Mamy majowe 2017 cz.V - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-15, 23:28   #1741
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Leżę z nogami do góry i już prawie przysypiam.

Co do przytulania to mi się niby nie chce, ale jak już zaczynamy to nagle mi się zachciewa

Dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 00:53   #1742
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez kingaluna Pokaż wiadomość
Leżę z nogami do góry i już prawie przysypiam.

Co do przytulania to mi się niby nie chce, ale jak już zaczynamy to nagle mi się zachciewa

Dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to chyba też muszę wkroczyć w akcje i może mi się zachce? 😀

Leżę leżę i spać nie mogę! Czytałam właśnie marcówki z nudów i ciekawości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 04:11   #1743
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Mohnka, co za wiadomosc! 3 mam kciuki zeby Cie wypisali

Kasiunia, ja bez falbanki, wystrzegam sie wszystkiego co gromadzi kurz, jasne mozna czesto prac, ale po co mi wiecej roboty przy dwojce malych dzieci, a tez jakos mnie nie zachwycaja.
Kostka piekna

Kingaluna, przykra sprawa z przyjaciolka, ale nic nie zrobisz, nie ma co na sile, widocznie nie potrafii sobie z czyms poradzic.. To jest przykre, ale moim zdaniem o takie relacje nie warto zabiegac. No chyba, ze jeszcze odpisze...
Majtki mam z canpola, mialam ostatnio i bylam zadowolona.

Ania, jak dostane w zebra albo zoladek to czasem, az podskakuje.

Bunnybe, super, ze masz fajnych tesciow, moja tesciowa jak przyjechala w poprzedniej ciazy na dwa dni zeby mi umyc okna, to skonczylo sie na tym, ze siedziala przed tv, a ja latalam z kawusia i robilam obiadki, a okna umyl maz po jej wyjezdzie, takze tym razem dziekuje za wszelka pomoc, przynajmniej nie musze kolo nikogo skakac
Vikunia, cos tam chyba troche pomasuje, gadalam z ginem to powiedzial, ze od 35 tygodnia, jesli dobrze pamietam, zapytam jeszcze na wizycie.
Co do butelek..nie majatek, kupilabym nowe.

Gornek, mi nic nie cieknie, w poprzedniej ciazy tez Aniu kropelki, a po porodze normalnie odrazu mialam pokarm, tylko, ze rodzilam naturalnie, po cesarce moze, ale nie musi byc ciut pozniej. Mysle ze teraz jakbym powyciskala to tez by byl, bo czasem czuje takiemrowienie w sutkach jakby zaraz mial wyleciec.

Obudzilam sie kilka minut po trzeciej, masakra, dobrze, ze maz. Idzie na pozniej do pracy to moze sie kimne potem. Przynajmniej Was nadrobilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 05:21   #1744
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ale mam nerwy. Czuję się jakbym wróciła z nocki z pracy.
Rozumiem, że koleżanka..która jest starsza 14 lat.. Chrapie. Sapie. Jęczy. Stęka.

Ale ona o 4.20 zadzwoniła do męża obudzić go do pracy!!!
A noc wcześniej pisała o 4.20 smsy żeby go obudzić a telefon starszej generacji i robił przy każdym guziku pi pi pi pi.
No szlag trafia!!!
Mówię jej.. Żeby była cicho bo ja chce spać. Nawet mi nic nie powiedziała, olała mnie i dalej gada. To mówię. Halo słyszysz?!
.. Nic. Tyle, że po chwili skończyła rozmowę... Jak ja już miałam oczy jak 5zł.
Po czym ... Poszła spać i tak chrapała, że nie mogłam zasnąć.
Teraz nie mam siły a głowa mi pęka.

😤😤😤

Chyba będę płakać, jak mnie nie wypiszą do domu. Ileż tego można znosić!!! Kobieta dorosła i nie ogarnia, że cisza nocna?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale nosimy w sobie zywe, rozwijajace sie istotki, i tak zaslugujemy na pomnik, nawet jak wygladamy jak orki . Ja wlasnie macham nozka, coraz ciezej mi sie cwiczy.


Ups, podwojny post. Sorki nabijam sobie, zeby byc top gadula hahahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------




Juz kiedys poruszalysmy ten temat. Mowilysmy, ze mimo, ze naszym cialom teraz daleko do tych z okladek magazynow, to takie szczegoly jak ladna fryzura, manicure, zrobione brwi czy henna na rzesach, a nawet zadbane stopy (niewazne, ze ich nikt nie widzi!) sprawiaja, ze jakos nam lepiej i mamy do siebie wiecej sympatii. Nie wiem jak wy, ale ja po ciazy mam zamiar wygladac lepiej niz przed taki bojowy nastroj mam w tej kwestii.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak postanowiłam, że jak się za siebie wezmę, to będę jeszcze lepiej wyglądać niż przed. 😀😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mi to nie przeszkadza, bo i tak stanik to zakryje ale bardzo długo miałam tylko na jednej piersi a teraz sie pokazało na 2
Czy której z Was tez do tej pory nic z piersi nie wyciekło? Bo u mnie Sahara.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Nic a nic. Tylko jakieś zaklejone są i jak zdrapię takiego "strupka" to za jakiś czas mam nowe ... 😳😳😳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
A dziękuje za info, bo tak sie zastanawiałam czy wyciek jakiejś siary w czasie ciąży ma wpływ na kp.
Na sr chciałam dopytać, ale pary z którymi chodze maja tak debilne pytania ze dałam sobie spokój. Nawet położna pózniej udawala, ze nie słyszy tego xd chciałam sie wiecej dowiedzieć o kp po cc, ale uspokoila mnie ze wtedy położne przychodza do kobiety i pokazują i układają dziecko tak aby nie drażniło rany i robią wszystko zeby karmić piersią.
Ostatnie spotkanie mamy w sobotę juz ze szkoły rodzenia, mamy przynieść ubranka i kocyk Ew rożek, wiec znowu będę musiała te rzeczy puścić w pralce. Będziemy ubierać lalki, pokażą nam jak kapać, pierwsza pomoc dla noworodków i kalendarz szczepień. Najbardziej to interesuje mnie pierwsza pomoc, bo resztę to moge poczytać


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Polecam bloga HAFIJA. Tam w spisie treści widziałam tytuł wpisu karmienie po cc. Wiele ciekawych i motywujących wpisów, głównie dotyczących KP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 06:04   #1745
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mi to nie przeszkadza, bo i tak stanik to zakryje ale bardzo długo miałam tylko na jednej piersi a teraz sie pokazało na 2
Czy której z Was tez do tej pory nic z piersi nie wyciekło? Bo u mnie Sahara.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Mi nic nie wycieka, chyba
Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, "przytulacie sie" jeszcze z tztami?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej nie, ale jakoś średnio mam ochotę no i komfort też już nie ten.


Dzisiaj jedziemy po wózek, ja się znowu o 7 obudzilam ale chodzę spać o 21-22 więc pewnie dlatego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 06:17   #1746
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mi to nie przeszkadza, bo i tak stanik to zakryje ale bardzo długo miałam tylko na jednej piersi a teraz sie pokazało na 2
Czy której z Was tez do tej pory nic z piersi nie wyciekło? Bo u mnie Sahara.
Coś tam wycieka, ale kropelki. Na staniku mam zawsze zeschniętą siarę.

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
A dziękuje za info, bo tak sie zastanawiałam czy wyciek jakiejś siary w czasie ciąży ma wpływ na kp.
Na sr chciałam dopytać, ale pary z którymi chodze maja tak debilne pytania ze dałam sobie spokój. Nawet położna pózniej udawala, ze nie słyszy tego xd chciałam sie wiecej dowiedzieć o kp po cc, ale uspokoila mnie ze wtedy położne przychodza do kobiety i pokazują i układają dziecko tak aby nie drażniło rany i robią wszystko zeby karmić piersią.
Ostatnie spotkanie mamy w sobotę juz ze szkoły rodzenia, mamy przynieść ubranka i kocyk Ew rożek, wiec znowu będę musiała te rzeczy puścić w pralce. Będziemy ubierać lalki, pokażą nam jak kapać, pierwsza pomoc dla noworodków i kalendarz szczepień. Najbardziej to interesuje mnie pierwsza pomoc, bo resztę to moge poczytać


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Dacie rade, tylko nie możesz się poddawać. Na sr położna opowiadała, że jej koleżanka po fachu odchowała dzieci i po latach zaadoptowała noworodka i potrafiła robudzić laktacje, więc wszystko jest możliwe!


Cześć!
Obudziłam się przed 6, ale szybko zasnęłam wczoraj więc jestem wyspana i gotowa na nowy, słoneczny dzień
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 06:40   #1747
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzien dobry ale sie obudzilam glodna az mi w brzuchu burczy a jeszcze tabletke musze wziac najpierw
Gornek mi nic nie wycieka ale przy delikatnym nacisnieciu sutkow pojawiają sie kropelki pokarmu. A co do karmienia po cc to wiadomo ze jest trudniej ale najwazniejsze jest chyba nastawienie- u mojej kolezanki pokarm pojawil sie dopiero w 9 dobie po cc ale pojawil sie i karmila przez kilka miesiecy, najwazniejsze to sie nie nakrecac bo widze ze jestes osoba ktora bardzo przezywa negatywne scenariusze ktore moga sie wydarzyc a z duzym prawdopodobieństwem nie wydarza sie
MamaSmerfuni ooo to takiej tesciowej to tylko wspolczuc, moja na szczescie to chodzacy aniol

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-16, 07:03   #1748
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Na sniadanie pizza i cola zero. powinni mnie zamknac
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 07:14   #1749
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Na sniadanie pizza i cola zero. powinni mnie zamknac
Policja ciążowa? Prosze przyjechać na wizaż!

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 07:19   #1750
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Policja ciążowa? Prosze przyjechać na wizaż!

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
Haha przydalo by sie takie cos

Odchudzać to ja się bede po porodzie, wiec muszę się nacieszyc wyżerką
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 07:24   #1751
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Na sniadanie pizza i cola zero. powinni mnie zamknac
Uwielbiam takie śniadania, ale się ich wystrzegam U mnie serek homogenizowany i bułka, a teraz kawa, zaraz muszę wyjsć z domu.

Tak trochę nadrobiłam i to co wyłapałam:

Nic mi nie wycieka, ale sutki są takie jakby sklejone klejem ale nic mnie nie bolą piersi, nie puchną, moim zdaniem są takie same jak na początku.

Na przytulanie ja mam zawsze ochotę, ale niestety TŻ nie. W tym związku to ja jestem zboczona zawsze myślałam, że faceci są niewyżyci, że jak trafia im się taka kobieta, to super, a tu takie rozczarowanie mnie spotkało... takie życie.

Noc jak każda inna, chociaż rano miałam wrażenie, że czuję jak bije jej serce to chyba raczej niemożliwe, ale na czkawkę było to zbyt delikatne, a jednak rytmiczne. Położyłam się inaczej, pokopała mnie i chyba teraz śpi

Miłego dnia dziewczyny, mimo okropnej pogody (w mazowieckim mega zimnooo...)
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-16, 07:34   #1752
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

U mnie nie ma siary ale piersi bolą, w szczególności sutki.

Fartuch! Podaj adres, przyjeżdżam!! 😁😁

U mnie na śniadanie to co w lodówce jest.. musze iść na zakupy bo echo zadomowiło się w lodówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 07:40   #1753
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Policja ciążowa? Prosze przyjechać na wizaż!

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka


fartuch kiedy jak nie teraz?
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 07:42   #1754
paulina21_09
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

My na śniadanie zazwyczaj płatki lub kanapki wcinami, najważniejsze, że zawsze po pobudce śniadanie musi być.

A na colę niestety na początku bardzo miałam ochotę - powiedzcie Mamusie dlaczego gazowane napoje nie są wskazane w ciąży?
paulina21_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 07:44   #1755
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Ale mam nerwy. Czuję się jakbym wróciła z nocki z pracy.
Rozumiem, że koleżanka..która jest starsza 14 lat.. Chrapie. Sapie. Jęczy. Stęka.

Ale ona o 4.20 zadzwoniła do męża obudzić go do pracy!!!
A noc wcześniej pisała o 4.20 smsy żeby go obudzić a telefon starszej generacji i robił przy każdym guziku pi pi pi pi.
No szlag trafia!!!
Mówię jej.. Żeby była cicho bo ja chce spać. Nawet mi nic nie powiedziała, olała mnie i dalej gada. To mówię. Halo słyszysz?!
.. Nic. Tyle, że po chwili skończyła rozmowę... Jak ja już miałam oczy jak 5zł.
Po czym ... Poszła spać i tak chrapała, że nie mogłam zasnąć.
Teraz nie mam siły a głowa mi pęka.

😤😤😤

Chyba będę płakać, jak mnie nie wypiszą do domu. Ileż tego można znosić!!! Kobieta dorosła i nie ogarnia, że cisza nocna?!
ja pierdziele, sory za wyrażenia ale to co wyprawia "koleżanka" to dla mnie szczyt buractwa. Rok temu moja mama była w sanatorium i też miała na sali takie koleżanki które organizowały sobie koncert chrapania w nocy, wstawały jarać fajki na balkonie, a jedna w środku nocy napiła się kefiru po czym głośno skomentowała "Ku*wa kwaśny!" i poszła dalej spać. A moja mama z nerwów już nie mogła. Jedyna rada która troche może pomóc to zakup dobrych stoperów do uszu i spanie w stoperach

jade do Lidla
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 07:47   #1756
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez paulina21_09 Pokaż wiadomość
My na śniadanie zazwyczaj płatki lub kanapki wcinami, najważniejsze, że zawsze po pobudce śniadanie musi być.

A na colę niestety na początku bardzo miałam ochotę - powiedzcie Mamusie dlaczego gazowane napoje nie są wskazane w ciąży?
Pewnie z umiarem można pić, ale mają sztuczne aromaty i dużo cukru.

Ja zupełnie nie używam cukru do napojów, a herbata i kawa to już w ogóle, wole zjeść coś czekoladowego, w sensie ciastka, wafla niż jeszcze sobie przemycac taki cukier w postaci napojów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 07:47   #1757
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
ja pierdziele, sory za wyrażenia ale to co wyprawia "koleżanka" to dla mnie szczyt buractwa. Rok temu moja mama była w sanatorium i też miała na sali takie koleżanki które organizowały sobie koncert chrapania w nocy, wstawały jarać fajki na balkonie, a jedna w środku nocy napiła się kefiru po czym głośno skomentowała "Ku*wa kwaśny!" i poszła dalej spać. A moja mama z nerwów już nie mogła. Jedyna rada która troche może pomóc to zakup dobrych stoperów do uszu i spanie w stoperach

jade do Lidla
Kochana.. Śpię w stoperach z poduszką na głowie!!! 😣😘😘😘 nic nie pomaga.

No właśnie...
Dlatego moja (trochę niegrzeczna) rada .. Nie dajcie sobie wejść na głowę i oddzywajcie się od samego początku. Ja dla wszystkich miło a potem muszę się wściekać. 😩😩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Odnośnie szpitala i porodu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 07:55   #1758
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja pije wszystko ostatnio 2l pepsi sama wypiłam bo inaczej bym się wściekła. Wiadomo staram się ograniczać takie puste kalorie ale ... kiedy jak nie teraz?? I tak cud że przy tym jak jem zgrubłam tylko 8kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:04   #1759
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cześć!
Ja wczoraj byłam na koncercie, a wcześniej na pizzy i było mi później tak ciężko!

Mi na śniadanie teraz najbardziej smakują kanapki, z żółtym serem i szynką, z serkiem almette i pomidorem, z mozzarellą i pomidorem...
Miałam fazę na tosty dość długą oraz na grzanki z mozzarellą.

Mohnka właśnie miałam pisać o stoperach...
A powiedziałaś coś tej kobiecie tak w ciągu dnia - że nie jest sama i żeby w nocy się zachowywała normalnie? Może trzeba jej "przypomnieć" o zasadach...
Okropnie jest trafić na taką współlokatorkę...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-16, 08:06   #1760
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, "przytulacie sie" jeszcze z tztami?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dostaliśmy zakaz w grudniu teraz juz niby mozemy ale razem z tz wolimy nie ryzykować
Za to tz mowi Że mam sie go bać po porodzie... Śmieje sie ze od razi druga dzidzie mi strzeli Ahaha

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Na sniadanie pizza i cola zero. powinni mnie zamknac

Halo policja? Proszę przyjechać na wizaż!

Pięknie słoneczko swieci, ma byc dzis 13 stopni wiec zaczynam prac pierwsza turę ubranek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:07   #1761
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, "przytulacie sie" jeszcze z tztami?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dostaliśmy zakaz w grudniu teraz juz niby mozemy ale razem z tz wolimy nie ryzykować
Za to tz mowi Że mam sie go bać po porodzie... Śmieje sie ze od razi druga dzidzie mi strzeli Ahaha

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Na sniadanie pizza i cola zero. powinni mnie zamknac

Halo policja? Proszę przyjechać na wizaż!

Pięknie słoneczko swieci, ma byc dzis 13 stopni wiec zaczynam prac pierwsza turę ubranek )


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:09   #1762
paulina21_09
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

po ciąży na pewno wszystko zgubisz, a ciągłe bieganie z Maluchem przyczynia się do niezłej kondycji i figury
paulina21_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:11   #1763
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Na sniadanie pizza i cola zero. powinni mnie zamknac




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:17   #1764
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Kochana.. Śpię w stoperach z poduszką na głowie!!! nic nie pomaga.

No właśnie...
Dlatego moja (trochę niegrzeczna) rada .. Nie dajcie sobie wejść na głowę i oddzywajcie się od samego początku. Ja dla wszystkich miło a potem muszę się wściekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Odnośnie szpitala i porodu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez czesto taka sierotka ale ostatnio bylam w banku trzy dni pod rzad, bo tutaj jak sie wchodzi na mieszkanie, to sie wplaca zwrotna kaucje (kwoty od 1000 do nawet 4000€, wiec spore) i chcialam odebrac za poprzednie mieszkanie, bo nalezy nam sie w calosci, bo nic nie zniszczylismy. I codziennie mi mowili o innym papierku, trzeciego dnia sie wkurzylam i dalam nr telefonu do poprzedniego wlasciciela i powiedzialam, ze ja juz do niego dzwonilam w roznych sprawach i juz mi dwa razy cos dla nich wysylal, ilez mozna, i ze niech sobie sami dzwonia i zalatwiaja, a do mnie prosze zadzwonic, jak bede mogla przyjsc po potwierdzenie przelewu . To byl chyba szczyt mojej asertywnosci hahah


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:19   #1765
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Ja tez czesto taka sierotka ale ostatnio bylam w banku trzy dni pod rzad, bo tutaj jak sie wchodzi na mieszkanie, to sie wplaca zwrotna kaucje (kwoty od 1000 do nawet 4000€, wiec spore) i chcialam odebrac za poprzednie mieszkanie, bo nalezy nam sie w calosci, bo nic nie zniszczylismy. I codziennie mi mowili o innym papierku, trzeciego dnia sie wkurzylam i dalam nr telefonu do poprzedniego wlasciciela i powiedzialam, ze ja juz do niego dzwonilam w roznych sprawach i juz mi dwa razy cos dla nich wysylal, ilez mozna, i ze niech sobie sami dzwonia i zalatwiaja, a do mnie prosze zadzwonic, jak bede mogla przyjsc po potwierdzenie przelewu . To byl chyba szczyt mojej asertywnosci hahah


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! 😀😀 ja się odezwałam w nocy od razu żeby była cicho bo jest noc i chce spać. Zero reakcji...
A dziś po obchodzie zaczęła że myślała że ją do domu wypuszcza, a ja nerwy po nocy i mówię NO...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:19   #1766
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez paulina21_09 Pokaż wiadomość
Mamusie czy jest Wam znany temat łóżeczka dostawnego?
Ja gdy rodziłam synka 7 lat temu to jeszcze nie były one tak popularne, a teraz widzę, że sporo osób sobie chwali. Macie może doświadczenie z takimi produktami? Ja często spotykam się z dostawką Chicco Next2me - zastanawiam się czy faktycznie jest to przedmiot, który ułatwia życie nocne...
My kupujemy. Ale.ten chicco jest jak dla mnie beznadziejny bo jest tylko do 9kg. A cena przeraza. Kupujemy na allegro za ok, 250zl
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:23   #1767
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!

Ja wczoraj byłam na koncercie, a wcześniej na pizzy i było mi później tak ciężko!



Mi na śniadanie teraz najbardziej smakują kanapki, z żółtym serem i szynką, z serkiem almette i pomidorem, z mozzarellą i pomidorem...

Miałam fazę na tosty dość długą oraz na grzanki z mozzarellą.



Mohnka właśnie miałam pisać o stoperach...

A powiedziałaś coś tej kobiecie tak w ciągu dnia - że nie jest sama i żeby w nocy się zachowywała normalnie? Może trzeba jej "przypomnieć" o zasadach...

Okropnie jest trafić na taką współlokatorkę...

Buractwa nie wyplewisz niestety. Jak to kiedys czytalam:"czlowiek ze wsi wyjdzie, ale wies z czlowieka nigdy" . I wies=stan umyslu, nie miejsce zamieszkania.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7192343 1]My dostaliśmy zakaz w grudniu teraz juz niby mozemy ale razem z tz wolimy nie ryzykować
Za to tz mowi Że mam sie go bać po porodzie... Śmieje sie ze od razi druga dzidzie mi strzeli Ahaha




Halo policja? Proszę przyjechać na wizaż!

Pięknie słoneczko swieci, ma byc dzis 13 stopni wiec zaczynam prac pierwsza turę ubranek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Boj sie Boga a po porodzie tez jest chyba zakaz.
Ja od tygodnia codziennie mam sny erotyczne . A maz mi wlasnie odmowil


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina21_09 Pokaż wiadomość
Mamusie czy jest Wam znany temat łóżeczka dostawnego?
Ja gdy rodziłam synka 7 lat temu to jeszcze nie były one tak popularne, a teraz widzę, że sporo osób sobie chwali. Macie może doświadczenie z takimi produktami? Ja często spotykam się z dostawką Chicco Next2me - zastanawiam się czy faktycznie jest to przedmiot, który ułatwia życie nocne...

Ja mam dostawke od kuzynki z Roba, jest mega malutka i zgrabna, musze tylko dokupic materacyk.

W ogole mam szczescie, multum rzeczy podostawalam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:24   #1768
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Buractwa nie wyplewisz niestety. Jak to kiedys czytalam:"czlowiek ze wsi wyjdzie, ale wies z czlowieka nigdy" . I wies=stan umyslu, nie miejsce zamieszkania.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------




Boj sie Boga a po porodzie tez jest chyba zakaz.
Ja od tygodnia codziennie mam sny erotyczne . A maz mi wlasnie odmowil


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------




Ja mam dostawke od kuzynki z Roba, jest mega malutka i zgrabna, musze tylko dokupic materacyk.

W ogole mam szczescie, multum rzeczy podostawalam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Po porodzie tak ale jakies 6 tyg nie tyle miesięcy co teraz :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:36   #1769
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Halo

Talusia, nie zaszkodzi spróbować. Tż na pewno ucieszy się

MamaSmerfuni, już się nie łudzę, że ona odpisze. Śmieszna sytuacja będzie jak spotkamy się pod blokiem moich rodziców, bo jej też tam mieszkają. Pewnie odwróci się w drugą stronę i ucieknie. Przeżywam to jak stonka wykopki

Mohnka, ja bym wstała w nocy, zatkała jej nos, jakby się obudziła to bym powiedziała, że chrapie jak maciora. Na pewno zrobiłoby jej się wstyd

Moje najdroższe dziecko zaszczyciło mnie czkawką. Wczoraj i dzisiaj o tej samej porze czułam regularne "pikanie" przez ok. 10 min. nad spojeniem łonowym tzn. że położenie główkowe by się zgadzało

Ja na początku ciąży piłam duże ilości Pepsi. Nic innego nie pomagało mi na mdłości. Teraz też mam zachcianki i nie odmawiam sobie, ale to wychodzi raz na parę tygodni. Mam nadzieję, że maluszek mi wybaczy

Mi lecą strumienie jak nacisnę delikatnie sutki, a tak to zawsze jakieś strupeczki i plamki.

Idę zedrzeć Tż z łoża, bo umieram z głodu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kingaluna
Czas edycji: 2017-03-16 o 08:38
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 08:46   #1770
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mi to nie przeszkadza, bo i tak stanik to zakryje ale bardzo długo miałam tylko na jednej piersi a teraz sie pokazało na 2
Czy której z Was tez do tej pory nic z piersi nie wyciekło? Bo u mnie Sahara.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Pojawiły się jakiś czas temu kropelki jak nacisnę sutki. A wczoraj i dzisiaj pierwszy raz miałam mokre plamki na piżamie.
Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, "przytulacie sie" jeszcze z tztami?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie, moje libido nie istnieje, a tż mówi, że dla niego to takie dziwne uczucie i też nie chce, więc dopasowaliśmy się idealnie na czas ciąży.
Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Ale mam nerwy. Czuję się jakbym wróciła z nocki z pracy.
Rozumiem, że koleżanka..która jest starsza 14 lat.. Chrapie. Sapie. Jęczy. Stęka.

Ale ona o 4.20 zadzwoniła do męża obudzić go do pracy!!!
A noc wcześniej pisała o 4.20 smsy żeby go obudzić a telefon starszej generacji i robił przy każdym guziku pi pi pi pi.
No szlag trafia!!!
Mówię jej.. Żeby była cicho bo ja chce spać. Nawet mi nic nie powiedziała, olała mnie i dalej gada. To mówię. Halo słyszysz?!
.. Nic. Tyle, że po chwili skończyła rozmowę... Jak ja już miałam oczy jak 5zł.
Po czym ... Poszła spać i tak chrapała, że nie mogłam zasnąć.
Teraz nie mam siły a głowa mi pęka.

😤😤😤

Chyba będę płakać, jak mnie nie wypiszą do domu. Ileż tego można znosić!!! Kobieta dorosła i nie ogarnia, że cisza nocna?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------


Też tak postanowiłam, że jak się za siebie wezmę, to będę jeszcze lepiej wyglądać niż przed. 😀😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------


Nic a nic. Tylko jakieś zaklejone są i jak zdrapię takiego "strupka" to za jakiś czas mam nowe ... 😳😳😳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------


Polecam bloga HAFIJA. Tam w spisie treści widziałam tytuł wpisu karmienie po cc. Wiele ciekawych i motywujących wpisów, głównie dotyczących KP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogłabyś napisać książkę o kobietach w szpitalu, współczuję takiego chamstwa...
Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Na sniadanie pizza i cola zero. powinni mnie zamknac
Pizzza <3 mogłabym jeść całą ciążę, wczoraj mieliśmy na obiad.
A na cole mam zakaz, tż mnie pilnuje i czasami puszeczkę wypije, ale więcej nie.


Śniło mi się, że trafiłam do zaginionych mamuś na pierwszej stronie i było mi tak przykro
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 11:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.