż więź z Autorką. ja bym się nie pchała w taki układ, bo z góry jest się na przegranej pozycji. mama jest po prostu u królewicza na pierwszym miejscu.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:36   #138
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;68917231]a ja nie kumam tej potrzeby pokazania go calej rodzinie
co to swiat sie juz konczy nie moga go poznac nastepnym razem?
on chce spedzic wigile z matka ktora zawsze robi wigilie o 16tej i bedzie na niej tylko wujek i on
ja tez nie zostawilabym mojej matki w wigilie samej dlatego ze moej dziewczyny rodzina przyjechala i chce mnie zobaczyc
sorry jako matka czulabym sie rozczarowana gdyby moj syn postawil wyzej rodzine dziewczyny niz mnie
tak nie sa malzenstwem i nie sa rodzina-czy wam sie to podoba czy nie jest to prawda nie widze w tym stwierdzeniu nic obrazliwego
poza tym nie kazdy lubi spedy rodzinne i pokazywanie sie calej rodzinie[/QUOTE]

Kobieto, ale czy Ty umiesz czytać? Ona nie chce żeby on zostawiał matkę. Serio dla kogoś problemem może być przełożenie wigilii o godzinę? Tym bardziej, że 17 to normalna godzina do zasiadania do kolacji. Autorka nie oczekuje, że oni przełożą wigilię z 16 na 20 tylko o godzinę. Ludzie litości. Teoretycznie do 15 jego matka mogłaby w pracy siedzieć, bo wigilia to dzień pracujący i co wtedy? Poszedł by z mamusią do roboty, bo w wigilię nie może jej opuścić nawet na sekundę?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:39   #139
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Kobieto, ale czy Ty umiesz czytać? Ona nie chce żeby on zostawiał matkę. Serio dla kogoś problemem może być przełożenie wigilii o godzinę? Tym bardziej, że 17 to normalna godzina do zasiadania do kolacji. Autorka nie oczekuje, że oni przełożą wigilię z 16 na 20 tylko o godzinę. Ludzie litości. Teoretycznie do 15 jego matka mogłaby w pracy siedzieć, bo wigilia to dzień pracujący i co wtedy? Poszedł by z mamusią do roboty, bo w wigilię nie może jej opuścić nawet na sekundę?
tak w ogóle to, przepraszam jeśli coś źle zrozumiałam, on w ogóle nie spóźniłby się na 16, bo wigilia u Autorki jest na 14, siedzi godzinę, podróż z miejscowości, gdzie jest wigilia Autorki, do jego miejscowości to 1h, więc na 16 by był.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 23:45   #140
rozstrzygnieciesporu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 39
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Ustaliliśmy już co ustaliliśmy. Dziękuję za wszystkie posty. Te po mojej stronie jak i po jego. Dały mi dużo do myślenia. Co ma być to będzie. Najwyżej nie wypali. Nie pierwszy i nie ostatni raz mi w życiu coś nie wypala a próbować zawsze warto bo jak to mówią lepiej jest żałować że się spróbowało niż żałować że się nie spróbowało.
rozstrzygnieciesporu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:49   #141
neposek
Raczkowanie
 
Avatar neposek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Witaj, autorko. Pewnie będę w mniejszości, ale ja nie widzę niczego złego w postępowaniu Twojego partnera. Więcej, postąpilabym jak on.
My również (mąż i ja) spedzalismy wigilię osobno do momentu zawarcia małżeństwa. I nigdy mi nie przyszło do głowy, że coś jest nie tak jak powinno. Na Twoim miejscu byłabym zachwycona jego stosunkiem do mamy. Szacunkiem i przywiązaniem. Bardzo cenię sobie takich ludzi. To ciepły, dobry człowiek.
Wyobraź sobie sytuację odwrotną. Zostawiłabys mamę, która jest dla Ciebie bardzo ważna - samą (z wujkiem) po godzinie? Ja nie. Możecie wspólnie spędzić każdy następny dzień. A to, że nie spędzi ich z Twoją rodziną? Czy to aż tak ważne , by rezygnować z mężczyzny , którego się kocha? Ileż jeszcze przed Wami takich spotkań? Dziesiątki.
Nie warto, kochana. Nie za wszelką cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neposek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:51   #142
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez rozstrzygnieciesporu Pokaż wiadomość
Ustaliliśmy już co ustaliliśmy. Dziękuję za wszystkie posty. Te po mojej stronie jak i po jego. Dały mi dużo do myślenia. Co ma być to będzie. Najwyżej nie wypali. Nie pierwszy i nie ostatni raz mi w życiu coś nie wypala a próbować zawsze warto bo jak to mówią lepiej jest żałować że się spróbowało niż żałować że się nie spróbowało.
współczuję i życzę powodzenia.

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez neposek Pokaż wiadomość
Witaj, autorko. Pewnie będę w mniejszości, ale ja nie widzę niczego złego w postępowaniu Twojego partnera. Więcej, postąpilabym jak on.
My również (mąż i ja) spedzalismy wigilię osobno do momentu zawarcia małżeństwa. I nigdy mi nie przyszło do głowy, że coś jest nie tak jak powinno. Na Twoim miejscu byłabym zachwycona jego stosunkiem do mamy. Szacunkiem i przywiązaniem. Bardzo cenię sobie takich ludzi. To ciepły, dobry człowiek.
Wyobraź sobie sytuację odwrotną. Zostawiłabys mamę, która jest dla Ciebie bardzo ważna - samą (z wujkiem) po godzinie? Ja nie. Możecie wspólnie spędzić każdy następny dzień. A to, że nie spędzi ich z Twoją rodziną? Czy to aż tak ważne , by rezygnować z mężczyzny , którego się kocha? Ileż jeszcze przed Wami takich spotkań? Dziesiątki.
Nie warto, kochana. Nie za wszelką cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przed nimi może i tak. przed jej chorą babcią - niekoniecznie.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:54   #143
neposek
Raczkowanie
 
Avatar neposek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

To oni powinni być dla siebie najważniejsi. A babcię mogą odwiedzić w każdy inny d😁😇

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neposek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:56   #144
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez neposek Pokaż wiadomość
Witaj, autorko. Pewnie będę w mniejszości, ale ja nie widzę niczego złego w postępowaniu Twojego partnera. Więcej, postąpilabym jak on.
My również (mąż i ja) spedzalismy wigilię osobno do momentu zawarcia małżeństwa. I nigdy mi nie przyszło do głowy, że coś jest nie tak jak powinno. Na Twoim miejscu byłabym zachwycona jego stosunkiem do mamy. Szacunkiem i przywiązaniem. Bardzo cenię sobie takich ludzi. To ciepły, dobry człowiek.
Wyobraź sobie sytuację odwrotną. Zostawiłabys mamę, która jest dla Ciebie bardzo ważna - samą (z wujkiem) po godzinie? Ja nie. Możecie wspólnie spędzić każdy następny dzień. A to, że nie spędzi ich z Twoją rodziną? Czy to aż tak ważne , by rezygnować z mężczyzny , którego się kocha? Ileż jeszcze przed Wami takich spotkań? Dziesiątki.
Nie warto, kochana. Nie za wszelką cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona nie chce zostawić jego mamy po godzinie, tylko przesunąć wigilie o godzinę i spędzić czas z jego rodziną do wieczora...
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:57   #145
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez neposek Pokaż wiadomość
To oni powinni być dla siebie najważniejsi. A babcię mogą odwiedzić w każdy inny d😁😇

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i tacy są dla siebie najważniejsi, że on ma w nosie, jak bardzo jej zależy, żeby choć godzinę spędził z nią na jej wigilii

daj spokój, chłop ma niezdrową relację z matką, a Ty jeszcze piszesz, że takich ludzi bardzo cenisz. czytałaś wszystkie wypowiedzi Autorki?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 00:01   #146
neposek
Raczkowanie
 
Avatar neposek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez neposek Pokaż wiadomość
To oni powinni być dla siebie najważniejsi. A babcię mogą odwiedzić w każdy inny dzień. Świąteczny lub nie. Rozstać się, bo partner nie spotka się z babcią w Wigilię? Odpowiedzcie sobie same jak to brzmi. Nieważne , że dobry z niego człowieka. Ważne, że Wigilię spędzi ze swoją mamą.
Nie rozumiem problemu. I nie chcę zrozumieć. Mam tylko nadzieję, że autorka ma w sobie trochę empatii i dużo miłości dla swojego mężczyzny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Czytałam wszystkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neposek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 00:02   #147
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

a rozstanie z powodu niezdrowej relacji z matką brzmi lepiej?

zresztą ja Autorce rozstania nie doradzam, będzie żałować, tęsknić i do niego wróci. lepiej niech jeszcze trochę z nim pobędzie i doświadczy paru innych jazd z jego strony - uczucie zniknie, a jej będzie łatwiej odejść.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 00:04   #148
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez rozstrzygnieciesporu Pokaż wiadomość
Ustaliliśmy już co ustaliliśmy. Dziękuję za wszystkie posty. Te po mojej stronie jak i po jego. Dały mi dużo do myślenia. Co ma być to będzie. Najwyżej nie wypali. Nie pierwszy i nie ostatni raz mi w życiu coś nie wypala a próbować zawsze warto bo jak to mówią lepiej jest żałować że się spróbowało niż żałować że się nie spróbowało.
a co w końcu ustaliliscie ?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 00:06   #149
neposek
Raczkowanie
 
Avatar neposek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ona nie chce zostawić jego mamy po godzinie, tylko przesunąć wigilie o godzinę i spędzić czas z jego rodziną do wieczora...
Wiem, wiem. Po prostu nie widzę problemu w tym, żeby mieli spędzić ten czas osobno. Na razie.
No nic. I tak autorka sama musi podjąć decyzję. Obu podjęła najlepszą dla siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neposek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 00:18   #150
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie przez wigilię - spór.

Wątek o samotnej babci, ktora tylko autorka chce odwiedzic przekonal mnie, ze chlopak ma racje nie chcac jezdzic do jej rodziny..
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-06 14:58:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.