Majówki 2016 - część szósta - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-20, 04:15   #1981
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Kocie- oby szybko odpuscilo. A temperature sobie mierzylas? Bo z reguly dreszcze to przy wysokiej temperaturse. Moze warto lyknac jakis paracetamol?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mierzyłam, bo padłam martwym bykiem a później już puściło. Teraz o 4.15 to samo - Wojtul mnie obudził, miałam dreszcze, więc oddałam małego mężowi do karmienia a sama poleciałam po ibuprofen, żeby w ciągu 30-45 mnie jako tako puściło, bo ściąganie. Ogólnie to właśnie na zbicie biorę ibum - jest też przeciwzapalny, pamiętam jak kiedyś na zapalenie gardła właśnie kazali mi łykać coś z ibuprofenem i ten orofar max, bo lekko znieczula.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 05:39   #1982
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Witajcie po świętach kurczaczki 😘

Przy stole tak mnie zbierało na wspomnienia jak to rok temu siedziałam przy nim z wielkim brzuchem 😍 w sumie teraz było podobnie tyle że zamiast dzidziusia to w brzuchu mialam pełen przekrój świątecznych dań i ciast 😅

Bona mocno mnie rozczula Twoja ciąża 😍 nie do uwierzenia że tylko 8 tygodni zostało! Czekamy niecierpliwie na Natalje

Mia aż mi dreszcz przeszedł jak przeczytałam o waszej akcji 😱 Wcale się nie dziwię że nawet tata z uprawnieniami ratownika nie wiedział co robić, ja bym chyba z paniki zapomniała gdzie ręka a gdzie noga. Ala się zakrztusila ze dwa razy ale tak delikatnie a ja już wtedy popłakałam się z nerwów. Myślę że Iga obejdzie się bez winogron do 18stki, też bym nałożyła embargo 😉

Ala winogrona jadła od taty który nacinal tylko końcówkę a ona sobie wysysala środek. Tzn takie było założenie bo i tak w pewnej chwili mu capnela wszystko zanim zdążył się obejrzeć. Teraz chyba będę bardziej ostrożna

Pomidora w czystej postaci jeszcze w ogóle nie podawałam, tak samo jak ogórka czy papryki bo czekam na sezon, teraz to smakują jak woda potraktowana nawozami. Za to często jemy coś na bazie passaty

Czeko huby z natury są raczej krępe i niewysokie ale Twoja Hubcia to jakiś wyjątek bo naprawdę wysoka z niej kobietka 🙂 mam nadzieję że druga fura trafiła w jej gusta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Co to ja jeszcze miałam pisać

Mia super że tak ładnie poszło z odstawieniem piersi w dzień 🙂 Rozumiem Cię że z jednej strony się cieszysz a z drugiej Ci przykro. Też bym tak miała 😀

U nas w dzień karmienie jest tylko do drzemki i po drzemce. Z tego drugiego myślę że mogłabym spokojnie zrezygnować. Z pierwszego pewnie byłoby trudniej ale też do zrobienia. Za to w najbliższej, dalszej i ogólnie bliżej nieokreślonej przyszłości nie wyobrażam sobie odstawienia cyca w nocy. Ala nadal budzi się pierdyliard razy tylko po to żeby pociumkac. Nawet oczu nie otwiera ale płacze dopóki nie poczuje piersi w buzi. Smoczkiem nie daje się oszukać. Przyznam się że niby próbowałam samego noszenia czy przytulania ale szybko odpuszczam widząc że jej niezadowolenie tylko narasta i pojawia się widmo całkowitego rozbudzenia się i zabawy przez godzinę. Więc i tak kończy się na tym że daje pierś bo przy niej Ala w momencie zasypia i po kilku minutach odkładam ją do łóżeczka. I tak po kilka razy co noc 😰 Teraz nie jest to jakąś wielką tragedią ale nie wyobrażam sobie takich nocek przy powrocie do pracy. Mam nadzieję że Alusiak przestawi się na max 1-2 pobudki bo przy tylu jestem w stanie się wyspać. Oczywiście mam też takie cichutkie marzenie że będzie przesypiac noce bez pobudek ale obecnie jest to dla mnie równie realne co spotkanie jednorożca. Do pracy wracam koło lipca, może do tego czasu Ala zalapie że noc jest do spania a nie do nieustannego poszukiwania cyca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nocki u nas wyglądają dokładnie tak samo. Przyssie się, pociumka, odpływa i do łóżeczka hop i tak x razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 06:18   #1983
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Bona wysłałam priv.
Ula problem ze z głowy wszystko ściąga😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może do sesji jej to minie ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 07:09   #1984
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kocie - trzymam kciuki, żebyś szybko sobie poradziła z tym choróbskiem.

Dzisiaj nocka nawet, nawet. Pobudka o 6:30, wrzuciłam młodej zabawki do łózeczka, to do 7:15 mi jeszcze pozwoliła pospać. Teraz czekamy na panów ze spółdzielni. Powinni być o 8, ciekawe kiedy będą. No a później poudzielamy się z Majką towarzysko

Co do sesji - my ostatnio dostaliśmy od Pani fotograf linka do strony, gdzie wrzuciła 65 naszych obrobionych zdjęć. Mieliśmy trudne zadanie, bo musieliśmy z nich wybrać te, które chcemy. Pakiet który wykupiliśmy obejmował 32 zdjęcia, za każde dodatkowe płaciliśmy 9 zł. Ciężko było, bo naprawdę większość nam się podobała. Ostatecznie wybraliśmy 38 zdjęć. Teraz czekamy do 2 tygodni na odbitki i płytę ze zdjęciami Już się nie mogę doczekać.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 07:59   #1985
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzień dobry

Wczoraj wróciłam z dziećmi od rodziców. Kochane Bąble, praktycznie całą drogę przespały a ja mogłam te 1,5 h spokojnie kierować. Ale zdziwiłam się mocno bo ruch był duży...

Dziś to my idziemy do alergologa. Natka ma znów wysyp czerwonych plam to akurat dobrze, doktor zobaczy ją "na świeżo".

Za przyzwoleniem hematologa, zmniejszyłam częstotliwość ściągań do dwóch sesji

A jutro Natka kończy roczek
Mam coraz większą ochotę na trzecie dziecko . Teraz już nawet mąż powoli daje się namówić.


Kaylla- łatwo wrócić do pudełek po świętach?
Mam zamiar wziąć pudełka na próbę na 5 dni. Jak mi będą pasować to też będę się tak żywić.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 08:00   #1986
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kocie zdrowia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 08:34   #1987
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wczoraj wróciłam z dziećmi od rodziców. Kochane Bąble, praktycznie całą drogę przespały a ja mogłam te 1,5 h spokojnie kierować. Ale zdziwiłam się mocno bo ruch był duży...

Dziś to my idziemy do alergologa. Natka ma znów wysyp czerwonych plam to akurat dobrze, doktor zobaczy ją "na świeżo".

Za przyzwoleniem hematologa, zmniejszyłam częstotliwość ściągań do dwóch sesji

A jutro Natka kończy roczek
Mam coraz większą ochotę na trzecie dziecko . Teraz już nawet mąż powoli daje się namówić.


Kaylla- łatwo wrócić do pudełek po świętach?
Mam zamiar wziąć pudełka na próbę na 5 dni. Jak mi będą pasować to też będę się tak żywić.
Szczerze mówiąc bez problemu Gorzej było jak zaczynaliśmy ten miesiąc temu. A teraz jakoś poszło
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 10:22   #1988
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Może do sesji jej to minie ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wątpię ale ciągle jej zakładam opaski nie tracąc nadzieji😂 chociaż ona zaczyna ściągać coraz więcej rzeczy a wczoraj płakała bo ubrałam jej jeansy i chciała je ściągać😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Kaylla my dostaliśmy gotowych 6 zdjęć na 6 miesięcy i gotowych 6 na rok będzie plus wybieramy z tych 6 które chcemy powiększyć. Ale wiadomo kto by chciał Szwedów stresować wyborem zdjec- oni mają taką mentalność, dlatego fotograf poprostu wybrała za nas i wywołała.
Kocie mam nadzieję że szybko wyzdrowiejesz nas też coś łamalo po podróży. Mąż miał temperaturę a ja gardło. Mała tak brzydko kaszle ale nie ma gorączki więc mam nadzieję że się rozejdzie po kościach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 10:36   #1989
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wczoraj wróciłam z dziećmi od rodziców. Kochane Bąble, praktycznie całą drogę przespały a ja mogłam te 1,5 h spokojnie kierować. Ale zdziwiłam się mocno bo ruch był duży...

Dziś to my idziemy do alergologa. Natka ma znów wysyp czerwonych plam to akurat dobrze, doktor zobaczy ją "na świeżo".

Za przyzwoleniem hematologa, zmniejszyłam częstotliwość ściągań do dwóch sesji

A jutro Natka kończy roczek
Mam coraz większą ochotę na trzecie dziecko . Teraz już nawet mąż powoli daje się namówić.


Kaylla- łatwo wrócić do pudełek po świętach?
Mam zamiar wziąć pudełka na próbę na 5 dni. Jak mi będą pasować to też będę się tak żywić.
łelkom hołm ))
A jak palec?

Wasza historia powrotu przypomniała mi że miałam pochwalić naszą córkę i oficjalnie wręczyć jej order małego podróżnika, bo w drodze na Święta - 8,5h płakała minut 10, a w powrotnej - 9h, minut 0! Jest naszą bohaterką, odpuszczam jej nawet jej wczorajsze zachowanie bo była paskudą nad paskudami chyba odreagowywała wszystkie wizyty i podróże
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 10:43   #1990
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Kaylla my dostaliśmy gotowych 6 zdjęć na 6 miesięcy i gotowych 6 na rok będzie plus wybieramy z tych 6 które chcemy powiększyć. Ale wiadomo kto by chciał Szwedów stresować wyborem zdjec- oni mają taką mentalność, dlatego fotograf poprostu wybrała za nas i wywołała.
Kocie mam nadzieję że szybko wyzdrowiejesz nas też coś łamalo po podróży. Mąż miał temperaturę a ja gardło. Mała tak brzydko kaszle ale nie ma gorączki więc mam nadzieję że się rozejdzie po kościach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem Ci, że to chyba jest lepsze opcja ja dwa razy musiałam wybierać i raz jakoś poszło (ale tylko dlatego, że dostaliśmy w gratisie 5 zdjęć), a za drugim razem razem musiałam dokupić jak Kaylla

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
łelkom hołm ))
A jak palec?

Wasza historia powrotu przypomniała mi że miałam pochwalić naszą córkę i oficjalnie wręczyć jej order małego podróżnika, bo w drodze na Święta - 8,5h płakała minut 10, a w powrotnej - 9h, minut 0! Jest naszą bohaterką, odpuszczam jej nawet jej wczorajsze zachowanie bo była paskudą nad paskudami chyba odreagowywała wszystkie wizyty i podróże
i zazdro wielkie, bo u nas na skin dystansie to chyba z 10 minut nie-płaczu było


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 10:50   #1991
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
łelkom hołm ))
A jak palec?

Wasza historia powrotu przypomniała mi że miałam pochwalić naszą córkę i oficjalnie wręczyć jej order małego podróżnika, bo w drodze na Święta - 8,5h płakała minut 10, a w powrotnej - 9h, minut 0! Jest naszą bohaterką, odpuszczam jej nawet jej wczorajsze zachowanie bo była paskudą nad paskudami chyba odreagowywała wszystkie wizyty i podróże
Lenka raczej orderu podróżnika nie dostanie😅 siedzę z nią z tyłu i zamawiam a to chyba jeszcze gorzej. Później jestem chora bo niedobrze mi. Nie wyobrażam sobie tyle godzin jazdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 10:56   #1992
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Wujek dobra rada radzi na czwartek- "Nie wiem czy wiesz ale sa takie zabezpieczenia na rogi mebli juz dawno powinniscie zaczepic bo sie Igor moze uderzyc patrz jakie one ostre" taa kuzwa bo ja pierwszy raz o tym slysze. jakos Igor nauczyl sie przy nich wstawac siadac coraz speawniej mu to idzie wczesniwj nie kleilismy mebli to i teraz nie bedziemy.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 10:59   #1993
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Wujek dobra rada radzi na czwartek- "Nie wiem czy wiesz ale sa takie zabezpieczenia na rogi mebli juz dawno powinniscie zaczepic bo sie Igor moze uderzyc patrz jakie one ostre" taa kuzwa bo ja pierwszy raz o tym slysze. jakos Igor nauczyl sie przy nich wstawac siadac coraz speawniej mu to idzie wczesniwj nie kleilismy mebli to i teraz nie bedziemy.
Iwonia, a może by mu tak subtelnie doradzić żeby spierdalał?
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 10:59   #1994
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Chce mu cos kupic i dzwoni ze sklepu.
"Nie wiem czy widzialas jest taki bujaczek wkladasz tam dziecko przypinasz a on sobie podskakuje- kupic mu? Wole zapytac bo moze nie spodoba ci sie takie cos dla niego"
Widze moje wywody nie poszly w las ze jak ktos kupi cos zbednego to nawet nie roZpakuje haha i woli mnie zapytac.
Mowie zeby lepiej kupil mu klocki
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 10:59   #1995
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

ups, nie wypikało się
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:01   #1996
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Iwonia, a może by mu tak subtelnie doradzić żeby spierdalał?

Dzis znowu u nas ma spac. D. ma sluzbe wiec sama z nim bede i bede sluchac madrosci zyciowych.
Nie martwcie sie perelki Wam przekaze na forum bo tak jak ja pewnie o czyms jeszcze nie wiecie

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
ups, nie wypikało się

Hahaha
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:02   #1997
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Dzis znowu u nas ma spac. D. ma sluzbe wiec sama z nim bede i bede sluchac madrosci zyciowych.
Nie martwcie sie perelki Wam przekaze na forum bo tak jak ja pewnie o czyms jeszcze nie wiecie

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------




Hahaha
Ja tam nie wiem jak do tej pory bez niego funkcjonowałyśmy, dzięki Bogu wszystkie dzieci żyją! uff
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:07   #1998
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem jak do tej pory bez niego funkcjonowałyśmy, dzięki Bogu wszystkie dzieci żyją! uff

Na szczescie przyjezdza ze trzy razy do roku i czlowiek moze sie dowiedziec czegos przydatnego w temacie dzieci bo tak to ja tez nie wiem.
Aha i Igor jest taki drobny bo ten jego to od 4mca juz jadl schabowe (od 7mca pil piwo) to wiadomo gdzie popelnilam blad.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:09   #1999
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Na szczescie przyjezdza ze trzy razy do roku i czlowiek moze sie dowiedziec czegos przydatnego w temacie dzieci bo tak to ja tez nie wiem.
Aha i Igor jest taki drobny bo ten jego to od 4mca juz jadl schabowe (od 7mca pil piwo) to wiadomo gdzie popelnilam blad.
a pytałaś czemu z nim nie przyjechał?
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 11:14   #2000
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
a pytałaś czemu z nim nie przyjechał?

Tam wojna domowa z matka dziecka.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 11:51   #2001
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Na wszelki wypadek poszłam do lekarza i tak jak myślałam - zapalenie gardła. Będę żyć, ale do niedzieli nie będę jeszcze 100% zdrowa. Najważniejsze, żebym jeść mogła
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 12:06   #2002
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Na wszelki wypadek poszłam do lekarza i tak jak myślałam - zapalenie gardła. Będę żyć, ale do niedzieli nie będę jeszcze 100% zdrowa. Najważniejsze, żebym jeść mogła

Zdrowiej bedzie dobrze. Troche puscic musi do niedzieli nie ma bata.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 13:08   #2003
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

T

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:18   #2004
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
T

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Manu, niby się zgadzam, jednak nie do końca.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:23   #2005
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
T

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
A ja się znów nie zgodzę, wyjdę na jątrzycielkę, Manu, uważam że to bzdura co piszesz, krzywdzisz dziecko
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:28   #2006
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
A ja się znów nie zgodzę, wyjdę na jątrzycielkę, Manu, uważam że to bzdura co piszesz, krzywdzisz dziecko
Dobrze wiemy, że Manu ma nowatorską metodę wychowawczą. Zgadzam się z nią w pełni. Wszystko wyjaśniła i w sumie tam nie ma nic do dodania. Czego tu nie rozumieć.

Ja naprawdę nie wiem.

😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:32   #2007
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Dobrze wiemy, że Manu ma nowatorską metodę wychowawczą. Zgadzam się z nią w pełni. Wszystko wyjaśniła i w sumie tam nie ma nic do dodania. Czego tu nie rozumieć.

Ja naprawdę nie wiem.

😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chcesz mi powiedzieć że jestem ograniczona umysłowo nie rozumiem? Otóż rozumiem, ale się nie zgadzam.
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:38   #2008
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Chcesz mi powiedzieć że jestem ograniczona umysłowo nie rozumiem? Otóż rozumiem, ale się nie zgadzam.
Nie wiem dlaczego jakakolwiek matka miałaby się nie zgadzać. Manu się rozpisala, wyjaśniła dogłębnie swoje podejscie, poparła odpowiednią literaturą. Podała przykłady z najbliższego otoczenia. Jeszcze nikomu jej nowatorska metoda nie zaszkodziła, ale Ty, Mona, oczywiście zawsze musisz skomentować, bo co?
Dostałaś kilka punktów "aj kju" więcej niż przeciętny człowiek?

Phi...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:52   #2009
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część szósta

Dobra laski skończcie już, nie sądzę, żeby Manu miała na myśli to co myślicie, że ma...

Po głębszym przemyśleniu stwierdzam, że chyba żadna z Was nie ma jednak racji

Manu, zdecydowanie nie T!

Dzustam, Mona więcej punktów, serio?!

Mona, ok, z Tobą się zgadzam. Znowu mieszasz!

Mona, Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2017-04-20 o 16:05
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:01   #2010
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Dobra laski skończcie już, nie sądzę, żeby Manu miała na myśli to co myślicie, że ma...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mądrego dobrze posłuchać

Dobra, my tu śmichy-chichy, a Manu w nieświadomości, że wysłała tak enigmatyczną wypowiedź.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.