Dieta - MŻ-WR kontynuacja II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 09:57   #1171
pati22letnia
Raczkowanie
 
Avatar pati22letnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 187
GG do pati22letnia
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
hej kochane, ja od wczoraj z mamą siedze. Wczoraj dali mamie wpis i już po wszystkim. Jesteśmy w domku
No to super że już wszystko w porządku.

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
podziwiam Twoje chęci do nauki...ja się zabieram do książek bardzo długo, a przeważnie na ostatni dzień przysiadam jak zdaje sobie sprawę, że nic nie umiem
moja siostra też tak zakuwa, ale ona do matury.. normalnie całymi dniami widzę ją z książkami.. a jak siedzi na necie to robi próbne matury ciekawe jak jej pójdzie.. bo na maturze czasem liczy się szczęście.. coś przypasuje jednemu, a coś nie


Mam niestety tak samo jak ty przeważnie do nauki zabieram się w ostatnim dniu,zostawiam na ostatnią chwilę bo w ciągu dnia zawsze jest cos do zrobienia i czas leci jak szalony a później żałuję że mogłam się za to wsiąść dużo wcześniej a nie stresować na kolokwium.A siostrze napewno dobrze pójdzie skoro sie tyle uczy

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
moja dupa i nogi w porownaniu do tego co mialam wczesniej po ciazy to tez rewelacja... i w uda mi schudly wiecie... po ciazy bylo jakies 64-65cm (tragedia)... a teraz jest jakies 57-58 chyba z przewaga na 58 hihihi,ale i tak sie ciesze, 6 z przodu nie ma...
No to super moją zmorą niestety nadal są uda i tyłek ale widzę że centymetry powoli lecą więc może wkońcu sie doczekam zgrabnych nóg.
pati22letnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 10:27   #1172
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Witam moje największe laski na wizażu!
Dzisiaj mam nadzieję, u każdej z Was świeci słońce i jest ciepło czyli wymarzona pogoda ja dżoging Ja się popołudniu wybieram.
Do tej pory zjadłam na śniadanie miseczkę owsianki bez dodatków, na drugie śniadanie mleko ukwaszone z jabłkiem. Początek dnia węglowy a od obiadu będzie bardziej białkowo. Mam ochotę dziś na ogromnego omleta (ostatnio robiłam z zarodkami przennymi, owsianką, musli z owocami, kruszyłam kostkę gorzkiej czekolady) tym razem bez dodatków ale big.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 10:47   #1173
pestka123
Raczkowanie
 
Avatar pestka123
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Centrum Wszechświata :P
Wiadomości: 410
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

No ja już po aerobiku, a raczej obwodzie stacyjnym Ogólnie wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że jestem trochę zacpana gripexem.... Nie przypuszczałam, że przez noc ze mnie nie zejdzie i wszystko do mnie dociera troche jakby przez szybkę. No i łaknienie przez to wszystko mi zanikło na dzisiejszy dzień :P Wmusiłam w siebie kanapkę z wędliną i ogórkiem, a po aerobiku wieśniaka z 2 łyżkami muesli. I jeśli coś się nie zmieni, to na dzisiaj będzie chyba koniec.... Jeszcze jakąś herbatkę ewentualnie... Ale całe podniebienie mi zesztywniało od tych przeciwbólowych zawartych w gripexie. O_o
pestka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 11:36   #1174
diamanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

czesc laseczki! U mnie masakra, trauma i w ogole armagedon juz mi oczy od tej nauki wyplywaja. Mam we wtorek egzamin z prawa finansowego i umieram. Nie mam juz sily sie tego uczyc. Dieta poszla w kat, bo ja bez czekolady to mam jakis otepialy mozg i w ogole staczam sie Malo mnie tu ale po egzaminie nadrobie i dyscyplina tez bedzie
diamanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:14   #1175
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Dzień dobry laski

Ja czuję sie fatalnie, dobrze że chociaz pogoda się robi bo może nastrój się poprawi. Czuję się taka ciężka jakbym 100 kg ważyła. Przemianę mam do i przez to czuję się taka nabita.

Wczoraj przytaszczyłam rowerek, bo jednak po nim miałam fajne nóżki i mam nadzieje żew teraz w połączeniu ze skakanką zaczną w końcu chudnąc.
Wczorajsze ćwiczenia to 30 min rowerek, 1500 skakanka, 25 min hula-hop i 500 x agrafka
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:29   #1176
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Dniulka co sie dzieje?


gdzie jest nasza Donia
ktoś ją porwał?
wczoraj z rana?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:45   #1177
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Dniulka co sie dzieje?


gdzie jest nasza Donia
ktoś ją porwał?
wczoraj z rana?
Sama nie wiem co się dzieje Nic się u mnie nie stało złego więc nie wiem dlaczego mam taki wisielczy humorek, mam nadzieję ze do jutra mi przejdzie.
Siedze i popijam czerwoną herbatę, wypiłam już dzbanek i idę robić następny Dzisiaj na obiad dla siebie zaserwuje warzywka na patelnie
Musze zadzwonić do TŻ żeby zrobił mi zapas wody niegazowanej, od wczoraj nie jem ziemniaków i białego pieczywa. Musze zrobić zapas białego chudego twarogu bo do wieśniaków nie moge się przekonac, nie przechodzą mi za żadne skarby przez gardło.
Musze w miesiąc schudnąć 4 kg, teraz to musze i juz bo inaczej na wesele pójde w worku po ziemniakach
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 12:46   #1178
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

dzie.ń dobry dziewuszki

Cytat:
Napisane przez pestka123 Pokaż wiadomość
niezapominajka i neska: a jakiego wy używacie tego rozgrzewacza, że tak skutkuje?! Sama chętnie bym spróbowała wreszcie czegos co daje efekty Bo na razie miałam taki kawowo-ananasowy balsam AA, ale efekty raczej żadne Wiec zaniechałam.

Szerry: jeśli chodzi o nogi, to z tego co napisałaś jedziemy na jednym wózku... Całe życie uda miałąm nieproporcjonalnie olbrzymie... A ponieważ jestem niziutka (156cm) to juz, w ogóle wyglada komicznie. Ale walczę!!!

!!
więc ja używam tego z eveline w czerwonej tubce termoaktywnego serum i ono baaardzo rozgrzewa ale mam dopiero 2 dni wiec nie wiem czy działa ale Basia chwaliła
ale dzisiaj kiepsko się czuję...chyba mam alergię- oczy mnie szczypią i łzawią, mam jakiś wodnisty katar i nos mnie tak swędzi, że zaraz się wścieknę... wrrrr

a co do nóg to ja mam bardzo grube mimo niskiego wzrostu i mimo, że nie mam nadwagi czy coś takiego...teraz nie mierzyłam ale mysle ze jakies 55 cm w najgrubszym mijescu...ale ja nogi mialam grube zawsze
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:50   #1179
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Musze w miesiąc schudnąć 4 kg, teraz to musze i juz bo inaczej na wesele pójde w worku po ziemniakach
Doniu jak można nie lubieć wiesniaczka ???
a ztakim czystym biąłym to co robisz? jakoś przyprawiasz?
tylko nam w żadne skrajności nie popadaj
masz ju zkreacje? czy dopiero kupisz po zrzuceniu kg?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:52   #1180
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem co się dzieje Nic się u mnie nie stało złego więc nie wiem dlaczego mam taki wisielczy humorek, mam nadzieję ze do jutra mi przejdzie.
Siedze i popijam czerwoną herbatę, wypiłam już dzbanek i idę robić następny Dzisiaj na obiad dla siebie zaserwuje warzywka na patelnie
Musze zadzwonić do TŻ żeby zrobił mi zapas wody niegazowanej, od wczoraj nie jem ziemniaków i białego pieczywa. Musze zrobić zapas białego chudego twarogu bo do wieśniaków nie moge się przekonac, nie przechodzą mi za żadne skarby przez gardło.
Musze w miesiąc schudnąć 4 kg, teraz to musze i juz bo inaczej na wesele pójde w worku po ziemniakach
ja 11 maja mam komunie synka- no i chyba mnie czeka taki worek ....
TŻ powiedział ze w niedziele idziemy na zakupy ubraniowe, ale ja nie chce- bo wiem ze to sie skonczy moim płaczem............a wystarczyłoby kilka kilo mniej.....

ostatnio przestałam ćwiczyc- bo mnie dopadło zatrucie a oprócz tego skoro nie widze efektów to mi zapał minął......chyba musze od poczatku zacząc czytac watek Basi....on tak mocno motywuje....pomijam zdjecia Basi........

koncze bo sie sama na siebie wkurzam i jak czytam ze wam powoli tu i tam spada...w m stoi albo nawet rosnie to mnie szlag trafia na swoja głupote i brak silnej woli.....szukam sobie usprawiedliwien....bo urodizłam, bo rzuciłam palenie, bo karmie itp...itd...a prawda-wiadomo jaka jest............

spadam na watek Basi
-bede Was podczytywac- ale dopóki mi nie spadnie nic- to sie nie odezwe bo normalnie wstyd- please nie wykasowujecie mnie...
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:05   #1181
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Doniu jak można nie lubieć wiesniaczka ???
a ztakim czystym biąłym to co robisz? jakoś przyprawiasz?
tylko nam w żadne skrajności nie popadaj
masz ju zkreacje? czy dopiero kupisz po zrzuceniu kg?
No poprostu nie przechodzi mi to przez gardło. Miałam kiedyś spróbować z dżemem no ale to i tak przy odchudzaniu chyba nie jest za dobry pomysł.
A Ty z czymś jesz wieśniaka czy samego?
A taki biały kroje sobie w plasterki, sól, pieprz i koniecznie pomidorek do tego. No i to jest całkiem ok jak dla mnie. Czasami mieszam z jogurtem naturalnym i do tego szczypiorek, sól i pieprz

Kreacji nie mam i nawet nie chcę myślec jak bedę ją musiała kupić. Jakoś nie przepadam za kieckami i ich kupowaniem. Dlatego mam zamiar kupić jedną i obskoczyć w niej 2 wesela bo tylko TŻ bedzie mnie widział więc się nie przejmuje

KATESIA nigdzie nam nie uciekaj, mi tez nic nie spada, nawet mi przybyło, też jestem wściekła ale zobaczysz damy radę. Tobie przy 3 dzieci jest trudniej wygospodarować na to wszystko czas, ja czasami mam wszystkiego dość przy moim jednym smyku więc i tak Cie podziwiam że masz jeszcze czas w ogóle myśleć o odchudzaniu
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 13:12   #1182
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Katesia
nic sie kochanie nie załamuj
bo poddać się to najprostrza sprawa,
nam preciez tez nie zawsze wychodziło ale trzeba wstać i iśc dalej,
w moim przypadku to zawsze było pod górkę, od kad pamietam to sie odchudzałam, no zawsze!!!! poprostu masakra!
i jak cos schudłam to jojo było murowane za jakiś czas.
w zeszłym roku po raz setny powiedziałam sobie ze to ten ostatni raz, poszłam do dietetyka zapłacialm i co..... DUPA w grudniu zdazyłam ważyć juz ponad 70
Więc słysząc o przypadkach innej diety innego dietetyka i ładnego chudnięcia poszłam gdzie indziej, wierzyłam w to bardzo bo juz byłam prawie załamana.....
i .... jestem z siebie dumna


Nie chce sie tutaj wymadrzac tylko chce Ci pokazać ze mi/nam tez nie było łatwo i niejedna porażka czy załamanie było.
Silna wola jest tutaj najwazniejsza i najwiekszym sprzymierzeńcem
co zrobic gdy jej nie ma? niewiem chyba uzbroić sie w cierpliwość i walczyć, bo przeciez ta cała wala i całe siłowanie to dla nas samych.

Czekamy na Ciebie......!!!!!!!

Doniu ja wieśniaczka głownie jej samego
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:32   #1183
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Asiu
To z czystym sumieniem polecam skakankę z licznikiem,
rożnica jest przeogromna!!!
ja rok temu jak "zaczynałam" - próbowałam skakać to tak samo jak ty wysiadałam przy 100 i to nawet z przerwami,
strasznie mnie męczyło liczenie, nie moglam sie skupić na skakaniu,
a jak zaczelam skakać z licznikiem to nie uwierzyłam jak tak szybko mogłam tyle skoczyć
najlepiej jak szybko się skacze tak się człoweik nie męczy
dla mnie jest o niebo lepiej, co prawda teraz juz az takiej róznicy nie widze bo sie przyzwyczailam ale naprawde polecam, ja mam ta tescową - 16,99
też się zgadzam Tescowa skakanka rulez

Cytat:
Napisane przez pati22letnia Pokaż wiadomość

Mam niestety tak samo jak ty przeważnie do nauki zabieram się w ostatnim dniu,zostawiam na ostatnią chwilę bo w ciągu dnia zawsze jest cos do zrobienia i czas leci jak szalony a później żałuję że mogłam się za to wsiąść dużo wcześniej a nie stresować na kolokwium.A siostrze napewno dobrze pójdzie skoro sie tyle uczy
no ja też żałuję zawsze, że miałam tyle czasu i się dobrze nie przygotowałam..
mówię, że już nie będę tak robić, ale zawsze robię tak samo
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:42   #1184
diamanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

dziewczyny nie uzalac sie nad soba prosze Zalamanie to najlepsza droga po siegniece po cos niedietowego. Spojrzcie w lustro, usmiechnijcie sie i powiedzcie sobie, ze musi wam wyjsc i nastepnym razem jak spojrzycie w lustro bedziecie piekniejsze Poradzimy sobie
diamanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:06   #1185
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

oo ja też mam dziś taki nieciekawy dzień, czuję się taka gruba, nabita jakoś...a przecież od niedzieli naprawdę jestem zadowolona i z mojego MŻ i z WR.

Cytat:
Napisane przez diamanda Pokaż wiadomość
dziewczyny nie uzalac sie nad soba prosze Zalamanie to najlepsza droga po siegniece po cos niedietowego. Spojrzcie w lustro, usmiechnijcie sie i powiedzcie sobie, ze musi wam wyjsc i nastepnym razem jak spojrzycie w lustro bedziecie piekniejsze Poradzimy sobie
diamanda masz rację...prawie sięgnęłam po orzeszki, leżały na stole i kusiły strasznie. w ostatnim momencie się powstrzymałam...nie warto.

dzięki, że jesteście, to mnie motywuje do walki o zgrabną sylwetkę
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:24   #1186
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
diamanda masz rację...prawie sięgnęłam po orzeszki, leżały na stole i kusiły strasznie. w ostatnim momencie się powstrzymałam...nie warto.

dzięki, że jesteście, to mnie motywuje do walki o zgrabną sylwetkę
Dzielna! Takie małe orzeszki a tyle kosztują potem pracy i złego samopoczucia.
Chodził za mną od rana omlet ale wyszła z niego klapa w dosłowności. Patelnia była zła i na dodatek przypaliła mi się. Będę skrobać. No nic i tak go zjadłam ale dołorzyłam sobie więcej sałatki ukraińskiej.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:45   #1187
kamila19
Raczkowanie
 
Avatar kamila19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 333
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Dziewczyny dziękuję za dopisanie mnie do listy Czy macie jakiś dzień w którym się ważycie i podajecie wagę?
U mnie jako tako Mało dietetycznie, bo zjadłam płatki z miodem, z mlekiem na śniadanie, bagietka z ciemnego pieczywa z warzywami żółtym serem i jajkiem. A na obiad będzie kalafior, sałata z oliwą i nóżka z kurczaka.
I zjadłam dziś śnieżkę

Kurcze ale mąż nie zjadł wczoraj i jak zobaczyłam tego loda z zamrażalniku to nie moglam się oprzec

Ale pojeżdżę dziś interwałowo 15 minut na rowerze
__________________
kamila19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:52   #1188
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Kamila, trzeba mężowi powiedzieć żeby zjadał smakowitości swoje na bierząco. Mnie najbardziej denerwowało, jak mój Tż pytał się mnie ciągle czy na to czy na tamto mam ochotę. Raz mu tak porządnie powiedziałam, żeby się nie pytał bo pewnie że mam ochotę ale nie mogę i że wcale mi tymi pytaniami przyjemności nie sprawia no i od tamtej pory jak podaje mu ziemniaki z kotletem na obiad (roboty mojej babci) to nie pyta czemu ja nie jem.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:18   #1189
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

witam
ja dzis jakis gorszy dzien mam pod wzgledem mz troche sobie wiecej podjadlam niz zaplanowalam, ale przynajmniej zdrowo jakos moj organizm sie domaga jedzenia, moze dlatego, ze wczoraj jadlam malo jak na taka duza ilosc ruchu. postaram sie do konca tygodnia juz ladnie trzymac. za jakas godzinke zrobie A6W, a wieczorem ide biegac
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 16:21   #1190
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

kurcze a ja chyba dzisiaj nie pójdę znów na rolki bo to chyba nie alergia a przeziębienie mnie bierze...i ucho coś mnie boli w życiu mnie uszy nie bolały
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:26   #1191
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
kurcze a ja chyba dzisiaj nie pójdę znów na rolki bo to chyba nie alergia a przeziębienie mnie bierze...i ucho coś mnie boli w życiu mnie uszy nie bolały
oj mnie bolaly wiem jak to jest niestety
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:29   #1192
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

mam nandzieję, że jednak przejdzie....Ja nie chcę być chora
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:51   #1193
szerry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 291
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
kurcze a ja chyba dzisiaj nie pójdę znów na rolki bo to chyba nie alergia a przeziębienie mnie bierze...i ucho coś mnie boli w życiu mnie uszy nie bolały

biedna moja kolezanka sie tak zalatwila na rowerze bo jezdzila i byl wiatr i tak ja zawialo ze miala zapalenie ucha i strasznie dlugo nie mogla tego wyleczyc takze uwazaj
__________________
01.11.2008 START !!! DBAM O SIEBIE
szerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:54   #1194
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Mnie też uszy bolały, jak je przewiałam w pędzącym samochodzie.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:56   #1195
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

no ja mysle że własnie na rolkach mnie tez przewiało...dlatego dzisiaj sobie daruję na wszelki wypadek...nie boli bardzo ale troszke czuje...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:07   #1196
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no ja mysle że własnie na rolkach mnie tez przewiało...dlatego dzisiaj sobie daruję na wszelki wypadek...nie boli bardzo ale troszke czuje...
no to lepiej posiedz w domu bolu ucha nie wolno bagatelizowac, bo jak sie rozlozysz, to wtedy przez dluzszy czas nici z rolek...
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:09   #1197
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
no to lepiej posiedz w domu bolu ucha nie wolno bagatelizowac, bo jak sie rozlozysz, to wtedy przez dluzszy czas nici z rolek...
no ja też tak pomyślałam, że dzis nie pojeżdże- trudno, nie przytyję od razu jednego dnia bez jazdy na rolkach
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:15   #1198
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no ja też tak pomyślałam, że dzis nie pojeżdże- trudno, nie przytyję od razu jednego dnia bez jazdy na rolkach
a ja nie przytyje od razu jak sobie dzis wiecej zjadlam musialam widocznie sie doenergetyzowac hehe, w sumie to nie pamietam juz kiedy sie czulam tak naprawde najedzona, ciagle czuje jakis niedosyt. no ale waga obecnie stoi w miejscu, a chcialabym zeby choc troche spadlo. ale bedzie dobrze
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:19   #1199
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

ja czasem też tak mam, że jak zrobię sobie jeden dzień dużo bardziej "dietowy" to na drugi dzień nie mogę się najeść także nie przejmuj się
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:39   #1200
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja II

a ja dziś byłam na rowerku godzinkę ale też wiało strasznie... aż w pewnym momencie chciałam zrezygnować z jazdy dzisiaj, ale jakoś to przeżyłam. Zrobiłam 21 km
oby się to tylko nie skończyło nesko jak u Ciebie czyli bólem ucha...
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.