Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-10, 20:25   #1711
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Ja znam te powiedzonka zarówno w stronę kobiet jak i mężczyzn. Ale bardzo tego nie lubię

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 20:26   #1712
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Ja się z tym nie spotkałam nigdy. Jak dla mnie nie do przyjęcia
Ja też się nie spotkałam i popieram wcześniejsze, słabo że jest przyzwolenie na takie teksty. Dno.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 20:32   #1713
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
czyli są bezdennie głupi, bo popełnili masę błędów, skoro połowa Polski bawiąca się w detektywów prześwietliła ich na wylot.
No może są. Ja ocenić czyjejś inteligencji nie potrafię na podstawie niewyraźnych nagrań z neta w języku, w którym nie mówię.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 20:40   #1714
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Popieram zdanie, ze gdyby sekcja zwlok byla taka jednoznaczna, to jej wyniki zostalyby przedstawione.
A ja się nie zgadzam, prokuratura raczej nie udostępnia szczegółów śledztwa przed jego zakończeniem. Po 1 nie ma jeszcze ostatecznych wyników a po drugie nie musi zaspokajać ciekawości internautów. Rodzinie być może przedstawiono te wstępne wnioski.
Wszystko co się pojawia w takich sprawach to albo wypływa od dziennikarzy albo np wywleka Rutek jak było w przypadku Tylman

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;73697201]Ja tez to tak widze. Serio.
Ile to razy ludzie mówią, ze ktos dawno nie miał kutasa.
to nic takiego.[/QUOTE]
dokładnie też myślę, że to jakiś idiom typu syndrom ChBB (czyli chroniczny brak bolca)
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 20:40   #1715
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy przewóz, czy coś na miejscu. Może po prostu coś wzięła, a wywołało to fatalne skutki. Poza tym nie takie rzeczy ludzie jednak jakoś przemycają. Ja nie mówię, że na 100% ktoś jej nie zrobił krzywdy, że nie doświadczyła przemocy seksualnej. Możliwe, chociaż moim zdaniem coraz mniej prawdopodobne. Ktoś jej też narkotyki mógł podać, jasne.
Tak, bardziej mi się wydaje, że mogła coś na miejscu zażyć trafiła na jakiś narkotyk wywołujący takie, a nie inne objawy albo działający tak na jej organizm.
Jakieś teorie fejsbukowe z woreczkiem narkotyków w żołądku to dla mnie abstrakcja, nie twierdze, że tak nie przemyca się narkotyków no ale wersja dla mnie mało prawdopodobna.
Póki co na razie ciężko mi cokolwiek wykluczyć. Dla mnie bardziej absurdalne było powiązanie ze znajomymi, którzy byli hen daleko, a tu teraz i do tego się odnosi kolejne biuro detektywistyczne.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 20:44   #1716
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Ja się z tym nie spotkałam nigdy. Jak dla mnie nie do przyjęcia


Ja sie spotkałam z tym na fb na grupach Polacy w Niemczech itp.

Jestem za stara aby w moim kręgu tak ktos mówił.
ale młodzież niestety tak mowi do siebie...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 20:45   #1717
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Ja bardziej podejrzewam siatke zlozona z Polakow i Arabow. To tez jest mozliwe i w telewizji tez zaczynaja to przyznawac. Takie rzeczy dzieja sie nie tylko w kryminalach. Mysle tak wlasnie przez to powiazanie z dziwnym samobojstwem dziewczyny w Karpaczu i tym Mackiem Zlotym, z ktorym podobno Marcus sie znal i po jego dziwnym zachowaniu. Moze byc jednak tez tak jak piszecie, ze zrobili jej to Polacy. Wtedy tez trzeba to dokladnie wyjasnic i ukarac winnych, bo nie ma nic gorszego niz np udawanie ze nic sie nie stalo lub wypowiedz kogos z Rainbow Tours, ze to bylo samobojstwo. To krzywdzace dla tej dziewczyny, jakby chcieli uciszyc sprawe. Dla mnie skrzywdzenie ja przez inne osoby jest bardziej prawdopodobne. Jednak nie pisze, ze na pewno tak bylo, bo oczywiscie rozumiem, ze tak tez nie wypada bez 100 % dowodow. Jednak same nagrania nawet jak dla mnie pokazuja, ze tam dzialo sie cos zlego. Nie mozna tego zignorowac. Chociaz przyznaje takimi zachowaniami faktycznie sami sie narazili na potepienie i uznanie za winnych co te zastanawia.

Ok moze to co pisalam ze szpital zatrze slady brzmialo glupio, ale widzimy chyba nie raz ile niesprawiedliwosci jest na swiecie, korupcji, wiec czy nie jest to mozliwe? Wiem moze nie spodoba Wam sie ten przyklad, ale czy przypadek w Smolensku tez nie byl dziwny i ich tlumaczenia? Nie chce wyjsc na oblakana, ale wiele rzeczy tu jest niejasnych i dopoki nie beda dokladnie wyjasnione to jednak czlowiek obawia sie, ze czegos nam nie mowia lub ze czegos nie wiemy. Tam jest inna kultura i to co dla nas normalne dla nich inaczej. Nawet jezeli jej nie gwalcili, to ich postepowanie wobec pacjenta, trzymanie przez 4 facetow i chyba tez uderzenie jej nie bylo normalne.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 20:48   #1718
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Nie ma to jak telewizja jako potwierdzenie teorii spiskowej. Od razu jest wiarygodnie...
Strasznie nieudolna byłaby ta szajka gdyby to była prawda. Tacy z nich przestępcy jak z koziej dupy trąba.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:01   #1719
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Moze nieudolna, ale raczej nie mozesz tego wykluczyc? Niby bardziej prawdopodobne jest to, ze miala psychoze czy ze zostala skrzywdzona w kraju gdzie nienawidzi sie kobiet i gdzie takich przypadkow bylo duzo? W Niemczech tez zaczepiali kobiety i bylo duzo zgloszen. To malo realne, ze tak bylo w przypadku mlodej ladnej dziewczyny, zwlaszcza ze czuja sie tam bezkarnie? Normalne dla Ciebie jest, ze w szpitalu ciagnie ja za nogi i rece 4 mezczyzn, a jeden tez uderza chyba w twarz?
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:14   #1720
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Wg świadków robiła im wiochę, bo chciała się rzucić z dachu, rozbierała się poblicznie. Dyrektor hotelu chciał wysłać dyskretnie obsługę, żeby ja obserwowali, bo istniało ryzyko, że zrobi komuś albo sobie krzywdę.
No, miałam wrażenie, że inni turyści nie chcieli z nia kontaktu
Jesli to prawda, tez bym nie chciala miec z nia do czynienia.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;73689581]Zobaczymy. Transfuzje krwi miała robiona. To ma znaczenie na pewno[/QUOTE]
Jakie? Transfuzja to uzupelnienie krwi a nie jej wymiana. Krew dawcy nie wyplukuje krwi biorcy. Po upadku z wysokosci i doznaniu urazow wewnetrznych, widocznie musieli jej przetoczyc krew. Co innego gdyby jej zrobili dialize, wtedy we krwi mogloby nie byc sladu po ewentualnych narkotykach.

Kurcze przetoczyli krew-zle, nie przetoczyliby krwi i dziewczyna by zmarla z tego powodu- tez by bylo zle. Przeciez oni jej nie przygotowywali do sekcji zwlok, tylko ratowali.
Kraza po internecie opinie, ze moze jej transfuzje po smierci zrobili a ja jestem ciekawa jak mozna komus cokolwiek podac dozylnie jesli krazenie ustalo.

Z reszta nie tylko w krwi mozna wykryc narkotyki.


Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Mysle tak jak pewnie wiele osob, ze to bylo dzialanie wiekszej siatki np Marcusa, Zlotego, rezydenta i innych Arabow. Niektore zrodla podaja, ze dziewczyna plakala juz na lotnisku. Obawiam sie, ze ona juz wtedy wiedziala co ja czeka, mogla byc szantazowana, a tym nagraniem Marcus zapewnial sobie jedynie alibi, ale on nie jest nawet dobrym aktorem i nawet troski "nie umial" udac. Przerazajace jest to, ze zrobili z niej chora psychicznie, mam nadzieje, ze cos sie wyjasni, bo akurat choroba psychiczna jest tutaj najmniej prawdopodobna. Za duzo jest tutaj sladow wskazujacych na przemoc. Biedna dziewczyna. Straszne, ze nikt jej nie pomogl. Wszyscy tlumacza, ze pomagali, ale przeciez jej rodzina wie lepiej, ze nic nie robili.
Z pewnoscia dziewczyna wiedziala co ja czeka i zamiast szukac pomocy, wpakowala sie w samolot, lecac na pewna smierc. Ta teoria sie kupy nie trzyma.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Samobójstwo z powodu nagłego ataku choroby psychicznej rozwiązałoby sprawę i zakończyło śledztwo.
Jak rozpoznac nagly atak choroby psychicznej skoro nie ma jeszcze wynikow badan toksykologicznych?
Psychiatra z nia juz nie porozmawia, wiec jak po jej wnetrznosciach mogliby do tego dojsc? Nikt nie ma na mozgu wyryte "depresja", "nerwica", "psychoza". Jesli wyklucza obecnosc narkotykow, to bedzie mozna uznac, ze doznala jakiegos szoku, albo ujawnila sie u niej choroba psychiczna.

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;7369783 6]Ale to miała te narkotyki tam przetransportować? Jak? Przecież na lotnisku by ją capnęli już chyba. [/QUOTE]
A na lotnisku rentgena kazdemu robia, tak profilaktycznie, zeby sprawdzic czy prochow w zoladku nie przemyca? Pewnie by capneli osobe, ktora by przewozila narkotyki w bagazu, ale nie w zoladku.
Znam kogos, kogo bliska osoba miala wyrok za przemyt. Zlapali ta osobe tylko dlatego, ze pekla jedna z "kapsulek" i ta osoba trafila do szpitala.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:21   #1721
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

W Katowicach na security przy odlocie wyrywkowo sprawdzaja pod katem prochu i materialow wybuchowych. Z psami do wykrywania narkotykow kreca sie na terminalu przylotowym. Ale jesli ktos przemyca w zoladku i przy "zaladunku" warunki byly sterylne, to pies nie wykryje

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 21:23   #1722
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Moze nieudolna, ale raczej nie mozesz tego wykluczyc? Niby bardziej prawdopodobne jest to, ze miala psychoze czy ze zostala skrzywdzona w kraju gdzie nienawidzi sie kobiet i gdzie takich przypadkow bylo duzo? W Niemczech tez zaczepiali kobiety i bylo duzo zgloszen. To malo realne, ze tak bylo w przypadku mlodej ladnej dziewczyny, zwlaszcza ze czuja sie tam bezkarnie? Normalne dla Ciebie jest, ze w szpitalu ciagnie ja za nogi i rece 4 mezczyzn, a jeden tez uderza chyba w twarz?
Z mojego punktu widzenia oni sami nie wiedzieli co mają robić, może chwycili ją tak, żeby się nie wyrywała, z tego nagrania nie potrafie stwierdzić, czy ją ktoś uderzył bo tego wyraźnie nie widać, ale wcale bym się nie zdziwiła jakby tak było.
Bardziej mnie zastanawia dlaczego akurat na tego jednego faceta się tak rzuca, czy ją czymś podburzył, czy co.
Oczywiście to teoria, że dziewczyna miała halucynacje czy sobie coś wkręciła po jakimś narkotyku, a nie na przykład przy faktycznym odczuciu zagrożenia z ich strony.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:28   #1723
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Oglądałam występ Rutka u Gawryluk w Polsacie. I słuchajcie, przełom.
Nasz Johnny Bravo odrzuca zupełnie motyw z tym, że była sprzedana do Egiptu w niecnych celach i że absolutnie nie ma żadnych powiązań Marcusa i Maćka ze sprawą samobójstwa tej modelki w ubiegłym roku. Że Marcus i Maciej nie mają niczego złego na sumieniu, ale dziwi się, że nie chcą z nim rozmawiać, jest to dla niego nienormalne. Ich prawnik napisał do niego, że rozmawiają z organami ścigania, no jakim cudem z nim nie chcą ?!
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:31   #1724
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Jak rozpoznac nagly atak choroby psychicznej skoro nie ma jeszcze wynikow badan toksykologicznych?
Psychiatra z nia juz nie porozmawia, wiec jak po jej wnetrznosciach mogliby do tego dojsc? Nikt nie ma na mozgu wyryte "depresja", "nerwica", "psychoza". Jesli wyklucza obecnosc narkotykow, to bedzie mozna uznac, ze doznala jakiegos szoku, albo ujawnila sie u niej choroba psychiczna.
Czasem po budowie mózgu można rozpoznać skłonność do nerwicy, depresji. Więc pewnie do pewnych innych chorób również.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:32   #1725
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Ja bym też zwrócił uwagę na taki fakt, że o ile na sprawy gwałtów w Egipcie przymyka się oko, to za morderstwo można już dostać karę śmierci. Dlatego nikt nie chce mieć "trupa" na koncie. Piszę to w kontekście, tego, po co ludzie którzy ją potencjalnie skrzywdzili, mieliby ją wozić po szpitalach. Ewentualnie trzeba brać pod uwagę możliwość ukartowania samobójstwa i załatwienie sobie alibi.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:45   #1726
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
Oglądałam występ Rutka u Gawryluk w Polsacie. I słuchajcie, przełom.
Nasz Johnny Bravo odrzuca zupełnie motyw z tym, że była sprzedana do Egiptu w niecnych celach i że absolutnie nie ma żadnych powiązań Marcusa i Maćka ze sprawą samobójstwa tej modelki w ubiegłym roku. Że Marcus i Maciej nie mają niczego złego na sumieniu, ale dziwi się, że nie chcą z nim rozmawiać, jest to dla niego nienormalne. Ich prawnik napisał do niego, że rozmawiają z organami ścigania, no jakim cudem z nim nie chcą ?!
Jeśli okaże się, że jednak znajomi są winni to powie, że celowo to dzisiaj powiedział (np. żeby myśleli, że uwaga jest od nich odwrócona i przestali uważać), a tak naprawdę od początku wiedział, że to oni
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:51   #1727
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Jeśli okaże się, że jednak znajomi są winni to powie, że celowo to dzisiaj powiedział (np. żeby myśleli, że uwaga jest od nich odwrócona i przestali uważać), a tak naprawdę od początku wiedział, że to oni
Cały Rutek 😁
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:53   #1728
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Naprawde sie dziwie, ze ten oszołom jest zapraszany do telewizji. Czy oni nie widza na jakim poziomie jest jego kompetencja? Pokazal to juz w sprawie Tylman

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:54   #1729
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
A na lotnisku rentgena kazdemu robia, tak profilaktycznie, zeby sprawdzic czy prochow w zoladku nie przemyca? Pewnie by capneli osobe, ktora by przewozila narkotyki w bagazu, ale nie w zoladku.
Znam kogos, kogo bliska osoba miala wyrok za przemyt. Zlapali ta osobe tylko dlatego, ze pekla jedna z "kapsulek" i ta osoba trafila do szpitala.
Wyraziłam swoje zdanie na ten temat jasno, nie mam pojęcia jak wygląda przewożenie narkotyków w żołądku to też napisałam, że to dla mnie abstrakcja.

Edytowane przez 13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Czas edycji: 2017-05-11 o 05:44
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 22:10   #1730
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Jeśli okaże się, że jednak znajomi są winni to powie, że celowo to dzisiaj powiedział (np. żeby myśleli, że uwaga jest od nich odwrócona i przestali uważać), a tak naprawdę od początku wiedział, że to oni
Może zaczyna się hamować, bo widziałam dzisiaj w TVNie wypowiedź prawnika tego Markusa i Macieja, że zastanawiąją się czy nie pozywać na drogę sądową ludzi, którzy którzy rzucają oszczerstwa i szkalują ich w internecie i w innych mediach. Podobno czują się zaszczuci dlatego poszli do prawnika. Nie dziwię im się w ogóle.
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 22:12   #1731
daria w
Raczkowanie
 
Avatar daria w
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Kamila, która w "Uwadze" z ramienia Rutkowskiego przestrzegała przed Arabami z Egiptu nawiązała z pewnym Mahmoudem całkiem ciepłą relację podczas wakacji (nie mylić z rezydentem), któremu to wysyłała swoje seksowne fotki i podziwiała jego budowę ciała. Po swoim wystąpieniu w TVN-ie poprosiła go o usunięcie wspólnych fotek z Instagrama:


https://www.wykop.pl/link/3734733/przyjazn-kamili-swiadka-rutkowskiego-z-uwagi-z-mahmoudem/
daria w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 22:17   #1732
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Czasem po budowie mózgu można rozpoznać skłonność do nerwicy, depresji. Więc pewnie do pewnych innych chorób również.
Shizofrenia podobno objawia sie "brakiem" tkanki mozgowej w pewnych miejscach. Depresje chyba nie tyle po strukturze mozgu widac, co po aktywnosci mozgu a tego niestety u martwej osoby nie sprawdza. Trzeba poczekac na badania toksykologiczne bo niestety nie kazda choroba/zaburzenie psychiczne objawia sie brakami struktury mozgowej.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 22:19   #1733
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

ech, dopiero przy okazji takich spraw okazuje się, jaką krzywdę robią ludziom amerykańskie filmy. ja odpadam, skala spekulacji i nieraz absurdu mnie przerosła.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 22:29   #1734
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Jeśli okaże się, że jednak znajomi są winni to powie, że celowo to dzisiaj powiedział (np. żeby myśleli, że uwaga jest od nich odwrócona i przestali uważać), a tak naprawdę od początku wiedział, że to oni
Juz nawet o tym myslalam, ze siostra go broniła na fb bo jej tak kazano. Czyt. Kwadrat . Zeby miec do niego dostęp.

Cytat:
Napisane przez daria w Pokaż wiadomość
Kamila, która w "Uwadze" z ramienia Rutkowskiego przestrzegała przed Arabami z Egiptu nawiązała z pewnym Mahmoudem całkiem ciepłą relację podczas wakacji (nie mylić z rezydentem), któremu to wysyłała swoje seksowne fotki i podziwiała jego budowę ciała. Po swoim wystąpieniu w TVN-ie poprosiła go o usunięcie wspólnych fotek z Instagrama:


https://www.wykop.pl/link/3734733/przyjazn-kamili-swiadka-rutkowskiego-z-uwagi-z-mahmoudem/
No właśnie widziałam. I jeszcze powiązania z tymi co znała Magda.

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Jesli to prawda, tez bym nie chciala miec z nia do czynienia.





Jakie? Transfuzja to uzupelnienie krwi a nie jej wymiana. Krew dawcy nie wyplukuje krwi biorcy. Po upadku z wysokosci i doznaniu urazow wewnetrznych, widocznie musieli jej przetoczyc krew. Co innego gdyby jej zrobili dialize, wtedy we krwi mogloby nie byc sladu po ewentualnych narkotykach.



Kurcze przetoczyli krew-zle, nie przetoczyliby krwi i dziewczyna by zmarla z tego powodu- tez by bylo zle. Przeciez oni jej nie przygotowywali do sekcji zwlok, tylko ratowali.

Kraza po internecie opinie, ze moze jej transfuzje po smierci zrobili a ja jestem ciekawa jak mozna komus cokolwiek podac dozylnie jesli krazenie ustalo.



Z reszta nie tylko w krwi mozna wykryc narkotyki.







Z pewnoscia dziewczyna wiedziala co ja czeka i zamiast szukac pomocy, wpakowala sie w samolot, lecac na pewna smierc. Ta teoria sie kupy nie trzyma.





Jak rozpoznac nagly atak choroby psychicznej skoro nie ma jeszcze wynikow badan toksykologicznych?

Psychiatra z nia juz nie porozmawia, wiec jak po jej wnetrznosciach mogliby do tego dojsc? Nikt nie ma na mozgu wyryte "depresja", "nerwica", "psychoza". Jesli wyklucza obecnosc narkotykow, to bedzie mozna uznac, ze doznala jakiegos szoku, albo ujawnila sie u niej choroba psychiczna.





A na lotnisku rentgena kazdemu robia, tak profilaktycznie, zeby sprawdzic czy prochow w zoladku nie przemyca? Pewnie by capneli osobe, ktora by przewozila narkotyki w bagazu, ale nie w zoladku.

Znam kogos, kogo bliska osoba miala wyrok za przemyt. Zlapali ta osobe tylko dlatego, ze pekla jedna z "kapsulek" i ta osoba trafila do szpitala.


Ja tam
Ich nie winie - tych ze szpitala.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 22:31   #1735
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez daria w Pokaż wiadomość
Kamila, która w "Uwadze" z ramienia Rutkowskiego przestrzegała przed Arabami z Egiptu nawiązała z pewnym Mahmoudem całkiem ciepłą relację podczas wakacji (nie mylić z rezydentem), któremu to wysyłała swoje seksowne fotki i podziwiała jego budowę ciała. Po swoim wystąpieniu w TVN-ie poprosiła go o usunięcie wspólnych fotek z Instagrama:


https://www.wykop.pl/link/3734733/przyjazn-kamili-swiadka-rutkowskiego-z-uwagi-z-mahmoudem/
Wow tak bardzo intymna relacja - selfie z blondynka.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 22:35   #1736
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Shizofrenia podobno objawia sie "brakiem" tkanki mozgowej w pewnych miejscach. Depresje chyba nie tyle po strukturze mozgu widac, co po aktywnosci mozgu a tego niestety u martwej osoby nie sprawdza. Trzeba poczekac na badania toksykologiczne bo niestety nie kazda choroba/zaburzenie psychiczne objawia sie brakami struktury mozgowej.
Skłonność do depresji można zaobserwować po budowie aksonu. Nie wszystkie osoby, które mają depresję mają ją zmienioną, i nie wszystkie osoby ze zmienioną budową na pewno zachorują na depresję. Ale to zwiększa szanse.

Nerwice bada się funkcjonalnym rezonansem magnetycznym, to prawda, nie słyszałam, żeby można było to wyczytać z samej budowy mózgu.

Ale też ekspertem nie jestem, mogę się mylić/mieć przestarzałe informacje.

Eksperci się tym zajęli, a my dowiemy się w swoim czasie i już.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 22:42   #1737
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Wow tak bardzo intymna relacja - selfie z blondynka.


I wymiana fotek
No ale jak tak po tabletce gwałtu... sorry ale jej historia jest naciągana.
Tym bardziej, ze chciała skasowania fotki i on to udowodnił
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 23:31   #1738
BlondeAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlondeAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 23:46   #1739
maciejl20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 23
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;73643191]Fakt uwielbiam!
Prawda taka, ze tabletkę gwałtu moze dać każdy. Nawet jakaś baba która działa z facetami.
Niezależne od narodowości.

Dlatego drinka sie pilnuje a jak sie idzie wysikac to sie juz nie dopija po powrocie.
[/QUOTE]


rece to mi opadaja jak czytam takie bzdety...wystarczy że ktoś ci coś dosypie podczas nalewania bo mało kto sie patrzy barmanowi na rece i już jesteś załatwiona...

a co do całej sprawy to załóżmy na chwile że nic jej sie tam nie stało, ot po prostu przyćpała i miała jakieś schizy po tym co wzieła albo ktoś dla żartu jej dosypał, nikt jej nie gwałcił itd...
to po co zabierano jej telefon przy tym pseudo kontakcie z Markusem?
zabrali jej telefon bo miała schizy i sie bali że ich pozabija telefonem?
gdyby z kolei to był gwałt a rezydent byłby zamieszany to po diabła dałby jej w ogóle z kimkolwiek gadać?
wysłałby ja gdzieś w slumsy do burdelu i nigdy by jej nie odnaleziono, 0t wyszła na miasto i ja wcieło.
a może mówiła szyfrem właśnie dlatego że nie chodziło o gwałt tylko o ten przemyt a oni jej albo chcieli dać wiecej albo coś innego co trudniej przewieźć?
tylko wtedy nie rozumiem samego sensu tego telefonu...
po co on był w zasadzie?
niestety jedyny sensowny wniosek to jednak ten przemyt narkotyków albo czegoś i ktoś od nagrania spanikował i opublikował filmik
wcale bym sie też nie zdziwił jakby sie okazało że ona była narkomanka, chetnie bym zobaczył jej zdjecie z naszego lotniska jak leciała do Egiptu bo rodzice najwyraźniej niewiele o niej wiedza co by było na czasie.
ot facet jej obiecał duuużo kasiorki jak zrobi "bezpieczny" kurs do Egiptu, ona nie wiedziała czym ryzykuje, gdzieś po drodze albo sie dowiedziała albo coś sie rypło z planem i stad jej panika.
zreszta niewykluczone że sprawa sie rypła właśnie w taki sposób że aby ja "zmotywować" postanowili sie panowie troche zabawić...bo jakoś ona za bardzo walczy jak na kogoś kto tylko "nie chce przemycać" a oni za bardzo jej pilnuja jak na ofiare gwałtu, przecież dobrze wiedza że w Egipcie nic by nie zgłosiła albo guzik załatwiła nawet jak zgłosi.
to po co jej pilnowali?

no...jest też jeszcze 2 opcja: cała sprawa to ściema tak jak z małą Madzia i zwykły odwracacz uwagi i celowo sie nic nie wyjaśnia żeby rozpalać opinie publiczna

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Idąc tym tropem to ja powinnam być gwałcona gdzie nie pójdę, bo farbuję włosy na różne dziwne "egzotyczne" kolory.

Po prostu fakt, że była blondynką to nie dowód w sprawie i żaden argument, brunetki też bywały w Egipcie (i nie tylko!) zgwałcone.

Ty tak serio czy jaja sobie robisz?
Tu chodzi nie o kolor włosów tylko o połaczenie włosów z kolorem skóry, jasna skóra + blond włosy to dla nich egzotyka.

Edytowane przez maciejl20
Czas edycji: 2017-05-11 o 00:05
maciejl20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 00:05   #1740
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;7370079 6]Z mojego punktu widzenia oni sami nie wiedzieli co mają robić, może chwycili ją tak, żeby się nie wyrywała, z tego nagrania nie potrafie stwierdzić, czy ją ktoś uderzył bo tego wyraźnie nie widać, ale wcale bym się nie zdziwiła jakby tak było.
Bardziej mnie zastanawia dlaczego akurat na tego jednego faceta się tak rzuca, czy ją czymś podburzył, czy co.
Oczywiście to teoria, że dziewczyna miała halucynacje czy sobie coś wkręciła po jakimś narkotyku, a nie na przykład przy faktycznym odczuciu zagrożenia z ich strony.[/QUOTE]


Rozumiem ale zapomnialam cos dodac. Ci mezczyzni nawet nie sa chyba lekarzami, sa ubrani zwyczajnie w koszule. Caly czas chyba przy niej sie krecili. Dlatego teoria, ze oni ja krzywdzili i byli caly czas obok takze podczas jej rozmowy z chlopakiem ma sens. To nie jest naciagana teoria przyjrzyjcie sie faktom. Moim zdaniem po tych wszystkich rzeczach bardzo malo prawdopodobna jest jej choroba psychiczna.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.