Bzik na punkcie erotyki? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-10, 21:49   #121
kaska842
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 33
Dot.: Bzik na punkcie erotyki?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zakońna, Adeedra już napisała - szkoda strzępić ozora - autorka misia kocha. Im bardziej ją gnoi, tym mocniej

Tylko po co ten wątek?
Aha, jak Adeedra już napisała, to znaczy, że wszystko pozamiatane, sam pan bóg raczył się wypowiedzieć

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi w tym wątku, wbrew temu co o mnie pomyślałyście nie jestem idiotką czczącą tego czy jakiegokolwiek faceta. Dla mnie to jasne, że parę tygodni po wprowadzeniu się do wspólnie wynajmowanego mieszkania z facetem, wobec którego miałam poważne plany, nie przychodzi mi łatwo postawić go na hop siup pod ścianą i strzelić mu z kałasza. Mam rozum i mam instynkt samozachowawczy, potrzebuję jednak czasu na uporządkowanie sobie wszystkiego w środku.

Nie wierzę, że każda z Was napisałaby na moim miejscu na czwartej stronie tego wątku, w dwa dni po jego założeniu, "eureka, już pakuję manatki!".

Edytowane przez kaska842
Czas edycji: 2017-01-10 o 21:50
kaska842 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 21:52   #122
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Bzik na punkcie erotyki?

Problem jest w tym że obiektywna ocena sytuacji jest Ci niedostępna. Dlatego nie powinnaś ufać swoim watpliwosciom. Bo obiektywnie to tkwisz w bagnie i powinnaś z niego spieprzac w podskokach

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 22:43   #123
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Bzik na punkcie erotyki?

wiesz, lubić ''męski silny charakter'' a przymykac oczy (bo co masz za wyjście) na debilizmy to są 2 odrębne kwestie ;
''silny męski charakter'' zamiast wtrącać mi się do bułek to mi może zawsze półeczkę skręcić jak się tak strasznie upiera

Cytat:
Dla mnie to jasne, że parę tygodni po wprowadzeniu się do wspólnie wynajmowanego mieszkania z facetem, wobec którego miałam poważne plany, nie przychodzi mi łatwo postawić go na hop siup pod ścianą i strzelić mu z kałasza. Mam rozum i mam instynkt samozachowawczy, potrzebuję jednak czasu na uporządkowanie sobie wszystkiego w środku.

Nie wierzę, że każda z Was napisałaby na moim miejscu na czwartej stronie tego wątku, w dwa dni po jego założeniu, "eureka, już pakuję manatki!"
no niestety ale nad związkiem to się można zastanowić już przy kwiatuszkach z gatunku
''nie kupię serka wieczorem by rano nie musieć specjalnie po niego szurać skoro mi się nie chce bo on nie pozwala (się nie zgadza ) za to jeśli kupię to dziwnym trafem zawsze mi go podprowadzi''

Może on po prostu boi się przytyć a ''przez Ciebie'' robi sobie kolacyjki z Twoich śniadanek?

Też mi samiec alfa, nad koszykiem w spożywczaku

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2017-01-10 o 22:57
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 12:21   #124
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Bzik na punkcie erotyki?

Cytat:
Napisane przez kaska842 Pokaż wiadomość
Aha, jak Adeedra już napisała, to znaczy, że wszystko pozamiatane, sam pan bóg raczył się wypowiedzieć

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi w tym wątku, wbrew temu co o mnie pomyślałyście nie jestem idiotką czczącą tego czy jakiegokolwiek faceta. Dla mnie to jasne, że parę tygodni po wprowadzeniu się do wspólnie wynajmowanego mieszkania z facetem, wobec którego miałam poważne plany, nie przychodzi mi łatwo postawić go na hop siup pod ścianą i strzelić mu z kałasza. Mam rozum i mam instynkt samozachowawczy, potrzebuję jednak czasu na uporządkowanie sobie wszystkiego w środku.

Nie wierzę, że każda z Was napisałaby na moim miejscu na czwartej stronie tego wątku, w dwa dni po jego założeniu, "eureka, już pakuję manatki!".
Masz racje poukladaj sobie.

Natomiasy z boku wyglada to zle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:19   #125
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Bzik na punkcie erotyki?

To już kolejny wątek, który zakładasz na ten sam temat. Dostajesz te same odpowiedzi, dochodzisz do pewnych wniosków i nic, dalej w tym trwasz. Jestem przerażona dlaczego sobie to robisz, ale to twój wybór.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:28   #126
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Bzik na punkcie erotyki?

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
To już kolejny wątek, który zakładasz na ten sam temat. Dostajesz te same odpowiedzi, dochodzisz do pewnych wniosków i nic, dalej w tym trwasz. Jestem przerażona dlaczego sobie to robisz, ale to twój wybór.

Kolejny wątek?
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:32   #127
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Bzik na punkcie erotyki?

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Kolejny wątek?
Tak. Nie mam teraz czasu na ich wyszukiwanie ale było ich już co najmniej trzy.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 08:44   #128
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Bzik na punkcie erotyki?

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Tak. Nie mam teraz czasu na ich wyszukiwanie ale było ich już co najmniej trzy.

No cóż, zdziwiona nie jestem
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 15:29   #129
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Bzik na punkcie erotyki?

Cytat:
Napisane przez kaska842 Pokaż wiadomość
Aha, jak Adeedra już napisała, to znaczy, że wszystko pozamiatane, sam pan bóg raczył się wypowiedzieć

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi w tym wątku, wbrew temu co o mnie pomyślałyście nie jestem idiotką czczącą tego czy jakiegokolwiek faceta. Dla mnie to jasne, że parę tygodni po wprowadzeniu się do wspólnie wynajmowanego mieszkania z facetem, wobec którego miałam poważne plany, nie przychodzi mi łatwo postawić go na hop siup pod ścianą i strzelić mu z kałasza. Mam rozum i mam instynkt samozachowawczy, potrzebuję jednak czasu na uporządkowanie sobie wszystkiego w środku.

Nie wierzę, że każda z Was napisałaby na moim miejscu na czwartej stronie tego wątku, w dwa dni po jego założeniu, "eureka, już pakuję manatki!".
Gdybyś miała rozum i instynkt samozachowawczy, to juz byś na walizce siedziała.
Już pomijam nawet maniulacje, pranie mózgu i ranienie uczuć, samo buractwo tego gościa wystarczyłoby dla mnie, żeby nie chcieć mieć z nim nic wspólnego. ''Spóźnił się bo sobie walił konia buhahahaha''. To jest poziom intelektualny, który ci odpowiada? To jest ten ideał, z którym chcesz się budzić i zasypiać? Tego chcesz słuchać całe życie? Jak twój ukochany walił konia pod ekspedientkę ze spożywczaka?
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-12 16:29:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.