Sierpniówki 2017 <3 cz.4 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-18, 12:50   #2281
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość

No i przyszła paczka z Mamissimy


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Śliczne
Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość

[/COLOR]qrcze musze isc na glukoze i tak to odwlekam ze zaraz nie zdaze jej zrobic przed wizyta u gina nie mam zlych wrazen z ostatniej ciazy po niej bardziej zastanawiam sie czy przezyje tyle czasu bez jedzenia
Mnie jutro czeka glukoza
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Chyba się do Ciebie wybiorę na coaching, bo mnie się wszystko wydaje "potrzebne" i co i raz ogarnia mnie frustracja, że nie mam gdzie rzeczy upychać Ale nie ma mocnych, przed porodem robię czyszczenie szaf... Bezlitosne.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! !!! Zrobiłam interes życia - wylicytowałam słodziuchny kombinezon zimowy za 8,90zł!!!! <3 <3 <3
http://allegro.pl/marks-spencer-6-9m...FlM2VmYg%3D%3D
Też mam podobnie. Mi się wszystko przyda, wszystko jest potrzebne. Chwała za tż, który potrafi mnie naprostować i racjonalnie wytłumaczyć, że czegoś nie potrzebujemy. Albo w mniej racjonalny " chyba oszalałaś"
Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
I ten moment kiedy Janusz chwyta się drążka przed Twoją twarzą i ukazuje Ci się owłosiona mokra pacha...

Piękne! Ja zapoluję w Pepco i Textil Market dopiero przy okazji ostatniego usg z tych większych bo normalnie mam nie po drodze strasznie. Może to i lepiej dla mojego portfela

Mi pomogła książka "Magia sprzątania". Codziennie coś wywalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I koszulka mokra pod pachą do połowy długości nie, nie, nie, nie!!! Co się wyobrazi to się już nie odobrazi
Heh, ja mam Pepco praktycznie przy Biedronce, więc idąc na zakupy spożywcze nie sposób nie wejść
Ooo tej książki nie znam. A mam problem z chomikowaniem Dzięki za polecenie
Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Ja dzis tez intensywny dzien. Poki co jade sobie z tata do babci za miasto i odstawia mnie na 19 na sr. takze caly dzien na wsi na swiezym powietrzu

Edit: co sie dowiedzialam wczoraj to tyle ze szyjka zamknieta rozwarcia brak (na samolocie) i dzidź ma 1650g!!!!!!! i idzie na 4025...mam nadzieje na duzy blad pomiarow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Baw się dobrze u babci, odpocznij i oddychaj świeżym powietrzem
Łooooo to kawał dzidziola Gratulacje zamkniętej szyjki
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas dziś już od rana 22 stopnie i pełne słońce. Dobrze, że nie muszę nigdzie wychodzić Wykrakałyśmy, że wiosny nie będzie i przyjdzie od razu lato

W przyszłą środę jadę na USG do Poznania, to wykręcimy do tego sklepu i zamówimy, bo chcę na żywo zobaczyć próbki materiałów

Ale duży
A jak wyliczyłaś tą prognozowaną wagę?

Oj będziemy się wszystkie chwalić pięknymi buźkami w 3d

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Zapomniałam Wam wczoraj o dwóch sprawach napisać:
1. Udało nam się załatwić, że zrobią nam na zamówienie te nieszczęsne prześcieradła 110x80
2. Pytałam w szkole rodzenia o ten bujaczek i położna powiedziała, że najwcześniej w drugim miesiącu, a najlepiej po drugim miesiącu
Ja nigdy nie narzekałam na ciepło. A teraz to mi strasznie ciąży gorąc....
Dobrze wiedzieć o tym bujaczku Świetnie, że udało się zamówić prześcieradła
Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Ja korzystam i będę zaraz śmigać na lumpy Tylko kurier ma z nową trampoliną przyjechać i ciul wie kiedy


Mam równo 30tc
4 i pół tygodnia i Tomi był na swiecie
Musze przyspieszyc w końcu!

Kurier dowiozl trampoline, chociaz tyle
Trampolajna! Uwielbiam skakać. Chociaż teraz bez trampoliny czuję się jakbym na niej była
Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Grrr w biedronce koło mnie nie ma juz tych poduszek ciazowych ehh trzeba było wstać o 6 rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapytaj w Twojej biedrze, gdzie jest najbliższa Biedronka outletowa, czyli gdzie zawożą wszystkie niesprzedane rzeczy z promocji. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym w outlecie nie znalazła tego co chciałam I to zazwyczaj też jest tańsze

Po 13 wylazłam z łózka. Dziś mam totalny dzień lenia i paszteta. Na II śniadanie zjadłam miche truskawek z jogurtem Dziś nie robię totalnie nic. Relax, all day long
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 13:00   #2282
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość

Zapytaj w Twojej biedrze, gdzie jest najbliższa Biedronka outletowa, czyli gdzie zawożą wszystkie niesprzedane rzeczy z promocji. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym w outlecie nie znalazła tego co chciałam I to zazwyczaj też jest tańsze
Już kupiłam w czwartej biedronce, ostatnia sztuka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 13:50   #2283
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
No, no Crescent - ciekawe po kim dzidzia ma takie rozmiary, bo na pewno nie po Tobie Super się rozwija! <3

Korzystając z promo na darmową dostawę w Smyku, zakupiłam dziś wanienkę i przewijak:
http://www.smyk.com/catalog/product/...jak-niebieski/
http://www.smyk.com/catalog/product/...owleca-100-cm/

A to wanienka i przewijak moich marzeń, ale w związku z przyśpieszeniem wyprawki obiecałam sobie nie wydawać pieniędzy niepotrzebnie na sam design
http://pl.mokee.eu/przewijak-kolor-morski.html
https://www.blizejciebie.pl/skip-hop...qn2BoClS3w_wcB

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Chociaż ta wanienka wydaje się ultra praktyczna. No ale cóż, poradzę sobie ze zwykłą
Na przewijak i tak będziesz coś kladla,wiec tych chmurek nie byłoby widac 😊
Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Już kupiłam w czwartej biedronce, ostatnia sztuka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi powiedzieli wczoraj w Biedronce, że to nie jest tak,że wyprzedali wszystko z promocji i juz nie będzie, bo czasem dodają towar i faktycznie tak było z płynami Lovela,ze dzis juz byly. Nie wiedziałam, że jest Biedronka "outlet" ☺☺☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 13:52   #2284
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Na przewijak i tak będziesz coś kladla,wiec tych chmurek nie byłoby widac 😊

A mi powiedzieli wczoraj w Biedronce, że to nie jest tak,że wyprzedali wszystko z promocji i juz nie będzie, bo czasem dodają towar i faktycznie tak było z płynami Lovela,ze dzis juz byly. Nie wiedziałam, że jest Biedronka "outlet" ☺☺☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mi powiedzieli tylko w jednej, ze dzisiaj późnym wieczorem będzie dostawa i można jutro o 7 zaglądać, ale oni sami nie wiedzą, co przyjdzie i nie gwarantują, ze akurat te poduchy przyjda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 14:01   #2285
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Na przewijak i tak będziesz coś kladla,wiec tych chmurek nie byłoby widac 😊

A mi powiedzieli wczoraj w Biedronce, że to nie jest tak,że wyprzedali wszystko z promocji i juz nie będzie, bo czasem dodają towar i faktycznie tak było z płynami Lovela,ze dzis juz byly. Nie wiedziałam, że jest Biedronka "outlet" ☺☺☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma się kolezankę kierowniczkę biedry to się wie Outlet to taka nieformalna nazwa. Zazwyczaj są ze dwie w mieście większe biedronki gdzie zawsze można dłużej spotkać jakieś produkty z konkretnej gazetki Jeśli któraś z dziewczyn jest z okolic Mysłowic to mogę podpowiedzieć, które to biedronki w tym mieście
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 15:24   #2286
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Ja bym kupiła kosz Mojżesza tylko, ale to moje zdanie. Przecież i tak możesz go sobie postawić bliziutko łóżka.

Ps. Przypomnij mi - łóżeczka nie kupujesz?

Naprawdę nie chcę Cię zniechęcać ale dostawkę zawsze możesz dokupić jak się okaże, że Ci niewygodnie, albo że nie chcesz taszczyć kosza w górę i w dół.
Ja planowałam taaakie długie kp - i co - skończyło się po 2 miesiącach. Nie mówię, że Ci nie wyjdzie bo to sprawa indywidualna. Ale wg mnie (patrząc z perspektywy pierwszej ciąży) gromadzenie zbyt wielu rzeczy już na samym początku nie ma sensu. Dziecko i tak zweryfikuje wszystko. Może trafi Ci się bobas, który będzie chciał jeść tylko raz, dwa razy w nocy?

Ja młodego w dzień planuję już w łóżeczku kłaść, tak jak Grześka no i w wózku - w sumie przez pierwszy miesiąc Grześ głównie w wózku spał nawet w nocy.

A jak się okaże, że mi mało - to dokupię czy to leżaczek/bujaczek, czy kosz Mojżesza...czy to inny gadżet...

No nie wiem, tak myślę

A co do monitora oddechu - w dzień go nie używałam - głownie w nocy. Bo jakoś w dzień masz większą kontrolę, świadomość i jesteś prawie cały czas z dzidziolem - ale tak jak mówię - to moja opinia :P
Bardzo sie zgadzam ze wszystkimi radami
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
No, no Crescent - ciekawe po kim dzidzia ma takie rozmiary, bo na pewno nie po Tobie Super się rozwija! <3

Korzystając z promo na darmową dostawę w Smyku, zakupiłam dziś wanienkę i przewijak:
http://www.smyk.com/catalog/product/...jak-niebieski/
http://www.smyk.com/catalog/product/...owleca-100-cm/

A to wanienka i przewijak moich marzeń, ale w związku z przyśpieszeniem wyprawki obiecałam sobie nie wydawać pieniędzy niepotrzebnie na sam design
http://pl.mokee.eu/przewijak-kolor-morski.html
https://www.blizejciebie.pl/skip-hop...qn2BoClS3w_wcB

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Chociaż ta wanienka wydaje się ultra praktyczna. No ale cóż, poradzę sobie ze zwykłą
A co tak w tym obrzydliwie drogim przewijaku sie Tobie podoba?:p
Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Na przewijak i tak będziesz coś kladla,wiec tych chmurek nie byłoby widac 😊

A mi powiedzieli wczoraj w Biedronce, że to nie jest tak,że wyprzedali wszystko z promocji i juz nie będzie, bo czasem dodają towar i faktycznie tak było z płynami Lovela,ze dzis juz byly. Nie wiedziałam, że jest Biedronka "outlet" ☺☺☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja prawie nigdy nie kladlam nic na przewijak i dawalismy rade

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Martoolka poprosze o wpisanie 23/06 usg III trymestru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 15:32   #2287
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Wszystkie będziecie robić usg 3 trymestru? Mi gin powiedział, ze jeśli dwa pierwsze wyszły ok, to trzecie jest już zbędne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 15:33   #2288
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Wszystkie będziecie robić usg 3 trymestru? Mi gin powiedział, ze jeśli dwa pierwsze wyszły ok, to trzecie jest już zbędne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie do tej pory nie pojawilo sie nic niepokojacego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 15:37   #2289
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Grrr w biedronce koło mnie nie ma juz tych poduszek ciazowych ehh trzeba było wstać o 6 rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam w południe i widziałam u mnie conajmniej 2, tzn 2 kolory rzuciły mi się w oczy.

Pisałam już na fb ale jeszcze tutaj napisze:
gdy byłam w biedronce otwierali nowa kasę i byłam pierwsza w kolejce. Przede mnie nagle wbił się jakiś koleś i mówi ze on to na 2 rzeczy i bardzo mu się spieszy (miał więcej rzeczy). A kasjerka nie skasowala jego rzeczy i dodała, ze trzeba nie mieć wstydu aby wpychac sie przed ciezarna 😂😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Wszystkie będziecie robić usg 3 trymestru? Mi gin powiedział, ze jeśli dwa pierwsze wyszły ok, to trzecie jest już zbędne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi tez mowil ze nie musze robic, sama nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 15:40   #2290
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Ja byłam w południe i widziałam u mnie conajmniej 2, tzn 2 kolory rzuciły mi się w oczy.

Pisałam już na fb ale jeszcze tutaj napisze:
gdy byłam w biedronce otwierali nowa kasę i byłam pierwsza w kolejce. Przede mnie nagle wbił się jakiś koleś i mówi ze on to na 2 rzeczy i bardzo mu się spieszy (miał więcej rzeczy). A kasjerka nie skasowala jego rzeczy i dodała, ze trzeba nie mieć wstydu aby wpychac sie przed ciezarna 😂😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------


Mi tez mowil ze nie musze robic, sama nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę, bo do teraz wszystko wychodziło ok, dwa razy prenatalne wyszło bardzo dobrze, na każdej wizycie mam usg, mała jest mierzona z każdej strony.
Z jednej strony fajna byłaby pamiątka, z drugiej- 250 zeta nie chodzi piechotą :/

A w tym miesiącu już mi sie oberwalo od męża, ze rozwalilam kasę na niewiadomo co :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 15:43   #2291
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Ostatnio sprawdzałam co jest badane na tym usg III trymestr i wydaje mi się, ze to wszystko mam co wizytę sprawdzane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 15:46   #2292
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Mi lekarz mówił, że w usg 3 trymestru sprawdza się czy narzadt odpowiednio rosną itp itd. On mi nie robi szczegółowego usg co wizyte,wiec ja zrobię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 15:47   #2293
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki, zaraz obczaję
Tylko nie wiem czy maja tam roana
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
No, no Crescent - ciekawe po kim dzidzia ma takie rozmiary, bo na pewno nie po Tobie Super się rozwija! <3

Korzystając z promo na darmową dostawę w Smyku, zakupiłam dziś wanienkę i przewijak:
http://www.smyk.com/catalog/product/...jak-niebieski/
http://www.smyk.com/catalog/product/...owleca-100-cm/

A to wanienka i przewijak moich marzeń, ale w związku z przyśpieszeniem wyprawki obiecałam sobie nie wydawać pieniędzy niepotrzebnie na sam design
http://pl.mokee.eu/przewijak-kolor-morski.html
https://www.blizejciebie.pl/skip-hop...qn2BoClS3w_wcB

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Chociaż ta wanienka wydaje się ultra praktyczna. No ale cóż, poradzę sobie ze zwykłą
Tez nie wiem po kim. Po malzu pewnie
Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Wszystkie będziecie robić usg 3 trymestru? Mi gin powiedział, ze jeśli dwa pierwsze wyszły ok, to trzecie jest już zbędne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robie 30.05. Nikt mi nie mowil ze nie trzeba. Myslalam ze to 3 z tych 3 obowiazkowych :mysli:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 16:01   #2294
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem czy maja tam roana

Tez nie wiem po kim. Po malzu pewnie

Ja robie 30.05. Nikt mi nie mowil ze nie trzeba. Myslalam ze to 3 z tych 3 obowiazkowych :mysli:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam na każdej wizycie usg, ale takie bardziej pobiezne. Gin mi powiedzial ze sobie pomierzymy małą szczegolowo i jakos nie wnikalam czy rzeczywiscie musimy itd

u mnie to bedzie prawie skonczone 31tc, ciekawe czy dobije do 1,5kg . A jak u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 16:03   #2295
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Ja robie to trzecie USG z kilku powodów.

1. Mi mój gin wprawdzie też wszystko mierzy...ale nie ma tak rewelacyjnego sprzętu.

2. Wole mieć opinie specjalisty jeśli chodzi o te trzy USG.

3. Będę je robiła u ordynatora szpitala, w którym będę miała cc - nie tam gdzie poprzednie 2.

4. Jestem zeschizowana po dwóch stratach i musze mieć wszystko pod kontrolą 😉



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 16:04   #2296
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Ja robie to trzecie USG z kilku powodów.

1. Mi mój gin wprawdzie też wszystko mierzy...ale nie ma tak rewelacyjnego sprzętu.

2. Wole mieć opinie specjalisty jeśli chodzi o te trzy USG.

3. Będę je robiła u ordynatora szpitala, w którym będę miała cc - nie tam gdzie poprzednie 2.

4. Jestem zeschizowana po dwóch stratach i musze mieć wszystko pod kontrolą 😉



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Z takich względów oczywiście ze tez bym zrobila, choc oczywiscie nie widze innego wyjscia niz ze wszystko bedzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 16:08   #2297
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Z takich względów oczywiście ze tez bym zrobila, choc oczywiscie nie widze innego wyjscia niz ze wszystko bedzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no ja też. A nawet jeśli TFU TFU to zawsze jest jakiś czas na reakcję, interwencję.
Zawsze to też dodatkowe podglądanie dzidziola

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 16:15   #2298
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Ja mam w poniedziałek wizytę więc jeszcze dopytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:12   #2299
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Wszystkie będziecie robić usg 3 trymestru? Mi gin powiedział, ze jeśli dwa pierwsze wyszły ok, to trzecie jest już zbędne...
Robię ze względu na nieprawidłowe przepływy przez tętnicę maciczną. Gdyby było ok, to bym raczej nie robiła

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
A w tym miesiącu już mi sie oberwalo od męża, ze rozwalilam kasę na niewiadomo co :/
Mojemu też się wydaje, że wyprawka dla dziecka na drzewach rośnie

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem czy maja tam roana
Mają I cena porównywalna do tej hurtowni w Komornikach, chociaż tam mają chyba trochę taniej

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
u mnie to bedzie prawie skonczone 31tc, ciekawe czy dobije do 1,5kg . A jak u Was?
U mnie będzie równe 28 skończone. Mogłabym później, ale po 2 tygodniach mam wizytę u mojego gina, więc wolę trochę to w czasie rozłożyć. A poza tym przy okazji zamówimy po drodze wózek
Poprzednie USG miałam w 25t6d i młoda ważyła 1100g, zobaczymy ile przybrała przez 2 tygodnie
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 18:46   #2300
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Robię ze względu na nieprawidłowe przepływy przez tętnicę maciczną. Gdyby było ok, to bym raczej nie robiła



Mojemu też się wydaje, że wyprawka dla dziecka na drzewach rośnie



Mają I cena porównywalna do tej hurtowni w Komornikach, chociaż tam mają chyba trochę taniej



U mnie będzie równe 28 skończone. Mogłabym później, ale po 2 tygodniach mam wizytę u mojego gina, więc wolę trochę to w czasie rozłożyć. A poza tym przy okazji zamówimy po drodze wózek
Poprzednie USG miałam w 25t6d i młoda ważyła 1100g, zobaczymy ile przybrała przez 2 tygodnie
Moja 25t3d 860g hah, Marinka kawal baby i bede miala te usg równo pomiedzy dwima wizytami wiec tez spoko sie sklada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:48   #2301
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Melduje się i tutaj ale nie pamietam kiedy ostatni raz pisałam tu więc nie nadrabiam bo ciężko Mi będzie przekopać te wszystkie posty. Przyznam szczerze ze czytam regularnie tu ale cytować mi się nie chce teraz

My usg III trymestru będziemy robić. Wydawało mi się ze to jedno z tych trzech obowiązkowych. Zreszta lekarz coś mówił ze są wady które ujawniają się dopiero w III trymestrze w sensie właśnie na tym usg widać czy narządy prawidłowo się rozwijają. No i to fajna pamiątka tez właśnie mamy się zapisać 12-14.06 na to usg, jutro będę dzwonić. Nam tez gin robi usg co wizytę i mierzy Małego ale na tym I, II czy Iii trymestru tak bardziej i dłużej się skupia na każdym narządzie.

Przy okazji melduje ze Szymek wazy 1063 g i wszystko u niego w porządku, ja mam już 10 kg na liczniku, szyjka zamknięta i długa, wyniki w normie, Martolka jakbyś miała chwile to dopisz mi proszę kolejna użyte na 22.06 a kiedy będę miała to usg III TRYMESTRU dokładnie to dam znać pewnie jutro
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:51   #2302
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Moja 25t3d 860g hah, Marinka kawal baby i bede miala te usg równo pomiedzy dwima wizytami wiec tez spoko sie sklada
Przeraża mnie ten jej charakterek po mamusi. Lekarze straszyli hipotrofią, więc sobie pomyślała "Ja za słabo urosnę? To patrzcie!"
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:54   #2303
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Kurcze, dziewczyny. Bo teraz to ja chyba nie rozumiem. Mówicie o trzecim usg prenatalnym? Bo zwykłe usg to mam na każdej wizycie czyli co 3 tygodnie. Ale gin ma taki przedpotopowy sprzęt, tzn potrafi wszystko nim wymierzyć czy może włączyć dźwięk żeby posłuchać serduszka, ale nie ma bajerów typu zdjęcie dziecka w 3d. No i gin nic mi nie mówił na temat tego usg
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:57   #2304
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny. Bo teraz to ja chyba nie rozumiem. Mówicie o trzecim usg prenatalnym? Bo zwykłe usg to mam na każdej wizycie czyli co 3 tygodnie. Ale gin ma taki przedpotopowy sprzęt, tzn potrafi wszystko nim wymierzyć czy może włączyć dźwięk żeby posłuchać serduszka, ale nie ma bajerów typu zdjęcie dziecka w 3d. No i gin nic mi nie mówił na temat tego usg
Chodzi o takie dokładniejsze USG ze sprawdzeniem wszystkich wymiarów, a nie tylko tych wybranych i dodatkowo z badanie przepływów przez pępowinę i tętnice maciczne.

No proszę, 2 karne banany i jeden bakłażan na fejsie i wszystkie pięknie meldują wizyty

Dodzwoniłam się do Łodzi, wyniki bez zmian, więc nie muszę zwiększać dawek leków przeciwzakrzepowych
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:58   #2305
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Melduje się i tutaj ale nie pamietam kiedy ostatni raz pisałam tu więc nie nadrabiam bo ciężko Mi będzie przekopać te wszystkie posty. Przyznam szczerze ze czytam regularnie tu ale cytować mi się nie chce teraz

My usg III trymestru będziemy robić. Wydawało mi się ze to jedno z tych trzech obowiązkowych. Zreszta lekarz coś mówił ze są wady które ujawniają się dopiero w III trymestrze w sensie właśnie na tym usg widać czy narządy prawidłowo się rozwijają. No i to fajna pamiątka tez właśnie mamy się zapisać 12-14.06 na to usg, jutro będę dzwonić. Nam tez gin robi usg co wizytę i mierzy Małego ale na tym I, II czy Iii trymestru tak bardziej i dłużej się skupia na każdym narządzie.

Przy okazji melduje ze Szymek wazy 1063 g i wszystko u niego w porządku, ja mam już 10 kg na liczniku, szyjka zamknięta i długa, wyniki w normie, Martolka jakbyś miała chwile to dopisz mi proszę kolejna użyte na 22.06 a kiedy będę miała to usg III TRYMESTRU dokładnie to dam znać pewnie jutro
Musze poczytać co tam dokladnie ma byc sprawdzane na tym usg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 19:35   #2306
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Dziewczyny, a jak powinien wyglądać 9-ty miesiąc, jeśli chodzi o USG? Czy będziecie robić częściej we własnym zakresie, czy potrzebne jest USG przed datą porodu? Czy po przyjeździe do szpitala ze skurczami robią USG z automatu?
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 19:54   #2307
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak powinien wyglądać 9-ty miesiąc, jeśli chodzi o USG? Czy będziecie robić częściej we własnym zakresie, czy potrzebne jest USG przed datą porodu? Czy po przyjeździe do szpitala ze skurczami robią USG z automatu?
Mój gin generalnie co 2 tygodnie robi już od połowy 8 miesiąca chyba, na każdej wizycie będę mieć też 10minutowe KTG.

Co do szpitala i USG przy przyjeździe ze skurczami nie pomogę bo ja w poprzedniej ciąży ze względu na cukrzycę musiałam się zgłosić w terminie porodu.... poród zaczął się w szpitalu po 2 dniach pobytu, a w tym samym dniu - w dniu porodu - akurat miałam kontrolne USG (rutynowe).
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:08   #2308
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Wczoraj w szkole rodzenia były zajęcia z fizjoterapeutką. Mówiła o mięśniach dna miednicy, o rozejściu się kresy białej, o tym żeby za szybko nie zacząć ćwiczyć w pogoni za fit sylwetką, a już broń boże deski, brzuszków czy ćwiczeń na mięśnie skośne. Zajęcia były trochę śmieszne bo kazała nam wyczuć każdy mięsień, wiec w pewnym momencie cała grupa zaciskała zwieracz odbytu 😀 Mówiła też o tym jak prawidłowo robić siku i kupę, na koniec pokazała zabawki do ćwiczeń mięśni Kegla rekomendowane przez nich, a nie sex shopy. Hasłem wykładu było podciągając majtki pociągnij mięśnie 😁 Co do ćwiczeń to kazała ćwiczyć np z męża palcem takie coś jakby ktoś chciał Ci ukraść tampona, a Ty mięśniami trzymasz, albo wyobrazić sobie, że chcesz skubnać wargami wisienkę z dłoni. Największy hardcore to wizualizacja obierania brzoskwini ze skórki mięśniami w pochwie.😁

Zajęcia były spoko, ale tak się wymęczyłam na tym krzesełku, że jak przyjechałam do domu to mi się nawet gadać nie chciało. Jeszcze chyba zmęczenie z poprzedniego dnia po warsztatach mnie trzymało.

Ja będę robić USG 3 trymestru, ja jako panikarz muszę mieć wszystko zbadane. Kto wie, może za tydzień już mi zrobi bo będę w 30tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oriane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:12   #2309
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny. Bo teraz to ja chyba nie rozumiem. Mówicie o trzecim usg prenatalnym? Bo zwykłe usg to mam na każdej wizycie czyli co 3 tygodnie. Ale gin ma taki przedpotopowy sprzęt, tzn potrafi wszystko nim wymierzyć czy może włączyć dźwięk żeby posłuchać serduszka, ale nie ma bajerów typu zdjęcie dziecka w 3d. No i gin nic mi nie mówił na temat tego usg
Mysle ze akurat widok w 3D to najmniej istotna rzecz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Wczoraj w szkole rodzenia były zajęcia z fizjoterapeutką. Mówiła o mięśniach dna miednicy, o rozejściu się kresy białej, o tym żeby za szybko nie zacząć ćwiczyć w pogoni za fit sylwetką, a już broń boże deski, brzuszków czy ćwiczeń na mięśnie skośne. Zajęcia były trochę śmieszne bo kazała nam wyczuć każdy mięsień, wiec w pewnym momencie cała grupa zaciskała zwieracz odbytu 😀 Mówiła też o tym jak prawidłowo robić siku i kupę, na koniec pokazała zabawki do ćwiczeń mięśni Kegla rekomendowane przez nich, a nie sex shopy. Hasłem wykładu było podciągając majtki pociągnij mięśnie 😁 Co do ćwiczeń to kazała ćwiczyć np z męża palcem takie coś jakby ktoś chciał Ci ukraść tampona, a Ty mięśniami trzymasz, albo wyobrazić sobie, że chcesz skubnać wargami wisienkę z dłoni. Największy hardcore to wizualizacja obierania brzoskwini ze skórki mięśniami w pochwie.😁

Zajęcia były spoko, ale tak się wymęczyłam na tym krzesełku, że jak przyjechałam do domu to mi się nawet gadać nie chciało. Jeszcze chyba zmęczenie z poprzedniego dnia po warsztatach mnie trzymało.

Ja będę robić USG 3 trymestru, ja jako panikarz muszę mieć wszystko zbadane. Kto wie, może za tydzień już mi zrobi bo będę w 30tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oriane, z jednej strony wspolczuje ze tak sie wymeczylas, ale z drugiej ileż inspiracji do harcow z mężem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:21   #2310
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Te ćwiczenia na po ciąży już 😀 i nawet Pani fit nie umie jeszcze obrać brzoskwinki haha Ale ponoć ma pomóc w satysfakcji erotycznej dla obojga partnerów 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oriane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-06 21:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.