Jesienne Mamy 2007 cz. II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 20:58   #2251
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Z aktualnych wydatrzen - Blanka nauczyla sie pelzac, raczkowanie jeszcze nie wychodzi bo pupa za ciezka Gada strasznie duzo w jezyku zrozumialym tylko dla samej siebie. Potrafi cos powiedziec/wyartykulowac jakis bulgot a potem sie ztego smiac na glos i tak w kolko.
Podobnie jak Max Motylka, potrafi bawic sie sama nawet przez godzine. Wystarczy ze w zasiegu wzroku ma cos ciekawego do chwycenia/polizania/porzucania to zajmuje sie sama soba i jest szczesliwa.
Zabkow poki co brak wiec Simula musi sie jakos pogodzic z malym defektem urody swpjej wybranki
Blanka ma nowe lozeczko - tym razem tradycyjne, bo to turystyczne bylo juz mocno zurzyte [ w spadku] i material zaczal sie na bokach rozchodzic
Wrzuce jeszcze 2 fotki - na pierwszym typowa pozycja do spania

------------------------------------------------------------------------------------

Pzreczytalam wszytsko co naskrobalyscie ale niestety nie jestem w stanie odniesc sie d wszytskich wypowiedzi. Ale...

Skladam najserdeczniejsze zyczenia dla Wszytskich Malych Jubilatow - samych radosci, zdrowka i usmiechow na waszych slodkich buzkach!!!!

Ponadto:
- podoba mi sie Pysia w wersji prostowloseji mysle ze od czasu do czasu bylaby to ciekawa odmiana
-Eszeweria - fajnie ze sobie nastroj poproawiasz, tylko nie rob tego Deprimami itp bo problemu tym nie rozwiazesz O wiele skuteczniejszy moze okazac sie dlugi spacer czy mily wieczor z TZ
-Lea - chyba by mnie krew zalala z tym garnkiem i zupa. Pewnie nie ugotowalabym nastepnej conajmniej pzrez tydzien az by mi pzreszlo
-Pucka - jak zawsze sliczna, z ujmujacym spojrzeniem
-Edytko, Martusia juz taka dorosla Wcale nie uwazam zeby jej uszka rzucaly sie jakos specjalnie w oczyJest sliczna!
-Poiss - ty to sie dopiero uczepilas Olenki, przeciez ma ladne, dobzre umiejscowione i jak najbardziej foremne uszka I wielkie gratki za nowe umiejetnosci!
-Dorka - swietnie sobie z Klaudunia radzicie. Mam nadzieje ze malutka miala chwilowy kryzys, i nie bedzie wiecej plakac za mamusia
-Demoniku - tez jestem zdania ze powinnas odpuscic Jasiowi to jedzenie, bo z pewnoscia brak apetytu jest przejsciowy i niebawem spowrotem nbedzie szeroko otwieral buzke najedznie Domyslam sie ze nie jest to latwe bo nie raz mi nerwy puszczaly przy grymaszneiu blanki((Trzymjacie sie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (146,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i5.jpg (144,2 KB, 24 załadowań)
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:05   #2252
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
A Weroniczka czasem jest chłopczykiem
Załącznik 1410221
hi hi , chlopczyca powiadasz
Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
moje pierwsze fotki ze spacerku w naszym buszu... i wiecie co na wiosnę nawet mi sie tu zaczyna podobac na nowo

i tez dołączamy się do życzeń
ladny ten busz macie.
Tz zerknal mi przez ramie.zobaczyl tyle podobnych zdjec i pyta : ooo a tu ktos cos sprzedaje tak ???

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7134137]Uwaga, nie bedzie smiesznie

Cala moja praca przy jedzeniu dla Oliviera poszla do
Stalam w kuchni godzine, oskrobalam 14 marchwii (duzych ), 7 pietruszek, obralam do tego ziemniaki i buraczki, zagotowalam, Tz zblenderowal i .... okazalo sie, ze przy blenderowaniu troche powloki z garnka sie dostalo do papki Nie wiem czym ten garnek byl pokryty, ale, ze jest czarny to zauwazylam te drobinki

Tyle roboty na marne A wystarczylo przelozyc do stalowego garnka, lub plastiku lub gdziekolwiek Buuuuuuuuuuu

Wrrrrrrrrrr[/quote]
o j ejej. biedna. tez bym sie zdenerwowala,ale Pysia slusznie zauwazyla,ze przeciez mogloby mu nie smakowac i na to samo by wyszlo. tak jak w naszej sytuacji ;/ wszystkie papki do wywalenia ;/

Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
Co do uszu to chyba was nie pocieszę.Choćbyście na rzęsach stawały to jak mają być odstające to będa.Ja jestem żywym przykładem.Nie pomogły opaski.Marta odziedziczyła uszka po mnie co widać na załączonych fotkach.Tż uważa,że dodaja jej uroku.Pewnie jak dorośnie nie bedzie zadowolona

niżej fotki aktualne Marty
Simula urodzil sie z idealnymi uszkami,mimo iz Tz i ja wygladamy jak krasnale , po 2 miesiacach uszka zaczynaly delikatnie odstwac,a teraz to mamy malego slonika
Slicznie Martusia wyglada,taka wesola buziunke ma
Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
U mnie kolejna nowosc...3 zab Maxa. Tym razem wyklula sie gorna prawa dwojka . Jakos nieprogramowo rosna te zeby. Od 1 kwietnia Max zasypia sam i nie byl to tylko zart aprylisowy
Jest nadzwyczaj grzeczny i chyba najgorsze z zabkowaniem mamy juz za soba bo w ciagu dnia potrafi na dlugi okres czasu zajac sie sam zabawa . Zacza juz sobie gaworzyc i teraz ciagle powtarza nanana, lalal i ojojoj. Mama i tata ciagle nietTesciowa nadal w Rzymie i jak dla mnie to moze juz zostac w tym cudownym miescie na zawsze.

Dobrej nocy
fajnie masz Motylku,ze Maksiu tak sam sie soba zajmuje pisze to z wielka zazdroscia, bo my mielismy naprawde ciezki dzien. nawet 3h spacerek nie pomogl,zeby moje dziecie troche spokojniejsze sie zrobilo
gratulujemy nastepnego zabka.

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Zdj
1.Na zwierzecym dziedzincu - wsrod biegajacych koz i dzieci
2.Zyrafa
3.Ze sloniami
4.Z tata
5.Wiasna w lapce
my tez tesknilismy, a Simus....szkoda gadac,caly tydzien byl taki marudny,brakowalo mu zdjec Blaneczki,ale teraz juz troszke pozno,zeby ogladac. rano mu pokaze
super wypad do zoo ja tez juz nie moge sie doczekac jak pojdziemy...witamy w klubie pelzaczkow

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość

A ja tam mam dość ludzi, co wyjdę na spacer, to zaraz jakie ładne dziecko, o jaka dzidzia, jaki ładny chłopczyk , i każda z tych wścibskich bab nad Olcią, mam ochotę wtedy kopnąć taką w pewną część ciała wrrrrr

A sklepy, to są dobre od czasu do czasu, bo kupuje się mnóstwo niepotrzebnych rzeczy
jak ktos smial pow ze to chlopczyk ??? ma tak dziewczece oczka jakich malo
co do sklepow...niestety swieta racja TZ co chwile biega po cos.nawet po mini salami sprzedawane na sztuki

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Zabkow poki co brak wiec Simula musi sie jakos pogodzic z malym defektem urody swpjej wybranki
Blanka ma nowe lozeczko - tym razem tradycyjne, bo to turystyczne bylo juz mocno zurzyte [ w spadku] i material zaczal sie na bokach rozchodzic
hehehe ale mnie rozbawilas z tym defektem. sliczne lozeczko. musze w koncu kupic nowe ochraniacze...
jak ta dupcia Blaneczki sie unosi

Edit: od godz probowalam cos naskrobac,a tu wizaz przeciazony ;/ mam dzis smutny dzien,albo raczej jestem tak umeczona. Si byl bardzo marudny...nadal slysze jego jeki w uszach. mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej. zaraz dodam fotke.nic specjalnego. mam pospolita fryzure i kolor intensywniejszy. kupilam wypasna prostownice i jak wyprostowalam moje klaki to zal mi sie zrobilo ich obcinac :P ehhhh kobiety
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:13   #2253
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
cd fotek Nie mogło zabraknąc w rajtuzkach

Buziaki i pomyślności dla naszych kochanych jubilatów:cmo k:
Mała jest cudna i ta fotka z misiem
P.S. Moda rajstopkowa trwa nadal

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Bardzo podobal mi sie tez Kuba z nowymi klockami. Szukalam takich u mnie w sklepie ale nie bylo. Pysiu one sa z Fisher rice? Prawda?
Tak to te
http://www.allegro.pl/item337818043_...ocki_nowe.html
Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Pysia swietnie wygladasz w tym cieciu i prostych wloskach. Calkiem inna osoba. Chyba tez sobie zmienilas kolor bo wydawalo mi sie ze mialas blond balejazPozytywn a zmiana i pochwalam.
Tak kolor też zmieniony, tylko że wcześniej
Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość

U mnie kolejna nowosc...3 zab Maxa. Tym razem wyklula sie gorna prawa dwojka . Jakos nieprogramowo rosna te zeby. Od 1 kwietnia Max zasypia sam i nie byl to tylko zart aprylisowy
Jest nadzwyczaj grzeczny i chyba najgorsze z zabkowaniem mamy juz za soba bo w ciagu dnia potrafi na dlugi okres czasu zajac sie sam zabawa . Zacza juz sobie gaworzyc i teraz ciagle powtarza nanana, lalal i ojojoj.
Gratulację dla Maxia już 3 zębowiec

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Z aktualnych wydatrzen - Blanka nauczyla sie pelzac, raczkowanie jeszcze nie wychodzi bo pupa za ciezka
dla Blanki
Kuba pelzać nadal niechce Jedyne co mu wychodzi to bregdance na brzuchu i obracanie się dookola wlasnej osi

p.s. Mała cudna jak zawsze
A pozycja do spania dziwna znajoma


Dobrej nocki mamuśki

P.S.Wasza Pyśka umyła dziś włosy...
(Nie jestem zachwycona z fryzury, ale może włosą wyjdzie to na dobre i się wzmocnią )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mam i Kuba.jpg (99,1 KB, 41 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:16   #2254
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

ehhh no dodaje. trzymajcie sie dziewczyny kolorowych snow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.JPG (52,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poprawka wlosow2.JPG (56,5 KB, 36 załadowań)
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2008-04-05 o 23:19
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:19   #2255
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ehhh no dodaje. trzymajcie sie dziewczyny kolorowych snow
Maatra...fajniutkie, wycieniowane i kolor

p.S. Jak milo Cię zobaczyć
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 23:03   #2256
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
dla Blanki
Kuba pelzać nadal niechce Jedyne co mu wychodzi to bregdance na brzuchu i obracanie się dookola wlasnej osi

p.s. Mała cudna jak zawsze
A pozycja do spania dziwna znajoma


Dobrej nocki mamuśki

P.S.Wasza Pyśka umyła dziś włosy...
(Nie jestem zachwycona z fryzury, ale może włosą wyjdzie to na dobre i się wzmocnią )
A mi sie podoba szczegolnie ze sama jestem posiadaczka absolutnie niepodatnych na skrety, prostych wlosow a zawsze marzylam o zmyslowej burzy lokow

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ehhh no dodaje. trzymajcie sie dziewczyny kolorowych snow
Pasuje ci ta fryzurka, maatra. Masz bardzo dziewczeca urode, ladnia podkresla ja prosta grzywka juz chociaz wiadomo po kim Simula taki uroczy
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 05:29   #2257
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

witam

o cóż ja znowu do pracy ale jutro i wtorek wolny.

mała ma straszny katarek i dlatego ma problemy ze spaniem w nocy. dziś przygarnęłam ja do mojego łózka i się zorientowałam dlaczego nie chce spać- bidulka . troszkę ja naprawiłam ale ile sie przy tym nakrzyczała.Jutro to chyba jednak bedzie lekarz chyba że cos sie dzisiaj poprawi.

dziewczyny- fotki super.

edytko -miło że znalazłaś chwilke bo wiem doskonale jak to jest.ja o 20 juz odpływam a o 5.15 znowu trzeba wstać.

maatra- ładna fryzurka

blaneczka urocza a ten defekcik pewnie szybko minie

muszę mojej królewnie też kupić jakąś zabawkę bo wczoraj to w smyku tak szybciutko po pracy tylko prezenty dla siostrzeńców a dla Klauduni prawie nic. Kupiłam jej termometr taki paskowy. wracam do domu po urodzinach i chciałam zobaczyć i okazałao sie że pudełko jest pustę- no i ciśnienie mi troszkę podskoczyło. dzisiaj pójde kupić nowy.

miłej niedzieli
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 06:39   #2258
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

hej u nas nic ciekawego sie nie dzieje, martwi mnie tylko,ze maciek nie przejawia checi do siadania
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:08   #2259
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej u nas nic ciekawego sie nie dzieje, martwi mnie tylko,ze maciek nie przejawia checi do siadania
To chyba dobrze,żę się u Was nic nie dzieje:confused : Niedługo zacznie.
Ale naskrobałyście, za cały tydzień.
NAJLEPSZE żYCZENIA MIESIęCZNICOWE DLA KUBULKA i PIOTRUSIA od małej Agatki i cioci Joli.
Edytko, Martusia śliczna, faktycznie, uszka dodaja jej uroku. Za pare lat napewno nie bedzie zachwycona. jestem pod wrażeniem jej wielu nowych umiejetności. bardzo zdolna dziewczynka, babcia faktycznie ma dobre podejście. Lepiej nie dociekać co jest w zupkach
Maatra śliczna dziewczynka z Ciebie, ale ja wolę "blondynki"
Biankaa
super fotki z zoo, jakość bardzo dobra. Śliczna z Was Rodzinka. Blaneczka jak zwykle usmiechnięta. Fajnie, że wyjazd sie udał i że córcia tak dobrze znosi odmianę.
Dorko dla zakatarzonej Klauduni, napewno szybko jej przejdzie, ten okropny katarek. Odnośnie termometru to wróć po prostu do smyka i zareklamuj to. Powinni Ci dać w nowym opakowaniu i sprawdzić, czy faktycznie jest zawartość
Pyśko
ładniejszy jest Recaro, ale czy też ma opcję półlezącą? bo taka by chyba była najlepsza dla naszych dzieciaczków?
Poissy to się nieciekawie zaczęło, ale dobrze, że potem już było lepiej.
Lea
szczęście w nieszczęściu, dobrze, że to zauważyłaś. Szkoda Twojej pracy
Ja wczoraj poszłam do teściowej, żeby przypadkiem nie chciała do nas przyjść. I się wku....... najpierw rozłozyłam cienka kołderkę na podłodze to była gadka, że twardo, cienkie zimno. W końcu połozyłam Puckę na brzuszku, żeby pokazała babci i prabaci jak robi przewrotki itd. Agatka 2 min poopierała się na rączkach, ale nie miała ochoty się popisywać to teściowa ja wzięła na ręce. I tak przez godzinę podawały sobie ja z babcia TŻ. Nie potrafia zrozumieć, że noszenie nie jest dobrym sposobem na wychowanie dziecka. Ale tak jest najłatwiej.Wcale nie interesują nowe sztuczki i umiejętności małej. Jakby tego było mało teściowa karmiła psa pod stołem czekoladą. Powiedziałam, że udam, że tego nie widziałam. Jestem zła, bo to nie jest objaw miłości a z dzieckiem pewnie tak samo będą robic. Ah jola nie przesadzaj.... Brak słów. W końcu będzie zwada, bo już tego za wiele. Niech się obrazi, mam to w A co .
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:23   #2260
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dziekujemy z Patrysiem za zyczenia , Wiecie, to naprawde mile jak sie pamieta o tych miesiecznicach i wchodzi sie na wizaz a tu tyle zyczen.
Dzieki ,

U nas noce sa do bani, Patrys co 40 min sie budzi z placzem po to zeby go przytulic, albo na chwilke podac cyca. Pozniej zasypia, odloze go do lozeczka a za ok 40 min powtorka. Jestem srednio wyspana, przez to tez humor nijaki
TZ jeszcze spi ale jak wstanie to mu sie dostanie. Nie bede pisac za co ale faceci to czasami oslabiaja. Poza tym to kupil wiatrowke, nie wybilam mu jej jednak z glowy. Jakos sumienia nie mialam, malo asertywna chyba jestem .

Maatra fryzurka bardzo ladna a tak sie krylas
Pysiu Ty w tych kreconych tez dobrze wygladasz, nadal uwazam ze lepiej niz w prostych

Ivy ja tez nie lubie jak zagladaja mi do wozka obce baby i komentuja. Najczesciej to mi sie zdarza w windzie lub w kolejce sklepowej. Wkurzam sie tez jak wchodzac do klatki schodowej starsi ludzi wyprowadzaja akurat jakies wielkie psy na spacer i nie trzymaj ich krotko na smyczy. Kilka razy sie zdarzylo ze jakas wielka psia morda do wozka leb chce wlozyc. Krew mnie wtedy zalewa.
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 09:02   #2261
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

KUBUS I PIOTRUS 100 lat

dzieki dziewczyny za komplementy. nie chcialam dodawac zdjec,bo zadna specjalna zmiana nie zaszla,a przeciez wiecie jak wygladam bo na NK mam praktycznie identyczna fryzure...chyba czas na zmiany
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 09:04   #2262
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7137024]
Ale ja nie o tym mialam, zobaczcie co zobaczylam rano za oknem [/quote]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa
co teraz??????? nie mam zimowych opon
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 09:36   #2263
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7137024
Ale ja nie o tym mialam, zobaczcie co zobaczylam rano za oknem [/quote]
Co to, przeprowadziłaś się?!
Ale śliczna pogodę macie . A u nas słoneczko. Zaraz pomykamy na spacerek.
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 09:59   #2264
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dzien dobry,

znow moglam sie dzis wyspac Pobudka byla o 10. Maly oczywiscie baraszkowal juz od 7 ale Tz sie pofatygowal zajac synkiem.

Edytkap jestem w szoku ,ze Martusia tyle juz potrafi. Brawo!
Moj Max to tylko "moja , moja" i czasem uda mu sie pa pa ale ty chyba przypadkiem niz z wlasnej woli. Na zdjeciach sliczna. I ja nie wiem co wy macie z tymi uszkami. Moja kuzynka to dopiero miala odstajace jak byla malutka. Ale z wiekiem jak glowa rosla to sie wyrownalo i teraz wyglada normalnie i nawet ma fryzurke za ucho.

Matraaa pieknie wygladasz i ten czekoladowy kolor bardzo uwydatnia kolor twoich blekitnych oczek.

Pysiu buuuuuuuu ja tez chce takie loczki a nie ciagle smetnie spadajace kluski. Pieknie wygladasz i nie slodze tylko obiektywnie oceniam. Widac ,ze fryzjer znal sie na rzeczy bo fryzurka bardzo profesjonalna.
Dzieki za odp. w sprawie klockow. Po kolorach i klockow wlasnie tak przypuszczalam ,ze sa z Fishera.

Demoniku i Ivy help!!! Pisalam na perfumowym ale jeszcze nikt nie odpowiedzial a mnie ciekawosc zrzera...bylam wczoraj w malutkiej perfumeri u mnie w miescie i powiedziano mi ,ze Armani Emporio White jest juz wycofany. Wiecie cos na ten temat?

Ivy a ja wlasnie lubie jak obce osoby zaczepiaja Maxa Jak caly dzien jest tylko ze man to fajnie jak ktos obcy cos do niego mowi i stroi miny.
Oczywiscie nie biora go na rece i nie dotykaja. Pod tym wzgledem sa Wlosi /Wloszki bardzo taktowni.

Biankaaa widze ,ze wyprawa udala sie super. Swietne zdjecia nawet jak robione "tylko " komorka. Najbardzie podoba mi sie to gdzie Blaneczka trzyma kwiatka. Czy to przypadkiem nie skonczylo sie wsadzeniem go do buzi? Ja pokazywalam raz synkowi mimose to chcial od razu ja pozrec.

Stukne potem bo Max obudzil sie z porannej drzemki i lece przygotowac mleczko.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 10:25   #2265
Evela56
Raczkowanie
 
Avatar Evela56
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 161
GG do Evela56
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Wszystkiego najlepszego dla KUBUSIA I PIOTRUSIA


Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Z aktualnych wydatrzen - Blanka nauczyla sie pelzac, raczkowanie jeszcze nie wychodzi bo pupa za ciezka Gada strasznie duzo w jezyku zrozumialym tylko dla samej siebie. Potrafi cos powiedziec/wyartykulowac jakis bulgot a potem sie ztego smiac na glos i tak w kolko.
Podobnie jak Max Motylka, potrafi bawic sie sama nawet przez godzine. Wystarczy ze w zasiegu wzroku ma cos ciekawego do chwycenia/polizania/porzucania to zajmuje sie sama soba i jest szczesliwa.
Zabkow poki co brak wiec Simula musi sie jakos pogodzic z malym defektem urody swpjej wybranki
Blanka ma nowe lozeczko - tym razem tradycyjne, bo to turystyczne bylo juz mocno zurzyte [ w spadku] i material zaczal sie na bokach rozchodzic
Wrzuce jeszcze 2 fotki - na pierwszym typowa pozycja do spania
Świetnie że mała zaczyna pełzać no a od tego to już tylko małe kroczki do raczkowania. Focie super.

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ehhh no dodaje. trzymajcie sie dziewczyny kolorowych snow
Włoski fajniutkie a i kolorek też mi się podoba tylko żeby jeszcze jakiś uśmiech na buźce się pojawił to by było ekstra

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7137024]Ale ja nie o tym mialam, zobaczcie co zobaczylam rano za oknem [/quote]

O nie a idź sobie zła zimo precz. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

......................... ......................... ......................... ......................... ..

Dzisiejsza nocka dość spokojna. Ale jak rano się obudziłam i zobaczyłam w jakiej pozycji jest mała to normalnie mnie zamurowało. Leżała do góry nogami Tzn noki miała tam gdzie głowę i do tego bez jednej skarpetki. Mała tak buszowała że aż się przekręciła. Ostatnio tak wali nogami w łóżeczku jak się bawi że ż całe chodzi. Nie jestem pewna czy wytrzyma długo

A do tego mega wypływ śliny. Normalnie potok. Mała aż normalnie pluje i robi bańki co wygląda dość ciekawie

Potem wybieramy się na spacerek bo fajna pogoda. No i do chrzestnej Małgosi na urodzinową kawę jak to określiła. Potem wrzucę fotki.
__________________
Małgosia darzy nas szczęściem od 27 listopada 2007



Nasza Małgosia

Jesteśmy razem

mój blogasek pazurkowy
Evela56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 11:36   #2266
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Moi mezczyzni na spacerze a ja wklejam kilka fotek Maxa z wczoraj. Na jednym gdzie ma jezyk wystawiony widac 2 dolne jedynki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_1569_635x476.jpg (28,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_1566_635x847.jpg (64,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_1564_635x847.jpg (90,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_1562_635x847.jpg (59,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_1561_635x476.jpg (43,8 KB, 15 załadowań)
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:18   #2267
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

dziewczyny a co mysliscie o takim foteliku??
ja musze kupic taki od 0 do 18 kg bo zuzka jeszcze 9 kg nie ma i nie wiem kiedy bedzie miala bo na szczepieniu jakies 3 tyg wazyla 6700 czy jakos tak
http://www.allegro.pl/item335807674_...sign_nowy.html

a moze ktoras slyszala o zooty fotelikach??

Ivy twoja Olcia jest sliczna panienka i nie patrz na jej uszka bo tylko troszk odstaja ale jak bedzie miala wloski to nic nie bedzie widac
jedziesz ze mna pociagiem do wawki tego 19 stego?
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 14:48   #2268
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Biankaa jak mała juz pełza radze obnizyc łozeczko bo sie nie obejrzysz jak Ci z niego wyleci

sylwia Adrian ma prawie 8 a tez nie siedzi inie próbuje no ale on juz mogłby zacząc chociaz podobno teraz lekarze przyjmują, ze dziecko powinno nauczyc sie samodzielnie siadac w wieku 12 mcy
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 16:23   #2269
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dziękuje za miłe slowa
A Kubuś dziękuje za życzenia dzis skończył 6 miesięcy
Oczywiście tata z samego rana przyszedl z różą i koszyczkiem hiacyntów
Ale ja go KOCHAM

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Demoniku i Ivy help!!! Pisalam na perfumowym ale jeszcze nikt nie odpowiedzial a mnie ciekawosc zrzera...bylam wczoraj w malutkiej perfumeri u mnie w miescie i powiedziano mi ,ze Armani Emporio White jest juz wycofany. Wiecie cos na ten temat?
Specjaliostą nie jestem, ale mąż mi mówi (pracuje w agencji reklamowej) że white został zastapiony wersią Armani Emporio Red Ponoć to to samo tylko ta wersja wspiera kobiety i małe dzieci zakażone wirusem HIV w Afryce.

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Moi mezczyzni na spacerze a ja wklejam kilka fotek Maxa z wczoraj. Na jednym gdzie ma jezyk wystawiony widac 2 dolne jedynki.
Ale masz przystojniaków

p.s. zapomiałabym dziś przyjechaal prababcia Kubusia niedawno przyjechała z UK.

Oczywiście były prezenty...zabawki piszczące oraz dresiki i kombinezon w klasycznej wersji PINK w dodatku z haftem motylków i napisem ANGEL
No coments
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 16:59   #2270
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Póki pamiętam:

Najserdeczniejsze życzenia dla Kubusia i Piotrusia
Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Czesc
Stesknilam sie za Wami, wizazem i chwila spokoju Wrocilysmy cale i zdrowe juz wczoraj, bo pogoda nas nie rozpieszczala i odpuscilismy sobie wycieczki w gory.
Super, że już jesteście i że udała się podróż
Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Blanka ma nowe lozeczko - tym razem tradycyjne,
Wrzuce jeszcze 2 fotki - na pierwszym typowa pozycja do spania
Łóżeczko super, ale podobnie jak Kancia uważam, że może od razu zejść na niższy poziom, ale oczywiście decyzja należy do Ciebie Bianko
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
jak ktos smial pow ze to chlopczyk ??? ma tak dziewczece oczka jakich malo
No właśnie nie wiem, chyba ona nie wygląda na chłopca, nawet nie była ubrana w typowe chłopięce kolorki
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość

P.S.Wasza Pyśka umyła dziś włosy...
(Nie jestem zachwycona z fryzury, ale może włosą wyjdzie to na dobre i się wzmocnią )
Pyśka odzyskała pukle
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ehhh no dodaje
kolorek i fryzurka śliczne
Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej u nas nic ciekawego sie nie dzieje, martwi mnie tylko,ze maciek nie przejawia checi do siadania
Sylwia tylko spokojnie z tym siadaniem, Maciuś ma jeszcze czas, a wiesz o tym, że jednego dnia nie siada, a na drugi już siedzi, nigdy nie wiadomo, co się wydarzy jutro
Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Ivy ja tez nie lubie jak zagladaja mi do wozka obce baby i komentuja. Najczesciej to mi sie zdarza w windzie lub w kolejce sklepowej.
Na szczęście żadnej w moim przypadku nie przyszło komentować, dla niej na szczęście
[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7137024]Ale ja nie o tym mialam, zobaczcie co zobaczylam rano za oknem [/quote]
czy ta śnieżyca do nas idzie???
Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Demoniku i Ivy help!!! Pisalam na perfumowym ale jeszcze nikt nie odpowiedzial a mnie ciekawosc zrzera...bylam wczoraj w malutkiej perfumeri u mnie w miescie i powiedziano mi ,ze Armani Emporio White jest juz wycofany. Wiecie cos na ten temat?
Ja nic nie wiem, ale możliwe, że to plotka, w tamtym roku, ja podobnie się wystraszyłam, jak mi perfumerii powiedzieli, że Halloweena wycofują, po pierwsze rzuciłam się na allegro, chcąc wykupić wszystkie flakoniki, ale potem okazało się to plotką i już byłam spokojna.
Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
jedziesz ze mna pociagiem do wawki tego 19 stego?
Joasiah jadę do Wawy, ale ja wolę autobusem i znalazłam, że o 9 jest Podlasie Expres. Powrotny o 17.30.
Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Moi mezczyzni na spacerze a ja wklejam kilka fotek Maxa z wczoraj. Na jednym gdzie ma jezyk wystawiony widac 2 dolne jedynki.
Mężczyźni cudni, zwłaszcza ten młodszy , a jedynki widać jak na dłoni

----------------------
wizytę przeżyłam ufff i nawet już posprzątałam ufff

Coś miałam...
a tak, dzisiaj bawiłam się z Olcią na łóżku, ona na czworaka, ja leżałam na plecach i dla zabawy wyciągnęłam pierś na wierzch, oczywiście przeraczkowała do mnie, obsłużyła się sama i zaczęła ssać, po czym stwierdziła, że jednak trudno jej pokonać grawitację i rozryczała się.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 17:36   #2271
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

I my sie dolaczamy do zyczen. Kubusiu i Piotrusiu wszystkiego NAJ!!!
Pysiu a ja najlepiej bym ubrala Maxa w roz i biel z dodatkami cekinow lub innych blyskotek i jak widze wszystkie dziewczece ubranka to az mnie korci zeby mu cos kupic. Jak znajde cos w rozu bez napisu girl to bedzie moje

Ivy tez bym sie rozryczala jak by mi smakolyka nie dali tylko machali nim przed nosem

Lea az mi sie patrzec nei chce na te zimowe zdjecia. mam nadzieje ,ze tutaj sniezyce nie dojda. Nowy awtarek absolutnie ociepla atmosfere.

Joasiah ja sie nie znam na fotelikach ale mi ten bardzo sie podoba. Wazne jest czy latwo montuje sie w samochodzie i dla mnie wazne bylo tez czuy mozna troche wyregulowac oparcie do pollezacego w razie jak maly spi.

Pysiu dzieki za info. tez gdzies czytalam ,ze biale emporio ma tylko nowa butelke a ta wiadomosc z wczoraj mnie zaskoczyla i chcialam sie upewnic.

Niedziela uplynela nam leniwie. Troche pracy w ogrodku, spanie, jedzonko i tak dzien zlecial. Max ma nowe pory snu. Spi tylko dwa razy jedna drzemka krotka tak do godziny i jedna popoludniowa nawet do 3 godzin.

Edytowane przez motylek78
Czas edycji: 2008-04-06 o 18:20
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:21   #2272
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej u nas nic ciekawego sie nie dzieje, martwi mnie tylko,ze maciek nie przejawia checi do siadania
Oj Sylwia, to naprawde jeszcze czas Blanka tez poki co siedzi tylko jak ja sie posadzi a i tak malo stabinie i bez jakiegos wielkiego entuzjazmunie martwi mnie to.

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj poszłam do teściowej, żeby przypadkiem nie chciała do nas przyjść. I się wku....... najpierw rozłozyłam cienka kołderkę na podłodze to była gadka, że twardo, cienkie zimno. W końcu połozyłam Puckę na brzuszku, żeby pokazała babci i prabaci jak robi przewrotki itd. Agatka 2 min poopierała się na rączkach, ale nie miała ochoty się popisywać to teściowa ja wzięła na ręce. I tak przez godzinę podawały sobie ja z babcia TŻ. Nie potrafia zrozumieć, że noszenie nie jest dobrym sposobem na wychowanie dziecka. Ale tak jest najłatwiej.Wcale nie interesują nowe sztuczki i umiejętności małej. Jakby tego było mało teściowa karmiła psa pod stołem czekoladą. Powiedziałam, że udam, że tego nie widziałam. Jestem zła, bo to nie jest objaw miłości a z dzieckiem pewnie tak samo będą robic. Ah jola nie przesadzaj.... Brak słów. W końcu będzie zwada, bo już tego za wiele. Niech się obrazi, mam to w A co .
No tesciowa widze nie odpuszcza:/ jesli cie to Jolu pocieszy to Blanka mimo ewidentnego uczulenia na banany jest nimi sukcesywnie karmiona pod moja nieobecnosc wlasnie pzrez tesciowa...tlumaczenie, zakazy nie skutkuja, ona uwaza ze po troche dziecku tzreba dac wsyztskiego [ dlatego od kiedy tak totalnie olala moje uwagi nt banana to nie zostaje z mala sama].Tesiowe to w wiekszosci wypadkow chyba przypadki ciezkie i nieuleczalne [ z calym szacunkiem dla tych nielicznych ludzkich]

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7137024]Ale ja nie o tym mialam, zobaczcie co zobaczylam rano za oknem [/quote]
Wow! nawet w wiadomosciach mowili o was

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Biankaaa widze ,ze wyprawa udala sie super. Swietne zdjecia nawet jak robione "tylko " komorka. Najbardzie podoba mi sie to gdzie Blaneczka trzyma kwiatka. Czy to przypadkiem nie skonczylo sie wsadzeniem go do buzi? Ja pokazywalam raz synkowi mimose to chcial od razu ja pozrec.
eee te co wrzucilam to juz z wrocka byly, robione aparatem

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Moi mezczyzni na spacerze a ja wklejam kilka fotek Maxa z wczoraj. Na jednym gdzie ma jezyk wystawiony widac 2 dolne jedynki.
Super zdjatka. Max juz taki dorosly...zebolki prezentuja sie imponujaco

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
dziewczyny a co mysliscie o takim foteliku??
ja musze kupic taki od 0 do 18 kg bo zuzka jeszcze 9 kg nie ma i nie wiem kiedy bedzie miala bo na szczepieniu jakies 3 tyg wazyla 6700 czy jakos tak
http://www.allegro.pl/item335807674_...sign_nowy.html

a moze ktoras slyszala o zooty fotelikach??
My poki co mamy wybrane 3 typy, zroznicowane pod wzgledem ceny.Pod koniec kwietnia mamy plan odwiedzic sklep i poprzymierzac Blanke, sprawdzic jak odchyla sie oparcie, jakiej jakosci jest tapicerka.I dopiero wybierzemy
Oto moje pomysly:
1.Zachwalany przez wakacjne mamy http://allegro.pl/item336441373_fote..._wys_0_zl.html
2.Chicco - przystepna cena i dobre oceny w testachhttp:http://allegro.pl/item336268070_fote...gwar_2008.html
3.Maxi cosi - jedne z najbezpieczniejszych, to moj typ http://allegro.pl/item339263621_maxi...8kg_w_0zl.html

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Biankaa jak mała juz pełza radze obnizyc łozeczko bo sie nie obejrzysz jak Ci z niego wyleci
Co racja to racja

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe slowa
A Kubuś dziękuje za życzenia dzis skończył 6 miesięcy
Oczywiście tata z samego rana przyszedl z różą i koszyczkiem hiacyntów
Ale ja go KOCHAM


Specjaliostą nie jestem, ale mąż mi mówi (pracuje w agencji reklamowej) że white został zastapiony wersią Armani Emporio Red Ponoć to to samo tylko ta wersja wspiera kobiety i małe dzieci zakażone wirusem HIV w Afryce.


Ale masz przystojniaków

p.s. zapomiałabym dziś przyjechaal prababcia Kubusia niedawno przyjechała z UK.

Oczywiście były prezenty...zabawki piszczące oraz dresiki i kombinezon w klasycznej wersji PINK w dodatku z haftem motylków i napisem ANGEL
No coments
Najlepsze zyczenia dla KubusiaI jego rodzicow - Pysiu - jestes wielka szczesciara majac tak wspanialych mezczyzn wokol siebie
Co do rozowych ubranek i obciachowych napisow... Blanka tez ma kilka bodziakow w ciezarowki co mi sie nie podoba tego poprostu nie zakladam albo opycham na allegro - bez sentymentu

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Coś miałam...
a tak, dzisiaj bawiłam się z Olcią na łóżku, ona na czworaka, ja leżałam na plecach i dla zabawy wyciągnęłam pierś na wierzch, oczywiście przeraczkowała do mnie, obsłużyła się sama i zaczęła ssać, po czym stwierdziła, że jednak trudno jej pokonać grawitację i rozryczała się.
Jaka Olcia zaradna

Zyczenia dla drugiego dzisiejszego jubilata - Piotrusia - wsyztskiego najlepszegomaluszku

U nas dzien minal jak zwykle w biegu. Obkupilam sie w sprzety do cwiczen i upatrzylam orbitreka ktorego tz przyobiecal mi na urodzinki
Poki co mam:
http://allegro.pl/item338440436_ab_t...iczeniami.html
http://allegro.pl/item335105248_agra...kcja_hurt.html
Moim problemem jest nie tyle waga co rozlozenie tluszczyku i postanowilam nad tym popracowac. Trzymajcie kciuki
I jeszcze moja niedzielna dziewczynka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (149,6 KB, 22 załadowań)
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:47   #2273
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
I jeszcze moja niedzielna dziewczynka

Kuba swym abu abu pyta czy zajęta ?
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:49   #2274
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość

Kuba swym abu abu pyta czy zajęta ?
Przyobiecana maatrowemu Simuli)))
Abu abu
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:57   #2275
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

bianka-twoja niedzielna dziewczynka powaliła mnie na kolana -super

no i zyczinka dla Kubusia i Piotrusia

zrobiłam dzisiaj zapasy soczków i kaszek a w tygodniu jeszcze mleczko i pampersy. dzisiaj dziadek nam towarzyszył na zakupach. bo był u siostry , pomóc przy małej bo ona strasznie ostatnio płacze no i ten katarek.i w drodze powrotnej zrobilismy zakupy.mie ma tż to musze sama dzwigać.

no a jutro koniecznie lekarz i nici ze żłobka jutro.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:22   #2276
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dorka buziolki dla Klauduni zeby szybko wracala do zdrowka.
Fajnie masz ,ze chociaz tata ci pomaga i chce pomagac. No i z tego co pizesz siostra tez sluzy pomoca .

Biankaa ,Blanka urocza . Juz taka wiosenno letnia.

Ja tez musze zrzucic oponke z brzucha . Wagowo nie jest zle bo przy wzroscie 172 -57 kg. Tylko brzuch jest wystajacy. Nieznosze go i chyba juz diety nie pomagaja tylko jakies cwiczenia.Mam takie urzadzenie do brzuszkow (karimata z doczepionymi raczkami) musze odgrzebac w garazu . Trzymalam na czarna godzine i widocznie ta godzina nadeszla wlasnie teraz
Jak pamietacie chodzilam troche na silownie. Fajnie bylo bo juz zaczynalam widziec efekty ale po wyczynach mojej tesciowej z malym zrezygnowalam bo dom i dziecko bylo przewrocone do gory nogami.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:34   #2277
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
.
skasowalam przez pomylke teskt Twojej wypowiedzi niezle ciacha z tych twoich mezczyzn
czy ja dobrze widze Maksiu ma fotelik z przodu???? czy tego nie zabraniaja przepisy???co z poduszka powietrzna??? pytam bo jade jutro w baaaaaaaardzo daleka trase i to by bylo zdecydowanie lepsze rozwiazanie niz dac go do tylu.

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
I jeszcze moja niedzielna dziewczynka
nie tylko Twoja, Simuli tez przepieknie wyglada.siedzi jak prawdziwa dama z noga na noge(chociaz ponoc tak jest nieelegancko:P)

ps. Kubus uwazaj, bo wchodzisz na cudzy teren. Abu Abu

jedziemy jutro na wycieczke i wracam w czwartek,chyba ze ktos nam wody odmowi,jak juz sie wczesniej odgrazal, to wrocimy wczesniej
do zoooooo dziewczynki
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:39   #2278
Evela56
Raczkowanie
 
Avatar Evela56
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 161
GG do Evela56
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Moi mezczyzni na spacerze a ja wklejam kilka fotek Maxa z wczoraj. Na jednym gdzie ma jezyk wystawiony widac 2 dolne jedynki.
Słodki przystojniak (oczywiście max ) No i żabki cudne.

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
I jeszcze moja niedzielna dziewczynka
Niedzielna dziewczynka boska

teraz nasze fotki ze spacerku.
Błagam tylko nie patrzcie na moje odrosty Nie mam czasu na fryzjera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Spacerek.JPG (58,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Spacer.JPG (57,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Evela.JPG (59,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tata.JPG (70,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Małgosia w wóziu.JPG (57,3 KB, 22 załadowań)
__________________
Małgosia darzy nas szczęściem od 27 listopada 2007



Nasza Małgosia

Jesteśmy razem

mój blogasek pazurkowy
Evela56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:48   #2279
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Ivy ale czemu autobusem on chyba dłuzej jedzie
pociagiem to 2 godzinki no i wysiadasz na centralnym potem wsiadasz w tramwaj i kilka przystankow do arkadii i juz
chcialam miec towarzystwo bo ja pewnie wsiądę w łapach bo bedziemy u tesciowej

życzę wam dobrej nocki buzki dla was i dzieciatek ktore pewnie spią
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:50   #2280
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dla Kubusia i Piotrusia wszystkiego naj naj naj naj najlepszego

Przeczytałam wszystko ale jestem zmęczona po chrzcinach i nie odnioę się do wszystkich postów.

Z zdjęć wynika że dzieci uzębione, szczęśliwe, wystrojone i przepiękne

Mamuśki Pyśka i Maatra jak zawsze urocze

Fajnie że joasiah, edytka się odezwały

Sylwia torchę cierpiliwości Maciuś usiądzie jak nabierze ochoty

Poiss skończ już z tymi uszkami ale żeby Olcię z chłopcem pomylić to trzebabyło zapytać gdzie ten ktoś zostawił okulary?ludzie to głupie są - słowa mojego męża!

My po chrzcie - było ekstra, no może z małym wyjątkiem że z trójki chrzczonych Weronika jako jedna płakała, śmiała się i gadała głośniej niż ksiądz aż na koniec Mszy padła i spała do 16:30 Aż się nocy boję

Dobranoc
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.