Zdobienia na hybrydzie- WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-13, 12:46   #1
Rodoina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 29

Wzorek na dość krótkie paznokcie


Witam, zastanawiam się nad zrobieniem sobie hybrydy jednak nie mogę zdecydować się na wzór. Mam dość krótkie paznokcie (praca sprawia ze ciągle się łamią i ciężko mi zapuscic) i wydaje mi się ze nie każdy wzór będzie pasować do nich. Wiadomo ze jak przeglądam galerię to na długich paznokciach wszystko jest ekstra.... możecie mi coś doradzić? Z góry dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodoina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 21:01   #2
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Wzorek na dość krótkie paznokcie

Cytat:
Napisane przez Rodoina Pokaż wiadomość
Witam, zastanawiam się nad zrobieniem sobie hybrydy jednak nie mogę zdecydować się na wzór. Mam dość krótkie paznokcie (praca sprawia ze ciągle się łamią i ciężko mi zapuscic) i wydaje mi się ze nie każdy wzór będzie pasować do nich. Wiadomo ze jak przeglądam galerię to na długich paznokciach wszystko jest ekstra.... możecie mi coś doradzić? Z góry dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Osobiście uważam, że najlepszym sposobem na ozdobienie paznokcia (także krótkiego) jest stempel lub naklejka No chyba, że ktoś ma taki talent jak niektóre dziewczyny tutaj, to żaden stempel ani naklejka tego nie pobije Możesz też zrobić ombre, ale poziome, optycznie wydłuży paznokcia Jakaś zeberka... Na youtube jest mnóstwo filmików z przeróżnymi zdobieniami
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 21:11   #3
malakalaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wzorek na dość krótkie paznokcie

Znalazłam stronkę z ciekawymi inspiracjami na krótkie pazurki, może i tobie się coś spodoba: <reklama>

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-12-15 o 17:56 Powód: reklama
malakalaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 00:52   #4
dareczka1596
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Zdobienia na hybrydzie- WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny pomóżcie! Zaczynam przygodę z hybrydami i jestem w tym ciemna 😔 chce namalować na paznokciu sniezynke i nie wiem jak to zrobić żeby była ona brokatowa. . Kiedy próbowałam obsypac nieutwardzony biały lakier brokatem a pozniej próbowałam to strzepac z palca tak aby tylko na sniezynce został brokat to nie wyszło. Brokat zostaje również na tle .. jak mam to zrobić. . Jakie macie sposoby dziewczyny ??
dareczka1596 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 11:17   #5
AnnaPelc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
czym wykonać sugar effect, jaki żel?

Przepraszam ale nie mogę odnaleźć z lupką odpowiedzi na moje pytanie.

Pazurki robię głównie sobie i chciałam pobawić się w sugar efekt, akrylowy proszek mam, ale nurtuje mnie pytanie czym różni się i czy warto zakupić specjalny żel przeznaczony do tego zdobienia? Wiem że można np na hybrydzie tak tez ostatnio właśnie zrobiłam, ale ciekawi mnie czym się typowy żel wyróżnia.
Wiem ze Was sporo tu jest i na pewno ktoś pomoże.
Jaki ewentualnie żel kupić i raczej tańszy bo to głównie dla mojego użytku.
AnnaPelc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 07:19   #6
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: Brokatowe zdobienia

Z obsypywaniem to ci raczej nie wyjdzie... ja na twoim miejscu kupiłabym lakier brokatowy, są różne tego typu lakiery i srebrne i złote, i z drobinkami. Wtedy na utwardzonym bazowym lakierze malujesz śnieżynkę i utwardzasz.
__________________
Nie ma dzieci - są ludzie , ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Zachęcam do przekazania 1% dla FSM - https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 07:22   #7
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: Wzorek na dość krótkie paznokcie

Nie musisz od razu tworzyć jakiś wymyślnych wzorków. Może pionowe paseczki czy kropeczki, a jak paznokcie urosną coś więcej. Poza tym jednokolorowe paznokcie też sa ładne.
__________________
Nie ma dzieci - są ludzie , ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Zachęcam do przekazania 1% dla FSM - https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-30, 08:20   #8
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Brokatowe zdobienia

Wyjdzie tylko przed namalowaniem śnieżynki musisz przemyć całego pazura cleanerem, a potem namalowac sniezynke, tylko tak dosc widocznie, jak zrobisz to za cienko to nie wyjdzie. Obsypac brokatem i do lampy ja tak kiedy robilam tylko ze z zebra i musze przyznac ze nie kazdy brokat sie nadaje, chcialam wtedy zrobic zebre dwukolorowa, z dwoch brokatow, z jednego wyszlo rewelacyjnie a z drugiego nic nie wyszlo... wybaczcie za brak polskich liter, ale nie chce juz mi sie na tel, chora jestem i ledwo na oczy patrze ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 17:56   #9
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Brokatowe zdobienia

zmieniłam nazwę wątku. Od teraz możecie tu zadawać pytania odnośnie zdobień na hybrydzie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-30 18:56:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.