Plotkowy dla porzuconych - część III - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 12:15   #4261
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Fajna kieca Kasia

O kurde, założyłam te paski. Co za uczucie! Masakra! Jakaś folia w buzi. A te paski na dolne zęby jakie krótkie. Jakaś kpina chyba. Z tych resztek wycinam sobie paski na resztę łuku


www.uradka.pl

Link mi nie działa

No niestety paski za wygodne nie sąDla mnie też masakra,zawsze z ulgą zdejmuje to z zębówNo i krótkie,fakt

Paź,ja raczej nie mówiłabym TŻtowi,ze śnie o byłymTylko będzie mu przykro.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 12:21   #4262
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Znalazłam na stylio link do ciekawego artykułu: http://moda.gazeta.pl/moda/1,77803,5...adzi_moda.html

PazKrolowej, ja tez tak miałam, że bedąc z jednym partnerem śniłam o byłym i to nie raz czy dwa razy. Moim zdaniem to zwykła podświadomosc która sie uwalnia w czasie snu. Być może tak naprawde nie zamknełaś drzwi za swoją przeszłoscią? Moze za dużo o nim myślisz? Czesto tak jest w wypadku porzucenia Moim zdaniem na pewno nie powinnas o swoich snach wspominac TŻtowi, moze byc mu zwyczajnie przykro
Nie mamy wpływu na nasze sny, ale na pewno w ciągu dnia mozesz sie czyms zając żeby o tym nie myslec

Tak poza tym troche sie dzisiaj rano zdenerwowałam bo okazało sie ze sesja bedzie w 4 a nie 3 odsłonach, doszła abstrakcja, musze wymyslec strój i makijaż. Pomysłu brak, chociaz wiem jak mniej wiecej makijaz ma wyglądac. Może pomożecie?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 12:22   #4263
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Link mi nie działa
Bo pewnie klikasz na niego tak jak ja i przekierowuje Cię przez wizaż, a to zupełnie oddzielny link.
Po prostu wpisz w nowej karcie/oknie ten adres i będzie dobrze

Kasia Piękna sukienka, skąd ją masz?
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 12:45   #4264
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Tak poza tym troche sie dzisiaj rano zdenerwowałam bo okazało sie ze sesja bedzie w 4 a nie 3 odsłonach, doszła abstrakcja, musze wymyslec strój i makijaż. Pomysłu brak, chociaz wiem jak mniej wiecej makijaz ma wyglądac. Może pomożecie?
A napisz o tym coś więcej?Wiem,ze wspominałaś,ze masz zrobić tą sesje...ale troche więcej inf jakbyś dała?Np czy to musi jakoś tematycznie się trzymać czy nie?

Cytat:
Napisane przez Nina_84 Pokaż wiadomość
Bo pewnie klikasz na niego tak jak ja i przekierowuje Cię przez wizaż, a to zupełnie oddzielny link.
Po prostu wpisz w nowej karcie/oknie ten adres i będzie dobrze

Czasem zaskakuje się inteligencją
Dzięki
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 12:58   #4265
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

A to mój najnowszy zakup
Tzn mam nadzieję, bo aukcja trwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tcm.jpg (12,6 KB, 21 załadowań)
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 13:17   #4266
PazKrolowej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

[quote=Camilla;7184806]

PazKrolowej, ja tez tak miałam, że bedąc z jednym partnerem śniłam o byłym i to nie raz czy dwa razy. Moim zdaniem to zwykła podświadomosc która sie uwalnia w czasie snu. Być może tak naprawde nie zamknełaś drzwi za swoją przeszłoscią?

Mądra z Ciebie dziewczynka Camillo. Rzeczywiście wszystko do końca nie zostalo powiedziane. Prawdę mówiąc, nic sobie nie wyjasnilismy. Po 4 latach związku, mój były wyjechal za granice w poszukiwaniu szczescia. Wrocil po kilku miesiacach, powiedzial, że juz nic do mnie nie czuje i zwyczajnie zniknal z mojego zycia. Potem dowiedzialam sie od znajomych, ze znalazl tam sobie kogos innego. Ale my o tym nie rozmawialismy. Nic mi nie wytlumaczyl, nie wyjasnil.... Minelo juz ponad 3 lata od tamtego zdarzenia. Nie zamienilam z nim ani slowa.
Myslisz, ze to moze byc powodem, przez ktory wciaz o nim mysle? Ze tak bez slowa...
A ja czekalam na niego jak glupia...nie moge tego przezyc.
Z drugiej strony, ciesze sie, ze mi powiedzialas, ze tez tak mialas, bo juz myslalam, ze jestem zlym czlowiekiem, czy cos, bo bedac z kims, mysle o innym...To tak troche jakby oszustwo no nie?...w sumie ja tego nie chce, samo mi sie tak mysli...i sni.
PazKrolowej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 13:30   #4267
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

oj zle sie dzieje... nie wiem czemu ale zaczynam sie robic zla, wszytsko mnie wkurza... sasiedzi robia remont, pies przez to caly czas szczeka, pada bez przerwy deszcz, glowa mnie zaczyna bolec ...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 13:33   #4268
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

bry
lece do lekarza a pozniej kosmetyczki, twarz mam fatalna
mam nadzieje że coś mi doradzi
Jutro mam koło a z 4 organizacji przerobiłam dopiero 1 ! nie wiem jak zdarze
miłego dnia baboszki
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 13:51   #4269
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

_Magda sesja miała byc w 3 odsłonach: sportowa, elegancka i wieczorowa. Dzisiaj rano dostałam e-mail od kumpla że wymyslił sobie abstrakcje i liczy na moją inwencję twórczą co do ubioru A miałam sie zająć tylko makijażem. Makijaz juz chyba wiem jaki zrobie Pozostaje kwestia stroju. Na stylio jedna z dziewczyn podpowiedziała mi, że obecnie w trendach abstrakcjonizm przejawia sie poprzez doszywanie, dodawanie tiulu do różnych częsci ubioru Z chaty wyjsc nie moge i nie chce, zeby kupic taki materiał, ale zostawiłam wiadomosc na gg kumplowi, żeby ta panna co chce sesję poszła i kupiła cuś takiego w kolorze czarnym lub białym (podobno nie jest drogi).
Dalej pomysłów brak...moze coś doradzicie jeszcze?

PazKrolowej ja myślę, ze chyba nie do konca pogodziłaś sie z tym rozstaniem i sposobem w jaki Cie ten drań potraktował i jest tak a nie inaczej. Ja zostałam potrakotwana w podobny sposób przez mojego poprzedniego eks (jak byłam z tym właśnie eks co mnie tak potraktował to śnił mi sie poprzedni, który zachował sie podobnie), były momenty że śnił mi sie co noc Strasznie mnie to wkurzało Od jakis 3 miesiecy mam spokój I mam nadzieje że juz tak zostanie
I naprawde nie ma sensu mówić o tych snach Twojemu obecnemu chłopakowi
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 13:56   #4270
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Camilla,a może w necie,na stylio choćby się zainspirujesz?
Albo polukaj na pokazy mody,tam dla mnie króluje abstrakcja.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:00   #4271
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

No na stylio już patrzyłam i jakąś tam wizje mam, ale boje sie tej odsłony jak nie wiem..Chciałabym, zeby wszystko wyszło perfekcyjnie, żeby i fotograf i modelka byli zadowoleni
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 14:02   #4272
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Ale abstrakcja ma to do siebie,że jest abstrakcyjna i nie każdy musi to tak samo rozumieć.Więc w sumie zawsze możesz powiedzieć,ze to abstrakcja w Twoim rozumieniu.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:08   #4273
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

No w sumie racja, ale boje się, żeby mi nie wyszedł kicz zamiast abstrakcji
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:38   #4274
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Z D. sie nie umiem dogadać. Ja chyba na głowe upadłam jak sie z nim wiązałam. Jak mam byc z człowiekiem ktory mnie nie rozumie, nie rozumie moich problemów, myslenia, nawet moich ironicznych tekstow Mam dosc tłumaczenia, przepraszania, zwłaszcza ze własciwie nawet nie mam za co...

Camilla Z ta abstrakcja ciezko. Ale ten pomysł z tiulem dobry. No i Magda ma racje dla kazdego abstrakcja moze oznaczac cos innego.

Cos z komorka mi sie stało, nie moge wysyłac sms'ow
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 15:22   #4275
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Shewa
Paziu wg mnie albo stwarzasz sobie sama problem, albo kochasz jeszcze eksa. Dobrze Ci z TZtem? to po co szukac problemow. Sen to sen, nie mamy nad nim kontroli - mojej kolezance snil sie seks z pluszowa maskotka, czy przez to ma powod do zmartwien i powinna zalic sie swojemu facetowi ze zdradza go w snach z misiem? Nie


Co do sukienki to jest oczywiscie z Allegro, dzieki ci panie za ten serwis bo bym nie miala sie w co ubrac. Nienawidze chodzic po sklepach. Sukienka jest firmy sabra, jak wpiszecie w wyszukiwarke to znajdziecie


Co do mikrodermabrazji, to nie wiem czy juz mowilam (ale ja jestem zakrecona :| juz nie pamietam co wam pisze), bo Iza pytala, w kazdym razie jest super co prawda nie wiem czy usuwa przebarwienia itd itd. ale skora po 3 uzyciach(czyli jedna probka hahaha) jest jasniejsza, gladsza, taka milusia w dotyku. Stosuje na twarz, uda, ramiona(nie wiem po co bo nikomu nie pokazuje no ale dobra, bedzie sie milo dotykac hihi). Zdecydowanie bardzo wygladza skore, jak na razie to jej najwieksza zaleta.

Mama upiekla sernik , wyszlo jej oczywiscie za duzo wiec czesc zawoze dzis do siostry i szwagra a czesc biore na impreze....bede podrywac gejow na sernik ja nie jestem az tak apetyczna wiec mam nadzieje ze zwroca uwage
Aha no i ide dzis ogladac mieszkanie, daj mi losie zeby byly tam w miare ludzkie warunki.....

A i jeszcze, zakochalam sie w tej torebce, a zadnej kolezance sie nie podoba kto mnie zrozumie?
http://www.allegro.pl/item338916862_...asny_krem.html

Milego popoludnia dziewczynki
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 15:57   #4276
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Bry.
Wcinam właśnie grzegorza. Chociaż namiastka faceta.
Od jutra mam wolne. Cały następny tydzień. Chyba umrę z nudów.
shewa, przypomina mi się mój pierwszy zwiazek gdy nie miałam zielonego pojęcia jak to powinno wyglądać. Byłam z zupełnie innym człowiekiem, bez ambicji, nie rozumiejącym mnie, mającym inne wartości, inne wychowanie, inne potrzeby. Dzięki Bogu to się skończyło, bo nic by się z tym nie dało zrobić.
Paziu, od mojego rozstania minęło 1,5 roku (mowa o moim 1 ex) i też mi się czesto śni a wcale go nie kocham ani nie chciałabym z nim byc ze względów, które opisałam wyżej ) Przejdzie pewnie
Jamaica, a co z Twoją twarzą się stało, że idziesz?
Dzisiaj jak szłam rano do pracy to widziałam jakąś babkę w wałku na tyle głowy. Już myślałam, że to ufok i chciałam brać nogi za pas. Możesz Kamila się nią zainspirować.
__________________
"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę...cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień..."
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 16:06   #4277
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Z D. sie nie umiem dogadać. Ja chyba na głowe upadłam jak sie z nim wiązałam. Jak mam byc z człowiekiem ktory mnie nie rozumie, nie rozumie moich problemów, myslenia, nawet moich ironicznych tekstow Mam dosc tłumaczenia, przepraszania, zwłaszcza ze własciwie nawet nie mam za co...

Shewa.To weź to zakończ.Czy to nie jest kuszaco proste i właściwe rozwiązanie?Ale już więcej nie powiem,bo mam dosyć przekonywania innych o tym,ze są warci lepszego traktowania...Mam to na codzien z jedną kumpelą,która tkwi w całkowicie beznadziejnym związku


Byłam u lekarza.Powiuedział,ze moje wyniki sa bardzo dobre,a to co jest poza normą to nic takiego() ,a osłabiona się czuje z powodu przesilenia wiosennego.
Na które zalecił kino i seks
Ja wiedziałam,no wiedziałam,ze brak seksu się kiedyś odbije na moim zdrowiu
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 16:17   #4278
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Dzieki Astra, o wałakach nie pomyslałam

Tak poza tym oglądam "Rozmowy w Toku" pt.: "Dziecko jak ty wyglądasz" (dziekuje Iza za smsa ) i normalnie Tak jak jestem w stanie zrozumieć laske która ubiera sie w stylu gothic, laske która robi sobie kolczyki w różnych miejscach (ma w sumie 15 z czego 3 w języku ), bo z tego można wyrosnąc (dziewczyny nie maja jeszcze 18 lat), kolczyki wyjąć, ale przypadek 3 laski typowej 16 latki barbi lolitki, która kocha różowy kolor, uwaza sie za najmądrzejszą, a przy okazji jest egoistką(egocentryczką wrecz), kompletnie mnie załamał mama i starsza siostra były(są) nią załamane Poza tym jak to Sylwónia stweirdziła, chce byc tak sławna na świecie jak Ewa Drzyzga Ewa: Ale ja nie jestem znana na całym świecie. Sylwónia: No to chociaż w Polsce. Zostane sławną aktorką. Poza tym laska ma dziecinny sposób mówienia i trzymała w ręce różowego misia i cała była na ten kolor ubrana
Kolejna ososba: chłopak nadmiernie dbający o siebie, nazywany przez wiele osób "gejem"
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 16:30   #4279
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Magda Rzeczywiscie najprostsze rozwiazanie. Tylko wcale nie takie łatwe, bo ilekroć próbowałam to pojawiała sie jakas iskierka ze moze mi sie tylko wydaje, wyolbrzymiam, przesadzam I tak w kółko...
Camilla Też to oglądałam... Ta dziewczyna mnie załamała po prostu. No i niby taka mądra a odmian nie zna. Nie mowi sie studi tylko studiów Chyba
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 16:32   #4280
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość


Byłam u lekarza.Powiuedział,ze moje wyniki sa bardzo dobre,a to co jest poza normą to nic takiego() ,a osłabiona się czuje z powodu przesilenia wiosennego.
Na które zalecił kino i seks
Ja wiedziałam,no wiedziałam,ze brak seksu się kiedyś odbije na moim zdrowiu

Też myślałam kiedyś, żeby chorym napisac, że to pewnie brakiem seksu spowodowane .
W jakichś wiadomościach (coś było o raku prostaty) też dziś wspomnieli, że seks dobry dla zdrowia .

Shewa, sama nie wiem co Ci radzić ... Ale chyba najlepsza będzie prawda... Powiedz, co o tym wszystkim myślisz i przydałoby się zadziałać w jedną lub w drugą stronę.
plina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 16:36   #4281
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez plina Pokaż wiadomość

Shewa, sama nie wiem co Ci radzić ... Ale chyba najlepsza będzie prawda... Powiedz, co o tym wszystkim myślisz i przydałoby się zadziałać w jedną lub w drugą stronę.
Przydałoby sie, ale narazie jest akcja pt. foch czyli nie odzywamy sie do shewy Bo shewa jest zła i okropna i przeciez ona zawsze zle mysli i psuje humor... Na kolanach go o rozmowe błagac nie bede.


Jutro impreza i jak mnie jeszcze wystawi to nie pojde bo nie mam jak wracac, swietnie...
A nie wiem co ubrac, myslicie ze wypada isc w gorsecie?? Tzn to jest niby gorset, bo jako koszulke tez go mozna ubrac, Tylko jest dosc krotki
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 16:47   #4282
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Te Rozmowy w toku mnie rozwaliły Jakbym miała Wasze numery to bym Wam wszystkim dała znać, że włączać Tvn Normalnie miałam takiego banana oglądając to

Wszyscy uczestnicy programu wywarli na mnie ogromne wrażenie To trzeba było widzieć!

Taaa, Shewa racja -> ''Liceum przygotowuje do studi''


Z moimi zębami to jakaś masakra Bolą mnie, są strasznie wrażliwe. Wiedziałam, że to skutek uboczny, ale że aż tak mocno. Bardzo nieprzyjemne uczucie. Nigdy nie miałam z tym problemów, a teraz... Te paski Magda stosujesz na umyte zęby? Bo ja tak robię, może to źle...

Edit: Już doczytałam, że to źle Stąd pewnie ból zębów Pustak ze mnie...

Kasia ja Cię zrozumiem A jakże - torebka piękna Teraz w takim stylu mi się podobają, z Atmosphere podobne motywy można poszukać na All.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 17:56   #4283
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Kasia,mi się tez torebka podoba

Ja się zatsanawiam ostatnio czy ja jestem jakaś zbyt drażliwa czy co??Znów dostałam ochrzan na wizażu i naprawde nie uważam żebym powiedziała coś strasznego.A komentarz Złośliwca bardzo mnie zabolał
Przez cały wątek byłam cicho a jak coś mówiłam to łagodnie aż w końcu jedna laska przegięła i powiedziałam kilka słów i od razu robienie ze mnie jakieś mega nietolerancyjnej i dyskryminującej:e ek:
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 18:19   #4284
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Magda ja śledzę ten wątek. Nie udzielam się, bo już dawno poziom dyskusji jest tam niski. Napisałaś jej, że ma iść pobiegać... Jak by Ci ktoś kazał iść do Maca na fryty, żebyś przytyła?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 18:33   #4285
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Magda ja śledzę ten wątek. Nie udzielam się, bo już dawno poziom dyskusji jest tam niski. Napisałaś jej, że ma iść pobiegać... Jak by Ci ktoś kazał iść do Maca na fryty, żebyś przytyła?

Powiedziałabym,ze to mi nic nie da.Jem dużo i nie tyje
A poza tym dziewczyna,której to powiedziałam była wobec mnie złośliwa sugerując np,że jestem za głupia aby jej ironie odczytac.No i nie uważam,ze super jest postawa"jestem gruba,ale pokaże Wam jak mam to gdzies" dosłownie jakby na złośc odmroże sobie uszy
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 18:33   #4286
PazKrolowej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Sheva "Zgubic boczki, zaakceptowac siebie, czuc sie dobrze z sama soba, zdecydowac sie czy byc blondynka czy brunetka "
hahahhaha jesteś genialna!!! Od 1,5 roku mieszkam na wygnaniu za granicą do tego z samymi facetami bleah, a do domu jeżdzę rzadko. Brakuje mi babskich rozmow. Moje problemy sa zbywane i wręcz wysmiewane..nikt mnie tu nie rozumie eeheheeeeee......Jednak widzę, że nie jestem odosobniona w moich rozterkach. Tez od kilku miesięcy mecze mojego chlopaka, żeby mi doradzil kolor wlasow - ciemny czy blond hahaha Jednak nie jestem dziwna, a przebywając ciągle w męskim towarzstwie zaczynałam sie tak czuć hihi Super ze znalazlam to forum, mozna pobzdurzyc o *******ach i nie tylko A jedynie pisząc o moich milosnych wątpliwosciach, zrobilo mi sie lepiej. Ufff... jak to dobrze sie wygadac i byc zrozumianą..
PazKrolowej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 20:08   #4287
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Magda Ja tam nie wiem czemu sie ona tak oburzyła, ja bym to potraktowała jako ironie i wypusciła drugim... okiem


Dziewczyny powiedzcie mi czy moge tak na impreze isc?? Bo nie jestem przekonana i nie wiem czy wypada czy nie, bo nie chciałabym przesadzic i wygladac no wiecie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fota57.JPG (22,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fota58.JPG (11,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fota52.JPG (7,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fota53.JPG (7,6 KB, 21 załadowań)
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:11   #4288
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Skonczyłam czytac drugą ksiązke Aaaale fajna była, niby romans, ale napisany z takim humorem, ze nie sposób było sie nie uśmiechnąć.

Ojciec ogólnie sie zdziwił że oglądam Rozmowy w Toku, bo ja tv włączam od wielkiego dzwonu

Kasia zapomniałam wspomnieć o tej torebce, jest bardzo fajna, ale mnie osobiscie odstrecza to wielkie logo DJ, psuje efekt całej torebki. No, ale wazne, że sie Tobie podoba więc kupuj i nie patrz na innych
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:13   #4289
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
Bry.
Wcinam właśnie grzegorza. Chociaż namiastka faceta.
Od jutra mam wolne. Cały następny tydzień. Chyba umrę z nudów.
shewa, przypomina mi się mój pierwszy zwiazek gdy nie miałam zielonego pojęcia jak to powinno wyglądać. Byłam z zupełnie innym człowiekiem, bez ambicji, nie rozumiejącym mnie, mającym inne wartości, inne wychowanie, inne potrzeby. Dzięki Bogu to się skończyło, bo nic by się z tym nie dało zrobić.
Paziu, od mojego rozstania minęło 1,5 roku (mowa o moim 1 ex) i też mi się czesto śni a wcale go nie kocham ani nie chciałabym z nim byc ze względów, które opisałam wyżej ) Przejdzie pewnie
Jamaica, a co z Twoją twarzą się stało, że idziesz?
Dzisiaj jak szłam rano do pracy to widziałam jakąś babkę w wałku na tyle głowy. Już myślałam, że to ufok i chciałam brać nogi za pas. Możesz Kamila się nią zainspirować.
a ogolnie mam przebarwienia itp itd, wybieram sie juz od chyba pół roku i w koncu zdecydowałam ze w poniedzialek ide na zabieg mikrodermabrazji

+dowiedzialam się ze T tak po prostu z dnia na dzień przestał odzwyac się do tej swojej tż-tki. wiedzialam ze tak będzie, a on jej sie wciąż podoba ah... nie wiedzialam że z niego jest taka świnia wiecie.

+wrocilam ze spacerku, był też M.... naprawde ahh ahhh i nic wiecej nie napisze

a t mi wlasnie wysłał
Tomek 22:12:38
widzisz ja chciałem Cie odwiedzić a Ciebie nie było<bezradny>

pfuuuuuu
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:18   #4290
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część III

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Co do mikrodermabrazji, to nie wiem czy juz mowilam (ale ja jestem zakrecona :| juz nie pamietam co wam pisze), bo Iza pytala, w kazdym razie jest super co prawda nie wiem czy usuwa przebarwienia itd itd. ale skora po 3 uzyciach(czyli jedna probka hahaha) jest jasniejsza, gladsza, taka milusia w dotyku. Stosuje na twarz, uda, ramiona(nie wiem po co bo nikomu nie pokazuje no ale dobra, bedzie sie milo dotykac hihi). Zdecydowanie bardzo wygladza skore, jak na razie to jej najwieksza zaleta.

ja sobie dzis wreszcie tez zamowilam, skoro tak zachwalasz


Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Kasia,mi się tez torebka podoba

Ja się zatsanawiam ostatnio czy ja jestem jakaś zbyt drażliwa czy co??Znów dostałam ochrzan na wizażu i naprawde nie uważam żebym powiedziała coś strasznego.A komentarz Złośliwca bardzo mnie zabolał
Przez cały wątek byłam cicho a jak coś mówiłam to łagodnie aż w końcu jedna laska przegięła i powiedziałam kilka słów i od razu robienie ze mnie jakieś mega nietolerancyjnej i dyskryminującej:e ek:

a o co chodzi w ogole bo ja nie wiem ??

ps. juz znalazlam

edit: hahaha napisala do mnie teraz zona tego hodowcy czemu nie sprostowalam wiadomosci o chorobie psa, ze to nie ich wina.... odpisalam, ze oczywsice mam zamiar opisac cala sytuacje, slowo w slowo co powedzial mi wet.... i do tego jak najbardziej ma prawo... ale ona napisala mi jeszcze DLACZEGO NIE USUNELAM TEGO ZE SLYSZALAM NA ICH TEMAT NEGATYWNE OPINIE??

haha no chyba sobie zartuje... napisalam jej ze kazda sytuacja ma dwie strony, i moze znalezc sie 20 osob ktore beda zadowolone, i 1 ktora nie bedzie i dlaczego te zadowolone osoby maja prawo wypowiadac sie publicznie, a ta 1 nie zadowolona nie moze tego robi....

zal....

Edytowane przez martinka_m
Czas edycji: 2008-04-10 o 21:41
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.