Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 21:04   #91
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

ktoś mi zarzucił wcześniej ,że nie jestem obiektywna-nie życzę nikomu moich doświadczeń
Widzę, że nie przeczytałaś uważnie mojego ostatniego posta.

Nie był to zarzut, było to stwierdzenie faktu, zresztą napisałam, że jest to zrozumiałe.

Ale w tej i każdej innej sprawie niektórzy muszą być obiektywni.

Czy gdybyś była lekarzem, nie zrobiłabyś wszystkiego żeby ratować życie człowieka, dlatego, ze był piratem drogowym, a Tobir kiedyś ktoś bliski zginął w ten sposób?

Ja tylko apelowałam o to, że od sądzenia są sądy, a nie emocje.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 22:45   #92
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Oncia, a co miał zrobić pasażer samochodu, którego kierowca jedzie jak wariat? Wysiąść w trakcie jazdy? Czy chwytac za kierownice lub naciskać na hamulec?
Nie wiemy, czy ten pasażer miał frajde z szybkiej jazdy, czy może to kierowca jechal jak szalony, a pasażerowi wcale sie to nie podobało. Co innego, jak ktoś wsiada do samochodu z pijanym kierowca, wtedy sam niejako jest sobie winien, jak się coś stanie.

Nie pleć głupot.
Obaj panowie byli fanami motoryzacji,z tym,że Zientarski był bardziej znany.
Auto z tego co czytałam nie było własnością żadnego z nich,pożyczono je wyłącznie do testów.Tak więc panowie testowali sobie ferrari w nocy na drodze.
Obaj mieli frajdę z tego,że jadą taką wypasioną bryką z zawrotną prędkością. Pasażera nawet jakby przeżył nikt do odpowiedzialności nie pociągnie, winny zawsze jest ten co prowadzi.
Obaj ponieśli karę za głupotę i brawurę, jeden życiem,a drugi jak wyżyje wyrzutami sumienia do końca życia. Kara więzienia to przy tym chyba pryszcz.
Uważam ,że adekwatną karą w tym przypadku byłoby raczej dożywotnie odebranie prawa jazdy niż wsadzenie do więzienia.

Mnie wkurza dziennikarska solidarność.Zwalają winę na stan drogi, na próg. Obwiniają ZTM. Kurde jak się grzeje w mieście z taką prędkością to i idealna nawierzchnia nie pomoże.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:33   #93
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
Wklejam wypowiedź Łukasza Warzechy, dziennikarza Faktu. Rozsądny głos w całej tej sprawie: Łukasz Warzecha "Fakt":

Wypadek Macieja Zientarskiego to festiwal niebywałej hipokryzji. Zadawałem sobie dzisiaj pytanie, jak wyglądałyby komentarze i wiadomości w mediach, gdyby za kierownicą nie siedział właśnie Zientarski, ale jakiś anonimowy Jan Pipsztycki. Pewnie byłaby mowa o głupocie, brawurze, potencjalnym, a i faktycznym zabójcy.
Ale ponieważ uczestnikiem zdarzenia był znany dziennikarz, więc mamy tylko pełne troski opowieści o jego stanie zdrowia i apele w Antyradiu o krew.
Owszem, życzę Maciejowi Zientarskiemu powrotu do zdrowia. Po to, żeby mógł stanąć przed sądem i odpowiadać za nieumyślne spowodowanie śmierci oraz sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym. Mam nadzieję, że dostanie wyrok niezbyt wysoki, ale bez zawieszenia oraz straci na zawsze prawo jazdy.
Ja nie mam oporów. Zientarskiego nie znałem, solidarności zawodowej tu nie czuję żadnej. Może dlatego, że Puławską jeżdżę w tamtym miejscu niemal codziennie i dreszcz mnie przechodzi na myśl, co by było, gdybym się tam znalazł w chwili, gdy młody Zientarski miał omamy, że jest na torze wyścigowym. Mogę zatem napisać wprost: Maciej Zientarski zachował się jak idiota bez kontaktu z rzeczywistością. Za kierownicą sportowego samochodu był potencjalnym mordercą przypadkowych ludzi. Jest człowiekiem niebezpiecznym dla otoczenia. Dla publicznego dobra już nigdy nie powinien usiąść za kierownicą. Nigdy.
W wypadku zginął dziennikarz `Superaka". Miał straszną śmierć, wygląda na to, że się spalił. A ja zadaję sobie pytanie, czy był bez winy. Mowę mu odjęło? Zientarski, cisnąc gaz, sterroryzował go pistoletem? Czy coś zabroniło mu powiedzieć: `Maciek, zwolnij, nie szalej, tu są ludzie dookoła"?
Zientarski podobno lubił ostrą jazdę. Zastanawiam się, jak to możliwe, że dotąd nie stracił prawa jazdy (co być może uratowałoby mu zdrowie, a koledze życie). I mam natychmiastową odpowiedź: takich drogowych kretynów widzę wokół siebie setki. Są bezkarni, ponieważ polska policja skupia się niemal wyłącznie na mierzeniu prędkości (o czym już kiedyś pisałem). Znam w Warszawie kilkanaście miejsc, gdzie w godzinach szczytu bezmyślni kretyni łamią przepisy - nie przekraczając prędkości - po kilkanaście razy w ciągu minuty. Jedno z nich jest tuż obok miejsca, gdzie Zientarski wbił się w słup: niecierpliwi posiadacze dobrych aut notorycznie omijają zakorkowany jedyny pas skrętu z Rzymowskiego w prawo w Puławską w stronę Piaseczna, przejeżdżając przez powierzchnię wyłączoną z ruchu, wprost pod koła samochodów, jadących Puławską. Nigdy nie widziałem tam policji. Podobnie jak w innych niebezpiecznych miejscach.
Zientarski należał do grupy tych, którym się wydaje, że znana gęba upoważnia ich do nieliczenia się z nikim i niczym. Gwiazdorska elitka uwielbia chwalić się tym, ile kto jechał swoim dobrym autem i jak poradził sobie z zatrzymującą go policją. I faktycznie - polscy policjanci mają tendencję do ulegania czarowi znanej gęby. `A, pan Maciek. No, no, jechał pan 167 na godzinę. Niech pan trochę zwolni i szerokiej drogi". Taki mamy etos służby w drogówce. Gliniarz z małego hrabstwa w Stanach zachowałby się dokładnie odwrotnie: gdyby dopadł jakiegoś celebryta, wziąłby sobie za punkt honoru nie odpuszczać. Bo nikt mu nie będzie rozkazywał na jego terenie. Stąd potem na portalach plotkarskich wieści o złapanych na jeździe po pijaku albo łamaniu innych przepisów różnych Bradach Pittach i innych Jackach Nicholsonach.
Na Dzienniku.pl można przeczytać taką informację: współtwórca programu, który prowadził Zientarski, niejaki Maciej Pruszyński, beztrosko oznajmia, że `każdy mężczyzna mając okazję zasiąść za kierownicą ferrari, zechciałby sprawdzić, ile ono pojedzie". Dalej portal pisze, że Pruszyński `nie potępia kierowcy nawet za to, że dziennikarz sprawdzał ile pojedzie na ruchliwej i wyboistej ulicy Puławskiej".
Nie znam pana Pruszyńskiego. Szkoda, bo gdybym go znał, to bym go spytał, czy pamięta pewnego cwanego faceta, któremu kilka lat temu bardzo spieszyło się zimą do pracy. Tak bardzo, że zabił na przystanku autobusowym kilka osób. A może on też sprawdzał, ile pojedzie jego focus? A co by powiedział pan Pruszyński, gdyby ferrari Zientarskiego pociągnęło za sobą inne auto, którym jechałaby np. rodzina z małym dzieckiem? Też byłby taki wyrozumiały?
Nie oglądałem programów Zientarskiego. Podobno propagował bezpieczną jazdę. Okazuje się, że i to była hipokryzja. Z takimi jak on ludźmi jest jak z groźnymi przestępcami, którzy nie popełniają przestępstw, póki siedzą w więzieniu. Drogowy bandyta nie jest zagrożeniem, jeśli nie może wsiąść za kierownicę. Życzę młodemu Zientarskiemu, żeby wykurował się całkowicie. I żeby już nigdy, przenigdy nie usiadł za kółkiem. Dla dobra własnego i przypadkowych ludzi dookoła.
Nie podoba mi się ten "artykuł". Dla mnie to chęć pokazania się jakiegoś pana X, "jaki to ja jestem sprawiedliwy nie trzymając strony kolegi po fachu". Może i ma trochę racji ale język jakim przedstawił swoje zdanie jest poniżej poziomu ( czego tu się spodziewać, to Fakt przecież). A ja zdania nie zmienię, od sądzenia są SĄDY, łatwo przypiąć łatkę człowiekowi nie znając okoliczności zajścia i opierając się na doniesieniach prasowych( zarówno tych potępiających pana Zientarskiego jak i tych próbujących go usprawiedliwić). Jeśli jest winny to za to odpowie. Piszecie że jest osobą publiczną więc nie poniesie znaczącej kary, może i racja. Ale kara jakaś będzie, nawet jeśli miała by to być grzywna lub zabranie prawa jazdy na rok, zgadzam się że nieadekwatna do czynu ale nikt tego nie zmieni. Jeśli prowadził, lub jeśli nie prowadził to wyrzuty sumienia i tak będą- jak już pisałam to przecież człowiek a nie potwór, uczucia na pewno ma. Zwłaszcza że zginęła nie przypadkowa osoba, tylko ktoś kogo dobrze znał.

Moja wypowiedź ma na celu zaznaczenie że nie nam sądzić kogoś za popełnione czyny, oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale moim zdaniem to że się nie zna wszystkich faktów wydarzenia ( bo chyba żaden/na z nas ich nie zna?) czyni nasz osąd bardzo nieobiektywnym i być może w jakimś stopniu krzywdzącym.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:41   #94
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Uważam ,że adekwatną karą w tym przypadku byłoby raczej dożywotnie odebranie prawa jazdy niż wsadzenie do więzienia.

Mnie wkurza dziennikarska solidarność.Zwalają winę na stan drogi, na próg. Obwiniają ZTM. Kurde jak się grzeje w mieście z taką prędkością to i idealna nawierzchnia nie pomoże.
dla człowieka ktory motoryzacją żyje taka kara jest duzo mocniejsza, jeśli jest winny śmierci pasażera to i adekwatna, brzmi brutalnie ale jednak nikogo już swoją lekkomyślnością nie zabije..
A pod ostatnim akapitem jaki napisałaś, podpisuję się obiema rękami.
ztm, polskie drogi - tu też jest odpowiedzialność, jednak poki ktoś jezdzi drogami takimi jakie są, poki sie to nie zmieni, to jednak należałoby myśleć co i jak robic żeby przeżyć. Dla osoby nieżyjącej mało istotne jest kto ponosi winę.
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 12:46   #95
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
Wklejam wypowiedź Łukasza Warzechy, dziennikarza Faktu. Rozsądny głos w całej tej sprawie: Łukasz Warzecha "Fakt":

Wypadek Macieja Zientarskiego to festiwal niebywałej hipokryzji. Zadawałem sobie dzisiaj pytanie, jak wyglądałyby komentarze i wiadomości w mediach, gdyby za kierownicą nie siedział właśnie Zientarski, ale jakiś anonimowy Jan Pipsztycki. Pewnie byłaby mowa o głupocie, brawurze, potencjalnym, a i faktycznym zabójcy.
Ale ponieważ uczestnikiem zdarzenia był znany dziennikarz, więc mamy tylko pełne troski opowieści o jego stanie zdrowia i apele w Antyradiu o krew.
Owszem, życzę Maciejowi Zientarskiemu powrotu do zdrowia. Po to, żeby mógł stanąć przed sądem i odpowiadać za nieumyślne spowodowanie śmierci oraz sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym. Mam nadzieję, że dostanie wyrok niezbyt wysoki, ale bez zawieszenia oraz straci na zawsze prawo jazdy.
Ja nie mam oporów. Zientarskiego nie znałem, solidarności zawodowej tu nie czuję żadnej. Może dlatego, że Puławską jeżdżę w tamtym miejscu niemal codziennie i dreszcz mnie przechodzi na myśl, co by było, gdybym się tam znalazł w chwili, gdy młody Zientarski miał omamy, że jest na torze wyścigowym. Mogę zatem napisać wprost: Maciej Zientarski zachował się jak idiota bez kontaktu z rzeczywistością. Za kierownicą sportowego samochodu był potencjalnym mordercą przypadkowych ludzi. Jest człowiekiem niebezpiecznym dla otoczenia. Dla publicznego dobra już nigdy nie powinien usiąść za kierownicą. Nigdy.
W wypadku zginął dziennikarz `Superaka". Miał straszną śmierć, wygląda na to, że się spalił. A ja zadaję sobie pytanie, czy był bez winy. Mowę mu odjęło? Zientarski, cisnąc gaz, sterroryzował go pistoletem? Czy coś zabroniło mu powiedzieć: `Maciek, zwolnij, nie szalej, tu są ludzie dookoła"?
Zientarski podobno lubił ostrą jazdę. Zastanawiam się, jak to możliwe, że dotąd nie stracił prawa jazdy (co być może uratowałoby mu zdrowie, a koledze życie). I mam natychmiastową odpowiedź: takich drogowych kretynów widzę wokół siebie setki. Są bezkarni, ponieważ polska policja skupia się niemal wyłącznie na mierzeniu prędkości (o czym już kiedyś pisałem). Znam w Warszawie kilkanaście miejsc, gdzie w godzinach szczytu bezmyślni kretyni łamią przepisy - nie przekraczając prędkości - po kilkanaście razy w ciągu minuty. Jedno z nich jest tuż obok miejsca, gdzie Zientarski wbił się w słup: niecierpliwi posiadacze dobrych aut notorycznie omijają zakorkowany jedyny pas skrętu z Rzymowskiego w prawo w Puławską w stronę Piaseczna, przejeżdżając przez powierzchnię wyłączoną z ruchu, wprost pod koła samochodów, jadących Puławską. Nigdy nie widziałem tam policji. Podobnie jak w innych niebezpiecznych miejscach.
Zientarski należał do grupy tych, którym się wydaje, że znana gęba upoważnia ich do nieliczenia się z nikim i niczym. Gwiazdorska elitka uwielbia chwalić się tym, ile kto jechał swoim dobrym autem i jak poradził sobie z zatrzymującą go policją. I faktycznie - polscy policjanci mają tendencję do ulegania czarowi znanej gęby. `A, pan Maciek. No, no, jechał pan 167 na godzinę. Niech pan trochę zwolni i szerokiej drogi". Taki mamy etos służby w drogówce. Gliniarz z małego hrabstwa w Stanach zachowałby się dokładnie odwrotnie: gdyby dopadł jakiegoś celebryta, wziąłby sobie za punkt honoru nie odpuszczać. Bo nikt mu nie będzie rozkazywał na jego terenie. Stąd potem na portalach plotkarskich wieści o złapanych na jeździe po pijaku albo łamaniu innych przepisów różnych Bradach Pittach i innych Jackach Nicholsonach.
Na Dzienniku.pl można przeczytać taką informację: współtwórca programu, który prowadził Zientarski, niejaki Maciej Pruszyński, beztrosko oznajmia, że `każdy mężczyzna mając okazję zasiąść za kierownicą ferrari, zechciałby sprawdzić, ile ono pojedzie". Dalej portal pisze, że Pruszyński `nie potępia kierowcy nawet za to, że dziennikarz sprawdzał ile pojedzie na ruchliwej i wyboistej ulicy Puławskiej".
Nie znam pana Pruszyńskiego. Szkoda, bo gdybym go znał, to bym go spytał, czy pamięta pewnego cwanego faceta, któremu kilka lat temu bardzo spieszyło się zimą do pracy. Tak bardzo, że zabił na przystanku autobusowym kilka osób. A może on też sprawdzał, ile pojedzie jego focus? A co by powiedział pan Pruszyński, gdyby ferrari Zientarskiego pociągnęło za sobą inne auto, którym jechałaby np. rodzina z małym dzieckiem? Też byłby taki wyrozumiały?
Nie oglądałem programów Zientarskiego. Podobno propagował bezpieczną jazdę. Okazuje się, że i to była hipokryzja. Z takimi jak on ludźmi jest jak z groźnymi przestępcami, którzy nie popełniają przestępstw, póki siedzą w więzieniu. Drogowy bandyta nie jest zagrożeniem, jeśli nie może wsiąść za kierownicę. Życzę młodemu Zientarskiemu, żeby wykurował się całkowicie. I żeby już nigdy, przenigdy nie usiadł za kółkiem. Dla dobra własnego i przypadkowych ludzi dookoła.

zgadzam sie w pelni z atykulem,wreszcie ktos ma odwage powiedziec prawde i nie wchodzic w du... kolegom po fachu,oczywiscie zaraz ktos powie ,no tak chce sie wypromowac ,byc moze -taki argument pojawia sie zawsze.

Dla mnie to pokazanie sprawy w innym swietle.dla mnie prawdziwym swietle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 13:21   #96
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
zgadzam sie w pelni z atykulem,wreszcie ktos ma odwage powiedziec prawde i nie wchodzic w du... kolegom po fachu,oczywiscie zaraz ktos powie ,no tak chce sie wypromowac ,byc moze -taki argument pojawia sie zawsze.

Dla mnie to pokazanie sprawy w innym swietle.dla mnie prawdziwym swietle.

Nie tylko on ma taką odwagę. Widziałam "wywiad" z Adamem Kornackim (TVN Turbo), który powiedział to samo, tylko trochę łagodniej. A na koniec chyba stwierdził, że aż mu trudno uwierzyć, że Maciek do tego doprowadził. A poza tym, dzień po wypadku słyszałam w radio wypowiedź starszego pana, też dziennikarza motoryzacyjnego (niestety nie pamiętam nazwiska), który powiedział wprost, że to skrajna głupota i brawura. I dodał, że fakt, że jest przyjacielem Zientarskich nie ma tu nic do rzeczy i nie będzie nikogo krył.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 14:12   #97
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

no i dobrze ze ludzie potrafia wreszcie powiedziec i mowic prawde szczegolnie w kwestii piractwa drogowego ktore w polsce kuleje .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 14:26   #98
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
no i dobrze ze ludzie potrafia wreszcie powiedziec i mowic prawde szczegolnie w kwestii piractwa drogowego ktore w polsce kuleje .
Chyba nie zrozumiałam Twojej wypowiedzi, piractwo kuleje?
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 14:34   #99
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

http://ww3.wm.pl/F:-Blagam-synu--nie-umieraj,41142
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 14:39   #100
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
który rodzic nie mówiłby takich rzeczy? z tym, że nie opisują tego w gazetach.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 14:52   #101
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 599
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Nie róbcie z Pana Wszechwiedzącego Łukasza Warzechy bohatera który "jako jeden z nielicznych ma odwage mówić prawdę" bo to śmieszne...

tak samo jak śmieszne są wypowiedzi niektórych osób w stylu " bezbronny Zabiega siedział na fotelu pasażera i NIC nie mógł zrobić, podczas gdy Zientarski jak wściekły rozpędzał tego potwora"... to byli dorośli ludzie, nie gówniarze, prawdopodobnie poniosło ich OBU, niezależnie od tego kto siedział za kierownicą.

a że zawiniła głupota kierowcy jest OCZYWISTE, po co to powtarzac 50 razy. apele o krew, pomoc jaką udzielają ludzie jego rodzinie, to przecież naturalne... czas na osądzanie bedzie później.
Demri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 15:07   #102
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

dorośli ludzie, nie gówniarze? ja bym raczej powiedziała na odwrót.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 14:28   #103
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=472469
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 14:44   #104
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Ja mysle ze bez sensu jest szukanie winy,owszem zle zrobil jadac tak szybko ale coz stalo sie lezy teraz ranny i sie męczy biedny
Ciekawe co bedzie dalej
A obwinianie go o śmierc jego kolegi tez nie na miejscu no owszem on prowadzil ale tamten sie na to godzil czasami czlowiek ma takie chwile,mysli ze moze wszystko,nie mysli o konsekwencjach i tyle.
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 15:31   #105
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Ja mysle ze bez sensu jest szukanie winy,owszem zle zrobil jadac tak szybko ale coz stalo sie lezy teraz ranny i sie męczy biedny
Ciekawe co bedzie dalej
A obwinianie go o śmierc jego kolegi tez nie na miejscu no owszem on prowadzil ale tamten sie na to godzil czasami czlowiek ma takie chwile,mysli ze moze wszystko,nie mysli o konsekwencjach i tyle.
imho obwinianie go o śmierc kolegi jest jak najbardziej na miejscu i dobrze, że będzie miał postawiony taki zarzut. w centrum Warszawy nie jeździ się z taką prędkością, a od testowania samochodow /bo słyszałam, że tak właśnie się tłumaczył/ są specjalne tory.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 17:54   #106
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
zgadzam sie w pelni z atykulem,wreszcie ktos ma odwage powiedziec prawde i nie wchodzic w du... kolegom po fachu,oczywiscie zaraz ktos powie ,no tak chce sie wypromowac ,byc moze -taki argument pojawia sie zawsze.

Dla mnie to pokazanie sprawy w innym swietle.dla mnie prawdziwym swietle.
Zgadzam się z artykułem i z paula 78
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 18:08   #107
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Wie ktos moze cos wiecej? coz z Zientarskim?/ jak sprawa sie ma??
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 06:42   #108
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

http://wiadomosci.onet.pl/1711148,11,item.html
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 06:58   #109
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
Do końca życia będzie żałował swojej nieskończonej głupoty.
I bardzo dobrze.

Jak się nie potrafi jeździć to się za kółko nie siada.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 07:11   #110
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

300 km/h??
gdzie na polskich drogach mozna sie rozpędzic do takiej prędkosci???
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 08:25   #111
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
300 km/h??
gdzie na polskich drogach mozna sie rozpędzic do takiej prędkosci???
A do tego samochód był nie jego i nawet nie był ubezpieczony (cóż za niefart, że panowie Zientarscy biorą udział w kampanii PZU, doprawdy jakaś złośliwość losu). To tylko dowodzi temu, że on jest po prostu głupi.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 17:29   #112
Nathalie1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

300 km/h. Jasne. 1500 od razu. Do tej prędkości w takim czasie nie rozpędzają się nawet bolidy Formuły 1. Ale co tam. Zróbmy nagonkę na człowieka, który w krytycznym stanie leży w szpitalu i niewiadomo czy w ogóle kiedykolwiek z niego wyjdzie. Taaak. I jeszcze mówmy o nim 'głupi'. Gratuluję
Nathalie1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 18:03   #113
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Nikt tu nie robi nagonki, ludzie sa po prostu oburzeni bezmyslnościa kierowcy, który uważany był za znawcę samochodów, a jechał jak pirat drogowy. Ktoś taki musi się liczyć z krytyką postępku.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 18:08   #114
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

moim zdaniem jeżeli ktoś się rozbija 300km/h po miescie a nie torze F1 i nie zwraca uwagi na ludzi to ma na co zasłużył.
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 18:52   #115
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

z 200 mogl jechac mysle
ale o ironio jezeli autko bylo nieubezpieczone
natalie--> jezeli ktos sie tak zachowuje jak pan zientarski to jest glupi . co wiecej mysle ze jest glupi i niebezpieczny wiec powinien miec proces i lepiej zeby nie mial prawka
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 20:24   #116
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Cytat:
Napisane przez Nathalie1989 Pokaż wiadomość
300 km/h. Jasne. 1500 od razu. Do tej prędkości w takim czasie nie rozpędzają się nawet bolidy Formuły 1. Ale co tam. Zróbmy nagonkę na człowieka, który w krytycznym stanie leży w szpitalu i niewiadomo czy w ogóle kiedykolwiek z niego wyjdzie. Taaak. I jeszcze mówmy o nim 'głupi'. Gratuluję

ojej, biedny, przecież tylko zabił kolegę no doprawdy jak śmiemy.

edit: nagonka? nagonka to by była wtedy gdyby to nie był ON. wtedy by się dopiero zaczęło.:P
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 22:38   #117
Nathalie1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Oj biedny, bo walczy o życie w szpitalu. Ja rozumiem, że nie można pochwalać tego co zrobił. Ale na Boga! Ten człowiek może nie przeżyć, jest w krytycznym stanie, a wy piszecie "dobrze mu tak"?! Mi się to w głowie nie mieści po prostu, jak w takiej chwili można w ogóle pomyśleć o czymś takim. To był nieszczęśliwy wypadek! Jeśli przeżyje i tak odpowie za to co zrobił. Oszczędzcie zarzutów chociaż teraz. Tu chodzi o życie człowieka... Uszanujcie to.
Nathalie1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 22:54   #118
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

nieszczesliwy wypadek to jak ktos wstawia sloik konfitur na gorna polke i mu na glowe spadnie

zapieprzanie z taka predkoscia po mieście to usiłowanie zabójstwa

i ja bym chciala zeby tacy gieroje uszanowali moje zycie i wszystkich innych, ktorzy moga miec pecha znalezc sie pod kolami jego samochodu
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 23:05   #119
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Zastanawiam się co by było gdyby kierowcą nie był nikt znany. Wtedy raczejnikt z nas nie miałby skrupułów, żeby oskarżać tę osobę o głupotę i niepotrzebną brawurę. A tak niestety zachował się kierowca samochodu.
Jeżeli jedzie się 200-300 na godzinę (niektórzy eksperci przypuszczają, że mogła to być i taka prędkość) w mieście to jest to po prostu GŁUPOTA, z której należy wyciągnąć konsekwencje.
Nie mowię, że "dobrze mu tak", bo nikt nie zasługuje na stratę życia, czy ciężkie obrażenia, ale też nie potrafię współczuć z całego serca osobie, ktora zrobiła to na własne życzenie...
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 23:05   #120
Nathalie1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Maciej Zientarski ciężko ranny w wypadku:(

Jestem w szoku, że można być tak podłym. I tyle. Życzę udanych najazdów na człowieka, który może zaraz umrzeć. Pozdrawiam!

Edit:
Antoinette- Ależ właśnie nie wiem czy zauważyłaś, ale NIKT nie ma skrupułów żeby go oskarżać o głupotę. I to chyba właśnie dlatego, że jest znany. Bo z powody brawurowej, niebezpiecznej jazdy codziennie giną ludzie, ale jakoś nie widzę wątków na wizażu w którym wizażanki piszą "Ależ on głupi, ma na co zasłużył". NIKT nie zasłużył na coś takiego.

A Ty ushia nie martw się. Jeśli Maciek wyzdrowieje to na pewno trafi za kratki i będziesz mogła odetchnąć z ulgą- w końcu będziesz już bezpieczna!

Mi chodzi tylko o to aby dać już spokój. Bo gadanie w kółko o tym, że jest głupi i 'dobrze mu tak' jest bez sensu i, moim zdaniem, jest także trochę nie na miejscu w obliczu tragedii jaką przeżywają teraz najbliżsi Maćka.
Nathalie1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.