Cimoszewicz zrezygnował... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-14, 13:28   #31
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

[QUOTE=Megg]Ja z wyborów prezydenckich już zrezygnowałam... eh.. na kogo głosować ?
Tusk ? Dajcie spokój. Gość wydał full kasy na kampanie wyborczą - jakby to miałoby coś pomóc - jeśli chodzi o mnie -to przesłodzona kampania wyborcza wywołuje skutek odwrotny. Ciekawe skąd on spłaci długi za tę kampanię... z moich pieniędzy? Jakiś język on zna ? Nie słyszałam. Nie ma kompletnie żadnej prezencji, nie potrafi sie ładnie i poprawnie wypowiadać.
Kaczyński? Eh... pozostawie bez komentarza.

W zasadzie nigdzie nikt nie miał możliwości usłyszeć jak włada on językiem obcym, a z tego co wiem to zna angielski i niemiecki. A wypowiada się na pewno bardziej poprawnie od Kaczyńskiego. Nie twierdzę, że jest dobrym kandydatem. Ale myślę, że mimo takiego małego wyboru każdy powinien iść głosować. W zasadzie jeśli się nie idzie głosować to w ten sposób też oddaje się swój głos. Bo i tak pewnie wygra PO i PiS. NIe idąc głosować popiera się ich. Bo większość zagłosuje właśnie na te 2 partie. Jeśli byś poszła oddała głos choćby na PD, to i tak będzie lepiej niż pozwolić na to by decydował ktoś za Ciebie.

http://www.donaldtusk.org/zyciorys
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:30   #32
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez roksanka

ja miałam zamiar głosować właśnie na cimoszewicza bo kaczyńskiego całkowicie ni trawię (już wolę tuska). teraz będę głosowac na borowskiego chociaż wiem że i tak pewnie nie ma szans ale jakoś nie mam zamiaru oddawac głos na kogoś kto mnie nie przekonuje.
A ja bym z tym polemizowała. Z tego co tu widzę, to sporo dziewczyn chciałoby głosować na Borowskiego. Może więc wygra?
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:32   #33
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

[QUOTE=roksanka]ostatnio w rozmowie z nim lis powiedzial że wszyscy wybitni ekonomiści są przekonani że na podatku luniowym stracą nalbiedniejsi a on upierał się że i tak wie lepiej. i jeszcze te jego ckliwe spoty reklamowe...
QUOTE]

Każdy system podatkowy ma swoje wady i zalety. Lis przedstawił tylko jedną stronę, stwierdzając, że wszyscy ekonomiści tak twierdzą... wątpie, że wszyscy. A zresztą to, że prezydentem zostanie, nie znaczy, że będziemy mieć podatek liniowy. Daleka droga do tego...

Ckliwe spoty reklamowe... dla mnie wiekszość spotów jest ckliwych... Polskie flagi, wszechogólny patriotyzm... itp
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:35   #34
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Mnie to i tak nie przekonuje. Nie wierzę kłamcom.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:39   #35
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Mnie to i tak nie przekonuje. Nie wierzę kłamcom.
Właśnie się zastanawiam nad 4 krotną pomyłką (bo przecież celowo tego nie zrobił) nie wpisania posiadanych akcji Orlenu do oświadczenia majątkowego...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:39   #36
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Chciałam tylko zauważyć, że w Polsce prezydent ma bardzo małą władzę. On sprawuje głółwnie funkcję reprezentatywną i jest głównym dowódcą sił wojskowych.


O podatku więc zdecyduje jego partia (mam na myśli Tuska)- on tylko będzie mógł odrzucić ustawę lub ją przyjąć. Czyli w zasadzie jak już wcześniej pisałam- żeby prezydent był wiarygodny, powinien być z innej partii niż ta która będzie mieć większość w rządzie. Bo jeśli wygra Tusk i PO- on stanie się ich marionetką i będzie robił co będą chcieli. Tak jak Kwaśniewski do tej pory.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:41   #37
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Maddlen, pójdę głosować, ale na SLD.

Nie widzę w żadnym z kandydatów takiego prezydenta, jakiego ja bym chciała mieć. I nie idąc głosować nie uważam, żebym biernie wspierała PO. Wstrzymuję się od głosu, bo mój kandydat zrezygnował. Dlaczego mam na siłę głosować na kogoś kogo w ogóle nie popieram?
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 13:42   #38
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez maddlen
Chciałam tylko zauważyć, że w Polsce prezydent ma bardzo małą władzę. On sprawuje głółwnie funkcję reprezentatywną i jest głównym dowódcą sił wojskowych.


O podatku więc zdecyduje jego partia (mam na myśli Tuska)- on tylko będzie mógł odrzucić ustawę lub ją przyjąć. Czyli w zasadzie jak już wcześniej pisałam- żeby prezydent był wiarygodny, powinien być z innej partii niż ta która będzie mieć większość w rządzie. Bo jeśli wygra Tusk i PO- on stanie się ich marionetką i będzie robił co będą chcieli. Tak jak Kwaśniewski do tej pory.


Właśnie dlateggo ja będę głosować na SLD, a na prezydenta nie.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:43   #39
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Przyczyniasz się tylko do niższej frekwencji. Zgadzam się, że chyba nie ma co na siłę głosować.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:43   #40
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Właśnie się zastanawiam nad 4 krotną pomyłką (bo przecież celowo tego nie zrobił) nie wpisania posiadanych akcji Orlenu do oświadczenia majątkowego...
Myślę, że żeby wydawać jakiekolwiek sądy w stosunku do osoby Cimoszewicza, należy dokładnie zapoznać się z całą sprawą.

Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:44   #41
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Ale ja przecież nikogo nie osądzam I chyba nigdy (znając polskie realia) nie poznamy całej sprawy...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 13:44   #42
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Przyczyniasz się tylko do niższej frekwencji. Zgadzam się, że chyba nie ma co na siłę głosować.
Nic na to nie poradzę..
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:47   #43
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Co mnie najbardziej zaskakuje- ludzie nie idą do wyborów, a potem narzekają jaki to polski rząd jest beznadziejny, jaki prezydent głupi itd. Jeśli ktoś nie głosuje, to po co się wypowiada. Wypowiadać się powinni ci, którzy biorą udział w wyborach. Jeśli np. zagłosuję na Borowskiego, a poitem nie spełni on moich oczekiwań jeśli wygra, to będę mogła powiedzieć, że się myliłam co do tego człowieka, albo że zawiódł moje nadzieje. A czyje nadzieje on zawodzi, jeśli narzekać będą na niego ci, którzy w ogóle nie głosowali?
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:48   #44
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Ale ja przecież nikogo nie osądzam I chyba nigdy (znając polskie realia) nie poznamy całej sprawy...
Teraz to już nikt nie będzie nagłaśniał tej sprawy, bo po co ? Nie ma już po co oczerniać uczciwego człowieka, więc sensacji nie będzie. Przez co nie dowiemy się jak było.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:51   #45
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Myślę, że żeby wydawać jakiekolwiek sądy w stosunku do osoby Cimoszewicza, należy dokładnie zapoznać się z całą sprawą.

A ja i tak mogę się założyć, że ktokolwiek by nie startował w wyborach to i tak zrobi się w końcu wokół tej osoby szum. I jakaś afera pewnie też się znajdzie. Cimoszewicz święty nie jest, tak jak święty nie jest żaden człowiek. Czy Tusk, czy Kaczyński, czy Borowski- i tak wolę każdego z nich (a najmniej Kaczyńskiego) niż np. Leppera- który ma tyle spraw w sądzie, że bije wszelkie rekordy- i dziwne, że wokół niego nie robi się tyle szumu co wokół Cimoszewicza. Cimoszewicz nawet nie jest pewne czy jest winny, a Lepper- winny pod wieloma względami, a nawet się o tym nie wspomina. Taki ktoś w ogóle powinien mieć zabronione kandydowanie na prezydenta.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:51   #46
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

A ja się bardzo cieszę, że kandyduje Tusk Pierwszy raz w życiu idę na wybory mając swojego kandydata. Tusk i Rokita mają konkretny plan, oparty w końcu na zdrowych prawach ekonomii. Mam dość "czy się stoi czy się leży" tyle samo się należy.
Chcę pracować i dać szansę zarobienia innym. Przy dzisiejszej polityce socjalnej, pseudo prorodzinnej itp... bzdurom, nie da się żyć w tym kraju.
O tym można pisać długo. Ja w każdym bądź razie wierzę, że Tusk wygra, i wierzę, że może w końcu doczekam się podatku liniowego.

A odnośnie Cimoszewicza? Nie podobało mi się w jaki sposób nastąpiła eskalacja oskarżeń w jego kierunku Ale z drugiej strony, dla mnie jest to człowiek jak chorągiewka a już to niby przypadkowe wystąpienie Cimoszewicza informująca o przyznaniu ulg dla górników??? Sorry, ale to jest dopiero niskie
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:52   #47
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Sądzę, że wprost przeciwnie :

"Pierwotnie dziś Cimoszewicz miał przedstawić dokumenty ze swojego biura maklerskiego, dotyczące jego transakcji na giełdzie. Zamiast tego ogłosił jednak rezygnację." źródło: http://wybory2005.interia.pl/aktualn...ews?inf=666277

Skoro niewinny to na pewno pokaże te dokumenty, w końcu nie ma czego się obawiać... A prokuratura zainteresowała się tą sprawą z pewnością z nudów...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:53   #48
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez maddlen
Co mnie najbardziej zaskakuje- ludzie nie idą do wyborów, a potem narzekają jaki to polski rząd jest beznadziejny, jaki prezydent głupi itd. Jeśli ktoś nie głosuje, to po co się wypowiada. Wypowiadać się powinni ci, którzy biorą udział w wyborach. Jeśli np. zagłosuję na Borowskiego, a poitem nie spełni on moich oczekiwań jeśli wygra, to będę mogła powiedzieć, że się myliłam co do tego człowieka, albo że zawiódł moje nadzieje. A czyje nadzieje on zawodzi, jeśli narzekać będą na niego ci, którzy w ogóle nie głosowali?
Maddlen, nie rozumiesz mnie. Mnie tacy ludzie również wkurzają. Ja miałam głosować na Cimoszewicza. Jako że on wycofał się z kandydowania - to co, mam na siłę wybrać kogoś i na niego zagłosować?
Nie.
Szkoda mi, że się wycofał. Ale nie będę głosować na innego kandydata. Ufałam TYLKO Cimoszewiczowi.
Uważam również, że mam prawo wypowiadać się na każdy temat bez względu na to czy idę głosować czy nie.
Jeśli chodzi o mnie - ja nie pokładam nadziei w ŻADNYM kandydacie.
A jeśli trudna sytuacja dopadnie mnie - to wyjadę stąd.
Atak na CImoszewicza i wszystkie oskarżenia - to pokazało jak wielki fałsz rządzi nami. Ja się na to nie godzę.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:54   #49
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Sądzę, że wprost przeciwnie :

"Pierwotnie dziś Cimoszewicz miał przedstawić dokumenty ze swojego biura maklerskiego, dotyczące jego transakcji na giełdzie. Zamiast tego ogłosił jednak rezygnację." źródło: http://wybory2005.interia.pl/aktualn...ews?inf=666277

Skoro niewinny to na pewno pokaże te dokumenty, w końcu nie ma czego się obawiać... A prokuratura zainteresowała się tą sprawą z pewnością z nudów...
A po co miał przedstawiać dokumenty ? Zrezygnował i będzie miał wreszcie święty spokój. Nikomu nic nie będzie musiał ujawniać
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 13:56   #50
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez AgaZ
A ja się bardzo cieszę, że kandyduje Tusk Pierwszy raz w życiu idę na wybory mając swojego kandydata. Tusk i Rokita mają konkretny plan, oparty w końcu na zdrowych prawach ekonomii. Mam dość "czy się stoi czy się leży" tyle samo się należy.
Chcę pracować i dać szansę zarobienia innym. Przy dzisiejszej polityce socjalnej, pseudo prorodzinnej itp... bzdurom, nie da się żyć w tym kraju.
O tym można pisać długo. Ja w każdym bądź razie wierzę, że Tusk wygra, i wierzę, że może w końcu doczekam się podatku liniowego.

A odnośnie Cimoszewicza? Nie podobało mi się w jaki sposób nastąpiła eskalacja oskarżeń w jego kierunku Ale z drugiej strony, dla mnie jest to człowiek jak chorągiewka a już to niby przypadkowe wystąpienie Cimoszewicza informująca o przyznaniu ulg dla górników??? Sorry, ale to jest dopiero niskie
Ja też popieram PO. Podoba mi się, że mają konkretne plany, zwłaszcza jesli chodzi o podatek. Może w końcu w tym kraju będziemy sprawiedliwie płacić podatki. Co to za sprawiedliwość, jeśli człowiek tyra całe dnie i czasami noce, a państwo odbiera mu 40% zarobków. To dopiero motywuje do pracy. Nie wspominając o tym, że obecne podatki odstraszają inwestorów i powodują wzrost bezrobocia...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:56   #51
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Ale taka kampania prezydencka to chyba nie tylko Polskę charakteryzuje

Uważam , że w Polsce jednak w tym roku doszło do grubej przesady - nasi kandydaci głównie pozują , fotografują , prawie stali się niemowami , na zachodzie kandydat musi mieć coś do powiedzenia - a nasi tak naprawdę nie mają do powiedzenia w tej kampanii nic , na pytania fotoreporterów rozglądają się wokół siebie lub wznoszą oczy ku górze lub tępo w obiektyw dając do zrozumienia , że powinno wystarczyć zdjęcie , nakręcona o nich reklama [ przecież mówiłem ] i samo zgłoszenie kandydatury . Wystarczy plakat , uśmiech , głupawy spot przypominający reklamę czekoladek Merci . Widać to dla Polaków jest najważniejsze , jaki kraj takie wymagania . W przeciwieństwie do zachodnich kampanii , od naszej aż bije po oczach chęć zostania prezydentem dla siebie , nie dla innych - na zachodzie przynajmniej bardziej udają , że im zależy na reprezentowaniu ludzi i kraju , a nie tylko i wyłącznie zaspokojeniu własnych ambicji .
Podczas tej kampanii , w naszym kraju , w odróżnieniu od wielu innych - bardziej cywilizowanych krajów - udowodniliśmy , że sądy są nam niepotrzebne , wystarczy do wydania wyroku , pomówień i oskarżeń grupa nawiedzonych oszołomów , którzy potem będą się wśród biskupów i księży fotografować i bić w piersi , że to zrobili dla dobra kraju. Tfu . Tylko Polak ma chyba tyle tupetu i dwulicowości w sobie , naprawdę . Do tej pory z aż taką samowolką , na taka skalę podczas wyborów nie spotkałam się chyba w żadnych innych ostatnich cywilizowanych wyborach [ no , może dawno dawno temu w Ameryce ] . Tylko czekam , kiedy powstaną komisje do badania i prześwietlania życia zwyczajnych obywateli . I już nic więcej nie napiszę , bo sie denerwuję
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:57   #52
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Wybaczcie, ale jestem w trakcie pisania pracy mgr - radio wyłączone, tv też - pełna koncentacja. Zrobiłam herbatkę i myslę wpadnę na wizaż, a tu...oj co się dowiaduję Cimoszewicz zrezygnował

Lekki szok dla mnie, był bardzo pewny siebie. No nic, nie był moim kandydatem. Ale nie o tym chciałam.

Cytat:
Napisane przez Megg
Nie widzę w żadnym z kandydatów takiego prezydenta, jakiego ja bym chciała mieć. I nie idąc głosować nie uważam, żebym biernie wspierała PO. Wstrzymuję się od głosu, bo mój kandydat zrezygnował. Dlaczego mam na siłę głosować na kogoś kogo w ogóle nie popieram?
Megg ale w przypadku wyborów nie mozna się wstrzymać od głosu. W konstytucji w rozdziale obowiązki obywatela jest właśnie to, że to Twój obowiązek.
A nie mając kandydata, zawsze możesz zagłosować źle - tzn. zaznaczając dwóch czy więcej kandydatów. W ten sposób, w praktyce, nie zagłosujesz na nikogo, ale Twój głos wliczy się do frekwencji.

Cytat:
Napisane przez maddlen
Co mnie najbardziej zaskakuje- ludzie nie idą do wyborów, a potem narzekają jaki to polski rząd jest beznadziejny, jaki prezydent głupi itd. Jeśli ktoś nie głosuje, to po co się wypowiada.
Jestem tego samego zdania
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:00   #53
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
A po co miał przedstawiać dokumenty ? Zrezygnował i będzie miał wreszcie święty spokój. Nikomu nic nie będzie musiał ujawniać
Po to, żeby udowodnić, że inni się mylą, a on niewinny jest... Przecież prokuratura bez dowodów nie wszczyna śledztwa... (chyba, że się mylę) Ot tak sobie nie wpadli na pomysł, że może dzisiaj pognębią Cimoszewicza...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:00   #54
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
moim kandydatem też był Cimoszewicz i Borowski

na sam widok Kaczyńskiego niedobrze mi się robi, a Tusk jest taki jakiś nieszczery. I jeszcze ta reklama ze stocznią gdańską, bierze ludzi na litość.
Wypowiem swoją opinie, ale nie chcę, żeby została źle odebrana. Nie podoba mi się jak ktoś pisze "niedobrze mi się robi jak patrzę na Kaczyńskiego", bo przecież przy wyborach prezydenckicj to nie powinno mieć żadnego znaczenia , ale niestety wiele osób idzie głosować i głosuje na osobę, która jest wysoka, ładna, szczupła (zwracając jedynie na wygląd zewnętrzny, a nie poznając w ogóle programu tej osoby) Oczywiście nie sugeruję, że Ty tak zrobisz, Twoja wypowiedź wykorzystałam jako przykład . Ciekawi mnie tylko ile osób poznało program Kaczyńskiego badź Tuska, przed wypowiedzeniem swojej opinii na ich temat.

Wracając do wątku, to obojętne mi to, czy Cimoszewicz zrezygnował, czy też nie, bo mam nadzieje, że i tak prezydentem by nie został. Być może wynika to z mojego wychowania i poglądów wpajanych mi od maleńkości przez mojego ojca, ale nigdy na komuchów głosowała nie będę.

A czy ktoś się zainteresował dlaczego Cimoszewicz zrezygnował z kandydatury? Bo to też jest ciekawy temat
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:01   #55
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Taki jest mój wybór. To taki protest przeciw temu co dzieje się na scenie politycznej.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:03   #56
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Ufałam TYLKO Cimoszewiczowi.
Jeśli chodzi o mnie - ja nie pokładam nadziei w ŻADNYM kandydacie.
A jeśli trudna sytuacja dopadnie mnie - to wyjadę stąd.
Atak na CImoszewicza i wszystkie oskarżenia - to pokazało jak wielki fałsz rządzi nami. Ja się na to nie godzę.
A ja w ogóle uważam, że nie ma czegoś takiego jak zaufanie w polityce. Polityka to taka sfera działań ludzkich, w których nic nie da się przewidzieć. Bo niektórzy, może nawet nieświadomie są wciągani w afery, albo proponują to co tak naprawdę nie odpowiada większości społeczeństwa. Rząd ma teoretycznie reprezentować naród. A praktycznie- wcale go nie reprezentuje. Bo w czasie kampanii wyborczej wszyscy kandydaci, każda partia, robi wszystko żeby wygrać. I to nie tyczy się tylko POlski. Gdy jakaś partia wygrywa, 'stara się' realizować głoszone wcześniej postulaty. Ale z czasem ludzie zapominają o tym co się im obiecywało, bo zaczynają zauważać wady danego rządu. Dlatego są wybory- by wymienić elitę rządzącą. Jest tylko jeden problem- szczególnie w Polsce- u nas nie ma dobrych kandydatów na elitę rządzącą.
A wszystko przez to, że nie było rozsądnego człowieka, który wymieniłby wszystkich ludzi, którzy mieli coś wspólnego z komunizmem. Nie było jak w innych krajach okresu, w którym byli komuniści nie mogliby kandydować. A przecież komunizm to zakłamanie. Teraz i tak jest za późno na takie kroki, które zabroniłyby kandydować byłym komunistom, lub wchodzić do partii.
Ale za to mamy sytuację taką, że nie ma odpowiednich kandydatów do rządzenia.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:04   #57
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez aniess
A czy ktoś się zainteresował dlaczego Cimoszewicz zrezygnował z kandydatury? Bo to też jest ciekawy temat
http://wiadomosci.onet.pl/1163786,11,item.html

Wg tego chodzi o rodzinę i ataki w jej stronę.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:04   #58
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez aniess
Wypowiem swoją opinie, ale nie chcę, żeby została źle odebrana. Nie podoba mi się jak ktoś pisze "niedobrze mi się robi jak patrzę na Kaczyńskiego", bo przecież przy wyborach prezydenckicj to nie powinno mieć żadnego znaczenia , ale niestety wiele osób idzie głosować i głosuje na osobę, która jest wysoka, ładna, szczupła (zwracając jedynie na wygląd zewnętrzny, a nie poznając w ogóle programu tej osoby) Oczywiście nie sugeruję, że Ty tak zrobisz, Twoja wypowiedź wykorzystałam jako przykład . Ciekawi mnie tylko ile osób poznało program Kaczyńskiego badź Tuska, przed wypowiedzeniem swojej opinii na ich temat.

Wracając do wątku, to obojętne mi to, czy Cimoszewicz zrezygnował, czy też nie, bo mam nadzieje, że i tak prezydentem by nie został. Być może wynika to z mojego wychowania i poglądów wpajanych mi od maleńkości przez mojego ojca, ale nigdy na komuchów głosowała nie będę.

A czy ktoś się zainteresował dlaczego Cimoszewicz zrezygnował z kandydatury? Bo to też jest ciekawy temat

Myślę, że prezencja ma znaczenie ogólny wygląd zewnętrzny, wrażenie. Prezydent w końcu reprezentuje państwo.

Ja się wycofuje z dyskusji - nie umiem dyskutować z ludźmi, którzy z zasady "na komuchów głosować nie będą".
To jest dziecinne i żałosne.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:05   #59
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Ja chcialam glosowac na Cimoszewicza... a wobec tej sytuacji... nie mam zielonego pojecia na kogo oddam glos... bo przeciez nie na Tuska... ktory "sepleni"... czy na Kaczynskiego... o ktorym naprawde nie warto rozmawiac, bo szkoda czasu.... ma ktos jakis pomysl... na kogo glosowac... ?
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:07   #60
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez maddlen
A ja w ogóle uważam, że nie ma czegoś takiego jak zaufanie w polityce. Polityka to taka sfera działań ludzkich, w których nic nie da się przewidzieć. Bo niektórzy, może nawet nieświadomie są wciągani w afery, albo proponują to co tak naprawdę nie odpowiada większości społeczeństwa. Rząd ma teoretycznie reprezentować naród. A praktycznie- wcale go nie reprezentuje. Bo w czasie kampanii wyborczej wszyscy kandydaci, każda partia, robi wszystko żeby wygrać. I to nie tyczy się tylko POlski. Gdy jakaś partia wygrywa, 'stara się' realizować głoszone wcześniej postulaty. Ale z czasem ludzie zapominają o tym co się im obiecywało, bo zaczynają zauważać wady danego rządu. Dlatego są wybory- by wymienić elitę rządzącą. Jest tylko jeden problem- szczególnie w Polsce- u nas nie ma dobrych kandydatów na elitę rządzącą.
A wszystko przez to, że nie było rozsądnego człowieka, który wymieniłby wszystkich ludzi, którzy mieli coś wspólnego z komunizmem. Nie było jak w innych krajach okresu, w którym byli komuniści nie mogliby kandydować. A przecież komunizm to zakłamanie. Teraz i tak jest za późno na takie kroki, które zabroniłyby kandydować byłym komunistom, lub wchodzić do partii.
Ale za to mamy sytuację taką, że nie ma odpowiednich kandydatów do rządzenia.

Nie rozumiem całej nagonkina komunistów.
W Polsce tak prawde powiedziawszy nie było prawdziwego komunizmu jak w innych krajach - to raz.
A dwa - obecnie mamy inny system. Byłoby to nie fair, jeśli byśmy pozbawiali częsci praw ludzi, którzy byli działaczami poprzedniego systemu.
Gdzie jest tolerancja ?
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.