Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-05, 16:17   #511
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość


Wina biura, że dziewczyna chora?

Nie. Taka choroba nie doprowadziła do jej śmierci. Tylko nieprzypilnowanie, a rolą rezydenta/pilota jest opieka. Tu nie chodziło o jej leczenie tylko o opiekę.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:17   #512
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
I rezydent się sprawdził bardzo dobrze, nie mógł zrobić nic więcej.
A krzywdę sobie zrobiła w tym samym, tylko przy następnej wizycie
Ktos jednak nawalil skoro wydarzyla sie taka tragedia. Mam nadzieje, ze winny tej tragedii zostanie ukarany.
XXI wiek, widac, ze dziewczynie cos dolegalo i nikt jej nie pomogl.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:19   #513
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nie. Taka choroba nie doprowadziła do jej śmierci. Tylko nieprzypilnowanie, a rolą rezydenta/pilota jest opieka. Tu nie chodziło o jej leczenie tylko o opiekę.
Procedury szpitalne nie pozwoliły na obecność osób trzecich podczas badania i musiał poczekać na korytarzu.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ktos jednak nawalil skoro wydarzyla sie taka tragedia. Mam nadzieje, ze winny tej tragedii zostanie ukarany.
XXI wiek, widac, ze dziewczynie cos dolegalo i nikt jej nie pomogl.
Tak, to smutne. Tym bardziej, że tyle osób próbowało jej pomóc, a ona wykorzystała chwilę.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:20   #514
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:28   #515
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W moim miescie, kilka lat temu mlody mezczyzna wyskoczyl z okna szpitalnego i zmarl. Od poczatku sledztwo bylo ukierunkowane na znalezienie winnego tej tragedii. Nie wiem jak sie cala sprawa zakonczyla, ale ktos ewidentnie zawinil. Szpital powinien zapewnic bezpieczenstwo na swoim terenie. Co innego, ze w niektorych kulturach maja na to "wylane" abo mowiac wprost maja gdzies Polakow. Sama tego niestety doswiadczylam.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:30   #516
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Procedury szpitalne nie pozwoliły na obecność osób trzecich podczas badania i musiał poczekać na korytarzu.

.
.
I procedury hotelowe spowodowały, że wykwaterował dziewczynę przed czasem, a kiedy nie wsiadła do samolotu już nie było dla niej kąta i osobę w takim stanie psychicznym woził od hotelu do hotelu
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:33   #517
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 16:35   #518
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
I procedury hotelowe spowodowały, że wykwaterował dziewczynę przed czasem, a kiedy nie wsiadła do samolotu już nie było dla niej kąta i osobę w takim stanie psychicznym woził od hotelu do hotelu
Wykwaterował ją, bo miała kupiony bilet na samolot

A do hotelu nie przyjął ją hotel (z powodu jej zachowania). Dlaczego uważasz, że to wina rezydenta, że nikt jej nie chciał/nie mógł zakwaterować? On by pewnie dużo dał, żeby też się pozbyc problemu
Jak człowiek zostaje wymeldowany, to nie znaczy, że to miejsce jeszcze na niego czeka przez jakiś czas, bo może jednak wróci.

Dla osoby w takim stanie najlepsza jest opieka medyczna nie hotel

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2017-05-05 o 16:38
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:39   #519
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Wykwaterował ją, bo miała kupiony bilet na samolot

A do hotelu nie przyjął ją hotel (z powodu jej zachowania). Dlaczego uważasz, że to wina rezydenta, że nikt jej nie chciał/nie mógł zakwaterować? On by pewnie dużo dał, żeby też się pozbyc problemu
Jak człowiek zostaje wymeldowany, to nie znaczy, że to miejsce jeszcze na niego czeka przez jakiś czas, bo może jednak wróci
No ale jeśli to było przed czasem wykwaterowanie to niestety, ale rezydent musi stanąć na głowie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:41   #520
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Brakuje (tzn. brakuje w internecie, mam nadzieje ze organy ścigania to wiedzą) informacji, kto (imię i nazwisko) i na dokładnie jakiej podstawie odmówił wpuszczenia pani Magdaleny Żuk na pokład samolotu do Polski.

Przylot do Polski to była jedyna szansa na bezpieczeństwo - w trzecim świecie trzeba być w pełni sił by być choć względnie bezpiecznym. Gdy jesteśmy w innym stanie, należy za wszelką cenę wracać na terytorium RP - tylko tutaj tak naprawdę nam pomogą.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:43   #521
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
No ale jeśli to było przed czasem wykwaterowanie to niestety, ale rezydent musi stanąć na głowie.
Przeczytaj jeszcze raz: podczas szukania miejsca, jej stan się gwałtownie pogorszył i trafiła do szpitala.
Powinien to zignorować i mimo jej stanu szukać dla niej miejsca?
Tu byś przyjęła do hotelu osobę, która jest agresywna (podobno gryzła pielęgniarki? Czy dla dobra innych gości i samej osoby poradziłabyś jednak wizytę w szpitalu?
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 16:46   #522
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Nikt nie mowi dokladnie, JAKI to stan.

Nie wpuscili na poklad, bo stan nie pozwalal
Stan sie pogorszyl
Zachowywala sie agresywnie
poszli znowu do szpitala, bo jej stan sie pogorszyl

Nikt nie opisuje dokladnie jej zachowania. Poza tym ciezko spadajac z 1 pietra sie zabic.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:46   #523
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Brakuje (tzn. brakuje w internecie, mam nadzieje ze organy ścigania to wiedzą) informacji, kto (imię i nazwisko) i na dokładnie jakiej podstawie odmówił wpuszczenia pani Magdaleny Żuk na pokład samolotu do Polski.

Przylot do Polski to była jedyna szansa na bezpieczeństwo - w trzecim świecie trzeba być w pełni sił by być choć względnie bezpiecznym. Gdy jesteśmy w innym stanie, należy za wszelką cenę wracać na terytorium RP - tylko tutaj tak naprawdę nam pomogą.
Myślę, że to by było dla niej najlepsze rozwiązanie. Ale wiesz - osoba w takim stanie zagraża wszystkim. Tym bardziej, że nawet nie wiesz czym można nafaszerować taką osobę, żeby udało się przejść przez bramki. Często środki uspokajające działają zupełnie odwrotnie - czyli pobudzająco.
Myślę, że ta osoba (z obsługi) też ma wyrzuty sumienia, ale procedury to procedury.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:53   #524
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:54   #525
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Wszyscy chcieli pomoc, rezydent ja woził, siedział do 2 w nocy az zaśnie. Tylko ona odmawiała, nie chciała pomocy, nie chciała badań, odmowila skorzystania z centrum pomocy turystom itd... a wszyscy chcieli pomóc... ale na tym filmiku jest co innego...
To ona błaga o pomoc otoczona obcymi ludźmi.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 16:54   #526
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Jestem zdziwiona tym, co piszecie dziewczyny

Od momentu kiedy zauważono, że z dziewczyną coś się dzieje, rezydent był prawie cały czas z nią przecież. Woził ją hotel-szpital-hotel-hotel-lotnisko-hotel-szpital i tak w kółko. Był ciągle w kontakcie z rodziną, byli w kontakcie w konsulatem.
Dziewczyna wypadła przez okno w momencie, kiedy została sam na sam z lekarzami i pielęgniarkami - jak Rainbow miał w tym momencie pomóc?
Abstrahując od tego wszystkiego, co jest wypadkową spekulacji i wizji bp/rezydenta, pytania za 100 pkt:
1) czy w jakiejkolwiek normalnej pracy osoba kreowana na opiekuna/mająca zapewne zakres obowiązków związany z opieką nad innymi osobami nie jest zawieszona w obowiązkach do czasu wyjaśnienia sprawy w sprawie niewyjaśnionej śmierci młodej, przypuszczalnie zdrowej dziewczyny? Czy tak się dzieje w jakiekolwiek dużej firmie o wypracowanych standardach?
2) Komunikacja wizerunkowa tego bp to DNO - ich oświadczenie bazujące na własnych domniemaniach/słowach własnego pracownika są totalnym nieporozumieniem, kpiną.
Reszty nawet nie poruszam, bo nie chce mi się bawić w analizę spekulacji. Jeśli rezydent został zawieszony tu przepraszam, ale nie znalazłam takiej informacji.
Gdzieś się jeszcze pojawiła informacja, ze rezydent nie mógł wg miejscowego prawa / regulaminu przebywać z tą dziewczyna - chodziło o pokój hotelowy, szpitalny czy mi się przewidzialo? Jeśli mi sie nic przewidzialo - kto zrobił nagranie dziewczyny leżącej na łóżku? Gdzieś była informacja o pracownikach hotelu (?). Jeśli coś mieszam to sorry.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:02   #527
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Abstrahując od tego wszystkiego, co jest wypadkową spekulacji i wizji bp/rezydenta, pytania za 100 pkt:
1) czy w jakiejkolwiek normalnej pracy osoba kreowana na opiekuna/mająca zapewne zakres obowiązków związany z opieką nad innymi osobami nie jest zawieszona w obowiązkach do czasu wyjaśnienia sprawy w sprawie niewyjaśnionej śmierci młodej, przypuszczalnie zdrowej dziewczyny? Czy tak się dzieje w jakiekolwiek dużej firmie o wypracowanych standardach?
2) Komunikacja wizerunkowa tego bp to DNO - ich oświadczenie bazujące na własnych domniemaniach/słowach własnego pracownika są totalnym nieporozumieniem, kpiną.
Reszty nawet nie poruszam, bo nie chce mi się bawić w analizę spekulacji. Jeśli rezydent został zawieszony tu przepraszam, ale nie znalazłam takiej informacji.
Gdzieś się jeszcze pojawiła informacja, ze rezydent nie mógł wg miejscowego prawa / regulaminu przebywać z tą dziewczyna - chodziło o pokój hotelowy, szpitalny czy mi się przewidzialo? Jeśli mi sie nic przewidzialo - kto zrobił nagranie dziewczyny leżącej na łóżku? Gdzieś była informacja o pracownikach hotelu (?). Jeśli coś mieszam to sorry.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

1) Chyba tak, nie wiem jak jest w przypadku tej osoby. Nie pracowałam w Rainbow

2) Moim zdaniem również biuro nie powinno się wypowiadać, tym bardziej na FB

Z moich doświadczeń wynika, że nie wolno rezydentom przebywać na terenie hotelu. Tu jest info, że filmowali ją: rezydent (moim zdaniem pozwolono mu wyjątkowo wejść na teren) oraz inni goście
Mojej siostrze (rezydentka w Tunezji) zmarł turysta i musiała wejść do pokoju czekać na lekarza itd

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2017-05-05 o 17:04
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:04   #528
Red_Sonja
Raczkowanie
 
Avatar Red_Sonja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 181
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Podobno zgłaszają się do Pana kobiety, które miały podobne doświadczenia podczas wakacji w Egipcie. Co mówią? Pomagają w śledztwie?
Tych kobiet zgłasza się bardzo wiele. Sądzę, że Magda stanie się ikoną osoby, która poświęciła swoje życie, by pokazać prawdę o Egipcie, o krajach arabskich. Kiedy polska kobieta sama przylatuje do Egiptu, to rezydenci przekazują sobie, że mają tzw. "łup do zrobienia". Dostajemy wiele informacji, że w Egipcie do drinków podawane są tabletki odurzające. Objawy, które miała Magda potwierdzają się u osób, które wcześniej tam były i zasmakowały przyjemności wypicia drinka od Egipcjanina."
http://m.styl.fm/newsy/219652.rutkow...slady-zadrapan

Idą więc tym tropem, ciekawe, czy cokolwiek wyjdzie z tego śledztwa.
Red_Sonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:07   #529
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

http://wiadomosci.wp.pl/tak-wygladal...9323945391745a
Nie wiem czy ten link tu hyl, całkiem rzeczowe podsumowanie faktow. Wynika z tego, ze to goscie hotelowi zaniepokojeni jej stanem powiadomili rezydenta.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 17:09   #530
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Red_Sonja Pokaż wiadomość
http://m.styl.fm/newsy/219652.rutkow...slady-zadrapan

Idą więc tym tropem, ciekawe, czy cokolwiek wyjdzie z tego śledztwa.
Poplynal jak goowno Dunajcem....
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:11   #531
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
1) Chyba tak, nie wiem jak jest w przypadku tej osoby. Nie pracowałam w Rainbow

2) Moim zdaniem również biuro nie powinno się wypowiadać, tym bardziej na FB

Z moich doświadczeń wynika, że nie wolno rezydentom przebywać na terenie hotelu. Tu jest info, że filmowali ją: rezydent (moim zdaniem pozwolono mu wyjątkowo wejść na teren) oraz inni goście
Mojej siostrze (rezydentka w Tunezji) zmarł turysta i musiała wejść do pokoju czekać na lekarza itd
Widzisz, ja nie znam się na pracy rezydent, niegdy nie korzystałam całościowo z oferty bp, a mimo wszystko zauważam tragiczne posunięcia, które kreują owe bp w bardzo złym świetle. Moim zdaniem to bp powinno wydać oświadczenie o ew zawieszeniu rezydenta i poddaniu się współpracy z miejscowymi organami ścigania, teraz także polskimi.
A mamy tutaj do czynienia z czymś tak żenującym, na co chyba mało kto zwraca uwagę. Można sobie więc wyobrazić, jak oni działają w innych sytuacjach. Wszystko inne to spekulacje (dlatego nie chce mi się wierzyć, że rezydent był tak opiekuńczy w stosunku do tej biednej dziewczyny)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:15   #532
Red_Sonja
Raczkowanie
 
Avatar Red_Sonja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 181
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Sensacje dobrze się sprzedają. Przy sprawie Ewy Tylman wpadł na trop sekty satanistycznej z tego, co kojarzę. Może być ciekawie... tylko rodziny zmarłej szkoda.
Red_Sonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:22   #533
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Widzisz, ja nie znam się na pracy rezydent, niegdy nie korzystałam całościowo z oferty bp, a mimo wszystko zauważam tragiczne posunięcia, które kreują owe bp w bardzo złym świetle. Moim zdaniem to bp powinno wydać oświadczenie o ew zawieszeniu rezydenta i poddaniu się współpracy z miejscowymi organami ścigania, teraz także polskimi.
A mamy tutaj do czynienia z czymś tak żenującym, na co chyba mało kto zwraca uwagę. Można sobie więc wyobrazić, jak oni działają w innych sytuacjach. Wszystko inne to spekulacje (dlatego nie chce mi się wierzyć, że rezydent był tak opiekuńczy w stosunku do tej biednej dziewczyny)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Nie wiem, nie wnikam, nie znam się na prawie karnym.
Jeżeli opiekuńczością można nazwać sprawowanie nad nia opieki to ja w to wierzę, zresztą to nie jest kwestia wiary tylko faktów. Była zaopiekowana cały czas, a tragedia się wydarzyła tam, gdzie powinna jej być udzielona pomoc. Niestety nie pozwoliła sobie pomóc
Samego rezydenta nie było przy upadku, nawet nie wiem czy był z nią w drodze do Hurghady i tam w szpitalu, kiedy zmarła, dlatego nie wiem o co miałby byc podejrzany? Przecież nie wypchnął jej przez okno.

Mam wrażenie, że gdyby rezydentką była Polka (kobieta) i robiłaby dokładnie to samo co robił ten Egipcjanin, to nikt jej by nic nie zarzucił....
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:26   #534
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Podaj mi choć jedno wiarygodne źródło rewelacji, jakie wyżej podajesz.
Myślę, że gdyby w porę ta potencjalna Polka rezydentka się zorientowała, co było przyczyną potencjalnie takiego zachowania, jak przedstawiają w internecie, to może ta potencjalna przyczyna śmierci w przypuszczalnie takiej formie, jak opisują, nie miałaby miejsca. Pytanie tylko, po co stawiać tego typu tezy.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:27   #535
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Red_Sonja Pokaż wiadomość
Sensacje dobrze się sprzedają. Przy sprawie Ewy Tylman wpadł na trop sekty satanistycznej z tego, co kojarzę. Może być ciekawie... tylko rodziny zmarłej szkoda.
Ano, na moje oko Rutkowski to pijawka wczepiająca się we wszystkie medialne sprawy, z korzyścią wyłącznie dla swojej popularności. Przeraża mnie to.

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2017-05-05 o 17:29
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:32   #536
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

W tym fejsbukowym śmietniku trafiłam na jeden rozsądny komentarz, mianowicie - czemu w szpitalu nie zrobili jej jakiegoś zastrzyku uspokająjacego? Albo przed wylotem do Polski?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:36   #537
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:37   #538
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Red_Sonja Pokaż wiadomość
Sensacje dobrze się sprzedają. Przy sprawie Ewy Tylman wpadł na trop sekty satanistycznej z tego, co kojarzę. Może być ciekawie... tylko rodziny zmarłej szkoda.
Podobno rodzina Magdy sama się zgłosiła do niego o pomoc...
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:41   #539
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
W tym fejsbukowym śmietniku trafiłam na jeden rozsądny komentarz, mianowicie - czemu w szpitalu nie zrobili jej jakiegoś zastrzyku uspokająjacego? Albo przed wylotem do Polski?
Temat byl juz walkowany. Dziewczyna podobno nie chciala badan, pomocy itd. Wedlug mnie to smieszne bo ona nie wygladala na osobe, ktora jest w stanie podjac racjonalna decyzje. W takiej sytuacji nie powinien nikt jej pytac zgode i te badania zrobic dla jej dobra oraz wdrozyc leczenie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:43   #540
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Tak chciałam tylko przybliżyć kilka info na temat samego Marsa bo jak czytam tutaj komentarze niektórych "znawców " co nigdy nie byłi i nie widzieli, a przeprowadzają analizy to mi się śmiać chce.

Marsa to dziura, niewielki rejon turystyczny, w którym jest kilka hoteli na krzyż, większość oddalonych od siebie o kilka kilometrów, to nie Hurghada czy Sharm...a między nimi tylko pustynia. Z tego zapewne tylko z kilkoma z nich biuro ma podpisaną umowę. Sądząc po tym co widziałam w centrum kurortu , gdzie jest tylko niewielki port, kilka restauracji , kilka sklepików to pewnie znajdujący się tam szpital to jakaś niewielka placów medyczna z jednym lekarzem i pielęgniarką ( ale tu tylko gdybam). Warunki w ich służbie zdrowia też czasami wołają o pomste do nieba więc może nie było również wykwalifikowanego personelu ? Więc jestem w stanie uwierzyć, że nie otrzymała tam odpowiedniej pomocy albo to ,ze gdzieś między hotelami krążyli szukając dla niej nowej miejscówki.

We wspomnianym na wp hotelu, w którym przebywała Magda, w czasie kiedy ja byłam w Marsa czyli ponad dwa lata temu, mieszkał również rezydent....ale to do tej pory mogło się to sto razy oczywiście zmienić. Ja akurat byłam w innym hotelu wiec nie wiem czy były w pobliżu jakieś inne hotele, to akurat można sprawdzić na mapie.

Dziwie się np, że mało kto wspomina o obsłudze hotelu, nie wiem dlaczego ale ja mam jakieś takie dziwne przeczucia jeśli chodzi własnie o nich, bo sama mam średnio fajne przeżycia....jak bywałam w Egipcie to różne rzeczy sie zdarzały...jestem blondynką wiec zawsze zwracali na mnie uwagę, usmiechy, typowo arabskie czasami sprośne żarty, komplementy itd to było norma ale czasami śledzili mnie jak wracaliśmy do pokoju , łazili za mną co już było średnio fajne, raz kiedyś nawet ktoś zadzwonił na telefon do mojego pokoju hotelowego powiedział Monika z takim obco brzmiącym akcentem, za chwil kilka słychać było stękanie do słuchawki po czym rzucano słuchawką. Jeszcze kilka przykładów by się znalazło.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.