Rudo -br±zowe po rozjasnianiu.. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-04-13, 16:01   #1
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomo¶ci: 812

Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..


Hej mam pytanko a mianowicie dzisiaj rozjasnia³am sobie w³osy rozjasniaczem do pasemek Joanny, mia³am czarne w³osy które farbowa³am 2 tyg wczesniej z blondu wiem ze 2tyg to krótko ale zle sie czu³am w czarnych;/ po rozjasniaczu nie mam za bardzo zniszczonych w³osow, sa normalne. Ale wysz³y mi rude ( wiedzialam o tym, i sei z tym liczy³am) i chce teraz kupic farbe która da mi ciemny blond. i tu moje pytanie jaka farbe kupic? My¶lalam o garnierze ale kupic jasny blond czy moze ciemny? tak zeby mi pokry³y ten rudy?

z gory dzieks za odp
__________________
'' z ¿ycia du¿o ju¿ wynios³am wiêc przestañ mnie do¶wiadczaæ, nie chce tak do koñca walki z problemami staczaæ ''
99GirlOoo99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-13, 16:11   #2
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomo¶ci: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

bardzo czesto malujesz w³oski moze poczekaj troche sjesli nei wyglada to tragicznie.... hmm wh mnie kolor naturals bedzie ok ale po takich zabiegach nie jestem pewna czy za³apie
KasiaKiiSS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-13, 17:32   #3
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

up up ktos pomoze z ta farba?
__________________
'' z ¿ycia du¿o ju¿ wynios³am wiêc przestañ mnie do¶wiadczaæ, nie chce tak do koñca walki z problemami staczaæ ''
99GirlOoo99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-14, 10:30   #4
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

Wiesz, obawiam siê ¿e ¿aden blond mo¿e nie pokryæ rudo¶ci.Wiem co mówiê poniewa¿ jeszcze miesi±c temu mia³am rude w³osy a teraz jestem be¿owo-popielat± blondynk±. Mimo, ¿e mia³am jasno rude i ciemny blond by³ teoretycznie na takim samym "poziomie jasno¶ci" jak nie ciemniejszy to czerwone odcienie i tak siê przebija³y. Je¿eli bardzo Ci zale¿y to radzi³abym trochê poczekaæ, chocia¿ 2 tyg. i po³o¿yæ potem na nie jeszcze raz rozja¶niacz lub dekoloryzant i dopiero potem farbê w wybranym odcieniu. Pogorszy to jednak ich kondycje,ale ja sie chyba nie powinnam w tej kwestii wypowiadaæ bo przez miesi±c mia³am w³osy rozja¶niane 3 razy+3 razy farba i ¿yj±, nawet w niez³ej kondycji;p
Najbezpieczniej by by³o nie ¶pieszyæ siê- mo¿esz zafarbowaæ jakim¶ ciemnym blondem- rudy bêdzie siê przebija³ ale z ka¿dym farbowaniem coraz mniej.
Powodzenia
Lyeta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-17, 11:12   #5
Mess
Przyczajenie
 
Avatar Mess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 25
GG do Mess
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

hej! wiem jaki masz problem, bo ja mia³am tak samo z moimi w³oskami mia³am czarne, zrobi³am pasemka i wysz³y rude ale ja te¿ wiedzia³am z czym muszê siê liczyæ, ale do sedna; moim zdaniem nie masz teraz szans na pokrycie swoich w³osów farb± ja¶niejsz± od kolorów na twojej g³owie wiem co mówiê, niestety. je¶li chcesz mieæ ja¶niejsze w³osy to musisz je najpierw wszystkie potraktowaæ rozja¶niaczem, dopiero potem na³o¿yæ farbê. je¶li chodzi o stan twoich w³osów to bym troszkê odczeka³a, bo mo¿esz je sobie zniszczyæ szkoda, nie ryzykuj. ja po¿egna³am siê z marzeniem o jasnych w³osach- z natury jestem brunetk± i wiem, ¿e nigdy nie bêdê mia³a blond w³osków, bo to s± katusze potem o nie dbaæ!!

wszystko bêdzie dobrze, ale zwolnij tempo
Mess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-17, 15:03   #6
zielonka02
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 690
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

Najlepiej by³oby i¶æ do fryzjera. Mo¿esz sprobowaæ u¿yæ ciemnego blondu ale ostrzegam ze mog± siê bardzo zniszczyæ (ostatnio moje to prze¿y³y). Jasnym popielatym blondem ledwo uda³o mi siê pokryæ moje - po rozja¶nieniu ¿ó³to-pomarañczowe - w³osy a i tak s± teraz w kolorze s³onecznego, trochê ¿ó³tego blondu Takiego:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (22,6 KB, 45 za³adowañ)
zielonka02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-18, 13:42   #7
Minoda
Rozeznanie
 
Avatar Minoda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 719
GG do Minoda
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

Najlepiej uzbroiæ siê w cierpliwo¶æ i odczekac z 2 tygodnie , dziêki temu w³oski nie ucierpi± tak bardzo i farba lub rozja¶niacz na pewno lepiej zadzia³aj±. Ja z czarnych w³osów chce poma³u zej¶c i rozjasniam stopniowo pasemka, co 2 tygodnie ma³e rozja¶nianko, po 1 zabiegu efekt miodowo-br±zowy, po 2 zabiegu ju¿ s³oneczny blond nieco ciemniejszy ni¿ u poprzedniczki na zdjêciu, hmmm przede mn± jeszczepó³tora tygodnia i moze znów rozja¶niê Mam tylko dylemat, czy mozna jakos pozbyæ siê ¿ó³tawego odcienia po rozjasnianiu.... P³ukanki i szare szampony nie zda³y rezultatu, szamponetka ( piaskowy blond) wyrówna³a koloryt na ca³ej d³ugo¶ci w³osów ale odcieñ jest ¿ó³tawy , narazie tak bardzo mi to nie przeszkadza, ale chcia³abym miec popielaty odcieñ po zakoñczeniu rozja¶niania
Minoda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 08:11   #8
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

dziewczyny dzieki za rady , jednak zrobi³am tego samego dnia farbe co rozjasnialam, po³ozylam z³ocisty blond i teraz mam sliczny blond nie mam zniszczonych w³osow, sa mieciutkie ,g³adkie i ze slicznym kolorkiem
__________________
'' z ¿ycia du¿o ju¿ wynios³am wiêc przestañ mnie do¶wiadczaæ, nie chce tak do koñca walki z problemami staczaæ ''
99GirlOoo99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-19, 09:51   #9
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 25 017
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

to super ze tak ladnie wyszly
__________________
yes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-19, 10:15   #10
martuniaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

Czy mozesz napisac dokladnie jaki rozjasniacz kupilas i jaka farbe? Ja równie¿ chcia³am siê pozbyæ czarnych w³osów :/
martuniaaa89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-19, 12:07   #11
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

Gratulujê i fajnie,¿e mo¿esz siê cieszyæ ³adnym blondem Mog³aby¶ napisaæ nazwê preparatów jakich u¿y³a¶, na pewno przyda³o by siê to kiedy¶ przegl±daj±cym forum z takim samym problemem,jak ju¿ mówi³a moja poprzedniczka
Lyeta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 12:27   #12
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 25 017
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

ja rowniez chcialabym wiedziec
__________________
yes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-21, 14:30   #13
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

no wiec tak rozjasniacz do pasemek JOANNA 5-6 tonów (mam srednied³ugoscij w³osy i zu¿y³am dwa) - oko³o 8z³
- farba GARNIER belle color nr 3 z³ocisty blond - 12z³

__________________
'' z ¿ycia du¿o ju¿ wynios³am wiêc przestañ mnie do¶wiadczaæ, nie chce tak do koñca walki z problemami staczaæ ''
99GirlOoo99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-21, 16:46   #14
konopalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

o kurde;o naprawde da sie co¶ zrobiæ z tym rudym kolorkiem;!? 3 miesiace szuka³am na to rady i bez skutku;/.. je¶li zadzia³a ..to nie wiem.. siódme niebo. Wrzuci³am rudy na moje piekne ciemny blond..potem rozja¶niacz, potem kilka farb blond i nic;/. kolor bez komentarza;/..wiec postanowi³am znów sie zafarbowaæ na ciemno bo juz nie wiedzia³am jak rozja¶nic te w³osy. Z opalizuj±cego szatynu zszed³ mi do rudego blond..taki dziwny jaki¶ kolorek, mam nadzieje, ¿e Joanna i Garnier poskutkuj±;>
konopalka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-21, 19:39   #15
martuniaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Poka¿ wiadomo¶æ
no wiec tak rozjasniacz do pasemek JOANNA 5-6 tonów (mam srednied³ugoscij w³osy i zu¿y³am dwa) - oko³o 8z³
- farba GARNIER belle color nr 3 z³ocisty blond - 12z³

a rozja¶niacz nak³ada³a¶ tak jak farbe??
martuniaaa89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-21, 20:26   #16
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

martuniaaa89 tak jak farbe
__________________
'' z ¿ycia du¿o ju¿ wynios³am wiêc przestañ mnie do¶wiadczaæ, nie chce tak do koñca walki z problemami staczaæ ''
99GirlOoo99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 14:16   #17
malutka-A25
Raczkowanie
 
Avatar malutka-A25
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Rudo -br±zowe po rozjasnianiu..

Moja znajoma te¿ mia³a kiedys tak± przygode, ale zrobi³a sobie troszke jasnych pasemek rozja¶niaczem i naprawde sto razy lepiej jej.
__________________
01.10.2012 - Nowy etap w ¿yciu
malutka-A25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.