Sierpniówki 2017 <3 cz.4 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-24, 20:02   #2701
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość

Mi to przypomina reklamę dla znudzonych "jastrzębi domowych"- jakby ten gościu chciał powiedzieć "mrauuu kocico, dwójka berbeci przy Twojej nodze nie powoduje, że przestajesz zasługiwać na takiego Mercedesa wśród wózków jak ten:
TAK, TAK, TAK! To jest dokładnie to - nie ujęłabym tego lepiej
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:04   #2702
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Jejciu to jak teraz już tak się czujesz to co będzie jak dzidzia jeszcze bardziej urośnie
Martoolcia muszę poprosić o zmianę daty USG 3trymestru. Musiałam zmienić na 13.06 bo tak małż może. Wybacz ze dodaje Ci roboty
Lajtowo Klinęłam wytnij, wklej i gotowe

A co do samopoczucia, to jak jestem na chodzie, to jest extra. Tylko pozycja siedząca i półleżąca powoduje ból żeber, ale już mi dzisiaj mąż przytaszczył leżak z działki, bo na nim mogę się tak ułożyć, że mnie nie boli Dam radę, jeszcze 9 tygodni i młoda będzie donoszona, a za 11 mam termin, więc szybko zleci. Aż za szybko, bo będę tęsknić za kopniaczkami

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
https://alchetron.com/Jeremy-Scott-401410-W#demo

eeee nie wiem co jest lepsze: goła klata czy pasiasta piżamka i wełniane jajognioty

Mi to przypomina reklamę dla znudzonych "jastrzębi domowych"- jakby ten gościu chciał powiedzieć "mrauuu kocico, dwójka berbeci przy Twojej nodze nie powoduje, że przestajesz zasługiwać na takiego Mercedesa wśród wózków jak ten:
Leżę i kwiczę
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:09   #2703
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Martoolka gratki za wizyte i tetnice

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość

szkoda z wózkiem
ja miałam pedicure w poniedziałek
chciałam umyć samochód z pyłu, ale widziałam prognozę i stwierdziłam, że poczekam do piątku, w sobotę mam komunię chrześniaczki
Ja tez widzialam ale nie spodziewalam sie takiej ulewy ktora sobie z tym poradzi

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość

Hehhehehe dzięki dzięki U mnie słonko wyszło
Ej! Moj samochód tez jest caly zolty, z czego to?
Niby pylki sosny..

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Zamówiłam wózek. Turkusowy Zobaczyłam go na żywo i się zakochałam. A tak gadałam, że szary kupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piekny turkus

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość

Haha jak chodziliśmy za wózkiem to strasznie nam się śmiać chciało z wózka cybex ze złotymi skrzydłami i kołami. Kosztował ponad 10000 zł a jak dla nas prezentował się tak tandetnie ze w życiu bym go nie kupiła przez to złoto. No a właśnie przeczytałam ze Lewandowscy sobie go kupili
Ja widzialam ich fote z tym z papuga. Rownie obrzydliwy






Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość


Jak początek lipca to moim zdaniem spoko.
Do mnie w pierwszej ciąży wózek przyjechał w dniu porodu 😁

Szalona ale dobrrze ze dotarl





Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Hehe, ja dzisiaj zobaczyłam na żywo swojego Anexa Foxy i ten odcień pomarańczowego też jakoś mi nie podszedł do końca, więc nie wiem, czy nie wezmę innego

Co to za niezdecydowanie?




Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Eee to i ja jeszcze może kupię drugi wózek, co ? Skoro się zdecydować nie mogłam

Kto biednemu zabroni bogato żyć
Ja mysle ze oni je dostali. Przeciez to mega reklama. Wiele osob sie zesra za przeproszeniem zeby teraz taki miec...


Ja dzis polatalam. I zla jestem bo zagiela mi sie czadoprzestrzen w galerii chyba bo tyle w niej spedzilam ze mi z ryneczku pouciekali i nie mam ani truskawek a chcialam koktajl ani szparagow zupe a juz mieso na nia rozmrozilam
Pojechalam potem do lidla to byly szparagi...SPLEŚNIAŁE! Jak bozie kocham...no szok...:/
Teraz leze do gory brzuchem a zaraz wstawiamy domowe zapiekanki z pieczarkami szynka i serkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:20   #2704
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Hanala a bierzesz magnez? Mi po nim skurcze odpuściły a już nie mogłam chodzić. U Ciebie szyjka pięknie się trzyma
Nie biorę.
[QUOTE=Lalalandia;74085836]
Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
przy pierwszym porodzie działał jakiś środek znieczulający, przy drugim podobno coś dali, ale bolało tak, że myślałam, że zemdleje przy trzecim mnie nie łyżeczkowali bo podobno nie było potrzeby po 2 tygodniach musiałam iść do szpitala bo po odchodach poporodowych widziałam, że nie jest ok. ale wtedy w głupim jasiu więc ok. tym razem nie wyjdę z porodówki dopóki mnie nie wyłyżeczkują

Jej czyli jednak dramat. A myślałam ze to częściej się zdarza przy dużych dzieciaczkach ale skoro Ty miałaś takie maleństwa a u tak Ci się przytrafiło to masakra. Mam nadzieje ze żadna z nas nie będzie musiała tego jednak przezywać.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------



. Gratulacje
Haha jak chodziliśmy za wózkiem to strasznie nam się śmiać chciało z wózka cybex ze złotymi skrzydłami i kołami. Kosztował ponad 10000 zł a jak dla nas prezentował się tak tandetnie ze w życiu bym go nie kupiła przez to złoto. No a właśnie przeczytałam ze Lewandowscy sobie go kupili






Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Anna jest mega zabawna.. taka specjalistka od wszystkiego. Myślałam ze padnę jak mówiła ze nie ma mdłości przez diete jaka stosuje ale swoją sektę uwielbiających dziewczyn ma. Zabiłyby mnie za komentarz o tandetnym wózku ich idolki aczkolwiek imię Klara jakie dali córce mi się podoba i było na mojej liscie dobrze ze go nie wybraliśmy bo zaraz będzie milion dziewczynek o tym imieniu hehe
Moze po prostu dostali ten wozek, u mnie p.Lewandowscy irytacji nie wzbudzaja, ale tez bardzo sporadycznie cos o nich slysze/czytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:28   #2705
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

A ja zrobiłam na noc gołąbki i właśnie zjadlam już sto lat nie jadłam a małej tak posmakowały ze tak mi szaleje w brzusiu
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:34   #2706
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Lalalandia
nie wiem jaka jest reguła, dlaczego tak się dzieje

ja chcę gołąbki
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:36   #2707
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Martoolka gratki za wizyte i tetnice


Co to za niezdecydowanie?


Ja dzis polatalam. I zla jestem bo zagiela mi sie czadoprzestrzen w galerii chyba bo tyle w niej spedzilam ze mi z ryneczku pouciekali i nie mam ani truskawek a chcialam koktajl ani szparagow zupe a juz mieso na nia rozmrozilam
Pojechalam potem do lidla to byly szparagi...SPLEŚNIAŁE! Jak bozie kocham...no szok...:/
Teraz leze do gory brzuchem a zaraz wstawiamy domowe zapiekanki z pieczarkami szynka i serkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hihihi - wiadomo, że im bliżej ostatecznego zakupu, tym większy dylemat, czy to aby na pewno dobry wybór

E tam, do diabła ze szparagami Mięso się na coś zużyje, a takie zapiekaneczki sama bym chętnie teraz zjadła
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 20:38   #2708
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Martolka super kolor wózka
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:42   #2709
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam na noc gołąbki i właśnie zjadlam już sto lat nie jadłam a małej tak posmakowały ze tak mi szaleje w brzusiu
Zamorduję Was - miejcie litość nad dzisiejszą Głodżillą! Jak nie zapiekanki z pieczarkami, to gołąbki A TŻ już śledzi każdy mój krok i pilnuje, czy przypadkiem nie zakradam się do lodówki
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:49   #2710
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Lalalandia
nie wiem jaka jest reguła, dlaczego tak się dzieje

ja chcę gołąbki
Wybacz kochana ze narobiłam Ci smaku gdybym mogła to bym Ci podesłała
Zapiekanki pycha ale już mi się troszkę przejadły i hot dogi i hamburgery. Mój mąż uwielbia takie rzeczy na kolacje przyrządzać. A jak chce robic kolacje to przecież nie będę protestowac😁 Wiec siedzę jak księżniczka i czekam grzecznie aż coś zrobi

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Zamorduję Was - miejcie litość nad dzisiejszą Głodżillą! Jak nie zapiekanki z pieczarkami, to gołąbki A TŻ już śledzi każdy mój krok i pilnuje, czy przypadkiem nie zakradam się do lodówki
Hihi jeszcze powinien Ci donosić
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:57   #2711
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam na noc gołąbki i właśnie zjadlam już sto lat nie jadłam a małej tak posmakowały ze tak mi szaleje w brzusiu
z sosem pomidorowym? Chociaż chrzanić sos, mogłabym jeść gołąbki prosto z gara a ten bulion by mi spływał po brodzie
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Zamorduję Was - miejcie litość nad dzisiejszą Głodżillą! Jak nie zapiekanki z pieczarkami, to gołąbki A TŻ już śledzi każdy mój krok i pilnuje, czy przypadkiem nie zakradam się do lodówki
Zapytaj tz, czy nie ma przypadkiem stalkerskich zapędów
Ale taką domową zapiekse, z kajzerki z pieczarkami, szyneczką i serkiem tartym to bym wszamała
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 21:07   #2712
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
z sosem pomidorowym? Chociaż chrzanić sos, mogłabym jeść gołąbki prosto z gara a ten bulion by mi spływał po brodzie


Zapytaj tz, czy nie ma przypadkiem stalkerskich zapędów
Ale taką domową zapiekse, z kajzerki z pieczarkami, szyneczką i serkiem tartym to bym wszamała
Oczywiście z sosem pomidorowym uwielbiam ten sosik z gołąbków
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:15   #2713
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Ja za dużo zjadłam na kolację i teraz się ruszyć nie mogę 🙊
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:25   #2714
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Orchidea a to nie wyglada jak lupiez pstry? Mojemu TZ kiedys wyszly identyczne plamy w okolicy pach, zaglebien lokcia i kolan. I dermatolog tak to zdiagnozowal. Wygladalo tak samo, ciemne plamy nie wypukle.w zaden sposob. Smarowal czyms ale niestety nie pamietamy czym..

Ojoj abstynencji wspolczuje... bierzesz luteine?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dermatolog stwierdził że to odczyn fototoksyczny czyli że mała miała kontakt z jakąś roślina plus słońce i wyszły plamy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Szybki meldunek: młoda waży 1335 gram, według USG tp przesunął się na 4.08. Wszystko ok, przepływy dobre, opór w tętnicy odpuścił
Kilka razy musiałam się na bok przekręcać, bo mi się słabo robiło na plecach, tętno 108 miałam i podobno usta mi siniały, aż mi głupio było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

I nie mamy zdjęcia buźki, bo uparcie się zasłaniała całą ręką, a nie tylko dłonią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mogę wiedzieć po co sprawdza się przepływy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 22:22   #2715
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Hihi jeszcze powinien Ci donosić
Taaaa, czyta cwaniak moją aplikację ciążową i wie, że "zapotrzebowanie kaloryczne w III trymestrze wzrasta tylko o 300 kcal, a obżarstwo i nadmierny przyrost wagi mogą zaszkodzić dziecku" i w kółko mi to powtarza, mądrala
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 07:26   #2716
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Dzień dobry 😘 u mnie zapowiada sie świetna pogoda.

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 07:36   #2717
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Hihihi - wiadomo, że im bliżej ostatecznego zakupu, tym większy dylemat, czy to aby na pewno dobry wybór

E tam, do diabła ze szparagami Mięso się na coś zużyje, a takie zapiekaneczki sama bym chętnie teraz zjadła
No wlasnie nie wiem na co. Do jutra poczeka w lodowce i w ptk kupie szparagi

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😘 u mnie zapowiada sie świetna pogoda.

Wysłane za pomocą mTalk
Dzien dobry u mnie tez ladniej niz wczoraj. Niby 22 stopnie maja byc,ale najwazniejsze ze slonce a nie deszcz

Zastanawiam sie nad sniadaniem...chyba wjedzie jajowka ze szczypiorkiem i pomidor...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 07:44   #2718
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

U mnie na śniadanie kasza owsiana polana olejem z orzechów włoskich. Zaraz sobie przygotuję. Muszę odpokutować trochę za wczorajszą rozpustę

Wczoraj przyszło do mnie łóżko polowe na taras <3 I oczywiście zamiast wygrzewania się, musiałam zafundować sobie spacer z psami w deszczu Z utęsknieniem czekam na 30 stopni, żeby wyciągnąć na nim grzbiet i trochę nasłonecznić się z książką.
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:00   #2719
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
U mnie na śniadanie kasza owsiana polana olejem z orzechów włoskich. Zaraz sobie przygotuję. Muszę odpokutować trochę za wczorajszą rozpustę



Wczoraj przyszło do mnie łóżko polowe na taras <3 I oczywiście zamiast wygrzewania się, musiałam zafundować sobie spacer z psami w deszczu Z utęsknieniem czekam na 30 stopni, żeby wyciągnąć na nim grzbiet i trochę nasłonecznić się z książką.
No plany świetne, tylko nie wiem jak z naszymi brzuchami i stopami przy 30 stopniach bedzie 😂

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 08:15   #2720
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Witam



Czytam was codziennie, ale nie mam weny pisac. Tymek rosnie w 26i 6 ważyl 1111g.

Na szczescie dalej jest chlopcem

Ja czuje sie raz lepiej raz gorzej. Mam juz prawie cala wyprawke pozostal tylko wozek i pranie

Pozdrawiam
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:18   #2721
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
No plany świetne, tylko nie wiem jak z naszymi brzuchami i stopami przy 30 stopniach bedzie 😂

Wysłane za pomocą mTalk
W razie czego, mam 2 metry do drzwi mieszkania
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:33   #2722
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Hej
Kciuki za wizyty!
Zamówiłam lozeczko i mam już większość odhaczona z listy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:42   #2723
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Witam



Czytam was codziennie, ale nie mam weny pisac. Tymek rosnie w 26i 6 ważyl 1111g.

Na szczescie dalej jest chlopcem

Ja czuje sie raz lepiej raz gorzej. Mam juz prawie cala wyprawke pozostal tylko wozek i pranie

Pozdrawiam
Hej
Aniu, brawo dla Tymka

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Hej
Kciuki za wizyty!
Zamówiłam lozeczko i mam już większość odhaczona z listy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale wam dobrze ze juz wiekszosc macie przygotowane. Ja musze jeszcze glownie te wszystkie ☠☠☠☠☠☠☠y kupic. Ale zamierzam sie zebrac i do konca czerwca juz miec wszystko ogarniete zeby sobie spokojnie leniuchowac
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:45   #2724
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Ja mam taki plan, żeby większe rzeczy i torbę dla siebie do szpitala ogarnąć w czerwcu, a na początku lipca zrobić pranie i klepnąć koszyk w Gemini
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:51   #2725
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Taaaa, czyta cwaniak moją aplikację ciążową i wie, że "zapotrzebowanie kaloryczne w III trymestrze wzrasta tylko o 300 kcal, a obżarstwo i nadmierny przyrost wagi mogą zaszkodzić dziecku" i w kółko mi to powtarza, mądrala
no to naprawde niezly z niego cwaniak ja tez musze zaczac sie troszke ograniczac ale co zrobic jak Cie cisnie ochota na cos.... niestety silna wola u mnie na poziomie minimalnym

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Ja mam taki plan, żeby większe rzeczy i torbę dla siebie do szpitala ogarnąć w czerwcu, a na początku lipca zrobić pranie i klepnąć koszyk w Gemini
ta torba to mnie przeraza. Napewno bede miala ja gotowa na poczatku lipca tak w razie jakiejs awarii nad tym praniem sie zastanawiam czy nie zrobic wczesniej. Obawiam sie lipcowych upalow i stania przy zelazku..
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:56   #2726
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
no to naprawde niezly z niego cwaniak ja tez musze zaczac sie troszke ograniczac ale co zrobic jak Cie cisnie ochota na cos.... niestety silna wola u mnie na poziomie minimalnym

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------



ta torba to mnie przeraza. Napewno bede miala ja gotowa na poczatku lipca tak w razie jakiejs awarii nad tym praniem sie zastanawiam czy nie zrobic wczesniej. Obawiam sie lipcowych upalow i stania przy zelazku..
Ja już część popralam i poprasowalam i dla mnie w tym momencie było to uciążliwe, nie wyobrażam sobie stać przy zelazku w upalach , z drugiej strony mąż mógłby się wtedy tym zajac:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:59   #2727
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Ja już część popralam i poprasowalam i dla mnie w tym momencie było to uciążliwe, nie wyobrażam sobie stać przy zelazku w upalach , z drugiej strony mąż mógłby się wtedy tym zajac:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj maz placze jak sobie musi koszulke uprasowac a co dopiero miniaturkowe ubranka dzieciece haha w sumie chyba wezme przyklad z Ciebie i zaczne niedlugo prac je
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 09:07   #2728
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Moj maz placze jak sobie musi koszulke uprasowac a co dopiero miniaturkowe ubranka dzieciece haha w sumie chyba wezme przyklad z Ciebie i zaczne niedlugo prac je
Mój też płacze ale ostatnio zdarza się ze i dla mnie coś przy okazji uprasuje:p Ale ile gadania przy tym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 09:18   #2729
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Mój też płacze ale ostatnio zdarza się ze i dla mnie coś przy okazji uprasuje:p Ale ile gadania przy tym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oh jacy biedni sa Ci nasi panowie
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 09:25   #2730
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4



Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam na noc gołąbki i właśnie zjadlam już sto lat nie jadłam a małej tak posmakowały ze tak mi szaleje w brzusiu


Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Mogę wiedzieć po co sprawdza się przepływy?
Jeżeli są opory w tętnicach, to dziecko może słabiej przybierać na wadze i jest zagrożenie stanem przedrzucawkowym. Pewnie miałaś sprawdzane na tych pierwszych prenatalnych i na usg połówkowym, tylko jak jest wszystko ok, to lekarze pewnie nawet o tym nie wspominają. Ja muszę mieć częściej sprawdzane ze względu na potencjalną zakrzepicę

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Taaaa, czyta cwaniak moją aplikację ciążową i wie, że "zapotrzebowanie kaloryczne w III trymestrze wzrasta tylko o 300 kcal, a obżarstwo i nadmierny przyrost wagi mogą zaszkodzić dziecku" i w kółko mi to powtarza, mądrala
Terrorysta Niech sam próbuje się ograniczać, jak się ma takiego pacmana, że zjadłoby się wszystko na raz

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Czytam was codziennie, ale nie mam weny pisac. Tymek rosnie w 26i 6 ważyl 1111g.

Na szczescie dalej jest chlopcem
Gratki
A na pierwszej stronie była dziewczynka wpisana Już poprawiam

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Hej
Kciuki za wizyty!
Zamówiłam lozeczko i mam już większość odhaczona z listy
Gratulacje

Edytowane przez Martoolka87
Czas edycji: 2017-05-25 o 09:26
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-06 21:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.