Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 17:31   #271
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Mnie ostatnio zaczyna denerwować muzyka, przez nią nie mogę się skupić i zaraz wychodzę ze sklepu. Po prostu za głośno!
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:32   #272
agggunia
Rozeznanie
 
Avatar agggunia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 878
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio zaczyna denerwować muzyka, przez nią nie mogę się skupić i zaraz wychodzę ze sklepu. Po prostu za głośno!
Mnie tam muzyka w szczególności denerwuje w Plazie. Grr.
agggunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:42   #273
Buskowianka
Zadomowienie
 
Avatar Buskowianka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kraków
Wiadomości: 1 068
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Nie do końca się zgodzę z nachalnością pań sprzedających. (tzn zależy w jakim sklepie) np sklepy które bardzo nie lubie charakteryzują się wręcz wścipskimi ekpedientkami. ( House, Cropp) a są też takie w których sprzedający nie zwrócą nawet na Ciebie uwage. Tylko chodzą z toną ciuchów po sklepie mając gdzieś klientów.( H&M, Stradivarius) Szczerze mówiąc to mi się bardzo podoba bo przynajmniej nikt mi nic nie podrzuca na siłe. Nie mówie juz o New Yorkerze gdzie ekspedientów widze tylko za kasą. I nikt nie powinien się dziwić czystością w tym sklepie, gdyz sprzedającym wcale nie nakazano sprzątac w ciągu dnia.

Pomijając już temat ekspedientów bardzo mnie denerwują kolejki do przymierzalni i do kasy Poza tym lubie swobodnie chodzić po sklepie.
__________________
Buskowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:04   #274
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

niektóre historie, to śmiechu warte ;D

ja opowiem pewną wg bezczelność w [często wymienianym w tym wątku] Housie:
znalazłam wymarzoną szarą koszulkę, pewien wzięłam rozmiar S i poszłam do przymierzalni. tak okazało się jednak, że rozmiar jest za mały, poprosiłam sprzedawcę wyciągając głowę z przymierzalni o rozmiar większy, a on 'sory mała, ale nie wiem gdzie one są, jestem drugi dzień w pracy'
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:30   #275
SerenaVDW
Raczkowanie
 
Avatar SerenaVDW
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do SerenaVDW
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez Buskowianka Pokaż wiadomość

Pomijając już temat ekspedientów bardzo mnie denerwują kolejki do przymierzalni i do kasy Poza tym lubie swobodnie chodzić po sklepie.
Dlatego ja sie wycwanilam i w sklepach gdzie jest taka mozliwosc chodze do przymierzalni i kas na dzial meski albo dzieciecy. Tam nigdy nie ma kolejek.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
SerenaVDW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:42   #276
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

#W przymierzalniach, tuż za lustrem są halogenówki, które nie dość, że prawie oślepiają, to jeszcze uwydatniają wszelkie niedoskonałości /typu pryszcz itp. /
#Jak wypatrzę sobie jakieś super spodnie, to zwykle okazuje się, że mają rozmiar 42-48 /ja mam 34/
#Za mało wieszaków w przymierzalni.
#Kiedy wychodzę z przymierzalni żeby pokazać się mamie/koleżance, to od razu podlatuje do nas wyszczerzona dziewczyna z obsługi, mówiąc, że wyglądam suuuuuuper, normalnie ubranie szyte na mnie!, podczas gdy ja twierdzę, że jest okropne.

Na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Jak coś to dopiszę ^^
__________________
Keep calm and yoga on.

KLIK! - źródło wszelkiego rodzaju inspiracji
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 20:28   #277
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dobre! ale co to za H&M z ekspedientką? w życiu nie widziałam żeby tam ktoś się pytał, czy w czymś może pomóc. jeśli już są 'na sklepie' to wykładają towar...
To chyba było w tarasach, ale nie jestem pewna. Też mnie to zdziwiło, bo nigdy nie widziała żeby w H&M były takie sytuacje, dlateg oteż postanowiłam śledzić rozwój wydarzeń
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 21:22   #278
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez SerenaVDW Pokaż wiadomość
Dlatego ja sie wycwanilam i w sklepach gdzie jest taka mozliwosc chodze do przymierzalni i kas na dzial meski albo dzieciecy. Tam nigdy nie ma kolejek.
No jasne, ja robię tak samo.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 21:30   #279
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

- małe, ciasne przymierzalnie
- mało wieszaków/brak stołka czy czegokolwiek gdzie można powiesić rzeczy w przymierzalni
- hałaśliwa muzyka, czasami odechciewa mi się wchodzić np. do takiej Bershki
- gęsto porozwieszane rzeczy, tak że trudno przeglądać wieszaki
- dziwnie patrzące się ekspedientki (zazwyczaj w małych, droższych butkiach)
- zbyt gorliwa obsługa
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 21:41   #280
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

- zasłonki w przymierzalniach, których się nie da dosunąć do końca ;/
- małe przymierzalnie, za mało wieszaczków i beznadziejne oświetlenie
- nachalne ekspedientki [ja zawsze odpowiadam "dziękuje, na razie tylko oglądam"]
- gdy jestem sama w sklepie mam wrażenie, że obserwują każdy mój ruch
- w diversie kiedyś kupowałam torbę, pani nie wyjęła mi tej pierdółki plastikowej, gdy bramka zaczęła pikać wszyscy patrzyli na mnie jak na złodzieja
- za dużo ciuchów na wieszakach
- nie cierpię gdy wieszaki nie mają dużego zakończenia - zawsze spada to co jest z przodu
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 22:12   #281
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

1. jak mi spadaja ciuchy z wieszakow
2. natretne ekspedietnki, wiec dlatego na okrogla mam sluchawki w uszach ;p (nie ruszma sie nigdzie bez mp3, komorki z muza;p) wiec na prawde polecam Wam ten patent, jak bedziecie chcialy cos spytac, przymierzyc to wyciagacie sluchawki i juz haha ;d
*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 00:06   #282
graviora
Przyczajenie
 
Avatar graviora
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: sz-ły/poznań
Wiadomości: 4
GG do graviora
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

mnie wnerwiaja lustran w przymierzalni h&m nie dość że pogrubiają to nie lubię patrzeć na moje 3 oko (maja takie w kształcie litery "L") (na pewno maja je w plazie bo w M1 byłam raz i nie amietam jak w środku wygłąda)
wnerwia mnie mała rozmiarówka zawsze zanim sobie coś wypatrzę musze szukać rozmiaru i potem stwiedzam czy sie nadaja (z reguły nie bo spodnie mam 44/46 chociaż czasem zdarza sie duże 42)
to że ciuchy z większm dekoldem maja tak mało materiału przeznaczone na biust że praktycznie widać mi pół stanika (w szczególności orsay ale nie tylko)
po za tym ogólna tandeta materiałowa w porównaniu do ceny
nie lubie sklepów z taką typowo pankową młodzieżowką i w skleach typu crop (nie pamietam jak się pisze) hause (mam dosłownie jedną rzecz i tylko że bluzka kosztowała 20zł) czy inne bywam tak sporadycznie ze tylko przelotem nawet z kimś mimo że mam niecałe 20 lat
ciuchy mogą walic mi się nawet na głowę mi nie przeszkadzaja te monstrualne ilosci na wieszkach od czego sa ręcę nawet jak cos jakimś cudem sie tam zsunie z wieszaka nie ma szans na upadek na ziemie (taki scisk)
lubie za to h&m czy kiedyś reservet (w końcu normalna rozmiarówka a nie XL TO 40!! gdzie wg standardów powinno być 48-50? powinnam wbijać się za spokojem w L (wymiary biodra 108 talia 94 biust 108 wiem że wygladam trochę jak kulka, strasznie wystajacy brzuch, ale nie mam motywacji do brzuszków) a nie mogę (kiedyś zznalazłąm to na wiki teraz nie mogłam) http://www.lumpeksy.pl/tabela-rozmiary )
sprzedawcy podziekować za ofiarowana pomoc szukam z reguły sama i potrafie to znalesć po za tym ide i wiec co chce kupić raz w życiu ekspedientka weszła mi do przebieralni ale tylko dlatego że sama wiedziała że nie dam rady zapiąć tej sukienki i grzecznie oczekała aż będę ją miała na sobie z resztą sama uprzedzałą (i tak nie kupiłam szukałąm czegoś na 100-dniówke)

a co do ochroniarzy to na własne oczy widziałąm jak w browarze w nowej części się im nudziło jak jakaś klientka wychodziła to przez bramkę kopali sobie te małe zabezpieczenie nie wiem czy rzeby narobić obciachu czy też z chęci rozerwania się
graviora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 07:07   #283
ona21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 60
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Ja ostatnio spotkałam się z takim absurdem.Chciałam kupić bluzke,ale nie było na sklepie mojego rozmiaru,okazało się ,że jest na manekinie i pani z obsługi kategorycznie odmówiła mi ściągnięcia bluzki z manekinu,powiedziała że może to zrobić jak będą zmieniać wystawe.OK ,zapytałam kiedy to będzie,to pani odpowiedziała że nie wie i ma dzwonić.Aha czyli mam dzwonić codziennie i pytać
ona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 07:18   #284
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez ona21 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio spotkałam się z takim absurdem.Chciałam kupić bluzke,ale nie było na sklepie mojego rozmiaru,okazało się ,że jest na manekinie i pani z obsługi kategorycznie odmówiła mi ściągnięcia bluzki z manekinu,powiedziała że może to zrobić jak będą zmieniać wystawe.OK ,zapytałam kiedy to będzie,to pani odpowiedziała że nie wie i ma dzwonić.Aha czyli mam dzwonić codziennie i pytać

słuchaj, tak faktycznie jest... takie są przepisy:/ jeśli coś jest na manekinie - np. bluzka w Twoim rozmiarze, którą chcesz kupić to niestety sprzedawcy nie mogą jej zdjąc... tak jak tamta pani mówiła- dopiero przy zmianie wystawy... miałam taką sytuację niedawno w C&A - a raczej moj kolezanka. Upatrzyła sobie buciki, jej rozmiar jako jedyny był na wystawie. Sprzedawczyni powiedziała, że wystawę zmienią za jakies 2-3 tyg. i do tego czasu niestety nie można nic zdejmować z niej. Ale kolezanka mogła odłożyć te buciki i miała dzwonić za jakieś 2 tyg. i wszystko poszła sprawnie teraz ma sliczne cienkie kozaczki na nogach:p
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 07:22   #285
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cóż niektore ekspedientki ...w niektorych sklepach nie ma wieszaków i te ciasne przymierzalnie...
No ale w Orsay w Focus Park Rb no to juz wygoda...mała sofa,duże lustra z każdej strony(nawet z boku) i oczywiscie wieszaki
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 07:27   #286
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Bardzo gęsto upchane ciuchy na wieszakach - nic nie można obejrzeć bo najpierw trzeba mieć siłę żeby odsunąć to co nas nie interesuje.
Brak/mało wieszaków w przymierzalni.
Niedomykające się zasłony w przymierzalniach.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:17   #287
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

W croppie w silesii ekspedientką jest taka czarna emo dziewczyna z ADHD(wnioskuje po zachowaniu)

Chodzi krzyczy po tym sklepie,skacze-jak tam wchodziłam to czułam się jak w domu wariatów,oczywiście wszystkim wali na "ty".

Kiedys jak tam byłam to weszła taka elegancka dziewczyna w szpilkach i mini i ona zaczęła ją parodiować skacząc przez cały sklep.

Te dziewcze odebrało mi skutecznie chęc do odwiedzania tego sklepu.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:20   #288
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Mnie najbardziej denerwuja klientki ktore zrzucaja ciuchy z wieszakow a pozniej narzekaja ze jest balagan
Poza tym denerwuja mnie brdzo male przymierzalnie, jak np. w tych starszych Orsayach
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:34   #289
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez LaLaRe Pokaż wiadomość
słuchaj, tak faktycznie jest... takie są przepisy:/ jeśli coś jest na manekinie - np. bluzka w Twoim rozmiarze, którą chcesz kupić to niestety sprzedawcy nie mogą jej zdjąc...

A skąd Ty takie przepisy wzięłaś? Towar na wystawie jest takim samym towarem jak towar na półkach. Chciałam kupić płaszcz w KaphAlu, był na wystawie - nie chcieli zdjąć. Poprosiłam kierownika. Zanim kierownik przyszedł mój płaszcz był już zapakowany dla mnie.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 08:34   #290
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
W croppie w silesii ekspedientką jest taka czarna emo dziewczyna z ADHD(wnioskuje po zachowaniu)

Chodzi krzyczy po tym sklepie,skacze-jak tam wchodziłam to czułam się jak w domu wariatów,oczywiście wszystkim wali na "ty".

Kiedys jak tam byłam to weszła taka elegancka dziewczyna w szpilkach i mini i ona zaczęła ją parodiować skacząc przez cały sklep.

Te dziewcze odebrało mi skutecznie chęc do odwiedzania tego sklepu.
żeby pracować w Croppie musisz właśnie wyglądać młodzieżowo luzacko i odjechanie... muisz być albo skatem albo dziewczyną w dredach albo kimś zakolczykowanym..no i musisz się jeszcze młodzieżowo wyrażać,znać te wszystkie wypasione zwroty... tak to jest w Croppie..szarej myszki jako ekspedientki nie przyjmą.

Mi się to akurat podoba ale rozumiem,że niektórych może to drażnić szczególnie jeśli nie życzą sobie zwracania się na "ty"... ja okurat lubię sobie tak pogadać ze sprzedającymi no ale jakbym miała 40lat i ktoś by mi walił takie teksty to nie byłabym pewnie zachwycona

co do bałaganu w sklepach.. racja, niektóre osoby zostawiają syf w przebieralniach, rozrzucaj rzeczy, nie oczekuję by ekspedientki co chwila to poprawiały ale po pewnym czasie robi się syf wiec ktoś mógłby to poprawić.
To wynika też ze złego rozplanowania np.New Yorkera.. zamiast ubrania rozstawić w rzędach to one stoją na środku ciasno poupychane... masakra...nigdy nie potrafię obejrzeć wszystkich ciuchów bo po prostu si gubię ja muszę mieć układ tradycyjnego sklepu tzn.ciuchy na prawo i na lewo a na środku droga wolna.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:32   #291
ona21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 60
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

aarcia8chyba pójde się tam dzisiaj kółcić w takim razie,mam wrażenie,że pani chce tą bluzke dla siebie dlatego nie chce mi jej sprzedać.Nie wiem może się myle...A chodzi o pull and bear
ona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:49   #292
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Hehe mój chłopak też chciał coś z wystawy i mogło być zdjęte dopiero, gdy ją zmieniali. I raczej ekspedient, który odmówił, nie chciał tej kurtki dla siebie ;p
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:01   #293
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

U mnie po prostu założyli manekinowi inny płaszcz. I tyle.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:02   #294
ona21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 60
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Może ja już wariujeale ta pani poważnie sprawiała wrażenie jakby za wszelką cene chciała mnie odwieść od pomysłu zakupu tej bluzki.Nawet nie chce mi się opisywać przebiegu całej rozmowy w sklepie i 4 rozmów telefonicznych....ech...
ona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:05   #295
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Brak fajnych ciuchów i rozmiarów. Wszystko na jedno kopyto.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:08   #296
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez ona21 Pokaż wiadomość
mam wrażenie,że pani chce tą bluzke dla siebie dlatego nie chce mi jej sprzedać.Nie wiem może się myle...
Gdyby chciała ją dla siebie, to by powiedziała po prostu, że bluzka jest już zarezerwowana.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:46   #297
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

A mnie denerwują:

- temperatura w tych sklepach w zimie; ja rozumiem, że te panie chodzą w kusych bluzeczkach, ale ja zimą wchodzę tam w kurtce, po przejrzeniu dwóch wieszaków już się ze mnie leje; taszczę więc kurtkę pod pachą, szalik, torebkę i nadal jest mi gorąco, bo temp. w sklepie wynosi 26 stopni :/ W tym roku próbując kupić mojemu panu kurtkę robiliśmy 4 podejścia do Reportera, w końcu wpadliśmy tam, szybka przymiarka pierwszej z brzegu w pasującym nam kolorze i wypad czym prędzej...

- szmatki upchane ciasno na wieszakach; zero możliwości, ani tego wyjąć, bo wszystko obok spada, zaczepia się, ani obejrzeć bez zdejmowania wieszaka, bo po prostu się nie da; to nie piasek, nie trzeba ubijać ciasno, babki z tego nikt robił nie będzie

- kolejki do przymierzalni;

- ograniczenia co do ilości sztuk w niektórych sklepach; zwykle jeśli biorę 3 sztuki i żadna nie pasuje, nie mierzę więcej bo po prostu nie chce mi się po raz kolejny rozbierać; zmieniam sklep;

- rozmiarówka! to mnie wkurza na maksa; Noszę spodnie w rozmiarze 38, tymczasem ostatnio kupiłam 40 , pani w sklepie grzecznie mi tłumaczyła, że to francuska, mniejsza rozmiarówka; dobrze że była tak miła i mi te moje, mierzone 38 wymieniła, bo bym wyszła i poszła w cholerę, gdyby mi się przyszło znowu ubierać i szukać od początku; Nie znoszę tych różnic w rozmiarach, jakby cm nie miał ustalonej liczby milimetrów, cm to cm do jasnej ciasnej;

Bardzo lubię gliwicki Camaieu w Centrum Arena. Nikt za mną nie łazi, do szatni biorę po x rzeczy, pani tylko daje nr z liczbą ubrań; chętnie przynoszą mi inne rozmiary albo kolory tego co mierzę, zabierają już zmierzone, są pomocne i miłe.
Podoba mi się też w Kappahl w Centrum Forum. W porządku są Orsay'e.
Nie lubię Croppa, tam napadają mnie już w progu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:22   #298
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

W Mango zdarzyło mi się ostatnio coś takiego, ogladałam ładną bluzkę w rozmiarze M (była jeszcze jedna XS), koło mnie łaziły dwie ekspedientki i coś tam szeptały, że ładna, o i jest jeszcze jedna M, etc. Jakoś tak wyszło, ze zamiast brać bluzkę do przymiarki od razu, poszłam najpierw po sukienkę wiszącą na innym wieszaku, wracając miałam zahaczyć o bluzkę. Oczywiście bluzka zniknęła. Jedna z ekspedientek ściągnęła ją z wieszaka i razem z kłębem innych rzeczy wyniosła z koleżnaką na zaplecze, coś tam szepcząć, że poczeka do wyprzedaży, bo taka ładna i ostatnia M. I tak sobie przez chwilę stałam zdezoriwntowana z sukienką w ręku na środku sklepu. Mango jest jak dla mnie spalony - zero podejścia do klienta. Rozumiem, że sprzedawczynie coś tam sobie odłożą ukradkiem, żeby potem taniej kupić, ale niech tego nie robią ostentacyjnie, na oczach klientów. Szczyt chamstwa. Tym bardziej , że babsztyl widział, że jestm bluzką zainteresowana

Nie znoszę też ograniczeń w ilości rzeczy, które mozna zabrac do przymierzalni. Chodzę na zakupy sama, więc nie ma mi kto rzeczy donosić, biorę więc kilka sztuk , , czasem cztery te same bluzki w róznych rozmiarach i kolorach. Ostatnio w Reserved napdał mnie facet, czemu to ja 6 sztuk wnoszę. Otóż, proszę pana, dlatego, że przyszłam tu sama i nie będę za każdym razem kiedy chcę przymierzyć inny rozmiar ubierać się, oddawać rozmiar za mały/za duży, szukać dobrego, czekać w kolejce aż zwolni się przymierzalnia, rozbierać się, przymierzyć, ubrać się, oddać za mały/za duży rozmiar.... etc. Odczepił się kiedy spytałam grzecznie, co facet robi w baskiej przymierzalni
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:52   #299
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
żeby pracować w Croppie musisz właśnie wyglądać młodzieżowo luzacko i odjechanie... muisz być albo skatem albo dziewczyną w dredach albo kimś zakolczykowanym..no i musisz się jeszcze młodzieżowo wyrażać,znać te wszystkie wypasione zwroty... tak to jest w Croppie..szarej myszki jako ekspedientki nie przyjmą.

Mi się to akurat podoba ale rozumiem,że niektórych może to drażnić szczególnie jeśli nie życzą sobie zwracania się na "ty"... ja okurat lubię sobie tak pogadać ze sprzedającymi no ale jakbym miała 40lat i ktoś by mi walił takie teksty to nie byłabym pewnie zachwycona

co do bałaganu w sklepach.. racja, niektóre osoby zostawiają syf w przebieralniach, rozrzucaj rzeczy, nie oczekuję by ekspedientki co chwila to poprawiały ale po pewnym czasie robi się syf wiec ktoś mógłby to poprawić.
To wynika też ze złego rozplanowania np.New Yorkera.. zamiast ubrania rozstawić w rzędach to one stoją na środku ciasno poupychane... masakra...nigdy nie potrafię obejrzeć wszystkich ciuchów bo po prostu si gubię ja muszę mieć układ tradycyjnego sklepu tzn.ciuchy na prawo i na lewo a na środku droga wolna.

No ok,niech będzie ekspedient/ka młodzieżowy ale z jakąś kulturą osobistą.

Dla mnie nasmiewanie sie z klienta jest przejawem chamstwa,tylko i wyłącznie.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:56   #300
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
No ok,niech będzie ekspedient/ka młodzieżowy ale z jakąś kulturą osobistą.

Dla mnie nasmiewanie sie z klienta jest przejawem chamstwa,tylko i wyłącznie.
no to fakt..ja miałam raz w Croppie nieprzyjemną sytuacje. Kupiłam bluzeczke bez przymierzania okazała się za mała, specjalnie jechałam 30km do Croppa zimą,autobusem żeby ją wymienić a młody pan kierownik "luzacko" z łaską i wyższością powiedział,że trzeba było przymierzyć, że nie powinien mi wymieniać bo mu się pomiesza wszystko w komputerze... z tego co wiem to jeśli bluzka ma metkę a ja mam paragon to on musi mi to wymienić. No i wymienił ale z taką łaską jakbym go niewiadomo o co błagała
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.