-30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-20, 11:32   #661
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Wszystkie dziewczyny zabiegane zapracowane od poniedzialku a ja biedna leze z noga w gorze i czekam az ktos cos naskrobie...
Jak ja wam zazdroszcze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:52   #662
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Wszystkie dziewczyny zabiegane zapracowane od poniedzialku a ja biedna leze z noga w gorze i czekam az ktos cos naskrobie...
Jak ja wam zazdroszcze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomyśl sobie, biedaku, że ja z kolei biegam pomiędzy dwoma pokojami i staram się je sprzątać w zależności od tego, gdzie pasuje leżeć mojemu smykowi. A chwilowo chce być tylko na rękach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 14:25   #663
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Hmm czyli można powiedzieć, że jesteś w domowej siłowni z osobistym trenerem i rzeźbisz bicepsy... ja właśnie wrocilam z zastrzyku więc mialam chociaż krótką wycieczke i spacer w jednym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 15:37   #664
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Hmm czyli można powiedzieć, że jesteś w domowej siłowni z osobistym trenerem i rzeźbisz bicepsy... ja właśnie wrocilam z zastrzyku więc mialam chociaż krótką wycieczke i spacer w jednym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj biedaku. bardziej Cię boli czy bardziej Ci nudno?

No niby tak... chociaż miałam jeszcze i kardio, synek ma katar a nie znosi czyszczenia nosa... więc mam remis, 1:1 z dziurką od nosa, której nie pozwolił wyczyścić tym ustrojstwem do odciagania. :/ dziewczyny, jakiś patent na czyszczenie nosa u 8-mies.nerwusa? :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 15:51   #665
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

heja

Dorota na ile jesteś unieruchomiona ??

Yariewenka ten odkurzaczowy podobno super wyciąga gile
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 15:57   #666
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cześć Bettina, nudzi mi się okropnie, bolec nie boli bo jestem znieczulona ale nie chce się goic i sama nie wiem ile to potrwa. Mam nadzieję ze juz niedługo

Tez słyszałam o "katarku, sopelku" z odkurzeczem ale nie wiem czy nie za maly nie bedzie sie bal. Jeszcze nie mam dzieci wiec nie pomoge. Pewnie macie ciężki dzień jak maluszek chory to pewnie marudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 16:09   #667
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
heja

Dorota na ile jesteś unieruchomiona ??

Yariewenka ten odkurzaczowy podobno super wyciąga gile
Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Cześć Bettina, nudzi mi się okropnie, bolec nie boli bo jestem znieczulona ale nie chce się goic i sama nie wiem ile to potrwa. Mam nadzieję ze juz niedługo

Tez słyszałam o "katarku, sopelku" z odkurzeczem ale nie wiem czy nie za maly nie bedzie sie bal. Jeszcze nie mam dzieci wiec nie pomoge. Pewnie macie ciężki dzień jak maluszek chory to pewnie marudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam gruszkę, Fridę i Katarek, wszystko działa jeśli zostanie umieszczone w nosie. a łobuz nie da sobie umieścić, awantura gdy tylko widzi ten osprzęt. :/

Eeech, może kiedyś wyrośnie. Dzięki Dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 19:49   #668
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Hejoo, jestem 😉
Plan wykonany w 80%, ale życie jest za krótkie aby sobie wizażu wieczorową porą odmawiać więc się melduję 😊

Przeprosiłam się z O. Dużo nie pobiegałam, bo rano zaspalam, dziecku zęby idą...

Jedzeniowo oki.

Dorota biedna Ty jesteś z Tą nogą 😘oby jak najszybciej wróciła do formy!!!

Yariewenka mój gentelmen także nie toleruje niczego z zewnątrz w nosie, nawet aplikacja wody morskiej jest wyczynem.. Osoba patrząca na ten zabieg mogłaby mnie podejrzewać o przemoc w rodzinie😉 a inhalacje z soli próbowałas? Zdrówka dla Maluszka życzę 😘
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:38   #669
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Nestle czekalam na znak życia ja też dziś 80% resztę procentów zjadły cukierki bombajki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:54   #670
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Hejoo, jestem 😉
Plan wykonany w 80%, ale życie jest za krótkie aby sobie wizażu wieczorową porą odmawiać więc się melduję 😊

Przeprosiłam się z O. Dużo nie pobiegałam, bo rano zaspalam, dziecku zęby idą...

Jedzeniowo oki.

Dorota biedna Ty jesteś z Tą nogą 😘oby jak najszybciej wróciła do formy!!!

Yariewenka mój gentelmen także nie toleruje niczego z zewnątrz w nosie, nawet aplikacja wody morskiej jest wyczynem.. Osoba patrząca na ten zabieg mogłaby mnie podejrzewać o przemoc w rodzinie😉 a inhalacje z soli próbowałas? Zdrówka dla Maluszka życzę 😘
Z wizazem za dużo dobrego przychodzi by gp odcinać zupełnie. U mnie tylko 20min steppera dzisiaj, pan mąż za późno wrócił i już ani na bieganie, ani na Chodakowską siły nie było.

Dzieki! Nie próbowałam inhalacji bo kolega cieknacego nosa jako takiego nie ma, coś mu tam zafurczało i tyle.

Wiecie co, chyba mi końcówki opadły. Mam kilka koleżanek które urodziły dziecko +\- w tym czasie co ja, wchodzę na jakieś instagramy czy inne internety i szlag mnie trafia jak oglądam ich zdjęcia. Wszystkie dzieciaki już siedzą / raczkują / stoją /same jedzą, podczs gdy mój dopiero próbuje siadać bo jest od tamtych mniej więcej 2razy większy a na marchewkę lub jabłko reaguje ŹLE. Dziewczyny - wszystkie zrobione, włosy, paznokcie, ciuchy pod ubranka dziecka, oczywiście chude szczapy i w ogóle nie widać że rodziły ("no przecież karmię piersią, dziecko mnie wypija, to normalne!"). Wszystkie foty zrobione w pięknych, świeżych i czystych mieszkaniach. Normalnie potwór zazdrości ze mnie wylazl!!!

A miałam dla własnego dobra dziecka nie porównywać do innych. Widzę, ze nie tylko dieta mi nie wychodzi.

Proszę mnie tu ojojać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 04:30   #671
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Z wizazem za dużo dobrego przychodzi by gp odcinać zupełnie. U mnie tylko 20min steppera dzisiaj, pan mąż za późno wrócił i już ani na bieganie, ani na Chodakowską siły nie było.

To i tak jesteś lepsza ode mnie😊ja byłam całe 9 minut na O. Tyle mi Jake wytrzymał w łóżeczku.

Wiecie co, chyba mi końcówki opadły. Mam kilka koleżanek które urodziły dziecko +\- w tym czasie co ja, wchodzę na jakieś instagramy czy inne internety i szlag mnie trafia jak oglądam ich zdjęcia. Wszystkie dzieciaki już siedzą / raczkują / stoją /same jedzą, podczs gdy mój dopiero próbuje siadać bo jest od tamtych mniej więcej 2razy większy a na marchewkę lub jabłko reaguje ŹLE


Dziewczyny - wszystkie zrobione, włosy, paznokcie, ciuchy pod ubranka dziecka, oczywiście chude szczapy i w ogóle nie widać że rodziły ("no przecież karmię piersią, dziecko mnie wypija, to normalne!"). Wszystkie foty zrobione w pięknych, świeżych i czystych mieszkaniach. Normalnie potwór zazdrości ze mnie wylazl!!!

Uwielbiam Twoje teksty😀😀😀

A miałam dla własnego dobra dziecka nie porównywać do innych. Widzę, ze nie tylko dieta mi nie wychodzi.

Proszę mnie tu ojojać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie będę nikogo ojojować, tylko Ci piątkę przybiję boś normalna kobietka jest✋✋✋

Później napiszę coś więcej ☺

---------- Dopisano o 05:30 ---------- Poprzedni post napisano o 05:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Nestle czekalam na znak życia ja też dziś 80% resztę procentów zjadły cukierki bombajki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No kurde ciężko bez wizażu 😊 trzymam kciuki za dzień bez cukierków ( ale mi ochota na kukułkę przyszła...)
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 09:13   #672
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Yariewenka dlatego dopiero od niedawna mam fb... Też mnie to wkurza tylko ja jestem na etapie zazdrości o ciaze i dzieci bo też bym już bardzo chciała mieć
Weź to pod uwagę, ze każdy wrzuca zdjecia którymi chce się pochwalić. Najczęściej z wakacji, z wesel (sama mam w koku i makijażu na szpilkach co troche mnie wyszczuplilo chociaz) To dobija człowieka bo widzi, że kazdy ma lepiej ten ma nowe auto ten byl na majorce. Dopiero jak zobaczylam piekna sesje kolezanki w ciąży z mezem ktory przez dwa lata mial romans (nie jeden) i powiedzial ze nie wie czy jeszcze ja kocha to pomyslalam, ze większość zdjec jest takich pięknych tylko z wygladu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dorota8500
Czas edycji: 2017-03-21 o 09:18
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:59   #673
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Toż to dlatego ja nie mam konta na Fb, swoje ostatnie ładne zdjęcie mam sprzed 12 lat, zaznaczam zdjęcie, a nie ze ja ładna😂

Dorotka a Ty już dawno po ślubie jesteś?
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:17   #674
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

W kwietniu będziemy świętować 7 rocznicę miałam wtedy 21 lat i niecałe 65kg.

W ciągu pierwszego roku po ślubie przytyłam prawie 10 kg ehh te kolacje przy winku, praca biurowa, brak ruchu i własne wyposażenie lodówki (jak mieszkałam z rodzicami mama zwykle kupowała niejadalne rzeczy dla mnie typu salcesony itd więc się nie miałam czym objeść). Do tego brak wagi (na szczęście przypadkiem u siostry się zważyłam i zapaliła się czerwona lampka) Potem tyłam tylko po 2 kg rocznie zazwyczaj po urlopie. O dzidziusia staraliśmy od września zeszłego roku do teraz. Teraz musimy poczekać do jesieni bo jestem w trakcie zmiany pracy.

To moja krótka historia, na początku jakoś nie było kiedy jej opowiedzieć
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:13   #675
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Toż to dlatego ja nie mam konta na Fb, swoje ostatnie ładne zdjęcie mam sprzed 12 lat, zaznaczam zdjęcie, a nie ze ja ładna😂

Dorotka a Ty już dawno po ślubie jesteś?
No ja niestety mam, ale już prawie nie korzystam. nawet jeśli upierasz się, ze nie ładna, to ja Ci mówię że fajna. a to ważniejsze!

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
W kwietniu będziemy świętować 7 rocznicę miałam wtedy 21 lat i niecałe 65kg.

W ciągu pierwszego roku po ślubie przytyłam prawie 10 kg ehh te kolacje przy winku, praca biurowa, brak ruchu i własne wyposażenie lodówki (jak mieszkałam z rodzicami mama zwykle kupowała niejadalne rzeczy dla mnie typu salcesony itd więc się nie miałam czym objeść). Do tego brak wagi (na szczęście przypadkiem u siostry się zważyłam i zapaliła się czerwona lampka) Potem tyłam tylko po 2 kg rocznie zazwyczaj po urlopie. O dzidziusia staraliśmy od września zeszłego roku do teraz. Teraz musimy poczekać do jesieni bo jestem w trakcie zmiany pracy.

To moja krótka historia, na początku jakoś nie było kiedy jej opowiedzieć
Wiem, ale na mnie nie działają wakacje na Majorce (no, może jakaś Japonia to i owszem ), ale to co mnie boli: moja figura i naiwne stwierdzenie "ale jak to nie możesz schudnąć? Przecież karmisz!". :/
Też tak przytylam po ślubie! 12kg w rok - ale u mnie to kwestia stresu w pracy i, co z tym związane, braku ruchu innego niż do drukarki i szefowej i z powrotem. :/ też tyle wazylam! No myśmy po roku małżeństwa się postarali o malucha, chociaż dziwię się ze udało mi się zajść w ciążę z nadwagą 12kg i po takich stresach (cykl kompletnie rozregulowany, szok)..
Dieta i ruch dobrze wpływają na kobiece sprawy, ogarniesz pracę i pojdzie, czego Ci życzę.

Zmieniasz po prostu robotę czy przebranzowujesz się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:38   #676
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

To stres pewnie się dołożył. Zmieniam po 7 latach pracy w sekretariacie do ktorej dojezdzalam 20km i byla z roku na rok coraz bardziej stresujaca z powodu redukcji etatów...

Pod koniec wakacji zaczynam podobna prace na miejscu 300m od domu Tymczasem od kwietnia zaczynam pracę na produkcji bylam juz na próbę i podoba mi się. Jestem po niej zmęczona fizycznie ale wychodze z pracy i jestem wolna. Nie stresuje sie nie mam juz koszmarów czuje sie zupelnie inaczej. W koncu praca to duża czesc naszego życia. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:56   #677
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
To stres pewnie się dołożył. Zmieniam po 7 latach pracy w sekretariacie do ktorej dojezdzalam 20km i byla z roku na rok coraz bardziej stresujaca z powodu redukcji etatów...

Pod koniec wakacji zaczynam podobna prace na miejscu 300m od domu Tymczasem od kwietnia zaczynam pracę na produkcji bylam juz na próbę i podoba mi się. Jestem po niej zmęczona fizycznie ale wychodze z pracy i jestem wolna. Nie stresuje sie nie mam juz koszmarów czuje sie zupelnie inaczej. W koncu praca to duża czesc naszego życia. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, taka zmiana dużo daje! Odkąd jestem na zwolnieniu (już rok prawie! :0) zauważyłam jak bardzo odżyłam! A 300m to świetny dystans. ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 16:01   #678
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Dorota super, ze zmieniłaś pracę! Stres w pracy odbija się na wszystkich płaszczyznach życia. Ja też czekam na zmianę pracy, odwleka się ciągle w czasie, podobno w maju. Moja aktualna jest super, ale na pół etatu. Przy dzieciach nie żałuję, że jestem o 11 - 12 w domu bo jest co robić, ale chcemy budować albo kupić dom więc większa wypłata mile widziana

Yarewenka oj fb potrafi zdołować. Znam koleżanki, którym babcie koło dzieci robią a te z pilniczkiem w dłoniach wiecznie. Albo chłopa do roboty gonią w domu ( że też mi się taki nie trafił )
Temat rzeka !
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 20:53   #679
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Dorota super, ze zmieniłaś pracę! Stres w pracy odbija się na wszystkich płaszczyznach życia. Ja też czekam na zmianę pracy, odwleka się ciągle w czasie, podobno w maju. Moja aktualna jest super, ale na pół etatu. Przy dzieciach nie żałuję, że jestem o 11 - 12 w domu bo jest co robić, ale chcemy budować albo kupić dom więc większa wypłata mile widziana

Yarewenka oj fb potrafi zdołować. Znam koleżanki, którym babcie koło dzieci robią a te z pilniczkiem w dłoniach wiecznie. Albo chłopa do roboty gonią w domu ( że też mi się taki nie trafił )
Temat rzeka !
Pół etatu to moje marzenie. albo praca w domu (to chyba już realniejsze). No i budowa domu.. Tak naprawdę jak jest działka to generalnie wychodzi taniej niż kupno gotowego. Przynajmniej tak mi ostatnio tlumaczono.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 05:55   #680
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
To stres pewnie się dołożył. Zmieniam po 7 latach pracy w sekretariacie do ktorej dojezdzalam 20km i byla z roku na rok coraz bardziej stresujaca z powodu redukcji etatów...

Pod koniec wakacji zaczynam podobna prace na miejscu 300m od domu Tymczasem od kwietnia zaczynam pracę na produkcji bylam juz na próbę i podoba mi się. Jestem po niej zmęczona fizycznie ale wychodze z pracy i jestem wolna. Nie stresuje sie nie mam juz koszmarów czuje sie zupelnie inaczej. W koncu praca to duża czesc naszego życia. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też kiedyś pracowałam na produkcji, robiłam wiązki do hamulców samochodowych 😊jak to przechodziło przez kontrolę to ja nie wiem..Ale to była moja first job. Jak miałam na poranną zmianę to wyjazd był o 5.15, ja wstawiłem o 3 aby sobie poczytać 😂miałam nawiedzonego narzeczonego, który całe szczęście nie jest moim mężem 😀

Też mi się marzy budowa małego domku, tak więc czekam aż Tz wygra wreszcie w totka 😉

Milegooo Dnia!!!

---------- Dopisano o 05:53 ---------- Poprzedni post napisano o 05:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Pół etatu to moje marzenie. albo praca w domu (to chyba już realniejsze). No i budowa domu.. Tak naprawdę jak jest działka to generalnie wychodzi taniej niż kupno gotowego. Przynajmniej tak mi ostatnio tlumaczono.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale działki są chyba okrutnie drogie?
No i budowanie od podstaw ( według własnego planu) jest chyba przyjemniejsze niż kupno gotowca. Siostra tz kupiła jakiś czas temu połowę bliźniaka w stolicy, w dobrej dzielnicy, wszystko zrywali, instalacje na nowo robili, tzw. Inteligentny home, jejuuuu...ile tam zlotowek wpakowali...

---------- Dopisano o 05:55 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Miałam poćwiczyć, wlazłam na wizaż, bez komentarza 😉

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 05:55 ----------

5 km zrobione, tylko mi krok. nic a nic nie policzyl, a myślałam że będę miała 80% dnia zaliczone 😁
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 06:11   #681
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Też kiedyś pracowałam na produkcji, robiłam wiązki do hamulców samochodowych 😊jak to przechodziło przez kontrolę to ja nie wiem..Ale to była moja first job. Jak miałam na poranną zmianę to wyjazd był o 5.15, ja wstawiłem o 3 aby sobie poczytać 😂miałam nawiedzonego narzeczonego, który całe szczęście nie jest moim mężem 😀

Też mi się marzy budowa małego domku, tak więc czekam aż Tz wygra wreszcie w totka 😉

Milegooo Dnia!!!

---------- Dopisano o 05:53 ---------- Poprzedni post napisano o 05:28 ----------


Ale działki są chyba okrutnie drogie?
No i budowanie od podstaw ( według własnego planu) jest chyba przyjemniejsze niż kupno gotowca. Siostra tz kupiła jakiś czas temu połowę bliźniaka w stolicy, w dobrej dzielnicy, wszystko zrywali, instalacje na nowo robili, tzw. Inteligentny home, jejuuuu...ile tam zlotowek wpakowali...

---------- Dopisano o 05:55 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Miałam poćwiczyć, wlazłam na wizaż, bez komentarza 😉

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 05:55 ----------

5 km zrobione, tylko mi krok. nic a nic nie policzyl, a myślałam że będę miała 80% dnia zaliczone 😁
Ss drogie, ale to zależy gdzie szukać. Jak na jakimś zapupiu to ceny sa bardzo przyzwoite. a z domami zawsze jest ten problem, ze kupuje się coś, co sprzedający traktuje jako pałac (i szczerze tak uwaza), a Ty wchodzisz i widzisz co jest w środku... i weź tu negocjuj cenę. )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 06:56   #682
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Hej dziewczyny!
Melduje, że żyje

W weekend oczywiście zgrzeszylam kilka razy, ale od wczoraj znowu trzymam swój apetyt na wodzy. Biegałam wczoraj 5 km i znowu nie mogę się ruszać, takie mam zakwasy.


Co do dbania o dom - ja mam syf w domu prawie ciągle. Jak mam wolną sobotę to wtedy sprzątam gruntownie, a w niedzielę po wspólnym dniu znowu jest wszystko rozwalone.
Kochane, tylko nudne kobiety mają porządek
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:01   #683
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Melduje, że żyje

W weekend oczywiście zgrzeszylam kilka razy, ale od wczoraj znowu trzymam swój apetyt na wodzy. Biegałam wczoraj 5 km i znowu nie mogę się ruszać, takie mam zakwasy.


Co do dbania o dom - ja mam syf w domu prawie ciągle. Jak mam wolną sobotę to wtedy sprzątam gruntownie, a w niedzielę po wspólnym dniu znowu jest wszystko rozwalone.
Kochane, tylko nudne kobiety mają porządek
Ja już swoich grzeszkow nawet nie liczę, wywalilybyscie mnie z grupy. za to staram się jeść regularnie i teraz tego pilnuję.
5km to ładny odcinek, biegniesz ciurkiem czy robisz marszobiegi (jak ja?)?

Mój brat twierdzi, ze "każdy umie odnaleźć się w porządku, ale tylko geniusz panuje nad chaosem" a także "porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam". Taki on mądry, no, singiel przy rodzicach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:07   #684
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Ja już swoich grzeszkow nawet nie liczę, wywalilybyscie mnie z grupy. za to staram się jeść regularnie i teraz tego pilnuję.
5km to ładny odcinek, biegniesz ciurkiem czy robisz marszobiegi (jak ja?)?

Mój brat twierdzi, ze "każdy umie odnaleźć się w porządku, ale tylko geniusz panuje nad chaosem" a także "porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam". Taki on mądry, no, singiel przy rodzicach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak biegałam po betonie to 4 km dawalam radę bez przystanku. Teraz zaczynam biegać po lesie, po trasie biegu, który odbędzie się 13 maja i do którego trenuje. W lesie biega się trudniej jednak. Podłoże lepsze, bo jest miękko, ale trzeba przeskoczyć gałązkę, kałużę, podbiec pod kilka małych górek, więcej razy skręcić i dla mnie to już był wczoraj bieg wyczynowy. więc pierwszy przystanek zrobilam już po 2 km! No i oczywiście nie staję w miejscu. Przystankiem nazywam po prostu marsz.
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 08:41   #685
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Kejtice ładny dystans zaliczasz.
Co do sprzatania mieszkania to syzyfowa praca, zwlaszcza po jednym dniu bycia w domu jak już ktos pisał. Plus taki że nabijaja mi się kroki w krokomierzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 13:33   #686
diana
Raczkowanie
 
Avatar diana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: skierniewice
Wiadomości: 227
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Ja od weekendu dopiero dzisiaj znalazlam chwile żeby napisać.
Weekend minał a ja znów sie nie zważyłam ehh tym razem naprawde zapomniałam
diana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 17:03   #687
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Jak biegałam po betonie to 4 km dawalam radę bez przystanku. Teraz zaczynam biegać po lesie, po trasie biegu, który odbędzie się 13 maja i do którego trenuje. W lesie biega się trudniej jednak. Podłoże lepsze, bo jest miękko, ale trzeba przeskoczyć gałązkę, kałużę, podbiec pod kilka małych górek, więcej razy skręcić i dla mnie to już był wczoraj bieg wyczynowy. więc pierwszy przystanek zrobilam już po 2 km! No i oczywiście nie staję w miejscu. Przystankiem nazywam po prostu marsz.
Kurczę, obiecuję sobie ze jak tylko będzie jaśniej wieczorem, to też pójdę pobiegać do lasu. Albo z samego rana, moje marzenie! niestety mam sztywne godziny kiedy mogę wyjść, zależą one od czasu powrotu tz z pracy. Ale ze teraz zmiana czasu i on zmienia pracę... to może mi się uda! ^^

Bo tak to tylko kółko po mieście, i to też tylko tam, gdzie latarnie się palą...

Do jakiego biegu się szykujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 19:46   #688
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Mi jakoś czasu brak na bieganie :/ a mam fajną grupę biegową na osiedlu podzieloną na podgrupy wg zaawansowania.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez diana Pokaż wiadomość
Ja od weekendu dopiero dzisiaj znalazlam chwile żeby napisać.
Weekend minał a ja znów sie nie zważyłam ehh tym razem naprawde zapomniałam
no nieładnie może schudłaś a nawet nie wiesz
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 21:43   #689
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Dziewczyny, a jak Wasza Chodakowska? Któraś jeszcze ze mną ćwiczy??
Dzisiaj zrobiłam 4 raz pełen trening Bikini i postanowilam pochwalic sie wynikami (skoro wagą nie mogę):

Szybko się organizm wzmacnia. Robię pełen trening (dwie rundy), ale w wersji początkującej; wyjątek: ćwiczenia w pozycji deski i podporu na rękach (niemal pół treningu xD). Mam bardzo słabe mięśnie brzucha i pleców (za to całkiem mocne nogi) więc tam, gdzie robi się jakieś wymachy w tych pozycjach, ja staram się prawidłowo utrzymać bez tych dynamicznych ruchów. Startowalam z deską trwającą niecałe 5 sekund, obecnie dochodzę do 25. podpór na rękach już mi wychodzi przepisowe 30 sekund, jeszcze pracuję nad tym, by biodra były niżej niż wyżej. Za jakiś tydzień - dwa, gdy będę w stanie osiągnąć poprawną wejściową pozycję (i ja utrzymać), zacznę wykonywać te ćwiczenia w pełnej wersji dla początkujących.

Nie mam żadnych problemów z wykonywaniem ćwiczeń w każdej innej pozycji niż deska, sprawiają mi one przyjemność i sa naprawdę spoko. ^^
Upierdliwe są jedynie te chwile, gdy Ewa robi skipy i przeskoki - przy takim tempie (szybszym niż moje standardowe bieganie) mój biust kobiety karmiącej mocno daje się we znaki malując w powietrzu niewidzialną sinusoidę. Po raz pierwszy czuję, że potrzebuje dodatkowego wzmocnienia tych rejonów.

Ubrania w których ćwiczę wyzymam po 15 minutach.

Po 4 dniu ćwiczeń (zaczęłam w zeszłym tygodniu, weekend był bez machania nogami) nie mam zakwasow, ale czuję przyjemnie mięśnie: brzuch, plecy, uda i pośladki.
Dziś zrobiłam nawet kilka półpompek, kto wie, może za tydzień będą pełne pompki? A za trzy na jednej ręce. ^^

Fajny program, motywujaco działa na mnie to, ze jestem w stanie zrobic większość ćwiczeń poprawnie. Do szlifu mam ćwiczenia na macie, ale widać już progres.
Dla mnie ten zestaw ma tylko jedna wadę: podskoki i skipy są hałasogenne, a ja mieszkam na drugim piętrze. :/ pod tym względem Skalpel jest lepszy - nie boję się, ze zaraz sąsiad się zjawi u drzwi.

Ćwiczymy Dziewczyny, ćwiczymy!! chyba się nakrecilam. ^^
Waga nieustannie nie spada, czasem wręcz skacze. Z jedzeniem masakra - nie jestem w stanie ostatnio jeść czysto. :/

Jak Wam wieczór mija? wybaczcie przydlugiego posta, ale po tak długim czasie dołowania się musiałam jakiś sukces sobir wymyślić i się nim pochwalić.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 05:07   #690
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak Wasza Chodakowska? Któraś jeszcze ze mną ćwiczy??
Dzisiaj zrobiłam 4 raz pełen trening Bikini i postanowilam pochwalic sie wynikami (skoro wagą nie mogę):

Szybko się organizm wzmacnia. Robię pełen trening (dwie rundy), ale w wersji początkującej; wyjątek: ćwiczenia w pozycji deski i podporu na rękach (niemal pół treningu xD). Mam bardzo słabe mięśnie brzucha i pleców (za to całkiem mocne nogi) więc tam, gdzie robi się jakieś wymachy w tych pozycjach, ja staram się prawidłowo utrzymać bez tych dynamicznych ruchów. Startowalam z deską trwającą niecałe 5 sekund, obecnie dochodzę do 25. podpór na rękach już mi wychodzi przepisowe 30 sekund, jeszcze pracuję nad tym, by biodra były niżej niż wyżej. Za jakiś tydzień - dwa, gdy będę w stanie osiągnąć poprawną wejściową pozycję (i ja utrzymać), zacznę wykonywać te ćwiczenia w pełnej wersji dla początkujących.

Nie mam żadnych problemów z wykonywaniem ćwiczeń w każdej innej pozycji niż deska, sprawiają mi one przyjemność i sa naprawdę spoko. ^^
Upierdliwe są jedynie te chwile, gdy Ewa robi skipy i przeskoki - przy takim tempie (szybszym niż moje standardowe bieganie) mój biust kobiety karmiącej mocno daje się we znaki malując w powietrzu niewidzialną sinusoidę. Po raz pierwszy czuję, że potrzebuje dodatkowego wzmocnienia tych rejonów.

Ubrania w których ćwiczę wyzymam po 15 minutach.

Po 4 dniu ćwiczeń (zaczęłam w zeszłym tygodniu, weekend był bez machania nogami) nie mam zakwasow, ale czuję przyjemnie mięśnie: brzuch, plecy, uda i pośladki.
Dziś zrobiłam nawet kilka półpompek, kto wie, może za tydzień będą pełne pompki? A za trzy na jednej ręce. ^^

Fajny program, motywujaco działa na mnie to, ze jestem w stanie zrobic większość ćwiczeń poprawnie. Do szlifu mam ćwiczenia na macie, ale widać już progres.
Dla mnie ten zestaw ma tylko jedna wadę: podskoki i skipy są hałasogenne, a ja mieszkam na drugim piętrze. :/ pod tym względem Skalpel jest lepszy - nie boję się, ze zaraz sąsiad się zjawi u drzwi.

Ćwiczymy Dziewczyny, ćwiczymy!! chyba się nakrecilam. ^^
Waga nieustannie nie spada, czasem wręcz skacze. Z jedzeniem masakra - nie jestem w stanie ostatnio jeść czysto. :/

Jak Wam wieczór mija? wybaczcie przydlugiego posta, ale po tak długim czasie dołowania się musiałam jakiś sukces sobir wymyślić i się nim pochwalić.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry ☺
Moja Ch. grzecznie czeka na lepszą formę, moją oczywiście. A tak poważnie, to nie mam jak wygospodarować tyle czasu na pełny trening w ciągu dnia. Rano gdy wstaje, to cały dom śpi i wtedy o ile nie zrzucam kilogramów czytając wizaż, brykam po cichutku na O, a wieczory spędzam w sypialni, jeżdżąc na R.
W ciągu dnia Jake ma zbyt krótkie drzemki, abym mogła zrobić pełny trening, zazwyczaj w tym czasie coś ogarniam w domku czy też przygotowuję obiados.

Yariewenka bardzo się cieszę, że treningi dają Ci satysfakcję i efekty w postaci silniejszego ciałka ☺bardzo dobrze się o czymś takim czyta, proszę o więcej 😉taki pozytywny człowiek z Ciebie😘 tekst o biuście i braciszku- 😂

Wczoraj się przyjrzałam swoim udom, są w okropnym stanie, takie galarety, fuj😞jeszcze takie guzki otłuszczone mam wyczuwalne, bleee.
Stosujecie jakieś kremy/ balsamy/ inne cuda? Będę wdzięczna za sugestie.

Miłego dnia Kobitki!!!

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 05:31 ----------

O zaliczony
Boszzz jak mi się nie chciało.,.
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-01 10:08:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.