Jak tanio wyjechać na narty w Alpy?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 14:13   #31
kasiajo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Hej osobiście polecam Szkołę Jazdy na Nartach i Snowboardzie w Folgaridzie we Włoszech Aevolution. Prowadzą profesjonalne szkolenia na różnych poziomach zaawansowania zarówno indywidualnie jak i w grupach. To co bardzo mi się podobało, to indywidualne podejście do każdego. Dodatkowo mają coś w rodzaju przedszkola dla dzieci, kiedy rodzice chcą zjechać z większej górki. Generalnie to miejsce jest dla małych i dużych Ale jeśli ktoś ma inne doświadczenia z tym miejscem, to warto, żeby się wypowiedział.
kasiajo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 07:21   #32
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Wedlug mnie Folgarida ma jedne z gorszych stokow w okolicy no i widoki tez nie sa najlepsze. Osobiscie jak juz bym jechala tak daleko to wybralabym ciekawsze miesjce.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 13:10   #33
Nikodenizja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 80
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Widze, ze wszyscy chwala Livigno - tez chce sie tam wybrac w nowym sezonie Jedynie co, to nie wiem jeszcze z jakiego biura pojade. Słyszeliśie moze o skilivigno.pl albo wintertour.com? Szukam jakiegoś biura ktore zorganizuje cały wyjazd dla w sumie dwóch rodzin. Po zeszłorocznym wypadzie do Austrii nie bawię się już w kierowcę konwoju. Za dużo stresu :P
Dodatkowo chciałam zapytać o ubezpieczenie jakie zazwyczaj wybieracie przy wyjzadach? NNW czy wybieracie dodatkowo OC SKI? Czy jest sens?
Nikodenizja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 10:10   #34
smilenow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 82
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Ja jechałam z nimi i mogę Ci szczerze polecić mój wyjazd byl swietnie zorganizowany, zero problemow. Można sie z nimi dogadać, sami moga duzo zaproponować. Ubezpieczenie jest w cenie, transport moga ci zalatwnic, wypozyczeni nart rowniez - same pozytywy
smilenow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:00   #35
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Nie wiem czy ktoś tu już wspomniał, ale koniecznie trzeba sprawdzić, czy w miejscu, do którego jedziemy na narty jest free ski. W Livigno to jest zawsze tydzień poprzedzający tydzień, w którym są święta BN oraz ostatni tydzień sezonu. Wtedy to już w ogóle jedzie się za grosze. Domyślam się, że w innych miejscach też jest coś takiego.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:43   #36
marzeniasiespelniaja0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Ja chciałam wybrać się do Cortina d'Ampezzo, co myślicie o tym miejscu? Lepiej wyjechać tam na własną rękę, czy z biurem podróży? Znalazłam nawet niezłą ofertę (tak mi się wydaje) na narty-wlochy.pl i zastanawiam się czy się na nią zdecydować, jeżeli ktoś jechał na własną rękę do Cortina d'Ampezzo to będę wdzięczna za odpowiedź na pytanie ile taki wyjazd kosztował. Wspomnę, że che jechać z mężem i 4 letnim synkiem
marzeniasiespelniaja0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 21:55   #37
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Cytat:
Napisane przez marzeniasiespelniaja0 Pokaż wiadomość
Ja chciałam wybrać się do Cortina d'Ampezzo, co myślicie o tym miejscu? Lepiej wyjechać tam na własną rękę, czy z biurem podróży? Znalazłam nawet niezłą ofertę (tak mi się wydaje) na narty-wlochy.pl i zastanawiam się czy się na nią zdecydować, jeżeli ktoś jechał na własną rękę do Cortina d'Ampezzo to będę wdzięczna za odpowiedź na pytanie ile taki wyjazd kosztował. Wspomnę, że che jechać z mężem i 4 letnim synkiem
Ja bylam w marcu tego roku w Cortina na wlasna reke w hotelu. Zalezy kiedy pojedziesz, strona powyzsza tak strasznie reklamowana ma bardzo slaba oferte. Poza tym pod oferta na Cortine ukrywaja oferte z Misuriny- to sa dwie rozmaite miejscowosci! ja za cena 600 euro za osobe mialam 10 dni w hotelu 3*przy centrum z opcja HB. Dodatkowo samolot, wynajem samochodu + benzyna -droga super z Treviso ok 2h tylko, ubezpieczenie, skipass, itd. Wspaniale jedzenie w hotelu, najlepsze jakie mialam na wyjazdach na narty! Cortina jest przepiekna. Na pewno kiedys wroce.

Dla zainteresownych Cortina to swietna baza na wypady czy to do La villa, czy na slynna trase Lagazuoi, czy tez do Corvary , generalnie w ciagu 40 minut drogi mamy bardzo wiele osrodkow do wyboru. Na Sella Ronda nie starczylo mi juz sily w ostatnim dniu jako poczatkujacemu narciarzowi..... chociaz to wcale daleko nie bylo. Wieczorami Cortina zachwyca na spacerach, non stop cos sie dzieje. Ja jak bylam to byl akurat rajd historycznych samochodow marki Porsche. Rewelacja. Naprawde polecam.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2016-11-25 o 10:27
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-24, 08:19   #38
marzeniasiespelniaja0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Dzięki za odpowiedź
marzeniasiespelniaja0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 08:07   #39
Justynkaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

Ja z narzeczonym podróżuje raz do roku do miejscowości Mezzana lub Livigno. Koszty wyjazdu są zawsze adekwatne do jakości hotelu do którego się jedzie, wyżywienia i np. skipassa. My wybieramy zawsze takie opcje, w których jest zawarte wszystko i nie musimy się o nic martwić. Wydatek jak na taki wyjazd nie jest jakiś wygórowany. W realizacji wyjazdu w tamtym roku pomagało nam biuro Volare i wszystko było ok. Wiesz, jeżeli jedziesz np ze swoim jedzeniem i spisz w pensjonacie a nie hotelu to koszt można ograniczyć nawet o połowę, ale taka przeciętna cena za pobyt dla dwóch osób wynosi około 2000+... Zawsze można coś pokombinować i zaoszczędzić
Justynkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-30, 13:57   #40
talepor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy??

mnie się wydaje,że na osobę to trzeba tak liczyć około 2 tysięcy złotych, przynajmniej , ja to tak w tedy policzyłam jak chciałam jechać i inaczej nie ma szans.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
talepor jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 14:57:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.