Cimoszewicz zrezygnował... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-14, 12:02   #1
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking

Cimoszewicz zrezygnował...


Co o tym myślicie. Czemu zrezygnował? Ja osobiście bardzo się cieszę Od początku wydawał mi się wywyzszającym się gburem (zachowanie przed komisją śledczą) no i te afery z akcjami...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:10   #2
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Myślę, że nie ma się z czego cieszyć- podstawą demokracji jest mnogośc mozliwości wyboru, a teraz wyborcy o lewicowych pogladach takiego wyboru nie mają. A to, czy był gburem, aferzystą i tak zostałoby osądzone w sondażach i w końcu w wynikach wyborów.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:13   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Wiem, że obiektywna nie jestem, ale nic nie poradzę, że za bardzo mi do gustu nie przypadł
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:30   #4
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Ja bardzo żałuję. Nie wiem co się w Polsce będzie działo jak rządzić będą kłamcy i oszuści. Na pewno nic dobrego.
Cimoszewicz nie był żadnym gburem, był bardzo wykształconym i inteligentnym człowiekiem, przede wszystkim uczciwym. Był o niebo mądrzejszy od naszej niby to wspaniałej komisji śledczej, co bardzo dobitnie pokazywał.
Bardzo szkoda. Polska straciła właśnie bardzo dużo.
Rozumiem jego decyzję, gra polityczna jego konkurentów doprowadziła do strasznych rzeczy - żeby obrażać i szykanować jego rodzinę ?
Po prostu brak mi słów.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:32   #5
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

A ja tam mu się wcale nie dziwię . Zamiast kandydata , który obalał oskarżenia , zaczęto czepiać się jego rodziny [ Tusk , Kaczyński zwyciężą to zobaczycie jak sobie wypromują dzieci - z tą różnicą, że w samych superlatywach ] Atak na jego rodzinę i chamski sposób w jaki została ostatnio pomówiona i opisana był dla mnie zaskoczeniem . Nie większym niż całkowity brak sprzeciwu przeciwko tej obrzydliwej kampanii ze strony kandydatów prawicy . Mamy kampanię w której liczą się pomówienia , fałszywe , cukierkowe uśmiechy , sztuczne gesty , głupie rodzinne reklamy i bilbordy . Zero konkretów , same kukły - Cimoszewicz przynajmniej był prawdziwy , nie przypominał figury z wosku i nie ukrywał twarzy za maską , nie musiał jak Tusk czy Kaczyński tępo patrzyć w kamerę myśląc 5 minut zanim cokolwiek powie . Jak tak dalej pójdzie obaj kandydaci prawicy zostaną po śmierci uznani za świętych .

Ciekawe , któremu teraz przyczepią się do dupy ? Ja od początku tej kampanii nie miałam na kogo głosować , więc jego rezygnacja jest dla mnie bez znaczenia . Gdybym była mężczyzną , ojcem i mężem - chyba też bym w tej chorej sytuacji jaka powstała zrezygnowała . I to mi się podoba .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:39   #6
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Praktycznie każdy, kto zaczyna się bawić w politykę zostanie najprawdopodobniej w końcu wciągnięty w jakąś aferę. I czy będzie to prawda czy nie, kariera tego człowieka zaczyna upadać. Karierę w polityce można zrobić bardzo szybko, ale też bardzo szybko można stracić szacunek ludzi. I tak jest nie tylko w Polsce.
Ja osobiście uważam, że wybierając prezydenta nie powinno się patrzeć na partię, którą reprezentuje, ale na to jaką ma prezencję, czy zna języki obce (chociażby angielski) i czy jego żona będzie mogła tak jak teraz Jolanta Kwaśniewska, po prostu dobrze wyglądać i wypowiadać się z klasą. Bo po co mi taki ktoś na prezydenta jak np. Lepper? Ja solarisa nie życzę sobie oglądać jako swojego prezydenta. Nawet nie wiem jak wygląda jego żona. Albo Kaczyński- on jeszcze ujdzie w tłoku, chociaż jego nienawiść do różności preferencji seksualnych sprawia, że bardzo traci na moim szacunku. A jego nie wybiorę choćby ze względu na jego żonę. Nie chciałabym słuchać tego co mówi.
A Cimoszewicz- miał prezencję, ogładę, jest wykształcony... Uważam, że był dobrym kandydatem.
A wybory pewnie i tak wygra PO, więc prezydent z innej partii bardzo by się przydał. Jeśli Tusk zostanie prezydentem a PO wygra, wtedy będą nim manipulować, tak jak było z SLD i Kwaśniewskim. Myślę więc, że prezydent powinien być z innej partii niż PO czy PiS.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:39   #7
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Neuilly, Megg, Rzastin - zgadzam się.
Pan Miodowicz, reszta PO i Tus osiągnęli swój cel... Ehhh
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 12:39   #8
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Na początku chciałam przeprosić, jeśli kogoś uraziłam tym co napisałam (że się bardzo cieszę z faktu, że Cimoszewicz zrezygnował). Napisałam to pod wpływem emocji...

Ja uważam, że zrezygnował bo prokuratura wreście (choć na początku postępowanie umorzyła) zaczęła się nim i jego interesami prowadzonymi na giełdzie interesować.

To czepianie się rodzin, majatków itp. rzeczy to poprostu "zalety" dla jednych, a "wady" dla drugich demokracji. Nikt przecież nie broni ludziom opisywania jakiś podejrzanych interesów innych kandydatów...

A w uczciwośc Cimoszewicza wątpię... Nikt nie jest święty.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:41   #9
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

a to dopiero. A ja właśnie na niego chciałam głosować. Teraz jak Tusk albo Kaczyński dojdzie do władzy to po ptakach
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:45   #10
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

[QUOTE=neuilly.] Mamy kampanię w której liczą się pomówienia , fałszywe , cukierkowe uśmiechy , sztuczne gesty , głupie rodzinne reklamy i bilbordy . Zero konkretów , same kukły - Cimoszewicz przynajmniej był prawdziwy , nie przypominał figury z wosku i nie ukrywał twarzy za maską , nie musiał jak Tusk czy Kaczyński tępo patrzyć w kamerę myśląc 5 minut zanim cokolwiek powie .

Myślę jednak, że Tusk ma trochę lepszą prezencję od Kaczyńskiego. Swoją drogą co do kampanii- widziałam wczoraj jeden ze spotów LPR Ci to dopiero okazują szacunek innym. Mówią w swoich hasłach o miłości, o rodzinie. A swoich konkurentów traktują jak śmieci. Było tam takie hasło- ludzie wypowiadali się czemu będą głosować na LPR i ktoś powiedział, że na komunistów głosować nie będzie, że tylko LPR. Albo, że nie kłamią tak jak PO i PiS. To nie jest kampania- to są oskarżenia. Uważam, że są strasznie obłudni robiąc w ten sposób. Bo to, że nie szanują przeciwnika, świadczy o ich braku szacunku dla ludzi. Jeśli więc zostaną wybrani, tak samo nie będą szanować tych, którzy ich wybrali.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:46   #11
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Ale taka kampania prezydencka to chyba nie tylko Polskę charakteryzuje
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 12:50   #12
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Nikt przecież nie broni ludziom opisywania jakiś podejrzanych interesów innych kandydatów...

A w uczciwośc Cimoszewicza wątpię... Nikt nie jest święty.
Nikt nie jest święty, ale ja myślę, że walka na zasadzie ataku przeciwnika nie ma sensu. Czemu taki pan Giertych tylko oskarża- a jego postulaty są po prostu nudne i nietolerancyjne. On najchętniej wybiłby wszystkich gejów i lesbijki, i dodatkowo ludzi innych wyznań. Przecież do niedawna miał poparcie szanownego księdza z Radia Maryja, który to oficjalnie nawoływał do antysemityzmu. Może więc zamiast szukać kryminalnej przeszłości u innych kandydatów, niektórzy powinni zająć się likwidacją ze swoich szeregów ludzi, którzy zachowują się co najmniej niedemokratycznie.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:50   #13
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Kurcze, podłamałam się...To był mój kandydat- oblatany w poltyce zagranicznej, z niezłą znajomościa języków(jak słucham angielskiego u Kwach to mnie mdli), stary wyjadacz i inteligentny facet...Woprawdzie moim faworytem jest Borowski, ale facet nie przejdzie, nie ma szans... co - teraz rozgrywka mięczy Kaczyńskim a Tuskiem? Boże, toż to porazka! Dobzre choć , że romek Giertych jest za młody na prezydenta...
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:53   #14
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Hela_Bertz
Kurcze, podłamałam się...To był mój kandydat- oblatany w poltyce zagranicznej, z niezłą znajomościa języków(jak słucham angielskiego u Kwach to mnie mdli), stary wyjadacz i inteligentny facet...Woprawdzie moim faworytem jest Borowski, ale facet nie przejdzie, nie ma szans... co - teraz rozgrywka mięczy Kaczyńskim a Tuskiem? Boże, toż to porazka! Dobzre choć , że romek Giertych jest za młody na prezydenta...
No tak- też myślałam o Borowskim. Chociaż może jak teraz Cimoszewicz zrezygnował to ludzie zaczną na niego właśnie głosować. Fajnie by było. Taa a Romek na prezydenta Wtedy na pewno uciekłabym z Polski. Albo Lepper- on przecież chciał rozdać ludziom biednym pieniądze z Banku POlskiego.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:57   #15
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

[QUOTE=maddlen]Nikt nie jest święty, ale ja myślę, że walka na zasadzie ataku przeciwnika nie ma sensu. Czemu taki pan Giertych tylko oskarża- a jego postulaty są po prostu nudne i nietolerancyjne. QUOTE]

Pewnie dlatego, że najlepszą obroną jest atak
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:59   #16
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Hmmm...Andrew Lepper nie pzrejdzie , bo jego gwiazda przygasła teraz - jakby wybory byly rok temu, to kto wie, może człowiekz blokad by rządził?))) Obawiam sie, że głosowanie na Borowskiego może, co najwyżej, doprowadzić do drugiej tury wyborów, Borowski rozbije nieco elektoratu tych dwóch panów(zrównają sie w wynikach może), ale do drugiej tury nie przejdzie. Ma kiepską kampanią, w ogóle go nie widać. A Tusk? tusk jak primabalerina, cholera jasna - rano, wieczór, we dnie , w nocy - Donald Tusk jest ku pomocy....Oszalec od tej jego kamapnii rodzinno- solidarnościowo- człowiekopracującej na wysokościach o piatej rano mozna...;/
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:00   #17
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

A co do Leppera: http://www.spieprzajdziadu.pl/pliki/lepper.jpg ...
Czyż nie jest słodki
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:00   #18
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Hela_Bertz
Kurcze, podłamałam się...To był mój kandydat- oblatany w poltyce zagranicznej, z niezłą znajomościa języków(jak słucham angielskiego u Kwach to mnie mdli), stary wyjadacz i inteligentny facet...Woprawdzie moim faworytem jest Borowski, ale facet nie przejdzie, nie ma szans... co - teraz rozgrywka mięczy Kaczyńskim a Tuskiem? Boże, toż to porazka! Dobzre choć , że romek Giertych jest za młody na prezydenta...

moim kandydatem też był Cimoszewicz i Borowski

na sam widok Kaczyńskiego niedobrze mi się robi, a Tusk jest taki jakiś nieszczery. I jeszcze ta reklama ze stocznią gdańską, bierze ludzi na litość.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:03   #19
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Talking Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
A co do Leppera: http://www.spieprzajdziadu.pl/pliki/lepper.jpg ...
Czyż nie jest słodki

buahahahahahaa
nice
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 13:05   #20
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Pewnie dlatego, że najlepszą obroną jest atak
No w zasadzie tak jets- albo raczej wiele osób w to wierzy. Ale prawda jest taka, że atak świadczy o braku właściwych argumentów i nie posiadaniu swojej siły.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:07   #21
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
moim kandydatem też był Cimoszewicz i Borowski

na sam widok Kaczyńskiego niedobrze mi się robi, a Tusk jest taki jakiś nieszczery. I jeszcze ta reklama ze stocznią gdańską, bierze ludzi na litość.
A ja właśnie w zupełnie inny sposób Tuska odbieram. Dla mnie on jest jak najbardziej wiarygodny.

A tak naprawdę to nie wiem na kogo mam głosować, bo dla mnie nie ma (i chyba nie będzie) zadnego, godnego stanowiska prezydenta, kandydata.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:11   #22
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez maddlen
No w zasadzie tak jets- albo raczej wiele osób w to wierzy. Ale prawda jest taka, że atak świadczy o braku właściwych argumentów i nie posiadaniu swojej siły.
Uważam, że jeśli już kogoś atakujemy i oskarżamy, mamy obowiazek przedstawić wiarygodne dowody.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:11   #23
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
A ja właśnie w zupełnie inny sposób Tuska odbieram. Dla mnie on jest jak najbardziej wiarygodny.

A tak naprawdę to nie wiem na kogo mam głosować, bo dla mnie nie ma (i chyba nie będzie) zadnego, godnego stanowiska prezydenta, kandydata.
W zasadzie można dojść do wniosku, że nigdy nie będzie właściwego kandydata. Gdybyśmu żyli w monarchii, to król lub królowa po prostu by byli. Gdy był komunizm to żądzili komuniści i ludzie do czasu Solidarności nie bardzo zastanawiali się nad tym, czy może rządzić ktoś inny.

A teraz gdy żyjemy w pseudo- demokracji, każdy ma prawo kandydować, a to że nie ma właściwych ludzi powoduje, że spora część osób po prostu rezygnuje z głosowania. A to jest najbardziej przykre...

Dla mnie Tusk też jest w miarę wiarygodny (bo do końca nikt nie będzie dla mnie wiarygodny).
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:14   #24
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Ja z wyborów prezydenckich już zrezygnowałam... eh.. na kogo głosować ?
Tusk ? Dajcie spokój. Gość wydał full kasy na kampanie wyborczą - jakby to miałoby coś pomóc - jeśli chodzi o mnie -to przesłodzona kampania wyborcza wywołuje skutek odwrotny. Ciekawe skąd on spłaci długi za tę kampanię... z moich pieniędzy? Jakiś język on zna ? Nie słyszałam. Nie ma kompletnie żadnej prezencji, nie potrafi sie ładnie i poprawnie wypowiadać.
Kaczyński? Eh... pozostawie bez komentarza.
Borowski nie ma szans raczej i nie sądzę, aby zwolennicy Cimoszewicza przerzucili swoje głosy na niego. Dla mnie on jest taki trochę nieokreślony, nijaki, blednie gdzieś z tyłu.. jeszcze po tymjak dziś powiedział, że Cimoszewicz w ogóle nie powinien w wyborach STARTOWAĆ to stracił u mnie na całej linii

CHyba tylko pójdę za sugestią Cimoszewicza i zagłosuję w wyborach parlamentarnych..
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:15   #25
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

oj jaka szkoda............

i tak nie był moim faworytem, więc jeden z listy do głosowania mniej
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:17   #26
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Uważam, że jeśli już kogoś atakujemy i oskarżamy, mamy obowiazek przedstawić wiarygodne dowody.
No tak- ale wiele osób przedstawia argumenty ataku. A czemu nikt nie mówi o sobie? Czemu taki Giertych zauważa jakieś słabe punkty przeciwników, a sam nie widzi, że antysemityzm i brak tolerancji, to główny punkt o który można go krytykować.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:19   #27
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Jeszcze jedno - Tusk jest dla mnie zwykłą i sztuczną marionetką, której daleko do wiarygodności.
Wiarygodny jest CImoszewicz - a jego wiarygodność często odbierana jest przez ludzi jako gburostwo i arogancja.
No ale już po fakcie, można by gadać i gadać o tym, a prezydentem zostanie i tak prawdopodnie Tusk. A ja tylko współczuje nam - Polakom.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:20   #28
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

co ro roznego rodzaju spotow reklamowych i ogolnie programow wyborczych... w trojce codziennie o 22.30 Artur Andrus prowadzi "Powtorke z Rozrywki" - skecze, piosenki, monologi itd..czekam ostatnio na Powtorke a tu ....audycja z programem wyborczym - przekroj wszystkich partii... nie zmeinialam kanalu - chetnie posluchalam i sie usmialam, tak jakbym Powtorki sluchala
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:25   #29
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Jeszcze jedno - Tusk jest dla mnie zwykłą i sztuczną marionetką, której daleko do wiarygodności.
Wiarygodny jest CImoszewicz - a jego wiarygodność często odbierana jest przez ludzi jako gburostwo i arogancja.
.
zgadzam się. tusk wie co m mówić zebyludziom do gustu przypaść. mówi to co wszyscy chcą usłyszeć ale nei jest w tym przynajmiej dla mnie wiarygodny. ostatnio w rozmowie z nim lis powiedzial że wszyscy wybitni ekonomiści są przekonani że na podatku luniowym stracą nalbiedniejsi a on upierał się że i tak wie lepiej. i jeszcze te jego ckliwe spoty reklamowe...

ja miałam zamiar głosować właśnie na cimoszewicza bo kaczyńskiego całkowicie ni trawię (już wolę tuska). teraz będę głosowac na borowskiego chociaż wiem że i tak pewnie nie ma szans ale jakoś nie mam zamiaru oddawac głos na kogoś kto mnie nie przekonuje.
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:27   #30
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

[QUOTE=Megg] Nie ma kompletnie żadnej prezencji, nie potrafi sie ładnie i poprawnie wypowiadać.
QUOTE]


Z tym bym polemizowała. Człowiek nie potrafi się poprawnie wypowiadać, a napisał około 100 publikacji, nie wspominając o jego ostatniej książce...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.