Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-28, 17:40   #4471
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Nasza pediatra to starsza pani, ale nie narzekam póki co Leczyła mojego męża, jak przyszła na pierwszą wizytę od razu poznała, że jest "jej".
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 18:01   #4472
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Nasza pediatra to starsza pani, ale nie narzekam póki co Leczyła mojego męża, jak przyszła na pierwszą wizytę od razu poznała, że jest "jej".
Moja też starsza, ale z tych nowoczesnych ha ha ha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 18:27   #4473
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dzięki Kasia, Ana widocznie faktycznie jest z tych drobnych
Ewula, moja już skończyła 12 marca, pół roku, w ogóle zauważyłam, że za każdym razem przybiera mniej. Przedostatnio przybrała przez półtora miesiąca 730 g, a teraz tylko 440 g ale myślę, że dobrze, że w ogóle przybiera.
Co do wczorajszego szczepienia to pierwszy raz nie miała żadnych objawów niepożądanych, a miała już sporo tych szczepień bo szczepiłam też na pneumokoki. W sumie wczoraj była 3 dawka 6w1, a 30 stycznia miała 3 dawkę na pneumokoki Prevenar13 i u mnie kosztowała 250 zł. Cieszę się bo teraz dopiero szczepienie między 13 a 14 miesiącem. Można odetchnąć trochę Zawsze pod wieczór miała lekką gorączkę tak w okolicach 38 stopni i obrzęk na nóżce (czuć było takie zgrubienie), który się utrzymywał do dwóch tygodni, a teraz nic. O 12 było szczepienie i cały dzień była radosna, rozgadana, w dobrym humorze i na nóżce bez obrzęku
Wontrubka, aż przeczytałam drugi raz Twoją wypowiedź, bo nie uwierzyłam w to co napisałaś, jak niemowlę może mieć nadwagę Tylko nie próbuj Natalce odmawiać jedzonka, ta pediatra jakaś zacofana, przecież nie karmisz jej słodyczami czy fast foodami Moja niby mało waży, a nie widać tego po niej, ma uda michelinki takie fałdki

Edytowane przez jaadowita
Czas edycji: 2017-03-28 o 18:29
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 19:03   #4474
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

A moja pediatra mnie wkurza bo bagatelizuje problemy skórne małego. A teraz on też często kaszle i kicha i niby też wszystko jest ok.

Dziewczyny jestem przestresowana zajmowaniem się dzieckiem po dzisiejszych warsztatach. Może ktoś polecić filmiki jak odkładać dziecko prawidłowo? Bo podnoszenie już skumałam ale odkładać niby też bokiem? Zarabista jestem ze mam takie rozkminy w 6. miesiącu...

Zobaczyłam że w następnym rozmiarze mam mnóstwo rampersów, jak tego używać w ogóle? W sensie z czym łączyć, czy to może samo na noc teraz latem?

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 19:05   #4475
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
A moja pediatra mnie wkurza bo bagatelizuje problemy skórne małego. A teraz on też często kaszle i kicha i niby też wszystko jest ok.

Dziewczyny jestem przestresowana zajmowaniem się dzieckiem po dzisiejszych warsztatach. Może ktoś polecić filmiki jak odkładać dziecko prawidłowo? Bo podnoszenie już skumałam ale odkładać niby też bokiem? Zarabista jestem ze mam takie rozkminy w 6. miesiącu...

Zobaczyłam że w następnym rozmiarze mam mnóstwo rampersów, jak tego używać w ogóle? W sensie z czym łączyć, czy to może samo na noc teraz latem?

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
Ja kupiłam rampersy na lato do spania.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 19:34   #4476
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
a my bylyśmy dzisiaj na bilansiku i Natal ma nadwage 700g waży 8,5 także będziemy się teraz dietkować i fitnessować obie
Na noc mam jej zagęszczać mleko, żeby na dłużej jej starczyło a w nocy oszukiwać wodą...
Olga też tyle będzie ważyć, jeśli nie więcej i też lekarka sugerowała że waży za dużo. Mleka mam jej zabronić?! Jak wytłumaczyć? Ma apetyt i tyle, ktoś ma niejadka i w drugą stronę się martwi zaś że nie przybiera.

Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
Ale mój tż mnie nieraz rozwala. Jak gada z kolegami i udaje wielkiego specjalistę od dzieci a nie umie Mai pampersa zmienić 😂 I jego teksty typu "ja jej daje takie i takie mleko" "kładę ją spać o tej i o tej" "kupiłem jej to i to" 😂
Skąd ja to znam.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 20:08   #4477
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Kiedyś w szpitalnej sali byłam z kobietą z niemowlakiem, który ważył znacznie za dużo na swój wiek, ale to wynikało z tego, że mama na każde kwekniecie, marudzenie etc. dawała pierś. Wg lekarzy to było powodem wagi i zalecili smoczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 20:21   #4478
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Roosko Pokaż wiadomość
Kiedyś w szpitalnej sali byłam z kobietą z niemowlakiem, który ważył znacznie za dużo na swój wiek, ale to wynikało z tego, że mama na każde kwekniecie, marudzenie etc. dawała pierś. Wg lekarzy to było powodem wagi i zalecili smoczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja kuzynka też tak robiła, twierdziła że dzieciak chce jeść co godzinę. W sumie nie wątpiłam aż nie spędziłam z nią kilku dni i zobaczyłam że ona na każdy bek leci z żarciem, twierdzi że on marudny a dzieciak był zwyczajnie znudzony, zmontowałam mu jakieś domorosłe grzechotki i o dziwo już głodny nie był... ale wydaje mi się że to są jednostkowe przypadki i zazwyczaj dzieci się po prostu rozwijają różnie. A swoją drogą jak ten chłopiec zaczął chodzić (co prawda z dużym opóźnieniem) to większość zrzucił.
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 20:55   #4479
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Z tym odchudzaniem niemowlaka to sie dwa razy zastanowcie. U mnie w bloku byl taki przypadek. Dziewczynka majac 5mies wazyla za duzo i miala wielki apetyt,lekarz kazal dawac mniej mleka zeby ja troche "odchudzic". Dziewczynka jadla mniej,ale z dnia na dzien miala mniejszy apetyt az przyszly dni ze nie chciala jesc w ogole... Trafila do szpitala,bo chudla a nie chciala jesc... Dziewczynka teraz ma 2 latka,jest zdrowa ale chuda jak patyk i dalej jest niejadkiem. Dlatego mysle ze u waszych dzieci tez ten apetyt moze z dnia na dzien minac i nie warto ich " odchudzac" bo ponoc do roku dziecko samo powinno decydowac ile zje...
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 21:20   #4480
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Wszystko co piszecie jest bardzo mądre.. natomiast moja pediatra po raz kolejny pokazuje swoje kompetencje.. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 21:24   #4481
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ewula nie nie, Mała dostaje mm tylko na noc, zjada z reguły +/- 100-120ml. Karmię ją około 19 i śpi nam do 3-4, także wspaniale. W nocy i w trakcie dnia karmię piersią. Kilka razy zdarzyło się że dostała jeszcze mm w trakcie dnia, jak byłam na zakupach, albo nie zdążyłam wrócić na czas. Póki co odpowiada mi taki system, jako że możemy spokojnie na wieczór zostawiać Małą teściowej i gdzieś wyjść z mężem np do kina. A kp to dalej duża wygoda i przyjemność dla mnie, więc wszystko powolutku
Kupiłam ostatecznie podgrzewacz Babyono, jest ciągle ustawiony na 37st. Wodę używam z Rossmanna, w takich kartonach, specjalną dla dzieci. Mleko Nan HA w puszkach 400g. Nie jest to takie skomplikowane jak mi się wydawało

A właśnie, Ty masz fotelik Cybex prawda? Też masz w środku taką wkładkę, której nie da się wyciągnąć? Ten fotelik jest niby do 13kg, ale .... hm, chyba im się coś ostro popieprzy** z tą wagą i wkładką. Moja Mary ledwo siedzi w tym foteliku, tzn teraz jak ubieram ją lżej to niby jest ok, ale w kombinezonie ledwo ją tam wciskaliśmy :/

Fasolka właśnie mydełko drB nie dało rady. Wrzuciłam jeszcze raz tym razem użyłam Vanish, zobaczymy
Bo w kombinezonie się nie wozi
Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Stokrotka u nas jest ponoć zez pozorny - jedno oczko minimalnie mniejsze i wygląda jakby zezował.

Byłam na warsztatach o rozwoju ruchowym niemowląt i potem zaczęłam dopytywać fizjoterapeutke o noszenie i oczywiście wszystko robię źle... Powinno się jakoś podnosić przewracając dziecko na bok a nie pod głowę i pupę... No i wciąż jest za mały na noszenie w pionie a myślałam że po 3. miesiącu już można... Zresztą wcześniej też nosiłam w pionie bo nie wiedziałam. Ech.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
Ja też podnosilam pod głowę i pupę, nie mogłam się przestawić na boczne a teraz robię to bardzo naturalnie. Kilka dni i się nauczyłam

Cytat:
Napisane przez Roosko Pokaż wiadomość
Fasolka, zrobię później kolaż porównawczy główki.

Megilla, nie próbowałam tych butelek. Może warto spróbować.

U Was też traktują dzieci jakby były własnością całej rodziny? Teksty "musimy jej kupić... musimy jej zrobić... musimy ją zabrać..." etc. Drażni mnie to niemiłosiernie, jakbym urodziła dziecko dla całej rodziny i jest ono wspólne. I taka presja rozdawania zdjęć, a potem widzę po rodzinie jak cały dom w fotach mojego dziecka. WTF. Wybaczcie tą żółć, ale musiałam to z siebie gdzieś wyrzucić.

W ogóle to niesamowite jak czasem trzeba wojowac z całym światem, gdy przychodzi dziecko na świat. Wszyscy roszcza sobie prawo do "pchania łap" w wychowanie, ubieranie itd. I jeszcze obraza majestatu, że nie można przyjść do dziecka o 19, bo zasypia. Bo przecież dziecko to zwierzę na wybiegu i można przylazic kiedy się chce i gapic się bez sensu.

Ktoś mi dziś zaszedl za skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie teściowa czasem jak zacznie rzucać teksty "moja wnusia, moja najwspanialsza, moja śliczna, moja kruszynka, moja najpiękniejsza..." to mnie szlag trafia. Zawsze tak akcentuje "moja" jakby Ala była jej wylaczna własnością i powtarza to codziennie po kilka razy. Mam wtedy ochotę jej powiedzieć że Ala jest moja i żeby się odpiep....
Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
A moja pediatra mnie wkurza bo bagatelizuje problemy skórne małego. A teraz on też często kaszle i kicha i niby też wszystko jest ok.

Dziewczyny jestem przestresowana zajmowaniem się dzieckiem po dzisiejszych warsztatach. Może ktoś polecić filmiki jak odkładać dziecko prawidłowo? Bo podnoszenie już skumałam ale odkładać niby też bokiem? Zarabista jestem ze mam takie rozkminy w 6. miesiącu...

Zobaczyłam że w następnym rozmiarze mam mnóstwo rampersów, jak tego używać w ogóle? W sensie z czym łączyć, czy to może samo na noc teraz latem?

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
Zobacz na yt filmy zawitkowskiego
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 21:53   #4482
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

No ja bym dziecka nie odchudzała, moja też ma fałdki, druga brodę ale jest chuderlakiem. Tez mam starszą pediatrę ale na razie mi odpowiada, nie znalazła mi za skórę więc jest ok 😁

Cytat:
Napisane przez Roosko Pokaż wiadomość

U Was też traktują dzieci jakby były własnością całej rodziny? Teksty "musimy jej kupić... musimy jej zrobić... musimy ją zabrać..." etc. Drażni mnie to niemiłosiernie, jakbym urodziła dziecko dla całej rodziny i jest ono wspólne. I taka presja rozdawania zdjęć, a potem widzę po rodzinie jak cały dom w fotach mojego dziecka. WTF. Wybaczcie tą żółć, ale musiałam to z siebie gdzieś wyrzucić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie trochę inaczej ale nie lubię jak moja mama bierze Hanię i mówi "moje kochane dzieciatko, moje słoneczko, moja Haneczka" no ku... jaka Twoja, jak jest moja i tylko moja 😍

Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
Ale mój tż mnie nieraz rozwala. Jak gada z kolegami i udaje wielkiego specjalistę od dzieci a nie umie Mai pampersa zmienić 😂 I jego teksty typu "ja jej daje takie i takie mleko" "kładę ją spać o tej i o tej" "kupiłem jej to i to" 😂
Haha, padłam 😂😂😂

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
A moja pediatra mnie wkurza bo bagatelizuje problemy skórne małego. A teraz on też często kaszle i kicha i niby też wszystko jest ok.

Dziewczyny jestem przestresowana zajmowaniem się dzieckiem po dzisiejszych warsztatach. Może ktoś polecić filmiki jak odkładać dziecko prawidłowo? Bo podnoszenie już skumałam ale odkładać niby też bokiem? Zarabista jestem ze mam takie rozkminy w 6. miesiącu...

Zobaczyłam że w następnym rozmiarze mam mnóstwo rampersów, jak tego używać w ogóle? W sensie z czym łączyć, czy to może samo na noc teraz latem?

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
Gdzieś widziałam te filmiki o kładzeniu dziecka bokiem nie wiem czy czasem siostra Ania na youtube. Chyba miała spotkanie z babka fizjo i tam był jeden odcinek, jak poszukam to dam znać. Rampersy też mam i myślę je do spania przeznaczyć, ciepłe noce będą to będzie w sam raz myślę 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Pannazwanny "Jak prawidłowo nosić niemowlę" Siostra Ania. Pod koniec filmiku widziałam odkładanie bokiem, może zobacz. Przyznam że się wspomagalam tymi filmikami właśnie 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Pannazwanny jeszcze "Pielęgnacja niemowlęcia, sposoby podnoszenia" z Abc terapii dziecka też na youtube

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 01:02   #4483
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dzięki Basiczek. W ciąży to mnie takie rzeczy nie interesowały a po porodzie to byłam zbyt zakręcona.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 07:22   #4484
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

https://youtu.be/W7dcFTuHbek
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:13   #4485
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
U mnie trochę inaczej ale nie lubię jak moja mama bierze Hanię i mówi "moje kochane dzieciatko, moje słoneczko, moja Haneczka" no ku... jaka Twoja, jak jest moja i tylko moja 😍
To moja mama nieraz się zapomni i tak odruchowo mówi o sobie "chodź do mamusi", "mamusia cię weźmie " itp. No i muszę jej wtedy przypomnieć, że mamusia to jestem ja, a ona babcia ale mnie to śmieszy a nie złości.
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:19   #4486
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ana jak wprowadzalas ten gluten Ali to pol lyzeczki kaszki manny na caly dzien do jednego posilku? Czytam w necie ale wszedzie pisza co innego...
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:27   #4487
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Ana jak wprowadzalas ten gluten Ali to pol lyzeczki kaszki manny na caly dzien do jednego posilku? Czytam w necie ale wszedzie pisza co innego...
Ogólnie robię tak że na 50 ml wody daje 2 płaskie łyżeczki kaszy manny i wychodzi taka plynna. Taką gotowa dodałam do warzyw, 1 go dnia 1 łyżeczkę, drugiego dwie, wczoraj już 3.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:31   #4488
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dajecie jakieś specjalne kaszki? Czy kupujecie dla dzieci np Nominal?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:39   #4489
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ogólnie robię tak że na 50 ml wody daje 2 płaskie łyżeczki kaszy manny i wychodzi taka plynna. Taką gotowa dodałam do warzyw, 1 go dnia 1 łyżeczkę, drugiego dwie, wczoraj już 3.
A jakiej uzywasz manny tej blyskawicznej Kupiec?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 09:40   #4490
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Tak
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:18   #4491
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Byłam w przychodni dzisiaj rano i pielęgniarka na prośbę lekarki bez problemu wkleiła wlepkę pieczątki z numerem serii do karty szczepień małego. Bez problemu, także mamy odhaczone.

Dzisiaj u nas super słoneczko, więc niebawem z młodym wyruszam w teren
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 11:04   #4492
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Kurcze, źle noszę swoje niemowlę
Mam nadzieję, że nie zrobiłam jej do tej pory krzywdy...

Młoda przestawia się na karmienie nocne. U Was teżtak jest? W ciagu dnia nie ma czasu i ochoty jeść, nocą nadrabia. Upierdliwe to jest...
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 11:24   #4493
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Kurcze, źle noszę swoje niemowlę
Mam nadzieję, że nie zrobiłam jej do tej pory krzywdy...

Młoda przestawia się na karmienie nocne. U Was teżtak jest? W ciagu dnia nie ma czasu i ochoty jeść, nocą nadrabia. Upierdliwe to jest...
U nas w ogóle cyrki, z jedzeniem i drzemkami. Właśnie sprzedałam Zosię dziadkowi, poszli na spacer. Znowu ma dzień "Chcę spać, nie będę spać". A ja wczoraj pierwszy raz założyłam buty kupione jeszcze przed ciążą i zmasakrowałam sobie stopy, nie mogę butów założyć Dobrze, że jest dziadek na emeryturze.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 12:46   #4494
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Kurcze, źle noszę swoje niemowlę

Mam nadzieję, że nie zrobiłam jej do tej pory krzywdy...



Młoda przestawia się na karmienie nocne. U Was teżtak jest? W ciagu dnia nie ma czasu i ochoty jeść, nocą nadrabia. Upierdliwe to jest...

No raczej. Moja jest nocnym pożeraczem mleka. Nie dość, ze je często to jeszcze długo. W dzień co 3h i zje z 5 minut.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 15:21   #4495
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Czy wszystkie siedzą na fejsie?? Co ja mam czytać??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 16:33   #4496
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

My dziś aktywny dzien basen sklepu sprzątanie pozniej projekt wiec nawet nie mam kiedy napisać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 17:35   #4497
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Czy wszystkie siedzą na fejsie?? Co ja mam czytać??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bez kitu, tak cicho tu dawno nie było, nawet ja nadążam za dyskusją
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 17:44   #4498
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Czy wszystkie siedzą na fejsie?? Co ja mam czytać??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedz, że nie!!

Ja mialam kosmos w sprawach pracy dzisiaj i ledwo wyrabiałam na zakrętach.... Chwyciłam godzinkę na spacer z młodym i dobrze bo potem zaczęło padać. Poza tym chce żeby sie ten dzień już skończył....

Byłam przekonana że jak tu wejdę po kilku godzinach to będę musiała nadrabiać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-03-29 o 17:46
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 18:35   #4499
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Oh ja..serio tu sie cicho zrobiło! Nalałam sobie wody do wanny by nadrobić, a tu 5 postów
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 18:35   #4500
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Żeby na wątek nie padł :/
Ja bylam dziś na mieście z dzieciem i kolezanka. Pierwszy raz odwazylam się zabrać Klarę do ch, bo nie miałam nic na obiad w domu.
Poza tym, tz jutro przyjdzie. Jestem cała w emocjach i nie mam głowy do pisania.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-05 21:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.