Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 09:13   #1021
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

dziewczyny, a co sądzicie o tym składzie?

Skład: Aqua, cyclomethicone, phenyl trimethicone, dime thiconol, lactic acid, polyqua ternium-16, panthenol, PEG/PPG-18/dimethicone, laurdi monium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, parfum, glycine, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed casein, cetrimonium chloride, sodium benzoate, limonene, CI 42090.
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:44   #1022
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
ok, następnym razem będzie coś wybitnie dostępnego [no to teraz mam niezły orzech do zgryzienia]
Musisz być twórcza
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:55   #1023
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co sądzicie o tym składzie?

Skład: Aqua, cyclomethicone, phenyl trimethicone, dime thiconol, lactic acid, polyqua ternium-16, panthenol, PEG/PPG-18/dimethicone, laurdi monium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, parfum, glycine, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed casein, cetrimonium chloride, sodium benzoate, limonene, CI 42090.
Jak dla mnie bez rewelacji Zaznaczyłam na grubo silikony - dość potężna dawka (zwłaszcza cyclomethicone na 2 miejscu w składzie). Składników odżywczych niewiele.
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:55   #1024
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Kitay, mam prośbę-pisz zawsze skład jakiego to jest produktu
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 16:09   #1025
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

kupiłam dzis 2 odżywki w gda w zwyklym sklepi.. dolce placenta i dolce latte - placenta ma taki sam sklad jak ta z kallosa, opakowanie polskie..wyraznie napisane ze z łożysk zwierzecych brrr (dalej mam opory ale kupiłam ) ale ta druga odzywka ma chyba inny sklad niz ta od kallosa. tzn czytalam tylko na kwc wizazu sklad, wiec chcialam sie zapytac czy to jest pelny skład? czy tylko jakas cześc? bo ten moj to ma dokladnie : Aqua,Cetearyl Alcohol,Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hudroxyethylomonium Methosulfae,Parfum,Phenox yethanol,Methylodibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein , Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolino ne,Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone
nie wiem co o tym myslec...czy to po prostu inna odzywka/ podrobiona/ lepsza/gorsza/ ta sama?

Edit : dodam jeszcze ze wyprodukowano przez Pettenon Cosmetici dla Wera , Gdańsk. Produkt włoski.
Czy kallos to nie tez ten pettenon?
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 16:15   #1026
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

przepraszam, juz sie poprawiam, a tamten sklad to schwarzkopf bc moisture kick dwufazowa odzywka do włosow kreconych i po trwalej.
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 16:20   #1027
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Quenny Pokaż wiadomość
Jolie i inne Wizażanki - pomóżcie ! Spaliłam już swój najlepszy
garnek - tak się "zaszukałam" !!!!!! A szukam na WIZAZU wątku
(tematu), w którym Jolie podawała przepis (!) na : proteinowe
psikadełko. Po tych wszystkich doskonałościach pielęgnacyjnych mam
rano włoski jakieś takie pogniecione . Dziękuję !
np. http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=272
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 16:47   #1028
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez ulna Pokaż wiadomość

dlaczego ja nie mam starszego brata!
Ja też nie mam Mój jest młodszy- przy czym też ma hopla na punckie włosów
Cytat:
Napisane przez Quenny Pokaż wiadomość
Jolie i inne Wizażanki - pomóżcie ! Spaliłam już swój najlepszy
garnek - tak się "zaszukałam" !!!!!! A szukam na WIZAZU wątku
(tematu), w którym Jolie podawała przepis (!) na : proteinowe
psikadełko. Po tych wszystkich doskonałościach pielęgnacyjnych mam
rano włoski jakieś takie pogniecione . Dziękuję !
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
No np dodam jedynie, że zmiejszyłam nieco proporcje- protein jakieś 0,5-0,7 a mleczek jak było. Dorzuciłam ostatnio jeszcze akacjowe bo ostatio miałam na stanie
Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Kitay, mam prośbę-pisz zawsze skład jakiego to jest produktu
Ponadto Estelle założyła niedawno wątek w którym można prosić o analizę składu- i taka mała prośba- dziewczyny, jesli macie jakis składzik do rozczytania to wklejajcie tam- jak dobrze pójdzie to się nam male kompendium zrobi
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 16:55   #1029
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Ponadto Estelle założyła niedawno wątek w którym można prosić o analizę składu- i taka mała prośba- dziewczyny, jesli macie jakis składzik do rozczytania to wklejajcie tam- jak dobrze pójdzie to się nam male kompendium zrobi
ooo jak milo to ja juz go szukam i sie wybieram
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 17:36   #1030
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

a sumie co takiego zlego jest w silikonach?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 17:37   #1031
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Dzięki - "lecę" do Thanatosa !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 7_5_137[1].gif (31,7 KB, 218 załadowań)
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak -
ewiq - usque ad finem [wiecznie - aż do końca]
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 17:40   #1032
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
a sumie co takiego zlego jest w silikonach?
cofnij sie pare stron w tym watku

nie polecam jednak tych drozdzy jako dodatek do maseczki

swędzi mnie glowa i smierdze jak niedopieczona drożdzówka, czulam to caly dzien, a wilgotne powietrze to potegowalo
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 17:43   #1033
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Truskawkowa, wklejałaś gdzieś swoją nową fryzurę ?
Jestem strasznie ciekawa Masz boski naturalny kolor włosów
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 18:30   #1034
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Truskawkowa, wklejałaś gdzieś swoją nową fryzurę ?
Jestem strasznie ciekawa Masz boski naturalny kolor włosów
dziekuje za komplement dot. koloru wlosow

zawsze wydawal mi sie nijaki i od tego zaczela sie najwieksza moja zyciowa glupota-farbowanie

kiedys mialam naprawde geste i grube wlosy, po eksperymentach zostaly piórka

nie mam sie obecnie czym chwalic, jestem obcieta na Kopernika

sciete "roboczo", nie do chodzenia w rozpuszczonych, tylko aby mniej sie plątały, a może żeby sie pogodzic z tym, ze one i tak pojda do obciecia

zrobilam w czwartek pare fotek w rozpuszczonych po umyciu dla uwiecznienia dlugosci.

niech moje wlosy beda przestraga dla innych "dekoloryzacja i rozjasnianie zawsze zostawiaja skutki uboczne, bez wzgledu jak o nie dbasz"

ja sie juz z tym pogodzilam, ze ida do ciachniecia, musze tylko zapuscic jeszcze z pare cm, bo jak zostawie tylko te naturalne, to nie bede mogla nawet upiąc.

jak odrosną pojde do fryzjera nadac im ładny ksztalt zawsze scinalam sama, ale dluzsze wlosy, z krotszymi jest duzo trudniej.

zrobilam sobie tez grzywke na cala buzie, podobno wygladam jak 13-latka, ale komplementy zbieram, jak zrobie zdjecie od przodu to sie pochwale

na fotce nr 1 widac wyraznie roznice, pozostalosci po farbowaniu wygladaja jak siano, naturalne sa gładkie jak tafla wody, czuc to w dotyku (opinia osob macających)

"stare wlosy" sa duuuzo ciensze i bardziej podatne na odksztalcenia i zlamania. kiedys wierzylam, ze da sie je zregenerowac, teraz wiem, ze mozna co najwyzej je nawilzyc, wygladzic, ale nadal beda cienkie jak piorka. szkoda kasy, wole inwestowac w przyrost

chociaz pocieszam sie tym, ze spotykam wiele dziewczyn, ktore maja cale wlosy takie jak moje konce, cienkie piorka-efekt prostowania i rozjasniania.

nie zauwazylam aby byly z tego powodu zmartwione. ja jestem dumna z moich grubych u mocnych u nasady, co z tego, ze krotkie, włosy nie zęby-odrosną

chyba dlatego zdecydowalam sie na Nisim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (120,1 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (92,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (99,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (84,3 KB, 74 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 18:34   #1035
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Truskawkowa Wiosno, odrost pięknie zadbany Końcówki, niestety, jak już sama napisałaś- przesuszony Ale podziwiam, że zdecydowałaś się ściąć na taką długość
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 18:35   #1036
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
dziekuje za komplement dot. koloru wlosow

zawsze wydawal mi sie nijaki i od tego zaczela sie najwieksza moja zyciowa glupota-farbowanie

kiedys mialam naprawde geste i grube wlosy, po eksperymentach zostaly piórka

nie mam sie obecnie czym chwalic, jestem obcieta na Kopernika

sciete "roboczo", nie do chodzenia w rozpuszczonych, tylko aby mniej sie plątały, a może żeby sie pogodzic z tym, ze one i tak pojda do obciecia

zrobilam w czwartek pare fotek w rozpuszczonych po umyciu dla uwiecznienia dlugosci.

niech moje wlosy beda przestraga dla innych "dekoloryzacja i rozjasnianie zawsze zostawiaja skutki uboczne, bez wzgledu jak o nie dbasz"

ja sie juz z tym pogodzilam, ze ida do ciachniecia, musze tylko zapuscic jeszcze z pare cm, bo jak zostawie tylko te naturalne, to nie bede mogla nawet upiąc.

jak odrosną pojde do fryzjera nadac im ładny ksztalt zawsze scinalam sama, ale dluzsze wlosy, z krotszymi jest duzo trudniej.

zrobilam sobie tez grzywke na cala buzie, podobno wygladam jak 13-latka, ale komplementy zbieram, jak zrobie zdjecie od przodu to sie pochwale

na fotce nr 1 widac wyraznie roznice, pozostalosci po farbowaniu wygladaja jak siano, naturalne sa gładkie jak tafla wody, czuc to w dotyku (opinia osob macających)

"stare wlosy" sa duuuzo ciensze i bardziej podatne na odksztalcenia i zlamania. kiedys wierzylam, ze da sie je zregenerowac, teraz wiem, ze mozna co najwyzej je nawilzyc, wygladzic, ale nadal beda cienkie jak piorka. szkoda kasy, wole inwestowac w przyrost

chociaz pocieszam sie tym, ze spotykam wiele dziewczyn, ktore maja cale wlosy takie jak moje konce, cienkie piorka-efekt prostowania i rozjasniania.

nie zauwazylam aby byly z tego powodu zmartwione. ja jestem dumna z moich grubych u mocnych u nasady, co z tego, ze krotkie, włosy nie zęby-odrosną

chyba dlatego zdecydowalam sie na Nisim
to jestesmy w tej samej sytuacji. tyle, ze ja mam jeszcze do sciecia z gory jakies 10cm a w tym momencie je ledwo spinam a kolor naturalny mam taki sam i tez glupia rozjasnialam... do dzis sie zastanawiam po jaka cholere
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:02   #1037
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Truskawkowa Wiosno, odrost pięknie zadbany Końcówki, niestety, jak już sama napisałaś- przesuszony Ale podziwiam, że zdecydowałaś się ściąć na taką długość
po tym co im zafundowalam i tak wygladaja super.
teraz chyba nikt sie nie dziwi dlaczego nie moge sie doczekac, az sie ich pozbede

to siano wchlania substancje odzywcze i nawilzajace a potem znowu jest sianem. szpeci tylko zdrowa polowe wlosow

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
to jestesmy w tej samej sytuacji. tyle, ze ja mam jeszcze do sciecia z gory jakies 10cm a w tym momencie je ledwo spinam a kolor naturalny mam taki sam i tez glupia rozjasnialam... do dzis sie zastanawiam po jaka cholere

grunt, ze zmądrzalysmy i mozemy nawracac inne dziewczyny

ja musze miec dlugosc do spiecia, wlosy nie moga mi wpadac do oczu, wymogi szkoly, a spinkami nie lubie upinac. uwielbiam nosic spiete w ogon konski.

ja nie twierdze, ze farbowane wlosy nie moga byc mocne i zdrowe, bo moga byc. ale farbowanie na jasne blondy i stosowanie dekoloryzatorow i rozjasniaczy to zabojstwo dla pieknych wlosow. w bajeczki typu "nie niszcza wlosow" nie wierze

wlosy zawsze traca grubosci, sa bardziej podatne na uszkodzenia, mimo pielegnacji
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:05   #1038
nadeline
Raczkowanie
 
Avatar nadeline
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 91
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Sorry, że tak się wbijam w wątek, ale stosowałyście może naraz skrzyp polny i pokrzywę do picia? Czy spełnią prawidłowo swoje zadanie, jeśli będą stosowane naraz? I jak często należy je pić? Czy w jednen dzień pokrzywa, a w drugi skrzyp?
__________________
...
nadeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:08   #1039
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

hmm truskawkowawiosna.. wcale nie jest zle z Twoimi wlosami. Nie masz siana, koncowki nie sa rozdwojone jakos bardzo. Wygladaja na calkiem zdrowe. konce zazwyczaj sa przesuszone bardziej niz nasada. Takze podziwiam, ze tak wytrwale walczysz o zdrowe i piekne wloski, mi by zabraklo odwagi i wytrwalosci.

W porownaniu do Twoich to ja mam tragiczne wlosy :P Ale walcze z nimi..krok po kroku.. chociaz przu suszeniu i prostowaniu wlosow przy twarzy to nie wiem czy bede miala kiedys zdrowe wlosy:p
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 19:18   #1040
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez nadeline Pokaż wiadomość
Sorry, że tak się wbijam w wątek, ale stosowałyście może naraz skrzyp polny i pokrzywę do picia? Czy spełnią prawidłowo swoje zadanie, jeśli będą stosowane naraz? I jak często należy je pić? Czy w jednen dzień pokrzywa, a w drugi skrzyp?
pijac codziennie skrzyp i pokrzywe mozesz sie odwodnic i pozbawic wielu skladnikow odzywczych. proponowalabym bardziej pic na zmiane

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
hmm truskawkowawiosna.. wcale nie jest zle z Twoimi wlosami. Nie masz siana, koncowki nie sa rozdwojone jakos bardzo. Wygladaja na calkiem zdrowe. konce zazwyczaj sa przesuszone bardziej niz nasada. Takze podziwiam, ze tak wytrwale walczysz o zdrowe i piekne wloski, mi by zabraklo odwagi i wytrwalosci.

W porownaniu do Twoich to ja mam tragiczne wlosy :P Ale walcze z nimi..krok po kroku.. chociaz przu suszeniu i prostowaniu wlosow przy twarzy to nie wiem czy bede miala kiedys zdrowe wlosy:p
moze gdybym nie miala porownania z naturalnymi to bym nie marudzila

stare nie rozdwajaja sie, nawet blyszcza, ale nie sa tak gladkie a przede wszystkim roznia sie kolorem. chodzac w rozpuszczonych czulabym sie jak zaniedbana kobieta, ktorej sie nie chce pozbyc odrostow

gdy spinam w kucyk, jest zadowalajaco, nie widac tak bardzo roznicy, ale wlosy sie koltunia

chyba czeste jedzenie jajek i produktow pochodzenia mlecznego sluzy moim wlosom czy ktoras z Was zazywala spirulinę albo chlorelle w tabletkach? sa bogate w aminokwasy egzogenne
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:25   #1041
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
dziekuje za komplement dot. koloru wlosow

zawsze wydawal mi sie nijaki i od tego zaczela sie najwieksza moja zyciowa glupota-farbowanie

Jakie króciutkie..
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:30   #1042
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
Jakie króciutkie..
serce mi krwawilo z zalu przy scinaniu, ale doszlam do wniosku, ze po co mi takie brzydactwa poniszczone

rozczesujac je, tylko szarpalam zdrowe wlosy. nadal mnie korci aby wziac nozyczki i obciac reszte, ale wtedy bede wygladac jak paź wiec na razie sie wstrzymam

wychodze z zalozenia, ze jak miec dlugie wlosy to tylko zdrowie i mocne, bo cienkie i po przejsciach zadna ozdoba dla wlacicielki nie sa.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:32   #1043
magdalencja
Raczkowanie
 
Avatar magdalencja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mazury:)
Wiadomości: 181
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Na przesuszone włosy polecam maseczkę z miodu i odżywki. Miesza się miód i odżywkę w proporcji 1:2, i nakłada się ją na włosy po umyciu, na głowę nakłada się reklamówkę, ręcznik i trzyma się to 2-9h na głowie, po czym spłukuje. Włosy są nawilżone, mięciutkie i w ogóle takie "zdrowsze" Bardzo polecam
magdalencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:36   #1044
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
Jakie króciutkie..
eee, nie bylo to zbyt mile i pocieszajace. moglas sie wstrzymac...
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
serce mi krwawilo z zalu przy scinaniu, ale doszlam do wniosku, ze po co mi takie brzydactwa poniszczone

rozczesujac je, tylko szarpalam zdrowe wlosy. nadal mnie korci aby wziac nozyczki i obciac reszte, ale wtedy bede wygladac jak paź wiec na razie sie wstrzymam

wychodze z zalozenia, ze jak miec dlugie wlosy to tylko zdrowie i mocne, bo cienkie i po przejsciach zadna ozdoba dla wlacicielki nie sa.
haha, ja prawie codziennie juz mam nozyczki w raczkach, ale nie, cos mnie zawsze powstrzymuje. odrasna, kochana, odrosna jeszcze bedziemy sie smiac prosto w oczy tym farbowanym, ktore szydza z krotkowlosych wkoncu dlugowlose blondynki ZAWSZE zwracaja uwage mezczyzn
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:49   #1045
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Truskawkowa Wiosno, odrost pięknie zadbany Końcówki, niestety, jak już sama napisałaś- przesuszony Ale podziwiam, że zdecydowałaś się ściąć na taką długość
Zgadzam się z Olą, a od siebie dodam, że śliczny masz kolor włosów
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 21:20   #1046
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zrobilam w czwartek pare fotek w rozpuszczonych po umyciu dla uwiecznienia dlugosci
niech moje wlosy beda przestraga dla innych "dekoloryzacja i rozjasnianie zawsze zostawiaja skutki uboczne, bez wzgledu jak o nie dbasz"
Moim zdaniem Twoje włosy wcale nie wyglądają źle, ja nie widzę tych zniszczonych końcówek, mam zdecydowanie grosze i pomimo, że są do pasa, nie mam odwagi ich ściąć
Bardzo podoba mi się Twój kolorek

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
serce mi krwawilo z zalu przy scinaniu, ale doszlam do wniosku, ze po co mi takie brzydactwa poniszczone

wychodze z zalozenia, ze jak miec dlugie wlosy to tylko zdrowie i mocne, bo cienkie i po przejsciach zadna ozdoba dla wlacicielki nie sa.
Toś mnie załamała
Tak mnie pewnie postrzegają inni

Ale walczę Będę regularnie podcinać i niech odrastają
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 22:17   #1047
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
eee, nie bylo to zbyt mile i pocieszajace. moglas sie wstrzymac...

haha, ja prawie codziennie juz mam nozyczki w raczkach, ale nie, cos mnie zawsze powstrzymuje. odrasna, kochana, odrosna jeszcze bedziemy sie smiac prosto w oczy tym farbowanym, ktore szydza z krotkowlosych wkoncu dlugowlose blondynki ZAWSZE zwracaja uwage mezczyzn
dzieki za wsparcie psychiczne

dla kobiet od zawsze wlosy na glowie byly wazne, nie dziwota, ze tak przezywamy
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Olą, a od siebie dodam, że śliczny masz kolor włosów
dziekuje

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Twoje włosy wcale nie wyglądają źle, ja nie widzę tych zniszczonych końcówek, mam zdecydowanie grosze i pomimo, że są do pasa, nie mam odwagi ich ściąć
Bardzo podoba mi się Twój kolorek



Toś mnie załamała
Tak mnie pewnie postrzegają inni

Ale walczę Będę regularnie podcinać i niech odrastają
mysle, ze przesadzasz

ja, mam zboczenie, gapie sie na wlosy zawsze i wszedzie

normalni ludzie nawet nie zwracaja uwagi na pewne szczegoly

mialam na mysli pewien typ

na codzien widuje dziewczyny z rozjasnianymi na maxa wlosami, maltretowanymi prostownica, ostro wycieniowanymi i matowymi. ale one mysla, ze wygladaja super, bo chyba po to rozpuszczaja wlosy aby je eksponowac. gdy ktoras siedzi przede mnie na wykladzie to moge sie dokladniej przyjrzec, w wielu przypadkach tylko nozyczki moga pomoc

ale pewnie sa osoby, ktore sie zachwyca, bo sa koloru blond

edit: znalazlam fotki z lutego, przed scieciem byly troche dluzsze, ale chyba faktycznie ostro przychlastalam, to sie nazywa desperacja

widac jak poszczegolne wlosy sa cieniutkie, tego najbardziej nie moglam zniesc.

kolejny powod sciecia to uzywanie szamponu leczniczego z siarka, przesuszyl wlosy jeszcze bardziej, mimo, ze mial w skladzie olej rycynowy.ale pomogl troche skorze glowy, wiec nie zaluje

wlosy nadal smierdza mi drozdzami niemilosiernie, nigdy wiecej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 022.jpg (117,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 017.jpg (102,7 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-04-07 o 22:38 Powód: fotki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 22:54   #1048
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mysle, ze przesadzasz
Patrząc na Twoje zdjęcie włosków obciętych, na prawdę nie przesadzam, Twoje wyglądają przy moich rewelacyjnie...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja, mam zboczenie, gapie sie na wlosy zawsze i wszedzie

edit: znalazlam fotki z lutego, przed scieciem byly troche dluzsze, ale chyba faktycznie ostro przychlastalam, to sie nazywa desperacja

widac jak poszczegolne wlosy sa cieniutkie, tego najbardziej nie moglam zniesc.
Na tych dłuższych włoskach faktycznie widać, że końcówki nadają sie do podcięcia, ale zdecydowanie nie tak dużo Góra 5 cm
Ale podcięłaś, odrosną, no problem

Wg mnie, teraz są na prawdę super, zarówno jakość jak i kolor
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 08:10   #1049
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

moim zdaniem ,choc moze sie nie znam, na tym zdjeciu z dlugimi wcale nie widzialam jakis usterek, moze ewentualnie jak bys sie uparla to podcielabym koncowki 2-3cm,moze za bardzo sie w nie wpatrujesz


czy istnieje mozliwosc zmiany nicka na forum? moj mi sie juz znudzil
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 08:38   #1050
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
czy istnieje mozliwosc zmiany nicka na forum? moj mi sie juz znudzil
Niestety nie, musisz założyć nowy profil.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.