Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 07:47   #4441
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Poniedziałek to chyba dobry dzień na rozpoczęcie poszukiwań nowej pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 09:09   #4442
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

U mnie jakiś postęp. W styczniu zostałam zaproszona na 4 rozmowy i to pracownika biurowegoNiestety na żadną z nich nie dotarłam przez obecną pracę. Niemniej po piątkowej rozmowie z kierowniczką powiedziałam,że nawet jak mi nie bedą chcieli dać wolnego to biorę l4 i idę na rozmowe. Bo tu umowa mi się kończy za 3 tyg. i na pewno nie będzie przedłużona, a bez pracy zostać nie moge. Trzymajcie kciuki,bo przed chwilą wysłalam kolejne cv i tu chciałabym najbardziej,żeby się udało.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 09:14   #4443
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Może to dla kogoś drobnostka, ale się kompletnie załamałam.
Mam jechać na rozmowę, a mam jedną parę butów zimowych (tak,wiem, mało rozsądne), które mają już 3-4 lata. Dziś podczas czyszczenia zauważyłam popękaną skórę na obu butach, dziury po prostu, do tego poszedł mi zamek - odstrzeliły ząbki w zamku.
Nie wiem w czym mam pojechać, na dodatek moja matka wyjechała i zabrała wszystkie buty zimowe - a mamy ten sam rozmiar, więc gdyby była to bym pożyczyła od niej.
Już nie wiem co robić, przecież w adidasach nie pojadę :/
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 09:20   #4444
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Może to dla kogoś drobnostka, ale się kompletnie załamałam.
Mam jechać na rozmowę, a mam jedną parę butów zimowych (tak,wiem, mało rozsądne), które mają już 3-4 lata. Dziś podczas czyszczenia zauważyłam popękaną skórę na obu butach, dziury po prostu, do tego poszedł mi zamek - odstrzeliły ząbki w zamku.
Nie wiem w czym mam pojechać, na dodatek moja matka wyjechała i zabrała wszystkie buty zimowe - a mamy ten sam rozmiar, więc gdyby była to bym pożyczyła od niej.
Już nie wiem co robić, przecież w adidasach nie pojadę :/
A nie masz jakis botkow,balerin ciemnych? Zawsze możesz jechać w adidasach a tam na miejscu zmienić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 09:36   #4445
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Może to dla kogoś drobnostka, ale się kompletnie załamałam.
Mam jechać na rozmowę, a mam jedną parę butów zimowych (tak,wiem, mało rozsądne), które mają już 3-4 lata. Dziś podczas czyszczenia zauważyłam popękaną skórę na obu butach, dziury po prostu, do tego poszedł mi zamek - odstrzeliły ząbki w zamku.
Nie wiem w czym mam pojechać, na dodatek moja matka wyjechała i zabrała wszystkie buty zimowe - a mamy ten sam rozmiar, więc gdyby była to bym pożyczyła od niej.
Już nie wiem co robić, przecież w adidasach nie pojadę :/

kupno nowych nie wchodzi w grę? Ja kupiłam za 39zł botki na wyprzedażach, na koniec zimy się akurat nadają.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 09:52   #4446
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 10:01   #4447
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość

kupno nowych nie wchodzi w grę? Ja kupiłam za 39zł botki na wyprzedażach, na koniec zimy się akurat nadają.
I tak muszę kupić, bez tego się nie obejdzie, ale raczej nie zdążę dziś przed rozmową, a w czymś trzeba jechać... Chodzi mi o to, w czym DZIŚ pojechać, bo wszystkie botki, jakie mam to są na obcasie, a w takie zaspy jak mnie zasypało, to nie dam rady iść (wczoraj próbowałam)
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 10:03   #4448
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Adidasy i grube skarpety. Zmienić obuwie na miejscu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 10:11   #4449
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Adidasy i grube skarpety. Zmienić obuwie na miejscu.
dokladnie, jechac w adidasach a zmienic na miejscu na te w obcasie co masz.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 12:15   #4450
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 13:21   #4451
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

U mnie cienko, miałam tylko jeden telefon i to na stanowisko doradcy klienta. Dobrze, że pan od razu powiedział, że praca w godz. 13-21, bo ja popołudniami jestem zajęta. Stwierdziłam, że teoretycznie mogę iść nawet do telefonicznej obsługi klienta, byle dało się jakoś grafik dostosować.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 13:32   #4452
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Trochę się wkurzyłam w weekend, bo ciekawe oferty jakie znalazłam były na staże. Jakby normalnej pracy dać nie mogli. Co bardziej żałosne, niektóre z tych ofert wymagały jakiegoś doświadczenia. To po co im stażysta? Do jeleniowania.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 14:48   #4453
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Trochę się wkurzyłam w weekend, bo ciekawe oferty jakie znalazłam były na staże. Jakby normalnej pracy dać nie mogli. Co bardziej żałosne, niektóre z tych ofert wymagały jakiegoś doświadczenia. To po co im stażysta? Do jeleniowania.
Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale ja po stażu pojechałam do fundacji i mówiłam, że nie będę mieć zatrudnienia, bo pracodawca szuka kolejnego stażysty. Pani powiedziała, że nie tylko ja mam taki problem i inne osoby też się na to skarżyły, bo pojawiły się dwie konkurencyjne firmy, które wypuszczają stażystów i oni nie wiedzą czy uda im się wyrobić statystyki zatrudnienia.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 16:04   #4454
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Byłam dzisiaj na rozmowie, ale jak się okazało praca na 0,5 etatu i teraz nie wiem, co powiedzieć jakby nawet oddzwonili...jednak mimo wszystko wynagrodzenie mniejsze o połowę, więc raczej odmówię.
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 16:52   #4455
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

A ja byłam dziś na rozmowie w sprawie stażu na stanowisko doradcy zawodowego, gdzie istnieje możliwość zatrudnienia. Jak się okazało na miejscu praca wymaga dojazdów 200-300 km do szkół położonych w małych wioskach. Zapraszając mnie na rozmowę nie zorientowali się, że... nie mam prawa jazdy. Wprawdzie zamierzam zrobić w tym roku, ale nie wyobrażam sobie, że od razu po zdaniu egzaminu zaczynam pracę wymagającą tak dalekich wyjazdów.Nie wyobrażam sobie tego.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:07   #4456
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Tu jest moje CV. Może ktoś mógłby się wypowiedzieć. Celuje w sekretarkę, prace w administracji, asystent, praca biurowa etc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1486400763016.jpg (57,4 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1486400821578.jpg (37,5 KB, 127 załadowań)
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:14   #4457
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Trochę się wkurzyłam w weekend, bo ciekawe oferty jakie znalazłam były na staże. Jakby normalnej pracy dać nie mogli. Co bardziej żałosne, niektóre z tych ofert wymagały jakiegoś doświadczenia. To po co im stażysta? Do jeleniowania.
Ja też to zauważyłam, dziś pojechałam na rozmowę, z progu Pani do mnie "Wie Pani, wyjaśnijmy sobie, bo jest Pani kolejną kandydatką, a poprzednie też były zdziwione, bo my szukamy kogoś NA STAŻ"
(Wytłumaczenie: wysyłałam na PRACOWNIKA BIUROWEGO, w ofercie pisało ZAPEWNIAMY UMOWĘ O PRACĘ)
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:22   #4458
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:26   #4459
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Ja też to zauważyłam, dziś pojechałam na rozmowę, z progu Pani do mnie "Wie Pani, wyjaśnijmy sobie, bo jest Pani kolejną kandydatką, a poprzednie też były zdziwione, bo my szukamy kogoś NA STAŻ"
(Wytłumaczenie: wysyłałam na PRACOWNIKA BIUROWEGO, w ofercie pisało ZAPEWNIAMY UMOWĘ O PRACĘ)
Szkoda słów, napisali tak żeby więcej osób się zgłosiło, a potem wielce zdziwieni są, że na staż to jednak nikt nie jest chętny :/

Ja jutro mam wizytę w UP, kolejną, ciekawe czy mnie czymś zaskoczą...
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 17:29   #4460
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Poniedziałek to chyba dobry dzień na rozpoczęcie poszukiwań nowej pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja nie lubię poniedziałków
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:43   #4461
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Znawcą nie jestem, choć osoby z forum pomogły mi zmienić CV, ale co mi się rzuciło w oczy - to, że wszystko jest napisane w jednym ciągu. To CV wydaje się...smutne
Jak masz studia, to ja bym nie wrzucała już liceum, po co? Gdybyś miała technikum czy zawodówkę i tytuł - to ok, ale liceum nic nie wnosi.
Narodowość-jesteś innej niż polska? Bo jak nie, to dla mnie bez sensu.
Kiedyś ktoś mi pisał, że nazywanie CV - Ciriculum (czy jakoś tak ) - nie ma sensu i CV się powinno "tytułować" na górze dużymi literami - imieniem i nazwiskiem.

Obowiązki: segregowanie poczty,wysyłanie korespondencji, przygotowywanie akt do wysyłki - to WG MNIE jest jedna i ta sama czynność, tylko rozpisana na 3 punkty.
W ogóle nieciekawie rozpisałaś te obowiązki - bo z mojego punktu widzenia - siedziałaś i odbierałaś telefony i zajmowałaś się pocztą, czasem coś skserowałaś. No...a takie umiejętności to jest norma i nie wymagają jakichś wielkich zdolności.

Podrasuj CV - tutaj kiedyś dziewczyny mi pisały różne odpowiedniki danych czynności, które wyglądają o wiele ładniej - np. prowadzenie akt zgodnie z obowiązującymi w jednostce przepisami, albo dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów w firmie... itp

A w tej Kancelarii jesteś zawieszona? Bo masz napisane OD XX i tyle.
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:46   #4462
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Tu jest moje CV. Może ktoś mógłby się wypowiedzieć. Celuje w sekretarkę, prace w administracji, asystent, praca biurowa etc
1. Wszystko napisane jednym ciągiem- nie wygląda to ładnie. Wprowadź jakieś kolory, pogrubienia, cokolwiek. Albo może skorzystaj z jakiegoś szablonu na początek.

2. Usuń szkołę średnią, a tam gdzie masz studia usuń słowo "zaoczne", zostaw samo "niestacjonarne".

4. Klauzula powinna być na każdej stronie.

5. Nie wypada pisać w cv, że jesteś pracowita, nie brzmi to ładnie.

6. Opisz jakoś ładniej obowiązki w poszczególnych pracach.


Według mnie twoje cv jest nieczytelne i sprawia wrażenie trochę niechlujnego, głównie przez to, że wypisałaś wszystko ciurkiem, nie zastosowałaś żadnych podkreśleń, pogrubień, a to zawsze lepiej wygląda.

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2017-02-06 o 17:49
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:56   #4463
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Tu jest moje CV. Może ktoś mógłby się wypowiedzieć. Celuje w sekretarkę, prace w administracji, asystent, praca biurowa etc
Moje uwagi:
1. Przede wszystkim czy sekretarka to normalna nazwa zawodu? Bo dla mnie brzmi to niezbyt poważnie. Nie lepiej np. pracownik administracyjny właśnie, asystent?
2. Bez urazy dla kogokolwiek, ale "segregowanie/przygotowywanie poczty" to dla mnie żaden obowiązek godzien wpisania do CV. A dokładniej - każdy potrafi wysłać list, więc nie sądzę, żeby była to umiejętność, którą należy się chwalić. Wpisywanie takiej rzeczy w CV mnie jako pracodawcy pokazałaby, że właściwie niewiele tam robiłaś i niewiele się nauczyłaś, skoro nawet takie detale ujmujesz w obowiązkach.
3. Obowiązki są wpisane byle jak:
- "obsługa urządzeń biurowych" - jakich?
- "wpinanie pism" - no serio? Analogicznie jak do tego przygotowywania poczty, przecież to żadna umiejętność, którą nabyłaś w tej pracy, to raczej rzecz normalna.
- "przekazywanie korespondecji" - to bym ujęła inaczej. Komu i od kogo przekazywałaś te akta? Jakie były to akta? Nie ma tu w ogóle takiej informacji. Wypisz to na zasadzie takiej, że współpracowałaś z innymi organami, pomagałaś w swobodnym przepływie dokumentów, wspierałaś proces organizacji akt, coś takiego.
4. Jeśli ktoś studiuje/studiował, to moim zdaniem wpisywanie szkoły średniej nie ma sensu.
5. Umiejętności:
- ten język to A2 czy B1? Po to są te dość zbliżone do siebie klasyfikacje, aby wybrać raczej jedną
- znowu obsługa urządzeń biurowych - ale jakich?
6. Moim zdaniem czcionka jest do zmiany, poszukaj w internecie gotowych szablonów, bo niestety jak jestem fanem estetycznych, prostych CV, tak to nie wyróżnia się absolutnie niczym. Poniżej zdjęcie bardzo prostego CV, które jednak wygląda profesjonalnie:


Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2017-02-06 o 17:58
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:02   #4464
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Odpowiadając na pytania. Aktualnie pracuje w kancelarii ale na dniach się zwalniam dlatego jest tylko "od" . W takim razie jak to napisać? Od ...do -obecnie?
Dziękuję za rady. Postaram się poprawić to i owo. CV mam zrobione w Word.
A co do obowiazkow- aktualnie w kancelarii dokładnie takie rzeczy robie i nic poza tym - wiec jak to mam inaczej ująć jak nawet coś takiego mam w umowie zapisane?
Skreśle LO.
A poziom języka to A2/B1 ponieważ od czasów matury wgl nie używam języka i nie posługuje się nim już na poziomie B2.
"Sekretarka "takie stanowisko miałam wpisane w umowie o staż Także najwyraźniej takie stanowiska są.
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:02   #4465
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
1. Wszystko napisane jednym ciągiem- nie wygląda to ładnie. Wprowadź jakieś kolory, pogrubienia, cokolwiek. Albo może skorzystaj z jakiegoś szablonu na początek.
Co to znaczy, że jest jednym ciągiem? Przecież jest od punktów napisane...
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:05   #4466
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Odpowiadając na pytania. Aktualnie pracuje w kancelarii ale na dniach się zwalniam dlatego jest tylko "od" . W takim razie jak to napisać? Od ...do -obecnie?
Dziękuję za rady. Postaram się poprawić to i owo. CV mam zrobione w Word.
A co do obowiazkow- aktualnie w kancelarii dokładnie takie rzeczy robie i nic poza tym - wiec jak to mam inaczej ująć jak nawet coś takiego mam w umowie zapisane?
Skreśle LO.
A poziom języka to A2/B1 ponieważ od czasów matury wgl nie używam języka i nie posługuje się nim już na poziomie B2.
"Sekretarka "takie stanowisko miałam wpisane w umowie o staż Także najwyraźniej takie stanowiska są.
Albo wysyłasz CV już po zwolnieniu i piszesz od X - do Y albo wysyłasz teraz i piszesz od X - obecnie
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:06   #4467
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Moje komentarze na niebiesko:

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Odpowiadając na pytania. Aktualnie pracuje w kancelarii ale na dniach się zwalniam dlatego jest tylko "od" . W takim razie jak to napisać? Od ...do -obecnie?
To w takim razie zostaw "-od", pracodawca będzie wiedział wtedy, że obowiązuje Cię ewentualnie okres wypowiedzenia.

Dziękuję za rady. Postaram się poprawić to i owo. CV mam zrobione w Word.
A co do obowiazkow- aktualnie w kancelarii dokładnie takie rzeczy robie i nic poza tym - wiec jak to mam inaczej ująć jak nawet coś takiego mam w umowie zapisane?
Poczytaj w internecie, jak inne sekretarki/asystentki zarządu/pracownice biurowe opisują swoje stanowiska. Na pewno da się to napisać ładniej, parę propozycji napisałam wcześniej.

Skreśle LO.
A poziom języka to A2/B1 ponieważ od czasów matury wgl nie używam języka i nie posługuje się nim już na poziomie B2.
Skoro nie B2, to zostaw B1, a jeśli to też nie Twój poziom, to A2. Myślałaś o uczeniu się angielskiego na własną rękę lub w szkole językowej? Wtedy mogłabyś dopisać "w trakcie nauki" i to od razu wyglądałoby lepiej, a na dodatek pokazałoby pracodawcy, że rozwijasz się i inwestujesz w siebie.

"Sekretarka "takie stanowisko miałam wpisane w umowie o staż Także najwyraźniej takie stanowiska są.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:18   #4468
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
Co to znaczy, że jest jednym ciągiem? Przecież jest od punktów napisane...
Według mnie odstępy pomiędzy poszczególnymi punktami są za małe i wszystko się zlewa.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:25   #4469
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2017-02-06 o 18:26
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:26   #4470
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Albo wysyłasz CV już po zwolnieniu i piszesz od X - do Y albo wysyłasz teraz i piszesz od X - obecnie
Można też wysyłać już z datą przyszłą zakończenia pracy . Wtedy pracodawca wie, od kiedy pracownik jest dostępny.
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-07 17:04:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.