Majowe Panny Młode - cz. VII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 18:39   #4381
burgund
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

A właśnie jak już jest na tapecie temat dokumentu w USC - ten dokument podpisujemy w USC w miejscu gdzie będzie brany ślub? Czy może być w jakimkolwiek urzędzie w innym mieście, na zasadzie podobnie jak teraz można wyrabiać np. dowody osobiste? Przepraszam jeśli pytanie już padło wcześniej, ale nie pamiętam
burgund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 06:04   #4382
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
A braliscie że swojego urzędu? Bo nasze akty musiały być ściągne z innych urzędów
A to też fakt
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 06:54   #4383
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez burgund Pokaż wiadomość
A właśnie jak już jest na tapecie temat dokumentu w USC - ten dokument podpisujemy w USC w miejscu gdzie będzie brany ślub? Czy może być w jakimkolwiek urzędzie w innym mieście, na zasadzie podobnie jak teraz można wyrabiać np. dowody osobiste? Przepraszam jeśli pytanie już padło wcześniej, ale nie pamiętam
W jakimkolwiek tylko opłata musi być zrobiona w gminie gdzie znajduje się kościół
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 20:12   #4384
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Dziewczyny jutro idę do mojego proboszcza wszystko pozałatwiać (mam nadzieję ze się uda)

Dzisiaj do mnie dzwonił ksiądz z parafii w której bierzemy slub i 17 lutego o 19 mamy przyjechać
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 06:21   #4385
Piciusia
Raczkowanie
 
Avatar Piciusia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 450
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Ja w poniedziałek byłam w USC i dokumenty mają być gotowe na najbliższy poniedziałek. A wczoraj byłam w mojej parafii bo chciałam wybrać odpis chrztu i bierzmowania oraz dać na zapowiedzi. Odpisy wybrałam ale z zapowiedziami nie jest tak prosto jak myślałam.... Ponieważ prośbę o wygłoszenie zapowiedzi zwraca się parafia w której bierzemy ślub do parafii w której mieszkam... Czyli troszeczkę muszę jeszcze pokrążyć....
Piciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 06:58   #4386
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Dlaczego nie moze być wszystko jednolite i góry ustalone tylko co parafia to inne zasady. My zapowiedzi mamy zalatwić sami ale dopiero jak spiszemy protokól przedmalrzeński w naszej parafi i z tym do kościoła gdzie będzie ślub. Paranoja jakaś..
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 07:34   #4387
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

My też mamy sami załatwić zapowiedzi o.O
Dzisiaj idę do mojego księdza po to wszystko i zobaczymy co załatwię
Tz jak gadał z księdzem to też nic o tym nie mówił, powiedział źr wystarczy przyjść i poprosić o zapowiedzi...

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Dlaczego nie moze być wszystko jednolite i góry ustalone tylko co parafia to inne zasady. My zapowiedzi mamy zalatwić sami ale dopiero jak spiszemy protokól przedmalrzeński w naszej parafi i z tym do kościoła gdzie będzie ślub. Paranoja jakaś..
My protokół spisujemy tam gdzie mamy ślub a nie w mojej

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Mam jeszcze większego stresa teraz
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 08:10   #4388
Piciusia
Raczkowanie
 
Avatar Piciusia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 450
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

nie stresuj się bo tu nic stresującego trzeba tylko troszkę cierpliwości najważniejsze to rozeznać się jak to jest w parafiach my idziemy umówić się na protokół i poprosić o wypisanie tej prośby z zapowiedziami, z tą prośbą do mojej kościoła. Po jakimś czasie znowu do mojej parafii i tam napiszą potwierdzenie, że zapowiedzi były wygłoszone i nikt nie zgłosił przeciwwskazań i z tym papierem do parafii gdzie bedzie ślub także Agnieszka nie wiem jak u Ciebie ale u mnie wskazane duużo cierpliwości
Piciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 09:16   #4389
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Piciusia Pokaż wiadomość
nie stresuj się bo tu nic stresującego trzeba tylko troszkę cierpliwości najważniejsze to rozeznać się jak to jest w parafiach my idziemy umówić się na protokół i poprosić o wypisanie tej prośby z zapowiedziami, z tą prośbą do mojej kościoła. Po jakimś czasie znowu do mojej parafii i tam napiszą potwierdzenie, że zapowiedzi były wygłoszone i nikt nie zgłosił przeciwwskazań i z tym papierem do parafii gdzie bedzie ślub także Agnieszka nie wiem jak u Ciebie ale u mnie wskazane duużo cierpliwości
Zobaczymy. Nie chcę tyle latania... Wolałabym wszystko w jeden dzień załatwić. Ale to chyba byłoby zbyt piękne .

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Załatwiłam! Ale zapowiedzi dopiero jak będziemy mieć protokół ale i tak spoko.
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 17:37   #4390
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Zobaczymy. Nie chcę tyle latania... Wolałabym wszystko w jeden dzień załatwić. Ale to chyba byłoby zbyt piękne .

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Załatwiłam! Ale zapowiedzi dopiero jak będziemy mieć protokół ale i tak spoko.
Gratulacje!

Ja się zastanawiam czy robić w USC toast i życzenia. Nie wiem czy nie lepiej na sali to zrobić, chyba do tego się skłaniamy. Ciekawa jestem co na to goście?
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 13:08   #4391
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Ja się zastanawiam czy robić w USC toast i życzenia. Nie wiem czy nie lepiej na sali to zrobić, chyba do tego się skłaniamy. Ciekawa jestem co na to goście?
Ja zrobilabym na sali
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 20:21   #4392
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Ja też zrobiłabym na sali zawsze to lepsze tło na zdjęciach czy nagraniu zwłaszcza że Avangarda jest bardzo ładna w środku
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 22:37   #4393
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Ja też zrobiłabym na sali zawsze to lepsze tło na zdjęciach czy nagraniu zwłaszcza że Avangarda jest bardzo ładna w środku
dzięki dziewczyny

W takim razie nie ma co kombinować i trzeba zrobić wszystko na sali i już
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 15:49   #4394
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

99 ddś
Kwestia dekoratorki poszła do przodu, teraz musimy wybrać między dwoma
Muszę chyba trochę tż zmobilizować w kwestii samego ślubu... Bo on z tych, co wiecznie mają czas, a później wszystko na szybko
A jutro chyba pójdziemy wybierać obrączki


...i żeby tylko wszystkim zdrowie dopisywało, bo z tym coś marnie ostatnio u nas
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 18:02   #4395
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Dzisiaj odebrane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1486750017891.jpg (53,9 KB, 37 załadowań)
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 18:02   #4396
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

23 znów jadę z suknia (dzisiaj też byłam) sporo do zwężenia jest ale myślę że 23 to już będzie wyglądać bosko
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 19:31   #4397
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cześć Witam się po dłuższej przerwie.

Opowiedzcie coś o garniturach TŻów Jaki kolor, czy z kamizelką czy nie, czy mucha czy krawat?

Nie sądziłam, ze to przyznam, ale garnitur to jest lepsza akcja niż sukienka. W ogóle nic nie wiemy, co wybrać
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 20:08   #4398
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Agnieszka- z tego co widzę to my mamy dokładnie taki sam wzór obrączek
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 21:02   #4399
czupakabra55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Dzisiaj odebrane
Piękne obrączki gdzie kupione?
czupakabra55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 07:16   #4400
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Cześć Witam się po dłuższej przerwie.

Opowiedzcie coś o garniturach TŻów Jaki kolor, czy z kamizelką czy nie, czy mucha czy krawat?

Nie sądziłam, ze to przyznam, ale garnitur to jest lepsza akcja niż sukienka. W ogóle nic nie wiemy, co wybrać
Z garniturem czekamy do końca lutego bo na targach wzięliśmy udział w konkursie i czekamy na losowanie 😝 na pewno nie będzie niebieski/granatowy. Nigdy nie byliśmy fanami tego koloru w modzie męskiej... Pewnie wybierzemy grafitowy. Bez kamizelki. Mucha czy krawat? Dowiemy się na miejscu kiedy przymierzy jedno i drugie 😁
Nie wiemy tylko co zrobić z odcieniem koszuli. Raz słyszę że powinna być dopasowana do odcienia sukni, raz że mimo wszystko musi być śnieżna biel. No i nie wiemy co z materiałem, która firma szyje najlepsze. Jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenia to też z chęcią posłucham 😊
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 07:39   #4401
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Z garniturem czekamy do końca lutego bo na targach wzięliśmy udział w konkursie i czekamy na losowanie 😝 na pewno nie będzie niebieski/granatowy. Nigdy nie byliśmy fanami tego koloru w modzie męskiej... Pewnie wybierzemy grafitowy. Bez kamizelki. Mucha czy krawat? Dowiemy się na miejscu kiedy przymierzy jedno i drugie 😁
Nie wiemy tylko co zrobić z odcieniem koszuli. Raz słyszę że powinna być dopasowana do odcienia sukni, raz że mimo wszystko musi być śnieżna biel. No i nie wiemy co z materiałem, która firma szyje najlepsze. Jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenia to też z chęcią posłucham 😊
Co do koszuli to wydaje mi się, że dobieranie koloru do koloru sukienki to chyba średni pomysł ale ja też nie jestem za ubieraniem Panów w różowe krawaty gdy wystrój jest w różu (szczególnie ciemniejszym, intensywnym), więc....
Kojarzycie taki filmik z Pytania na śniadanie o wedding planerkach? Pani radziła tam właśnie dobierać kolor do sukienki, ale po tym co mówiła w ogóle ja bym jej nie ufała

Wczoraj projektowaliśmy zawieszki próbne wydruki wyszły super !
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 08:00   #4402
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Z dobieraniem koszuli do sukni myślę że raczej chodzi o to że gdy suknia jest śnieżnobiała to koszula też taka być powinna. Bo gdy przy białej koszuli suknia będzię np śmietankowobiała, czy w jakimś cieplejszym odcieniu to będzie wyglądała na szara czy brudną przy bialuśkiej koszuli pana młodego. Co to kolorowych koszul to się nie wypowiadam bo jakoś nie widzi mi się to na ślubie.
My kupiliśmy fajny ciemnoszary garnitur w Vistuli i jeszcze załapaliśmy sie na przeceny. Także kolejny punkt na liście możemy odhaczyć
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 11:04   #4403
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Z garniturem czekamy do końca lutego bo na targach wzięliśmy udział w konkursie i czekamy na losowanie 😝 na pewno nie będzie niebieski/granatowy. Nigdy nie byliśmy fanami tego koloru w modzie męskiej... Pewnie wybierzemy grafitowy. Bez kamizelki. Mucha czy krawat? Dowiemy się na miejscu kiedy przymierzy jedno i drugie 😁
Nie wiemy tylko co zrobić z odcieniem koszuli. Raz słyszę że powinna być dopasowana do odcienia sukni, raz że mimo wszystko musi być śnieżna biel. No i nie wiemy co z materiałem, która firma szyje najlepsze. Jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenia to też z chęcią posłucham 😊
Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Z dobieraniem koszuli do sukni myślę że raczej chodzi o to że gdy suknia jest śnieżnobiała to koszula też taka być powinna. Bo gdy przy białej koszuli suknia będzię np śmietankowobiała, czy w jakimś cieplejszym odcieniu to będzie wyglądała na szara czy brudną przy bialuśkiej koszuli pana młodego. Co to kolorowych koszul to się nie wypowiadam bo jakoś nie widzi mi się to na ślubie.
My kupiliśmy fajny ciemnoszary garnitur w Vistuli i jeszcze załapaliśmy sie na przeceny. Także kolejny punkt na liście możemy odhaczyć
o matko, nie mogę suknie są w wielu odcieniach i widziałyście by każdy z nich miał odzwierciedlenie w koszulach? poza tym nie wyobrażam sobie, że facet nakłada koszulę ecru do czarnego garniaka tylko dlatego, że pm ma suknię w tym odcieniu ja źle wyglądam w bieli, więc mam suknię w kolorze kości słoniowej, a tż ma białą koszulę, bo taka pasuje do niego i do garnituru. Dobrze, że nie mam kolorowych butów, bo pewnie musiałby mieć pod nie muchę albo krawat
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 12:31   #4404
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Z garniturem czekamy do końca lutego bo na targach wzięliśmy udział w konkursie i czekamy na losowanie 😝 na pewno nie będzie niebieski/granatowy. Nigdy nie byliśmy fanami tego koloru w modzie męskiej... Pewnie wybierzemy grafitowy. Bez kamizelki. Mucha czy krawat? Dowiemy się na miejscu kiedy przymierzy jedno i drugie 😁
Nie wiemy tylko co zrobić z odcieniem koszuli. Raz słyszę że powinna być dopasowana do odcienia sukni, raz że mimo wszystko musi być śnieżna biel. No i nie wiemy co z materiałem, która firma szyje najlepsze. Jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenia to też z chęcią posłucham 😊
Ale fajne A koszula, to tak jak dziewczyny piszą - tylko śnieżnobiała. Jedynie tego jestem pewna. No i moze jeszcze tego, że do butonierki damy biały goździk bez względu na to, jaki bukiet będę miała. A marzy mi się zielono biały - konwalie, frezje, może tulipany, jeszcze się nie zdecydowałam.

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Z dobieraniem koszuli do sukni myślę że raczej chodzi o to że gdy suknia jest śnieżnobiała to koszula też taka być powinna. Bo gdy przy białej koszuli suknia będzię np śmietankowobiała, czy w jakimś cieplejszym odcieniu to będzie wyglądała na szara czy brudną przy bialuśkiej koszuli pana młodego.
Panuje takie przekonanie, ale w obecnych trendach raczej się to zwalcza.

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
o matko, nie mogę suknie są w wielu odcieniach i widziałyście by każdy z nich miał odzwierciedlenie w koszulach? poza tym nie wyobrażam sobie, że facet nakłada koszulę ecru do czarnego garniaka tylko dlatego, że pm ma suknię w tym odcieniu ja źle wyglądam w bieli, więc mam suknię w kolorze kości słoniowej, a tż ma białą koszulę, bo taka pasuje do niego i do garnituru. Dobrze, że nie mam kolorowych butów, bo pewnie musiałby mieć pod nie muchę albo krawat
Te krawaty pod sukienkę / dodatki to był hit u mnie na studniówce, wtedy uznawany za szczyt dobrego smaku.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 13:11   #4405
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
o matko, nie mogę suknie są w wielu odcieniach i widziałyście by każdy z nich miał odzwierciedlenie w koszulach? poza tym nie wyobrażam sobie, że facet nakłada koszulę ecru do czarnego garniaka tylko dlatego, że pm ma suknię w tym odcieniu ja źle wyglądam w bieli, więc mam suknię w kolorze kości słoniowej, a tż ma białą koszulę, bo taka pasuje do niego i do garnituru. Dobrze, że nie mam kolorowych butów, bo pewnie musiałby mieć pod nie muchę albo krawat
dokładnie !
Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Ale fajne A koszula, to tak jak dziewczyny piszą - tylko śnieżnobiała. Jedynie tego jestem pewna. No i moze jeszcze tego, że do butonierki damy biały goździk bez względu na to, jaki bukiet będę miała. A marzy mi się zielono biały - konwalie, frezje, może tulipany, jeszcze się nie zdecydowałam.
Widzę, że podobny pomysł na bukiet jak mój

Obrączki zamówione Byliśmy chyba dość konkretni, bo parka koło nas przyszła wcześniej i wybierali jeszcze jak wychodziliśmy
Dziś popróbujemy taniec

Dziewczyny a jak u was wygląda kwestia podziękowań, prezentów dla rodziców? Mamy zarys filmiku który chcemy nakręcić (moja rodzinka lubi takie rzeczy). Coś im chcemy wręczyć, ale coś symbolicznego. Ja swojej mamie już dawno wymyśliłam, ale muszę brać pod uwagę rodziców tż, z którymi jest już ciężej...
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY

Edytowane przez HelenaTrojańska
Czas edycji: 2017-02-11 o 13:17
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 17:30   #4406
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Luna - ja nie mówię żeby do sukni w kolorze szampana czy pudrowej, których ostatnio coraz więcej dobierać taką samą koszulę. Mówię tylko że biel może być w ciepłym lub zimnym odcieniu i czasem jedno z drugim się gryzie. Tyle mojego zdania. Jak mówi przysłowie "nie to jest ładne co jest ładne ale co się komu podoba"

Co do podziękowań dla rodziców uznaliśmy, że taka okazja pozwala nam dać im prezent niekoniecznie tylko praktyczny ale i pamiątkowy więc zdecydowaliśmy się na drewnianą skrzyneczkę z grawerowanymi lampkami do wina w środku

A ja zapytam o podziękowania/upominki dla gości, warto czy nie? Jakieś pomysły?
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...



Edytowane przez malajaa
Czas edycji: 2017-02-11 o 17:52
malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 20:27   #4407
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Dzisiaj odebrane
Też takie będziemy mieć

U nas garnitur będzie w szarości, ponieważ Tż ma już granatowy, więc bez sensu jest kupowanie kolejnego. Ale sklep w którym kupimy garnitur już wybrany, ponieważ na 20 sklepów, jakie odwiedziliśmy tylko w tym widać było profesjonalne podejście do tematu.

@HelenaTrojańska U Nas podziękowanie dla rodziców będzie w domu, ponieważ na weselu nie chcemy, również przez wzgląd na prezent: rodzice dostaną od Nas drzewka które będą mogli posadzić koło domu. Goście zaś zostaną przez nas obdarowani ziołami w doniczce- w związku z tym że zioła to praca Tż
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 22:03   #4408
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Luna - ja nie mówię żeby do sukni w kolorze szampana czy pudrowej, których ostatnio coraz więcej dobierać taką samą koszulę. Mówię tylko że biel może być w ciepłym lub zimnym odcieniu i czasem jedno z drugim się gryzie. Tyle mojego zdania. Jak mówi przysłowie "nie to jest ładne co jest ładne ale co się komu podoba"
Co do podziękowań dla rodziców uznaliśmy, że taka okazja pozwala nam dać im prezent niekoniecznie tylko praktyczny ale i pamiątkowy więc zdecydowaliśmy się na drewnianą skrzyneczkę z grawerowanymi lampkami do wina w środku
A ja zapytam o podziękowania/upominki dla gości, warto czy nie? Jakieś pomysły?
My kupujemy krówki z etykietkami jak nasze zaproszenia
Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Też takie będziemy mieć
U nas garnitur będzie w szarości, ponieważ Tż ma już granatowy, więc bez sensu jest kupowanie kolejnego. Ale sklep w którym kupimy garnitur już wybrany, ponieważ na 20 sklepów, jakie odwiedziliśmy tylko w tym widać było profesjonalne podejście do tematu.
@HelenaTrojańska U Nas podziękowanie dla rodziców będzie w domu, ponieważ na weselu nie chcemy, również przez wzgląd na prezent: rodzice dostaną od Nas drzewka które będą mogli posadzić koło domu. Goście zaś zostaną przez nas obdarowani ziołami w doniczce- w związku z tym że zioła to praca Tż
No właśnie moglibyśmy dać jakieś kwiatki/roślinkę, ale moja mama ma kota, który to zje/poniszczy A pomysł super... U nas jest raczej w zwyczaju dziękowanie rodzicom na weselu, więc tego się trzymamy
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 00:08   #4409
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
No właśnie moglibyśmy dać jakieś kwiatki/roślinkę, ale moja mama ma kota, który to zje/poniszczy A pomysł super... U nas jest raczej w zwyczaju dziękowanie rodzicom na weselu, więc tego się trzymamy
U nas też tak jest na weselach, ale my robimy wszystko inaczej, więc i to zmienimy
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 09:02   #4410
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
My kupiliśmy fajny ciemnoszary garnitur w Vistuli i jeszcze załapaliśmy sie na przeceny. Także kolejny punkt na liście możemy odhaczyć
I jak ten garnitur jakościowo? Szukamy opinii o różnych firmach

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
o matko, nie mogę suknie są w wielu odcieniach i widziałyście by każdy z nich miał odzwierciedlenie w koszulach? poza tym nie wyobrażam sobie, że facet nakłada koszulę ecru do czarnego garniaka tylko dlatego, że pm ma suknię w tym odcieniu ja źle wyglądam w bieli, więc mam suknię w kolorze kości słoniowej, a tż ma białą koszulę, bo taka pasuje do niego i do garnituru. Dobrze, że nie mam kolorowych butów, bo pewnie musiałby mieć pod nie muchę albo krawat
No właśnie ja też nie będę miała śnieżnej bieli sukni, więc nie wiem jaką koszulę wybrać dla K. Dlatego pytam

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Co do podziękowań dla rodziców uznaliśmy, że taka okazja pozwala nam dać im prezent niekoniecznie tylko praktyczny ale i pamiątkowy więc zdecydowaliśmy się na drewnianą skrzyneczkę z grawerowanymi lampkami do wina w środku
My też planujemy coś takiego, ale chyba zdecydujemy się na karafki + kieliszki

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
U nas garnitur będzie w szarości, ponieważ Tż ma już granatowy, więc bez sensu jest kupowanie kolejnego. Ale sklep w którym kupimy garnitur już wybrany, ponieważ na 20 sklepów, jakie odwiedziliśmy tylko w tym widać było profesjonalne podejście do tematu.
Jaki to sklep?

W piątek odhaczyliśmy z listy poradnię rodzinną na szczęście zgłosiliśmy się do psycholożki która prowadziła zajęcia na naszych naukach i trzy spotkania zbiła nam w jedno. Pytania o relacje z rodzicami, z teściami, jak się poznaliśmy, za co się pokochaliśmy, czy mieszkamy razem, podział obowiązków. Nie było strasznie
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 16:37:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.