Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-05, 09:22   #3541
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez violinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku! Mój fryzjer dał ciała - potrzebuje na gwałt nowego. Kogo polecacie? Zależy mi na naturalnej, eleganckiej fryzurze bez efektu czepku na głowie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z brzeska mogę polecić napisze Ci na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 09:37   #3542
jagodasch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja chce obiektywnej odpowiedzi a nie kamerzysty albo fotografa ukrytego pod "forumowiczką", który nagania do siebie bo pewnie nikt go nie chce brać. A w cuda nie wierze - ciekawe ilu osobom już wysłałeś taką formułkę na PW.
jagodasch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 10:28   #3543
MalaMi08
Przyczajenie
 
Avatar MalaMi08
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 24
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez jagodasch Pokaż wiadomość
A co lepiej zrobić? Fotograf i kamerzysta z jednej firmy czy szukać osobno?
Zdecydowanie polecam na kamerzyste i fotografa z jednej firmy. My mielismy z dwoch roznych i kamerzysta pozniej bardzo narzekal ze fotograf ciagle wchodzil mu w kadr. Ale coz sie dziwic kazdy dba o swoj interes.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/7801099c67.png[/img][/url]
MalaMi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 11:12   #3544
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez MalaMi08 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam na kamerzyste i fotografa z jednej firmy. My mielismy z dwoch roznych i kamerzysta pozniej bardzo narzekal ze fotograf ciagle wchodzil mu w kadr. Ale coz sie dziwic kazdy dba o swoj interes.
niekoniecznie, usługodawcy też muszą umieć dogadać się między sobą
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 11:28   #3545
jagodasch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Z tego co zauważyłam to najgorzej jak małżeństwo się zajmuje i filmem i zdjęciami bo zawsze jedna rzecz od drugiej odstaje - albo film gorszy albo zdjęcia słabe. Mam już kilka swoich typów i chyba wezmę z dwóch osobnych firm zdjęcia i film. Odnośnie jeszcze filmu zależy mi na filmie około godzinnym. Ale kamerzyści proponują mi 3/4 godziny :O Kto to później będzie oglądać?
jagodasch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 12:45   #3546
MalaMi08
Przyczajenie
 
Avatar MalaMi08
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 24
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
niekoniecznie, usługodawcy też muszą umieć dogadać się między sobą
Dogadac?! U mnie widocznie im nie wyszlo. Jedno jest pewne dzis postapilabym inaczej....
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/7801099c67.png[/img][/url]
MalaMi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 12:48   #3547
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez jagodasch Pokaż wiadomość
Z tego co zauważyłam to najgorzej jak małżeństwo się zajmuje i filmem i zdjęciami bo zawsze jedna rzecz od drugiej odstaje - albo film gorszy albo zdjęcia słabe. Mam już kilka swoich typów i chyba wezmę z dwóch osobnych firm zdjęcia i film. Odnośnie jeszcze filmu zależy mi na filmie około godzinnym. Ale kamerzyści proponują mi 3/4 godziny :O Kto to później będzie oglądać?
3/4 h?
My mamy godzinny chyba

Fotograf z kamerzysta muszą się dogadać itp. Ale nasi nie mieli z tym problemu
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 17:28   #3548
paullaaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez MalaMi08 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam na kamerzyste i fotografa z jednej firmy. My mielismy z dwoch roznych i kamerzysta pozniej bardzo narzekal ze fotograf ciagle wchodzil mu w kadr. Ale coz sie dziwic kazdy dba o swoj interes.
Tu chyba problemem nie było, że są z osobnych firm tylko raczej dlatego, że co najmniej jeden z nich nie był profesjonalistą. U mojej kuzynki było przez chwilę nawet 3 kamerzystów i jeden fotograf i nikt nie narzekał a pamiątkę maja śliczną. Co do firm foto+video to ja mam podobne zdanie jak jagodasch. Często są to małżeństwa, bracia, szwagry itp. i jeden ciągnie drugiego. Klientów łapią bardziej na cenę a nie jakość.

_Pixie_ spoko, ze znalazłaś 2 razy tańszego fotografa od Michała Wojny o tej samej jakości. Zaglądnęłam z ciekawości na jego stronkę i sorki ... jakość to jedno ale pomysły? Zatrzymywanie stopa przez PM? Błagam ... Diabeł tkwi w szczegółach
paullaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 15:42   #3549
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
_Pixie_ spoko, ze znalazłaś 2 razy tańszego fotografa od Michała Wojny o tej samej jakości. Zaglądnęłam z ciekawości na jego stronkę i sorki ... jakość to jedno ale pomysły? Zatrzymywanie stopa przez PM? Błagam ... Diabeł tkwi w szczegółach
Idąc Twoim tropem to u każdego fotografa znalazłoby się mnóstwo zdjęć "bez pomysłów", tak fotografa, którego wybrałam jak i u bardziej znanych nazwisk, tym bardziej, że pomysł na sesję zwykle jednak wychodzi od Młodych. Każdy zresztą wybiera to, co mu się podoba, dla jednych kiczowate są zdjęcia ze stopa, dla innych zdjęcia w wodzie, a dla jeszcze kolejnych zdjęcia na samochodzie.

Uważam, że fotograf którego wybrałam jest wart polecenia ze względu na stosunek jakości do ceny, co nie znaczy, że jest najlepszy na świecie. Każdy, wybiera tego, kto mu pasuje (osobowościowo, jakościowo, cenowo i koncepcyjnie)

Edytowane przez _Pixie_
Czas edycji: 2017-02-10 o 15:55
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 16:42   #3550
Dodi0725
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 24
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Witam. Czy jest tu ktoś kto korzysta bądź korzystał z usług foto i kamerzysty z firmy Anna i Piotr Chlon VIP2 i mógłby się podzielić opinią?
Dodi0725 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 19:32   #3551
Dodi0725
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 24
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Witam. Czy jest tu ktoś kto korzysta bądź korzystał z usług foto i kamerzysty z firmy Anna i Piotr Chlon VIP2 i mógłby się podzielić opinią?
Dodi0725 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 15:49   #3552
Anouka
Przyczajenie
 
Avatar Anouka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ostatnio zaczęłam zastanawiać się na ile miesięcy przed ślubem powinno się załatwić tort/ciasta/kwiaty?

Ślub niby dopiero w ostatni weekend października, ale moja mama ostatnio zasugerowała mi, że powinnam już coś wybrać i zamówić. Mnie się jednak wydaje, że to stanowczo za wcześnie. Jakie macie zdanie na ten temat?
Anouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 21:47   #3553
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Anouka Pokaż wiadomość
Ostatnio zaczęłam zastanawiać się na ile miesięcy przed ślubem powinno się załatwić tort/ciasta/kwiaty?

Ślub niby dopiero w ostatni weekend października, ale moja mama ostatnio zasugerowała mi, że powinnam już coś wybrać i zamówić. Mnie się jednak wydaje, że to stanowczo za wcześnie. Jakie macie zdanie na ten temat?
Ja mam ślub 12.08 i ciasta oraz tort planujemy ogarnąć tak koniec marca początek kwietnia co do kwiatów? Jeśli chodzi o przystrojenie kościoła i bukiet do ślubu to mam juz zarezerwowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 18:10   #3554
panna_p_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Anouka Pokaż wiadomość
Ostatnio zaczęłam zastanawiać się na ile miesięcy przed ślubem powinno się załatwić tort/ciasta/kwiaty?

Ślub niby dopiero w ostatni weekend października, ale moja mama ostatnio zasugerowała mi, że powinnam już coś wybrać i zamówić. Mnie się jednak wydaje, że to stanowczo za wcześnie. Jakie macie zdanie na ten temat?
My florystkę załatwialiśmy w listopadzie (ślub mamy w sierpniu). Z tego, co pamiętam to już wtedy wszystkie soboty we wrześniu miała zarezerwowane
panna_p_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 23:47   #3555
Anouka
Przyczajenie
 
Avatar Anouka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez panna_p_ Pokaż wiadomość
My florystkę załatwialiśmy w listopadzie (ślub mamy w sierpniu). Z tego, co pamiętam to już wtedy wszystkie soboty we wrześniu miała zarezerwowane

W takim razie przy najbliższej okazji muszę udać się do kwiaciarni i zapytać jak jest z terminami. To chyba będzie najlepsze wyjście.

Tak przy okazji, podzielisz się, kto jest Twoim florystą?

Edytowane przez Anouka
Czas edycji: 2017-02-15 o 23:49
Anouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 16:30   #3556
panna_p_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

BeDeko - Anna Berniak
panna_p_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 20:15   #3557
slowiczek_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dodi0725 Pokaż wiadomość
Witam. Czy jest tu ktoś kto korzysta bądź korzystał z usług foto i kamerzysty z firmy Anna i Piotr Chlon VIP2 i mógłby się podzielić opinią?
Hej
Ja ich mam. Zdecydowałam się na nich ponieważ podobał mi się film mojej znajomej, który właśnie był produkcji VIP2. Tylko ja na pewno chce film długi - minimum 3 godziny, nie wiem jak jest z tymi "nowoczesnymi" krótkimi, więc się nie wypowiem
Co do zdjęć, widziałam tylko ich próbkę przy podpisywaniu umowy.
Ja nie jestem osobą wybredną stąd wzięłam u nich cały zestaw
Jedno jest pewne, Piotr jest profesjonalistą i wie co robi
slowiczek_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 21:00   #3558
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny wiecie może gdzie w Tarnowie wypożyczają pokrowce na krzesla? Na razie znalazłam tylko art deco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 15:55   #3559
Anouka
Przyczajenie
 
Avatar Anouka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może gdzie w Tarnowie wypożyczają pokrowce na krzesla? Na razie znalazłam tylko art deco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogę polecić firmę Art-Decor, nie są z Tarnowa tylko z okolic Wojnicza, ale to w zasadzie żadna odległość. Chciałam tam wypożyczyć pokrowce, ale później okazało się, że mój dom weselny na to nie zezwala ;/Pokrowce są białe, do wyboru kilka szarf w różnych kolorach. Cena o ile pamiętam to jakieś 3-3,5 zł za pokrowiec z szarfą. Mogę Ci podać numer telefonu na priv
Anouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 18:06   #3560
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Anouka Pokaż wiadomość
Mogę polecić firmę Art-Decor, nie są z Tarnowa tylko z okolic Wojnicza, ale to w zasadzie żadna odległość. Chciałam tam wypożyczyć pokrowce, ale później okazało się, że mój dom weselny na to nie zezwala ;/Pokrowce są białe, do wyboru kilka szarf w różnych kolorach. Cena o ile pamiętam to jakieś 3-3,5 zł za pokrowiec z szarfą. Mogę Ci podać numer telefonu na priv
Właśnie dzisiaj tam zamówiłam pokrowce plus szarfy w kolorze fuksji. Cztery złote za sztukę. A okolice Wojnicza to moje okolice

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 08:48   #3561
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Idąc Twoim tropem to u każdego fotografa znalazłoby się mnóstwo zdjęć "bez pomysłów", tak fotografa, którego wybrałam jak i u bardziej znanych nazwisk, tym bardziej, że pomysł na sesję zwykle jednak wychodzi od Młodych. Każdy zresztą wybiera to, co mu się podoba, dla jednych kiczowate są zdjęcia ze stopa, dla innych zdjęcia w wodzie, a dla jeszcze kolejnych zdjęcia na samochodzie.

Uważam, że fotograf którego wybrałam jest wart polecenia ze względu na stosunek jakości do ceny, co nie znaczy, że jest najlepszy na świecie. Każdy, wybiera tego, kto mu pasuje (osobowościowo, jakościowo, cenowo i koncepcyjnie)
Nie ma sensu się sprzeczać bo to kwestia gustu, reklamy(siła sugestii) itd.

Miałem zlecenie od firmy farmaceutycznej zrobienia "kilku" zdjęć na kongresie, oprócz mnie była jeszcze 2 fotografów z jednej firmy (właścicielka + drugi fotograf), która pracowała dla organizatorów kongresu. Sprawdziłem sobie wtedy ta firmę bo było logo z www. na samochodzie, więc zobaczyłem większość realizacji to ślubne zdjęcia.
Stwierdziłem, że nic specjalnego ale widać klienci są.
Na początku swej kariery to poleciałbym krytyką pod tym postem, że tak się robi zdjęcie porządne itd. ale teraz to uważam, że nie ma sensu bo jak pisałem na początku kwestia gustu itd.
Zdjęcia w wykonaniu tej firmy z koncertu zespołu modesta pastiche, który odbył się na tym kongresie a najaktualniejszy wpis zespołu (udostępnienie) to moje zdjęcia.

https://www.facebook.com/pg/ModestaP...49046178492042
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 22:03   #3562
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ciężko przekopać się przez cały wątek, dlatego nieśmiało zapytam tutaj. Szukam dobrej makijażystki na ślub, ale w roli gościa, więc w grę wchodzi makijaż okazjonalny/wieczorowy. Kogo możecie polecić i jakie są ceny? Interesują mnie też ceny u Klaudii Kłos, bo dokopałam się w internecie tylko do komentarzy o kwocie 200 zł, ale to chyba tyczy się makijażu ślubnego, a nie okazjonalnego? Serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 19:23   #3563
panna_p_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Klaudia jest super, ale może być problem z wolnymi terminami. Co do ceny napisz do niej bezpośrednio na FB - bardzo szybko odpowiada

Sama Klaudia polecała mi: Renatę Hajduk, Natalię Widłę i Justynę Kurtykę. Na forach często dziewczyny polecają: Justynę Kołodziej i Klaudię Regiec.
panna_p_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 21:16   #3564
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez panna_p_ Pokaż wiadomość
Klaudia jest super, ale może być problem z wolnymi terminami. Co do ceny napisz do niej bezpośrednio na FB - bardzo szybko odpowiada

Sama Klaudia polecała mi: Renatę Hajduk, Natalię Widłę i Justynę Kurtykę. Na forach często dziewczyny polecają: Justynę Kołodziej i Klaudię Regiec.
Do Natalii jestem zapisana na swój ślubny makijaż. Malowała mnie na ślub koleżanki w zeszłym roku i byłam strasznie zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 21:53   #3565
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dzięki dziewczyny, poprzeglądam sobie profile tych makijażystek Impreza w kwietniu, ale jeszcze przed typowym sezonem ślubnym więc może któraś będzie miała jeszcze wolne miejsca.

Możecie jeszcze coś powiedzieć o cenach? Zupełnie nie orientuje się jak to teraz wygląda w Tarnowie, do Klaudii napiszę, ale chciałabym wcześniej wiedzieć jakie chociażby widełki obowiązują przy takich makijażach.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 07:10   #3566
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, sprawy kościelno-finansowe.

Ile płacicie organiście, kościelnemu, ministrantom?
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 08:47   #3567
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, poprzeglądam sobie profile tych makijażystek Impreza w kwietniu, ale jeszcze przed typowym sezonem ślubnym więc może któraś będzie miała jeszcze wolne miejsca.

Możecie jeszcze coś powiedzieć o cenach? Zupełnie nie orientuje się jak to teraz wygląda w Tarnowie, do Klaudii napiszę, ale chciałabym wcześniej wiedzieć jakie chociażby widełki obowiązują przy takich makijażach.
U Natalii za makijaż okazjonalny w tamtym roku płaciłam 60 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sprawy kościelno-finansowe.

Ile płacicie organiście, kościelnemu, ministrantom?
Hmm.. My planujemy organista 200/300 zależy czy zgodzi się zagrać to co my chcemy. Kościelny 150/200. U mnie ministratom się nie płaci. Zazwyczaj daje się im jakieś słodkości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 08:40   #3568
paaaatkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Mam takie pytanie odnośnie dokumentów z Urzędu Stanu Cywilnego do ślubu konkordatowego. Czy wystarczy udać się tam z dowodami osobistymi i załatwimy wszystko od razu? czy jeżeli jedno z nas jest z okolic Tarnowa to musi wcześniej wybrać w swoim urzędzie odpis aktu urodzenia? Z góry dziękuję za odpowiedź
paaaatkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 07:04   #3569
mazurek25
Przyczajenie
 
Avatar mazurek25
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez paaaatkaaaa Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie odnośnie dokumentów z Urzędu Stanu Cywilnego do ślubu konkordatowego. Czy wystarczy udać się tam z dowodami osobistymi i załatwimy wszystko od razu? czy jeżeli jedno z nas jest z okolic Tarnowa to musi wcześniej wybrać w swoim urzędzie odpis aktu urodzenia? Z góry dziękuję za odpowiedź
Miałam taką sytuację, byłam w USC w Tarnowie, powiedziałam, że chcę migrować swój akt urodzenia, spisali imię, nazwisko, pesel i za kilka dni można było już podejść razem sporządzić akt małżeństwa (z dowodami) i trzeba przygotować się na opłatę (84zł)
mazurek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 21:28   #3570
claauduss
Rozeznanie
 
Avatar claauduss
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 674
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny czy któraś z Was ma jakąś opinie na temat sali weselnej " Tarnowianka Park"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
claauduss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.