Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-25, 07:48   #1351
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Intense, i nas tez podobnie to wygląda z kotem ostatnio Kotelka pobiegła do Klary jak ta gaworzy la i zaczęła ja gryźć po stopach. Jak się bawić to się bawić

Namówiłam mamę, żeby zmienila swoim kotom karmę na bezzbozowa. Ona dała im od razu całą miskę nowego żarcia i się rzygaja po tym strasznie. Biedactwa :/ poradzilam jej, żeby stopniowo dosypywala do starej karmy. Mam nadzieje, ze im się poprawi.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 07:54   #1352
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Intense, i nas tez podobnie to wygląda z kotem ostatnio Kotelka pobiegła do Klary jak ta gaworzy la i zaczęła ja gryźć po stopach. Jak się bawić to się bawić

Namówiłam mamę, żeby zmienila swoim kotom karmę na bezzbozowa. Ona dała im od razu całą miskę nowego żarcia i się rzygaja po tym strasznie. Biedactwa :/ poradzilam jej, żeby stopniowo dosypywala do starej karmy. Mam nadzieje, ze im się poprawi.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Miron Zosi unika, ale lubi mieć ją na oku. Teściowie odchudzają swoją kotkę. Dopiero weterynarza posłuchali, mi nie wierzyli, że 8 kg to jednak za dużo dla kotki średniej budowy
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 08:10   #1353
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Morrigan. Dawałam jej ostatni raz kleik dwa dni temu ale teraz już odstawiłam zupełnie. Myślisz ze to od kleiku? On ponoć zatwardza. Zapisałam się do lekarza tak czy siak.

Edit odnośnie miski. Mój mąż wczoraj w końcu nie wytrzymał rozlewania wody i przykleił miski do kafelek w kuchni. Ha ha ciekawe czy pomyślał o raczkującej Lilce. Chyba nie 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 08:29   #1354
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Morrigan. Dawałam jej ostatni raz kleik dwa dni temu ale teraz już odstawiłam zupełnie. Myślisz ze to od kleiku? On ponoć zatwardza. Zapisałam się do lekarza tak czy siak.

Edit odnośnie miski. Mój mąż wczoraj w końcu nie wytrzymał rozlewania wody i przykleił miski do kafelek w kuchni. Ha ha ciekawe czy pomyślał o raczkującej Lilce. Chyba nie 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słyszałam, że zatwardza, najwyraźniej Zosia o tym nie wie. Wtedy to była jedyna nowość w diecie, więc jestem pewna, że to od tego.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 08:42   #1355
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że zatwardza, najwyraźniej Zosia o tym nie wie. Wtedy to była jedyna nowość w diecie, więc jestem pewna, że to od tego.
ja myślałam, że od pietruszki ale pietruszki nie je już tydzień a kleik jej rzeczywiście podałam ze dwa razy w między czasie. Jak długo u Was to trwało?

Konwalia, Twój synuś ma azs? Jak to się objawiało? Lila ma suche ręcę na łokciach i nóżkach. Jest sucha jak papier ścierny:/

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Intense, i nas tez podobnie to wygląda z kotem ostatnio Kotelka pobiegła do Klary jak ta gaworzy la i zaczęła ja gryźć po stopach. Jak się bawić to się bawić

Namówiłam mamę, żeby zmienila swoim kotom karmę na bezzbozowa. Ona dała im od razu całą miskę nowego żarcia i się rzygaja po tym strasznie. Biedactwa :/ poradzilam jej, żeby stopniowo dosypywala do starej karmy. Mam nadzieje, ze im się poprawi.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
moja od urodzenia jadła taste of the wild ale od roku gardzi nią i wcina tylko royal canin dla kotów wybrednych
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 09:02   #1356
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
ja myślałam, że od pietruszki ale pietruszki nie je już tydzień a kleik jej rzeczywiście podałam ze dwa razy w między czasie. Jak długo u Was to trwało?
Wszystko trwało jakiś tydzień, najpierw luźne kupy, potem kleksy po bąkach. Teraz jest już normalnie.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 09:14   #1357
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Wszystko trwało jakiś tydzień, najpierw luźne kupy, potem kleksy po bąkach. Teraz jest już normalnie.
u nas dokładnie to samo! Trwa już 5 dni, w tym czasie dawałaś inne jedzonko czy czekałaś aż kupy się unormują?
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 09:23   #1358
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ewula - moja Alicja ma AZS. Dokładnie szorstkie łokcie i kolana. Ale niech lekarz ją zobaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 09:23   #1359
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
u nas dokładnie to samo! Trwa już 5 dni, w tym czasie dawałaś inne jedzonko czy czekałaś aż kupy się unormują?
Czekałam aż się unormują, nie chciałam przegapić reakcji na nowość. Ale dziś już dałam polizać banana.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 09:28   #1360
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Aneczka, ale śliczny Twój Adaś 😍

Intense, spoko dam znać u Was postęp😁 Piękna fota, w ogóle uwielbiam zdjęcia zwierzaków z dziećmi 😍

Moja ma szorstkie łokcie, kolana i stopy w zgięciu, na brzuszku też czasem jest szorstka a poza tym buziak trochę wysypany krostami i suchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 09:35   #1361
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Czekałam aż się unormują, nie chciałam przegapić reakcji na nowość. Ale dziś już dałam polizać banana.
ja też właśnie czekam... no nic zobaczymy co powie lekarz.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Megula91 Pokaż wiadomość
Ewula - moja Alicja ma AZS. Dokładnie szorstkie łokcie i kolana. Ale niech lekarz ją zobaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jest to możliwe bo u męża rodzice mają alergie skórne... eh zobaczymy
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 09:43   #1362
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Morrigan. Dawałam jej ostatni raz kleik dwa dni temu ale teraz już odstawiłam zupełnie. Myślisz ze to od kleiku? On ponoć zatwardza. Zapisałam się do lekarza tak czy siak.

Edit odnośnie miski. Mój mąż wczoraj w końcu nie wytrzymał rozlewania wody i przykleił miski do kafelek w kuchni. Ha ha ciekawe czy pomyślał o raczkującej Lilce. Chyba nie 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie się działo z kupami podobnie jak wprowadziłam pierwszą w życiu Oli kaszkę. Potem się to unormowało, ale kaszkę Bobovity musiałam odstawić, bo dodatkowo dostała wysypki.

Co do miski to my z mężem zrobiliśmy kiedyś podobnie. Przykleilismy ją na jakiś czas, bo non stop mieliśmy zalaną podłogę. Po jakimś czasie nauczyły się, że miski nie da się ruszyć, więc odkleiliśmy i już nie ma problemu. Może i Wasza kotka nauczy się zanim Lilka ruszy na dobre?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 12:57   #1363
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Dziewczyny dziękujemy bardzo za kciuki
Wszystko ładnie się udało i ogólnie chrzciny nam wyszły, jestem zadowolona, goście też byli
Julka przed samą ceremonią chrzcin, przysnęła w wózku i na początku była trochę nieobecna, patrzcie zdjęcie na dole
Przy polewaniu wodą był lekki stres też to widać, ale ogólnie była zadowolona i grzeczna

Lunus miałam takie same odczucia jak Ty i żałowałam, że nie przeczytałam tej książki dużo wcześniej
Miałabym bardziej luźne podejście do początków kp i tak jak Ty, bym się tak nie stresowała w okolicach trzeciego miesiąca. Na szczęście przeczytałam ją przed rozszerzaniem diety i teraz nie będę panikować ani błądzić

Ewula, ja kupiłam tą książkę "Mocno mnie przytul" zachęcona tą pierwszą ale muszę powiedzieć, że trochę mnie rozczarowała nie czytało mi się już jej tak fajnie jak "Moje dziecko nie chce jeść" za dużo w niej statystyk, ale rozumiem, że autor stara się coś udowodnić na podstawie badań a nie tylko przypuszczeń
Ja książki kupuję przeważnie na Nieprzeczytane bo są dużo tańsze:
https://www.nieprzeczytane.pl/Moje-d...uct643645.html

Edytowane przez jaadowita
Czas edycji: 2017-06-03 o 21:09
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 13:16   #1364
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ja nie mam zwierząt, ale nie miałabym problemu bo mam bramkę do kuchni więc dzieciaki nie mają tam wstępu

Maja mi nie chce pić mleka Nie wiem czy to od zębów czy o co jej chodzi. Kaszke je ładnie, obiadek też a mleka nawet nie połowę tego co jadła. I przez to w nocy się budzi bo głodna jest. I w sumie tylko wtedy normalnie wypija. Mogę jej zastąpić kolejną butle jogurtem albo owocem? Czy przeczekać? Jak myślicie?

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez jaadowita Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękujemy bardzo za kciuki
Wszystko ładnie się udało i ogólnie chrzciny nam wyszły, jestem zadowolona, goście też byli
Julka przed samą ceremonią chrzcin, przysnęła w wózku i na początku była trochę nieobecna, patrzcie zdjęcie na dole
Przy polewaniu wodą był lekki stres też to widać, ale ogólnie była zadowolona i grzeczna

Lunus miałam takie same odczucia jak Ty i żałowałam, że nie przeczytałam tej książki dużo wcześniej
Miałabym bardziej luźne podejście do początków kp i tak jak Ty, bym się tak nie stresowała w okolicach trzeciego miesiąca. Na szczęście przeczytałam ją przed rozszerzaniem diety i teraz nie będę panikować ani błądzić

Ewula, ja kupiłam tą książkę "Mocno mnie przytul" zachęcona tą pierwszą ale muszę powiedzieć, że trochę mnie rozczarowała nie czytało mi się już jej tak fajnie jak "Moje dziecko nie chce jeść" za dużo w niej statystyk, ale rozumiem, że autor stara się coś udowodnić na podstawie badań a nie tylko przypuszczeń
Ja książki kupuję przeważnie na Nieprzeczytane bo są dużo tańsze:
https://www.nieprzeczytane.pl/Moje-d...uct643645.html
Super! A jak ślicznie ubrana
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 13:33   #1365
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Jadowita, ja właśnie zamówiłam 'Moje dziecko nie chce jeść'. Jutro chyba przyjdzie.
Fajnie, że chrzest się udał. Julia ślicznie wyglądała

A ja zaszalałam i kupiłam drugą chustę, bo w kangurkowo.pl jest promocja -15% :P
http://kangurkowo.pl/pl/chusty-tkane...sty-night.html

Ale sprzedałam poprzednią, więc może Rafał mnie nie wyrzuci z domu.
A jak wyrzuci, to będę mogła sobie zrobić ładny namiocik
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 13:41   #1366
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Jadowita, cieszę sie ze wszystko się udało. Śliczna Julcia!
Megilla z tym namiocikiem to niezła alternatywa 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:27   #1367
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Jadowita, jaką śliczną masz tą córunię 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:38   #1368
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
U mnie się działo z kupami podobnie jak wprowadziłam pierwszą w życiu Oli kaszkę. Potem się to unormowało, ale kaszkę Bobovity musiałam odstawić, bo dodatkowo dostała wysypki.

Co do miski to my z mężem zrobiliśmy kiedyś podobnie. Przykleilismy ją na jakiś czas, bo non stop mieliśmy zalaną podłogę. Po jakimś czasie nauczyły się, że miski nie da się ruszyć, więc odkleiliśmy i już nie ma problemu. Może i Wasza kotka nauczy się zanim Lilka ruszy na dobre?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ha. Może tak być ale z obserwacji wynika ze jaśnie pani czeka na świeża wodę bo ta co stoi z rana jest be. Ona wylewa stara wodę bo chce abyśmy jej nalali świeżej. Taki rozpieszczony kot.

Kurczę zamówilibyśmy te ksiezke "moje dziecko nie chce jeść " ale nie mam już miejsca na książki. Możecie wrzucić spis treści?

My po lekarzu. Mamy czekać aż przejdzie biegunka i dopiero rozszerzać dietę. Każde warzywo owoc przez tydzień. Coś czuje ze moja córcia będzie miała problemy i alergie. Ehhh. Póki co tylko po ziemniaki i buraku nic się nie działo.

Jadowita. Super śliczna córcia ładnie to u was wyglądało. My w zimę chrzcilismy i dziecko w kombinezonie przed ołtarzem i nie mam nawet ładnego zdjęcia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ewula88
Czas edycji: 2017-04-25 o 14:39
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:45   #1369
sylwiettta
Raczkowanie
 
Avatar sylwiettta
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 53
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Jadowita, ja właśnie zamówiłam 'Moje dziecko nie chce jeść'. Jutro chyba przyjdzie.
Fajnie, że chrzest się udał. Julia ślicznie wyglądała

A ja zaszalałam i kupiłam drugą chustę, bo w kangurkowo.pl jest promocja -15% :P
http://kangurkowo.pl/pl/chusty-tkane...sty-night.html

Ale sprzedałam poprzednią, więc może Rafał mnie nie wyrzuci z domu.
A jak wyrzuci, to będę mogła sobie zrobić ładny namiocik
Piękna ta chusta!
Hamaczek też możesz zrobić jak pogoda będzie ładna :P
sylwiettta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 15:25   #1370
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Ha. Może tak być ale z obserwacji wynika ze jaśnie pani czeka na świeża wodę bo ta co stoi z rana jest be. Ona wylewa stara wodę bo chce abyśmy jej nalali świeżej. Taki rozpieszczony kot.

Kurczę zamówilibyśmy te ksiezke "moje dziecko nie chce jeść " ale nie mam już miejsca na książki. Możecie wrzucić spis treści?

My po lekarzu. Mamy czekać aż przejdzie biegunka i dopiero rozszerzać dietę. Każde warzywo owoc przez tydzień. Coś czuje ze moja córcia będzie miała problemy i alergie. Ehhh. Póki co tylko po ziemniaki i buraku nic się nie działo.

Jadowita. Super śliczna córcia ładnie to u was wyglądało. My w zimę chrzcilismy i dziecko w kombinezonie przed ołtarzem i nie mam nawet ładnego zdjęcia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tak samo, miala sukienkę zimową czyli taka grubą wieść nie wyglądała tak ładnie jak tutaj 😍
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 16:20   #1371
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Blue śliczna Olga i twoja mama też super babka mam nadzieje ze po szczepieniu dobrze

Intense u cb również

Aneczka śliczny Adaś

Jaadowita ciesze się ze chrzciny udane... Mała wyglądała cudnie

Megilla cudna ta druga chusta ... ale już nie ma

Roosko miałaś mi wysłać hak tam u Was się z tą główka poprawiło.

Jest poprawa i u Nas same zobaczcie





Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 16:27   #1372
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Julka, bardzo dziękuje za miłe komplementy
W drodze do kościoła myśmy też mieli kurteczkę ubraną bo mimo, że było piękne słońce to od morza wiało i temperatura nie była za wysoka, a jednak sukieneczka na krótki rękawek i bolerko też cienkie.
Na szczęście weszła jeszcze w zimową kurtkę a miała ją białą ,takie futerko. Na zdjęciu już rozpięta ale jeszcze w kapturku z uszkami
A na tym zdjęciu co jest polewana wodą to tą muszlę dostaliśmy na pamiątkę z przyczepioną na sznureczku taką książeczką.

Dziewczyny, jestem pod wrażeniem, że wasze maluszki potrafią tyle zjeść, moja jedynie kaszki zje więcej, ale w sumie nie wiem dokładnie ile bo robię do miseczki na oko. Obiadku zje zazwyczaj parę łyżeczek, a jak daję ze słoiczka to zje nie więcej niż połowę.

Edytowane przez jaadowita
Czas edycji: 2017-06-03 o 21:08
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 16:30   #1373
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Fasolka, ale jaka fryzura już bujna u Mikołaja, nie to co te piórka u mojej małej
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 17:14   #1374
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Super ze sie udało i kolejna ochrzczona.
A wracając do książki to ja połknęłam fajna i krótka i super pokazuje jakie powinno być podejście do karmienia czyli nie wywieraj presji pozakreslalam sobie i z mężem sie pilnujemy zeby nie nagradzać i karać i zeby najmłodszy nie czuł znaczek strony ze cos musi zreszta na fitnessie sie ze mnie śmieją ze moje dziecko papek nie dostaje. Śmieją w pozytywnym słowa znaczeniu bo każda sie z każdej nabija z czegoś tam

Juniorek dziś dostał bananka i smakował mu widziałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 18:12   #1375
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Fasolka, ale bujna czuprynka! Dawałaś coś na porost włosów?

Jadowita ślicznotka! Napatrzeć się nie mogę!!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 18:17   #1376
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Fasolka oddaj troche wloskow Mikolaja bo moj prawie lysy po bokach ma wiecej wlosow a na srodku prawie nic...
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 18:17   #1377
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Fasolka
Przepraszam! Zapomniałam...
Jutro zrobię aktualne zdjęcie i wyśle Zastanawiam się czy nie kupić L-ki, bo M-ka już chyba za mała... (tak profilaktycznie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 18:22   #1378
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Fasolka oddaj troche wloskow Mikolaja bo moj prawie lysy po bokach ma wiecej wlosow a na srodku prawie nic...

Mój na górze ma dłuższe, boki króciuteńkie, tył nad karkiem dłuższe, wyżej krótsze, zupełnie nie równe . Artystyczny nieład 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:07   #1379
iwona_1987
Zadomowienie
 
Avatar iwona_1987
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 095
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

A u nas dwójki w natarciu😭 wczoraj Hania pół dnia płakała, dzisiaj od rana znowu... ja zaglądam do paszczy a tam lewa górna dwójka na wierzchu, a prawa lada dzień też wyjdzie... Dałam przeciwbólowy i od razu inne dziecko😍 bo takto to płakała cały czas praktycznie...

A i dzisiaj przyszło nosidło, pierwszy spacer zaliczony, matka i córka zachwycone☺
__________________
23.03.2003r.
13.08.2011r.
ZOSIA ur. 7.01.2015r.
HANIA ur. 1.10.2016r.
iwona_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:19   #1380
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez iwona_1987 Pokaż wiadomość
A u nas dwójki w natarciu wczoraj Hania pół dnia płakała, dzisiaj od rana znowu... ja zaglądam do paszczy a tam lewa górna dwójka na wierzchu, a prawa lada dzień też wyjdzie... Dałam przeciwbólowy i od razu inne dziecko bo takto to płakała cały czas praktycznie...

A i dzisiaj przyszło nosidło, pierwszy spacer zaliczony, matka i córka zachwycone☺
O, to zanim mój będzie miał jedynki to Twoja już zacznie trójkować

Gratki za nosidło i udany spacer!!

Szymek bywa w ciągu dnia markotny, ale daje mu schłodzony gryzak i pomaga. W nocy zdarzają się pobudki z jęczeniem/ płaczem. Szybko jednak znów zasypia. Ogólnie widać, że zębole dokuczają. Ślinotok w tym potężny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-04-25 o 19:20
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-01 13:28:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.