Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 15:26   #631
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez misialinezja Pokaż wiadomość
Witajcie! Kupiłam sobie dziś kwietniowego Joy'a i jako dodatek jest opis diety nowojorskiej. Niby 8 kg w 14 dni[ nie wierzę w cuda] nie radzę wielokrotnie na forum poruszany był temat diet z gazetek które prowadzą jedynie do wyniszczenia organizmu,i efektu jo-jo ale powiem wam, ze całkiem nieźle to brzmi. Tylko ze chciałabym ta dietę nieco zredukować i schudnąć choć 4 kg w 2 tygodnie. Wtedy bym miała motywacje do redukcji tłuszczyku Bo ostatnio nieco za wolno to szło... Niestety. Więc tak-dieta nowojorska polega na spożywaniu dużej ilości białka i radykalnemu ograniczeniu węglowodanów. Tego nie wolno:Alkohol,Białe pieczywo,węglowodany,słod kie produkty mleczne,tłuszcze,owoce,sł odycze i cukier. Zaplanuj posiłki co 3 godziny np:7-10-13-16-19. David Kirsch poleca rano wypić proteinowy shake bądź omlet. Ja chyba bym wolała zamiast tego zjeść musli z mlekiem czy jajecznice na oliwie. wątpię,aby taki koktaijl był syty,zdecydowanie lepszym wyborem na śniadanie jest jajecznica czy płatki z mlekiem jednakże jak chcesz płatki to dodaj do nich jeszcze jakieś białko bo mleko go mało zawieraII śniadanie-jogurt naturalny,150 g tuńczyka,albo nisko tłuszczowa sałatka jajeczna.no ten posiłek ok,ale sam jogurt to nie posiłek
Obiad:drobiowa potrawka chili z sałatą,sałata z bazylią i drobiem,krewetki po marynarsku z zielona sałatą,tuńczyk w sezamie,sałata z łososiem,okoń w pomidorach,pikantne kotleciki z łososia,kurczak na ostro,pierś kurczaka w sosie pomidorowym,zapiekane brokuły,pierś kurczaka z kalafiorem.ładnie,fajne pomysł na obiad
Podwieczorek:białko jajka,pieczony kurczak,migdałyno tutaj też fajnie,ale brak warzyw.Kolacja:Pierś kurczaka w ziołach z brokułami,sałatka z pomidorem i piersią kuraczaka,klopsiki z łososia,sałatka grecka,łosoś zapiekany w chrzanie,kotlet z łososia,kurczak w sezamie,kotelciki sojowe.z kolacją takową bym uważała w miejsce ostatniego posiłku proponowałabym raczej chudy twaróg/serek wiejski/homo,ewentualnie z dodatkiem warzyw
Co prawda D.Kirsch zaleca wypić proteinowy shake rano i wieczorem, ale ja chyba z tego zrezygnuję. Oprócz tego pół godziny ćwiczeń rano. Jeśli ktoś chce przepisy na w/w potrawy to piszcie na PW Agnes, a Ty co o tej diecie sądzisz ? Z góry mówię, że to tylko na dwa tygodnie później wracam do tego co Ty nam ciągle radzisz
Dieta nie wydaje się głodówkowa,nie wiem w miejsce czego miałby być ten koktailj,czy do posiłków,czy zamiast któregoś
Jeśli ktoś ma czas przygotowywać tego typu posiłki to fajnie
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:16   #632
misialinezja
Raczkowanie
 
Avatar misialinezja
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 58
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Dziekuję Agness D. Kirsch poleca pić ten shake na śniadanie i kolację, bądź zjeść którąś z wymienionych potraw. Jednak ten shake mi nie pasuje i tak jak pisałam musli z mlekiem+Wasa z szyneczką drobiową czy jajecznice na oliwie. A na kolację masz rację Agness chyba lepiej będzie zjeść serek wiejski ze szczypiorkiem,czy na słodko[słodzik],serek homo. A co do obiadów to w takim razie dorzucę sałatkę jogurtową, która ostatnio mi bardzo zasmakowała
Tak, więc od poniedziałku jedziemy w Nowojorską i ćwiczeniami, a narazie przygotowujemy organizm do zrzucania kilogramów
__________________
DOPÓKI WALCZĘ JESTEM ZWYCIĘZCĄ !

Walka z kilogramami rozpoczęta 11.02.2008 !


misialinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:20   #633
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

misialinezja - no jeśli to nie będzie jadłospis,w którym będzie za mało jedzenia,to życzę sukcesów
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 07:29   #634
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

no no jadlospis super ... a ja hmmm od wczoraj nic nie jem bo odrzucilo mnie od jedzenia na widok slodyczy mnie mdli chyba sie przejadlam ehhh mam dziwna temperature i jestem wypruta .... a jutro jakis chory egzamin mam ehhh no to zaczynam dzien od żalenia się Wam

layla_lbn wrzuc go ja mozesz
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:07   #635
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Wrzucilam tu: http://www.speedyshare.com/619468744.html

Spakowane, kilka stron, trzeba sciagnac, niestety, ale, zeby na Wizaz wrzucic musialabymn pomniejszyc, a wtedy staly by sie nieczytelne.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:09   #636
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Czy ja mogę dołączyć jestem na diecie od 1 stycznia przez 1 miesiąc ćwiczyłam i do marca waga spadła z 76 do 73 a teraz stoi w miejscu mam 164 cm.Cały czas chorowałam brałam antybiotyki przez tydzień póxniej zapisywali mi lekarze nastepną serię ale się broniłam a teraz znowu biorę dzisiaj mam ostatni dzień brania tabletek i mam zamiar ćwiczyć.
Pomóżcie.
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 16:01   #637
SeeTheSun
Raczkowanie
 
Avatar SeeTheSun
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 382
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

dziewczyny moge sie przyłączyc?
zaczynam od jutra mam 162 i waze 67 kg )
moj cel to 60 kg mam nadzieje ze mnie wspomozecie
__________________
Schudnąć :P !
SeeTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 18:30   #638
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Wrzucilam tu: http://www.speedyshare.com/619468744.html

Spakowane, kilka stron, trzeba sciagnac, niestety, ale, zeby na Wizaz wrzucic musialabymn pomniejszyc, a wtedy staly by sie nieczytelne.
bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez milena24 Pokaż wiadomość
Czy ja mogę dołączyć jestem na diecie od 1 stycznia przez 1 miesiąc ćwiczyłam i do marca waga spadła z 76 do 73 a teraz stoi w miejscu mam 164 cm.Cały czas chorowałam brałam antybiotyki przez tydzień póxniej zapisywali mi lekarze nastepną serię ale się broniłam a teraz znowu biorę dzisiaj mam ostatni dzień brania tabletek i mam zamiar ćwiczyć.
Pomóżcie.
witaj milena czasem musimy poswiecic cos dla dobra czegos a zdrowko to podstawa - jeszcze duzo czasu do wakacji wiec zrzucisz zbedne kg

Cytat:
Napisane przez SeeTheSun Pokaż wiadomość
dziewczyny moge sie przyłączyc?
zaczynam od jutra mam 162 i waze 67 kg )
moj cel to 60 kg mam nadzieje ze mnie wspomozecie
SeeTheSun witaj pewnie ze mozesz sie przyłaczyc - wiecej babeczke tym zywszy wateczek a w grupie razniej

ehh a ja nie moge sie zmobilizowac spoznia mi sie okres nio i jakos tak ciagle na cos mam ochote dzis zjadalm zapiekanke z warzyw aaaa byl tam ziemniak i zółty ser yhhh oby juz bylo po okresie....
babeczki jutro mam egzamin trzymajcie kciuki oby sie udało w I terminie ....
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 07:37   #639
SeeTheSun
Raczkowanie
 
Avatar SeeTheSun
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 382
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

ja mam tak samo dzisiaj przyszla do mnie babcia z ciastem (urodziny mojej mamy) kurde. oczywiscie musialam zjesc (

musze sie ograniczac.
milego dnia ;*
__________________
Schudnąć :P !
SeeTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:17   #640
madziek1988
Raczkowanie
 
Avatar madziek1988
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: JAWORZNO( śląsk)
Wiadomości: 159
GG do madziek1988
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Hej ja się melduje i jets tak jak mówiłam czyli od po świąt zaczęłam bardziej pważnie się przykładqac do tego mojego odhcudzania zaczęłam od wtorku i wtorek jechałam praktycznie na samych jajach wsumie we wtorek zjadłam podsumowując cały dzień: 6jajek na twardo, 2 jabłka, surówke jarzynową(gł. z kapusty kiszonej i marchewki) i sucharka, w środe zjadłam:2jaja na twardo, 1jabłko, 2 marchewki, pierś z kurczaka i jaryny gotowane, w czwartek: 2jaja na twardo kalafiorka połowe takiego małego, 2 małe kotlety wołowe bez panierrki na oleju, a dziś mój plan to: surówka jarzynowa taka jak wczesniej tylko plus seler, jabłko, 2 jaja na twardo, chudy twaróg, kromka ciemnego pieczywa..troche już zjadłam troche jeszcze przede mną...co powiedziecie? tragicznie?
madziek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:21   #641
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

madziek - tragicznie? to mało powiedziane
jesz zdecydowanie za mało! od takiej ilości jaj to będziesz miała tylko wyższy poziom cholesterolu! 6 w ciągu jednego dnia? prawie nie ma u Ciebie węgli,0! NNKT,które są niezbędne podczas odchudzania,mało kalorii ...
i jeszcze powiedz,że kolację jesz przed 18,to mi ręce opadną ...
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 19:43   #642
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Ja dziś zjadłam:
ś:musli na mleku z 0,5% mlekiem z płatkami plus migdały
II ś:wieśniak ze szczypiorkiem 2 kromki razowca,2 ogórki kiszone grejfrut
III ś:2 kromki razowca ser biały 10 dkg 2 ogórki kiszone
obiad:MŻ ugotował zupę z brokuł i kalafiora na udku , więc zjadłam maleńki talerzyk i pół udka z tej zupki
K;10 dk sera oczywiście chudego i do tego marchewka cała
mam jescze zjeść przed snem rybkę pieczoną na oliwie z oliwek

Co myślicie ?
Kolejny dzień bez ćwiczeń
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:45   #643
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez milena24 Pokaż wiadomość
Ja dziś zjadłam:
ś:musli na mleku z 0,5% mlekiem z płatkami plus migdały brak białka,łączysz tłuszcze z węglami
II ś:wieśniak ze szczypiorkiem 2 kromki razowca,2 ogórki kiszone grejfrut ładnie
III ś:2 kromki razowca ser biały 10 dkg 2 ogórki kiszone
obiad:MŻ ugotował zupę z brokuł i kalafiora na udku , więc zjadłam maleńki talerzyk i pół udka z tej zupki choć mogłabyś dodać NNKT
K;10 dk sera oczywiście chudego i do tego marchewka cała ładnie
mam jescze zjeść przed snem rybkę pieczoną na oliwie z oliwek przed snem tłuszcze nie bardzo

Co myślicie ?
Kolejny dzień bez ćwiczeń
Fajny jadłospis,oprócz tego śniadania
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 20:24   #644
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Fajny jadłospis,oprócz tego śniadania
Dziękuję bardzo kochana
Dzisiaj to co miałam w lodówce bo wypłata jescze nie weszła.
Dzisiaj zrezygnuje z tej rybki bo nie mam nic z białka
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 12:23   #645
madziek1988
Raczkowanie
 
Avatar madziek1988
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: JAWORZNO( śląsk)
Wiadomości: 159
GG do madziek1988
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

może i mało jem ale wkońcu widze jakies efekty wcześniej przed ś2więtami męczyłam się i nic nie straciłam moja waga stała non stop było 75kg, przez święta u babci przytyłam 1,5 kg a teraz od wtorku stosując tą diete zgubiłam 2,5 kg czyli jest 74kg obecnie wkońcu widzę ze coś się ruszyło... a jajka bez żółtek nie mają dużo choresterolu...dziś 2 jajka, dużo warzyw gotowanych , kromka chleba bez masła, 2 kawałki rybki smażonej bez panierki
madziek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 18:36   #646
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

hej kobitki .... moje odchudzanie dobiegło konca - rezultat nie osiagnięty ale - teraz seca mam dwa , spóźniał mi sie okres zrobilam test i są II krechy heh ... z TZ staralismy sie od dluzzzszego czasu o dzidzie i tak koncem roku zawiesilismy bron do czasu az schudne bo wtedy mialo byc latwiej - aaaaaa mam nadzieje ze nie przekrocze 100
... a za Was trzymam mocno kciukasy i nie myslcie ze sie mnie pozbedziecie zostaje z Wami i bede dopingowac az do kolejnych wscieklych tulipanów
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 21:22   #647
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez madziek1988 Pokaż wiadomość
może i mało jem ale wkońcu widze jakies efekty wcześniej przed ś2więtami męczyłam się i nic nie straciłam moja waga stała non stop było 75kg, przez święta u babci przytyłam 1,5 kg a teraz od wtorku stosując tą diete zgubiłam 2,5 kg czyli jest 74kg obecnie wkońcu widzę ze coś się ruszyło... a jajka bez żółtek nie mają dużo choresterolu...dziś 2 jajka, dużo warzyw gotowanych , kromka chleba bez masła, 2 kawałki rybki smażonej bez panierki
W takim razie zapraszam na Krzywe Zwierciadło,bo taki jadłospis przypomina głodówkowy!
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 10:42   #648
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
hej kobitki .... moje odchudzanie dobiegło konca - rezultat nie osiagnięty ale - teraz seca mam dwa , spóźniał mi sie okres zrobilam test i są II krechy heh ... z TZ staralismy sie od dluzzzszego czasu o dzidzie i tak koncem roku zawiesilismy bron do czasu az schudne bo wtedy mialo byc latwiej - aaaaaa mam nadzieje ze nie przekrocze 100
... a za Was trzymam mocno kciukasy i nie myslcie ze sie mnie pozbedziecie zostaje z Wami i bede dopingowac az do kolejnych wscieklych tulipanów
GRATULUJE!!
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 11:23   #649
madziek1988
Raczkowanie
 
Avatar madziek1988
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: JAWORZNO( śląsk)
Wiadomości: 159
GG do madziek1988
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

ale ja się nie głodzę wiecej i tak nie zmieszcze...jeszcze przezywam stresy związane z moją zbliżającą się maturka i wogole obiecuje że się poprawie no to dzisiaj bez jajek zjem jabłuszko 2 piersi z kurczaka ale nie pod rząd surówka i buraczki i pomidorek cały z cebulka
madziek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 15:45   #650
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
hej kobitki .... moje odchudzanie dobiegło konca - rezultat nie osiagnięty ale - teraz seca mam dwa , spóźniał mi sie okres zrobilam test i są II krechy heh ... z TZ staralismy sie od dluzzzszego czasu o dzidzie i tak koncem roku zawiesilismy bron do czasu az schudne bo wtedy mialo byc latwiej - aaaaaa mam nadzieje ze nie przekrocze 100
... a za Was trzymam mocno kciukasy i nie myslcie ze sie mnie pozbedziecie zostaje z Wami i bede dopingowac az do kolejnych wscieklych tulipanów

GRATULUJĘ
__________________
"cudowna to jest k*rwa woda z lichenia"



winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 15:49   #651
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
hej kobitki .... moje odchudzanie dobiegło konca - rezultat nie osiagnięty ale - teraz seca mam dwa , spóźniał mi sie okres zrobilam test i są II krechy heh ... z TZ staralismy sie od dluzzzszego czasu o dzidzie i tak koncem roku zawiesilismy bron do czasu az schudne bo wtedy mialo byc latwiej - aaaaaa mam nadzieje ze nie przekrocze 100
... a za Was trzymam mocno kciukasy i nie myslcie ze sie mnie pozbedziecie zostaje z Wami i bede dopingowac az do kolejnych wscieklych tulipanów
Gratulacje Naja! Tak naprawdę nadal możesz jeść mądrze - w ciąży potrzeba zaledwie 300 kcal więcej i to dopiero od 4 mca - ale ważna jest różnorodność.
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:49   #652
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
GRATULUJE!!
Cytat:
Napisane przez winka Pokaż wiadomość
GRATULUJĘ
Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Gratulacje Naja! Tak naprawdę nadal możesz jeść mądrze - w ciąży potrzeba zaledwie 300 kcal więcej i to dopiero od 4 mca - ale ważna jest różnorodność.

dziekuje kobitki

scarlett mam zamiar jest mądrze bo dla dwojga nie za dwoje
jutro umowie sie na wizyte i pewnie za te Kg mi sie oberwie heh peszek oby wszystko bylo dobrze

dzis taka piękna pogoda a ja po uczelni w łóżku wylądowałam na 3 godziny ciagle tylko spac spac ...

spokojnego wieczorku
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 21:43   #653
misialinezja
Raczkowanie
 
Avatar misialinezja
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 58
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Naja84 gratluję ; )

No i jutro zaczynamy nieco zmienioną dietke Joy'a A motywacja jest ogromna, bo w czerwcu mam zaproszenie na dwa wesela Jedno 14, a drugie 29. czyli do pierwszego wesela mam 76 dni czyli 11 tygodni. Minimalna liczba zrzuconych kilogramów to 10
Jutro na śniadanko jajecznica i od jutra reaktywacja ćwiczeń
__________________
DOPÓKI WALCZĘ JESTEM ZWYCIĘZCĄ !

Walka z kilogramami rozpoczęta 11.02.2008 !


misialinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 06:40   #654
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Smile Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
hej kobitki .... moje odchudzanie dobiegło konca - rezultat nie osiagnięty ale - teraz seca mam dwa , spóźniał mi sie okres zrobilam test i są II krechy heh ... z TZ staralismy sie od dluzzzszego czasu o dzidzie i tak koncem roku zawiesilismy bron do czasu az schudne bo wtedy mialo byc latwiej - aaaaaa mam nadzieje ze nie przekrocze 100
... a za Was trzymam mocno kciukasy i nie myslcie ze sie mnie pozbedziecie zostaje z Wami i bede dopingowac az do kolejnych wscieklych tulipanów
Gratulacje
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 08:19   #655
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez misialinezja Pokaż wiadomość
Naja84 gratluję ; )
Cytat:
Napisane przez milena24 Pokaż wiadomość
Gratulacje
dziekuje

ale cisza nastala - heh ja najdluzej bede do celu zmierzac wiec zdawac relacje
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 10:45   #656
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Oj Naja wspaniala wiadomosc moim zdaniem nie powinnas porzucac dietkijedynie jesc wiecej zdrowego dla malenstwa bedzie lepiej jak i dla ciebie... no i za 9 mscy latwiej ci sie bedzie pozbyc zbednych pociazowych kg

U mnie dietka ostatnio legla w gruzach, nie pilnowalam sie... dzisiaj wchodze na wage a tu niespodzianka.... ani kg wiecej wiec mialam jeszcze wieksza motywacje, zeby kontynuowac dietke.... dzisiaj na pierwsze sniadanko 2 kanapki z buleczki pelnoziarnistej, szyneczki, pomidorka i rzodkiewek + kawka
a na drugie sniadanie wiejski i pomaranczka teraz mysle nad czyms ciekawym na obiad
no i zmobizliowalam sie w koncu do cwiczen... regularnie juz skacze na skakance robie brzszuki i inne cwiczonka... no i mam zamiar w koncu odkurzyc moj rowerek stacjonarny i chociaz po pol godzinnki dziennie na niego poswiecic moze w koncu waga dalej ruszy w dol bo ostatnio w ogole nie chciala spadac mimo, ze sie staralam
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 11:36   #657
wanilka23
Raczkowanie
 
Avatar wanilka23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 55
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

I ja się przyłanczam do gratulacji

Mało się odzywam bo niestety kilogramki staneły w miejscu ;/ ale nie poddaje się i walczę pozdrawiam papa
__________________

wanilka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:43   #658
SeeTheSun
Raczkowanie
 
Avatar SeeTheSun
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 382
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

no jak duzo sie zmienilo od kąd mnie tu nie bylo.
Gratuluje ciąży
ja musialam przerwac diete, troche spotkan rodzinnych w weekend

dzisiaj zjadlam jogurt jogobelle, 1 kromke wasy, i w szkole bułke grahamke.

eh. duzo? dziewczynki ile cwiczycie wgl?
__________________
Schudnąć :P !
SeeTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:58   #659
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez SeeTheSun Pokaż wiadomość
no jak duzo sie zmienilo od kąd mnie tu nie bylo.
Gratuluje ciąży
ja musialam przerwac diete, troche spotkan rodzinnych w weekend

dzisiaj zjadlam jogurt jogobelle, 1 kromke wasy, i w szkole bułke grahamke.

eh. duzo? dziewczynki ile cwiczycie wgl?
wedlug mnie powinnas zjesc wiecej bialka na sniadanie... jogobella to same wegle... no i zdecydowanie za malo... powinnas jesc wiecej pozywnego, niz mniej niezdrowego.... od paru plastrow szyneczki czy polowy pomidorka nic by ci sie nie stalo, gdybys je dorzucila do wasy albo grahamki
ja nie wiem czy duzo cwicze bo nie mam czasu.. ale ogolnie jakas godzinke dziennie na skakanke od dzis tez rowerek stacjonarny i inne cwiczonka( brzuszki, skrety itp) no i raz w tygodniu wycisk na basenie
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:06   #660
SeeTheSun
Raczkowanie
 
Avatar SeeTheSun
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 382
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

aha, dziekuje za rade eee. nie moge patrzec na obiad. zjadlam sama salatke xd
mi dzisiaj 2 wf przepadly, a cwiczyc nie dam rady mam sporo nauki.
__________________
Schudnąć :P !
SeeTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.