Jesienne Mamy 2007 cz. II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 17:04   #1861
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
Boszzzzzzzzze zadaje sie z morderczyniami zwierzat!!!!!!!!
ja tylko chomika mam na sumieniu

Sylwia lepiej przyznaj się jakie zwierzątko Ty pozbawiłaś życia
Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
no ja z nim moge gadac ale nie mam pewnosci, ze wyjdzie córka jak Wy to zrobiłyscie
W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia jak babcia poszła do kościoła (o 8:30) to moje przeczucie, a mąż ma przeczucie, że to było 3 dni przed Sylwestrem tuż po wymianie okien na nowe .

A na serio to trzeba jeść dużo nabiału, mało produktów z zawartością potasu i sodu oraz "pracować" ze 2 dni przed jajcowaniem
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:09   #1862
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Kanciu sadysta? on ma z tego zabawe, a ostatnio powiedzial mi ze jak sie tak czyms zainteresuje i chce mu opowiedziec o czyms pelna emocji to bardziej slychac ze zaciagam po podlasku ,
wyglada na to ze sledzikuje
mój tez sie ze mnie nabija, ze jak mu cos opowiadam to sie jaram jak murzyn blaszka
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:53   #1863
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Ja nie usmierciłam żadnego zwierzatka. Ugryzłam kiedyś kota w ogon, uciekał przede mna do końca wakacji.
Dzisiaj Pucka załapała o co chodzi z niekapkiem. Podałam jej chłodna wodę przegotowaną, troche wylała ( nasz niekapek kapie), potrafi trafić dziubkiem do buzi i pociagnąć. Może za parę tygodni będzie to najlepszy sposób na picie. Nie napiszę wiecej bo mój żarłok znowu jest głodny....
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:17   #1864
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Kancia - śliczny Apus w avataru
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:37   #1865
Evela56
Raczkowanie
 
Avatar Evela56
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 161
GG do Evela56
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Witam kochane. Przepraszam że nie odnoszę sie do poprzednich postów ale jest ich bardzo dużo od mojej ostatniej wizyty. Czytałam o spotkaniu i w ogóle.
U nas dzisiaj małe święto bo moja Gosia skończyła dzisiaj cztery miesiące. Byłyśmy dzisiaj na pobraniu krwi i z moczem do kontroli po szpitalu. Moja kochana myszka nawet nie pisnęła taka dzielna była.
Moja mała spryciula już zaczyna się podnosić do siadania. Jak ją trzymam na rekach na pół leżąco to się podnosi. Nie wiem czy mogę jej na to pozwolić bo przecież to dopiero 4 miesiące.
__________________
Małgosia darzy nas szczęściem od 27 listopada 2007



Nasza Małgosia

Jesteśmy razem

mój blogasek pazurkowy
Evela56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:54   #1866
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

DZIEWCZYNY PORATUJCIE RADĄ
Jestem chora (przewiało mnie ) ledwo żyję i nie wiem co mi może pomóc, jeszcze karmię więc boję się wziąć czegokolwiek, ledwo na oczy widzę tak mnie głowa boli a tu nie ma kto mi przy Matyldzie pomóc. Potrzebuję czegoś dobrego co by mnie postawiło na nogi bo się wykończę.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:58   #1867
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Evela przekaz Malgosi najlepsze zyczenia i ucaluj ja od nas ,
Jakos nie sprawdzilam czy ktos dzisiaj swietuje, przepraszam

Kanciu o murzynie z blaszka tez cos slyszalam

Joli gratulujemy niekapkowych odkryc, u mnie Patryk to jeszcze na taki poczeka ale teraz uczy sie sam trzymac butelke TT taka zwykla, slabo mu to idzie ale jakos to ogarnie
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 20:01   #1868
Evela56
Raczkowanie
 
Avatar Evela56
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 161
GG do Evela56
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Ebena Możesz wziąć coś co zawiera Paracetamol. (apap albo poprostu Paracetamol). A najlepiej jak znajdziesz chwilkę i zrobisz sobie ciepłej herbatki z cytryną i miodem. A w nocy pod kołderkę i odpoczywaj. Możesz też wziąć Paracetamol w czopku działa bardzo szybko. Ale pamiętaj nie przesadzaj z lekami. Jak to ci nie pomoże to nic tylko lekarz.
__________________
Małgosia darzy nas szczęściem od 27 listopada 2007



Nasza Małgosia

Jesteśmy razem

mój blogasek pazurkowy
Evela56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 20:03   #1869
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Ebenko jak ja przychorowalam to mi lekarz pozwolil pic wapno, na gardlo Tantum Verde czy jakos tak w sprayu, a od bolu glowy to nie wiem bo mnie tak naprawde nigdy glowa nie boli , ani przy chorobie, ani przy zlej pogodzie. Ogolnie mowil ze apap moge brac.
Moze dziewczyny bardziej Cie poratuja i doradza cos lepszego. Kuruj sie szybko i wracaj do zdrowia
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 20:11   #1870
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Paracetamol biore -wzielam dzis juz 4 tabletki i nic nie pomaga-wiecej boje sie brac
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 20:21   #1871
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY PORATUJCIE RADĄ
Jestem chora (przewiało mnie ) ledwo żyję i nie wiem co mi może pomóc, jeszcze karmię więc boję się wziąć czegokolwiek, ledwo na oczy widzę tak mnie głowa boli a tu nie ma kto mi przy Matyldzie pomóc. Potrzebuję czegoś dobrego co by mnie postawiło na nogi bo się wykończę.
spokojnie mozesz wziac 2 paracetamole co 4h.
wspolczuje
************************* ************************* ************



to moj pelzaczek.jak ktos wytrzyma do konca filimku,to chcialam sprostowac kablow na kablii

http://www.youtube.com/watch?v=SnC8MY-OVWU

EDIT Mikolajkowe nas obserwuja :P
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 20:42   #1872
Evela56
Raczkowanie
 
Avatar Evela56
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 161
GG do Evela56
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
Paracetamol biore -wzielam dzis juz 4 tabletki i nic nie pomaga-wiecej boje sie brac
Weź czopek. On jest skuteczniejszy. Ja ostatnio też byłam przeziębiona i w aptece powiedzieli mi że nie ma takich bezpiecznych srodków no chyba że homeopatyczne np PARAGRIPPE.
__________________
Małgosia darzy nas szczęściem od 27 listopada 2007



Nasza Małgosia

Jesteśmy razem

mój blogasek pazurkowy
Evela56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 20:45   #1873
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Jaki wysportowany Simuś! No jak jutro Blance pokaze to chyba padnie z wrazenia! Super maatra, Blanka poki co jest na etapie lezenie i kwiczenia, bo by chciala a nie potrafi
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 20:46   #1874
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Siema Lea! Fajnie ze jestes!
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:15   #1875
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

wasze posty poprawily mi humor dzisiaj
Ja tez mialam mala przygode z kanarkiem. To byl ulubiony zwierzak mojej babci. Poszlam do jej pokoju i stwierdzilam, ze ptaszek jest spragniony. Zlapalam go w raczke i dziubkiem do wody. Po paru minutkach odlozylam go no i bidulka juz nie zyl no i moja babcia malo co zawalu nie dostala jak zobaczyla zdechlego ptaka. Przez dlugi czas nikt nie wiedzial co sie stalo temu biednemu kanarkowi, az po latach ujawnilam sekret
A jesli chodzi o chomiki to mialam ich dziesiatki i jakos mi zdychaly. Jak juz byly martwe i zimne to chcialm je rozgrzac poprzez cwiczenia. Wiecie taka mala rozgrzewka

maatra twoj synus slicznie pelza, ciekawe kiedy moj zacznie. Skonczyl juz 4 miesiace
lea witaj tesknilam za Toba!!! Pisz co tam u Ciebie?????
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:22   #1876
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez Evela56 Pokaż wiadomość
Witam kochane. Przepraszam że nie odnoszę sie do poprzednich postów ale jest ich bardzo dużo od mojej ostatniej wizyty. Czytałam o spotkaniu i w ogóle.
U nas dzisiaj małe święto bo moja Gosia skończyła dzisiaj cztery miesiące. Byłyśmy dzisiaj na pobraniu krwi i z moczem do kontroli po szpitalu. Moja kochana myszka nawet nie pisnęła taka dzielna była.
Moja mała spryciula już zaczyna się podnosić do siadania. Jak ją trzymam na rekach na pół leżąco to się podnosi. Nie wiem czy mogę jej na to pozwolić bo przecież to dopiero 4 miesiące.
Wszystkiego naj naj dla Małgosi i za dzielność

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY PORATUJCIE RADĄ
Jestem chora (przewiało mnie ) ledwo żyję i nie wiem co mi może pomóc, jeszcze karmię więc boję się wziąć czegokolwiek, ledwo na oczy widzę tak mnie głowa boli a tu nie ma kto mi przy Matyldzie pomóc. Potrzebuję czegoś dobrego co by mnie postawiło na nogi bo się wykończę.
Oj czopki lepsze by były, szybko pod kołderkę. Życzę zdrówka

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Ja nie usmierciłam żadnego zwierzatka. Ugryzłam kiedyś kota w ogon, uciekał przede mna do końca wakacji.
Dzisiaj Pucka załapała o co chodzi z niekapkiem. Podałam jej chłodna wodę przegotowaną, troche wylała ( nasz niekapek kapie), potrafi trafić dziubkiem do buzi i pociagnąć. Może za parę tygodni będzie to najlepszy sposób na picie. Nie napiszę wiecej bo mój żarłok znowu jest głodny....
Ja też nie zrobiłam nigdy krzywdy zwierzaczkowi to mam nadzieję że bedzie się Sylwia ze mną kolegować

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Kancia - śliczny Apus w avataru
Bardzo śliczny a jaki silny że siedzi. Dziś u nas jeden pokazany model Kubuś - ale za to jaki brak słów...

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7038573]Jestem
Wszyscy przezylismy
Ide po herbatke i wskakuje z lapkiem do lozka poczytac

Jeszcze sie odezwe [/quote]
Pisz pisz bo już tętniłam za Tobą. Zawsze jak wracam do domu to pytam Weroniki czy tętniła za mną a ona nic - milczenie zawsze oznacza TAK!

Simula w Avatorku przepiękny a rzęsy chyba najdłuższe na świecie!

Ja dziś chodziłam za sukieneczką dla gwiazdy kupiłam tylko butki jutro wkleję zdjęcie ale nie wiem o której bo mama ma urodziny i chyba pójdę już od rana do niej ale jeszcze zobaczę

Dorka gratulacje awansiku, przeczuwałam że pracujesz w markecie...

Dobranoc jestem bardzo zmęczona tym chodzeniem po mieście...a kiedyś uwielbiałam zakupy a teraz chyba już nie!
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:41   #1877
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Nie cytowałam, bo za dużo tego było. Wasze opowieści z dzieciństwa są dramatyczne Uśmiałam się jak mało kiedy. Ja podobno też byłam sadystką zwierzątek, rozgniotłam nogą żabkę na oczach innych dzieci, które ją podziwiały. A tak to kochałam zwierzęta, zwłaszcza koty, przynosiłam je do domu jak mama była w pracy, kiedy wracała to musiałam się z nimi rozstawać, choć przez ten czas przeważnie robiły w domu co nieco i trzeba było sprzątać, zapach też nie był za piękny.


Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Edit: Boszzz ale walę off topy...
To tak trochę dla równowagi... Olcia zjadła zupkę z królikiem i sobie śpi na balkonie, jak jutro będzie ładnie, to pójdziemy sobie na spacerek. Dzisiaj miałam iść, ale jak zobaczyłam, że śnieg sypie, to zrezygnowałam. Teraz u mnie typowa wczesno-wiosenna pogoda.



Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
P.S. Fotki...Kuba w kole

Kubuś ma świetne koło i jaki zadowolony z niego


Cytat:
Napisane przez Evela56 Pokaż wiadomość
Witam kochane. Przepraszam że nie odnoszę sie do poprzednich postów ale jest ich bardzo dużo od mojej ostatniej wizyty. Czytałam o spotkaniu i w ogóle.
U nas dzisiaj małe święto bo moja Gosia skończyła dzisiaj cztery miesiące. Byłyśmy dzisiaj na pobraniu krwi i z moczem do kontroli po szpitalu. Moja kochana myszka nawet nie pisnęła taka dzielna była.
Moja mała spryciula już zaczyna się podnosić do siadania. Jak ją trzymam na rekach na pół leżąco to się podnosi. Nie wiem czy mogę jej na to pozwolić bo przecież to dopiero 4 miesiące.

Najlepsze życzenia dla Małgosi
Małgonia nie jest wpisana na naszą listę

Majunia siadła tuż przed skończeniem 4 miesiąca, nic jej nie jest, pamiętaj tylko by długo nie trzymać jej w pozycji siedzącej bez podparcia pleców.


Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY PORATUJCIE RADĄ
Jestem chora (przewiało mnie ) ledwo żyję i nie wiem co mi może pomóc, jeszcze karmię więc boję się wziąć czegokolwiek, ledwo na oczy widzę tak mnie głowa boli a tu nie ma kto mi przy Matyldzie pomóc. Potrzebuję czegoś dobrego co by mnie postawiło na nogi bo się wykończę.

Ja nic niestety nie pomogę. Szybkiego powrotu do zdrowia.


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
to moj pelzaczek.jak ktos wytrzyma do konca filimku,to chcialam sprostowac kablow na kablii

http://www.youtube.com/watch?v=SnC8MY-OVWU

EDIT Mikolajkowe nas obserwuja :P

Widzę, że Simonek też lubi kable. Świetnie się maluch przesuwa, tylko patrzeć jak będzie raczkował, Maja też tak zaczynała. A te balerinki na pewno by zjadła Zdjęcie w avatorku piękne.


[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7038573]Jestem
Wszyscy przezylismy
Ide po herbatke i wskakuje z lapkiem do lozka poczytac

Jeszcze sie odezwe [/QUOTE]


Miło Cię znów widzieć Lea
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:55   #1878
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

wielkie buziaczki dla Małgosi z okazji miesięcznicy.
Super Lea, brakowało mi Twojego poczucie humoru.
Ebenko ja wapno piję cały czas, na przeziębienie zażywałam Apap na noc skarpetki i herbata malinowa na wygrzanie. Polecam
Maatra fajne filmiki, a Simonek w avatarku przesłodkiiii.
Dobranoc Mamusie. Do jutra
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 22:07   #1879
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

mikolajkowe nie tylko podgladaja, ale i o Was gadaja
Maatra, sprytnie to Simuli wychodzi!

A z tym potasem i bialkiem na dziewczynki to serio serio??? to co zrobic zeby byl chlopak?

Czesc Lea
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 22:13   #1880
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

No właśnie z powodu wynurzeń zabójczyń zwierzątek zapomniałyśmy złożyć życzenia Małgosi:
Wszystkiego najlepszego kochanie , oby każdy dzień był dla Ciebie nowym, wspaniałym odkryciem.


Cytat:
Napisane przez Evela56 Pokaż wiadomość
A najlepiej jak znajdziesz chwilkę i zrobisz sobie ciepłej herbatki z cytryną i miodem.
Oj tej herbatki to chyba nie bardzo . Cytryna może uczulać (no chyba, że Ebena już testowałaś, czy uczula) no i miód to silny alergen.
[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7038573]Jestem
Wszyscy przezylismy
Ide po herbatke i wskakuje z lapkiem do lozka poczytac

Jeszcze sie odezwe [/quote]
No w końcu jesteś czeeeekamy

Ebena możesz spróbować paracetamol w syropku (w moim przypadku lepiej obniżał gorączkę niż w tabletkach) i można brać co 4 godziny po 500mg jednorazowo. Na noc meliska na lepszy sen się przyda.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 22:22   #1881
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
A z tym potasem i bialkiem na dziewczynki to serio serio??? to co zrobic zeby byl chlopak?
Dużo potasu i sodu trzeba jeść (tylko ostrożnie, co by najpierw na zawał serce lub niewydolność nerki nie umrzeć). No i "prace" nad synkiem uskuteczniamy dokładnie podczas jajeczkowania.

Maatra Sim bardzo dobrze sobie radzi
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 22:25   #1882
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

z pracami sie wstrzymam

Aneta, az spojrzalam skad jestes, skoro masz zaciagac W akademiku mieszkalam z dziewczyna z Wilna i ktos kiedys odwiedzajac nas w pokoju a nie znajac za dobrze stwierdzil cos w stylu "a Wy obie ze wschodu?" Przed tym incydentem nie wiedzialam, ze zaciagam Teraz juz podobno nie.. nie wiem, Lea, zaciagam?
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 22:47   #1883
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Ja nie nadazam z czytaniem co nie podejde do kompa to juz 2 strony wiadomosci naprodukujecie
I jeszce dziewczyny z innych watkow sie udzielaja to juz chyba nic nie zrobie w domu tylko przyrosne do krzesla w kompie tyle sie u nas dziej na watku

Mhh Dorka chyba tak sie przejela 1 dniem w zlobku ze na dzisiaj z jej relacjìi chyba nici

Pysia super ten plac zabaw Kubusia. Cos w odzaju fortecy no i pomaga przy sadaniu bo podpiera plecki. Model jak zwykle uroczy i bardzo, bardzo grzeczny.

Evelka 100 lat dla Malgosi! Tez mi sie wydaje ze jak kilka minutek ja potrzymasz na siedzaco to nic jej nie bedzie. Tym bardziej ze sama juz sie dzwiga do siadania.

Matraa Simulek jest CUDNY.Te oczy....tez chce takie rzesy. Pelza juz zawodowo. Jeszcze chwila a bedzie rozrabial w domu na chodzco

Ebenko nie wiem jak pomocJa zazwyczaj tez sie kuroje miodem i cytryna a tu ivy pisze ze karmiacym piersia nie wolno. I jak zawsze ma racje oba produkty to silne alergeny.

Lea czekamy na opis wrazen pobytu w Polsce. Jak Oli zniosl podroz? Napisz jak go zabawialas w samolocie. Mnie to czeka w maju +3,5 h w pociagu z Krakowa do Przemysla.

Berbeaa ja ciebie rozumiem z tymi zakupami. Dzis wzielam moich mezczyzn i chcialam sobie kupic jakies butki na wiosne +torebke. Tak mnie obydwaj zdenerwowali ,ze sobie nic nie kupilam bo mi ciagle maz stal z malym za plecami a tamten sie mu wil na rekach i kwekal . Ja nic nie kupilam za to panowie i owszem. Jeden kupil sobie tusz do drukarki i koszulke a drugi takie cus co sie przypina do palaka w wozku...ale chyba nie jest zakupem zachwycony bo chwile pocyckal uszy zajacowi a potem jak siedzial w wozku to kopna cala strukture i bylo juz po zabawie.Ciezko czymkolwiek zadowolic mojego synka.

Jutro wybieramy sie na targi turystyczne do Modeny. Maja byc dedykowane rodzinom z dziecmi w wieku od 0-do 14 lat. Moze tam w koncu doradza jakis fajny osrodek w pieknym miejscu bo od kiedy przegladam te katalogi to wszystko wydaje sie extra i sama nie wiem gdzie mam w koncu jechac. Zaczelam od Egiptu a jestem obecnie na przegladaniu ofert z Kanarow. Grecja i Egipt juz odpadly. Grecja bo bedzie za goraco a Egipt ze wzgledu na duze prawdopodobienstwo zalapania biegunki. Skonczy sie pewnie tak iz popodrozuje palcem po mapie
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 23:16   #1884
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Oj Lea poćwiartuję Cię trochę

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7040196] - Oli ma prawostronny krecz szyjny, cwiczymy 20 minut codziennie[/quote]
na pewno wszystko wróci do normy dobrze, że kasku nie będzie i w końcu dokładnie wiesz co mu jest.

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7040196] -Ciemiaczko 2,5 cm, pani neurolog stwierdzila, ze jesli Oli bedzie spal tylko na boku to glowka do roku czasu powinna poprawic ksztalt [/quote]
Dość duże to ciemiączko... lekarz nic na ten temat nie powiedział? A ile było przy urodzeniu? Fakt, że w tej sytuacji, to może i lepiej, że powoli zarasta.
[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7040196] Polska Krajem Nowych Mozliwosci [/quote]

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7040196]-8 kilo zywej wagi [/quote]

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7040196]No i ktos w koncu dostal bana [/quote]
Aha, nareszcie
Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Jeden kupil sobie tusz do drukarki i koszulke a drugi takie cus co sie przypina do palaka w wozku...ale chyba nie jest zakupem zachwycony bo chwile pocyckal uszy zajacowi a potem jak siedzial w wozku to kopna cala strukture i bylo juz po zabawie.Ciezko czymkolwiek zadowolic mojego synka.
Wybredny Maksio , ciekawe jak będzie narzeczoną wybierał
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 06:32   #1885
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

hej lea fajnie,ze juz jestes To moze zmien juz ten trolowy podpis
Maatra filmik super, a szczegolnie te krowie papucie (pewnikiem Twoje)
A simonek tak uroczo sapie.

maciek wczoraj pierwszy raz obrocil sie z plecow na brzuch- i nie widzielismy tego
lezal na kanapie, ja pisalam, tata czytal- patrzymy a maciek na brzuchu lezy !!!!!!! Tak mu sie spododbalo,ze robil to caly wieczor
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 06:47   #1886
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

oh dziekuje za komplementy dla Apusiowego bardzo nam miło a z tym siedzeniem to niestety model do zdjęcia, bo siedziec nie lubi i nie umie woli łazic
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 07:16   #1887
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

O to teraz Oli robi więcej niż te dzieci które są tu cały czas, może my powinniśmy skoczyć na wyspę?
Ale super że wiesz już na czym stoisz od narzeczonej dla Olego
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 07:29   #1888
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7040196]A teraz w wielkim skrocie
- Oli ma prawostronny krecz szyjny, cwiczymy 20 minut codziennie
-Ciemiaczko 2,5 cm, pani neurolog stwierdzila, ze jesli Oli bedzie spal tylko na boku to glowka do roku czasu powinna poprawic ksztalt
-Za nami juz kilka nocnych potyczek z zabkujacym Olim, zeba jeszcze nie widac, ale wszystkie znaki na niebie na to wskazuja
-Mamy za soba tez krecenie sie wokol wlasnej osi, turlanie z plecow na brzuch i spowrotem na plecy, siedzenie dluzej niz 3 sekundy , niesmiale raczkowanie, spanie w dzien od 2 do 3 godzin czyli Polska Krajem Nowych Mozliwosci
-8 kilo zywej wagi
-Spanie tylko na boku [/QUOTE]


Dobrze, że obędzie się bez kasku, kręcz szybko "wyleczycie". Oli stał się bardzo wysportowany, tyle nowych rzeczy potrafi, gratuluję.


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Berbeaa ja ciebie rozumiem z tymi zakupami. Dzis wzielam moich mezczyzn i chcialam sobie kupic jakies butki na wiosne +torebke. Tak mnie obydwaj zdenerwowali ,ze sobie nic nie kupilam bo mi ciagle maz stal z malym za plecami a tamten sie mu wil na rekach i kwekal . Ja nic nie kupilam za to panowie i owszem. Jeden kupil sobie tusz do drukarki i koszulke a drugi takie cus co sie przypina do palaka w wozku...ale chyba nie jest zakupem zachwycony bo chwile pocyckal uszy zajacowi a potem jak siedzial w wozku to kopna cala strukture i bylo juz po zabawie.Ciezko czymkolwiek zadowolic mojego synka.

Skąd ja to znam. Mój też mi tak stoi za plecami i pogania do tego. Z Maksia niezły łobuz rośnie.


Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
maciek wczoraj pierwszy raz obrocil sie z plecow na brzuch- i nie widzielismy tego
lezal na kanapie, ja pisalam, tata czytal- patrzymy a maciek na brzuchu lezy !!!!!!! Tak mu sie spododbalo,ze robil to caly wieczor
Gratuluję Maciusiowi nowej sprawności fizycznej.


[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7040785]Trolowy podpis zniknal

Czy telewizor moze sie sam zepsuc Nam sie zepsul Wiec czeka nas duzy wydatek [/QUOTE]


Mnie się wszystko samo psuje
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 07:35   #1889
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

witam
przepraszam ze tak późno ale wczoraj prosto po pracy poszlismy do mojej kochanej siostrzyczki i jej dzieciów zeby z wujkiem mogły sie jeszcze pozegnac i troche pobawic bo pozniej ti juz nie bedzie kiedy.

no a pozniej to zabawa z moim maluszkiem, ogarniecie domu i spanie.

no to pisze

tz zachwycony. bylo super. panie bardzo mu przypadly do gustu. super zajmuja sie dziecmi. zabawki podobne jak w domu. wygoniły tz zeby na jakis czas mala zostala sama i bylo ok. znalazla kolege i go zaczepiala- ciagnela go za wlosy, nogi, rece i bardzo sie obojgu podobalo. zjadla tam nawet zupke jarzynowa i drzemka tez tam byla. no i zostali nawet dluzej niz to bylo zaplanowane bo tak bylo fajnie. dziecko zadowolone,usmiechniete. no i ja sie z tego bardzo ciesze. no i tz sie bardzo podobalo.

dzisiaj ja sie niedlugo zbieram.

a chcialam wam jeszcze napisac ze ja uwielbiam swoja prace i ludzi z ktorymi pracuje. od poczatku ciazy bylam na zwolnieniu i nikt sie nie krzywil. sama zanosila kazde kolejne zwolnienie.wszyscy mnie milo witali i zawsze pytali jak sie czuje. po porodzie tez ram zagladalam i czesto z mala to juz pytali kiedy wracam.i teraz tez nie mam zadnych problemow. najgorsze tylko to ze miasto mi strasznie rozkopali i keidys wracalam do do mu ok30 minut a teraz godzinę.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 07:57   #1890
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Kancia - śliczny Apus w avataru
Zgadzam sie - Apuś w krzeselku do karmienia wyglada jak uroczy maly rozbojnik))) uwielbiam u malych chlopcow ta iskre w oczach

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY PORATUJCIE RADĄ
Jestem chora (przewiało mnie ) ledwo żyję i nie wiem co mi może pomóc, jeszcze karmię więc boję się wziąć czegokolwiek, ledwo na oczy widzę tak mnie głowa boli a tu nie ma kto mi przy Matyldzie pomóc. Potrzebuję czegoś dobrego co by mnie postawiło na nogi bo się wykończę.
Nie znam sie Ebenko, ale zycze duzo zdrowka. Mam nadzieje ze to chwilowe zalamanie formy

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7040196]A teraz w wielkim skrocie
- Oli ma prawostronny krecz szyjny, cwiczymy 20 minut codziennie
-Ciemiaczko 2,5 cm, pani neurolog stwierdzila, ze jesli Oli bedzie spal tylko na boku to glowka do roku czasu powinna poprawic ksztalt
-Za nami juz kilka nocnych potyczek z zabkujacym Olim, zeba jeszcze nie widac, ale wszystkie znaki na niebie na to wskazuja
-Mamy za soba tez krecenie sie wokol wlasnej osi, turlanie z plecow na brzuch i spowrotem na plecy, siedzenie dluzej niz 3 sekundy , niesmiale raczkowanie, spanie w dzien od 2 do 3 godzin czyli Polska Krajem Nowych Mozliwosci
-8 kilo zywej wagi
-Spanie tylko na boku
......................... ......................... ......................... .....
[/quote]
Gratulujemy mega postepow dla Oliego! Fajnie ze juz jestescie, czekamy na jakies nowe zdj

Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
tz zachwycony. bylo super. panie bardzo mu przypadly do gustu. super zajmuja sie dziecmi. zabawki podobne jak w domu. wygoniły tz zeby na jakis czas mala zostala sama i bylo ok. znalazla kolege i go zaczepiala- ciagnela go za wlosy, nogi, rece i bardzo sie obojgu podobalo. zjadla tam nawet zupke jarzynowa i drzemka tez tam byla. no i zostali nawet dluzej niz to bylo zaplanowane bo tak bylo fajnie. dziecko zadowolone,usmiechniete. no i ja sie z tego bardzo ciesze. no i tz sie bardzo podobalo.


a chcialam wam jeszcze napisac ze ja uwielbiam swoja prace i ludzi z ktorymi pracuje. od poczatku ciazy bylam na zwolnieniu i nikt sie nie krzywil. sama zanosila kazde kolejne zwolnienie.wszyscy mnie milo witali i zawsze pytali jak sie czuje. po porodzie tez ram zagladalam i czesto z mala to juz pytali kiedy wracam.i teraz tez nie mam zadnych problemow. najgorsze tylko to ze miasto mi strasznie rozkopali i keidys wracalam do do mu ok30 minut a teraz godzinę.
Super ze malutka tak fajnie sie zaklimatyzowala. Zreszta nie mialam watpliwosci ze tak bedzie - masz bardzo grzeczne i ulozone dziecko - nie moglo byc inaczej. I chyba dla Ciebie bedzie latwiej zniesc rozlake jesli bedziesz wiedziala ze ona sie tam dobrze czuje. Tylko z tymi chlopakami to niech jeszcze poczeka

Co do pracy to jestes naprawde szczesciara. Zadko sie spotyka ludzi ktorzy tak pozytywnie wypowiadaja sie o swoim miejscu pracy .


U nas nocka okej - jestesmy na etapie eliminowania nocnego mleczka, wiec pobudka byla ale krotko i bezbolesnie - wypila wody i poszla dalej w kimke A swoja droga - mojemu dizecku sie poprzestawialo...kiedys akceptowala tylko slodkie soczki i herbatki. Teraz kategorycznie odmawia ich picia - w zamian tylko zwykla pzregotowana woda... Pije przynajmniej 150 ml dziennie wiec chyba jej smakuje. Czasami za nia nie nadazam...

Aha - i dolaczam do grona mam rajtuzkowych dzieciaczkow. Oto Blanka w wersji sfinksowej i czytajaca najnowsze plotki w Gali
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hh.jpg (96,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ff.jpg (100,9 KB, 21 załadowań)
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.