Majówki 2016 - część szósta - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-09, 19:49   #1561
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
hehe

Ja myślałam nad jakąś właśnie bambusową czy bawełnianą. Inna sprawa, że może też dałam się ponieść bo na grupie fb - joie love wszyscy sikają z wrażenia na słowo joie i kupują wkładki po 200 zł! aż ta grupa wydaje mi się coraz mniej wiarygodna - chyba wypowiada się tam producent z kilkunastu tysięcy kont bo wg tych opinii ten wózek nie ma wad, a z własnego doświadczenia wiem, że nie ma wózka bez wad

o wkładce pomyślałam aby pupencja Ali miała miękko ... hmmm
to moje zdecydowanie


Opowieści z cyklu: Hubcia i Tatko

Dzisiaj nasz Tatko stwierdził z pełną powagą, że on nie może dopuścić do tego, żeby jego córeczka płakała bo jej się tam wtedy te ubytki w mózgu robią podczas płaczu (jakie kuźwa ubytki ??? ) i zwoje mózgowe się psują czy jakoś tak
Bo on tam coś kiedyś takiego wyczytał i postanowił mnie dzisiaj podczas spaceru uświadomić, że Ala nie będzie płakać do 18-tki?!

Wiecie co to znaczy?
Są dwie możliwość:
Dziecko będzie nam po głowach skakać, albo to ja będę tym złym policjantem nieźle się zapowiada ... i to do 18-tki

U nas od jakiegoś czasu trwają poważne rozmowy na temat rodzeństwa dla Alicji - narazie tylko rozmowy. Na dzień dzisiejszy celujemy na kwiecień-maj 2019, jak nam Ala nie da w kość i się w związku z tym nie rozmyślimy
Jak znajdziesz coś bambusowego bez minky to daj znać. Ja mam przed oczami tylko minky a to też poliester i na lato średnio mi pasuje ale już taki bambus byłby super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 19:49   #1562
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Majówki 2016 - część szósta

IMG_1491763745.476075.jpg mamy taką sklep małpishop, na fb znajdziecie 79 zł kosztuje i pani szyje pod konkretny model po drugiej stronie można też wybrać bawełniany materiał lub minky

Edytowane przez ola0605
Czas edycji: 2017-04-09 o 19:52
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 19:55   #1563
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
My nie mamy wkładki ale zastanawiam się czy nie kupić. Pokażcie jakie macie �� i skąd zamawialyscie


Mia ostatnio odkryłam super firmę bucików dla maluchów, Bobux �� niestety też mają rozmiary od 18 dla dzieci chodzących

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam stąd
http://sklep.my-sweet-angel.pl/produ...w-spacerowych/

Powariowali z tymi cenami butów
__________________
Nina 02.05.2016

Edytowane przez Monanka83
Czas edycji: 2017-04-09 o 20:00
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 19:58   #1564
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość

O kurde fajna cena, zamówię chyba do naszego bebetto jesteś zadowolona ?
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 20:03   #1565
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
O kurde fajna cena, zamówię chyba do naszego bebetto jesteś zadowolona ?
Tak, do naszego fajnie pasuje. Nie jest zupełnie cienkim plackiem, ogólnie ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg received_1264509156931627.jpeg (39,2 KB, 55 załadowań)
__________________
Nina 02.05.2016

Edytowane przez Monanka83
Czas edycji: 2017-04-09 o 20:05
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 20:37   #1566
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Tak, do naszego fajnie pasuje. Nie jest zupełnie cienkim plackiem, ogólnie ok.
O! ale fajnie wygląda! i cena normalna

Ola, te jednorożce też super

Dzięki Dziewczyny

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz coś bambusowego bez minky to daj znać. Ja mam przed oczami tylko minky a to też poliester i na lato średnio mi pasuje ale już taki bambus byłby super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie lubię minky
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 20:40   #1567
majena_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 299
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Strasznie trudne te tematy - uchodźcy, zamachy, dzieci... Z jednej strony - nie każdy uchodźca to terrorysta, ale jak odsiać tych "dobrych", którzy faktycznie chcą tylko uciec przed wojną i żyć w spokoju? Najlepiej by było zapewnić im spokój we własnym kraju, ale chyba na to nie ma szans

Dziecko mi dorasta - nie życzy sobie być karmione. Łyżeczkę twardo odpychał, jak dałam do ręki to jadł. Iwonia, może to sposób na Igorasa? Tylko wiesz, będzie chlew nie z tej ziemi
U nas to samo, mam 2 łyżeczki przy karmieniu. Nakładam na jedną, daje do rączki, w tym czasie nakładam na drugą i wymiana. Hehe najgorsze, że jak z jednej zje to często gęsto wyrzuca ja na podłogę...

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Moje dziecko nie będzie miało butów póki nie urośnie jej stopa, zamówiłam jej 17 z Korneckiego i jest ciut za duża poza tym są za sztywne ciężko zgiąć tego buta 😏 byliśmy wczoraj na zakupach i najmniejszy rozmiar w Bartku to 18 i to tylko jeden model i nie dość, że za duze to jeszcze gorzej sztywne niż Korneckiego. W CCC tylko 19tki w Deichmann Elefanten to samo. Już nawet weszłam do H&M po zwykle tenisówki by były chociaż do wózka i też wszystko takie że dwie stopy zmieszczę 😌 wchodzę na stronę Mrugały i coooo i tam buciki od rozmiaru 18 to ja się pytam gdzie ja mam kupić buty dziecku, które ma mniejszy rozmiar? Czy producenci nie przewidują, że dziecko w rozmiarze 16/17 stawia już pierwsze kroki ???
Macie jakieś pomysły ?!?


Na temat zamachu nie chce się nawet wypowiadać, zgadzam się z Wami, że ten świat jest okrutny a my nic nie możemy.

Iwonia antipasty rzeczywiście szybko się zniszczyly 😏


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Torbe do wózka mam w komplecie ale jeszcze nigdy nie użyłam. Mam swoją wielką torbę i w razie potrzeby w nią pakuje wszystko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mia u nas tez niecałe 11 cm i babka w sklepie jak mi wyciągnęła wkładkę z Bartka rozm. 18 to była na styk, wiec wzięłam 19. I ten model co mamy wydaje mi się dość giętki, wiadomo nie jak attipasy, ale Kornecki miał chyba sztywniejsze (babka mi je zachwalala, ale jakoś nie miałam info o tej firmie i wzięłam Bartka, poza tym model był raczej letni, a na lato to i tak będę musiała kupić sandalki).

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Tak, do naszego fajnie pasuje. Nie jest zupełnie cienkim plackiem, ogólnie ok.
Jejka Nina jaka dorosła kobieta. Wow;-)
Super się prezentuje!
majena_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-09, 20:43   #1568
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Mamy wkładkę, dzięki niej Nina mi tak nie lata po spacerówce bo siedzisko jest dość spore, no i na wiosnę, lato wydaje mi się fajną opcją. Bawełniana powierzchnia zdaje się być przyjemniejsza niż poliestrowy wózek, zwłaszcza jak zaraz będzie miała kontakt z odkrytą skórą.
Ja z tego samego powodu zamówiłam wkładkę. Myślę że przyjemniej na takiej bawełnie, szczególnie latem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 20:56   #1569
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Tak, do naszego fajnie pasuje. Nie jest zupełnie cienkim plackiem, ogólnie ok.

Super jest! Ninka ❤️
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 22:27   #1570
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Fajne te wasze wkładki aż żałuję że zamówiłam już swoja😐 a Nina - słodziak widać że zadowolona😊
Ja wzięłam z minky bo myślałam że fajna opcja będzie na chłodniejsze dni a na lato ta bawełniana strona chciałam dawać. Żałuję że nie zamówiłam tej osłonki na pałaku- Teraz mam ściągana z folią ale nie wiem jaki będzie następny. Najlepsze jest to że całkiem zapomniałam jaki kolor zamówiłam wkładki i minky też nie pamiętam😐 będę miała niespodziankę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Fab dziękuję za nazwę od butow- w końcu jakieś które mogę kupić u nas przez internet😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 07:14   #1571
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

dzień dobry

My nie mamy wkładki do wózka. I ze starszakiem też nie miałam. Dla Natki butów jeszcze nie mam ale kupię na 99% Bartka. Ona jeszcze nie chodzi samodzielnie, więc butów nie potrzebuje. Chodzi tylko przy meblach lub kilka kroczków samopas. Kupię buty dopiero jak będzie dobrze chodziła samodzielnie.


Dzisiaj idę do ortopedy bo rtg wykazało, że mam urwany palec przy podstawie paliczka. Mam nadzieję,, że mnie uspokoi i stwierdzi, że samo się zrośnie.
Żeby tego było mało to w sobotę rozcięłam czoło i chodzę z plasterkami. Wyglądam żałośnie- kuleję i mam rozwalone czoło.
jakaś niemoc mnie dopadła.

Natalka z alergią o niebo lepiej. Jakby ręką odjął- to pewnie uczulenie na psa i/lub kota bo u dziadków są.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-10, 07:40   #1572
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
dzień dobry

My nie mamy wkładki do wózka. I ze starszakiem też nie miałam. Dla Natki butów jeszcze nie mam ale kupię na 99% Bartka. Ona jeszcze nie chodzi samodzielnie, więc butów nie potrzebuje. Chodzi tylko przy meblach lub kilka kroczków samopas. Kupię buty dopiero jak będzie dobrze chodziła samodzielnie.


Dzisiaj idę do ortopedy bo rtg wykazało, że mam urwany palec przy podstawie paliczka. Mam nadzieję,, że mnie uspokoi i stwierdzi, że samo się zrośnie.
Żeby tego było mało to w sobotę rozcięłam czoło i chodzę z plasterkami. Wyglądam żałośnie- kuleję i mam rozwalone czoło.
jakaś niemoc mnie dopadła.

Natalka z alergią o niebo lepiej. Jakby ręką odjął- to pewnie uczulenie na psa i/lub kota bo u dziadków są.
O kurde blaszka, ale się narobilo z tym paluszkiem daj znać po wizycie jakie rokowania

Super, że Natusia dochodzi do siebie!
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 07:49   #1573
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Konsternacja oby było dobrze z palcem, a alergia u Natalki rzeczywiście może na sierść. Mój mąż też się trochę gorzej czuje jak ktoś ma zwierzęta albo pali- nawet jak nie przy nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 07:58   #1574
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzien dobry
Wlasnie mnie kurier zbudzil z jakas lampa dla D. Niuniutel jeszcze spunia to ide robic kawe.
Konsternacja jejciu biedaku trzymam kciuki.
Co do wkladek to nie myslalam nawet kupowac bo jest oryg w wozku dla maluszka i pod nia dla starszego. Znajoma ma taki wozek jak ja tzn inny model ale roznica tylko we wzorze to zapytam jakie ma odczucia po lecie z ta wkladka.
U nas dzis karmienia co 3,5h bez wypitej kaszy na noc poczawszy od godz 00. Z kasza jest jedno albo pierwsze odbywa sie okolo 1-2 a drugie ok 6-7.
Kilka dni temu Niuniutek zle zlapal lewego cysia i teraz za kazdym razem boli z poczatku jak ssie ze gwiazdy widze przez zachmurzone niebo.
Ps. Apropo zapowiada sie piekny dzien i takiego nam wszystkim zycze.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 08:01   #1575
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzustam wyleczyliscie liszaja? U nas na pupce nadal jest....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 08:13   #1576
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Czy jakiś maluch zmaga się z bólami brzuszka? U nas średnio co drugą noc jest płacz, prykanie:-\ przechodzi dopiero po podaniu kropli. Jak był mały to żadnych problemów nie było a teraz chyba nadrabiamy:-( tak mi go szkoda bo biedaczek się męczy:-( już niewiem czy to od jedzenia, ale on jakoś dużo nie je stałych pokarmów i rzadko coś nowego:-\ już zastanawiam się czy to ja nie jem czegos co mu szkodzi:-( jak tak dalej będzie to będziemy musieli odwiedzić lekarza
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 08:24   #1577
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

My mamy wkładkę, która była w wózku. Zobaczymy jak się sprawdzi latem, ewentualnie później dokupię.

Konsternacja oby się samo zrosło zdrówka!

Nina 😍


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 08:36   #1578
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Dzustam wyleczyliscie liszaja? U nas na pupce nadal jest....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest jakby niewidoczny. Tak jakby się złuszczyl z naskorkiem. Trochę szorstkie wyczuwam, ale ja na wstępie psikalam octaniseptem, więc możliwe, że to wysuszylo te miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Mamy wyściółkę z takiej tkaniny dresowej. Super rozwiazanie, dobrze będzie chlonela pot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 08:46   #1579
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Jest jakby niewidoczny. Tak jakby się złuszczyl z naskorkiem. Trochę szorstkie wyczuwam, ale ja na wstępie psikalam octaniseptem, więc możliwe, że to wysuszylo te miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Mamy wyściółkę z takiej tkaniny dresowej. Super rozwiazanie, dobrze będzie chlonela pot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuję dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-10, 08:48   #1580
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Jest jakby niewidoczny. Tak jakby się złuszczyl z naskorkiem. Trochę szorstkie wyczuwam, ale ja na wstępie psikalam octaniseptem, więc możliwe, że to wysuszylo te miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Mamy wyściółkę z takiej tkaniny dresowej. Super rozwiazanie, dobrze będzie chlonela pot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuję dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 09:21   #1581
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Czy jakiś maluch zmaga się z bólami brzuszka? U nas średnio co drugą noc jest płacz, prykanie:-\ przechodzi dopiero po podaniu kropli. Jak był mały to żadnych problemów nie było a teraz chyba nadrabiamy:-( tak mi go szkoda bo biedaczek się męczy:-( już niewiem czy to od jedzenia, ale on jakoś dużo nie je stałych pokarmów i rzadko coś nowego:-\ już zastanawiam się czy to ja nie jem czegos co mu szkodzi:-( jak tak dalej będzie to będziemy musieli odwiedzić lekarza
U nas często są bączki przez sen, ale nie przeszkadza mu to spać dalej... Natomiast jak podawałam kilka dni z rzędu jogurt naturalny do owoców, czy jakiś biały serek na mleku krowim, to ewidentnie w nocy go męczyło. Jak dostaje raz na 2-3 dni to nie ma problemu.

W sobotę byliśmy u larygnologa. Niestety nie potwierdził diagnozy po oglądnięciu lusterkiem i dostaliśmy skierowanie do poradni przy szpitalu dziecięcym, gdzie aby potwierdzić prawdopodobnie będzie musiał mieć przeprowadzoną laparoskopię, która najprawdopodobniej będzie wiązać się z narkozą. No i tu powstaje problem, bo serio nie wiem, czy jest sens męczyć dziecko. Trochę boję się tej narkozy, tym bardziej, że nawet jeśli w badaniu nam potwierdzą diagnozę, to i do 2/3 roku życia nic z tym się nie robi.

Przy okazji mam pytanie - jak to jest u Was - czy daje się jakieś prezenty na zajączka dzieciom?
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 09:22   #1582
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzustam a od czego ten liszaj i gdzie? My takie coś mieliśmy na policzku za uchem po bananach ale odkąd kupuje BIO-nie mam pewności czy na pewno takie bio to problem zniknął.Staram się wierzyć że to od tego

Mona skąd macie taki wzór w gwiazdki? Teraz takich nie ma a Twój by mi najbardziej pasował😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 09:57   #1583
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Dzustam a od czego ten liszaj i gdzie? My takie coś mieliśmy na policzku za uchem po bananach ale odkąd kupuje BIO-nie mam pewności czy na pewno takie bio to problem zniknął.Staram się wierzyć że to od tego

Mona skąd macie taki wzór w gwiazdki? Teraz takich nie ma a Twój by mi najbardziej pasował😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A widzisz, bo było dużo więcej wzorów jak zamawialam, może napisz do nich czy by nie uczynili ci w gwiazdki

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Dzięki dziewczyny
Nie chcę was martwić, ale wasze dzieci też już są takie duże

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
U nas często są bączki przez sen, ale nie przeszkadza mu to spać dalej... Natomiast jak podawałam kilka dni z rzędu jogurt naturalny do owoców, czy jakiś biały serek na mleku krowim, to ewidentnie w nocy go męczyło. Jak dostaje raz na 2-3 dni to nie ma problemu.

W sobotę byliśmy u larygnologa. Niestety nie potwierdził diagnozy po oglądnięciu lusterkiem i dostaliśmy skierowanie do poradni przy szpitalu dziecięcym, gdzie aby potwierdzić prawdopodobnie będzie musiał mieć przeprowadzoną laparoskopię, która najprawdopodobniej będzie wiązać się z narkozą. No i tu powstaje problem, bo serio nie wiem, czy jest sens męczyć dziecko. Trochę boję się tej narkozy, tym bardziej, że nawet jeśli w badaniu nam potwierdzą diagnozę, to i do 2/3 roku życia nic z tym się nie robi.

Przy okazji mam pytanie - jak to jest u Was - czy daje się jakieś prezenty na zajączka dzieciom?
Anika, przepraszam, coś przegapiłam ewidentnie, a co się dzieje z Pawełkiem?

U nas na zajączka raczej jakiś mały prezencik, albo łakocie, i u nas tez tak zarządzę
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 10:04   #1584
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Jest więcej wzorów tylko ja mądra nie poszukałam ;-)
W wyprzedażach i tam jest opcja wkładki do wózka 4elementy ;-) ale gwiazdek nie ma.
Fajna ta wkładka bo ma też pod głowę podparcie a mnie jakoś te poduchy motyle nie przekonują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 10:15   #1585
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
U nas często są bączki przez sen, ale nie przeszkadza mu to spać dalej... Natomiast jak podawałam kilka dni z rzędu jogurt naturalny do owoców, czy jakiś biały serek na mleku krowim, to ewidentnie w nocy go męczyło. Jak dostaje raz na 2-3 dni to nie ma problemu.



W sobotę byliśmy u larygnologa. Niestety nie potwierdził diagnozy po oglądnięciu lusterkiem i dostaliśmy skierowanie do poradni przy szpitalu dziecięcym, gdzie aby potwierdzić prawdopodobnie będzie musiał mieć przeprowadzoną laparoskopię, która najprawdopodobniej będzie wiązać się z narkozą. No i tu powstaje problem, bo serio nie wiem, czy jest sens męczyć dziecko. Trochę boję się tej narkozy, tym bardziej, że nawet jeśli w badaniu nam potwierdzą diagnozę, to i do 2/3 roku życia nic z tym się nie robi.



Przy okazji mam pytanie - jak to jest u Was - czy daje się jakieś prezenty na zajączka dzieciom?
Marysia je nabiał codziennie i zastanawiam się czy nie za dużo i czy to zdrowo... ja już na głowę dostaję od tych wszystkich informacji ale nie ma żadnych problemów.

Na zajączka raczej nic nie dajemy, ostatnio kupiłam jej dużo zabawek, już nawet nie mam pomysłu co miałabym jeszcze kupić a jak będzie już bardziej rozumna to pewnie jakiś drobiazg, zdrowe słodycze czy owoce

Może skonsultujcie się jeszcze z kimś? Teściowa coś może doradzi?

Konsternacja, nieźle się u Was porobiło! Dobrze, że Natalka lepiej choć niefajnie, że to alergia na zwierzaki mam nadzieje, że palec sam się zrośnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 10:19   #1586
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Jest więcej wzorów tylko ja mądra nie poszukałam ;-)
W wyprzedażach i tam jest opcja wkładki do wózka 4elementy ;-) ale gwiazdek nie ma.
Fajna ta wkładka bo ma też pod głowę podparcie a mnie jakoś te poduchy motyle nie przekonują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Motyle jak dla mnie to dla maluchów w gondolach żeby główka była ustabilizowana
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 10:19   #1587
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mona co ty nam tu mówisz😁 nasze to się niedawno urodziły a wy z Nina to nie wiem co tu robicie😂 a tak serio to naprawdę jak patrzę na Lenke to nie wiem kiedy ona mi tak urosla😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anulus17
Czas edycji: 2017-04-10 o 10:21
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 10:37   #1588
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Mona co ty nam tu mówisz😁 nasze to się niedawno urodziły a wy z Nina to nie wiem co tu robicie😂 a tak serio to naprawdę jak patrzę na Lenke to nie wiem kiedy ona mi tak urosla😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda? A jak były takie małe niekumate to człowiek chciał żeby już były większe starsze żeby się same bawiły żeby nie marudzily a tu już się tęskni za małym bobo;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 10:47   #1589
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Muszę pochwalić teściów. Wczoraj pierwszy raz przyjechaliśmy do nich z Alą w nowym foteliku. Byłam nastawiona na jakieś komentarze i uwagi że jak to tyłem, a po co tak, kto to wymyślił i w ogóle taki drogi, matko boska. A tymczasem byli zachwyceni że Ala w nim siedzi jak na tronie i widać że taki solidny i bezpieczny. Aż mnie zatkało bo już ostrzylam pazurki żeby odpierać ewentualne ataki 😁

U nas na święta też tylko drobiazgi dzieci dostawały. Sama kupiłam układanki magnetyczne dla dwóch dziewczynek z rodziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Załącznik 7013921 mamy taką sklep małpishop, na fb znajdziecie 79 zł kosztuje i pani szyje pod konkretny model po drugiej stronie można też wybrać bawełniany materiał lub minky
Jednorożce 😍😍😍
Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Tak, do naszego fajnie pasuje. Nie jest zupełnie cienkim plackiem, ogólnie ok.
Fajna ta wasza wkladka! I faktycznie Nina jaka już dorosła 🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Fajne te wasze wkładki aż żałuję że zamówiłam już swoja😐 a Nina - słodziak widać że zadowolona😊
Ja wzięłam z minky bo myślałam że fajna opcja będzie na chłodniejsze dni a na lato ta bawełniana strona chciałam dawać. Żałuję że nie zamówiłam tej osłonki na pałaku- Teraz mam ściągana z folią ale nie wiem jaki będzie następny. Najlepsze jest to że całkiem zapomniałam jaki kolor zamówiłam wkładki i minky też nie pamiętam😐 będę miała niespodziankę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Fab dziękuję za nazwę od butow- w końcu jakieś które mogę kupić u nas przez internet😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda, że super te Bobuxy? 😍 Przekonują mnie bardzo tym że na mają zakrytej kostki i są bardzo elastyczne więc nic nie przeszkadza stopce w swobodnej pracy

Tylko cena już mniej fajna...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 10:49   #1590
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Prawda? A jak były takie małe niekumate to człowiek chciał żeby już były większe starsze żeby się same bawiły żeby nie marudzily a tu już się tęskni za małym bobo;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja nie tęsknię wspominam czule i z rozrzewnieniem ale dla mnie każdy kolejny dzień jest jeszcze fajniejszy od poprzedniego
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.