Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-29, 13:30   #4681
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Podobno proszek akrylowy odmacza się w acetonie a u mnie jednak to nie dziala. Trzyma się mocno.
Nakladam go na baze a potem lece z reszta hybrydy.


Zaczelam tez uzywac cieni do powiek do efektów a'la dyrenka, chrom czy inne bling bling.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 13:50   #4682
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
Jakiego używacie kremu do rąk? Po robieniu hybryd zawsze mam suche dłonie:-/ i przez kilka dni jest mi ciężko sobie z nimi poradzić.


pozdrawiam,
wewelinka
Dobry jest czerwony z garniera

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 14:21   #4683
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny mam pytanie. Kupilam dzis lakier z alle paznokcie i pisze na nim uv polish gel lakier zelowy. Niby dziewczyna w sklepie powiedziala,ze sie on odmacza w acetonie,ale chcialam zapytac was czy moze ktoras uzywala i sciagala go acetonem?
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 14:33   #4684
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Nie, nie. Tzn można je przykleić nakładając krople harda na top no wipe, a jeśli używam zwykłego topu to oczywiście przemywam przed przystąpieniem do klejenia cyrkonii bo tego harda to jest odrobinę, tylko na cyrkonie, a nie całą warstwa. Wiec Reszta pazurka jest pokryta ostatnią warstwa topu.

Choć w sumie można by było dyspersii z ostatniej warstwy topu nie przebywać,przykleić cyrkonie i wtedy przemyć. Pozostawiona dyspersja między topem a kroplą harda może dodatkowo polepszyć utrzymanie cyrkonii więc to może być dobry pomysł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za odpowiedź.
Zapamiętam na przyszłość
Nigdy jeszcze nie kleiłam cyrkonii.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 14:41   #4685
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.
Zapamiętam na przyszłość
Nigdy jeszcze nie kleiłam cyrkonii.
Ja dziś pomalowałam paznokieć hardem, nałożyłam cyrkonie, naswietlilam i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 16:00   #4686
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ktora baza bedzie miala właściwości harda z semilaca ale odmocze ja w acetonie.? Ktoras z indigo ? Neonaila.?
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 16:13   #4687
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Ktora baza bedzie miala właściwości harda z semilaca ale odmocze ja w acetonie.? Ktoras z indigo ? Neonaila.?

Indigo protein base - odmacza się w acetonie, można ją nieznacznie przedłużyć i nadbudować paznokcia. Moje paznokcie też nieźle utwardza.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-29, 16:37   #4688
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Ktora baza bedzie miala właściwości harda z semilaca ale odmocze ja w acetonie.? Ktoras z indigo ? Neonaila.?
Proteinowa indigo i extra base neonail
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 19:23   #4689
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Indigo protein base - odmacza się w acetonie, można ją nieznacznie przedłużyć i nadbudować paznokcia. Moje paznokcie też nieźle utwardza.
Dziekuje bardzo
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Proteinowa indigo i extra base neonail
Dziekuje bardzo
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 20:21   #4690
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Poniewaz zamowilam dwa pylki z indigo wzielam tez na probe te proteinowa baze. Moze utwardzi tak samo jak proszek akrylowy a zejdzie bez problemu.

Czy widzicie roznice w nakladaniu multi chrome na warstwe dyspresyjna a na lakier bez niej? Serio wychodzi lepsza tafla na suchym topie?
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 20:26   #4691
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Kocham bazę proteinową W załączniku zdjęcie moich naturalnych pazurków pokrytych proteinką właśnie- z domieszką proszku akrylowego cover. Postanowiłam przeprowadzić eksperyment i zrobić tak, jak polecałyście. Sypnęłam na mokrą bazę i utwardziłam- mega twarde, jestem bardzo zadowolona.
Drugie zdjątko, to już moja nowa szata graficzna. W ramach wolnego pierwszego dnia świąt zrobiłam pazurki i sobie /bo przed świętami miałam urwanie głowy: 2 koleżanki, ciocia i żona kuzyna.../. Nowy glitter od Crystal Nails GL201- świetny! Czasem śliwka, czasem holo fantastyczno brokatowy- zależnie od kąta padania światła.
Te moje nowe zdobycze na wzorniku: 4 kolorki... niestety kolejny neon zamiast fajnego koralu :P i efekt perły- muszę przyznać ładny.
Ostatnie zdjęcie, to dowód mojego szaleństwa. Jednak się złamałam- proteiny i keratyny wzięłam od Indigo, żeby skorzystać z 2+1, do tego Olala z Arte Brilliante /kolejny szalony neon ehh/ i krem dla koleżanki, a dla mnie zestaw 7th heaven. Plus wcześniejsze zakupy na allegro- waciki, płyny dezynfekujące sprzęt i ręce, rękawiczki, maseczki, pilniki haha! Masakra- ogłaszam bankructwo!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161225_150714.jpg (77,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161226_111441.jpg (96,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161225_150605.jpg (165,6 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161229_210215.jpg (111,6 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez salinea
Czas edycji: 2016-12-29 o 20:32
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-29, 20:29   #4692
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Wydrapałaś?!?! Bożeee, ja o niego walczę od kilku lat :-/ na wątku olejkowym co chwilę się udzielam i z chęcią bym Twój przyrost przygarnela :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W temacie walki o przyrost,
Gdy udalo mi sie zapuscic dzieki hybrydom dluzsze niz zazwyczaj paznokcie to na niektorych fajnie powiekszyl mi sie rozywy obszar. Pech chcial, ze gdy raz je krotko spilowalam to o cos walnelam tak, ze przyrost mi sie odkleil i szlag go trafil. Minely 3 miesiace i wciaz nie wrocil do takiej długości jak przed uderzeniem paluchem. Jedyne pocieszenie, ze glownie nosze krujace kolory ale czasami mam gole pazury i jednak lepiej wyglądają z dłuższym przyrostem.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 21:17   #4693
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Domina próbowałam dzisiaj zrobić baby boomer ....nie wyszło 😐

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-29, 22:08   #4694
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny któraś z was kiedyś pisała ze zamiast waxikow bezpyłowych używa ręczników papierowych czy czegoś w tym stylu ale bez klaczkow. Poszukuję tego do paznokci (i mycia okien bez smug) bo waciki mi się kończą a chce coś co zajmuje mniej miejsca i mam więcej zastosowan
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 00:10   #4695
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś z was kiedyś pisała ze zamiast waxikow bezpyłowych używa ręczników papierowych czy czegoś w tym stylu ale bez klaczkow. Poszukuję tego do paznokci (i mycia okien bez smug) bo waciki mi się kończą a chce coś co zajmuje mniej miejsca i mam więcej zastosowan
Rossmann ręczniki materiałowe stella. Waciki trzeba sobie wyciąć używam kilka miesięcy i nie wrocilabym do bezpyłkowych

Wysłane z mojego SM-A300FU

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------



Wysłane z mojego SM-A300FU

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Z tym że do okien nie próbowałam wiec nie wiem jak szeroki ma wachlarz zastosowań ;D

Wysłane z mojego SM-A300FU
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 08:22   #4696
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez dkni41 Pokaż wiadomość
Rossmann ręczniki materiałowe stella. Waciki trzeba sobie wyciąć używam kilka miesięcy i nie wrocilabym do bezpyłkowych

Wysłane z mojego SM-A300FU

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------



Wysłane z mojego SM-A300FU

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Z tym że do okien nie próbowałam wiec nie wiem jak szeroki ma wachlarz zastosowań ;D

Wysłane z mojego SM-A300FU
Dzieki ci kobieto!
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 08:58   #4697
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
Co do topów z Indigo, mam wszystkie i żadnego nie polecam- beznadzieja! Po tygodniu zmatowione pazurki na amen. Napaliłam się na tego wet looka ostatnio i kupiłam dużą butlę i co? i d...a taki sam fatal error. A stosuję już wszelkie środki zapobiegające matowieniu- utwardzam dłużej /bo oni czasy podają dla swojej lampy 48w/, schładzam rękę przez przemyciem cleanerem shine... I nawet jeśli pięknie lśnią po przemyciu, to już po kilku dniach się i tak ścierają i matowią Kupię sobie jeszcze ten supershine z Crystal Nails, co mi kuzynka z Niemiec polecała i przetestuję- poszukiwania topu idealnego heh
O nie, zaluje ze dopiero teraz dokopalam sie do tego postu. Zamowilam ten wet top i dry cos tam bez warstwy dyspresyjnej wzgledu na ich kilka pylkow, ktore podobno tylko na takim topie prezentuja sie lustrzanie. I teraz buuu, co robic? Moge jeszcze anulowac te czesc zamowienia bo zakup jest jeszcze nieoplacony. Czy faktycznie brak warstwy dys robi roznice np. W efekcie chromu z Indigo? Jezeli tak to po jaki zamiennik siegnac tak do 30 zl i nie z ali.?
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 09:39   #4698
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
O nie, zaluje ze dopiero teraz dokopalam sie do tego postu. Zamowilam ten wet top i dry cos tam bez warstwy dyspresyjnej wzgledu na ich kilka pylkow, ktore podobno tylko na takim topie prezentuja sie lustrzanie. I teraz buuu, co robic? Moge jeszcze anulowac te czesc zamowienia bo zakup jest jeszcze nieoplacony. Czy faktycznie brak warstwy dys robi roznice np. W efekcie chromu z Indigo? Jezeli tak to po jaki zamiennik siegnac tak do 30 zl i nie z ali.?
Robi różnicę. Niektóre pylki nie tworzą tafli na warstwie dyspersyjnej, np metal manix kameleon z indigo, tylko wyglądają jak zwykły brokat. Trzeba doczytać jak stosować pyłki ja się np wczoraj pomyliłam tak silne indygo wygląda na dyspersji1483090692974.jpg

A tak na topie no wipe semilaca bez warstwy1483090728691.jpg

Na żywo różnica jest jeszcze większa

Też wczoraj zamówiłam wet look, dry top, bazę proteinowa, i jeszcze kilka drobnostek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 09:40   #4699
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
O nie, zaluje ze dopiero teraz dokopalam sie do tego postu. Zamowilam ten wet top i dry cos tam bez warstwy dyspresyjnej wzgledu na ich kilka pylkow, ktore podobno tylko na takim topie prezentuja sie lustrzanie. I teraz buuu, co robic? Moge jeszcze anulowac te czesc zamowienia bo zakup jest jeszcze nieoplacony. Czy faktycznie brak warstwy dys robi roznice np. W efekcie chromu z Indigo? Jezeli tak to po jaki zamiennik siegnac tak do 30 zl i nie z ali.?
PS. Możesz kupić np Semilac no wipe, coś koło 37 zł, innych nie znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-30, 10:04   #4700
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

NN też ma no wipe i jestem zadowolona. Ale się wkurzylam bo mam metal manix i do niego trzeba kupić sugar. Mam wrażenie że jak go kupowałam to nie było tego w instrukcji. I jakoś się nie mogę zebrać żeby go kupić bo indygo mam nie po drodze ale chyba w końcu się zbiorę. Szkoda że NN nie ma jakiegoś odpowiednika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 10:10   #4701
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Też wczoraj zamówiłam wet look, dry top, bazę proteinowa, i jeszcze kilka drobnostek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do tej pory robiłam różne pyłki (nawet te z cieni do powiek), które potrzebowały warstwy dys, więc nie było problemu.
Ale widzę jednak, że Metal Manix potrzebny jest no wipe. Robi ogromną różnicę.
A sugar to co to?* Tego też potrzebuję? Nie było tego chyba w instrukcji

No Wipe z Neo Nail Ładnie robi się na nim taflę? I przede wszystkim - czy odmacza się w acetonie? Z tego co pamiętam ten dry top i wet nie odmaczają się i to był znak z niebios by ich nie brać.
Neo Nail mam stacjonarnie i mogę sobie kupić ten no wipe. Ich primer bezkawasowy polecacie?


*Jeszcze raz doczytałam na stronie Indigo i już sobie przypomniałam. Przyznaję, że olałam kupno Sugar bo uznałam, że zwykła warstwa dys od np. hybrydy NeoNail pewnie wystarczy. Mylę się?
Jak tak dalej pójdzie to anuluję całe zamówienie i od nowa na spokojnie je skompletuję a zamienniki kupię w Neonail na przykład. Tak wyglądają właśnie moje spontaniczne zamówienia xD

Edytowane przez AylarLi
Czas edycji: 2016-12-30 o 10:18
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 10:30   #4702
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Do tej pory robiłam różne pyłki (nawet te z cieni do powiek), które potrzebowały warstwy dys, więc nie było problemu.
Ale widzę jednak, że Metal Manix potrzebny jest no wipe. Robi ogromną różnicę.
A sugar to co to?* Tego też potrzebuję? Nie było tego chyba w instrukcji

No Wipe z Neo Nail Ładnie robi się na nim taflę? I przede wszystkim - czy odmacza się w acetonie? Z tego co pamiętam ten dry top i wet nie odmaczają się i to był znak z niebios by ich nie brać.
Neo Nail mam stacjonarnie i mogę sobie kupić ten no wipe. Ich primer bezkawasowy polecacie?


*Jeszcze raz doczytałam na stronie Indigo i już sobie przypomniałam. Przyznaję, że olałam kupno Sugar bo uznałam, że zwykła warstwa dys od np. hybrydy NeoNail pewnie wystarczy. Mylę się?
Jak tak dalej pójdzie to anuluję całe zamówienie i od nowa na spokojnie je skompletuję a zamienniki kupię w Neonail na przykład. Tak wyglądają właśnie moje spontaniczne zamówienia xD
Dziewczyny wiem, że też wycieraja suchym wacikiem warstwę dyspersyjna zwyklego topu i w to wcieraja te pyłki i ponoć działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 11:21   #4703
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
NN też ma no wipe i jestem zadowolona. Ale się wkurzylam bo mam metal manix i do niego trzeba kupić sugar. Mam wrażenie że jak go kupowałam to nie było tego w instrukcji. I jakoś się nie mogę zebrać żeby go kupić bo indygo mam nie po drodze ale chyba w końcu się zbiorę. Szkoda że NN nie ma jakiegoś odpowiednika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja metal manix robie na topiena sugarze pupy nie urywa Wstawiam fotke metal manix na topie (mowie o tym zwykłym )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1483096834320.jpg (77,7 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1483096867278.jpg (73,6 KB, 99 załadowań)
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 11:25   #4704
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Czy Wy też tak macie że jak robicie mani z pyłkami to są one wszędzie? :-D ja dłużej czyszcze wszystko z brokatów/ pylków niż robie same hybrydy :-D za to pazury na sylwka gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 11:28   #4705
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja metal manix robie na topiena sugarze pupy nie urywa Wstawiam fotke metal manix na topie (mowie o tym zwykłym )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś to nie przypomina tej tafli z filmików Indigo.
Teraz sama nie wiem czy warto i czy warstwa dys na kolorze jest wystarczająca by uzyskać efekt niemal lustra.

No wipe kupię z Neo Nail.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 11:31   #4706
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Jakoś to nie przypomina tej tafli z filmików Indigo.
Teraz sama nie wiem czy warto i czy warstwa dys na kolorze jest wystarczająca by uzyskać efekt niemal lustra.

No wipe kupię z Neo Nail.
Bo to jest metal manix silver, a do lustra to jest metal manix multi chrome Nie ogladalam filmikow indigo ale wydaje mi sir ze to dwa inne produkty, inaczej kladzione u dajce inny efekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 11:39   #4707
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Bo to jest metal manix silver, a do lustra to jest metal manix multi chrome Nie ogladalam filmikow indigo ale wydaje mi sir ze to dwa inne produkty, inaczej kladzione u dajce inny efekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra, ok już rozumiem. Trochę mi się pomieszało ale już ogarniam

Tak więc zrobię tak: na te pyłki, które potrzebują No Wipe, kupię ten z NeoNail. A te co potrzebują Sugar wypróbuję na zwykłej warstwie dys z kolorowego lakieru hybrydowego. Jak nie zadziała to będę w przyszłości kombinować dalej.
Muszę więc zmienić zamówienie z Indigo. Przynajmniej zaoszczędziłam trochę
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 11:47   #4708
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dokładnie. Jak kupowałam manix to oni go reklamowali że to będzie tafla. Dopiero jak zrobili multi chrome to wyszło że zwykły manix daje trochę inny efekt. Mi na warstwie dyapresyjnej średnio wychodzi. Mam nadzieję że dzisiaj będzie otwarte i kupię sugar bo mam ochotę na baby boomer.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 12:10   #4709
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Czy Wy też tak macie że jak robicie mani z pyłkami to są one wszędzie? :-D ja dłużej czyszcze wszystko z brokatów/ pylków niż robie same hybrydy :-D za to pazury na sylwka gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam mamie metal manix na stole dębowym, dość starym i dla nas wartościowym i ten pyłek tak się wbił w to drewno (lakierowane), że nie mogę niczym tego usunąć i teraz leży w tym miejscu serwetka.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 12:11   #4710
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja robię zawsze na ręczniku papierowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.