Mamy sierpień 2017 ❤ - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-27, 17:21   #3991
Litlle_Suzi
Raczkowanie
 
Avatar Litlle_Suzi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 166
GG do Litlle_Suzi
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Ależ wy dużo piszecie 😱
Witam nowe dziewczyny, czujcie się jak u siebie 😉

Zdrówka chorowitym 😘

Ja dzisiaj poświęciłam 2 i pół godziny na zrobienie sobie paznokci i chyba po raz pierwszy wyszły mi takie piękne😍

Wysłane z mojego LENNY przy użyciu Tapatalka
__________________
Elf.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...f6c7733722.png

Odchudzam się! Było 68kg, jest 55kg, będzie 52 kg

Zapuszczam włosy! Jest 45cm, będzie 70cm



Jestem cudem boskim, z diabłem za skórą.
Litlle_Suzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:25   #3992
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez szwarcenegerka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! podczytuje Was juz od jakiejs 40. Strony, ale dopiero teraz udalo mi sie zalogowac i moge zaczac aktywnie uczestniczyc mam 24l. to moja pierwsza ciąża, wedlug OM termin mam na 12.08, a jutro zaczynam 13 tc nastepna wizyta w nastepny piatek Na L4 ze wzgledu na charakter pracy poszlam gdy tylko lekarz potwierdzil ciaze i paradoskalnie, tak jak kolezanka wyzej pisala, "najbardziej zaufane" osoby najbardziej komentowaly to, jak chamsko poszlam na zwolnienie w goracym, koncoworocznym okresie

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
Witaj

Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście wspaniałe, dziękuję wam serdecznie za ciepłe słowa otuchy, byłam w tak strasznym stanie, jak nigdy, a wy podniosłyście mnie trochę na duchu.



przezierność 2,66 mm, kość nosowa obecna ,
Musi być dobrze
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:29   #3993
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez szwarcenegerka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! podczytuje Was juz od jakiejs 40. Strony, ale dopiero teraz udalo mi sie zalogowac i moge zaczac aktywnie uczestniczyc mam 24l. to moja pierwsza ciąża, wedlug OM termin mam na 12.08, a jutro zaczynam 13 tc
Cześć

Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
przezierność 2,66 mm, kość nosowa obecna
To chyba ok? Czytałam, że najlepiej jak jest do 2,5, ale też pisali, że ryzyko wzrasta od 3 mm w górę

Cytat:
Napisane przez Litlle_Suzi Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj poświęciłam 2 i pół godziny na zrobienie sobie paznokci i chyba po raz pierwszy wyszły mi takie piękne😍
Pochwal się zdjęciem
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:32   #3994
nyna91
Raczkowanie
 
Avatar nyna91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 247
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Witam Nowiutkie Mamuśki

Ja się już tydzień męczę z przeziębieniem, które w sumie jest dziwne. Nie mam gorączki, nie mam bólów mięśniowych tylko zatkany nos i zawalone gardło, tak że w nocy nie mogę spać... Pije już tydzień maminą miksturę z miodu, czosnku i cytryny i efekt jest taki, że nie jest gorzej i tyle. No może gardło już nie boli. Zjadłam nawet ogórki kiszone wg Waszej porady :P witaminę C spożywam w ilościach hurtowych ale raczej pod postacią owoców. Pije herbatę z cytryną i sokiem malinowym. I nie wiem co robić... Kupiłam dziś zioła czarnego bzu i zaparzyłam z nadzieją, że mi tą wydzielinę rozrzedzi. Piła któraś z Was? Podpowiedzcie coś proszę bo jak do wtorku nie przejdzie to udam się do przychodni czego chcę za wszelką cenę uniknąć.

Ale pochwalę się bo UWAGA UWAGA:
1) Poprasowałam dziś furę prania
2) Ugotowałam obiad pierwszy raz od dobrych dwóch miesięcy zupełnie sama i nie uciekłam w połowie haha
Ale po tym wszystkim czułam się bardziej zmęczona niż po 12h dyżuru na oddziale :P

P.S. Jak przeczytałam mojemu Mężowi o maśle spadającym z noża to stwierdził, że to mój poziom płaczu :P
nyna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:37   #3995
szwarcenegerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 54
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nyna91 Pokaż wiadomość
Witam Nowiutkie Mamuśki

Ja się już tydzień męczę z przeziębieniem, które w sumie jest dziwne. Nie mam gorączki, nie mam bólów mięśniowych tylko zatkany nos i zawalone gardło, tak że w nocy nie mogę spać... Pije już tydzień maminą miksturę z miodu, czosnku i cytryny i efekt jest taki, że nie jest gorzej i tyle. No może gardło już nie boli. Zjadłam nawet ogórki kiszone wg Waszej porady witaminę C spożywam w ilościach hurtowych ale raczej pod postacią owoców. Pije herbatę z cytryną i sokiem malinowym. I nie wiem co robić... Kupiłam dziś zioła czarnego bzu i zaparzyłam z nadzieją, że mi tą wydzielinę rozrzedzi. Piła któraś z Was? Podpowiedzcie coś proszę bo jak do wtorku nie przejdzie to udam się do przychodni czego chcę za wszelką cenę uniknąć.

Ale pochwalę się bo UWAGA UWAGA:
1) Poprasowałam dziś furę prania
2) Ugotowałam obiad pierwszy raz od dobrych dwóch miesięcy zupełnie sama i nie uciekłam w połowie haha
Ale po tym wszystkim czułam się bardziej zmęczona niż po 12h dyżuru na oddziale

P.S. Jak przeczytałam mojemu Mężowi o maśle spadającym z noża to stwierdził, że to mój poziom płaczu :P
Czyzby kolezanka po fachu pielegniarka? jezeli chodzi i przeziebienie, to chyba niestety nic wiecej poza domowymi sposobami :-( wiem jakie to meczace- przezylam to pod koniec grudnia, kaszel meczy mnie juz od poltora miesiaca :-(

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
szwarcenegerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:39   #3996
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście wspaniałe! dziękuję wam serdecznie za ciepłe słowa otuchy, byłam w tak strasznym stanie, jak nigdy, a wy podniosłyście mnie trochę na duchu.



przezierność 2,66 mm, kość nosowa obecna

na wynik PAPPA mam czekać do około tygodnia ginekolog powiedział, że będzie dzwonił, jak tylko będzie coś wiedział

Martoolka87- dziękuję, ja wczoraj spędziłam pół wieczoru modląc się za dzidziusia, naprawdę mam nadzieję, że to wszystko okaże się tylko potencjalnym ryzykiem.

siostra wczoraj postawiła mnie trochę na nogi stwierdzając, że to nie diagnoza, a ryzyko i tego chcę się mocno trzymać
Wczoraj na wizycie rozmawiałam z moim lekarzem o przezierności i mówił mi, że kiedyś przywiązywało się do tego ogromną wagę, bo nie było możliwości zbadania szczegółowego innych parametrów. Mówił, że sama przezierność zwiekszona nie oznacza znaczącego podwyzszenia ryzyka wad i po to się robi z krwi test żeby można było to statystycznie podać. Głowa do góry i czekamy na wyniki. Ma pewno po teście pappa odetchniesz z ulgą jak przebadaja dokładnie wszystko i wylicza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez a_nn_a_
Czas edycji: 2017-01-27 o 17:42
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:41   #3997
Litlle_Suzi
Raczkowanie
 
Avatar Litlle_Suzi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 166
GG do Litlle_Suzi
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nyna91 Pokaż wiadomość
Witam Nowiutkie Mamuśki

Ja się już tydzień męczę z przeziębieniem, które w sumie jest dziwne. Nie mam gorączki, nie mam bólów mięśniowych tylko zatkany nos i zawalone gardło, tak że w nocy nie mogę spać... Pije już tydzień maminą miksturę z miodu, czosnku i cytryny i efekt jest taki, że nie jest gorzej i tyle. No może gardło już nie boli. Zjadłam nawet ogórki kiszone wg Waszej porady witaminę C spożywam w ilościach hurtowych ale raczej pod postacią owoców. Pije herbatę z cytryną i sokiem malinowym. I nie wiem co robić... Kupiłam dziś zioła czarnego bzu i zaparzyłam z nadzieją, że mi tą wydzielinę rozrzedzi. Piła któraś z Was? Podpowiedzcie coś proszę bo jak do wtorku nie przejdzie to udam się do przychodni czego chcę za wszelką cenę uniknąć.

Ale pochwalę się bo UWAGA UWAGA:
1) Poprasowałam dziś furę prania
2) Ugotowałam obiad pierwszy raz od dobrych dwóch miesięcy zupełnie sama i nie uciekłam w połowie haha
Ale po tym wszystkim czułam się bardziej zmęczona niż po 12h dyżuru na oddziale

P.S. Jak przeczytałam mojemu Mężowi o maśle spadającym z noża to stwierdził, że to mój poziom płaczu :P
Ja na prawdę polecam syrop z cebuli. Mnie postawił szybko na nogi.

Brawo, że chciało Ci się spędzić tak intensywny dzień. Ja się zmieniłam w leniwca...

Wysłane z mojego LENNY przy użyciu Tapatalka
__________________
Elf.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...f6c7733722.png

Odchudzam się! Było 68kg, jest 55kg, będzie 52 kg

Zapuszczam włosy! Jest 45cm, będzie 70cm



Jestem cudem boskim, z diabłem za skórą.
Litlle_Suzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 17:42   #3998
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nyna91 Pokaż wiadomość
Ale pochwalę się bo UWAGA UWAGA:
1) Poprasowałam dziś furę prania
2) Ugotowałam obiad pierwszy raz od dobrych dwóch miesięcy zupełnie sama i nie uciekłam w połowie haha
Brawo

Zastanawiam się nad zakupem detektora tętna płodu, żeby uspokoić swoją paranoję.
Macie jakieś opinie na ten temat?
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:44   #3999
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Brawo

Zastanawiam się nad zakupem detektora tętna płodu, żeby uspokoić swoją paranoję.
Macie jakieś opinie na ten temat?
Ja się boję takich wynalazków, bo będę jeszcze bardziej panikować jak coś źle zmierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:49   #4000
nyna91
Raczkowanie
 
Avatar nyna91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 247
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez szwarcenegerka Pokaż wiadomość
Czyzby kolezanka po fachu pielegniarka? jezeli chodzi i przeziebienie, to chyba niestety nic wiecej poza domowymi sposobami :-( wiem jakie to meczace- przezylam to pod koniec grudnia, kaszel meczy mnie juz od poltora miesiaca :-(

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam Mamuśki Pielęgniareczki, które zapewne siedzą w domu na zwolnieniu od samego początku

Jestem pielęgniarką, ale czuję się mega głupią pielęgniarką podczas tej ciąży :P odmóżdżyło mnie całkowicie siedzę w domu i nie wiem jak sobie pomóc, aż wstyd mi za siebie :P podobno są antybiotyki bezpieczne w ciąży i podobno przyjęcie takiego antybiotyku jest bezpieczniejsze niż nieleczona infekcja bakteryjna. Z tym, że mój lekarz rodzinny to hmmm... człowiek który się mnie boi i jak wchodzę do gabinetu to mówię co chcę a on bez słowa wypisuje i robi co mu każę Więc jakoś mu nie ufam na tyle, żeby powierzyć się opiece w ciąży ...

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Litlle_Suzi Pokaż wiadomość
Ja na prawdę polecam syrop z cebuli. Mnie postawił szybko na nogi.

Brawo, że chciało Ci się spędzić tak intensywny dzień. Ja się zmieniłam w leniwca...
Ja też jestem mega leniwa, nie wiedziałam nawet że potrafię aż tak bardzo. Ale nie gotowałam chyba od grudnia, odkąd zaczęło mi wszystko śmierdzieć. Gdyby nie mama to umarli byśmy z Mężem z głodu :P
Podasz mi przybliżony przepis na ten syrop z cebuli?
nyna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:51   #4001
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Brawo

Zastanawiam się nad zakupem detektora tętna płodu, żeby uspokoić swoją paranoję.
Macie jakieś opinie na ten temat?


Myślałam o tym ale stwierdziłam ze jakbym nie mogła znaleźć to ze stresu bym chyba zgłupiała i co chwile na IP jeździła
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 17:54   #4002
nyna91
Raczkowanie
 
Avatar nyna91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 247
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Myślałam o tym ale stwierdziłam ze jakbym nie mogła znaleźć to ze stresu bym chyba zgłupiała i co chwile na IP jeździła
Ja też myślałam nad tym I doszłam do wniosku, że jeżeli się zdecyduję to pójdę na wizytę do gina z tym i położna mi pokaże co i jak
nyna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:54   #4003
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Ja już jestem po prenatalnych wszystko gra w jak najlepszym porządku, serduszko pięknie bije, "ktosiek" zdrowy i duży bo według usg jest o tydzień starszy niż wychodzi z miesiączki. Wszystkie parametry prawidłowe ❤ badana byłam od dołu i przez brzuch. Nóżki dzidzia bardzo blisko siebie trzymała wiec nie można było podejrzeć płci ale to nie problem. Najważniejsze, że wszystko gra jestem MEGA szczęśliwa Mąż był ze mną i wszystko widział... Codziennie mogłabym dzidziusia oglądać 💗
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:55   #4004
magia_to_ja
Madi
 
Avatar magia_to_ja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 526
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sonia_m Pokaż wiadomość
Witajcie,
jestem nowa ;-)
w skrócie opowiem Wam moją historię. W sierpniu '16 przeszłam poronienie zatrzymane w 6 tc. Na ten moment jestem w 11 tc drugiej ciąży- termin na 25.08.17. Ostatnią wizytę miałam w 5.01.17, a następną mam 31.01. Czy Wy też żyjecie w takim stresie od wizyty do wizyty? Ja już mam najczarniejsze myśli, choć objawy "książkowe"- mdłości, ból piersi, wyostrzony zapach, zmęczenie. Jednak mam uraz po poprzedniej sytuacji, gdzie objawy też były (choć mniej nasilone, niż teraz) i wyszło jak wyszło...
Dajcie mi jakieś wsparcie, bo oszaleje do wtorku.
mi wszyscy wbijają do głowy,żebym myślała pozytywnie, że jak będę miała czarne myśli to będę przyciągać złe wydarzenia i takie tam...

chciałabym wysłać ci dużo pozytywnej energii, trzymaj się mocno pozytywnych myśli z tego co piszesz, wizytę masz we wtorek, staraj się dla dzidziusia myśleć pozytywnie
__________________

magia_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:01   #4005
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Ja się boję takich wynalazków, bo będę jeszcze bardziej panikować jak coś źle zmierzę
Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Myślałam o tym ale stwierdziłam ze jakbym nie mogła znaleźć to ze stresu bym chyba zgłupiała i co chwile na IP jeździła
Coś w tym jest. Każdy kij ma 2 końce :P Chociaż widziałam filmik na youtube i laska bardzo polecała, że mega fajne doświadczenie.

Cytat:
Napisane przez nyna91 Pokaż wiadomość
Ja też myślałam nad tym I doszłam do wniosku, że jeżeli się zdecyduję to pójdę na wizytę do gina z tym i położna mi pokaże co i jak
Oooo to jest dobry pomysł. Tym bardziej, że w opisie tego angelsounds podają, że jest też do użytku m.in. w szkołach rodzenia

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po prenatalnych wszystko gra w jak najlepszym porządku, serduszko pięknie bije, "ktosiek" zdrowy i duży bo według usg jest o tydzień starszy niż wychodzi z miesiączki. Wszystkie parametry prawidłowe ❤ 💗
Gratulacje
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:04   #4006
nyna91
Raczkowanie
 
Avatar nyna91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 247
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po prenatalnych wszystko gra w jak najlepszym porządku, serduszko pięknie bije, "ktosiek" zdrowy i duży bo według usg jest o tydzień starszy niż wychodzi z miesiączki. Wszystkie parametry prawidłowe ❤ badana byłam od dołu i przez brzuch. Nóżki dzidzia bardzo blisko siebie trzymała wiec nie można było podejrzeć płci ale to nie problem. Najważniejsze, że wszystko gra jestem MEGA szczęśliwa Mąż był ze mną i wszystko widział... Codziennie mogłabym dzidziusia oglądać 💗

Moje gratulacje
nyna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:05   #4007
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po prenatalnych wszystko gra w jak najlepszym porządku, serduszko pięknie bije, "ktosiek" zdrowy i duży bo według usg jest o tydzień starszy niż wychodzi z miesiączki. Wszystkie parametry prawidłowe ❤ badana byłam od dołu i przez brzuch. Nóżki dzidzia bardzo blisko siebie trzymała wiec nie można było podejrzeć płci ale to nie problem. Najważniejsze, że wszystko gra jestem MEGA szczęśliwa Mąż był ze mną i wszystko widział... Codziennie mogłabym dzidziusia oglądać 💗
Gratulacje
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:16   #4008
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Myślałam o tym ale stwierdziłam ze jakbym nie mogła znaleźć to ze stresu bym chyba zgłupiała i co chwile na IP jeździła
To tak jak ja... z resztą w poprzedniej ciąży nie raz polozna najpierw znajdowała moją tętnice a ja juz uchachana...dopiero później mnie z błędu wprowadzała i mówiła ze jeszcze to nie to i za chwilę tętno młodego znajdowała... także chyba spasuje.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po prenatalnych wszystko gra w jak najlepszym porządku, serduszko pięknie bije, "ktosiek" zdrowy i duży bo według usg jest o tydzień starszy niż wychodzi z miesiączki. Wszystkie parametry prawidłowe ❤ badana byłam od dołu i przez brzuch. Nóżki dzidzia bardzo blisko siebie trzymała wiec nie można było podejrzeć płci ale to nie problem. Najważniejsze, że wszystko gra jestem MEGA szczęśliwa Mąż był ze mną i wszystko widział... Codziennie mogłabym dzidziusia oglądać 💗
Ale extra.Gratulacje .... ja do środy osiwieje czekając

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:16   #4009
Litlle_Suzi
Raczkowanie
 
Avatar Litlle_Suzi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 166
GG do Litlle_Suzi
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

@nyna91 ja po prostu kroję kilka cebul w grube plastry i układam warstwami, pomiędzy które wsypuję cukier lub daje miód. Potem odstawiam w ciepłe miejsce na kilka godzin. Piję to trzy razy dziennie po łyżeczce/ dwóch łyżeczkach. 😃

Wysłane z mojego LENNY przy użyciu Tapatalka

@malenka1889 Gratuluję!
__________________
Elf.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...f6c7733722.png

Odchudzam się! Było 68kg, jest 55kg, będzie 52 kg

Zapuszczam włosy! Jest 45cm, będzie 70cm



Jestem cudem boskim, z diabłem za skórą.

Edytowane przez Litlle_Suzi
Czas edycji: 2017-01-27 o 18:18
Litlle_Suzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 18:21   #4010
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Malenka super wieści dzidzia jeszcze nie jest gotwa żeby sie ujawnić

Magia - myślałam o was dobrze,ze sie odezwałas wszystko bedzie dobrze Twoja siostra dobrze mowi



Co do prenatalnych mogla bym isc z mama, ale to bedzie 10W6d i boje sie ze usg bedzie hmm nie przez brzuch :p
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:26   #4011
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Co do prenatalnych mogla bym isc z mama, ale to bedzie 10W6d i boje sie ze usg bedzie hmm nie przez brzuch :p
Ja w 9w5d miałam jeszcze dowcipne, ale to 8 dni różnicy, więc ciężko stwierdzić. To może mamę na poczekalni zostaw

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

A tak z innej beczki- czy Wam też tak włosy rosną na brzuchu? Boję się, że się w niedźwiedzia zamienię
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:32   #4012
Dorciak91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 58
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Dziewczyny dzisiaj mam jakąś masakrę, zjadłam po południu ogórka kiszonego ( nie wiem co mnie wzięło, bo od początku ciąży mnie od nich odrzuca no ale cóż) i ledwo zdążyłam do łazienki wzięło mnie na takie wymioty i mecze się i mecze już nie mam czym wymiotować ostatnio tak mnie odrzuciło po kiwi
Dorciak91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:37   #4013
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki- czy Wam też tak włosy rosną na brzuchu? Boję się, że się w niedźwiedzia zamienię
Jeszcze nie... ale jak sobie przypomnę brzuch z przedniej ciąży to... ehhh... strasznie owłosiony był. Na szczęście "wyłysiałam" po porodzie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014

Edytowane przez diablica80
Czas edycji: 2017-01-27 o 18:40
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:42   #4014
_km
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 399
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Historia z masłem
Ja ostatnio zapomniałam jak nazywa się Big Mac i stałam jak kołek przy Mc drive
_km jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:57   #4015
we00
Rozeznanie
 
Avatar we00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 536
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

No historia z masłem wymiata. Ja mam badanie genetyczne jednak w piątek 3.02. I to będzie 12t6d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
we00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:58   #4016
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nyna91 Pokaż wiadomość
Witam Nowiutkie Mamuśki

Ja się już tydzień męczę z przeziębieniem, które w sumie jest dziwne. Nie mam gorączki, nie mam bólów mięśniowych tylko zatkany nos i zawalone gardło, tak że w nocy nie mogę spać... Pije już tydzień maminą miksturę z miodu, czosnku i cytryny i efekt jest taki, że nie jest gorzej i tyle. No może gardło już nie boli. Zjadłam nawet ogórki kiszone wg Waszej porady :P witaminę C spożywam w ilościach hurtowych ale raczej pod postacią owoców. Pije herbatę z cytryną i sokiem malinowym. I nie wiem co robić... Kupiłam dziś zioła czarnego bzu i zaparzyłam z nadzieją, że mi tą wydzielinę rozrzedzi. Piła któraś z Was? Podpowiedzcie coś proszę bo jak do wtorku nie przejdzie to udam się do przychodni czego chcę za wszelką cenę uniknąć.

Ale pochwalę się bo UWAGA UWAGA:
1) Poprasowałam dziś furę prania
2) Ugotowałam obiad pierwszy raz od dobrych dwóch miesięcy zupełnie sama i nie uciekłam w połowie haha
Ale po tym wszystkim czułam się bardziej zmęczona niż po 12h dyżuru na oddziale :P

P.S. Jak przeczytałam mojemu Mężowi o maśle spadającym z noża to stwierdził, że to mój poziom płaczu :P
Ja mam to samo!!! Laryngolog mnie uspokoiła, że żadnej anginy ani grzybicy nie mam, tylko paskudnie czerwone gardło, stąd to wrażenie "opuchnięcia". Mam płukać sodą oczyszczoną z wodą (i niczym innym, bo reszta wysusza! ), do tego pić wapno jak tylko czuję uczucie opuchnięcia, no i duuużo witaminy C. I po weekendzie obserwować czy jest lepiej/gorzej. Na kaszel dostałam syrop zakazany w 1 trymestrze, choć mówiłam o ciąży. Mam ich za dużo w domu, więc nie kupiłam nawet.

Ja piłam sok z czarnego bzu, bo jest dobry na wirusy. Już go nie mam. >.>

Zanim weźmiesz antybiotyk zrób CRP. To Ci powie czy jest w ogóle sens.

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po prenatalnych wszystko gra w jak najlepszym porządku, serduszko pięknie bije, "ktosiek" zdrowy i duży bo według usg jest o tydzień starszy niż wychodzi z miesiączki. Wszystkie parametry prawidłowe ❤ badana byłam od dołu i przez brzuch. Nóżki dzidzia bardzo blisko siebie trzymała wiec nie można było podejrzeć płci ale to nie problem. Najważniejsze, że wszystko gra jestem MEGA szczęśliwa Mąż był ze mną i wszystko widział... Codziennie mogłabym dzidziusia oglądać 💗
SUUUPER! ♥♥♥ Jak ja lubię takie wieści. Od razu cieplej na sercu.

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Co do prenatalnych mogla bym isc z mama, ale to bedzie 10W6d i boje sie ze usg bedzie hmm nie przez brzuch :p
I dobrze myślisz, bo ja w 14t miałam dopochwowo, żeby lepiej uchwycić szczegóły. Lekarz sam powiedział na wstępie, że będzie w ten sposób.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 19:07   #4017
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie... ale jak sobie przypomnę brzuch z przedniej ciąży to... ehhh... strasznie owłosiony był. Na szczęście "wyłysiałam" po porodzie
Tłumaczę sobie, że to znaczy, że dzidzia się dobrze rozwija Dobrze, że to odwracalne
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 19:15   #4018
_laurka
Raczkowanie
 
Avatar _laurka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 315
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po prenatalnych wszystko gra w jak najlepszym porządku, serduszko pięknie bije, "ktosiek" zdrowy i duży bo według usg jest o tydzień starszy niż wychodzi z miesiączki. Wszystkie parametry prawidłowe ❤ badana byłam od dołu i przez brzuch. Nóżki dzidzia bardzo blisko siebie trzymała wiec nie można było podejrzeć płci ale to nie problem. Najważniejsze, że wszystko gra jestem MEGA szczęśliwa Mąż był ze mną i wszystko widział... Codziennie mogłabym dzidziusia oglądać 💗
Super wiadomości. 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Myślałam o tym ale stwierdziłam ze jakbym nie mogła znaleźć to ze stresu bym chyba zgłupiała i co chwile na IP jeździła
Ja mam podobnie. Choć szczerze to już oglądałam z internecie i byłam o krok od kliknięcia kup teraz , w ostatniej chwili się powstrzymałam. Pewnie siedziałabym cały dzień z tym na brzuchu i słuchala 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_laurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 19:16   #4019
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Dziewczyny kto mi doradzi?
W środę idę do lekarza i myślałam o zwolnieniu tak na tydzień żeby odpocząć bo akurat w pracy nie mam nic mega pilnego. Jeżeli wezmę teraz tydzień L4 ciazowego to jak to wpłynie na wysokość macierzyńskiego?
Do ustalenia wysokości macierzyńskiego liczy się średnia z roku przed pierwszym dniem macierzyńskiego czy ma na to wpływ kiedy bierze się pierwsze L4 ciążowe? W ciągu roku miałam 2 podwyżki i nie chciałabym żeby cofnelo mi okres wyliczania do czasu sprzed podwyzek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 19:17   #4020
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Też miałam usg dowcipne, potem przez brzuch, iii znów dowcipne żeby nosek znalezc. Wolałam byc na nim sama, bo to takie bardziej techniczne usg. Na nastepne w walentynki pojdziemy z TZ, jak na randke
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 10:11:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.