Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-11, 14:31   #571
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

No to po co należeć do kościoła? Przecież można wierzyć w Boga i bez tego.

Gosia, masakra. Co za bezduszny kutas!

Styska, jakbyś była porządna katoliczka to nawet do głowy Ci by nie przyszedł przedmalzenski seks

Wszystkiego najlepszego dla Stasia


Insanity, mi nikt nie zlecił badania moczu. Sama zrobię.

Mój znajomy popełnił samobójstwo i w jego parafii ksiądz nie chciał udzielić mu pogrzebu. Rodzina musiala autokar wynająć, żeby przewieźć wszystkich ludzi z kościoła innej parafii na cmentarz.

Byłam dziś na warsztatach plecaka z chusty. Na początku było bardzo ciężko, ale z każdym wiązaniem idzie szybciej. Klara była bardzo marudna, bo przeciągnąl jej się czas czuwania i zrobiła mi niezła awanturę. Teraz śpi.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-04-11 o 14:46
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 14:48   #572
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

U nas wszystko smakuje. Czy to kaszka Bobovita czy Nominal, owoce i warzywa też. Tylko że Maks jedzenie uważa za świetną zabawę. Plucie i parskanie to stałe punkty podczas jedzenia. A do tego jeszcze śmieje się w głos 😁.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 14:49   #573
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Jak się objawiało uczulenie na marchewkę? Moja dziś 3 dzień marchewki i ma taką delikatną wysypkę na policzku, zastanawiam się, czy to nie ta marchewka?
Slonik u nas są czerwone policzki i też się zastanawiam czy to nie od marchewki
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 14:55   #574
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Konwalia - miała wysypke na brzuszku takie czerwone krosty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 15:03   #575
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Jak się objawiało uczulenie na marchewkę? Moja dziś 3 dzień marchewki i ma taką delikatną wysypkę na policzku, zastanawiam się, czy to nie ta marchewka?
Czerwone poliki,takie ogniste. I taka kaszka na twarzy. Po odstawieniu marchewki- zniknelo samo.
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 16:31   #576
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Pannazwanny, dzięki 😁 Może z moją się też przejdę do alergologa.

Blue, ja Ciebe też 😁 A co do stonek, to też zbierałam i robiłam im kąpiel wodną w słoiku a później na ziemię i z buta im 😐 Tak mnie nauczyli, teraz chyba nie mogłabym tego robić...

Megilla, pomysłowe z podpaski zrobić wkładki. Ja już nie noszę wkładek bo już mi tak mleko nie cieknie.

Megilla, ja krzesełko planuje kupić na allegro.

WKasiarr, dokładnie. Ja ochrzcilam dziecko bo wierzę w Boga i jestem katoliczką. Kurcze jak słyszę co księża wyprawiają to mimo mojej wiary odechciewa się chodzić do kościoła.

Tyle napisalyscie, że nie jestem w stanie teraz nadrobić więc resztę poczytam pozniej 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
A jak podam kleik ryzowy to nie umie zrobic kupy i caly dzien sie meczy. I z czterech kup robi sie z wielkim wysilkiem jedna. Tak go ryz zatwardza.
Styska chyba pisała że po ryzowej moze byc problem z kupkami, ze lepszy kukurydziany.

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
co myślicie o tego typu zabawce? Babcia chce kupić i się zastanawiam czy nie wyrządzę tym krzywdy dziecku:P

Albo może polecacie jakąś zabawke + 6?


http://allegro.pl/walec-nauka-chodze...ant=6712673978

Co do kościoła i chrztu to uważam, że powinna być możliwość ochrzczenia dziecka niezależnie od stanu cywilnego rodziców i rodziców chrzestnych. U mnie w mieście są kościoły, które nie mają z tym problemu ale w mojej parafii byłby problem gdybyśmy nie byli po ślubie kościelnym. Generalnie chodzę do kościoła ale nie do swojej parafii bo ksiądz nie potrafi ainteresować kazaniem i mam wrażenie, e utknął gdzieś w ubiegłym wieku z mentalnością i otwartością a przecież świat się zmienia...
Kurcze, fajny ten walec, może kupię w przyszłym miesiącu.

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
A my dzisiaj mamy pół roczku!





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hania życzy najlepszego dla Stacha 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 16:57   #577
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Pannazwanny, dzięki 😁 Może z moją się też przejdę do alergologa.

Blue, ja Ciebe też 😁 A co do stonek, to też zbierałam i robiłam im kąpiel wodną w słoiku a później na ziemię i z buta im 😐 Tak mnie nauczyli, teraz chyba nie mogłabym tego robić
Ja stonki zbierałam do wiaderka, potem przygotowywałam płaski kamień, kladlam każdą pojedynczo i rozgnatałam drugim kamieniem . W ogóle to od dziecka miałam takie psychopatyczne zapędy. Zabijalam muchy i robaki tylko po to, żeby zrobić im pogrzeb... Potem na podwórku u babci były groby zwierzątek z tabliczkami i kwiatami. Dzisiaj zastanawiam się skąd mi się to wzięło
Morrigan, na czym polega to pójście do wwodu? Ciekawią mnie bardzo takie obrzędy i tradycje z innych wyznań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 16:58   #578
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Pannazwanny, dzięki 😁 Może z moją się też przejdę do alergologa.

Blue, ja Ciebe też 😁 A co do stonek, to też zbierałam i robiłam im kąpiel wodną w słoiku a później na ziemię i z buta im 😐 Tak mnie nauczyli, teraz chyba nie mogłabym tego robić...

Megilla, pomysłowe z podpaski zrobić wkładki. Ja już nie noszę wkładek bo już mi tak mleko nie cieknie.

Megilla, ja krzesełko planuje kupić na allegro.

WKasiarr, dokładnie. Ja ochrzcilam dziecko bo wierzę w Boga i jestem katoliczką. Kurcze jak słyszę co księża wyprawiają to mimo mojej wiary odechciewa się chodzić do kościoła.

Tyle napisalyscie, że nie jestem w stanie teraz nadrobić więc resztę poczytam pozniej 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



Styska chyba pisała że po ryzowej moze byc problem z kupkami, ze lepszy kukurydziany.



Kurcze, fajny ten walec, może kupię w przyszłym miesiącu.



Hania życzy najlepszego dla Stacha 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja pisalam ze kukurydziany lepszy haha bo juz jestem nauczona doswiadczeniami
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 17:07   #579
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
Morrigan, na czym polega to pójście do wwodu? Ciekawią mnie bardzo takie obrzędy i tradycje z innych wyznań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mama z dzieckiem czekają w przedsionku, przez drzwi świątyni przeprowadza ich batiuszka. Wita ich i bierze dziecko z rąk matki. Obnosi je po cerkwi, jeżeli to chłopiec, to wnosi też za carskie wrota, płeć żeńska nie ma tam wstępu. Dziewczynka wycieczkę kończy przed wrotami. Batiuszka czyta nad matką i dzieckiem modlitwy, na koniec jest pryczast, czyli komunia. I z ciekawostek u nas bierzmowanie dostaje się w pakiecie z chrztem.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 17:14   #580
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Mama z dzieckiem czekają w przedsionku, przez drzwi świątyni przeprowadza ich batiuszka. Wita ich i bierze dziecko z rąk matki. Obnosi je po cerkwi, jeżeli to chłopiec, to wnosi też za carskie wrota, płeć żeńska nie ma tam wstępu. Dziewczynka wycieczkę kończy przed wrotami. Batiuszka czyta nad matką i dzieckiem modlitwy, na koniec jest pryczast, czyli komunia. I z ciekawostek u nas bierzmowanie dostaje się w pakiecie z chrztem.
O proszę, to dużo mniej zachodu w przyszłości . Mnie bardzo fascynuje prawosławie, odkąd z chórem wykonywaliśmy "Całonocne czuwanie" Rachmaninowa. Muzykę macie piękną, to trzeba przyznać. A, i byłam na prawosławnym ślubie, też mi się bardzo podobało. No może oprócz tego, że nie można było usiąść i ciężko było ustać na szpilkach
My właśnie wróciliśmy od księdza, zapisywaliśmy małą na chrzest. Olka zasnęła w foteliku w samochodzie na ostatnią drzemkę i teraz z nią siedzę, bo nie chcę, żeby się za wcześnie obudziła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 17:20   #581
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
O proszę, to dużo mniej zachodu w przyszłości . Mnie bardzo fascynuje prawosławie, odkąd z chórem wykonywaliśmy "Całonocne czuwanie" Rachmaninowa. Muzykę macie piękną, to trzeba przyznać. A, i byłam na prawosławnym ślubie, też mi się bardzo podobało. No może oprócz tego, że nie można było usiąść i ciężko było ustać na szpilkach
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śpiewałam w chórze cerkiewnym My jesteśmy przyzwyczajeni do stania, dużej ilości świec i kadzidła. Ale u znajomych na ślubie jedna świadkowa była katoliczką nie wprawioną w obrzędy i zasłabła, trzeba było ją wyprowadzić na świeże powietrze.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 17:22   #582
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
Ja stonki zbierałam do wiaderka, potem przygotowywałam płaski kamień, kladlam każdą pojedynczo i rozgnatałam drugim kamieniem . W ogóle to od dziecka miałam takie psychopatyczne zapędy. Zabijalam muchy i robaki tylko po to, żeby zrobić im pogrzeb... Potem na podwórku u babci były groby zwierzątek z tabliczkami i kwiatami. Dzisiaj zastanawiam się skąd mi się to wzięło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko! To bestialskie 😂

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
To ja pisalam ze kukurydziany lepszy haha bo juz jestem nauczona doswiadczeniami
A no widzisz, mylnęłam się 😁

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Mama z dzieckiem czekają w przedsionku, przez drzwi świątyni przeprowadza ich batiuszka. Wita ich i bierze dziecko z rąk matki. Obnosi je po cerkwi, jeżeli to chłopiec, to wnosi też za carskie wrota, płeć żeńska nie ma tam wstępu. Dziewczynka wycieczkę kończy przed wrotami. Batiuszka czyta nad matką i dzieckiem modlitwy, na koniec jest pryczast, czyli komunia. I z ciekawostek u nas bierzmowanie dostaje się w pakiecie z chrztem.
Czyli chłopiec ma więcej, że tak napisze spaceru 😁 A jak u Was jest że spowiedzią?? Też podchodzisz do konfesjonału i wyznajesz grzechy?? W katolickiej wierzę bierzmowanie dostajesz w wieku chyba 16 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 17:30   #583
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
O matko! To bestialskie 😂



A no widzisz, mylnęłam się 😁



Czyli chłopiec ma więcej, że tak napisze spaceru 😁 A jak u Was jest że spowiedzią?? Też podchodzisz do konfesjonału i wyznajesz grzechy?? W katolickiej wierzę bierzmowanie dostajesz w wieku chyba 16 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mamy konfesjonałów. Podchodzi się do takiego specjalnego pulpitu z ikoną, przy którym czeka batiuszka. Całujesz ikonę, duchowny zarzuca Ci na głowę taką płachtę i szeptem sobie rozmawiacie o grzechach, życiu. Nie zadaje się pokuty.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 17:43   #584
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Intense- co do dziwnych zapędów... ja kiedyś z kolezanka zrobiła pogrzeb kotom, ale takim za wcześnie urodzonym, czyli płodom kotów, hmmm zrobiłyśmy trumnę z desek, wykopałyśmy rów i zrobiliśmy pogrzeb...

Morrigan- z prawosławnych obrządków pamietam ślub który musiałam kamerować z bratem i trwał tyle, ze zakończyło mi sie miejsce na karcie

Stasiu dziękuje wszystkim za życzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 17:49   #585
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość

Morrigan- z prawosławnych obrządków pamietam ślub który musiałam kamerować z bratem i trwał tyle, ze zakończyło mi sie miejsce na karcie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ha, najgorzej mają panowie starsi, trzymający korony nad głowami młodych Jak były chrzciny Olki, siostry ciotecznej Zosi, to jeden z gości film nagrywał, żeby potem w Warszawie pokazać podlaskie prawosławne chrzciny. Był grajek z harmonią, śpiewy i tańce.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 17:59   #586
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ale zrobilam dzis biznes zycia... Kupilam cos na Ali,wyslalam kase a potem dopiero sprawdzilam ze ma zero komentarzy... Jestem genialna... no coz, za glupote sie placi...
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 18:07   #587
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Ale zrobilam dzis biznes zycia... Kupilam cos na Ali,wyslalam kase a potem dopiero sprawdzilam ze ma zero komentarzy... Jestem genialna... no coz, za glupote sie placi...
Przecież jak nie dostaniesz przesyłki to zwrócą Ci kasę.
A jak dostaniesz i coś będzie nie tak, to masz możliwość otrzymania przynajmniej częściowego zwrotu należności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 18:07   #588
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Ha, najgorzej mają panowie starsi, trzymający korony nad głowami młodych Jak były chrzciny Olki, siostry ciotecznej Zosi, to jeden z gości film nagrywał, żeby potem w Warszawie pokazać podlaskie prawosławne chrzciny. Był grajek z harmonią, śpiewy i tańce.


Ja tylko kojarzę faktycznie piękne pieśni czy inaczej pięknie brzmiące i takich surowych panów łypiacych oczkami na mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 18:08   #589
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ja topiłam mrówki w kubku wody

Morrigan fajnie sie czyta o obrządkach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 18:23   #590
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez ajike Pokaż wiadomość
Przecież jak nie dostaniesz przesyłki to zwrócą Ci kasę.
A jak dostaniesz i coś będzie nie tak, to masz możliwość otrzymania przynajmniej częściowego zwrotu należności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak to sie odbywa jak nie dostane przesylki. Jak zrobic ten spor? Bo ja nowa na Ali. Moglabys mi wyjasnic? czesto kupujesz na ali? Masz jakies linki z fajnymi ciuszkami dla chlopca?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 18:32   #591
28Justyna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 25
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Pannazwanny i co powiedzial Wam lekarz na uczulenie?
28Justyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 18:55   #592
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Morrigan, co za dyskryminacja. A co, jak się uprzesz i nie wyjdziesz z cerkwii, jak Zosi nie przepuszcza przez wrota
?
A tak serio, to bardzo ciekawe

Intense, najpierw informacja o stalkingu, teraz to zaczynam się bać
Nie no, ja się przyznam, że jak byłam młoda i głupia to udusilam mojego chomika. Nie pomyślałam, że jak się za mocno ścisnie to może się udusić,biedactwo.
Jeszcze z takich makabrycznych rzeczy to szykowalysmy z przyjaciółka bal dla postaci z bajek i trulysmy wszystkie potrawy

Styska, taki trochę pro-life

Konwalia, możesz anulować transakcje "bo tak".jeśli nie wysłali to Kasa wróci w ciągu 48h.
Spór otwierasz za pomocą opcji 'open dispute".
Na stronie fb "aliexpress.com dla dzieci" jest dużo recenzji i instrukcje.
Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-04-11 o 19:00
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 19:15   #593
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ja wam powiem największa tajemnice życia jaka mamy z przyjaciółka, pewnie pomyślicie po tym, ze jestem chora psychicznie,ale.. jaj miałyśmy po 10-11 lat bawiłyśmy sie lalkami w dziwki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 19:22   #594
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Nie no, ja się przyznam, że jak byłam młoda i głupia to udusilam mojego chomika. Nie pomyślałam, że jak się za mocno ścisnie to może się udusić,biedactwo.

Z miłości 🤣🤣

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Ja wam powiem największa tajemnice życia jaka mamy z przyjaciółka, pewnie pomyślicie po tym, ze jestem chora psychicznie,ale.. jaj miałyśmy po 10-11 lat bawiłyśmy sie lalkami w dziwki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Styska!! Made my day!
Ken rozumiem był?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-04-11 o 20:26
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 20:28   #595
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Z miłości 🤣🤣




Styska!! Made my day!
Ken rozumiem był?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, jak Elwirka z "Animkow"

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 20:51   #596
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Ale zrobilam dzis biznes zycia... Kupilam cos na Ali,wyslalam kase a potem dopiero sprawdzilam ze ma zero komentarzy... Jestem genialna... no coz, za glupote sie placi...
Może wyśle, każdy kiedyś zaczynał od zera 😁

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość

Styska!! Made my day!
Ken rozumiem był?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ken był pewnie alfonsem 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 20:57   #597
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
A jak to sie odbywa jak nie dostane przesylki. Jak zrobic ten spor? Bo ja nowa na Ali. Moglabys mi wyjasnic? czesto kupujesz na ali? Masz jakies linki z fajnymi ciuszkami dla chlopca?
Jak wejdziesz w swój profil i w swoje zamówienia, to masz dwie opcje: śledź przesyłkę oraz potwierdź otrzymanie przesyłki. Dopóki nie potwierdzisz, że otrzymałaś przesyłkę, sprzedający nie dostanie Twoich pieniędzy (trzyma je Aliexpress). Sprzedający ma określony czas na wysłanie towaru. Jeśli tego nie zrobi, nie dostanie kasy a Ty dostaniesz zwrot.
Spór możesz otworzyć jeśli dostaniesz towar niezgodny z zamówieniem lub np uszkodzony. Nigdy jeszcze nie miałam takiego przypadku, więc nie wiem jak to zrobić krok po kroku.
Na Ali kupuję już jakiś czas. Około 50 rzeczy już zamówiłam. Na fb jest sporo różnych grup Ali. Dołącz do którejś. Tam dziewczyny wymieniają się uwagami do towarów, podrzucają sprawdzone sklepy lub super promocje. Atmosfera na tych grupach jest daleka od miłej ale samo czytanie postów wystarczy 😀.
Ja kupuję właśnie z takich poleceń fb lub zwyczajnie przeglądam Ali i jak coś mi wpadnie w oko, to biorę. Kieruję się opiniami o sprzedawcy lub liczbą zamówień. Ale czasem kupuję też bardziej impulsywnie 😉.
Jakby coś, to pisz. Jeśli będę potrafiła pomoc lub wyjaśnić, to zrobię to z przyjemnością 😊.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:21   #598
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Konwalia, wejdź w "my orders", kliknij w ten przedmiot. Jeśli sprzedawca nie wysłał towaru to masz tam opcje "cancel order". Jak klikniesz w to, wyświetli się kilka odp do wyboru.
Jakbym kupowała ubranka to jednak lepiej poczytać opinie, bo różne rzeczy można trafić.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:31   #599
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez ajike Pokaż wiadomość
Jak wejdziesz w swój profil i w swoje zamówienia, to masz dwie opcje: śledź przesyłkę oraz potwierdź otrzymanie przesyłki. Dopóki nie potwierdzisz, że otrzymałaś przesyłkę, sprzedający nie dostanie Twoich pieniędzy (trzyma je Aliexpress). Sprzedający ma określony czas na wysłanie towaru. Jeśli tego nie zrobi, nie dostanie kasy a Ty dostaniesz zwrot.
Spór możesz otworzyć jeśli dostaniesz towar niezgodny z zamówieniem lub np uszkodzony. Nigdy jeszcze nie miałam takiego przypadku, więc nie wiem jak to zrobić krok po kroku.
Na Ali kupuję już jakiś czas. Około 50 rzeczy już zamówiłam. Na fb jest sporo różnych grup Ali. Dołącz do którejś. Tam dziewczyny wymieniają się uwagami do towarów, podrzucają sprawdzone sklepy lub super promocje. Atmosfera na tych grupach jest daleka od miłej ale samo czytanie postów wystarczy 😀.
Ja kupuję właśnie z takich poleceń fb lub zwyczajnie przeglądam Ali i jak coś mi wpadnie w oko, to biorę. Kieruję się opiniami o sprzedawcy lub liczbą zamówień. Ale czasem kupuję też bardziej impulsywnie 😉.
Jakby coś, to pisz. Jeśli będę potrafiła pomoc lub wyjaśnić, to zrobię to z przyjemnością 😊.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dziekuje Ci bardzo za wyjasnienie. Czytalam ze pare dni przed koncem okreslonego terminu zaklada sie spor jesli przesylka nie dojdzie,mialas kiedys taka sytuacje? I ze trzeba pilnowac tych dni bo pozniej nie da sie kliknac opcji spor...
A i mam pytanie odnosnie komentarzy. My wystawiamy mu otrzymaniu przesylki a chinczycy tez nam wystawiaja?

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Konwalia, wejdź w "my orders", kliknij w ten przedmiot. Jeśli sprzedawca nie wysłał towaru to masz tam opcje "cancel order". Jak klikniesz w to, wyświetli się kilka odp do wyboru.
Jakbym kupowała ubranka to jednak lepiej poczytać opinie, bo różne rzeczy można trafić.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Ale ja nie chce anulowac jak nie wysle przesylki to przeciez pieniedzy nie dostanie od Ali. kto nie ryzykuje ten.... Kazdy kiedys zaczynal,moze chinczyk bedzie uczciwy,a jak nie to trudno, ja nie zbiednieje o te 23 zl
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:31   #600
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Czasami sprzedawcy sami przedluzaja okres ochrony. Ja nieraz kilka dni przed pisałam wiadomość i kilka razy mnie prosili, żebym nie zakładała sporu tylko zgodziła się na przedłużenie; bo oni na bank wysłali. Tylko raz paczka nie doszła i dostałam zwrot. Niestety, od sprzedawcy zależy tylko kiedy wyślę towar. Potem mogą go przetrzymac gdzieś na poczcie czy urzędzie celnym. Nieraz jak śledzilam paczkę, to najdłużej siedziała w Warszawie

Myślałam, że wciąż chcesz anulować. Ale to będziesz wiedzieć na przyszłość a co zamowilas?
Ja sandałki
2017 Summer Adorable Fashion Toddler Infant Baby Girl Cotton Flower Crib Shoes
http://s.aliexpress.com/Uf6FNrMN
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-04-11 o 21:34
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-01 13:28:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.